• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj holky, po delší době opět já taky tady :slight_smile:

Poslala jsem vám do IP ten odkaz, abyste se pobavili našima patem a matem, to bych fakt zvracela, ale už se to řeší, něco spravili, ale zbytek až přejdou mrazy, protože to zatím nešlo kvůli nim.. takže jim zadržujeme penízky, ale jsou s tím smíření. Pán (majitel firmy) byl z toho uplně špatnej, provedli to montážníci, co si je najímají,... njn, "prý se to tak dělá" mě ale neuspokojuje...

JInak MArcci, je mi moc líto cukrovky, obvzlášť takhle před Vánocemi, ale neboj, pro Vojtíška určitě cokoliv!!! :slight_smile: A brzy to bude dobré, Vojta za chvíli vykoukne na svět a baba doktorka at si trhne nohou!!! Držím palce!!!!
Luci, snad už je ti líp!!! Hlavně se prosím tě nepřepínej!! A odpočívej!!
To platí na vás všechny!!
JAni, ty se nesleduj, jestli přibíráš nebo ne! :slight_smile: čekáš miminko, tak holt chvilku nebudeš modelka, no :grinning:

Jinak já jsem ještě v práci, manžel dokonce zítra, já už snad práce z domova! Takže nic moc :slight_smile: Jinak jsme v sobotu dokoupili nějaké dárky (tedy začali nakupovat, protože jsme měli jeden celý do té doby :slight_smile: a už chybí jen drobnosti.. a hlavně tedy mě pro manžela a nevím, jak je na tom on :slight_smile:
Stromek jsme koupili, ten normálně dostávám (tedy asi 5 let za sebou jsem ho dostala a letos prd), takže to byla taky novinka, až jsem se překvapila, co to stojí... :slight_smile:
a kapra snad ve středu koupíme! Mňam, kapra miluju
Taky ještě dokopiím drobnosti na salát a nějaké pečivo, jinak všechno na mísy atd máme. Cukroví co jsme nafasovali od tchýně jsme úspěšně sežrali už min týden, takže se na štedrý den musíme obejít bez něj, ale to je v kliduz, protože stejně hned 25. vyrážíme na cesty.... nejdřív k našim a pak k tchýni. Upekla prý 30 kg a polovina jí šla na kšeft, ale co bude dělat se zbytkem netuším.. budem to jíst ještě v létě, boha :grinning:.-D:grinning: tak a ted už víte, proč nepeču :slight_smile:

JInak domeček pat a mat vidíte, teď pracuje sádrokartonář, zatepluje střechu, a udělá přípravu na příčky nahoře, v lednu pak nastoupí vodáci a elektrika a zas to bude o něco zábavnější.. S naším stavitelem jsme se proteď rozloučili a jsme šťastný! Drželi jsme mu taky 14 dní peníze, dokud neměl hotovo, ten se vztekal.. ale nechápu, z jakýho důvodu. Mě taky by neplatili, kdbych neměla hotovou svou práci.. sakra, si myslí, že jsme pořád v socíku nebo co..
no nic
holky moje
mějte se krásně, těhulkujte, dávejte pozor na sebe!!! a užijte si krásný svátky, kdybychom se už tady nepotkaly!! :slight_smile:
papap
h
21. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Jo a ještě jedna zábavná - bála jsem se, aby mi ten román nezmizel..
moji 80letí prarodiče si z neznámého důvodu prodali barák pod zadkem - nějaká realitka jim hodila do schránky leták a oni jim podepsali hned nějaký lejstra, vubec zatím nevíme co.. PEKLO.. minimálně to bude stát 300 tisíc, kdyz budou chtít odstoupit od té smlouvy.. ale bojíme se, co všechno jim podepsali, protože babička má alzheimra, je v podstatě nesvéprávná, trochu blázen a děda je hluchej a slepej.. ale všechno si vymyslí, nikomu nic nereknou a ted pred vanoci asi pujdou na ulici, kdyz ta realitka to proda..
proste uzasny... :frowning2:
boze
rikali jsme s manzelem, ze az nam bude 60 vseho se zbavime, prepiseme na nejaky deti, nez ztratime zbytky rozumu...:(
21. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
Už jsem se stím tak nějak vyrovnala že se budu muset hlídat v jídle a hlavné píchat 4xdenně do prstíku :wink: zatím jsem dělala vždy test jen tak namátkově večer po jídle a bylo to ok a to jsem s tou dietou ještě nezačala tak nevím jestli to byli vubec moje výsledky :angry: u nás ve špitále je možný všechno ale radši to nebudu podceńovať Vojtíšek za to stojí :grinning: Co se týká babičky Lucí pouští jí zitra na sváky domu tak jsem ráda že tam nebude děda sám chtěli jsem je vzít k nám ale to odmítly jsou to takový samotáři :wink: tak bohužel pořád cestujeme mezi Ústí-Most to je asi 40km od nás .
Jinak pevně veřím že to bude u tebe v lednu v pořádku a nemocnici se vyhneš :wink: strašně moc ti držím palečky :grinning: Hani koukala jsem na ten váš domeček bude krásnej :grinning: ovšem ty hřebíty ted to mě omývali mužou být rádi že dostanou vubec nějaký peníze to je fakt jako by to dělal PAt a Mat hruza co se týká těch tvých prarodičů tak to je teda síla :frowning2: no já vím že o tom ted hodně mluví v televizi o těch podvodnících co zneužívají starých lidí.Fakt hustý a takhle před vánocema nic moc souhlasím stím názorem hned to v 60 všechno přepsat na děti dokud reálně uvažuješ naši to tak taky udělali a mají ted klid už se nemusí o nic start :unamused: jediný co jim hraje do noty že je nesváprávná babička a děda slepej je šance že by se to dalo napadnout že vlastně neví co podepisovali ale chtělo by to fakt kontaktovat nějakýho dobrýho právníka je to teda hnus ti povím :angry: :angry: :angry:
Holčiny razíme do Mostu tak se opatrujte kdybych se sem už nedostala přeju krásný vánoce štastný Nový rok a Haňulko tobě speciálně do Novýho roka přeju to malý štěstíčko pod srdíčko :wink:
Opatrujte se těhulky obě dvě pa pa
21. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vy už všechny utíkáte odpočívat, že už se loučíte? No tak to tady asi zůstanu sama :frowning2:
Takže vám taky krásné vánoční svátky, hodně odpočinku, ať vás nikdo nerozčiluje a máte se moc pěkně. A do nového roku jen to nej, ale to se snad ještě tady potkáme :confused:

Marci, ta doktorka - fakt nemám slov. No kráva na n-tou. Tak hlavně, že tu cukrovku nemáš moc silnou. A to po těhu zase zmizí, když je těhotenská? Nebo budeš držet nějakou dietu, dokud se to nespraví? No moc ti držím palce, ať to dobře dopadne.

Hani, ti zedníci to je hotovo. Kdyby přemýšleli aspoń půlkou toho mozku, co mají v hlavě. Asi si říkali, že se to ztratí. že si toho nevšimnete nebo já nevím. No jsou to starosti. My budeme se stavením pokračovat až po novém roce. čeká se teď na penízky. Ale starat se pak o to nebudu. Na to nemám nervy. To musí zvládnout přítel.
To s těmi prarodiči je fakt hustý. Ta lidská vypočítavost nemá mezí. Chtělo by to všechny takové šmejdy rovnou postřílet. Naše justice je na takový hyenismus krátká. To je něco podobného jak ukazovali v televizi, jak ti dva starší lidé si chtěli půjčit peníze a místo půjčky podepsali kupní smlouvu na 300 tisíc a teď jim dovolili si barák koupit zpátky za 3 miliony. To je výsměch. Je mi z toho úplně špatně. A takovej bordel je všude, kam se člověk podívá. Škoda mluvit.

Luci, to už je pořádný pupík :grinning: Dnes když jsem byla ráno na krvi, tak se tam jedna těhule měřila a měla 104, tak si dokážu živě představit jak vypadáš. To už musí být náročné cokoliv dělat. A ty musíš zvládat Adámka, teď malování ,chystání na vánoce, no tě obdivuju. To já už budu jenom ležet :grinning: Já už bych ale chtěla taky větší pupík, mám pocit, že mi roste jenom špek. Za chvíli jsem v půlce a zatím mi připadá, že jsem jenom tlustá. Ne těhotná. Asi spáchám nějakou fotku a řeknete mi, jestli jsem těhotná nebo tlustá :grinning: Ještě když už nemám ani žádně nevolnosti apod., tak si prostě připadám hrozně netěhotně. Akorát teda prsa bolí pořád, ale taky se mi zdá, že už tolik nerostou. No jsou to taky nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pa a zase brzy nakouknu :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Jani cukrovka by měla po porodu zmizet budu muset pak chodit jetě 3 měsíce po porodu na kontrolu a když nezmizí už mi zustane ale to snad ne :grinning: Fotečku určitě udělej at vidíme pupík :grinning: tak pa
21. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já jsem dneska musela k zubařce, páč jsem zase v noci nespala a přišli jsme na to, že mi vypadla blomba (nebo jak se to píše) a dostal se mi tam kaz, takže proto mě bolela celá prava strana pusy. Vyvrtala to atd. což bylo sice nepříjemné, ale v pohodě akorát mám teda skoro půlku zubu vyvrtaného a říkala mi, že dál už mi to čistit nemůže, páč by musela až na kanálek a to teď v těhu nechce-už jenom skrz píchnutí anestezie, ale jakmile mě to zase nedejbože přes vánoce chytne, tak musím pelášit na pohotovost a tam mi to prostě udělají ať chci nebo nechci. Ke všemu to je osmička, takže ta je úplně na hov*** :angry: :angry:

Jani, fotečku určitě dej do Alba, ráda se mrknu :dizzy_face: :dizzy_face:

Marcii, ta těhu cukrovka ti určitě po porodu zmizí..neboj.
22. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Marci, jak píše Lucka, ta cukrovka určitě zmizí, hlavvu bych si tím nelámala. Prostě dodržuj, co ti doporučili doktoři a je to. A tu krávu doktorku přště pošli do p...
No k zubaři taky budu muset jít v brzké době. O kazu zatím nevím, ale pro změnu mi začaly růst osičky. Celých třicet let nic a teď si vzpomenou, že porostou. Hrůza :angry:
Jinak od zítřka už mám volno. už se těším. I když musím uklízet atd, ale to se nějak zvládne. I dárečky jsem dneska dokoupila, už mi chybí jen maličkkosti. Konečně bude pohoda :slight_smile: Jen je mi líto, jak ten sníh rychle taje.Takovým tempem na vánoce nebude vůbec nic. jen bláto :frowning2:
22. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhé době Vás zdravím, ale vůbec nestíhám, navíc marodím, jsem nachlazená jako blázen, takže jsem si vzala pár dní dovolenou.
Jinak jsme byli na větší kontrole I. trimestru, mimísek má 58 mm, ručičky i se všemi prstíky, nožičky, nosák, paráda. I taťulda byl prvně s námi, měl radost, když nás viděl :slight_smile: , že jsme (zatím) v pořádku. Ještě čekám na vyšetření krve, tak uvidíme, snad bude i u toho vše ok.
Snad se máte všechny dobře a prospíváte. Nestačím vás dočítat, ale myslím na Vás.
Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků, v kruhu nejbližších a do nového roku hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, úspěchů a splněných přání. Vlastně jedno přáníčko už máme myslím naplněno a to to nejkrásně v podobě miminek, která nosíme v bříšku :wink: :slight_smile: . Tak zase někdy, páčko Kamča
23. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj, holky! Tak ještě jednou: užijte si to co nejlépe, v klidu a pohodě, hezky těhulte a ať je ten 2010 jedním z nejkrásnějších, když vám do rodiny přibude další človíček!:slight_smile:
mějte se!!!!
h
24. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj těhulky! Hlásím se zpět z práce! vy si asi užíváte ještě poklidu svátků! :slight_smile: tak pěkně pokračujte!!
papap
28. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak je po vánocích? U nás byly moc pěkné, kostičku si do krku nikdo nezapíchl, salát byl dobrý a dárečky super, akorát jsem dostala rýmu a kašel, tak te´d ještě trochu marodím. Vánoce by mohly být aspoń 2x do roka :grinning: Jen pracovat se po tom volnu moc nechce, co hani? :grinning: ale už jsem taky trochu začala, ale zatím to nepřeháním. Teď už jsem doma a koukám na četníka :grinning:
P. S. přibrala jsem aspoň 10kg :confused: :grinning:
28. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
holky, ještě tady něco, abyste vybraly správně!! :slight_smile:

Šest rizikových dětských postýlek zjistilo na tuzemském trhu občanské sdružení spotřebitelů Test. Postýlky mají podle odborníků nebezpečné mezery, v nichž může snadno uvíznout část dětského těla. Informovala šéfredaktorka časopisu Test Ida Rozová.
Z jedenácti testovaných postýlek podle sdružení Test nevyhověly výrobky Anna Eco (dovozce AGS-Sport), Eva a Grzeš (neznámí výrobci), Scarlett Alek a Scarlett Kubíček (dovozce Zdislaw Krajewski, Scarlett), Rafal I (výrobce Klupš, Polsko). "Společným jmenovatelem nedostatků je nedodržování požadavků na bezpečnou velikost pro dítě přístupných mezer, v jednom případě jsou navíc pro dítě přístupné montážní díry," uvedlo sdružení Test.
Mezi nejčastější úrazy malých dětí, které jdou na vrub nevyhovujícím konstrukcím postýlek, patří podle Rozové pohmoždění a zlomení končetin. Časté jsou také pády při selhání zajišťovacího mechanismu posuvné bočnice. Bolestivá bývá i zaklíněná hlava mezi příčkami nebo mezi bočnicí a čelem postýlky, přiskřípnutá ruka a uvízlý prst v lehce přístupném otvoru.
Výsledky testu podle Rozové svědčí o tom, že výrobci buď neznají požadavky týkající se bezpečnosti dětských postýlek, anebo je nerespektují. "Zarážející je, že někteří výrobci dokážou zároveň vyrábět jak bezpečné, tak nebezpečné postýlky. Stejně zarážející je, že velcí a na trhu dobře zavedení dovozci zařazují do svého sortimentu i výrobky nebezpečné," upozornila Rozová.
28. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, tak vás všechny zdravím po vánocích.. byli super a jak píše Janča, mohli by být klidně 2x do roka :grinning:
..i když já si toho volna užívám až až a už mi to začíná lézt na mozek. Nejradši bych už porodila a lítala kolem mrňousa. Adísek ten je už v mnoha věcech samostatný, i když je teda fakt, že dává taky pěkně zabrat.

My máme nového člena v domácnosti, Áďa dostal od nás morče takže je teď nás všech miláček.

Jani, to počasí je pěkně na prd. Manža je také nachlazený, tak jsem ho dneska zahnala do postele, vařila mu čajíky a dávala paraleny, i když teplotu zatím a díky bohu nemá. Já si od něho musím udržovat odstup, páč bych to nerada chytla. Hlavně teď, když mám začít prát a ještě jsem ani nezačala... chjo :pensive: :sweat_smile:
Týýý jo, 1Okg, to je slušný :dizzy_face: :dizzy_face:

HAni a co ty a vánoce? Povídej, šup!!! Moc jsem na tebe myslela a snad vám Ježíšek splní to vaše největší přáníčko.
28. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Hani, díky za info. je to hrůza, jak člověk musí dávát pozor, aby nekoupil něco závadného.A nejhorší je, jak se tam píše, že i jeden výrobce dokáže vyrobit jak kvalitní tak nekvalitní výrobek. Vůbec se na to nakupování neteším. Ale než pročíst všechny testy, dám asi hlavně na selský rozum. I když je asi pravda, že člověka někdy nenapadne, co všechno by se mohlo stát.
No Luci, dávej na sebe pozor. Řeknu ti, že to nachlazení s tou starostí o bříško není žádný med. Člověk má uplně strach kašlat, aby to třeba mimísku nevadilo. A v lékárně toho taky moc k dostání pro těhotný není.
Hani, taky jsem na vás myslela, jaký byl Ježíšek. No důležité je, aby ten nový rok byl úspěšný. A to je ještě času.....
28. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky holky,
taky vás moc zdravím po vánocích byli super akorát že už 4 den ležím v postely a léčím se s chřipkou kašel rýma a ke všemu teploty 38 a musela jsem jí ač nerada srážet paralenama ted konečně bez teploty uvidíme večer :frowning2: Tak Lucí fakt opatrně kolem manžy ted to hodně řádí :angry: chytla jsem to asi jak jsem lítala kvuli tý cukrovce každej tam prskal :angry: na víc jsem si dneska měřila cukr v krvi a po jídle ho mám zvyšený :frowning2: ale to je tím že ted moc nejím nemám chut k jídlu a těma horečkama hned vyskočí tak doufám že to Vojtíšek ustojí mám o něj hrozný strach :frowning2: už aby bylo 5.1.to jdu na velký utz a 7.1. na kontrolu s cukrem snad se to mezi tím všechno srovná :frowning2: a já začnu Nový rok v pohodě .
Holky moje jdu zase do postele opatrujte se a drž te mi palečky at už se horečky nevrátí zatím pa pa
29. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Marci,
vítej po Vánocích. Tak tebe tak zkolila chřipka. Tak opatrně. Hlavně lež, ať se jí brzy zbavíš. Koukám, že ty už jsi taky přes 30 tt. To už je Vojtíšek velký bojovník. No už to máte holky za pár. :grinning: Já už bych měla sbalenou tašku do porodnice. Pro jistotu :grinning:
Jo, kdybyste neměly co dělat, tak jsem přidala jednu fotku. Vyfotila jsem to břicho. Myslíte, že velikost je o.k.? Já si nedokážu představit, že třeba za 2 týdny bych už mohla cítila nějaké pohyby. Připadám si akorát šíleně tlustá :grinning: A to jsem si pročítala diskuzi holek, co taky rodí v červnu a některé tam už pohyby prý cítí. Prvorodičky. Tak jsem z toho jelen :grinning: Příšítí týden už jdu taky konečně na kontrolu. Tak už se nemůžu dočkat a zároveň se bojím, aby bylo vše o.k.
29. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Jani neboj já myslím že je naprosto v pořádku jsi prostě hubeňour :grinning: taky jsem tam přidala aktuální bříško řekla bych že ted už moc neroste nevím nebo se mi to jen zdá :sweat_smile: Co se týká pohybů já je začala cítit nejvíc až kolem 24tt a ještě málo vždy víš že jsem taky měla obavy za to ted ho cítím několikrát denně a večer že se ani nevyspím jak se otáčí nemá prostor a za každou cenu si ho dělá :grinning: někdy to až bolí :grinning: ale je fajn jsem v klidu když ho cítím ted jak jsem měla ty horečky tak se mu to nelíbilo chudinkovi a dával mi to pěkně najevo :sweat_smile: snad to ustojí bojovník muj malej :dizzy_face: a neboj u doktora bude vše ok :wink:
29. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Marci, řekla bych, že ti od minulé fotečky bříško ještě pěkně narostlo :wink: A tos ani nepsala, že se z Vojtíška vyklubal takový malý lumpík. Takže říkáš, že teď ti pupík přímo nadskakuje, jo? :grinning:
No já na ty pohyby zas tolik nespěchám. Jsem ráda, že se ještě vyspím :grinning: Jen má prostě člověk trochu strach, aby to bylo vše v pořádku. Přece jenom jsem byla na poslední kontrole u dr. na konci listopadu. Ale zase si říkám, proč by nemělo být vše o.k., když mě nic nebolí. Kromě prsou. Ty mám teda citlivé pořád :angry:
Dneska v noci jsem měla sen, že jsem dostala mimčo od kámošky, že už se o něj nemůže starat. No to byla hrůza. Vůbec jsem nevěděla, jak se o něj starat atd. Ještě že už to bylo nad ránem a byla jsem probuzena. Jinak nevím, jak by to dopadlo :grinning: Marci, už máš nastudováno, jak se budeš o mimi starat? Máš nějakou knížku nebo koukáš na internet? Já totiž nějak nevím zhola nic. Lucka už to zná, tak to má v pohodě :grinning:

Jo a ještě jsem se nepochlubila, že jsme dostali od mamky první obleček na mimíska. No obleček přímo ne, jsou to takové malinkaté pletené botičky. Zelené. Mamka si je prej jistá, že to bude kluk :grinning: Tak je ještě můžu taky vyfotit, ať mám v albu více fotek. A po 19.1. - to jdeme na 2.velký utz v rámci triple testu, jestli bude vše o.k., tak už pomalu taky začnu chodit a vybírat. Ať nemusím vše kupovat najednou.
29. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky!!
Marcii, ty jo, ty si to umíš dávat... :slight_smile: tak držím palce, ať jsi brzy zdravá a vojtíšek je v pořádku a cukrovka není atd..!!! :slight_smile:
Jani, ty se nesleduj, co by za špek jiné daly, že :slight_smile: máš krásný pupík, krásný 18TT, tak buď šťastná a užívej si to :slight_smile:
Luci a ty dávej pozor, ať to nechytneš od manžela, hezky ho zlehka obskakuj a Aďa ať si užívá morčátko :slight_smile:

Jéé, vy máte zážitků :slight_smile:

A u mě?! Nic zásadního :slight_smile: Vánoce jsme si hezky užili!! Bráchovo malá byla z nadšení nemocná, takže se nám trochu změnil program,a le jinak jsme objeli všechno příbuzenstvo krom babi s dědou, to už jsme nestihli, tak příště. Odpočinuli jsme si, najedli na tři měsíce dopředu!
Zítra už snad do práce nepůjdu nakonec, tak tu budu až v pondělí :slight_smile:
a co se mých dárečků týká, taky byly fajn !! Dali jsme si hlavně domeček, takže jsme to nepřeháněli, jen drobnosti pro radost, stejně tak ostatním :slight_smile: hlavně, že jsme byli spolu a doma a klídek pohoda..

Jinak mé tělo si opět dělá co chce :slight_smile: kdybych měla MS jako po revizi, měla jí po 26 dnech, tak měla přijít 24/12. A kdyby měla přijít jako přitom posledním chemickém těhu nebo co to bylo, to bylo po 37 dnech a dneska jsem 32DC, tak uvidíme, co z toho bude... :slight_smile: Zatím MS nikde, ale příznaky žádné a zásadně netestuju, po té poslední zkušenosti! KDyž nepřijde do neděle, uvidím, co se mi bude chtít, jestli test, nebo rovnou doktorka na krev, jak mi říkala...:slight_smile: protože nechci zas zažít zklamání...
navíc jsme se tulili jen 3x a pak na štědrý den, tak by to byl zázrak početí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: případně!!
Těhulky, mějte se krásně, vykročte do toho Nového roku správnou nožkou a ve zdraví donoste ty svoje poklady!! papapap
h
29. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Holky, díky za povzbuzení. Tak já už ten pupík nebudu tak řešit :grinning:
Hani, s tím netestováním máš recht. Cyklus může být rozhozený, tak se aspoń zbytečně nebudeš nervovat. Když bude mít mrcha přijít tak dorazí a jestli máte mít dodatečný dáreček pod stromeček, tak aspoň budeš příjemně překvapená. No a být teď těhu není taky žádná sláva. Snížili PMM ze 70% na 60% ze mzdy. A prý to má být jen pro rok 2010. Chudáci zaměstnanci. Letos z nich stát sedře kůži.
Haňulko, tak si užívej volna, pořádně odpočívej a na Silvestra to pořádně zapijte, ať je ten příští rok ten vítězný :wink:
29. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
No jo Jani nějak nebyl čas pořád jsme lítaly kolem ty babičky a vlastně manža lítá pořád takže má maraton kolem mě a a ještě babča sice už je doma nohu pryč hojí se to pěkně ale co sní to vyzvrací hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to ustojí přece jenom jí je 80 .
No Jani Vojtíšek takhke řádí vlastně až poislední 14 dní asi se mu hoodně zmenšil prostor a nelíbí se mu to :grinning: ale je to moooc fajn vidět jak se ti hýbe bříško jako by jsi tam měla fakt vetřelce vypadá to uplně stejně sama uvidíš je to nádherný :grinning: :grinning: :grinning:
Haňulko bylo by to krásný překvápko tak budu držet palečky a štastný Nový rok :grinning:
jinak je večer a já jsem bez teploty tak hurááááááá snad už to bude dobrý :grinning: hned se mi bude líp usínat :dizzy_face: když vím že do sebe nemusím rvát chemii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Ahoj kočky

Marciii, ty už máš zase chřipajznu? Kočko, bašti hodně ovoce a vitamíny..i když je mi jasné, že to s tou cukrovkou moc nejde. A o prostoru v bříšku mi ani nemluv, páč malá je někdy hoooodně aktivní, ale potom zase ne a člověk akorát tak stresuje, jestli je v pořádku.

Jani, pěkné bříško :dizzy_face:

Hanii, bylo by to super překvápko!!!!

Noo, jinak jsem hodila do Alba nové foto pupku, tak mrknite.
Jinak jsem se dneska ráno rozbulela jako malá, s tím, že jsem na manžela vybafla, že tady skáču kolem všeho, ještě jsem sni nezačala prát atd. a ke všemu se straám o něho, Adisa a morče.... :grinning: no jo no, hormony semnou mávají :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky berušky
No jo Lucí chytla jsem to asi od synovce a nebo v tý nemocnici každej tam prskal tak já už jsem bez teplot aspon něco ted ráno to skolilo manžu takže ze silvestra u známých v Litvínově nebude nic :frowning2: strávíme ho v postely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No právě že s tou dietou jsem omezená jen na jablka a citrony takže nic moooc zrovna ani jedno moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsou to jediný vitamíny tak to do sebe rvu :sweat_smile:
Co se týče těch pohybů tak tě chápu malej je dneska taky podezřele v klidu asi dospává tu mojí chřipku určitě mu v tom horku nebylo moc dobře chudinka moje :unamused:
HORMONY U MĚ ZATÍM V KLIDU :grinning: já už jsem si začala pomalu prát na mimi před vánocema a až budeme fit pojedu si pro postýlku k ségře a připravím si to pomalu radši s předstihem když vidím jak mě umí porazit blbá chřipajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám v albu taky novej pupík tak se jukni ty máš krásnej je to nádhera jak je vidět těch 14 dní rozdíl :grinning: :grinning: no něco málo přes 14 dní :grinning:
Jdu uvařit česnečku at se postavíme na nohy zatím pa pa a Štastný Nový rok 2010 holky :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky

Marciii, moc pěkné bříšenko... rozdíli jdou teda vidět až až :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a jinak vám to moc sluší pod stromečkem.
Dávej na sebe pozor ať nejsi zase v horečkách. Jinak mi budeme letos také sami doma, páč jsem těhule a nikam nepůjdem a známí se na nás jakoby vykašlali. Byli pozvaní už minulej rok a nic a letos to samé :angry: takže to už nějak neřešíme. Nemám ráda, když se někdo vymlouvá na pohřby atd.
30. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Čauky :wink:
Marci, kdo z vás bude dřív rodit? :grinning: Asi manže, že? Jak se říká v tom vtipu - už mu čouhá chobot :grinning: Můj přítel taky pěkně přibral. Po Novém roce dostane dietu :grinning: Nebo přes ty břicha na sebe brzy nedosáhnem :grinning:
Pořádně se oba vyležte a hlavně ať to od něj nechytneš znova. Bašti ty citróny. Jak jsi psala včera s těmi pohyby, to musí být super. A hlavně pro chlapy to musí být zážitek :slight_smile:
A že na Silvestra budete sami, vždyť je to jedno. Je to úplně stejnej den jako jinej. Posedět s přáteli můžete kdykoliv. Hlavně, ať jste zdraví.
My budeme u našich. Uděláme si chlebíčky a jednohubky a o půlnoci se kouknem na ohňostroj. Abych řekla pravdu, tak mě nějak ani nebaví už někam chodit, co jsem těhule. A to jsem byla zvyklá aspoň 2x za týden někam zajít. Asi ty hormony působí. Nebo se ze mě stal takovej rodinnej typ :slight_smile: Až si někdy říkám, že to není normální :grinning:
30. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jo Jo Lucí to chápu takový vymluvy jsou nejlepší :angry: mi jsme ráno hned volali známým tak prej neva sice byli chvíli :frowning2: ale prý že si sedneme pak po Novým roce přijedem zase k nim na víkend :wink: Hlavně at jsme v pořádku hlavně já z Vojtíškem :grinning: Neboj Lucí moc se mažovi nepřibližuju už je mi celkem fajn tak mu vždy uvařím jen čajdu narvu paralen a zase jdu pryč :sweat_smile:
Jani to není manža to je švára :grinning: :grinning: :grinning: ale to nevadí možná odrodí dřív jak já :grinning: :grinning: :grinning: Pohyby to jo a manža je s toho uplně u vytržení říká mámo co dělá vetřelec :grinning: :grinning: :grinning: lehne mi na prsa a pozorje bříško jak se hýbe a honí se s prckem je to muj prdlouš :grinning:
Jo mi chlebíčky ani dělat nebudem není na ně chuť budeme na citronu čajíčkach a ovoci :confused: nevím jestli to je těhotenstvím Jani že se ti nikam nechce já tenhle problém nemám ale je fakt že když vyrazím jednou za měsíc mam toho dost a vybráno zase na dlouho :grinning: I když je pravdaže se to u mě zlomilo až tím 5.měsícem přišlo mi to strašně dlouhý a těšila až někam vypadnu ale to je tím že jsem od začátku doma a nesmím nic moc dělat :grinning:
30. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky já se zblázním manža chudák má 39.5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mu udělala zábaly dobrá průprava na miminko ty mají teploty taky hned :grinning: a ještě ke všemu volal děda že babička už je zas horší noha jí bolí a stoupají jí teploty vypadá to že má asi zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra bude muset znova do špitálu :angry:
30. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
oslavte krásně příchod toho nového roku, ať nám přinese jenom samé krásné věci. A samozřejmě to nejdůležitější zdravá miminka :slight_smile:

Marci, nemáte to jednoduché. Tak ať se manžovi trochu uleví a o půl noci si můžete aspoň symbilicky připít. A s babičkou držím moc palce, ať se z toho brzy dostane :pensive:
31. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj těhule!!!
Tak se hezky "opijte", slavte a užívejte si to!!! :slight_smile: A ať už nemarodíte vy ani rodiny, ať jste v pořádku a krásně se vám spinká a vůbec prostě všechno nej, ať je ten 2010 prostě úžasný!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dávejte na sebe pozor!!!
31. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Haňulko, tobě také :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.