• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
No to je taky dobrá rada :slight_smile: Takovej stres na mě taky není, hlavně když vím, že se miminku daří :slight_smile: Luci, fotky ještě nemám. Už se mi nechce s tím pachtit. Jsem ráda, že ležím a brouzdám na netu :grinning: Třeba zítra. Ale jsou tam vidět oči, nos, pusa, jedna ruka a jedna noha :grinning: Takový malý mimozemšťan :grinning: Ale roztomilý. Však to znáš :wink:
26. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Jj, to víš že to znám a je to to nejkrásnější, když to člověk může vidět :slight_smile: a potom i cítit :sweat_smile:
Tak až budeš mít čas, dej fotečky do Alba a my všechny potom mrknem. Já osobně jsem hrozně moc zvědavá, na toho tvého (vašeho) mimozemšťánka :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak holky, kecalky, ja jdu :slight_smile: vecirkovat.. .-)
tak hezky vecer a zítra ahoooj!!
a pozor na sebe!! :_) pa
26. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Hani, užij si to a pěkně optarně, ju? Páááá, zítra :wink:
26. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
No luci, na to kopání se moc těším. Ale brala bych spíš takového lenocha jako má Marcik :grinning: Jednou za čas, abych věděla, že tam je a připravuje se z vesmíru na svět.
Hani, pěknej večer a pak napis, co tam bylo zajímavého :wink:
26. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
No kočky, kdepak jste všechny :confused: tady se normálně po všech slezla zem :grinning:

Jani, chtít můžeš, ale to záleží na prckovi, jak bude moc aktivní a to ho můžeš po večerech přemlouvat jak chceš.
27. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak jsem tu a jsem uplně al euplně mrtvá..
včera dobrý, přišla jsem asi v půl jedný nakonec :grinning: :grinning: pobavila jsem se s milionem znamých, co jsem dlouho neviděla atd.. takže prima
ale ráno.. blééé, nemohla jsem v ylézt z postele a ted jsem ráno byla ještě na nějaký schůzce a jsem uplně fakt kaput...
nejradši bych si šla lehnout....

:slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Hani a co těhu nevolnosti, hlásí se nějaké nebo se ti naštěstí vyhýbají :grinning:
Super, že sis to užila, ale pěkně opatrně, ju? Nezapomeň, že je v tobě maličký bobek a ten potřebuje, aby jsi byla pěkně v klidu :wink:
27. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky holky
Jste se krásně rozpovídaly Jani k těm houbám fakt je to na tobě mě ta procházka hodně vyčerpala a taky mě bolelo bříško s toho ohýbaní takže fakt jít opatrně a volát že máš houbu at se ohýbají druhý :grinning: Jo na fotečky mimozemštánka :grinning: se moc těšíme tak nám je ukaž co nejdříve ju :wink:
Jinak jsem si dneska byla nechat natočit videjko Vojtíška nádhera :grinning: no ale myslím že se mi asi hned tak neotočí má už od 4. měsíce svojí oblíbenou pozici na z ručičkou pod hlavou a nožku zapřenou o moje pravý žebro :sweat_smile: říkal doktor že je vidět že je maximálně spokojený a nic mu nechybí tak aby se mu vubec chtělo ven :confused: :sweat_smile: :grinning:
Hani jaký byl večírek???Taky mě to bez manžy moc nebaví tak že tě chápu jsme taky zvyklí být hodně spolu :grinning: Zrovna zítra jsme pozvaný na oslavu narozenin kámoše slaví 35.let tak jsem si říkala že nepujdu ale manža zase nechce jít beze mě :wink: a tak jsem řekla že tam na chvíli zajdeme ten kámoš je fakt hodně blízkej a mrzelo by ho to kdyby jsme nedorazily ani jeden :slight_smile:
Lucí kdy budeš fotit další bříško???? Já asi až kolem 30tt co se týká toho kopání já bych zas radši živejší jako máš ty Lucí ale nedá se nic dělat je to prostě chlap lenoch :grinning: :grinning: :grinning: tak snad bude takhle hodnej i až bude na světě :grinning:
27. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Ahoj Marcii, malej má hlavičku nahoře nbeo dole? Zatím má čas, kdyby byl otočený jinak než by měl být..
Naše malá je pokaždé na UTZ hlavičkou dolů, tak doufám, že ji to vydrží až do konce.
...super, že dr.říkal, že je max.spokojený, tak to má být a netrap se, že se nechce moc hýbat. Já jsem pokaždé nesvá, když je malá třeba půl dne v klidu a sem tam se otočí..nejsem na takové ticho v bříšku zvyklá :grinning: ale doufám, že až se narodí, tak že bude hodná (přesně tak jak si to přeješ i ty).

My jdeme zítra s manželem ke mě do práce pro věnec na dveře a zajdem si tam na oběd, potom mu potřebuju koupit ty boty k bazénu, páč ty staré už má roztrhané a vypadá to hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takže je dostane od Ježíška pod stromeček :wink: a odpoledne jdeme do Solné jeskyně, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
Fotit pupík? Nooo, zítra mě bude fotit manžel nějaké těhu fotečky, tak snad něco bude, abych se mohla pochlubit tím svým óoooooobr bříškem.
Včera mě ho manža schálně měřil a mám přes břicho 1O8cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj vím, že název této diskuse je trochu jiný. Chci se zeptat jestli Vám nebude vadit, když bych se k vám přidala :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Luci, no nevolnosti jsem neměla minule a zatím ani teď. i když už dvakrát se mi zdálo, že se mi jako špatně dělá, ale vždycky to hned přešlo, tak ...
Snad to vydrží a budu po mamce, v tomhle, který bylo prý v těhu nejlépe na světě :slight_smile:))

Opatrně jsem se snažila, ale zrovna jsem si říkala ráno, že jsem uplně kaput.. že bych měla zvolnit, jenže s tou prací to moc nejde.. ale asi si vezmu ještě dovču, mám 19 nevybraných dní.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bych si odpočinula.. jenže já se doma asi zblázním :slight_smile: No, ale pro mimi všechno, případně se dohodnu s šéfkou na nějaký home-office :slight_smile:
Počkám, co doktorka toho 7/12, mi řekne a pak se uvidí,c o dál...

Včera jsem se normalně poprpvé bála trochu cestou domu, šla jsem z busu k baráku a říkala jsem si, jak je to divnný, že jsme vlastně dva a.... no divočina. To sjem nikdy neměla, chodim si tu po velkoměstě jak jsem zvyklá z domova, z malýho městečka, bez obav.. ale včera přišly.. divnyyy to bylo..
A taky jsem musela dneska bě´žet na tram, až sjem se lekla až pak, až jsem si to uvědomila, že to asi není dobrý :frowning2:
člověk si to nějak neuvědomuje pořádně...

jo a taky včera moje kamoška na tom večírku, prý ..Hani, nehceš mi něco říct? a já? NE, proč? A ona, máš nějaký velký prsa... :grinning::grinning::grinning:... tak jsem zatloukala a dělala, že se mě to netýká :grinning:
27. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Hani, takže to jde na tobě poznat přes prsa, jo :sweat_smile: hihi.. a neboj, kontrola dopadne určitě dobře, ani n ato nemysli, že by to mohlo vyjít jinak, máš v sobě malého bojovníčka (bojovnici) a ten se tě jen tak nepustí :wink:
... to si začneš brzo uvědomovat , neboj. A myslím si, že to běhání nemohlo ničemu ublížit, pokud jsi neběžela jako na maratonu :grinning:

Ahoj Haninar, no jasně že se můžeš přidat :wink:
27. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak než jsem došla, tak jste zase všechny pryč :frowning2: Ale příští týden nemám tolik práce tak můžeme více pokecat.
Vítám novou těhulku :slight_smile:
Hani, dávej na sebe pozor! Jak píšeš, už jste prostě dva :wink: A po takovým flámu se nedivím, že jsi unavená. Pěkně do postýlky a odočívat :wink:
Marci, bud ráda, že je prcek v klidu a ze se mu u tebe líbí. A neboj se, on se otočí, až se bude chystat ven. Ještě máš čas. To video musí být úžasný. Už se na něho taky těším. Zatím machruju jenom těma pidifotkama :grinning:
Tak jestli budete holky fotit bříška, tak napiště, už se těším, až se podívám. Mně už pomalu taky roste. Ale pod zimní bundou se to zatím ztratí, takže to okolí ještě tak nevnímá, ale kdyby bylo léto, tak už to vědí pomalu všichni :grinning: Ale kila zatím naštěstí nepřibírám. Jo a už to ví i bývalý manžel, ale ten to nepoznal podle břicha, ale prý mi narostl zadek :angry: Ale přítel říká, že jsem aspoň konečně ženská a ne vyžle :grinning:
27. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Taky mezi námi vítam novou těhulku :grinning: je fajn že už nás navštěvujou i jiní holčiny aspon se rozrosteme :dizzy_face:

Lucí on je pořád v poloze že kdybych ted měla rodit jsou tam zádíčka :frowning2: proto mě to tak znepokojuje víš snad se stočí když né hlavičkou snad aspoň nožkama :frowning2: hlavně at nezustane takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak míry přes bříško užasný už ted vidím jak to pujde těžko dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jani tak to je dobrý když to přítel bere takhle :wink: mě taky narostl nejdřív zadek :angry: a manža byl v poho a po 3 měsíci se to zastavilo a už to jde jen do pupíku :grinning: naštěstí :wink: No videjko je užasný zážitek zkusím ho vložit do alba jestli to pujde :wink:

Hani taky jsem pořád běhala na autobus tak neboj běham vlastně do teď nikdy se nevypravím včas :sweat_smile: akorát je to čím dál namáhavější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak vidíš že ti prsa nesplaskly jak si jsi myslela :grinning: a už se teším s čím přijdeš od doktora ale určitě by bylo lepší to tempo zvolnit :wink: když fazolka je takový bojovník a je vidět že se ti blázní hormony protože se ti mění i myšlení :grinning: to je taky výborný znamení :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu do hajan holky přeju krásný víkend pa páááá
27. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Čauky,
tak na houby jsme nakonec nešli. Ráno byla celkem mlha a pak už se mi ani nechtělo. A myslím, že dobře, že jsme nešli. Píchá mě celkem v podbříšku, asi jak roste děloha. Tak spíš odpočívám. Marci, doufám, že už mi to taky půjde jenom do bříška :slight_smile: celkem poctivě mažu, tak doufám, že nepopraská. A jak vy jste na tom s bříškem? Dobrý nebo se ty strie přesto dělají. četla jsem, že je to hodně dáno geneticky. Tak uvidíme.
Marci, neboj Vojtíšek si dá určitě nakonec říct a otočí se. Vždyť má na to ještě 13 týdnů :wink:
28. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky, prosíímmm pamatujete... prosím o radu: vychází mi to dneska podle poslendí MS na 5TT+1 a když jsme teď navečer přišli z nákupů, tak jsem zjistila špinění na kalhotkách :frowning2:
Chytla jsem samozřejmě paniku, že je to zas špatně všechno... vzala jsem si Ascorutin, co tu ještě mám od posledně, ale myslíte holky, že mám radši jet na pohotovost nebo jak? K doktorce poprvé mám jít až za týden v pondělí 7.12......
děkuju..
28. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Hani a máš ještě utrogestan?
Pokud ne, tak bych jela do nemocnice, tam se na tebe kouknou a řekni jim, ať ti ho předepíšou.
Pokud ho máš doma, tak bych si vzala 2 večer normálně spolknout, nezavádět, a ležela bych a počkala do rána. Já jsem taky malinko špinila, už nevím přesně ve kterém týdnu, ale bylo to málo a jen takové tmavé špinění. A k dr. jsem nešla. Ale brala jsem ten utroš a ležela jsem. Musíš vědět sama, jak hodně špiníš.
28. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
A jinak na tebe moc myslím a držím palce, ať je vše v pořádku.
28. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Haňulko, jestli máš opravdu moc velký strach, tak radši zajeďte na pohotovost, tam na tebe mrknou a napíšou ti ten utrogestan, ke všemu ti také můžou říct, že můžeš špinit kdykoliv budeš mít "jakoby" měsíčky, aspoň mě to tak dělalo. Když mě pustili z nemocnice, tak jsme už měli sice srdíčko, ale potom jsem začala šíleně špinit až jsem si myslela, že je to v háji a naštěstí nebylo a také jsem s toho byla vyjukaná jako ty a byla na pohotovosti snad ob den.
Moc na tebe myslím a dej nám kočko vědět!!!!!!!!

My teď s manželem dojeli z Brna a jsem utahaná.... takže se rozepíšu až zítra.
Brou noc všem!!!
28. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!
Díky za podporu, ale nakonec je to asi ....

zhoršilo se mi to, tak jsme jeli na pohotovost, Dr mě prohlédla i na UTZ a skoro nic tam nebylo vidět, říkala, že jestli tam něco je, tak hodně malinké... nabrali mi HCG a to je taky hrozně nizounké. A jela jsem domu s tím, že mám přijet v pondědlí na kontrolní odběry, buď HCG naroste a budu těhu, nebo ne.. a buď odkrvácím anebo revize.. PRostě parádní víkend..
V noci jsem už skoro krvácela a ráno to ze mě vyjelo.. asi normálni mrcha, prostě krvácení. Tak tam zítra dojdu na ten odběr a uvidí se.. ale jsem tak nějak smířená, že zas nic .. už fakt nevím, co dělat, co děláme špatně....
Asi si na čas dám od koníka pohov,... tak se tu mějte krásně, držte se těhulky!!!!
ahoj a děkuju
29. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Dobré ráno, holky..

Hani, to snad není možný... kočko, to snad ne!!!!! :fearful: :fearful:
Opravdu je to tak ztracené? Není žádná naděje?

:frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:
29. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky
Hani to neříkej :frowning2: ještě neházej flintu do žita já krvácela taky hodně uvidíš v ponděli třeba je nějaká naděje :cry: :frowning2:
29. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky

Haňulko, tak co? Moc na tebe myslím.. dej nám potom prosím vědět jak jsi dopadla :frowning2:
30. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky,
holky, tady je zase smutek. Hani, mě to taky strašně mrzí. Třeba to bude ještě o.k., jak říkají holky. No ale pokud ne, tak na to hlavně rychle zapomeň a hlavu vzhůru. Není to konec světa. A sluníčko vždycky nakonec znovu vyjde a rozjasní ti cestu v životě.
30. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem přišla vám jen říct, jak to dopadlo..
naštěstí nemusím na revizi - aspoň něco... bylo to nějaké to chemické, biochemické či jaké těhu, jakože prostě jen o 14 dní posunutá MS..
no moc moudrá z toho nejsem, ale už jsem se na to o víkendu připravila, protože v neděli jsem byla jak niagarský vodopády...
HCG mi dneska kleslo a ještě mám jít v pátek na kontrolní odběr, nebo v pondělí, ale revizi nemusím, že to prý "odkrvácím", říkala doktorka v nemocnici..
tak zajdu v pondělí k té své a uvidíme, co mi řekne...
jestli zas musíme čekat, nebo co..

Díky moc, holky! :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Haňulko, to je mi opravdu líto :pensive: :pensive: ale jak píše Janča, sluníčko zase novu vyjde a bude další naděje, jenom tomu věřit.
Vím, že se mi to lehce říká, ale věř mi, že vím jak se teď cítíš.. každopádně na tebe budu dál myslet a držet palečky, aby vám to miminko brzo vyšlo a ty jsi to těhotentsví prožila v klidu a pohodě.
30. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Hani, je to pro vás určitě obrovské zklamání. Musí to moc bolet, zvlášť po tom, čím už jste si prošli. Ale musíš na tom vidět i tu pozitivní stránku, že to byla jen posunutá MS a nemusela jsi na revizi. Vždy je nejlepší, když se s tím tělo vypořádá samo. Já jsem to vlastně taky tak měla. A Dr. říkal, že snažit se můžeme hned a že je dokonce větší pravděpodobnost otěhotnět a udržet si to těhotenství. Tak doufám, že to i u vás tak bude. Každopádně se ale na kontrole své dr. zeptej, jestli bys neměla brát potom ten utrogestan.
30. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky holky
Haňulko to mě moc mrzí :cry: :pensive: ale příroda asi ví proč to tak je hlavně neztrácej optimismus a naději určitě to vyjde příště koukni na mě taky jsem se dočkala :wink: VÍM ŽE TO JE OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ ale o to veštší radost je pak z uspěchu veř mi prošla jsem si tím několikrát :wink: A je dobrý že budete moct zase hned a né čekat další 3 měsíce.Budu ti moc moc držet pěstičky aby jsi byla co nejdříve zase těhulka a aby už nebyli žádný komplikace a ty jsi si to v klídku užívala.
30. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky,
je tady nějak smutno. I to počasí venku je nic moc. Sice není zima, ale jak nesvítí sluníčko, tak mám pocit, že je hrozná tma. Takové depresivní. Už aby bylo po vánocích, to už se zase ten den začne prodlužovat.
Včera jsem v jedné diskuzi četla, že nějaká holčině ve 13tt zjistili zamlklé těhu. Ještě, že jsem byla minulý týden na té kontrole a bylo vše v pořádku, jinak bych měla nervy. Ještě mám strach z toho screeningu. To jdu v pátek. Přítel říkal, že půjde se mnou. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli i s vámi byli manželé a jestli se ten screening dělá spodním ultrazvukem nebo už přes břicho. Mně zatím doktor vždy dělal ještě tím spodním. Díky za info.
A Hani, jestli nás ještě čteš, tak posílám hodně pozdravů a ať to brzy přebolí.
1. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.