• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Holky vám všem jen to nej hlavně zdravíčko a splnění všech přání :wink: :grinning: :grinning: :grinning: haňulko a tobě posílam těhu bacily :wink: na víc tak to hezky oslavte mi těhulky v klidu doma a ty hani zapij to i za nás :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ahoj beruchy, koukám, že jsme se pěkně propadli do zapomění :sweat_smile:

Tak co vánoce a Silvestr? Povídejte...

Já se chystám na kontrolu ke své dr.tak jsem zvědavá a jdu ukončit neschopenku a nastupuju na mateřskou :astonished: toto uteklo :sweat_smile:
4. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Ale nezapomněly jsme, jen já jsem nechtěla vůbec otvírat počítač přes to volno.. chtěla jsem být jen bez něj :slight_smile: aby mi nepřipomínal práci..
teď už jsem tu zas a budu zas :grinning:
Luci, ať to dobře dopadne u DR.
MArci ty se vylež!!
A Jani, ty jsi doufám, taky ok! :slight_smile:
4. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,

taky jsem už zase tady v práci :angry: Nesnáším to papírování :angry: Ale moje resty už narůstají do obřích rozměrů, tak musím už konečně něco dělat. A taky si říkám, že bych měla už konečně začít dělat papíry průběžně a ne to potom dohánět. Kdo ví, kolik času budu mít potom.
Jinak u nás na silvestra v pohodě, akorát v noci pršelo, tak jsme ani nešli na společný přípitek a zůstali jsme doma. Dala jsem si trochu šampána a záviděla všem ostatním, jak jím chutnalo :slight_smile: A konečně skončily ty přejídací svátky. Už zase konečně budu jíst normálně :grinning: Ale jen abyste věděly, jak se u nás jí. Přijela jsem k našim, vážila jsem 65kg. Odjížděla jsem a měla jsem 68 :grinning: Doufám, že teď už jsem zase v normálu :grinning: Doma váhu nemám, tak nevím.

Luci, to opravdu tak uteklo. To je hrůza. Tak ať ti to dobře dopadne, hlavně s tím železem.

Hani a jak to dopadlo u tebe? co MS?
4. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky holky
Tak u nás se na silvestra poctivě leželo a potilo se ale už jsem všichni zdravý no přípitek byl jen s čajem ale to nevadí jen sme tak s manžou říkali že to byl nejhorší silvestr za 10 let co jsme spolu :grinning: ale taky nejlevnější :grinning:
Lucí já jdu zítra na UTz nějekej vetší tak nevím snad bude po tý chřipajzně vše ok hlavně po tý chemii co do mě doktorka narvala :angry: no ve čtvrtek mě čeká kontrola na cukr opět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani a Jani práci vám fááákt nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jídlo ti jani závidím jelikož já jsem na tý pos... dietě nespravila jsem se ani deko spíš jsem jetše pul kila schodila :rolling_eyes:
Lucí uteklo to jak voda já nastupuju mateřskou 20.ledna taky až neuvěřitelný na to že jsme nedávno překonávali třetí měsíc :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Marci, tak hlavně, že už jsi zdravá a teď už tě nesmí nic skolit :wink: Zítra se u doktora drž, ať vše dobře dopadne. Já jdu na kontrolu ve středu. Tak třeba už mi řekne, co to bude. Už bych to chtěla vědět :grinning:
Jinak mám práci roztáhlou přede mnou, ale zatím koukám na internet na kočárky :grinning: A vůbec nevím, který si vybrat. Mám v tom chaos. A hlavně nevím jakou barvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, máš krásný obleček pro Verunku na cestu domů. Je úplně kouzelný. Bude jak malý lední medvídek :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky ještě jednou!!!

No jani, jak to dopadlo.. já ti ani nevím... já se to úplně bojím napsat, po té poslední zkušenosti...jsem 38DC a poprvé jsem 31/12 našla //, dneska tam jsou znovu... uplně silný...ne žádný duši

Ale chci zítra volat k doktorce na krev, pro jistotu... aby to nedopadlo jako posledně!! ... :confused:
Ona mi sama říkala posledně, ať testy ani nedělám, ať přijdu rovnou na krev, kdybych měla pocit, že mám už delší zpoždění MS než je normální..

My tomu s manželem tentokrát vůbec nechcem věřit, chodíme kolem těch testů skoro po špičkách...
posledně nás to vytrestalo.. na silvestra mě musel manžel přesvědčovat, ať radši testuju.. že co by kdyby.. a já nechtěla ani za nic.. čekala bych bývala další týden minimálně, prtoože minule mi přišla MS 37DC, jak to bylo to chemické těhu nebo co to bylo...
4. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Hani, tak to vypadá zajímavě. Zatím žádné gratulace, ať to nezakřiknem. Není nic horšího než to zklamání. Jak píšeš, bež raději k dr. na krev, ať je to jisté. A když sis dělala dnes ten test, vybarvila se ta druhá čárka okamžitě nebo jsi musela čekat? A moooooc bych Ti to přála. Jsem více nervozní jak ty :wink: A potichoučku mám obrovskou radost. Ale dokud to nebudeš mít potvrzený od dr, tak se budu radovat jen na půl. Mimochodem já mám ještě teď obavy a pořád se ještě neraduju na 100%. Ale řekla bych, že už jsem tak na 70% a jestli dopadne dobře triple test, tak budu na 80%. A stovka, až to mimčo budu držet v náručí.
4. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky,
tady je dneska nějak mrtvo. Kde jste všechny?
5. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky,
Tak u doktora jsem dopadly moc dobře říkal doktor že se mu Vojtíšek moooc líbi má něco kolem 41cm a váží kolem 1800 g :grinning: že je vše tak jak má a plodovky mám taky přiměřeně tak jsem štastná :grinning: :grinning:
Haňulko tak taky zatím žádný gratulace at to nezakřiknem ale musím se přiznat že po přečtění tvého příspěvku se mi usadila radost u srdíčka :grinning: a pořád je tam :dizzy_face: pevně držím všechny palečky co mám :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani taky už jsem zvědavá co to bude snad už to bude poznat :grinning: triple testy budou ok neboj co screening ten dopadl dobře ne??? jsi ani nepsala a nebo jsem to přehlídla :sweat_smile:
Co se týká té radosti já jsem taky pořád na 90% a 100% až bude vše za mnou a budu ho mít v náruči :grinning:
5. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Marci,
gratuluji k super výsledkům. No už můžeš pomalu rodit. Takový krásný míry :wink:
Jo jo, stovka to bude až s mimískem doma a to možná bude 99,9, protože potom člověk taky bude mít pořád strach, aby se mu něco nestalo nebo nechytil nějakou nemoc.
No já doufám, že už mi zítra řekne, co čekám. Nebo nejpozději toho 19.1. na velkým utz. Screening dopadl dobře, prý je všechno v pořádku, ale znáš to, ten červíček pořád hlodá :confused: Hlavně, když ještě žádný pohyby necítím :unamused:
5. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky!!!
tak jsem byla na krvi dneska ráno a teď jsem volala na výsledky....
8000 jednotek, potvrzeno, příští čtvrtek jdu na kontrolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mám radost i když se bojím !!!!!!!! :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak jsem se uklidnila a můžu vám napsat něco normálního :slight_smile::slight_smile:

Marci, moc gratuluju k výsledkům, co ta cuklrovka, nejaka zmena?! A vojtíšek už je velkej kluk!!:slight_smile:
Jani, neboj, dočkaš se!!: -) Koukala si, co by to mohlo byt podle toho čínského kalendáře?! A marci a luci to vychazi, holky?? :slight_smile: ja jen ze zvedavosti :slight_smile:
A moc nepracuj jani!!! do kdy hodláš?! hned i z porodnice?! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Luci, doufam, ze vse ok,
mějte se těhulky!!:slight_smile:
5. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Hani, držím moc pěstičky. Tentokrát už to musí vyjít. Do třetice všeho dobrého :wink: A jak jsem psala včera, bát se budeš pořád, to už k těhu asi patří. Obzvlášť v našich případech. už aby byl příští čtvrtek, že?
Já už na ten čínskej kalendář zase nemám odkaz, tak nevím. Jestli ho máš někde po ruce, tak ho sem hoď, ať mám aspoň nad něčím přemýšlet :grinning:
Já hodlám pracovat dokud to půjde. Říkala jsem si tak do půlky května v poho a nějaké drobnosti hned jak se z toho zmátořím. Ale nejpozději v srpnu už bych měla fungovat aspoň na půl plynu. Já to mám dobré, že si práci můžu udělat kdy chci, přestávku kdy chci, prostě žádná osmihodinovka. Jak tě Hani znám, tak ty taky budeš brzy pracovat aspoň dome, ne? Pro mě bude nejhorší se někam utrnout pryč. Ale aspoň jeden den v týdnu to snad zvládnu. No nechci předbíhat. To jsou takové úvahy, kdyby šlo vše hladce. A když se člověk o mimčo ještě nestará, tak se krásně plánuje :grinning:
5. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Lucka měla dnes kontrolu, ne? Tak snad je vše o.k.
5. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Jani, lucka ho máí myslím v albíčku, ten kalendář...:slight_smile: tak tam mrkni!!:slight_smile:
a díky!!! Snad jo-o.. tentokrát ale uz to beru nějak s rezervou, prostě žádné plánování, jen tiché těšení... a snad to bude do třetice všeho dobrého!:slight_smile:
5. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Tak jsem asi slepá, nebo už ho tam nemá(ten kalendář). Každopádně jsem tam vyčetla, že kontrola jí dopadla dobře. tak je dnes jenom asi zaneprázdněná :grinning:
Hani, to víš, že to nemá cenu uspěchat.Jen člověk musí věřit, že už to bude všechno jak má být. Já proto raději ještě ani nic nenakupuju. Dívat se pak na prázdný kočár a oblečky musí být zdrcující. Jsem asi trochu pesimista.
5. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahaaa, tak to ho asi vyhodila, uz... mozna to tu nekde mam :slight_smile:
kouknu do svych kanalu.. analu..
5. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Tak už jsem si to našla. No vychází mi kluk. říjen, listopad, prosinec by byla holka. Nevím, proč jsme nepočkali :grinning: ale celý příští a další rok je tam skoro samá holka. A hani, vám vychází taky kluk. Sice nevím, kolik ti přesně je, ale prosinec od 30ti je sám kluk :grinning: Takže Lucka bude jediná s holčičkou.
a tady je odkaz
http://www.9monate.de/Chinesischer_empfaengniskalender.html
5. led 2010 v 15:50  • Odpověz
bezva, si sikulka.. ja hledam a hledam a prd :slight_smile:
ja vim, ze nam kluk... :slight_smile: ty bys radši holku?!:slight_smile: mě je to vlastně jedno!! hlavně ať je a je zdravý!! :slight_smile:a jani, bohuzel uz 31 :grinning:
5. led 2010 v 15:51  • Odpověz
http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/tehotenska-kalkulacka

podle tohohle jde taky vypočítat, co jste plodili :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
5. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Přítel by raději holku. Mně je to celkem jedno. A na holčičku jsou hezčí oblečky. Ale jak píšeš. Hlavně, ať je mimčo zdravý. A hani 31 žádný věk. Já letos taky oslavím 30. už se "teším" :angry: právě na Nový rok jsem tak přemýšlela, že to období 20-30 je hodně zlomový. Člověk se musí postavit na vlastní nohy, přemýšlí o rodině a přitom se cítí ještě jako puberťák. Teda aspoň já. Doufám,že po mimi psychicky nezestárnu. A nestane se ze mě ta mamina, co jenom lítá kolem dětí a kašle na sebe.
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
To myslím Jani nehrozí. Každej je starej, jak se cítí!!
Já jsem prostě do 30 neměla pocit, že bych mimi nějak zásadně chtěla.. prostě kdyby to přišlo, ok, ale prostě jsem chtěla dělat práci, co mě baví, apoň trochu se někam vyškrábat, vyzkoušet.. a i když jsem měla dlouhodobější vztah, tak vdávat jsem se taky nechtěla (nakonec to po 6letech skončilo rozchodem).. pak jsem rok hodně zlobila a pak se "potkala" s manželem, i když jsme se znali už roky... a najednou všechno přišlo, samo... svatba, barak, dite...
tak nejak proste uplne logicky...
a myslim, ze proste uzrajes, urcite, s ditetem, ale proste porad budes to ty a mimi bude proste dalsi clen rodiny, ty budes takova, jaka budes chtit :slight_smile:
5. led 2010 v 16:04  • Odpověz
No nesmí v člověku zvítězit ta lenost, ale naopak touha po dobrodružství. Já bych nejraději už s mimísem jela na hory lyžovat nebo ho něco učila. Ale to si ještě minimálně jednu sezónu počkám :grinning:
Ale vidíš, že 20-30 jsi měla taky hodně pestré období. Ale ono to asi tak nějak má přicházet. Trochu se rozkoukat na tom světě a pak mít dítě. Bejt s partnerem jenom sám je umění. Přeci jenom to dítě je něco, co je hodně spojuje a pro co stojí za to žít. Jedni známí nemohli mít děti a byli a jsou celý život sami a i když mají spoustu peněz a pořád jezdní někam po dovolených, tak je na nich znát, že jim něco k tomu největšímu štěstí chybí.
No tak jen a´t nám to vyjde a těch mimísků se dočkáme :slight_smile: a já už pomalu letím. Přítel je nemocnej a nemá mu kdo vařit čaj. Už volal, kdy přijdu :grinning: Doufám, že to od něj znovu nechytím.
5. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Tak opatrně!! :slight_smile: ať nic nechytneš!:slight_smile:
ahoj
5. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Ahoj berušky

tak jsem po nějaké odmlce zpět-aspoň teda na chvilku. Mám toho dneska docela dost a už se těším do postele, páč celej den nějak usínám :sweat_smile: ale za to může to blbý počasí. Konečně jsem začla prát věci na malou a už mám pověšenou první várku mini oblečků :dizzy_face: :dizzy_face: a další se mi pere. Zítra ještě tak 2 a potom maximálně 1-2 a mám to nachystané.... až teda na to, že to ještě musím vyžehlit :sweat_smile:

Haniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, téééééééda..to je supéééééééééééééééééééééééééérrrr!!!!!! Fakt je to bomba :dizzy_face: :dizzy_face: tentokrát se ten mimísek v tobě určitě udrží a bude bojovat o 1O6!!!!

Jani, na kontrole jsem byla včera a dopadla dobře, až na to, že mé ruky vypadají jako kdybych byla matka narkomanka :angry: :angry: páč to té sestřičce prostě nešlo a málem jsem se ji tam rozbrečela jako malá holka, protože to fakt bolelo. A co ty jinak, všechno dobrý? Nepřeháněj to s tou prací kočko...

Marcii, super. Vojtíšek je už kus klučíka :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál. Už si začla prát nebo ještě ne?
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Luci, ahoj! :slight_smile: tak se šetři prosím tě, furt taky jen pracujes!! Už máte doma poklizeno po tom malování?? A manžel zdravej?! a co morce?!:slight_smile:
Ty jo, to mě mrzí s těma vpichama.. já mám naštěstí žíly dobrý, najdou se skoro samy.. a sestricka byla sikulka!: -)

tak ted uz jen verit!!:slight_smile:
5. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Hani, jj máme už po malování uklizeno... konečně, ale teda byl to šok, už nikdy víc a nebo když se bude malovat, tak si udělám s dětma dovču a přijedu domů až to bude hotové a i uklizené :grinning: :grinning:
Jinak moje žíly jsou už hrozně rozpíchané..z nemocnice, jak jsem tam ležela a měla píchlou flexilu :pensive: byla jsem tam přes 14dní a po 4dnech musíš flexilu přepíchnout, aby nepraskla žíla, ale i to se mi tam už stalo a měla jsem skoro celou ruku modrou.

Proto to nesnáším, víš :angry:
Jinak morče v pohodě, akorát se o to strarám já, kluci ho jenom hlídají když mu čistím klec a dávám mu žrádlo.
Manža je pořád ještě nachcípaný, sice už né tolik, ale je :unamused:
..... a prát musím, jinak bych nemohla rodit :grinning: :grinning: :grinning:

Budu věřit a držet ti palečky!!!!!!!
5. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahojky holky ,
Teda Haní to je bomba ted už se určitě udrží a přesně jak říká Lucka bude bojovat o 106 :grinning: jak už jsem psala držím všechny palečky co mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty musíš věřit že bude konečně vše ok :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucí ti teda nezávidím ty žíly se ti nedivím že se ti chtělo brečet já s tím naštěstí taky nemám problém ale když jsem ležela po laparoskopii v nemocnici měla jsem ruce taky celý rozpíchaný a bolavý :angry:
Já už jsem začala taky pomalu prát něco už mám připravený na žehlení ještě jsem to stihla před vánocema a zbytek dělám teď.dohodly jsme se s manžou že příští týden zajedem k ségře pro postýlku a taky si jí pomlalu připravím včera mi doktor řekl že v mým věku musím být už od 20.2. ve střehu že bych mohla rodit dřív protže sice odhadují přibližně termín porodu dle velikosti Vojtíška ale nevědí jak moc byli zralé embryjka co do mně vložily prý tam může být až 14 dní rozdíl :confused: tak uvidíme kdy nakonec porodím :grinning:
Holky koukala jsme na ty kalendáře já toho kluka měla vlastně uplně jasnýho když mi vložily embryjka 9.6. :grinning: Jani ty by jsi radši holčičku???
6. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Čauky holčiny,
to počasí je hrozné. U nás od rána sněží a napadlo už minimálně 10 čísel a nemá to konce. Takové husté sněžení jsem viděla naposledy na horách. Přítelovi už je trochu líp, tak říkal, že se mnou k doktorovi pojede, abych nemusela v tom nečase cestovat sama. Přece jenom to na silnicích klouže. A u auta mám zadní náhon - jestli vám to něco říká - a s tím se jezdí přece jenom hůř i když má všechny možné protismykové systémy. Ale fyzika je jenom jedna. když to uklouzne, tak může mít člověk jakékoliv auto a je v pr... A to nemluvím o ostatních řidičích, kteří jsou schopni vyjet do toho nečasu na letních nebo sjetých zimních pneu a pak ohrožují nejen sebe, ale i ostatní.
Luci, ty žíly nezávidím. Mně stačilo, když mi sestřička brala krev z žíly, do které mi píchala asi před 14 dny a trefila se znovu do toho samého místa. Taky to trochu bolelo. Já jsem taková cíťa, takže tě obdivuju. U porodu asi bolestí umřu už při prvním stahu :grinning: A už jste holky přemýšlely, jestli si necháte píchnout epidurál? A jestli budete chtít, aby vás nastřihli?
Marci, no jsem včera říkala, že už to máš za pár. Takže jak říkal doktor, pomalu buď ve střehu :wink:
A Haňulko, ty na sebe dávej maximální pozor. Hlavně nic těžkého netahej. To je to nejdůležitější.
Marci, mi je jedno jestli to bude chlapeček nebo holčička, zrovna dnes jsem říkala, že kdyby mi řekli kluka, aspoň budu mít jistotu, že nenakoupím růžové oblečky a při porodu na mě vykoukne místo holky klučina. Přece jenom ten kluk je jistější. Ale přítel by raději holčičku. Tak kvůli němu.
6. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.