• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Luci já si hlavu barvila normálně a vlasy nepadají spíš naopak víc drží :grinning:
30. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
S tím jídlem to mám taky tak. Vůbec na nic nemám chuť. Ale když se ráno nenajím, tak je mi divně.

Já mám z toho screeningu taky strach. Respektive z každé kontroly. I té v pondělí. Modlím se, aby bylo všechno tak jak má být. Hlavně po tom krvácení.

Marci, určitě jste jim museli narvat plno peněz, tak aspoň něco zadarmo.
30. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jani, taky bílej, skoro průsvitnej, chvilku jsem si říkala, že už ani neudržím moč :grinning: Ale vždycky se říká, že něco znamená, když nějak "zapáchá" a to nic (ježiš, to jsou informace) :slight_smile:, tak se taky nebudu nervovat

JInak s těmi vlasy mě to taky zajímá, já si barvím snad od 18 a už si svoje vlastní ani nepamatuju :slight_smile: Tak bych se k nim nerada vracela :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Holky, tak já vůbec problémy s jídlem nemám .) Žrala bych furt, proto se bojím, že budu jak velryba :slight_smile:) Už teď jsem nebyla rozhodně hubeňour, tak se děsím, co přijde.. Musím to trochu korigovat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Hani, nenervuj se zbytečně. Každý stres škodí :wink:
Já mám právě vlasy přebarvené na blond a původní světle hnědé. Ale už to mám odrostlé asi 2 cm. Chtěla jsem si do těch blond nechat udělat hnědý melír ať se to nemusí tak často barvit. Předtím jsem si barvila vlasy tak co 6 týdnů. Ale jestli to obarvit nepůjde, tak budu vypadat jak idiot. Na hlavě hnědé vlasy a v culíku blond :grinning:
30. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Já se zas tak nenervuju, jen o tom občas popřemýšlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky moje, jdu domů. Už mě ta práce nějak neba, dneska, tak zas zítra chvilku tady budu, mějte se krásně..
30. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsme s manželem zpět, byli jsme venku a zašli i do cukrárny na větrník :grinning: a teď aby toho nebylo málo, tak máme lednici naplněnou k prasknutí a já si pro sebe obědnala pizzu :sweat_smile: :sunglasses: hihi, manžel semnou nemůže, protože jde na plavání a nemůže mít přeplněný žaludek, takže bude celá jenom moje a mimiňouska :grinning: :grinning:

Jsem hrozně pažravá, že.. jenomže to se prostě nedá.
Jinak o víkendu jdeme na koupák, manža jde semnou, kdyby náhodou se mi neudělalo dobře..přece jenom dneska to je záhul i ve stínu, natož na koupáku pod slunečníkem, ale chci si aspoň někdy to Léto trochu užít. Ošplouchnout se v bazéně a zase vylézt na deku, žádné přehřívání na sluníčku nebo hodinu ve vodě, prostě musím být opatrná, tak snad bude všechno o.k Zítra jedem na ty nákupy těch věcí, takže toho budu mít taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marcii, ta odpověď patřila asi Janči, ale to je fuk. Já ohledně barvení vlasů problém nemám, ale teď mi to rozmluvila i moje kadeřnice a to je co říct, tekže to nebudu riskovat a stejně, mám je na kraťoučko-na ježečka, takže nějaké melírování je pro mě tabu :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
:grinning: Aha Lucí to neva :grinning: tak jsem El volal do Pronatalu a ptala se na ten paralen ( radši )a prý je v pořádku prý můžu až 6 tablet za den to jsem teda valila oči ale samozřejmě čím míň tím líp.A od druhého trimestru mi muže doktor předepsat algifenový kapky tak doufám že je nebudu potřebovat :wink:
30. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Dobré ranko holky, tak hlásím příchod na pracoviště :slight_smile: A tedy i k počítači! u mě ani nic nového, jen ty moje chutě :slight_smile:) ráno jsem skoro nedojedla housku k snídani, že už nemůžu a sotva jedu tram, už mi kručí v břiše :slight_smile:)
31. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji krásné sluneční dopoledne :wink:
Dneska tam snad nebude takový pařák jako včera..aspoň teda doufám, když jedem na ty nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hani, já měla hroznou chuť dát si na snídani chleba s medem, ale potom jsem uviděla paštiku se smetanitem a chuť na med byla... víš kde :grinning:
31. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vespolek :slight_smile:

Marci, a to sis vlasy barvila teď někdy? Nebo už dřív.
Luci, tu pizzu bych si taky dala. Zvladli jste ji celou? :wink:

Co plánujete na víkend? Já se těším, že v něděli konečně nebudu muset ráno vstávat a když se mi bude chtít spát jako třeba teď, tak si půjdu lehnout. Já ráno vstanu a za hodinu už jsem unavená. Mohla bych průbežně spát snad celý den.
31. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojte babulky...dnes je opäť raz najhorší deň v mojom živote...hcg kleslo na 14...takže Vám už je asi jasné, čo sa stalo.... :cry: neviem, čím som si to vyslúžila, že musím takto trpieť, život je strašne nespravodlivý....prajem Vám všetko len to dobré a príjemné tehuľkovanie....
31. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Eli, to je mi moc líto :cry: Drž se. Není to konec světa. Důležité je, že jsi zdravá. Asi tam nebylo něco v pořádku, a proto se tak stalo. Vím, že je Ti teď hrozně, ale chce to čas. Moc Ti přeji, ať to brzy překonáš a ať další mimísek přijde brzy :wink:
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky, El, to je mi lito! Drž se!! A hlavně se dej brzy dohromady psychicky, ať se neblokneš!!! Budem na tebe myslet!

Já se na víkend hrozně těším, Jani, po několika týdnech jedem k našim, bude tam brácha s rodinou, mají nám přijet na návštěvu kamarádi, vykoupem se, něco ogrilujem.. a budeme snad odpočívat!
Jupííí.
31. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsme zpět z nákupů a super... pořídila jsem všechno co jsem chtěla a do 14dní to mám doma. Dneska jsem si teda už dovezla to tričenko s nápisem na bříšku " tady bydlím já " potom to vyfotím a dám do Alba :dizzy_face: :dizzy_face: paní byla moc milá a poradila nám. Fakt super, kočky :wink:

El, jejda.. to je mi líto :pensive: , ale určitě se tam něco muselo stát a proto to odešlo. Buď kočko silná, další miminko přijde určitě brzy (tak jak ti to píší i holky). Jsme s tebou!!!!

Jinak o víkendu, no ještě nevíme... mají být pařáky a já na koupaliště nepůjdu, do té vody si netroufnu, když končím teprve třetí měsíc, takže budem muset něco vymyslet a to vedro je šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: na slunku dlouho nevydržím a opalovat se taky nemůžem, aby se nepřehřála děloha-je to v těhotenství nebezpečné. Takže fakt ještě nevím :angry: :unamused:
31. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Luci a koupák jen obecně nebo vůbec kvůli chloru? Já se chci koupat o víkendu v bazénu u našich, to se může, ne?!! Teď si mě poděsila... Opalování stejně nemám ráda, to mi neva, ale zchladit se do vody se těším...
31. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Hani, tak to bude určitě parádička. A už vaši vědí, že jsi těhotná? U mě to ví jen přítel a mamka. Jinak zatím nikdo. A ani mamce jsem to nechtěla říkat, ale nějak to na mě poznala, tak jsem na přímou otázku nechtěla zapírat :slight_smile: Na takových akcích je pro mne nejhorší zdůvodnit, proč si nedám žádný alkohol. Jediná záchrana je být tam autem :grinning:
31. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Hani, jde o to, že na veřejných koupalištích nevíš, kdo do té vody vyloženě " načůral atd." kolik tam dávají chemie a jak ho často čistí, proto se to nedoporučuje v prvních měsících. Vídávám na koupáku plno těhulek, ale ty už to mají většinou za pár :wink: pokud se budeš čvachtat u vás v bazénku, tak si myslím, že by problém být neměl, ale hned jak vylezeš, tak si vem na sebe suchý spodek od plavek (jestli teda máš ještě nějaké náhradní) aby si nenastydla a neměla potom chycený močák. Těhule jsou na to náchylné :pensive: :angry: :confounded:
31. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
:slight_smile: Jojo, Luci, tak to dělám stejně vždycky, nemám ráda studené na těle, jsem hrozně zimomřivá z toho pak! Tak bezva, to si aspoň užiju něco..!!

Jinak Jani neví, ví to jen manžel, ale taky se trochu obávám, že tenhle víkend už to z nás vymámí.. Švagrová větří jak honicí pes :slight_smile:) A navíc nám přijedou ti známí a tam taky jsou furt nějaké dotazy.. i když tam bych to nerada protavila, jelikož ta kamarádka se už snaží nějaký pátek a zjistili ji nejakou hrozně špatnou imunitu, takže jim to nejde.. TAk nechci, aby byla smutná. Jasně že jim to jednou řeknem, ale enchci, aby si kazila víkend, i když vím, že z nás bude mít radost.. Ale krom toho ještě nemám 12TT za sebou, tak to nechci moc prezentovat obecně..

Jsem zvědavá ale, jak to vydržíme, protože právě s alkoholem bude určitě spoustu dotazů a můj pupík se poslední dni nějak nedá zatáhnout .) Včera jsem lezla z vany, zkoušela jsem ho zatáhnout a normálně mi na levé straně vykoukl, jak kdyby vystrčila fazole nohu :slight_smile:) Ač to samozřejmě nehrozíí :slight_smile:)
31. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak holky, mizím, krásný víkend, asi se tu objevím nejdřív v neděli!! Užijte si to teploučko a žádné přepínání!!!
Ahooooj!!
31. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Krásný víkend.
Já už pomalu taky v práci končím.
Luci a co sis všechno nakoupila. Koukala jsem u tebe v albu, máš tam vyfocený třeba i těhotenský pás do auta. Co je na něm jako jiného? A když tak poraď, co si všechno kupuješ za věcičky. Já ani nemám přehled, že třeba něco takového existuje.
31. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Ahoj Jani, ten těhu pás jsem si nepořídila a ani nebudu, autem sice jezdím, ale to se dá vždycky ten pás povolit, aby mě netlačil na bříško a zase s tím už teď moc sama jezdit nebudu, protože mi bývá občas docela špatně a nerada bych to někam zapíchla mimo silnici :sweat_smile: takže když řídím, tak jenom menší vzdálenosti a na co si troufnu :wink: mno jo, časy se mění.

Ohledně pořízení, mám 1.těhu ryfle a k tomu 3 trička, s toho dvě s krátkým rukávem a jedno s dlouhým. Na těch dvou mám nápisy a na tom s dlouhým rukávem nemám nic, je takové trochu do slušna :wink: v černé barvě. Jinak ty nápisy, mám tam napsané: " tady bydlím já " a jsou tam ručičky a nožičky a na druhém je takový mráček s bublinkama, které vedou k bříšku a je tam napsané: " plánuju svůj útěk v Únoru " :wink:
31. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoj holky konečně jsem dorazila domů od rána jsem na nohou hrúza ještě že není takový vedro :grinning: V první ředě El je mi líto strašně moc ale přesně jak psali holky něco muselo být špatně určitě se dej znovu do kupy a uvidíš za chvíli budš zase těhulka :wink: Jani ty vlasy jsem si barvila někdy v 7tt dnes jsem se na to ptala doktora a nevadí to dneska už jsou ty barvy šetrný.Jinak mi dopadla kontrola dobře mame 4,5cm což krásně odpovídá 10tt jak říkal doktor :grinning: Jsem valila oči jak se z fazolky za 14 dní pomalu stává miminko :grinning: :grinning: akorát jsem byla smutná nešlo vyfotit zasekával se mu papír :frowning2: tak ještě 18 ten screening a budu v v klidu :wink: taky už jsem dostala knížku tak jí pak taky vyfotím a dám do alba.Těd se jdu natáhnout kočky jsem hotová tak pa
31. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Marcii, moc gratuluju k 4,5cm miminku :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojk holky Luci moc děkuju :wink: razíme na chalupu tak se to objevím až někdy v pondělí tak se opatrujte a odpočívejte pa
1. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky... :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ranko, holky, tak jsem po poradě (krásný začátek týdne:slight_smile: a musím dokonce pracovat :grinning:
Jak bylo o víkendu? My super, vyblbli jsme se v bazénu s neteřinkou i sami, počasí nádherný, grilování.. neodbytná švagrová s otázkami na mé těhotenství, ale odolali jsme :slight_smile:))
A Marccii, gratuluju k takovému přírůstku!! Taky se těším zítra k doktorce! JSem zvědavá jako blázen
3. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holčiny víkend byl suprovej až na tu neděli změna vzduchu a bouřky opět rozjely můj bolehlav ale už si začínám zvykat :grinning: Hani díky přírustek možná je to trochu míň ale říkal doktor kolem 4,5 cm aspoň co šlo tak trochu změřit mimčo sebou mrskalo :grinning: Luci už se ti blíží screenig vid vubec nemám představu jak to probíhá musím si o tom něco najít na netu a proštudovat to :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky po víkendu,
Marci, to je krásný, gratuluju, že to jde všechno tak pěkně jak má. Já jdu k doktorovi dneska, ale až odpoledne, takže písnu až zítra. Taky jsem zvědavá co mi řekne. Mám z toho trochu obavy, ale to je asi normální. Důležité je, že už nejsou žádné problémy. Marci ten screening je velký ultrazvuk.
Hani, tak to jste dobrí, že jste odolali, muselo to být těžké :slight_smile:
Luci, taky si musím pomalu začít pořizovat nějaké oblečení. Kalhoty už mne začínají tlačit na břicho. To je asi z toho sladkého, co každý den spořádám :grinning: Ale aspoň se má mimoušek sladce :grinning:
3. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Hihihi, taky vás tak honí mlsné?? Koukám na Jani, že asi jsme na tom podobně :slight_smile: I když nejde jen o sladké, mám pocit, že teď jím fakt za dva.. :slight_smile: No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál .-) V sobotu večer jsme grilovali, až jsem se přejedla a druhou várku jsem už nepozřela a musela si udělat čaj, aby mi trochu slehlo.. pivo nepiju, jak každý vždycky doporučuje, navíc alkoholu se vyhýbám, že...
Tátův známý na mě myslel ve vinotéce a poslal mi dvě luxusní lahvinky a já musela tvrdit, že vůbec, ale vůbec nemám na to víno chuť... bože a já bych si tak dala :slight_smile: Mňam..

Jani, tak dej vědět, co doktor odpo, já jdu zítra.. Máme to tu pěkně na etapy .-)
3. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.