• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
:dizzy_face: :dizzy_face: Děkuju Lucí je to naše zlatíčko doktor ho taky musel nejdřív vzbudit ale pak už se vrtěl :grinning: a to srdíčko nemá chybu vždycky mě to rozbrečí :sweat_smile: akorát fotku nemám no nevadí tohle vydá za víc :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Hezký den přeju holky :wink:
Tady je nějak mrtvo dneska :confused: doufám že jset všichni v pohodě ?????
9. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsem zpět z Brna a mám toho fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....nějaké dárky jsem manžovi pokoupila, ale ještě mi zbývá ho vzít sebou a koupit mu nějaký ty boty když jde na bazén. Zatím jsme žádné nesehnali.

Kontrola dopadla dobře, malá je pořád hlavičkou dolů což je super a doufám, že ji to vydrží :slight_smile: Vážíme cca 1370g a všechno ostatní je v pořádku, koukala i na průtok pupeční šnůry (nebo jak tomu říkají), mrkla zase pořádně na srdíčko atd. Jediné co mi vadilo bylo to, že jsem tam čekala skoro 2hodiny než mě vzali a už se mi tam s toho vzduchu dělalo špatně a ke všemu se mi zase spustila krev z nosu, takže fakt paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se najíst a potom utíkám pro Áďu do školky, mějte se pěkně!!!!
9. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky,
já jsem v poho, ale taky musím někdy pracovat :grinning:
Marci, video je super. A asi to bude fakt kluk :grinning: Moc pěkné. Už se tak těším, až půjdem, ale to vy už asi budete rodit :grinning:
Luci, hlavně, že je malá v pořádku. Ale to čekání by mi taky vadilo. A z čeho ti tekla krev z nosu? Ty na to trpíš? No ještě že už to máš za sebou. já jdu na kontrolu až 6.1. to je vlastně až za měsíc. No to si ještě počkám, ale snad už nám potom řeknou, co to bude :unamused: Už to chci hrozně vědět :grinning:
9. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak to je fajn že jste v pohodě holky Lucí to ti nezávidím je to otrava to čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu krev z nosu tak o tom jsem četla sem že se to muže stávat jak je tělo hodně prokrvený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak malá už je pěkný kousek je a je fajn že se drží hlavičkou dolů podle mě už tak zustane :wink:
Jani děkuju :wink: vlastně už s něčím jiným než s klukem nepočítám :grinning: a neboj ten měsíc uteče jak voda a zase miminko uvidíš taky doufám že už budeš vědět co to bude :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jedem koukat po kočárku tak nám držte palce at už konečně vybereme :sweat_smile: měj te se hezky a odpočívejte pa pa
9. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak máme kočárek holky :grinning: :grinning: :grinning: zítra tam vložím fotku už ho mám u ségry
9. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Marciii, supééééééééééééééééééééér :wink:
9. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Mám v Albu kočík, tak klidně mrkněte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky berušky přeji vám krásný den :wink:
Lucí je fakt krásnej bude ti to sním slušet taky už se nemužeš dočkat až sním vyjedeš????
Já uplně hrozně :grinning: :grinning: :grinning: Sice jsme měli puvodně vybraný jiný ale tenhle mi padl hned o oka je lehký a je to taky trojkombinace takže super prostě jsem se do něj zamilovala na prví pohled :sweat_smile:
10. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

tak u nás je rušno... od rána tady máme malíře, takže to u nás vypadá jako v nějakém krytu :grinning: a co teprve ten bordel z toho všeho co nás čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo no.

Marciii, to je ten kočárek co máš v Albu? Je moc pěkný a moc ti to s ním slušinkuje :dizzy_face: :dizzy_face: jde na tobě vidět, že by jsi tam už nejradši měla oblečeného Vojtíška a vyrazila s ním ven na prochajdu :slight_smile:
Nooo, já se těším hrozně moc!!!!! Už aby to bylo.
10. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jo jo Lucí t je on :dizzy_face: :dizzy_face: přesně už abych mohla vyrazit do ulic!!! :grinning: to malování ti nezávidím fakt jsem ráda že už to máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě to pak uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Marciii, no a to tady bude až do Pondělí, takže se mám na co těšit. Jsem pořád zavřená v ložnici, páč se mě v tom bordelu být nechce a ani bych tam neměla kde být :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra odvezem synátora k babičce, protože by jsme ho o víkendu asi neuhlídali a byli akorát tak na nervy z toho, že se ten kluk nemá kde proběhnout a musí být zalezlý v pokoji. Páč s ním být venku celej den nemůžem....

Je na tobě fakt vidět, že se těšíš :dizzy_face:
...já kolem toho našeho kočárku chodím jako mlsný kocour a co teprve až nám bude v ložnici stát postýlka :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Krasně si to uživate, holky! :slight_smile: Moc vám to přeju!! Slušilky těhulky!!
ja mam zítra dovču, montují nám okna, tak budu dozorovat
mějte se
papap
10. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravím. Teď před vánocema je frmol, nějak nestihám, ale už mi to leze krkem. Těším se do postele. Nejlíp by mi bylo v těch vašich krásných kočárcích a vy byste mě vozily. To by byla paráda. Úplně těm vaším mimískům závidím. :grinning: No ale asi si vystačím jen s tou postelí :angry: Až budu mít zase chvilku, tak se ozvu, jestli budu mít sílu, někdy mě to tak zmůže, že jenom ležím v posteli :grinning: Už aby byly vánoce, to se budu ulívat :grinning:
10. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak u nás je to jako po výbuchu všude máme závěje prachu :angry: , jak malíř brousil stěny a máme to fakt všude..i pod plachtama. Když jsem to včera večer viděla, tak se mi chtělo brečet :frowning2: , páč to budu uklízet se s toho normálně pose**
Včera jsme koupili už vánoční stromeček a poslední dárečky, jen nám ještě pár pořád chybí, ale to se dokoupí.

A co vy?
13. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky,
tak u nas nic nového. Dnes jsme byli pro nové pejsky k našim. Jsou úžasní. Jeden je německej ovčák a druhý border kolie. A ještě je to taková náhoda, že se narodili oba ve stejný den. Tak už jsou kamarádi :grinning:
Luci, tak to ti teda nezávidím. Teď před Vánocema tolik práce navíc, to musíš říct manželovi, ať ti pomůže. No vidím, že už jste na vánoce nachystaní. Já ještě nemám ani jeden dárek a stromeček jsem zvyklá kupovat na štědrý den. I když vám řeknu, že jsou to kolikrát nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejně už se na ty vánoce těším. U nás dneska napadl i sníh, tak to bylo takové pohádkové :grinning:
Luci, tak pevné nervy na uklízení ať to rychle zvládneš.
A zdravím Marci a Hanču
:wink:
13. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vidím, že jste ve víru vánočních příprav, že není ani čas na koníka. Já ještě tento týden musím pracovat, ale pak už se na to vykašlu a budu jenom dodělávat papíry. A koukat na pohádky. Už se tak těším. Mohly by ty vánoční svátky být aspoň měsíc :grinning: Ale i tak to letos docela fajn vyšlo.

Luci, už začínáš pomalu chystat oblečky? :wink: Já v tom shonu ani nevím, že jsem těhu. Akorát, že jsem večer úplně vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Břicho teď nějak ani neroste, tak je to fajn, měla jsem strach, že o vánocích se už nebudu ani hýbat, ale to asi nehrozí :grinning:
14. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já nějak nestíhám...

pořád se u nás maluje, takže bordel jako v tanku a do toho nás dneska vytopili sousedi, takže toho mám až nad hlavu.

Jani, miminkovské věcičky jsem ještě prát nezačala páč nemám bohužel čas :frowning2: :pensive:
15. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky! Po delší době opět, nestíhám, tak jen nakukuju.
Já milion práce, konec roku se blíží, máme starosti s domečkem, takže jsme hotový, vystresly a manželovi se to asi nastěhovalo do těla.. říká, že už se 14 dní (jen tak mezi řečí to rpohodil) necítí nějak dobře, že ho všude píchá, je unavený, bez energie... :( ale k doktoru nechce.. tak jsem ho donutila jít aspon na krev a kompletní generálku, taky mu bude 30 tak by měl...

A do toho tedy vlastně skoro žádné tulení celý měsíc, takže očekávám pod stromek barbuchu mrchu MS :(
jestli opravdu mrcha dorazí po 26 dnech jako se mi to dělo po revizi, tak to bude fakt přesně 24/12 a to tedy nebudu happy... :wink:
ráda bych, aby nedorazila už nikdy, jenže tento měsíc jsme zvládli celé 3 tulení mám pocit a to opravdu není mnoho :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Tak se nechám holt překvapit...
Ale jsem teď nějak rezignovala...:slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky,
taky se to na mě valí ze všech stran. No všichni chtějí všechno do konce roku mít hotové :grinning: Kdy budu kupovat dárky teda fakt nevím. Možná až 25 :grinning: doufám, že budou mít otevřený.
Luci, vy musíte mít doma boží dopuštění :grinning: Tak ať to ve zdraví zvládneš :wink:
Hani, když máte tolik starostí a stresu, tak aspoň nebudete mít miminko vystresované. Pěkně si ho udělejte až v novém roce. Přes vánoce se to chce trochu zklidnit, dát se do kupy a v lednu pěkně s plným elánem do toho :wink: Uvidíš, že i manžel bude mít více energie, když si trochu odpočinete. Já to taky tak plánuju.
15. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Kdepak jste všechny, berušky? :confused:

Jani, ani mi nemluv... ale už se to dá, není to už tak hrozné-aspoň teda do Pátku, než dojde malovat ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Dneska jsem byla na kontrole a moc dobře nedopadla..
Brali mi minule krev na krevní obraz a krvinky mi jdou rapidně dolů, dr.už neví co semnou, takže mi napsala další železo a k tomu injekce B12, které si budu píchat 2x denně (vlastně já ne, ale moje obvodní dr. a přes svátky sousedka, která je zdravotní sestra-teda pokud mi dr.dá domů injekce). Pokud se to po Novém roce nezlepší, tak mě čeká nemocnice a transfůze ) :pensive: :pensive:
Jediné pozitivum je to, že malá má něco málo přes 2000g a odpovídá přesně týdnům. Ke všemu jsme se bavili o vnitřnostech, co můžu a nemůžu a docela jsem čučela, páč můžu všechno, ale né to jíst celý týden, takže i tu játrovou omáčku jsem si nemusela tak odříkat.

Jo a na mateřskou nastupuju 5.Ledna.

Mějte se všechny moc pěkně!!!!!

Haňulko, myslím na tebe :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti, jsem fakt v letu.. bože. I kolega mi dneska říkal, boýe nestresuj, z tebe to uplně stříká, jak lítáš.. :grinning: je to moje zlatko! :slight_smile:

Luci, neboooooj!!!! Snad se to těmi léky srovná a nebudeš muset do nemocnice na kapačky!! :( nebo transfuze. to jsou tedy zpravy! :( tak se koukej hezky zklidnit, lehat a odpočívat, žádný divočiny. Uklid zvladne manžel, nebo si někoho zaplať!!!! :slight_smile: to za to stojí, než abys porodila zítra a ještě s málo krvinkama!! :frowning2: buď opatrná!!!

A gratuluju k brzkému nástupu na mateřskou..

Jinak jestli jsem nahodou těhu, kdyby se přes ty naše pokusy tři/čtyři zadařilo, tak určitě zmrznul :wink: v pátek a dneska zas jsem totiž trávila na mrazu u stavby a kontrolovala montaz oken. To byli tedy PAt A Mat peklo.. kdybyste chtěli poslu odkaz na modrou strechu, co tam vyvedli.. a dnes byli opravovat. Jako to by jeden az brecel... navic oprava moc nesla dnes, protoze byl mraz, ale ja tam byla cely den v patek az do sesti a dneska do jedne, pak jsem letela do prahy (a to jsem si cestou tam musela vracet, prototze jsem doma debil zapomnela klice), ve dve jsem byla v praze, zhltla nejaky obed a letela na posledni masaz.. tam jsem se uzklidnila, dala si šlofíka a ted tady smazim v praci o 106 co je nutne dodelat. pujdu dom az tak za hodku, no proste parada a to je cely tyden toto...

TAk na vás myslím, tehulky, davejte pozor!
papa
h
16. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Čauky,

tak vidím, že dnes byl všude "veselo". Luci, snad se to spraví, ať nemusíš do nemocnice. To by byla otrava. Takže jez i hodně pestrou stravu a hodně masa, v tom je taky hodně železa, ne? A odpočívej, jak píše Hanča, ale to s se s tím malováním asi moc nedá. No mateřská klepe na dveře. To je super. Za chvíli budeš chodit s kočárkem :wink:

Hani, ten odkaz pošli, ať taky můžeme zakroutit hlavou. Co někteří lidí vyvádějí je k nepochopení. Třeba dnes, celej den jsem byla na cestách. Všude plno sněhu, klouzalo to jak blázen a někteří šílenci jeli rychle jak o život. Ani jsem se pak nedivila, když jsem jich pár viděla v příkopu. Holt někteří lidi nepřemýšlejí. Ani u práce ani za volantem :frowning2: Před chvíli jsem dorazila domů. Jdu něco uvařit, protože jsme od rána nic ani nejedli a ještě ke všemu jsem zapomněla koupit chleba. Tak nějakým salámem s chlebem to taky nevidím :grinning:

Mějte se zatím krásně a o vánocích snad více pokecáme, ale to zas budem všichni jezdit na návštěvy :grinning:
16. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ohledně odpočinku mi to moc nepomůže, ale je fakt, že musím jíst ještě víc masa než do teď, což mi samozřejmě nedělá vůbec žádný problém :grinning: maso mám móóóóóc ráda, mňam.
Dneska si udělám játrovou omáčku s rýží a k tomu si vezmu okurek.

Jani, na snídani nezapomínej a když už jsme u toho, tak by jsi měla jíst správně 7x za den!!! Musíš myslet i na toho bobka co máš v sobě, jinak čučím, jak ti naskočili týdny :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super!!!!!

Haňulko, to je na prd, když tam musíš být a dělat nad nimi dohled :angry: :angry:
...ke všemu ten tvůj shon, to je teda něco. Kočko, ty by jsi potřebovala vypnout aspoň na celej víkend a jenom relaxovat.
17. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Luci,
ty týdny letí strašně. To máš pravdu. Ale tobě, kočko, taky :grinning: Není to tak dávno, kdys říkala, že aspoň 30tt ať máš a budeš v klidu. A ono už máš 32.
Já jen doufám, že je u nás všechno v pořádku, protože nějak vůbec nepřibírám. Ale on je asi ještě čas. A chodit na kontrolu každý týden by asi taky nebylo normální. Ale teď díky těm vánocům se mi to natáhlo, protože jdu až v lednu a pak budu lítat po dr. jak zběsilá. V pondělí jdu na krev na triple testy v II. trimestru. Tak se možná sestřičky pozeptám, jestli tam nebude uplně narváno. A tys Luci přibírala jak rychle? I když u 2. těhu se prý přibírá rychleji, ale potom zase ne tolik.
17. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
Omlouvám se že se ozývam až po takové odmlce ale měla jsemtakový depky že jsem neměla náladu na psaní zjistily mi těhu cukrovku což byl šok ještě na mě doktorka byla tak nepříjemná jako bych za to mohla nechtěla věřit tomu že nejím sladký a že jsem se zpravila jen 10 kilo :angry: (Je to statrá panna a těhule vyloženě nesnáší ) tak jsem si trochu vyměnily názor že nemám duvod si vymýšlet a ve finále jí nakonec zchladil muj doktor a byl klid :grinning: takže se musím hlídat držet dietu a každý den kontrolovat profily cukru :cry: když to po svátkách nezabere nasadí mi inzulín :pensive: ke všemu lítam kolem babičky musely jí amputovat nohu až nad kolenem takže samý lepší zprávy před vánocemi :cry: :frowning2:

Lucí doufám že injekce zaberou a bude vše v pořádku :wink:
Jani netrap se přibíráním určitě je vše ok já začala přibírat nejvíc ve 4-5 měsíci ted to zatím stojí je to vždy jen o 20dkg a pak to zas schodím tou dietou :frowning2: tak doufám že ve středu bude prcek v pohodě a bude odpovídat týdnum :unamused:
Hani to ti nezávidím jsou to teda matláci to ti povím místo toho aby jsi byla v klidu tak lítáš ze stavby do práce :angry:
18. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Marci, tak to je na houby taková komplikace. Já tomu moc nerozumím, ale přeju Ti, ať to zvládneš jak nejlíp to jde. No ale ta doktorka musí být pěkná kráva. Vždyť za to přece nemůžeš, že onemocníš. A když se tak stane, tak se má starat, ať ti nějak pomůže a ne tě hubovat. Ani k tomu nemám slov. Ještě, že más hodného dr.
A s babičkou to máš teda taky těžký. Takže přeji Marci hodně sil, ať to všechno zvládneš. A kontroly se neboj, prcek bude určitě v pohodě :wink:
Jinak u nás nic nového. Strašná zima,ale ta je asi všude.
19. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky,
to víš Jani sama je tlustá jak prase v životě se nevdala,děti nemá tak si to musí někde kompemzovat když mi řekla že si za to mužu sama chtít v mým věku ještě dítě tak to byla poslední tečka vyletěla jsem jak čert z krabičky :angry: tady je taky strašná kosa samozřejmě sem to věčný lítání z venku do tepla odnesla opět rýmou a kašlem snad se z toho dostanu dřív jak minule :sweat_smile: připadá mi že mi všechny obraný látky co jsem měla těhotenstvím zmizely :grinning:
Jani krásně ti skáčou týdny to je nádhera :grinning: :grinning: je to až neuvěřitelný jak rychle :grinning:
Lucí tak jak se cítíš zabírají inekce???snad ano držím palečky
Hani dej nám pak ten odkaz at se mužeme juknout co ti na tom baráčku provádí matláci :wink:
Jedu za babčou tak zatím pa pa holky
20. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj kočky

Marcii, to je mi líto, že máš těhu cukrovku, ale neboj... určitě to bude dobré, jenom si musíš hlídat hladinu cukru a co vlastně jíš, akorát pozor na ovoce, to má v sobě víc cukru než by jsi čekala.
A jinak doufám, že je ti už líp!!!! Co babička, jak to zvládáte? Je mi to Marcii líto :pensive:

Já netuším, jestli injekce zabírají..to poznám až v Lednu, kdy mě budou brát krevní obraz a pokud to bude zase horší, tak mě čeká bohužel ta nemocnice a to fakt nechci. ! Nesnáším nemocnice !

Jani, já začla pořádně přibýrat tak od 3-4měsíce, ale postupně... teď nabírám docela často, jsem se vážila a mám zase o necelé dvě kila nahoře a ke všemu mě manža měřil přes pupík a mám 113cm :sweat_smile: což je teda už moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže se neboj, za chvilku to poznáš i na sobě.

Haňulko, tak co Pat a Mat?
21. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.