• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Ahoj holky,

Jani... ten UTZ by ti měli dělat přes bříško a můj manžel tam semnou byl a měl s toho velký zážitek :wink:
Určitě si to oba dva užijete a budete koukat, jak je mimčo už velké :wink:

Haňulko, jak jsi na tom, kočko? Moc na tebe myslím!!!!

Já byla dneska zase v Solné jeskyni a super....
1. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj luci, a na co je ta solná jeskyně dobrá? To máš nějaké problémy nebo jako nějaká prevence? Nebo relax? Já jsem tam nikdy nebyla. Vím, že to existuje, ale nějak jsem se o to nezajímala.
No na ten screening jsem zvědavá, to bude sranda :grinning: Myslím, že můj přítel bude taky paf :grinning: Hlavně, aby to dělali přes břicho. Kdyby to dělali spodem, tak se budu stydět. Sice nevím proč, když mě viděl nahou nesčetněkrát, ale mám z toho prostě takový stydící pocit :grinning: Asi jsem trochu na hlavu :grinning: Jdu pro fotky z minulého ultrazvuku, ať se taky můžete kouknout na našeho marťánka :grinning:
1. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky holky.

Jani taky mi to dělalai přes bříško je to nádherný až ho uvidíš a uslyšíš srdčko určitě s toho bude přítel hotovej ten muj byl strašně na měko :grinning: No na ty fotečky už čekáme :dizzy_face:

Lucí ta solná jeskyně je dobrá na co??? taky jsem o ní slyšela ale niíkdy mě nenapadlo tam jít :sweat_smile:
Holky jsem pořád nějak smutná s tý Haňulky snad se jim podaří co nejdřív otěhotnět :pensive: tak moc bych jí to přála :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Jani a Marcii, ta Solná jeskyně je dobrá na prevenci před různými vlivy počasí (chřipky atd.) a také si tam odpočineš.
Prostě tam relaxuješ :dizzy_face: a dýcháš ten vzduch ze soli.
Teď tam mám jako těhulka do konce roku vstup zadarmo.

Jani, šup s fotečkama do Alba, jsem zvědavá.

Marcii, já na ni také pořád myslím a doufám, že se ji to brzy podaří a bude si to těhulkovství pořádně užívat bez stresů atd. :wink:
1. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky, mně je Hanči taky moc líto. Ale věřím, že je silná a že to brzy překoná i třeba tím, že brzy otěhulí. Třeba jí to vyjde zrovna na Vánoce. Moc bych jí to přála.
Tak fotečky už jsou v albu. Měla jsem úplně kaput baterky ve foťáku, tak jsem je musela nejdřív trochu dobít :grinning:
Tak co říkáte na našeho mimozemšťánka? Že tak vypadá :grinning: No na ten ultrazvuk už se těším, když říkáte, že je to takové pěkné. A to mají i ultrazvuk se zvukem, jo? Já jsem ještě bít srdíčko neslyšela. Akorát jsem ho jenom viděla, že tluče.
Luci, tak když máš vstup zadarmo a je to taková paráda ta choď. Aspoň si odpočineš a žádná nemoc tě nezkolí. Teď je toho všude tolik, snažím se vyhýbat davu, abych taky něco nechytla. Zatím se mi to daří. Horší to bude, až budu nakupovat vánoční dárky. To se tomu asi nevyhnu. No snad mám dobrou imunitu :slight_smile:
Holky, a co ještě berete za vitamíny? Já mám to magnesko, sem tam si vezmu zinek, ečko, selen a bečko a tu listovku. Když nezapomenu. A ten utroš budu brát ještě skoro 14 dní. Ale mám strach ho pak najednou vysadit, i když dr. říkal, že to nevadí, ale raději pár dnů předem snížím dávku na jeden denně, ať to není pro to tělo takovej šok. Protože vždy když jsem vysadila utroš, okamžitě dorazila MS i když neměla. Jsem na něho nějaká citlivá, si myslím. A dokud jsem ho brala MS nikdy nepřišla, i když dr. říkal, že když má MS přijít, přijde i při jeho braní. No na mě prostě zabírá nějak jinak :grinning:
1. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Mám v Albu zatím pár foteček od manžela... jestli chcete, tak mrkněte. Postupně dodám další :wink:
1. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Luci, moc pěkný :wink: Máš šikovnýho manžela a krásný bříško :wink:
1. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jani mimozemštánek je nádhernej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já kromě listovky beru maternu a jod mi předepsal doktor mám zvýšenou štítnou žlázu jinak nic Jani a stím utroše, radši tak jak píšeš jestli máš tyhle zkušenosti ale ve 13 tt by už MS rozhodně neměla dorazit :grinning:

Lucí fotečky jsou překrásný manža je šikulka :grinning: :grinning: mohl, by se tím klidně živit :dizzy_face: :wink: bříško už taky zase povaskočilo no jo letí to :grinning:
1. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Jaňulko, mimísek je náááááádhernýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jejda, ani se nenaděješ a budeš ho vidět zase jinak :wink:
Jinak já beru vitamíny Mamavit každý den jeden-už od začátku těhu a teď teda ještě železo, páč ho mám málo.
....co se týká utroše, tak já ho vysazovala postupně, také jsem měla strach, aby to nebylo na to těhu moc velký zápřah.

Marciii, myslíš, že mě to bříško zase povyskočilo :confused: nooo, snad nééé..
1. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, kde jste všechny?
2. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Kočky, kdepak jste? Doufám, že je u vás všechno v pořádku!!!!
3. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky berušky
Lucí bříško ti povyskočilo ale jen nepatrně :wink: já tam taky dala nejnovější pupík tak se mužeš juknout jestli chceš :grinning: Jinak mi schánime jiný kočárek tam ten už nebude tak lítama po městě :frowning2:
U nás je vše v pohodě Vojtíšek se mi ozve několikrát za den i za noc tak jsem v klidu :grinning:
Co u tebe co dělá Verunka????
Jo bouchnul i mi Pc :angry: tak budu jen když se dostanu k manžovi na noťas tak kdybych ted pár dní nebyla nediv te se ju
Jani co u tebe všechno ok????
3. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,

vše o.k. Jen mám toho někdy přes den hodně a pak večer jsem ráda, že se najím a lehnu. A někdy u toho ještě koukám na televizi :grinning: Zítra jdu na ten screening, tak se i těším a zároveň bojím. Škoda, že člověk dopředu neví, že je všechno o.k. To by se pak na ta vyšetření jenom těšil :slight_smile:
Luci, tobě už naskočila třicítka! No to je skvělý :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Marci,pupík super a máš nakoupený krásný oblečky. Ty na cestu z porodnice jsou nejroztomilejší :dizzy_face: Já už se taky těším, až něco koupím, ale dokud to zítra nedopadne dobře, tak mám strach. Pak by mi to bylo ještě více líto. Zatím jsem ještě ani nikam nenakoukla, i když mě to svádí :grinning:
A jakto, že vám vyprodali kočárek? Už máte vybraný nějaký nový?

jinak, holky, díky za rady :wink:
3. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Marcii, to jsem ráda, že je všechno v pořádku.. jinak pupík moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: Vojtíšek má krááásný domeček.
Co se stalo, že sháníte jiný kočárek?
Super, že se Vojtíšek ozývá několikrát za den, aspoň jsi v klidu a víš, že je mu dobře. U mě je snad všechno OK, malá se ozývá docela dost ( i když teď je třeba v klidu-asi chrupčí ). Příští týden ve Středu jdu na kontrolu do porodnice a na velký UTZ ve 3Ott, takže jsem opravdu zvědavá.
Včera jsme jeli do Brna skoro hodinu po dálnici, tak jsme tak s manželem uvažovali, co budeme dělat, když začnu rodit a dálnice bude zase ucpaná... tak manža říkal, že by jel odstavným a modlil by se, aby tam narazil na policajty a ti nás dopravili do porodnice :grinning: :grinning:
( nooo, snad v ten den to bude bez problémů).

Jani, neboj..určitě bude všechno v pořádku. Proč by nebylo :wink: pak písni jaké to bylo a co na to tvůj chlap (nějak jsem se přestala orientovat, jestli je to tvůj manžel nebo přítel :sweat_smile: )
Mohli by ti tam i říct odhad, co by to tak mohlo být..já se na to také ptala a řekli nám, že tipují holku a potom se to potvrdilo :slight_smile:

Jj, 3O.. už abych tam měla aspoň ten 36tt, člověk je potom klidnější, že kdyby se to malé teď narodilo, tak že je to bez problémů a komplikací :slight_smile: ale zase na druhou stranu začínám mít strach :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Luci, je to přítel, svatbu zatím neplánujeme. Za prvé svatbu v zimě bych nechtěla a v létě budu mít jiné starosti :grinning: Doufám. To víš, že se zeptám na pohlaví. Ale nedělám si zatím moc naději.
Jo s tou cestou do porodnice to bude určitě sranda. Ale přinejhorším si zavoláš sanitku, nebo tě manžel porodí na dálníci a budete večer na Nově :grinning: A čeho se bojíš? Porodu? Vždyť už sis to jednou vyzkoušela, ne? Nebo je to tak hrozné? Raději ani nestraš :stuck_out_tongue_closed_eyes: A proč bys prosím tě měla rodit už teď. Pěkně si to užívej a zatím nestresuj. Kdy začínáš chystat oblečky? až v lednu?
3. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Jo a Luci, ty už máš vybranou porodnici? A ty Marci? Už jste tam objednané?
3. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Jani uvidíš že to bude paráda zítra a co by jsi radši kluka neboi holku???
No nám kočárek bouchnul ta prodejna se ze dne na den zrušila :angry: ještě že jsem nesložily zálohu by jsme o prašule přišly :angry:
Tak se porozhlídneme v Teplicích a zitra jedeme ke známým do Litvínova prej tam mají taky krásný tak jukneme :grinning:
No jinak já porodnici tady v Ústí je to nejblíž ale objednana ještě nejsem prý se chodí až někdy kolem 8 měsíce tak nevím uvidíme co mi řekne doktor 23. určitě mě bude informovat :wink:
No Vojtíšek ted taky chrupe je fakt že se ozývá ale pořád je to lenoch jen se párkrát převalí a konec :grinning: jen doufám že už se stočil ted cítím pohyby už jen od pupíku na horu a pod žebrama tak už je asi jak má být předtím sem ho cítila jen nad podbřiškem a to ted ne :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Jo děkuji za pochvalu pupíku mě připadá hrozivě veliký na to že ještě poroste :grinning: :sweat_smile: přes pupík měřím 114 cm přes boky 107cm a přes prsa 106 cm prostě míry modelky :grinning: :sweat_smile: jak jsi na tom ty Jani ty ještě v pohodě co??
3. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Jani, nemyslela jsem to tak, že budu teď v blízké době rodit.. to snad néééé, ale přece jenom v Lednu to už bude mazec a já budu jako časovaná bomba :grinning: ke všemu ty nehody na dálnici D1 jsou poněkud na denním pořádku, takže jakmile bude zase nějaká námraza a nebo mlha jako teď, tak je to na 1OO% jasné, že dálnice bude bloklá.
... a nestraš, že by mě manžel odrodil v autě :sweat_smile: haha, na Nově :grinning: :grinning: no, ale tak třeba by nám potom dali silničáři dálniční známky zadarmo.
Oblečení začnu prát příští týden po té kontrole, ať to mám do toho Ledna nachystané.. budu prát pěkně postupně. Postýlku budeme také chystat v Lednu :wink:
A porodnici vybranou už mám, brali mi tam i tu plodovou vodu a dělali kontrolní UTZ, takže se nechci hnát do jiné, páč by tam neměli všechny papíry. Ohledně porodu, začínám mít prostě strach, ale zároveň se zase moc těším.
Každý těhu je jiné a porod to samé, nemůžu říct, že to nebolí, ale za ten malý uzlíček to stojí :dizzy_face: :dizzy_face:

Marcii, tak to by mě naštvalo, kdybych tam dala zálohu a oni tu prodejnu potom zavřeli :angry:
Malá se teď probudila, tak se tam hýbe... a teď má dokonce zase škytavku.
Jéééé, ty máš ale krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Marci, no to jste měli fakt štěstí, že jste tam nedali zálohu. Určitě nějakej pěknej seženete. Dnes je jich na výběr. Spíš je asi problém se rozhodnout.
Já už se taky těším, až ucítím pohyby. Počítala jsem, jestli by to mohlo být už na vánoce, ale to je ještě asi brzy. To budu teprve v 18. nebo 19. týdnu. Na utz mi to vychází zatím pokaždé jinak. Podle toho posledního už bych byla zítra v 15tt. No uvidíme, jak nás změří zítra. Už jsem z toho pěkně nervózní :grinning: Mně je celkem jedno jestli to bude kluk nebo holka, ale přítel by prý raději holčičku, tak mám strach, aby nebyl zklamanej, když to bude kluk. A holčička se může taky více parádit. Ale já budu nejštěstnější hlavně když to malé bude zdravé.
Jé Luci, to musí být sranda, když má škytavku, to se ti klepe celý bříško, ne? :grinning:
Jinak já ráno mám břicho celkem malé, ale když se najím, tak mám pocit, že už budu rodit :grinning: Zatím naštěstí nepřibírám, ale kolikrát večer mám takové chuť na něco sladkého, že nevím, jak to dopadne. Ale zatím je zaháním třeba mandarinkou, tak doufám, že z ovoce zas tolik nepřiberu. Dneska vařím k večeři rybu, tak je to o.k., ale v sobotu máme zabíječku, to pak budou samé jitrnice a jelita :grinning:
3. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Jani, jj je to docela sranda, když ti skáče celé bříško :grinning: akorát ji docela lituju chudinku malou, páč má tu škytavku klidně 3x za den :sweat_smile: Teď je zase nějak v klidu, sem tam se otočí a vyboulí se mi na pravém boku, je nějaká klidná tak je snad všechno v pořádku.
Člověk je docela nervózní, když ví jak tam sebou vždycky šije a dělá psí kusy a teď klid :sweat_smile:

A neboj, to bříško ti ještě poroste, ať už budeš hodně baštit nebo málo, miminko si to místo prostě udělá :wink: a na ty pohyby ještě počkej, zbytečně se nestresuj, že je ještě necítíš. Hodně záleží i na tom, jak je miminko položené a kde máš uloženou placentu :wink: uvidíš, že až ti ještě naskočí pár týdnů, tak že je budeš určitě už na 1OO% cítit.

Já teď hledám ještě nějaké receptíky na vánoční cukroví a nemůžu skoro nic najít a když najdu, tak k tomu potřebuju nějaký strojek či co a nebo ořechy atd. a to doma nemám :angry: takže to asi letos bude jenom o lineckém a udělám i perníky. Zbytek dodá tchýně... o napečení mi říkala už v Říjnu.
3. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Dobré ráno, všem!!!

Doufám, že Haňulka nakukuje a brzo se nám ozve :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem z kontroly doma. Dopadli jsme na jedničku :dizzy_face: Tak mi spadl kámen ze srdce. Jsme dnes přesně 14+0, takže začínáme 15. týden. Dostali jsme krásnou fotečku. Ale jinak to trvalo asi jen 10 minut. Prostě rychlovka :slight_smile: Ale špatná zpráva je, že prcek byl hodně dole v pánvi, takže vůbec nebyla šance vidět, zda je to kluk nebo holka. Takže na vánoce to ještě vědět nebudeme. Na další kontrolu k dr. jdu až začátkem ledna :confused:
Luci, s tou škytavkou to musí být fakt sranda, jak to popisuješ :grinning:
Jinak já peču jenom tatrankové kuličky, pak takové čokoládové hnízka a ze sněhu, co mi zbyde kokosové pusinky. Všechno ostatní mamka. Kdybys chtěla recept na ty tatrankové kuličky, tak ti ho pošlu. Je to jednoduché a jsou výborné. A každému strašně chutnají. Ale to všechno dělám až těsně před vánocema. Je to z másla, tak se nemusí nic nechávat uležet.
Taky doufám, že Hanča aspoň někdy nakoukne. I když teď toho má v práci asi hodně. Jak psala, spousta práce a ještě vánoční večírky. Tak si je může aspoň ještě pořádně užít.
4. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Ahoj Jani, gratuluju ke kontrole... jen tak dál, kočko :wink: a nic si s toho nedělej, pohlaví miminka se dozvíte po vánocích a to už bude na 1OO%. Hlavní věc je, že je mimčo zdravé a pěkně roste.
Jestli chceš, tak mi ten receptík pošli do IP :wink:
4. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky, Luci, díky.Já jsem taky ráda, že je mimčo zdravé a o vánocích se aspoň můžou uzavřít sázky, co to bude :slight_smile: ten recept ti když tak pošlu, ale až si ho donesu. mám ho založený ještě doma a z hlavy ho nevím.
Co u vás nového? my jsme měli včera zabíjačku, tak bylo hodně práce, ale ta bašta stojí za to :grinning: Dneska odpočíváme a koukáme na televizi.
6. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám, že tady o víkendu skoro nikdo nebyl... teda až na Janču, tu si čert neodnesl :grinning:

Jani, necháte si to pohlaví teda říct nebo to bude překvapení? A co by chtěli ostatní nebo přítel?
Jéé, zabijačka.. mňam, si mi udělala chutě. Doufám, že jsi se snažila odpočívat a kolem všeho tam nelítala.

U nás nového skoro nic, novinky budou až ve Středu kdy jdu na kontrolu a UTZ, tak se moc těším, až uvidím zase malou a budu vědět kolik nám zase přibrala a jestli je všechno v pořádku :wink:
Jinak mikuláše jsme přežili až moc ve zdraví.. synátora to moc nevyděsilo, takže jsme si vymysleli, že příští rok se na něho bude muset jinak, aby aspoň tekli nějaký ty slzy :angry: néé, že by neměl nahnáno, ale i tak si s toho potom nic nedělal.
Tady je video, kdyby vás to zajímalo:
http://www.youtube.com/watch?v=zSDoP9Wlj3U

A co vy, povídejte, přehánějte... Haňulko, doufám, že se nám co nejdřív ozveš. Ráda bych věděla, jestli je všechno v pořádku :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky,
u nás je dnes škaredě, prší a je tak pošmourno. Nic se mi nechce dělat. Ale nedá se, pořád jen válet :grinning:
Jé,Luci, tak to ti budu ve středu závidět, že uvidíš Verunku, já bych se na ultrazvuk koukala pořád :grinning: , ale to asi každá z nás. A to jméno je definitivní? A máte připravené i jiné jméno, kdyby náhodou to byl kluk?
Mně je to Luci úplně jedno, co to bude, ale určitě to chci vědět. A ostatní se s tím musí smířit :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Ahoj Jani, tady u nás není o moc líp... nepřijde mi to jako Prosinec, ale jako Jaro.
Radši bych brala ten sníh, už kvůli synátorovi. Snad bude nějaký ještě před vánocama a nebo po nich, aby jsme mohli vytáhnout sáně nebo boby :slight_smile:
Na ultrazvuk by chodila asi každá z nás a nejlepší by bylo mít ho doma, to bych u něho ležela pořád :grinning: :grinning: ale nic se nemá přehánět, že.
Jméno pro holčičku je definitivní, páč se na jiném s manželem nezhodneme (na začátku jsem psala, že manžel chtěl Elišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a kdyby se náááhodou spletli-což není možný, když mi brali plodovou vodu a byl to klučina, tak se bude jemnovat po manželovi Petřík...nejdřív jsme sice chtěli Richarda, ale potom mě napadlo jméno po něm a to víš, že trochu povyrostl-jako každý chlap :sweat_smile: :sweat_smile:

A co vy, máte vybraná nějaká jména?
7. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky Berušky :wink:
Tak jsem zas na chvíli urvala manžovi noťas :grinning: už abych měla zpravenej PC jinak u nás to vypadá na sníh tak uvidíme každopádně je tam kosa jsem ráda že nikam nemusím :wink:

Jani moc blahopřeju k zdravému miminku :grinning: a doufám že nám řekneš co to pak bude :grinning: :grinning: jsem strašně ale strašně zvědaváááááááá
Co se týká zabijačky taky jsi mi nahnala pěknou chuť ňami ňami :grinning: mi byli v pátek u těch známých v Litvínově zašli jsem si na véču tak jsem si taky pošmákla ale zabijačka je zabijačka :grinning:

Lucí u nás letos chodil jen čert a mikuláš protože anděl je těhotnej :grinning: vždycky chodím za andílka ale letos by to vážně nešlo a jak jsem tak koukala na to vaše video je to bomba a Adámek je uplně suprovej ale chtělo se mi brečet za něj :grinning: fakt bych letos jako anděl neprošla je mi těch dětí ted nějak víc líto asi bych furt bulela :grinning: jsem poslední dobou nějak lítostivá :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale ustál to uplně bombasticky nevím co horšího na něj příští rok vymyslíte asi třo bude težký co?? :grinning:

Taky doufám že sem Haňulka nakujuje aby věděla že na ní pořád myslíme a brzy se nám ozve :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.