• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
JAni, ja bohužel uzávěrkuju.. klasika, pondělí úterý, do nevidím...:frowning2:
peklo...
ale snad už se pohnu za chvíli
ty to taky nepřeháněj
pa
23. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak jsem nakonec zavolala k ty doktorce a sestřička mě stejně objednala až na 7/12... :slight_smile:
což by měl být nějaký 6TT + něco...tedy 7TT, tak uvidíme...
uplně mě brní kolem žaludku... zajímavý, jak se člověk dovede hezky vystresovat
23. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, jdu vás v rychlosti jenom pozdravit a super, že jsi Hani už objednaná na první kontrolu.

Jinak gratulace ke kontrolám atd. a ať vám miminka + bříška pěkně rostou.
23. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak už Hani, bude mimčo aspoň pěkně vidět. Ale do té doby to bude utíkat pomalu :grinning: Já už končím. Práci už mám hotovou, tak jdu vařit večeři.
Luci, ahoj :wink:
Zítra jsem celý den v trapu, tak když tak večer nakouknu, jestli nebudu uplně zničená :grinning: Ahoj :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky holky
Hani skvělý že jsi objednaná já byla porpvé taky dokonce až 7tt+2 a bylo to v pohodě bylo vidět srdíčko a už byla vidět i fazolka a bylo to zrovna tý době jak jsem krvácela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vidíš jak už jsme dneska daleko i když bát se nepřestávám pořád musím za ťukat ´tuk ťuk ťuk určitě jsi si tu smulu už vybrala a ted bude všechno v pořádku :grinning:
Jani vydrž za chvíli máš po nevolnostech :grinning: :grinning: :grinning: a už ti jen poroste bříško :grinning:
Fre super že se máte dobře ty i mimčo i když ty nevolnosti nic moc no :unamused: ale hlavně že jste v pořádku.
Přeju Vám pěkný den a opatrujte se pa pa
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Lucí poslala jsem ti v IP to naše bydlení :wink:
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky, jáhedíku, moc gratuluju!!!
já si dělám teď testy denně, ale asi s tím končím, jen mě to znervoznuje.. dneska mi přišlo, že čárka hrozně pomalu lezla, nakonec ted ymilostivě vylezla, ale žádná tlustice to není... :(

A k tomu ještě jsem se ráno probudila a zdál se mi hroznej sen, že mi doktor - mimochodem černoch - řekl, že mimi nemá srdíčko a revize...
tak kdyz jsem se uplně probudila a když jsem se nějak vypotácela z postele, tak se "očumuju" :grinning: a zdá se mi, že mi prostě uplně splaskly prsa, vůbec mě nebolí nic.. ani se necítím nafoukle (jako při prvním těhu), nechodím víc na wc, nic...
mám z toho hrozně blbej pocit..
že je to zas špatně :(
24. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Hani nestresuj se zbytečně každy těhu má jiný pruběh :wink: všechno je určitě ok a na testy taky prd zbytečně se tím deptáš :wink: a na sny nedej já je mám strašný celý těhu :grinning:
24. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky,
Hani, černochy neposlouchej :grinning: To s těmi příznaky asi není moc dobře, ale jak píše Marcik, každý těhu je jiný a prsa taky nebolí každej den stejně. Někdy je to k nevydržení a někdy skoro vůbec. No moc držím palečky, aby nepřišla MS. Zas v případě, že by bylo něco špatně je lepší MS než revize, to se můžete snažit hned znovu. Ale doufám, že jenom plašíš, a že bude vše o.k. :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, jsem na vás teď nějak neměla čas... proto se moc omlouvám.

Hani, neblázni a přestaň se tolik pozorovat!!!! Každé těhu je opravdu jiné, jednou máš citlivé prsa, pořád zvracíš atd. a další těhu tyto příznaky nemusíš mít třeba vůbec. Takže hlavu vzhůru a mysli pozitivně!!!!
Taky se vykašli na nějaké testování, akorát tě to znervózňuje... nech to třeba týden a potom to zkus :wink: a neboj, MS určitě nepřijde.

Marciii, díky za IP :wink: a co ty jinak, všechno v pořádku?

Jani, tobě ty týdny pěkně skáčou...super, mám fakt radost :dizzy_face: :dizzy_face: u tebe je také všechno v pořádku? Snad jo.

Já měla dneska kontrolu a dopadla dobře, malá je pořád hlavičkou dolů, tak doufám, že se nepřetočí těsně před termínem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: jen nevím kolik zhruba váží a měří, to dr.při UTZ nedělala, takže si budu muset počkat na 9.12, ale to je za chvilku :dizzy_face:
Dostala jsem tabletky na zavádění ohledně těhu výtoku na přeléčení, což je super... a zase železo :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky moje! :slight_smile:
Já vím, že se pozoruju a blbnu, ale prostě evidentně ten strach někde ve mě je, ať se snažím jak se snažím.. :slight_smile: Ale bojuju.!!! Jen mě pak dorazí takový nějaký sen!!!

Ale už budu poslušná, slibuju!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U mě tedy žádná změna, MS stále nikde, na kontrolu jdu toho 7/12.
A dneska jdu na masáž, co jsem dostala poukazku od manžela k narozkám :slight_smile: už s emooooc tesim, jak mi povoli muj blokly krcek. A pak mam ještě na dvě nárok.. moc se těším!! :slight_smile:

A taky jdem dneska na večeři s mojí kamarádkou, co nám chce představit svého nového přítele, který je o 7 let mladší než ona :slight_smile: to jsem zvědavá :slight_smile: Ale hlavně, že ona je šťastná!!!

A to je asi všechno
v práci teď před vánocemi docela mazec, o víkendu chcem koupit aspoň dárky nějaký, abychom to měli z krku, když jsme po dlouhé době doma a nikam nejedeme
a domeček roste. máme skoro uplně dodělanou střechu, dneska dodělávaj přípojku vody a kanalizaci a zitra příčky a hrubá stavba by měla být ... s měsíčním zpožděním.. pán asi nedostane moc zaplaceno....:stuck_out_tongue_closed_eyes:

takpááá
zase se ozvu!!
jo a holky......................
děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky holky
zrovna jsem dotazila od doktora prcek odpovídá 26tt+ 4 takže pořád v pohodě míry nevím doktor mi je neřekl ale termín zustává na 27.2. :grinning: na ty manžovo narozky tak jsem zvědavá :sweat_smile: No mi máze zas opačnou polohou prcek je zase pořád hlavičkou nahoru moc se netočí jen z boku na bok a kope nožkama a ručičkama šátrá kolem sebe.už chápu že ho tak necítím když se jenom tak převaluje lenoch :grinning: Tak mi zas doktor říkal že se snad otočí do vánoc :sweat_smile: no uvidíme radši kdyby byl hlavičkou dolů :unamused: jinak na to brnění rukou mi dal tekutý hořčík tak snad to zabere :wink: další kontorla mě čeká 23.12.No v pátek jdu na 3D natočit si videjko už se teším :grinning:
Hani to je fajn že se baráček pohnul :grinning: za to že nedostanou moc peněz si mužou sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak je dobře že se přestaneš pozorovat fakt tě to zbytečně deptá a 7. je za chvíli :grinning: a Ms určitě nedorazí :wink:
Lucí to je dobře že je vše v pořádku malá už určitě hlavičkou dolu zustane neboj :wink: ty brďo hrozně rychle ty týdny najednou skáčou co? :grinning: :grinning: za chvíli budeme rodit :confused: :confused: ale i když začínam mít pomalu strach už se těším až bude mezi námi :grinning: jen ještě aby se stočil tak jak má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Marciii, super, že kontrola dopadla dobře :slight_smile: a neboj, malej má ještě čas na to přetočení... i když je fakt, že se "prý" říká, že kluci jsou paličatější, ale tak snad to nebude tvůj případ :sweat_smile:
Jj, týdny skáčou až se toho začínám děsit :grinning: ale zároveň se i těším, za dva týdny začnu pomalu prát a žehlit ty miniaturní věcičky...to bude něco.
25. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
:grinning: to jo Lucí snad ten muj nebude takový paličák :stuck_out_tongue_closed_eyes: já začnu až tak po vánocích ale už ted se na ty miniaturní věcičky těším :grinning: jdu si udělat oběd šilhám hlady a pak si asi chvíli dáchnu stávala jsem dnes na 7 a jsem nějak vyřízená :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Marciii, já vstávala po šesté hodině, abych se stihla nasnídat, vzbudit synátora, udělat mu snídani a odvézt s manželem do školky... takže se teĎ právě chystám do postele :grinning: aspoň na chvilku, než pro něj půjdu do školky.
25. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak to je síla to bych asi umřela :grinning: jsem pořád nějak unavená to počasí mě ničí ještě že dneska je krásně :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Tak jsem došla ze školky, venku je nádherně... jenom vytáhnout ven kočárek s miminkem a jezdit :dizzy_face: :dizzy_face:
Sakra, já se už tak moc těším!!!!!!!
Mohlo by takhle být v Únoru, když velkou zimu neplánují. Jestli při takovém počasí budou vánoce tak potěž, páč bych radši sníh.

Marciii, musela jsem tak brzo vstávat, abych byla o půl osmé u dr. v Brně, nedalo se nic dělat.
25. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Teď jdu dělat houbovou omáčku s knedlíkem, mňam :slight_smile:

...synátor kouká na televizu, bude tam mít kouzelnou školku a potom si půjde hrát do pokoje.
Tak se zatím mějte pěkně a dávejte na sebe všecny pozor!!!!
25. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky, jsem moc ráda, že se všechny máte dobře. To je skvělé. A to počasí se k tomu báječně hodí. U nás dnes bylo 13 stupňů ve stínu. Na sluníčku krátkej rukáv. Akorát mě ale mrzí, že asi nebudou vánoce na sněhu. To je takové více romantické.
Luci, byli jste sbírat houby? Nebo to máš ze zásob. My se právě chystáme o víkendu, jestli bude pěkně. Prý rostou. tak jsem zvědavá.
Jinak já mám nějak hodně práce. Už aby byly vánoce. To budu lenošit u pohádek. Už se těším :grinning:
Zítra jdu na kontrolu, tak doufám, že dopadnu tak dobře, jako dneska vy. A Hani, ty stresařko! :grinning:
Mějte se krásně a zítra odpoledne tady snad budu dřív. Pa :slight_smile:
Jo a ještě máte pravdu, jak ty týdny letí. Mně naskočil dnes 13. a Lucka už je na hranicí magické třicítky. To už je pak k porodu jenom krůček :grinning: A jak porodí Lucík tak už bude nervozní Marcik, no to tady bude veselo :grinning:
25. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji pěkné dopoledne..

Jani, houby jsme jeli sbírat někdy v Září-Říjnu, byli jsme v Jižních Čechách (už jsem to tady psala, ale je to o pár stránek vzadu, jak mě vezla potom večer ta rychlá-jestli si ještě pamatuješ) takže zásoby máme a máme jich dost.
Jen dávej pozor, ono se to nezdá, ale pěkně tě to vyčerpá...já osobně bych už v těhu na houby nešla, po té zkušenosti.
Držím palce na dnešní kontrolu, dej potom vědět!!!!

No nic, kočky, jdu si ještě trochu odpočnout...moc toho po nocích nenaspím, takže jsem po ránu pokaždé mimo :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky berušky...
Tady opět svítí nádherně sluníčko tak je hned lepší nálada taky už se těším až vytáhnu kočárek Lucí :grinning: i když je fakt že bych vánoce radši na sněhu ale jestli má být teplo a byla by to taková ta hnusná černá čvachtanice to ať radši není žádný a mi se nemusíme bát že sebou někde plácneme :grinning:
Jinak Jani ty houby taky nenvín nevím ono se to nezdá ale ten nerovný terén v lese je to riskantní já na nich sice taky v létě byla :sweat_smile: ale už bych to taky nepodstoupila :wink: každopádně buď opatrná ju.
jdu sebou taky ještě plácnout na gaučík a pustím nějaký pěkný film taky jsem za noc taky třikrát vzhzru a než se zas uvelebím a zaberu trváto přes pul hodiny když jsem to minule počítala spím všeho všudy 4-5 hodin musím to pak dohánět odpoledne aspon hodinkou :grinning: takže ti Lucí hodně rozumím :grinning: :grinning: jen mám ten problém že fakt málokdy usnu vetšinou jen ležím ale i tak si odpočinu :sweat_smile:
Odpoledne musím zas na sociálku jestli už mi vyřídily tu nemocenskou hrozný už ted se mi tam nechce jsou tam strašně neochotný a je to na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na zatím papa
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj kecalky! :slight_smile:
tady je taky krásně :slight_smile: A začíná období vánočních večírků, dneska se asi půjdu na jeden mrknout.. ale máte to taky tak, že je vám uplně smutno, když je partner pak sám doma?! mě to uplně vždycky je líto. jenže to jsou pracovní věci a nemůžu ho brát s sebou. On tvrdí, že mu to vůbec nevadí, ale mě někdy přijde, že já se tam pak skoro jako nebavím až tak dobře.. prostě divný... :grinning::grinning::grinning:

jinak práce jak na kostele,už aby byl pátek večer..je to peklo.
Jani, držím palce na kontrole, snad bude všechno jak má. Určitě je!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

A vy dvě mnohotýdnovky hezky odpočívejte!! :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Hani, no čááááááááááááááuu..
Tak co, doufám, že se pořád nepozoruješ :slight_smile: 7.12. je tady za chvilku, tak budeš vědět co a jak.
Koukám, že máš práce jako na kostele.. no jo no, takové ty předvánoční firemní večírky znám, ale pro mě to letos neplatí..budu doma, páč jsem na neschopence.
Jsem zvědavá, jestli půjde manža..a nechá mě doma. Minulej rok nebyl, ale to bylo skrz moc práce.
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Luci no čááááááááááááuuuuuu :slight_smile:
no, jak se to vezme, pozoruju a nepozoruju.. sem tam, znaš to, někdy mi to nedá.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dneska mě normálně přepadla nejspíš moje první těhu-nevolnost.. anebo to bylo z hladu :slight_smile: protože jsem ráno moc nesnídala a uplně se mi před obědem udělalo nevolno... ale ustala jsem to hrdina.. :slight_smile:
:slight_smile:

byla jsem ted na nejaky pracovni schuzce, zitra zas jedna rano.. fakt at uz je vikend :slight_smile:
manžel taky muj nejaky určitě budou mít, jenže to bude jeden :slight_smile: ale já bych měla pracovně obejít tak 10-15 a to fakt nedávám, navíc už pak potkávám ty stejný lidi a je to opruz..
a navíc, jak jsem psala, už je mi pak i líto nehcávat ho samotnýho doma...:( no, jsem asi trochu padlá na hlavu, ale jsme nějak zvyklý být hodně spolu.. :slight_smile:
takže tak :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem doma. Kontrola naštěstí o.k. I fotečky mám :grinning: Ale před tou ordinací, to byl zase stres. Jinak dnes jsem prý 12+6, tedy o 5 dnů více, než podle měření posledně. Tak jsem zvědavá, jak mi nakonec určí termín porodu :grinning: Jo a máme už 13 cm :slight_smile: Ale utroš mám brát ještě 2 tydny a ptala jsem se ho, jestli můžu chodit na nějaké těhu cvičení a prý až tak nejdřív od ledna. Ale to už se pak zas nebudu moct hýbat
:grinning:
Marci, Luci, tak přes den to musíte dohnat. To spaní. Já to kolikrát taky zalomím :slight_smile: V noci chodím na záchod a než pak člověk zabere, to hlavně nad ránem trvá.
Hani, já myslím, že na ty večírky moc chodit nebudeš. Za chvíli budeš tak unavená, že se budeš těšít do postele, nebo aspon na gauč k televizi. takže manžel zas tak sám nebude. :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Jo a s těma houbama jste mě docela polekaly. No ještě si to rozmyslím. Když my jsme ale tento rok nenasbírali vůbec nic :frowning2:
Jinak Hani, to znám, jak se cítíš, když jste s manželem zvyklí být hodně spolu. To se pak člověk sám ani nebaví, jak píšeš. Tak musíš jenom na chvilku a pak honem za ním :slight_smile: Ale jak jsem psala výš, uvidíš, že budeš unavená, hlavně pokud budeš ještě celý den v práci. A víš, že see má odočívat a nepřepínat!
26. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Ahoj Jani, já tě nechtěla polekat, ale po mé zkušenosti bych už jako těhule na houby nešla (mluvím sama za sebe).
Ono se to totiž nezdá, já také po lese chodila pomalu a nikam nespěchala, ale prostě to ohýbání atd.udělalo své + teda i ty opečené buřtíky nad ohněm :grinning: a potom v restauračce ten smažený sýr.
Jinak super, že kontrola dopadla dobře a koukám, že jsi napřed...hihi, tak ti ten termín třeba už příště posunou :wink:
...aspoň to budeš mít dřív naž v Červnu :dizzy_face:
26. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojky, Jani, GRATULUJU ke kontrole!! :slight_smile: :slight_smile: .- ):slight_smile: :slight_smile:
super, že je všechno ok!! A že jste větší nevadí :slight_smile: ne?! :slight_smile:

No, je to pravda, že jsem docela unavená, ale mám to ve vlnách.. někdy vytuhnu hned a nekdy jsem jak naspeedovana, že bych čuměla do půlnoci.. .-) ale to ráno.. my vstáváme v 5/45, takže to pak mě vyndat z postele, to je za trest...:frowning2:

No, je fakt, jak říká lucka, že asi to ohýbání ení to správnýá. Mě zrovna říkala včera ta masérka, že hlavně at se nikam nenatahuju, nešponuju a ať se neohýbám, ale sedám přes dřep...

:slight_smile:
tak já už taky půjdu, za necelou 3/4 hodku.. :slight_smile: tak hezký večer, holky
26. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
No Luci, tenkrat jsme o tebe mely strach, ale nastesti jsi to zvládla. Tak jestli půjdu tak maximálně na hodinu. A musí svítit sluníčko. No já mám zatím termín jenom tady na koníkovi. V těhu průkajdě mám 24.5. dle PM, ale to vím, že bude určitě později. Mám cykly místo 28 tak 36 dnů. Hlavně se modlím, aby nebylo ještě v květnu moc vedro. Jinak asi umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vám to docela vychází. Žádná velká zima, tak aby to vydrželo.. Jo a ty fotky jsem dostala zdarma :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Jani, takové počasí jako je teď beru všemi deseti, i když bych chtěla na ty vánoce sníh už jenom skrz synátora.
A ke všemu nemám ráda když je inverze :angry: to se všechno drží při zemi a na horách je jasno... člověk musí potom čmuchat všechny ty splodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se mi teda s malou chtít ven nechce. Snad to bude v Únoru vypadat jinak.

Na ty houby, no uvidíš jak se budeš cítit, já byla v pohodě a večer mě vezla rychlá do nemocnice, nepřála bych to nkomu natož těhulce, sama jsem měla strach, že je něco s malou. Fakt šílený, když si na to vzpomenu, tak se mi chce i brečet, páč to byl strach jak sviňa (pardon za slovo) a hodně se mi ulevilo, když mi v té nemocnici na UTZ a gynekologii řekli, že je všechno v pořádku.
Jestli s nimi půjdeš, tak bych ti poradila žádné ohýbání a pěkně v klidu, nech to prostě na ostatních. Maximálně křič, že máš hříbek :wink: :grinning:

Máš fotečky už v Albu?
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.