• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
To je supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééérrrrrr, ježiši fakt supééééééééééééééééééééééééééééérrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dávej na sebe velký pozor a moc se nenamáhej!!!!
20. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
No to je skvělý Hani mám strááááááááááááááááááááááááááááááááášně velkou radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je fakt BOMBA :grinning: :grinning: :grinning:
Přesně jak říká Luca dávej na sebe pozor a šetři se :wink:
20. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
:slight_smile:
holkyyy, teeeda ten váš křik bylo slyšet až do prahy :slight_smile: :grinning::grinning::grinning:

děkuju!! Budu se snažit nic nedělat a odpočívat!!
20. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Hani a ty se nám divíš? Víš jakou máme radost... to je fakt super zpráva.
Pěkně na sebe a miminko dávej pozor, už si se objednala k dr.? A co na to manžel-nebo přítel, už o tom ví?

Já jdu za chvilku pro synátora do školky, udělám si pěknou procházku a zajdem asi do cukrárny na něco dobrého a potom koupit malé punčocháčky, páč mám doma jenom dvoje a pod kombinézu, rifličky nebo šatičky se budou hodit.. takže musím prostě pár dokoupit :slight_smile:

Mějte se pěkně a !Haňulko, ještě jednou moc gratuluju!!!!
20. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Luci, nedivim!! :slight_smile: vždyť já mam radost taky a ještě větší, že vy máte radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K dr chci volat příští týden v úterý nejdřív, což bude týden od vynechání MS.. uvidíme, co mi poví.. myslím, že mě stejně dřív než v 6TT nepozve, což je až tak za 14 dni.. :slight_smile:
hezky užívej procházku, synátora, a vůběc víkend!!
já už se ho taky nemůžu dočkat!! :slight_smile:
papapa
a děkuju!!
20. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Jo a ještě jsem si vzpomněla - manžel už to samozřejmě ví! :slight_smile: A má radost.. jen mi přijde trochu taky vystrašenej, aby se nestalo co posledně...i když on to moc nedá znát..
Ale je to holt v nás obou...

TAk si budem prostě držet palce! :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky holky:slight_smile:) tak opět po dlouhé době tady.. Doufám, že se máte dobře a že vás mimísci nezloběj.. Mě je dobře akorát ta únava je šílěná.. Přidala jsem nějaké nové fotečky.. Byla jsem s maminou na kurzu dekupáže tak jsem se vrhla do tvoření obrázků pro škvrně do pokojíčku..
20. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Holky, našla jsem super videa... akorát to mají špatně spočítané, protože jim těhu končí v 37tt, ale i tak je to super.
Jestli chcete, tak mrkněte

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-28-to-37_3658874.bc

Brou noc!!!!!
20. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Lucí videjka jsou krásný :grinning: Petulko obrázky taky Haniiiii to je jasný že to muselo být slyšet taky jsme křičely hodně nahlas :grinning:
dobrou !!!!
20. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Luci tak videjka jsou uzasny :slight_smile:)
Marcciik: děkuji :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

ty videa se mi moc líbí, aspoň člověk vidí co a jak... :grinning:

Peťul: hezké fotečky a pěkné bříško, začínáš se kulatit :dizzy_face:

Haníííííí: no to je jasné, že nás muselo být slyšet až k tobě, páč máme obrovskou radost :wink:
21. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci, bříško roste a lidi už to na mě poznávaj.. je to švanda :grinning:
21. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Peťul: a to teprve poroste ještě víc a bude to na tobě vidět čím dál tím víc a víc :grinning:
21. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
no jsem na to zvědavá :grinning:
21. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, mám z tebe obrovskou radost. Jak psaly holky, dávej na sebe maximální pozor. Odpočívej a nic nezvedej a buď šťastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zítra budu až odpoledne. Tak se tady opatrujte, myslím na vas. :wink:
22. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahooj, abyste neřekly, vytvořila jsem zásadní album... :slight_smile:

díky!! :slight_smile: pozor dávám!! :slight_smile: jste zlatíčka!!
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Halo haloo, tady to zas žije dneska! :slight_smile:
Snad se všechny těhule máte dobře!! :slight_smile:
pa pa
23. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj, už jsem tady. Jdu zkouknout ty vaše alba a videa :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Hani, jsou ty čárečky krásně vidět. Ale koukám, že máš stejné album jako já :grinning: Já jsem pak zkoušela testit ještě asi za týden a to už se tam ta těhu čárka objevila hned a byla silnější než ta kontrolní.
23. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj Jaňule! :slight_smile: Ty brďo, ty už si 12TT!!! :slight_smile: To je fakt uchvatný!!! :slight_smile:
moje album je hodně jednoduchý :slight_smile: a myslím, že tak zůstane :slight_smile: uvidíme...

Dneska jsem zas testovala a jsou tam, zas tlustší!! :slight_smile:
JSem přemýšlela, kdy mám zavolat k doktorce.. nějak jsem nervozní...:slight_smile: zítra to bude týden od vynechání MS, vychází mi to teprve na 4 TT si myslím (když byla poslední MS 23.10.), takže je hrozně brzy... a nebud enikde nic vidět.. tak se nechci stresovat ještě o něco víc...
kdy jsi šla, ty, jani?!
23. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Hani, já mám takovýho blbýho doktora, kterej má pořád plno. Takže jsem tam volala hned v tom 5tt, to mě hned vzali na krev, ale k dr. jsem šla až v 6tt (a to jen díky tomu, že dle MS už jsem byla v 8., tak mě tam sestřička vecpala). A bylo to lepší než jít hned v tom pátem. Protože pak tě stejně objedná až za měsíc a v tom 6tt už je vidět srdíčko, v pátým vidí jen takové neurčité nic. Takže jsem věděla, že už bije a nebyl to do další kontroly takovej stres. Takže záleží na objednací době u tvého dr., ale já bych šla v tom 6tt. A od 23. 10., kdyby jsi měla cyklus 28, tak jsi dnes cca 4tt+3 a pokud je cyklus 26 dní, tak už můžeš být až 4tt+5, takže jsi pátý týden. Šestý budeš začínat tuto středu až pátek. Takže bych šla na kontrolu na ultrazvuk někdy příští týden. Ať už je tam vidět to srdíčko. Ale na krev už můžeš jít klidně tento týden.
23. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlásím. Dneska mám po kontrole, prďolka má 15 mm a bylo vidět i srdeční odezvy (jsme 7 + 6 tt). Už jsem i ofi těhule s průkazkou, další kontrola nás čeká 22.12. Jinak první nevolnosti o sobě dávají už vědět, zatím bez "kamarádky" toal. mísy, ale i tak to stačí.
Hani, blahopřeji ke dvěma // :slight_smile: . Jinak pokud se cítíš dobře, nijak nešpiníš nebo nekrvácíš, stačí, když půjdeš k dr. tak kolem 6 tt. Sestřička mě i tak vlastně objednala, aby už něco málo bylo vidět :wink: . Ptala se mě, kdy byla poslední ms.
23. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj frezie, tak to je super, že kontorla dopadla dobře. A další kontrola přímo před Vánocemi, to je pěkné. Může Ti dát fotku z ultrazvuku přímo pod stromeček :slight_smile: Ty nevolnosti jsou nepříjemné, mě to drželo třeba celý den, naštěstí bez zvracení, ale i tak je to nepříjemné. Ještě teď mi sem tam bývá blbě. Už se hrozně těším do toho 2.trimestru :grinning:
23. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj Jani, myslíš, že o tu fotku bych si mohla už říct? /to bych měla být kolem 12 tt, kdy už mimi bude větší :slight_smile: /.Některé je už máte z úplného počátku, mě zatím nic takového nenabídl.
23. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak uvidíme :slight_smile: zkusím tam zavolat nějak během týdne asi a nechám se prekvapit, co mi poví sestra..
Jani vždyť pamatuješ..6TT srdíčko ano, 8TT nic... :( takže nejradši bych šla až 40 tt :slight_smile:) aby bylo všechno ok, nebo každý týden chodila...
23. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Hani, já vím :pensive: Ale uvidíš, že teď už to bude dobré. A do 40tt bys to napětím nevydržela :grinning: A můžu ti říct, že já mám největší stres tu dobu co sedím v čekárně. To mi úplně buší srdce a jsem na infarkt, takže každý týden bych chodit nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Frezie, mně taky ještě doktor fotku nenabídl, ale chci si teď na kontrole taky říct, ať mám nějakou památku a co ukazovat :grinning: Tak pak písnu, co mi řekl, ale nevidím v tom problém, když má dr. ultrazvuk, proč by nemohl fotku vytisknout, no ne?
23. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
To máš pravdu, Jani, proč by nemohl :wink: . Možná za to i něco "vyplázneme", myšleno nějaké ty korunky. Ale kdo ví, u každého je to jinak :wink: .
23. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
No to si myslím, že snad ne. Za co bychom jako platily? Za papír a trochu inkoustu v tiskárně? I když u nás je možný všechno. Ale dnes na pojišťovně jsem zjistila, že proplácejí ten screening v 1.trimestru. Tak aspoň něco. Mám Metal Aliance. Ale zároveň mi oznámili, že 500,- na vitamíny už nedávají :angry:
23. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Jani, já mám pocit, že jsem taky četla někde na diskusích, že si holky musely za nějakou fotečku připlatit.. někteří doktoři asi neví, jak z pacientů vydyndat nějaký peníze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
No uvidím ve čtvrtek :grinning: Hani, co ještě děláš v práci. Už utíkej domů odpočívat! Já ještě dodělávám dph, 25. už se zase blíží. Zase bude chtít stát peníze :angry:
23. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.