• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Já jsem vlastně zapomněla, že vám brali plodovku, tak to je jasné. No my ještě jména vůbec nemáme. S bývalým manželem jsme vybrané měli, ale ty teď už dávat nechci, tak musíme vymyslet něco nového.
a po nás nevím, já i brácha jsme po rodičích a asi bych to znovu nechtěla. No nevím, když nic nevymyslíme, tak uvidíme, jak to dopadne :grinning: Přítel je Ruda a to se mi zdá takové dost tvrdé jméno pro miminko. Ale zase nebude miminkem věčně, že? :grinning:
Ten sníh bych už taky brala. Koncem týdne se má snad ochladit, tak uvidíme. Kdyby byl aspoň na těch horách, říkala jsem si, že bychom jeli někam na hory na prodloužený víkend, ale v takovém počasí se mi moc nechce. To ani ty procházky člověka nebaví, když prší :frowning2:
Co je s Haňulkou by mě taky zajímalo, ale asi si dává trochu pauzu, ať nabere zase sílu do dalšího pokusu. Snad už to teď konečně vyjde.
O víkendu jsem ukazovala mámce a bráchovi fotky prcka z utz, tak byli na měkko :grinning: Už se těším, až budeme mít ten záznam z 3D. To budou koukat :grinning:
7. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
No mi máme u taky jméno jen pro kluka na tý holce jsme se neschodly měla to být Eliška :stuck_out_tongue_closed_eyes: podle manžela tak ted už to bylo na tom 3D krásně vidět tak se snad nespletli jinak to bude mazec :grinning: asi bych rychle nahlásila jméno bud po mě Markéta a nebo se mi líbilo Hanka tak uvidíme.Každopádně kdybych se musela rozhodovat rychle tam manža už by nemohl nic dělat :grinning:
Jani já si myslím že Ruda není špatný jako malýmu se bude říkat Rudánku to je hezký :wink:
Já když to dneska stihnu hodím to video s toho našeho 3D dám vám sem odkaz jinak až jestli se dostanu k noťasi :unamused:
7. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Marciii, ahoj kočko..

teď jsem se trochu zasmála, když jsem si představila těhotného andílka :grinning: :grinning: a ke všemu ještě lítostivého..
A co připravíme na příští rok to fak nevím, přece jenom mu už bude 5 a půl a bude tady malá, takže to nebudeme nějak přehánět.
A co mimčo, všechno v pořádku?

Jani, tak uvidíte jaké vyberete jména..určitě budou pěkné :wink: zatím máte ještě čas. S těmi fotečkami z ultrazvuku si to umím představit, že byli naměkko. Uvidíš jak budou koukat na ty fotečky z 3D... určitě se na ten ultrazvuk moc těšíš, je to opravdu nezapomenutelný zážitek, když tam vidíš už to hotové miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Lucí s mimčem snad jo pohyby cítím pořád stejně 2x 3x za den a pak když jdu spát a budí mě pravidelně kolem jedný ráno a kolem pátý na UTZ jdu až 23. taky už se těším a doufám že mi řekne že už je stočený :wink: Ted mě 15. čeká ještě jednou ten test na cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nikam nemusím jsem docela ráda protože v tomhle počasí se mi fakt nechce :sweat_smile:

No jo ono je to už stěmi staršími dětmi trošku problém je strašit :grinning: ale naše neteř tý bylo v září 10 tak ta se bojí pořád nejdřív machrovala že čert je táta a když přišel blíž tak prej zjistila že není a řev a histerie jako by jí byli 3 :grinning: ale ona po potřebuje je to pěknej hajzlík nezvladatelnej :grinning:
as přitom ten čert byl táta jen jsme letos už ty masky tak vypilovali že nepoznala ani manžu ani tátu :grinning:
7. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
chuděra :sweat_smile: :sweat_smile: ale jak to beru já, je to jenom jednou za rok a ty děcka se prostě postrašit musí.
Aspoň ta naše potvora :angry:
Ty dny na ultrazuk ti utečou, neboj... a budeš malého vidět. Ke všemu to budeš mít před vánocama, což je ideální :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Já malou uvidím vlastně teď ve Středu a 16.12 mám těhu poradnu u své dr., jenomže tam mě jenom prohlídne, jestli je všechno uzavřené atd. a na UTZ zjistí jenom srdeční akci, takže ji pořádně uvidím teď toho 9.12 :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
jsem tam vložila na chvíli fotky čerta a mikuláše tak se jukni a uvidíš mě jako andílka to je z loňska :grinning:
Je pravada že je celý rok nezvladatelná tak takhle alespoň tři dny poslouchá :grinning: dýl jí to nevydrží taky jsem pro je postrašit je jasný že se to newmí přeháňet ale uplně bez toho nejd :sweat_smile: e
7. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
To video je super :grinning: Já myslím, že se Adik bál, jenom jako pořádnej chlap nebrečel :wink: A to vám chodí nějací známí? No ten 3D to bude určitě zážitek. Viděla jsem to u kámošky, tak vím, jak to vypadá a moc už se těším na naše mimčo. Doufám, že to nebude pořád takovej tajnůstkář a pak se nám ukáže. A to víte, že vám to pak řeknu. To já bych to nevydržela neříct :grinning:
Marci, ty jsi Markéta? Já jsem myslela, že Marcelka. Tak to bychom ti měly říkat Marki a ne Marci. S tou neteří to musela být sranda, když myslela, že je to opravdu čert :grinning: A neboj, Vojtíšek dá určitě brzy hlavička tak jak má směrem dolů.
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Vlastně jsem ted uplně v klidu takže se UTZ už tak neděsím co by zjistil a když se neotočí tak to taky nezměním :unamused: no uvidíme mám ještě čas :wink:
Ale i tak se vždy klepu abych ho zase viděla :grinning: ted když mám doma videjko Vojtíška taksi ho z manžou dost často pouštíme a rychleji to utíká :grinning:
7. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jé marci, ty jsi krásný anděl a z toho čerta jde strach jenom na fotce :grinning:
7. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
:grinning: děkuji no taky jsem si říkala takovýho čerta potkat uteču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Marciii, andílek jsi teda kráááásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jsem ti zapoměla odepsat Jani jsem Markéta ale Marci nebo Marčo už mi říkají snad od 20 už jsem na to zvykla vlastně už mi říká Markéto jen opravdu málo kdo :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Děkuji holky :grinning: snažila jsem se je fakt že mi to málo kdo veří všichni kamarádi mi říkají že mám do anděla daleko jsem spíš takový rebel ale jednou za rok si na něj zahrát je fajn :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Marciii, to znám.. mě to kolikrát také řekne manža, ani si mě v tom obleku neumí představit :grinning:
7. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Holky já bych spala :sweat_smile: :sweat_smile: asi se půjdu na chvilku natáhnout, už jsem po obědě.
...akorát teda ještě budu muset upéct nějaké to cukroví nebo manža vyhraje sázku. Jel totiž na obchodní jednání do Jihlavy a vrátí se kolem čtvrté a když odjížděl, tak říkal, že po obědě pěkně zalezu do postýlky a budu chrupčet a cukroví zase posunu na další den :angry: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luci, však ono to cukroví neuteče :grinning: Běž se pěkně natáhnout. Taky bych hned šla. Ať si aspoň někdo odpočine a já ti budu tiše závidět :slight_smile:

No já jsem si taky už zvykla na to oslovovat tě Marci, tak jestli to neva, zůstanu u toho. Ono z toho nicku to vyznívá fakt spíš na Marcelku.
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
:grinning: Lucí tak víš o čem mluvím já jsem taky ospalá už jsem po obědě a zvažuju to samý na chvíli se natáhnout co se týká pečení taky jsem ještě nezačala mám k tomu letos nějakou nechuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Nevadí to jani jsem na to zvyklá :wink: no jo jdu sebou chvílim plácnout do peří :grinning: :sweat_smile: tak pa holky snad zítra zase urvu noťas :confused: Lucí hezky si odpočiň a ty Jani opatruj se ju :wink:
7. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Tak jsem zůstala u toho, že ležím na sedačce a čekám na to, až mi trochu změkne Hera.
...takže závidět budu já a to Marcii, když Jaňulka nemůže.

Marcii, taky mě to pečení nějak neláká..buchty, koláče a dort klidně upeču, ale na vánoce mě to péct prostě nebaví, kór teď, když jsem těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Marci, tak dobrou noc.
Luci, tak nakonec manžela překvapíš, jo? no to bude koukat. Já jsem poslední dobou taky nějak lenivější. Jestli je to tím počasím nebo tím těhotenstvím, nevím. Nějak se mi nechce nic, ale už jenom dva týdny a o vánocích se budu jenom válet :grinning: Musím ještě honem pokoupit nějaké dárky. ale jsem bez nápadu a co mám vymyšlené, tak jenom v hlavě, protože se mi nechce jít ani do toho obchodu :frowning2: Takže je to se mnou těžké. A co Luci pečeš?
7. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky!!
Nebojte, nezanevřela jsem na vás, jen prostě potřebuju trochu odstup od koníka... minulý týden byl hodně špatnej, všechno mě štvalo, až bych klidně řekla sr... :angry: kromě manžela jsem nesnesla skoro nikoho jinýho...
samozřejmě, dotazy proč já a co se zas stalo, že se bojím co dál, byly na denním pořádku.. malovala jsem katastrofický scénáře, že s eto nikdy nepovede atd.. že budem v baráčku sami, že mě pak opustí atd
no prostě depka jako blazen
do toho mi bracha dva dny naznačoval po telefonu, že jsou těhotný, což mě dostalo na kolena...
když mi to teď o víkendu mamka potvrdila, bulela jsem jako želva.. a za řeči typu nesmíš na t o myslet, ono to přijde, jsem chtěla vraždit...
já to všechno vím, snažím se, ale prostě někdy to jde blbě :angry:

Dneska jsem byla u své doktorky, nabírala mi ještě kontrolně HCG, tak uvidíme, zítra mám volat, co tam zbylo..
Ale jinak mě nakonec "v mém štěstí v neštěstí" docela potěšila. Zkoumala lejstra z nemocnice, bavily jsme se asi pul hodky, nakonec usoudila, ze: "nebudeme vas stresovat tím, že by to byl potrat.. bude to prostě jen zpožděná MS a můžete se snažit hned.. a snad se brzy uvidíme!"

Sice říkala, že když jsem to po revizi měla tak pravidelný (měla jsem to skoro na minuty), je 14 dní zpoždění divný, ale musím si říkat, že to bylo tím mým nastydnutím..
každopádně jestli nebudu mit nejaky zasadni psychický blok, můžeme s manzelem normalne fungovat a pak se uvidi.. (nemusíme čekat, ale rovnou se snažit)
a kdyz mi vynecha ms, mam prijit rovnou za ni na krev, ne na tehu testy..
rikala, ze telo vylucuje jeste nejaky hormon, ktery taky blbne ty testy, takze nektery pak jsou //, i kdyz neni telo tehule..
to aby se v tom pak čuně vyznalo..

tak se držte těhulky, nakukovat budu, ale jinak spíš z dálky.. zatím se uplně necítím
mějte se krásně, myslím na vás!!
papa
h
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Haňulko, moc tě zdravím. Ty deprese jsou hnusný. To znám. Když se člověku nic nedaří, tak přemýšlí, proč na tom světě vlastně je. Snad to brzy odezní. Ale všechno chce čas a sílu do dalších bojů. Člověk se nesmí nechat tím životem převálcovat. Je fajn, že tě aspoň doktorka potěšila. Aspoň nějaká dobrá zpráva. Budu ti moc držet palce, at to brzy vyjde. A když budeš mít čas a chuť, tak sem nakoukni a písni, co je nového. Je tady bez tebe smutno. A hlavně se neboj, v baráčku určitě nebudete dlouho sami :wink:
7. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Haňulko přesně znám tyhle pocity a to moc moc dobře a chápu tě člověk je radši sám ale je fajn že to mužete hned zkoušet :wink:
Hlavní je neztrácet naději tak až budeš mít chuť za se na nás jukni :wink: jsme pořád s tebou !!!!!!
A nepřestáváme držet palečky :wink: Měj se hezky pa pa
7. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já jsem totálně K.O... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byli jsme s Adískem na tom tancování což spíš bylo cvičení a měli tam zimu jako sviň** :unamused: takže musel být trochu víc oblečený a tím pádem byl spocený, no a do té zimy venku se mi s ním teda fakt jako nechtělo.
Jenomže jsme museli, měli dojít sousedi..ještě že manža měl sebou auto.

Celej den jsem si ani jednou nelehla a pořád někde něco dělala, takže teď fakt sotva chodím a těším se, až si lehnu.
Opět mě zase začali bolet záda, když dlouho sedím a to je fakt děsný, protože už nevím, jak si mám sednout aby mě neboleli atd. jenomže mi to prostě nejde a na cvičení v těhu chodit nemůžu, protože jsem od začátku na neschopence-tudíž na rizikovce, i když už snad nic nehrozí.
Takže si to těhu pořád fakt užívám :angry: :angry: už aby byla aspoň půlka Ledna a malé se chtělo ven, nebyla bych proti :grinning:

Haniiiiiiiiii, Haňulko.. vůbec se neomlouvej, že k nám nechodíš atd. to je přece jasný, že se potřebuješ dát do kupy. Vím jak se teď cítíš a je mi jasný, že je to pro tebe dost citlivé téma. Já sama, když se nám nepodařilo to umělé IVF tak jsem se nešla ani k sousedce podívat na její miminko, prostě to nešlo :pensive: takže se nám tady fakt neomlouvej, páč my tě všechny chápeme a držíme s tebou.
Miminko ti moc přejeme a doufáme, že se vám to tentokrát povede a ty si to těhulkovství budeš už jenom v klidu užívat. Paní dr.máš suprovou, je vidět, že je jí jasný jak jsi na tom a nechtěla přikládat polínka do ohně.
Jestli ti můžu poradit, tak si kup vitamíny co jí normálně těhule a nebo třeba co jsem jedla já... já měla kyselinu listovou a potom jsem do toho brala Calibrum baby plan. Brala jsem to 2měsíce před IVF a myslím si, že to také k něčemu dopomohlo :wink:
Moc na tebe holka myslím, drž se a když budeš chtít, klidně písni!!!!!
7. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
dneska jenom tak v rychlosti u nás od rána prší a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplná škoda vylízat s postele :confounded:
Lucí to se ti nedivím že jsi byla k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: o pečení ani nemluv mě nebaví ani ty buchty a koláče co potom ty drobnosti jako je cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ty záda ti nezávidím ale stím cvičením jsme na tom stejně :pensive: taky mám vše zakázaný doktor mi vysvětloval že rizikový platí až do porodu protože kdyby teď začala cvičit mohla bych jet hned na sál takže to budeme muset vydržet :rolling_eyes: Já na záda zatím netrpím tak uvidíme :wink:
Jani tak to nakup přes internet když se ti nechce do krámu :wink: jen jestli by to ted už stihlo dojít no nevím no :grinning:
Holky manža už potřebuje noťas holky tak sem vložím jen odkaz na Vojtíška :grinning: jestli chcete juknětě :sweat_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=diUWXfKVco8 měj te se hezky a opatruj te se
Jo Lucí napsala jsi tro Haňulce moooc hezky jako by jsi mi mluvila s duše jsem ráda že sem na nás jukla tak berušky zatím pááááá
8. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Marciii, mě to nejde spustit :cry: :cry:
8. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Jinak mě ty záda bolí asi i proto, že se malá už pronese, zítra se dozvím kolik odhadem váží a jestli je všechno v pořádku.
U nás také prší a je tam fakt hnusně, nejlepší je zalézt do postele a nevylézat. Jenomže mě se ani v té posteli být nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď obědváme, máme prejt s bramborama a k tomu kysané zelí :dizzy_face: :dizzy_face: mňam.
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=diUWXfKVco8 tak to nevím proč Lucí mě se to spustí když na to kliknu :confused:
8. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Marcíííí, už to jde!!! Jejda, malej je nádhernýýýý a jak se tam pěkně pohybuje :dizzy_face: :dizzy_face:
(ta naše celou dobu spinkala, dr.ji musela budit šťoucháním).
8. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.