• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
teda takhle mě nechat čekat na reakci ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

děkuju, lucíí
tedy já se raduju zatím hodně potichounku, protože za 1/ známe ty konce a za 2/jsem teprve 28 DC jakoby.. já mám ty krátké cykly (26DC), takže je to spíš trochu sci-fi zatím... vycházelo by to teprve na nějaký 4TT zítra...
:slight_smile:
19. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
No Hani TO JE SKVĚLÁÁÁÁÁ ZPRÁVIČKA :grinning: :grinning: :grinning: líp si mě potěšit ani nemohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
To nevadí Hani mi už se radujeme na plno už to bude určitě dobrý :grinning: :grinning: :grinning: strašně moc ti držím palečky :grinning:
19. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Marciii, děkuju!! :slight_smile:

holky, ještě se neradujte uplně nejvíc... ať to nezakřikneme...
to už taky známe.. pozitivní testy a pak za 14 dní zpožděná MS (moje kamarádka) :frowning2: jsou to tedy věci...
19. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
muism se jit poradit, tak mi neutečtě :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Hani neboj nebudeme to tedy přehánět s tou radostí budem opatrný :wink: a na tyhle negativní věci vubec nemysli vubec si to nepřipouštěj ju Hani :wink:
19. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Lucí konečně jsem namrskala do alba ty moje ulovky z baby krámečků :grinning:
19. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Hani, kamoška měla také pozitivní test, potom ji přišla obávaná MS, takže si myslela, že je po všem a ono ejhle, po MS tam ta druhá čárka byla pořád a teď má roční holčičku :wink:
Jinak je to fakt super zpráva!!!!!!!

Marciii, ahoj..
Už jsem ti je prohlídla a jsou moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně se ti ta výbavička rozrůstá..

Mě dneska zase bolí záda, respektive pravý bok, už nevím co mám dělat. Ke všemu jsem byla včera u dr.na kontrole, jenomže tam nebyla, takže mi sestřička udělala to klasické vyšetření (moč, tlak, váha) a šla jsem domů, takže ani nevím, jestli se náhodou neotvírám atd. se to dozvím až příští Středu, to už tam dr.bude.
19. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Lucí neboj určitě je vše v pořádku :wink: a málá ti prostě jen leží na nějakém nervu uvidíš :dizzy_face: prostě si to těhuklkování musíme asi pořádně vychutnat jinak to nevidím :frowning2:

Mě čeká kontrola taky ve středu už se nemužu dočkat sice malého cítím přes den i večer někdy k ránu ale je to fakt jen takový převalování žádný velký kopance tak nevím asi to bude pěknej lenoch aspoň se tím uklidňuju snad je vše ok :frowning2: mě zase pořád bolí pod pravým žebrem už se tam nemužu ani dotknout a pořádně už 4 noc nespím hrozně mi brní ruce že mě to až vzbudí jak to bolí pry to musím vydržet než se mimčo posune níž :confused: tak to se mám na co těšit další dva měsíce :astonished:

Hani ty buď fakt v klídku určitě bude vše v pořádku a ty si začneš zase užívat těhulkování :grinning:
19. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Haní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Super, já jsem to věděla. Už ty prsa byly podezdřelý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mám obrovskou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a teď si vás jdu ještě dočíst :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Takže vidím, že jsem přišla v pravou chvíli. Ale byla jsem tady v pondělí a nějak mi nefungoval kůň :angry:
Hani, pokud je miminko zdravé a bude se vyvíjet tak jak má, tak bude vše v pořádku. A pokud by mělo být něco špatně, tak ať si s tím tělo poradí nejlíp samo. Ale myslím, že ty už sis tady to prožila, tak teď už mysli jen pozitivně a všechno bude o.k. Vidíš, já už jsem taky 12tt. Ale to víš, takovou malou obavu budeš mít celé těhu :confused:
Jinak u mě zatím žádná změna. K dr. jdu až příští týden ve čtvrtek, takže nic nevím. Včera jsem si už konečně koupila těhu kalhoty. Ale výběr teda moc neměli. Většinou čísla 42 a výš :grinning: Našla jsem tam jedinou 38 a celkem mi sedí, tak už je mám doma.
Ale měli jsme v rodině i smutnou událost. Zemřel nám pejsek - německý ovčák. Ze dne na den, tak ještě teď jsme z toho smutní :cry:
19. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Hani, tak už přijď z porady :wink: musím do města na nákup.
19. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Marciii, to brnění určitě řekni dr. aby ti na to něco dala!!!!!!!!!!!!!!!!
A neboj, určo bude všechno v pořádku. U mě je malá docela dost živá, teď jsem třeba ležela a kopala mě jak divá.
Asi na mě holky něco leze, jsem nějaká unavená...do toho ty záda a klepu se jako ratlík, tak snad s toho nic nebude.

Jani, ahoj kočko... ty se tady taky málo ukazuješ, že ty pořád pracuješ :angry: :grinning:
A co mimčo a jak se cítíš, všechno dobrý?

Hanííííí, já mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaký jsi koupila těhu test? Prý bývá dobrý ten Mamatest nebo jak se to píše..
19. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Tak dneska pojedem pro postýlku, bude doma pěkně v krabici a poskládá se až po 35tt a načančá koncem Ledna.
19. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
JSem tu!! -)
porada dlouhá blbá jedna... :((

Jani, to uz je tedy síla 12TT, to byl fofr!! :slight_smile: A s pejskem je mi to moc líto... :( budet epořizovat nového?

Luci, měla jsem dneska rano Mamatest, byl nějaky divn se mi zdalo, ze mu to dlouho trva... :slight_smile: ale dneska jsem na zitra koupila nejaky vic citlivy, tak uvidime...

Marci, taky bych radsi o tech rukou dr řekla.. to je divny..
19. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jo luci, ten mamatest je dobrý. A v lékárně v Kauflandu se jmenuje dr.Max, je úplně na chlup stejný a ještě levnější. Chce to vyzkoušet aspoň 2 značky :wink:

Marci, já tomu moc nerozumím. Ale myslím, že každé mimi není takový divočák, jako má Lucka :grinning:
Luci, pracuji i odpočívám. Po čtvrté už většinou odpadávám a to už se mi pak nechce ani na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cítím se dobře. Sem tam mi ještě bývá špatně, ale dá se to zvládnout. Ale mám pocit, že mi nějak začíná růst břicho :fearful:

A Luci, jestli se necítíš dobře, tak si vezmi zinek, ten zvyšuje imunitu, uvař si čaj s citónem a běž si lehnout. Ať tu nemoc zapudíš hned v začátku :angry:
19. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Hani, no konečně :grinning:
Luci, tu postýlku budete skládat ani se nenadějete. Ten čas strašně kvapí. Vždyť budou vánoce a pak už se můžeš balit do porodnice. Já už bych byla ve stresu :grinning:
Marci, ty ruce jsou prý normální. Můj dr. to řešil zrovna po telefonu, když jsem u něj byla. Doporučil té těhulce magnesium a říkal, že musí vydržet. že v 99% případů to ke konci těhotenství nebo po porodu zmizí.
19. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Já ti dám konečně :grinning: tys tady nebyla asi měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Lucí už jsem to doktorovi volala prej to ve středu vyřešíme musí mě prošahat nebo co :confused: ach jo já prostě nemužu mít nic v klidu :frowning2: u mě se malej ted taky převaloval asi mu vadí že sedím a mačkám ho :sweat_smile: ale už je zase klidu :sweat_smile: jen doufám Lucí že jsi nechytla nějakou virozu hned bež šupky dupky do postýlky a včas to vyležet :wink:

Jani super že se taky ukážeš :fearful: ty zlobidlo :grinning: je fajn že je vše při starém už ti skočil 12tt super :grinning: už by jsi mohla vyfotit první bříško ne???? :grinning:

Hani taky se z té radostné zpravy pořád raduju určo to bude jistý :grinning: :grinning: :grinning: těhulkování :dizzy_face: :grinning:

Mi máme postýlku už u ségry nechce mi jí zatím dát je pověrčivá :grinning: tak jí přivezeme až kolem toho unora a připravíme už se na to těším :slight_smile:
Jinak furt nemáme kočárek ten co se nám líbil měli jen červený nebo ružový tak musíme počkat :rolling_eyes: naštěstí mám ještě čas :grinning:
19. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
jdu na oběd! nebo mě kolega sežere... :grinning: a ty jdi na nákup a pak se tu potkáme :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Jani, koupila jsem si v lékárně šumivý vitamín C, ten jsem brávala i před těhu a nebyla jsem potom ani jednou nemocná..max.nachlazená, ale jinak ne. Akorát dvakrát jsem měla antibiotika a to jsem byla v práci a tam jsme si to přenášeli a nikdo nešel na neschopenku.
Takže doufám, že to Céčko zabere :wink: čaj jsem si už uvařila ráno, takže poctivě piju.
Bříško ti ještě poroste, to budeš koukat... ale buď ráda, mimčo potřebuje prostor a jakmile tě začne kopat a ty ho budeš cítit, tak na nějaké velké bříško zapomeneš :slight_smile:

S tím divočákem jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, tak zase zítra info ohledně //, ju :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palce!!!!
19. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Marciii, kočárek určitě seženete... objednali vám ho?
19. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
My ho budeme mít postavený už před vánocama, páč je teď u manži v pracovně a dojde mu běžecký pás, aby mohl cvičit, takže by tam akorát tak zavazel... no tak ho dáme už normálně do chodby, aspoň se na něho všichni mrknout, až dojedou na svátky a uvidí, že ta modrá není vůbec špatná :wink:
19. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Hani, říkám konečně z porady :grinning: O.k. tak já utíkám na nákup než tam bude zase narváno.

No luci ty vlastně nemáš divočáka, ale divočačku :grinning: No já se s tím břichem cítím strašně tlustá :confused: Tak velký špek jsem v životě neměla. No snad to teď taky není špek :grinning: A fotit se zatím nechystám, zatím se ani do zrcadla nemůžu moc koukat, možná až se s tím trochu více zžiju. Zatím z toho mám spíš deprese než radost. Jinak já jsem dnes 11+1, takže 12 tt. Ještě pořád beru utrogestan. Tak mě napadá, neměla bys ho Hani taky brát? Pro jistotu? Já jsem si ho naordinovala sama hned, když jsem zjistila, že jsem těhu. I když u tebe to bylo trochu jiné.
19. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luci a na pověry nedej. Já na tom nic špatného nevidím, že budete mít kočárek doma. A jak říkáš, aspoň si ho už všichni dopředu prohlédnou a pak tě na ulici nepřehlédnou :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Jani, kolik toho utrogestanu bereš? Já jen, že až ho bude vysazovat, tak by se měl vysadit postupně a né na ráz.
Jinak je super, že ho užíváš, já ho měla také do konce třetího měsíce :wink:
A jinak bych to určitě dr.řekla a pokud by to nechtěl napsat, tak bych uvažovala stejně jako ty..

Na pověry fakt nevěřím, spíš si říkám, že co se má stát, tak se stejně stane.. ale snad se nic nestane :sweat_smile:

Jo a ještě jednou s tím bříškem, určitě se s tím brzo srovnáš.. neboj, až mimčo vykoukne na svět, tak budeš mít zase to svoje co jsi měla před tím :wink: Kolik kg už máš nahoře, vážila si se nějak před těhu?
19. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Já už tu :slight_smile:

ale tady mrtvolkovno.. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
:grinning: Lucí už ho máme objednany :grinning: kdyb záleželo na mě už mám pod střechou všechno kočárek postýlku na pověry taky nedám ale ségra byla nekompromisní dali jsme to k ní pač doděláváme ten byt a už to nechce dát :grinning:
jani to určitě není špek ale těhulkovský bříško :grinning:

Lucí kolk máš ty nahoře kiilo?Já zatí 8kg tak jsem docela ráda že to nejde tak moc hr na horu :grinning: jinak držím palečky at c zabere

Hani taky držím palečky na zítřejší další dvě// :grinning:
19. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Děkuju!!
Dneska jsem v lékárně koupila nějaký víc citlivý testík, tak snad už to nebude uplná duchařina :slight_smile:

Jinak holky, ty vaše "špeky" vám závidím! :slight_smile: mě bohužel po tom minulém těhu a následné "léčbě" injekcema, špek zůstal jako takový.. nemohla jsem se toho zbavit, nešlo to vůbec nijak dolu.. takže peklo...
psala mi kamarádka, co je v 20TT, že přibrala zatím 2kg, to se mi zdálo hrozně málo..
19. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
No to je hodně málo když studuješ i po i nternetu diskuse měla by mít kolem 6-7kg ale každy jsme jiný a jestli má mimčo v pořádku je to fajn :grinning: třeba pak přibere všechno až ke konci stává se to
Hani neboj už ti ten špek taky poroste :grinning: a žýe ti ted zustal neřeš mě taky zustalo 5kk po ivf a bdu muset pak o to víc schazovat no když to počítam s IVF mám na hoře 12kg to už je hruza ale co hlavně že je mimi :grinning:
19. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.