• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahooj, tehule!
Tak tady naštěstí nepadá! Ale nasněžíno je trochu, chodníky naštěstí suchý bez marastu a rozbředlého sněhu, ale mží a trochu to klouže :slight_smile: tak jsem opatrná :slight_smile:
za chvilku mizím na oběd s kamošem a pak se uvidí, jak tady budu u compu.. musím něco ještě vyřídit a pak zítra mám dovču, takže v pátek každopádne tady budu zas :slight_smile:
jinak mě kamarádka strašila, že 8000 jednotek je hodně a že jestli tam nejsou dvě bublinky.. tak jsem zvědavá, co uvidím příštý týden na té kontrole :slight_smile: hlavně aby to bylo ok, ať jsou tam třeba 4 :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Jani, je dobře, že s tebou přítel jede!!! Je to lepší!!!
MArci, za pár?! Ty jo, ty už budeš za chvilku držet ten balíček v náručííí, jééé ja se těším na fotky...
Luci, snad už je líp, ruce nebolí a vůbec ti jde hezky praní a žehlení a bobování :slight_smile:
pa
h
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jo holky, všimly jste si, že za posledních 7 měsíců, co se známe, jsem byla vlastně 3x těhotná?! To je fakt mazec.... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
6. led 2010 v 11:47  • Odpověz
No Hani, prostě až porodíš, tak budete muset nasadit nějakou spolehlivou antikoncepci, protože ty těhulíš skoro na poprvé :grinning:
A z dvojčat bych strach něměla, spíš si myslím, že už budeš aspoň v 6tt. Jinak dobrou chuť, já tak nejpozději za 2 hoďky odjíždím. mám ještě nějaké pobíhání po úřadech a v 6 večer tu kontrolu. Takže pak budu buď až večer nebo zítra.
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
No jo holky strašně rychle to utelko :grinning: máme to z Lucíkem za pár :dizzy_face:
Jani mě to bylo taky jedno jestli holka nebo kluk ale manža chtěl radši kluka tak jsem rádea že nám vyšel už k vuli němu :dizzy_face:
Jo u nás sníh taky nepadá ale je všude namrzlo jak blázen už ted mám hruzu až budu muset zítra vyrazit kontrolu na ten cukr abych sebou někde neplácla :angry: mám řto do nemocnice hodinu cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani hlavně na sebe dávejte pozor a myslíš že by mohli být dvě ?? :grinning: :grinning: No je fakt že třikrát za 7měsícu je fakt mazec :grinning: tak je dobře už je to tělo tak připravený že už bude vše v pohodě a třeba i ty dvě :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
holky jdu si udělat obýdek mám hlad zítra taky nebudu až v pátek tak mi držte palce at je cukr ok a nenasadí mi baba inzulin to bych nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani zítra držím palečky at už víme pohlaví :grinning: měj te se moc hezky a DÁVEJTE NA SEBE POZOR páááá
6. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Marci, tak dávej na sebe pozor. a ať ti ten cukr dopadne dobře a taky dobrou chuť :wink:
6. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jani, tak hezky pracuj!! Ale opatrně a pak at vsechno dopadne ok a at se ti ukaze, co to je!!!:slight_smile:
Marcii, tak at cukrovka zmizela, a taky dávejte pozor na cestu
:slight_smile:
holky, jdu si vyzvednout svuj novy notebook a pak domu si s tim hrat :slight_smile:
zitra ta dovca, jupiii
mejte se
v patek ahoj
6. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak kontrola dopadla dobře. Všechny testy negativní. Ještě 19. jdeme na to kardio, tak snad i srdíčkko bude v pořádku. Jinak na ultrazvuku bylo vidět skoro všechno až na to nejhlavnější :angry: takže opět nevíme,co to bude. Prostě si s náma prcek hraje na schovávanou. ručičkama na nás mával jak o život, ale jednu nožku si dal mezi nohy a ne a ne s ní uhnout. Takže snad příště. A jestli ani pak ne, tak se snad necháme překvapit. Akorát zase nevím, jakou barvičku kupovat. Takže to zase ještě odložím.
7. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky holky já na cukru dopadla taky dobře jdu nan konjtrolu až 1.2. a to naposled .Jani moc blahopřeju k dobrým výsledkům a srdíčko bude v pohodě uvidíš :wink:
Holčiny dám si ted od koníka na chvíli pauzu jsem v hodně špatný náladě včera večr mi umřela babička :frowning2: :cry: :cry: ta jak přisla o tu nohu tak se ozvu až po pohřbu ju.Měj te se pá
7. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Marci, tak to je mi hrozně moc líto :frowning2:
Aspon, že ti ty výsledky na cukrovkku vyšly dobře. A až budeš mít náladu, tak zase přijď mezi nás. Budeme čekat.
7. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Marci, také je mi to moc líto :pensive: upřímnou soustrast.
Jinak je dobře, že ti ty výsledky dopadli ok.

Holky, já se všem moc teď omlouvám, ale nějak nestíhám a ke všemu když dlouho něco dělám, tak mě tak natíkají nohy a bolí, že to není ani možný.. Dneska jsem uklízela celej byt a odpoledne žehlila věcičky na malou, ještě mi zbývají tak dvě hromádky a bude to, ale to stání u žehlícího prkna mě asi brzo odrovná :frowning2: manža mi s tím chce sice pomoct, ale znáte to, raději si to uděláte po svém.

Tak se mějte pěkně a opatrujte se!!!! Všechny!!!!
7. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky!

Marcii!! To je mi moc líto, upřímnou soustrast!!! Drž se!! A ať je líp!!!
A gratuluju k výsledkum!! JSme tady, když budeš chtít..! :slight_smile:

Jani, super kontrola!! Akorát je to tedy stydlín! :slight_smile: Ale taky dobře, aspoˇbudete mít třeba překvapení :slight_smile: Bráchovo Tinka se taky pořád schovávala, brácha furt čekal kluka a pak na ně vykoukla holka :slight_smile:

Luci, ty jo, dávej pozor!! Nejde ti u toho žehlení sedět?! :slight_smile: nejde, co?! ja bych taky nemohla asi...
ach jo, snad už to budeš mít brzy hotobo a budete připraveni!!!

Mějte se těhulky!!
A nezapadněte ve sněhu!!
Ahoj
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak venku je to šílené... fakt KALAMITA a to není ještě to nejhorší, to nás teprve čeká. Když kouknu na radar, tak to pěkně schytáváme, nooo jsem zvědavá co se bude dít dál. Ještě by to mohlo namrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, to prostě k těhu patří.. někdo to má a někdo ne, třeba když si vzpomenu na těhu s Adískem, tak jsem to vůůůbec neměla. Zrovna dneska jsem se vážila a přibrala jsem od Pondělí kilo a půl což není ani možný :sweat_smile: na to, že jsem před těhu vážila 57kg a teď mám 73 a půl tak je to docela síla :astonished:
A co ty, jak se cítíš? Dávej na sebe velký pozor!!!!

MArcii, ukaž se tu až budeš chtít, ju? Myslíme na tebe!!!!

Jani, snad to s tou prací kočko nepřeháníš.. jinak nám se miminko také nechtělo ukázat a když se ukázalo, tak tam měla pupeční šňůru a dr.se dohadovali, jestli je to ta holčička nebo kluk :grinning:
8. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj těhulky,
zdravím ze sněhové kalamity. Měla jsem dneska v plánu nějaké pojížďky, ale kvůli tomu počasí jsem to vzdala. Na silnicích je kalamita. Tak jsem akorát nakoupila potraviny na víkend, ať neumřeme hlady a nemusíme nikam jezdit a jsem doma a budu dodělávat papíry. Přítel byl dneska u doktora, protože pořád šíleně kašle a má přechozený zápal plic a zánět průdušek, tak dostal antibiotika a je taky v teple. To počasí se zbláznilo. Nejdřív sníh vůbec nebyl a teď taková kalamita. Snad v neděli přestane sněžit a do pondělka to cestáři uklidí.
Luci, to je vidět, že šíleně zadržuješ vodu. Tak se snaž mít nohy co nejvíce nahoře. Aspoň, že tu krev máš dobrou a nemusíš být v nemocnici. Tak se opatruj a s prací opatrně.
No s těma miminkama je těžké pořízení, když nechtějí, tak se prostě neukážou. Já jsem dneska koukala v obchodńáku na oblečky a byly tam buď růžové nebo modré věci. A ještě předražené. Tak jsem nekoupila nic.
Hani, u vás taky sněží? A jak se cítíš v pohodě?
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj těhule :slight_smile:
tak tady už naštěstí přestalo, ale napadly dobře dva tři cm.. což v praze už je kalamita :grinning::grinning::grinning::grinning:

zítra máme jet na nějakou manželovu akci z práce a být tam celý den, tak jsem zvědavá, jestli vbůbec neco bude a jestli vůbec dojedeme:slight_smile: Jinak se taky chystam na nákup víc potravin, i když v praze bychom snad nezapadli uplně..:slight_smile:

Luci, ať ti je hlavně líp!!!
Jani, nesmutni. Hlavně že je v pořádku!!:slight_smile: A ty taky!! A přítel ať se ád brzy do kupy, ať s emůže starat o vás a ne vy o něj :slight_smile: Mylsím, jani, že předražené je na tyhle cvrčky všechno, nejlépe nakupovat jen ve slevách.. zteřba v letních jsem kupovala neteřince super gatě asi za 80 kč :slight_smile:

Cítím se ok, uplně normálně. Cítím prsa, ale to je dobře, na Wc nic moc, tak jako obvykkle, jsem zvykla hodně pít, i když včera jsem se zapomněla, jak jsme byli na cestach a citila jsme to na sobe
nevolnosti nemam, ale to ani posledne :slight_smile:
tak se musim dočkat ctvrtka, holt :slight_smile:
papa zatím
8. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky děkuju :wink:
9. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky! Nezapadly jste někde!???
Praha total kolaps, nic nejezdi na čas, všechno zpoždění, na chodnících bláto, rozbředlý sníh.. prostě peklo!!!
Snad se držíte a nemrznete!!!
Myslím na vás!! Hlavně nepadat s těma pupíkama!!!! Radši nevylézat!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
Ahoj Hani, tady je to o něco lepší-hlavní věc je to, že neprší...ale co je teda mazec je to, že je všechno namrzlé a když jdu po chodníku, tak se musím držet manži abych nespadla.
Zítra jede manža do Prahy okounout větší auto a jede vlakem, takže počítám s tím, že i tak to bude mazec.. ohledně spoždění. No a ke všemu mi teď říká, to auto nebude mít asi zimní pneumatiky, že :sweat_smile: takže si to dokážeš asi představit, jak budu zítra trnout, když to auto vezme a pojede s ním z Prahy domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co ty? Všechno v pořádku?
11. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Luci, tak to je tedy síla! To manžel pojede tak 7 hodin, ale na letních by se vůbec neměl vydávat...:frowning2: Nejlepší by snad bylo investovat buď hend na místě do zimních anebo si to nechat nějak převést.. no jsem zvědavá, jak to dopadne..

U mě pořád stejný. Nepřijde mi, že bych byla těhule. Nic mi není, kromě zmenšujícího se oblečení. Jsem nafouknutá jako balon... Ale to bylo i posledně. Tak snad je to dobře. Na kontrolu jdu ve čtvrtek, trochu se bojím, že je to brzy, že nic nebude vidět a že budu zklamaná...
tak uvidíme
Drž se a hlavně ať tam ještě Verunka vydrží!:slight_smile:
11. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak pro hrozném víkendu, dnes už to na silnicích celkem šlo. Luci, to musí jet manžel teda super opatrně. Možná to měl tak o dva dny odložit, až budou silnice více odklizené. No u nás nic nového. Pořád ještě nekope, ale už se bříško snad přece jenom více kulatí.
Hani, já jsem taky byla tak nafouklá. A kolikrát ještě jsem. to k tomu asi patří. a těhukalhoty jsem taky nosila snad od 10tt. Přece jenom jsou daleko pohodlnější, když člověk velkou část dne prosedí. Ale myslím, že normální kalhoty bych oblíkla i dneska. Jásně, že to jsou bokovky a nejsou do pasu. To by asi už nešlo :grinning:
Hani, v ten čtvrtek už určitě bude vidět srdíčko. Budem ti moc držet palce, ať to dobře dopadne :wink:
11. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Hani, myslíš, že pojede tak dlouho tím vlakem k vám do Prahy :confused: a ty pneumatiky, no já nevím kde je kupuje, páč kupuje ty nej co si vždycky najde na internetu ohledně hodnocení atd. proto jsou i tak drahý :angry:
Nooo, řeknu mu to a uvidíme co mi na to řekne, každopádně budu trnout až se mi vrátí buď domů vlakem nebo tím autem.

A na Čtvrtek držím palce, určitě to bude v pořádku :slight_smile:

Jani a co ty, kromě toho, že mrňousek ještě nekope? Dej mu čas a uvidíš, jak ti to potom vynahradí...to budeš koukat :grinning:
11. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Luci, ve zprávách teď bylo, jaké zpoždění vlaky mají. Ale já myslím, že to bude zítra lepší. Hlavně aby na silnici nebyly zbytky sněhu, pokud bude mít ty letní gumy. A na nějakém úseku D1 je povinná zimní výbava, aby nedostal pokutu :unamused:

No já se cítím pořád stejně. Pobolívají mne prsa a trochu roste bříško, ale spíš jenom to spodní. Jinak mi připadne, že ani nejsem těhotná. Ale už tak začínám koukat po různých oblečcích, co se prodávají na internetu, mám pocit, že mají větší výběr než v obchodech. A taky zvažuju jaký kočárek. Jestli investovat nebo jít nějakou střední cestou. Vy jste vybrali toho x-landera, že? Na doporučení nebo sis sama vybrala. Kámoška má Jané a je taky moc spokojená.
11. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Jani, to těhu bříško roste od spodu :wink: a neboj, na mě to také nebylo až tak moc vidět ve 2Ott.. dej tomu kočko čas, hlavně ře se miminko má moc dobře.
Jinak na zprávy jsem koukala a říkala mu to, no jsem zvědavá jak to chce vyřešit.. hlavní věc bude, že se nám vrátí v pořádku domů.
11. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
No jo Luci, ale aby pak nevyrostlo moc rychle a nepopraskalo.Z toho mám taky obavy.No jinak se má mimčo snad fajn. A doufám, že až se narodí bude tak hodné jako teď :slight_smile:
No manža se musí vrátit v pořádku zpáttky, o tom ani nepřemýšlej. Musí být opatrnej, když má doma takovej poklad :wink:
11. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky berušky
Tak sem si vás pročítala zpátky u nás silnice taky nic moc a o chodníkách ani nemluvím přímo na to tady ser... :angry: tak se snažím moc nevylézat.V pátek večer jsem jeli do Mostu pro urnu a pak Litvínova a byla to cesta hrůzy vám povím byla jsem jak na trní když jsem viděla ty pitomce okolo co jezdí jako by bylo léto a né chumelenice že není vidět na krok :angry: :angry:

Lucí koukala jsem jak už máš vše krásně připravené :wink: já už mám z části taky skoro vše jen dožehlit pár věciček připravit postýlku dokoupit pár drobností a Vojtíšek může na svět :grinning:
Co se týká toho cestování u manži taky bych to na těch leťákách asi neriskovala :unamused: snad bude rozumnej a poslechne tě :wink:a o tom že by se nevrátil ani nepřemýšlej ju :wink: Co kupujete za auto???

Haňulko uvidíš že zítra už bude vidět srdíčko :dizzy_face: a vše bude v pohodě a za chvíli nám budeš dávat fotečky bříška do alba :grinning: Jak to vlastně ted vypadá stím vaším baráčkem Hani předpokládám že se tam nic neděje v tomhle marastu co???

Jani přesně jak píše Lucík bříško roste odspodu a ty jsi navíc takový huběňour že nemusíš mít vubec obavy že by ti vyrostlo rychle musíš ho už ted několikrát za den hodně mazat :wink: já mažu od začátku a zatím nepraská tak snad to tak vydrží :grinning: A pohyby ty příjdou neboj vzpomeň si na mě a dneska jsem ráda když se aspoň jednu noc trochu v klidu vyspím :sweat_smile: :confused:
12. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak je to tady... manža jel tím vlakem se známím a ještě nejsou v Praze. V Brně to mělo spoždění 15minut a v Pardubicích 10. Do teĎ se mi zatím neozval, tak doufám, že je všechno v pořádku.
...normálně bych se picla, takhle mě teď stresovat, nemůžu to ani dostat z hlavy :confounded:

Marciii, ahoj beruško.. jsem ráda, že si se tady ukázala. Také to u vás tak klouže, jo? Tak hlavně opatrně, aby jsi neupadla-mimochodem, to platí i pro vás ostatní :wink:
Víš že si teď envzpomenu jaké to je auto? Akorát co vím, tak že je to nějaký Sharan :sweat_smile: a hlavně že je to rodinné auto..páč máme fábii a tam dostat kočárek + tašky na dovolenou bylo šílené.
12. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj těhulky moje! Tak to je dobře, že jste na příchod "vánoček" připravený! Taška zabalená u dveří ... jééé, to musí být hrozně ftipný, když ten chlap třeba pak chytne paniku, že se tedy už rodí :grinning::grinning::grinning::grinning:

Marcii, moc ráda tě vidím, snad je líp!!! A uplně stejně mě rozčilujou ti co jezdí jak magoři tak rychle..

Jani, neboj, pupík bude i kopanec, ještě si vzpomeneš, jaký to bylo bez toho :slight_smile: jO a jak píše marciik, u těhle hubeňourů stejně roste jen pupík a nic víc, budeš jak tyčka s pupíkem a zezadu nikdo ani nepozná, že si těhule :slight_smile:

Luci, to bude VW Sharan, to je hezky velky auto:slight_smile: A uplně chápu, my máme zatím takový malý MPV, tak jsem zvědavá, jestli se jednou vejdem. Ale říkám si, vešli se lidi dřív, vejdem se i my.. no uvidíme :slight_smile:
Brácha si radši pořídil takovou tu "rakev" na střechu, co se do ní dávají lyže a dávaj tam všechno možný..
A neboj, on se ti brzo manžel ozve, jen maji to zpoždění a chlapi s ozyvaním to maj trochu jinak.. :fearful: ale určo je všechno ok a brzy ti pošle smsku!!:slight_smile:
12. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Lucí neboj určitě je v pohodě věřím že máš nervíky ale je určitě ok neboj vím že to je těžký ale snaž se myslet na něco jinýho :wink:
Volkswagen Sharan je moc hezký autíčko hlavně je prostorný je fakt že fabie je malá pro 4 členou rodinku :grinning:
tam fak dáš jen kočík a konec. Mi máme Volkswagen pasat v kombiku ten je sice velký dost ale chystáme se na jaře taky do novýho puvodně o něm manža taky uvažoval ale na konec si vyhlídl ford galaxy uplně se do něj zbláznil :sweat_smile: :grinning:
Jinak nám ten Nový rok hezky začal nejdřív babička pak když jsem se vracely z Litvínova odlítl kámen od nákladáku a rozbil nám přední sklo :angry: doufám že to v lednu s končí a unor a zbytek roku už bude ok :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Tak už se ozval, že jsou v Praze... no ještě že tak. Ještě ho bude čekat cesta zpět a pokud pojede tím autem tak jsem na to fakt zvědavá, páč když jsem mu řekla o těch gumách tak na mě koukal, že to koupí až potom, že neví jaké gumy na to patří atd. no nezabili by jste ho :angry:

Hani-Marciii, jojo, je to hodně prostorné auto a moc se nám líbí. Ale jinak s tím bude jezdit jenom manža, páč já bych za tím volantem se svou výškou 164cm vypadala asi hodně srandovně :grinning: :grinning: takže budu mít tu fábii, což mi úplně stačí.

Marcii, my jsme jeli za nějaký autem a odlítávali z něj ty kusy zmrzlého sněhu-led, manža nedělal ani myšky, jenom se od něho vzdálil a já trnula strachy, kdy nám to vletí na přední sklo a rozbije ho. Ten novej rok začal fakt moc pěkně :confounded:
12. led 2010 v 11:18  • Odpověz
No vidíš Lucí jsem ti to říkala chlapum holt dýl trvá než se ozvou nedochází jim že o ně máme strach :angry: jo to je přesně typická reakce chlapů zabila bych ho Lucí :angry: ten můj je to samý :angry:
No právě ten zmrzlý led to je nejhorší máme to sklo sice pojištění ale to lítání okolo :angry:
No mi pašíka pak prodáme protože já papíry nemám sice už se na ně 3 rokem chystám ale když pak vždycky vidím ty pitomce okolo rozmyslím si to :sweat_smile: ale jestli se k nim jednou dokopu tak bych taky chtěla fábii je akorát pro ženskou :dizzy_face: ten kombit je na mě moc dlouhej a já z mýma 160 cm taky nic moc :grinning:
Holky nějak mi blbne připojení koníka tak kdybych náhodou zmizela nedivte se :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Marciii, je vidět, že ti chlapy jsou všude asi stejní :sweat_smile: Já mám řidičák skoro třetím rokem a docela se bojím, jak to teď zvládnu až bude fajn počasí, páč teď v těhu neřídím. Mám strach a skoro se nevejdu za volant a když si to odsunu, tak už nedošáhnu na pedály :grinning: :grinning: takže asi tak.

Mě to také občas vypadne, takže kdybych se tu neukázala, tak víte v čem mám problém :grinning:
12. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.