• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
No, mě to přišlo hrozně málo.. jí je 38, až porodí 39, je to její první... ale je fkat, že ona je hrozně mladistvá, duchem i tělem.. :slight_smile: tak uvidíme, snad to taky dovedou do zdárného konce..
tam za mimi můžu trochu já.. dala jsem je dohromady s otcem miminka, takže je to trochu "moje" dítě :slight_smile: :grinning: :grinning:

Já si MArcii taky říkám, že pro mimi všechno .-) ale nerada bych, aby mi to zůstalo.. nebyla jsem žádná twiggi předtím :slight_smile: No, nějak to snad sundám...těžko.. už to vidím! :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
No to tě chápu Hani já taky nebyla žádná twigi před umělkem jsem měla 64 kg no po IVF už 68 na mojí vejšku 160cm nic moc tak doufám že to schodím dolů ale radši nad tím ted moc nepřemýšlím :grinning: takže jsem ráda zatím jen za těch 8kg :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Na těch fotkách vůbec nevypadáš.. buď v klidu.. pak to odejde s vojtíškem! :slight_smile: Kilča se ti ztratí samy!! :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
V to doufám :grinning: jdu se projít ven krásně svítí sluníčko tak ti na zítra držím mooooc palečky at jsou další // :grinning:
19. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Hezky se projdi.. já ještě trčím v práci a ještě chvíli budu! :slight_smile:
papa
19. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
No nějak se to protáhlo. ale už jsem zase na chvíli tady.
Holky, já jsem měla před tím prvním těhu 62, a nějak jsem přibrala 2 kg, kterých jsem se nezbavila, hani, stejně jako ty, i když jsem se nijak nepřejídala, ale prostě to nešlo. Takže jsem začínala na cca 64kg. No a teď mám 65-66 záleží, kdy se vážím, jestli ráno nebo večer po jídle :grinning: Přítel říká, že jsem prý konečně ženská, ale na mě je to prostě hodně. Nejlíp mi sedí těch 58. To jsem měla ještě vloni o vánocích. prostě tento rok nějak kynu :fearful: Asi, že už se mi blíží ta třicítka (příští rok v červnu :zipper_mouth: )
A Hani, ráno držím palečky na testík :wink: To musí být nějaký super test, který je ještě citlivější :grinning:
19. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
No, Jani, to jsi tedy opravdu "kus ženský" :slight_smile: Prosím tě, 64 nic není.. 58 už skoro není zdravý!! :slight_smile:
Tak snad tě brzy uklidní, až uvidíš mimi v bříšku a kila ti budou jedno. Když "kyneš" -hodně s nadsázkou řečeno - tak jsi spokojená.. tak co.. :slight_smile: o co jde ?? :slight_smile:)

Díky na ráno. Jaký to je nevím, test, ale co mi dali, v lékárně, to jsem vzala :slight_smile:
a že se ti blíží třicítka?! no tedy... :slight_smile: to já už mám i po 31 a kynu ještě víc :grinning: :grinning: :grinning: tak se nestresuj.. hlavně že se líbíš chlapovi svýmu a že jsi zdravá a mimi taky..
19. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak tomu, že kyneš, když jsi spokojená se musím smát :grinning: No asi je to tak, ale stejně se člověk musí hlídat. Nechci dopadnout, jak ty ženský, co mají kolem sebe micheliny :grinning: To taky není zdravý. Říkala jsem mamce, že jsem zatím přibrala něco kolem kila, tak se málem zhrozila, prý co přibírám, že na to mám ještě času dost. že ona přibrala v těhu jenom 7 kg. Tak jsem jí na to řekla, že to je hrozně málo, že nermálka je 10 kg. Ale je pravda, že mám větší chuť na sladké. Hlavně během dne, když je mi třeba blbě, tak to sladké nějak zabírá. Po 100 letech jsem si koupila i bonbony. Lipo. Ani jsem nevěděla, že se to ještě děla, ale jak jsem je viděla v obchodě, tak mě přepadla nezadržitelná chuť. Ale vozím je v autě už měsíc a ještě jich tam pár je. Ale opravdu jenom pár. No Hani, však sama uvidíš. Těhotenství není žádný med. Ještě, že na konci je ta sladká odměna v podobě miminka, i když z toho mám někdy taky depresi, jestli to vůbec zvládnu :confused:
A Hani, nezapomeň baštit listovku. A výborný na udržení těhu je vitamín E. Ten taky beru každý den. A dostatek béčka!
19. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Listovku jííím :slight_smile: už od revize.. jsem si říkala, že jí prostě budu jíst, abych byla připravena :slight_smile:

A mamky si nevšímej :slight_smile: každá ženská to má holt jinak..
Jani, to je tedy vyjádření: těhotenství není žádný med :grinning::grinning::grinning::grinning: ještě že tě to malý neslyšíí :slight_smile:

a co bys nezvládla, nestresuj se zbytečně!!!! zvládáš milion jiných věcí, tak mimo levou zadní!!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Jani neboj záleží jen na tobě a nezáleží na tom jak jíš moje kámoška přibrala 22 kilo a to jedla fakt normálně měla hodně plodové vody a to je pak největší tíha a dneska je to rok co porodila a je zpátky na své váze možná má ještě míň říkala že kojením zhubne každá a to ani necvičí tak uvidíme :grinning:
19. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Marcii, taky doufám :slight_smile: :grinning::grinning::grinning:
koukala jsem na úlovky, máš toho už krááásně!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Hani, je vidět, že nic nezanedbáváš :wink: No mezi náma, já mám fakt z toho těhu zatím spíš stres místo abych si to užívala. Ale asi je to i těma hormonama, co se zbláznily. Snad to bude časem lepší. A až začne mimčo kopat, tak to asi bude zase hned jiné. A po porodu si o té levé zadní povíme :grinning: :grinning: Ještě že před náma bude Lucka a Marci. I když Lucku už moc nepočítám, ta už má první těhu za sebou. Ta to má v malíčku. Takže Marci, ty nás budeš informovat. O všem :wink:
S tím kojením máš marci pravdu, taky už jsem to slyšela. A taky se tím utěšuju :grinning:
19. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
handm - ahojky, nevím, zda si mě pamatuješ, já tebe ano a GRATULUJI!!!!!!!! Krááása !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
budu Ti držet palečky, aby vše bylo v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj Veru!! Jasnýýý :slight_smile: děkuju!!!!!!!!!!!!! zatím je to potichounku polehounku.. tak uvidíme, jak to bude dál!!! :slight_smile: díky každopíádně a držím palce i tobě, ať se ti taky brzy splní sen!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Jani, ty jo, ty jsi ještě větší stresík než já :slight_smile: :grinning::grinning:

a o levý zadní si budem vyprávě asi ještě v důchodu ! :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Já taky :grinning: i když je fakt že ted už mi to přibívání tak nevadí nejvíc mě to stresovalo první 4 měsíce to jestš nemáš takový bříško a pčipadá ti že se ti to ukládá všude :astonished: ted když vidím že mi to jde jen do bříška jsem v klidu a jsem ráda že malej roste :grinning: Ale co týče užívání no nevím ja si to začala užívat fakt až od pohybů mimča ale ted už jak se rychle blíží porod přepadají mě zas obavy z něj a hlavně jestli to vubec to všechno kolem mimča zvládnu v tomhle Luciášovi závidím už ví co a jak :sweat_smile:
Hani děkuju už mě chytla nákupní horečka i když normálně je pro mě nakupování teror :grinning:
19. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Marcik, to je normální.. :slight_smile: někdo říká, že my starší maminy - adeptky na maminy - jsme víc vystreslé, než ty holky mladý.. tak třeba je na tom něco pravdy..
ale zas máme zkušenosti, umíme si věci zorganizovat, máme nápady... takže všechno půjde!! I porod a všechno okolo!! jsme přece holky šikovná!!!
19. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
To je fakt Hani jsme víc zodpovědný tím i vystresly možná proto že si uvědomujeme co se muže stát ale myslím že na konec to zvládne každa je to tak daný od přírody tak proč ne mi že jo :grinning:
19. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
koukám že s enám nějak z debaty vytratila Frezie a Petulka :confused: co s nima asi je
19. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
:slight_smile: jasná páka :slight_smile:)
hihihi, chci vidět tu realitu :slight_smile: :grinning::grinning::grinning: ale říkám si, že když jich to už zvládlo tolik, co by ne já... a jak vždycky říkala mamka, když jsem se stresovala, že nedám zkoušku na vejše: "zvládli to větší blbci, tak co by ne ty.." :slight_smile: :grinning::grinning::grinning::grinning:
19. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
No a o tom to je :grinning: prostě jsme jen stresmanky a podceňujeme se jak vždycky říká můj manža máš na víc než si myslíš tak si věř tak tomu mu budu věřit :grinning: Hani jdu dělat večeři a ty už bež domu beruško musíš se šetřit tak pa a n zítra držím moc palečky :grinning:
19. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
:slight_smile: krásně to říká, manža!! :slight_smile: a má pravdu!! :slight_smile:

a já už fakt jdu.. :slight_smile: zase zítra...
mám od 9 nějakou schůzku, tak přijdu později, tak se nebojte! :slight_smile:

papapa a hezký večer holky!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
tobě taky Hnai papa
19. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Jejda, tak já jsem zase přišla a vy už jste v trapu. Taky jsem chystala večeři. Ale teď zas ještě chvíli musím pracovat. Mám to tak na etapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak máte pravdu. Musíme si věřit, ale zdravě se stresovat není taky na škodu. Zvládnout se dá sice všechno, ale otázka je jak? Kvalita je taky důležitá.
Marci, cítím to tak nějak jako ty. Že to břicho zatím ještě není moc velký a po prvním kopanci je kousek do porodu. A to bude teprve STRES! Takže toho užívání asi moc nebude:grinning:
Holky, zítra budu až odpoledne. Takže držím moc pěstičky Haňulce na ráno a vám ostatním, ať se pěkně těhulkuje. A Luci, ty lež v posteli, dokud ti nebude líp! ahoj.
19. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

já teď došla od kamošky... měli jsme takovej menší sedánek se sousedkama, takže super. Vzala jsem sebou i synátora, páč tam holky měli i svoje ratolesti. Únava polevila ale ty záda moc ne, jenomže co člověk nadělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak postýlku už máme doma, k tomu i matraci s kokosem a ještě něco tam je + povlečení a peřinu s polštářem a ještě jsme vzali prostěradlo a chránič matrace, kdyby se mimčo počůralo vyloženě na prostěradlo. Všechno nás to vyšlo na 6OOO,-kč což je super cena
Na nebesa a tu moskytiéru jsme se vykašlali - stejně je můžem kdykoliv dokoupit.
Skládat ji budeme až v Lednu a nebo kdyby mě to chytlo dřív, tak manža je šikulka a zvládl by to sám :slight_smile:

Marciii, já mám nahoře už 10kg, všechno mám napsané v Albu, kdyby jsi chtěla vědět co a jak..

Jani, já už mám sice jedno těhu za sebou (nepočítám to co se nepovedlo), ale každé těhu je jiné a nemysli si, že nemám bobky :grinning:

Hani, na zítřek držím palečky!!!! Dej nám potom hned vědět, ju?

Tak pěkný večer a brou noc všem!!!!!
...právě naopak, čím víc se to blíží, tím víc nad vším přemýšlím a trochu se i bojím, jak to budu zvládat atd.
19. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky holky,
všechny vás po delší době zdravím. Omlouvám se, ale já neměla moc příležitost k vám "přiskočit". V práci mi dávali nový kancelářský nábytek, neměla jsem přístup na net a doma mi to taky nevycházelo, i když mám noťas :slight_smile: . Zatím je vše dobré, alespoň podle mých pocitů, jen trošičku špiním (sem tam, určitě je to méně než minulý týden), po ránu a k večeru mi začíná být od žaludku těžko, ale jím, docela dost :grinning: .
V pondělí mě čeká další kontrola, tak jsem zvědavá, co se od posledně změnilo a hlavně jestli už bude i srdíčko a vše se vyvíjí.
Jinak, já mám při výšce 160 cm 50 kg, nejméně jsem měla 46 kg, ale to už byl skoro koncentrák (v roce 2004 jsem zhubla po rozchodu). Břicho jsem neměla žádné, vyloženě lavor, takže teď to jde už na mě i vidět, že přibývám, hlavně v tom břichu. Večer po celodenním papání je vidět dost, i přítel se smál, že teda roste rychle. Tak jsem zvědavá, kam se s těmi kily dostanu časem :grinning: .
20. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
....kde jste všechny? To jsem tu dneska sama :confused:

Hanii, tak jak to ráno dopadlo? Pěkně mě napínáš.. víš jak jsem na tebe přes noc myslela, jsi musela škytak jak o život.

Free, to je super, že je to všechno OK a na kontrole to bude stejné, neboj :wink:
20. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
Je to teprve pul hodky co jsem se vykopala s pelechu měla jsemmopět noc hruzy :angry: když mě nebrněly ruce, tak jsem měla sny o válce že jsem se vždy vzbudila a nemohla dlouho zabrat usnula jsem pořádně až někdy nad ránem :confused: když šel manža do práce.
Luci už jsem si v albu početla :wink: jinak včera navečír malej kopal až mi lítala ruka s bříška :grinning: to je snad poprvé co jsem ho tak výrazně cítila ale když manža položil ruku na břicho přestal :grinning: no a když jsem jí tam dala zas já začal na novo docela jsem se nasmáli dělal to taťkovi naschvál :grinning: :grinning: :grinning:

Free tak to jsi byla opravdu hubeňor a je fajn že je vše ok akorát to špinění řekni doktorce radši :wink:

Hani tak co je jsme zvědavý říkala jsi že po 9 hod budeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoooj, já říkala, vy nedočkavky, že od devíti mam schůzku, ta trvá tak hodku a než se sem dostanu, je 10,30 a do toho jsem musela něco hned odevzdat, takže... :slight_smile:))

Ale jsem tu, takže, jsou tam // :slight_smile: Zase silnější, než včera, už krásně vidět.. byl to ten citlivější test, tak jsou tam krásný holky moje // :slight_smile:))
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.