• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Hani, tak držím palečky!!!!! A nezapomeň nám potom napsat co a jak..
14. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
holky jedeme nakoupit tak večer nakouknu a teším se na samé dobré zprávičky Hani :grinning: mooooc držím palečky !!!! :dizzy_face:
14. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dííííky!! DNeska jsem obzvlášť nervozni... :angry:
hned dám vědět!!:slight_smile:
14. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
lkucí budeš fotit ještě bříško? Já ještě asi 36tt a pak těsně před porodem :grinning:
14. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
jó holky, ještě vyfoťte bříška, ať se můžem mrknout.

Hani, a ty se na kontrole drž a ráno nápiš, ve kterém jsi tt. Taky teď pádím něco dělat, i když se snažím od rána, ale nebudu te´d u PC, tak nakouknu až k večeru. Pa.
14. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahooooj, tak jsem zpátky!!:slight_smile:

Jinak tedy - je tam!!!! Dutinka velká 2cm a v ní šedý flíček, asi 0,5 cm velký, jen odhadem - paní doktorka ho ani nemohla zaměřit. Vidět byl šarlotko zatím jen jeden -pořád si říkám, kde vykoukne ten druhý flíček, když minulý týden jsem měla těch 8000jednotek HCG. Dneska mi to sestřička upřesnila na 8109 :grinning::grinning:
na kontrolu jdu 25/1 v pondělí, chce mě vidět raději častěji a snad uvidíme i srdíčko!! :slight_smile:
Tak se mi trochu ulevilo... ale ještě samozřejmě né úplně!:slight_smile:)

ještě nevím, v jakém jsem pořádně.. podle MS 6+5 Jani, podle utz paní Dr nic neříkala, ale počítám o 13 dní méně :grinning:
14. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak to je ještě hodně malíčké miminko :grinning: To jsi Hani určitě měla zpožděnou ovulaci a na testíku jsi to zachytila hned na začátku :wink: No už aby bylo toho 25. Ať víme, jestli jsou tam dvě. To by byl gól, viď? Vím, že už jsem to psala, ale opravdu na sebe dávej moc velky pozor. Žádné otřesy a tak.
14. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Hani, tak gratuluju!!!!!
Jéééé, to je ještě miminečko malilinkaté :dizzy_face: :dizzy_face: buď na sebe hóóóóódně opatrná, né že budeš zase někam běhat atd. a toho 25.1 máme stejné kontroly, takže budu držet palce, aby dopadla dobře a byli tam vidět srdíčka (nebo aspoň to jedno :slight_smile: ).
14. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Jani, nemyslím, ovu já mívám taky jako hodinky, hned tak 10-14 DC.. :slight_smile: a navíc my ani moc jindy netulili, takže myslím, že oplodnění prostě bylo 10/12, jsem o tom přesvědčena :slight_smile: ale malinky je, to je jasny, je brzy!!!:slight_smile:
Navíc nezapomen, ze ja netestovala.. až asi 35 DC, protože byl silvestr, jinak bych netestovala vůbec ...

a pozor dávám!:slight_smile:

děkuju!!!!!!!
14. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Ahojky Haňulko tak to je supééééér moc blahopřeju :grinning: a přesně jak píší holky bud na sebe strašně moc opatrná :wink: je to hodně malinký miminko a tak si ho hýčkej a do příští kontroli nepřestávám mačkat všechny palečky co mám :grinning:
14. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Tak uvidíme, co řekne Dr. toho 25. Ona pak mimíska pěkně změří. Ale nejlíp se prý stanovuje stáří mimča podle ultrazvuku až kolem toho 12tt. A ty ses Hani ještě vracela do práce? Nebo píšeš z domu. Mi už by se teda do práce nechtělo. A jak pokračujete s tím baráčkem? Nebo teď, když je zima mají volno?
Holky, jdu vařit večeři, resp. ji ohřát. Maminka navařila :wink: Večer možná ještě nakouknu.
14. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Děkuju zlata moje těhulenský:slight_smile::slight_smile:

Jani, ne, jsem doma. Mám Dr nedaleko od domova, takže jsem pěkne v teploučku, piju a dlabu a mám se fajne :slight_smile:
S baráčkem to jde, i když zima je pekelná a podle plánu se teď jet uplně nedaří. Dnes měli přijet vodáci, jenže nemohli pracovat, protože by do pár let sváry trubek popraskaly, což samo nechceme.. :slight_smile: takže se tam pracuje na sádrokartonu, už se dělají příčky nahoře, pak v pondělí mají přijít elektrikaři, tak ty snad v zimě nevadí..:slight_smile: ještě jim musím zavolat. No a to je zatím tak všechno

Díky moc za všechny palečky vašich i vašich puclíků!:slight_smile:
14. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Hezký víkedn!!:slight_smile:
15. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Čauky, tady je dnes mrtvo :wink:
Já jsem celej den něco vyřizovala, tak teď konečně relaxuju a koukám co nového na internetu.
Hani, to je fajn, že se u vás na baráčku něco děje. To jsem myslela, že mají volno. A do kdy máte termín, resp. do kdy předpokládáte že se budete stěhovat?
15. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji pěkný víkend a hlavně odpočinkový :slight_smile:

Mám v Albu foto pupíku, tak mrkněte...
16. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky Holčiny taky pěkný pohodový víkend :wink:
Lucíku pupík je nádhernej :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po víkendu. Luci, je vidět, že už budeš brzy rodit. Pupík už ani nemá kam růst :grinning: A máš krásně nachystané oblečky. Fakt. Jsem zvědavá na sebe. Zatím bych do těch šuplíků neměla co dávat. No snad už zítra nám dr. řekne, co čekáme, ať nemusím nakupovat samé univezrální oblečky. ale myslím, že stejně dřív jak v únoru možná březnu nezačnu. Stjeně na ten začátek se toho oblečení zase tolik kupovat nemusí. Mimčo roste jak z vody. A jaký je rozdíl mezi bodýčkem a overálkem? Resp. bodýčko vím co je, ale nevím, co je overálek.
18. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak po víkendu zas v plné polní...:slight_smile:
Chytla jsem ráno paniku, že mě nebolí prsa, ale snad je všechno v pohodě! Doufám!! Občas prostě se bojim, asi mě to nepřejde jen tak...

JInak nevím, nic nového u mě není..:slight_smile:
18. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Hani, uplně Ti rozumím. Ten strach o mimi je nekonečný. A moc Ti přeju, ať je všechno tak jak má. Je zajímavé, že mě třeba některej den prsa taky vůbec nebolí. Tak snad je to normální :wink: Já zase teď stresuju, že pořád žádné pohyby necítím. Co jsou holky v jiné diskuzi s termínem taky v červnu, tak cítí mimčo už i od 18tt. A o tom, že už mají výbavičku od kočárku po plenky ani nemluvím :grinning: Neřeší se tam pomalu nic jiného než co kde nakoupily :grinning: Jinak ta práce mi už leze krkem. Pro dnešek končím. Zítra je taky den. Ráno jsem vstávala v 6, tak půjdu odpočívat.
Doufám, že holky mají jen nějaké lítání, že nám ještě nerodí :grinning:
18. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky poprvé se mi podařilo od rána připojit na koníka :fearful:
tak jak to u vás vypadá? u nás včera napadlo 30čísel sněhu a dneska do toho celý den prší tak je to pěkná čvachta :angry: už mě to počasí přímo se.. :sweat_smile:
Jani ty neboj než se naděješ bude tě mimčo tak okopávat že ti to nedá spát a nebo budeš mít takovýho lenocha jako já :grinning: ale o to víc si to pak užiješ já ted už jen cítím jak se protahuje a napíná mi kuži je fakt že¨už nic jiného moc nemuže nemá prostor :grinning: ale je to fajn když mu chytnu nožku a pohladím ho hned ucukne :grinning: asi bude lochtivej po mě na chodilech ale když mu našahám prďku tak to drží uplně cítím jak se napíná proti ruce je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
a co se týká výbavičky fakt se nenech vystresovat mě se taky všichni ptali a já měla furt čas a ted už mám všechno v šuplíčkách jako Lucík :wink: až bud mít čas tak to nafotím i s postýlkou a rovnou i aktuálním bříškem :grinning:

Haňulko neboj vše je ok prsa nemusí bolet třeba už vubec a strachu se nezbavíš to je jasný už jsme to tu přeci probíraly že už nám ten strach o mimčo a pak i dítě zustane do konce života :grinning: A já pevně věřím že ted už budeok vše až do konce vždyť ti držíme všechny palečky co máme :wink:

Lucí nezapadala jsi nám sněhem ???? U vás je to co vidím v telce katastrofa :confused: holky moje opatruj te se a vy pracantky nepřehánět to ju a hlavně chodit fááákt opatrně nevím jestli se mi zítra podaří připojit tak se nedivte zatím páá
18. led 2010 v 17:23  • Odpověz
prodávam monitor dechu http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4707015 jako novy, minimalne pouzivany, zapominala jsem ho vzdycky vypinat kdyz jsem sla kojit.... pak uz jsem ho radeji nezapínala... takze super stav a ma dve desticky.
18. led 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Ahoj kecalky,

tééééda tady se to nějak rozjelo :slight_smile:

Marciii, tady na Jižní Moravě je to katastrofa, ale co se dá dělat... hlavní věc je to, že silničáři aspoň nějak stíhají a nepadá další sníh, i když dneska ráno, jenom co jsem koukla ven, tak se mi málem udělalo špatně, páč zase sněžilo :angry: jsem zvědavá kdy bude konec a konečně budu moct říct " JARO je tady " :grinning: :grinning:
Vidím, že píšeš, že už máš věcičky pěkně v šuplíkách a vy už máte i poskládanou postýlku? Jaj, tak v tomto jsme fakt pozadu, ale snad to doženem, páč do konce Ledna to chceme mít nachystané a být už v klidu.
Ještě nám známí dovezou ten košík a bude to super, už bude chybět jenom ta malá :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, prosím tě... každý ty pohyby má jiné. Já sama jsem si myslela, že jako druhorodička budu cítit pohyby dřív a nebylo to tak. Taky jsem byla nesvá, ale zvládla jsem to a hlavně nestresovala, páč to miminku nepomůže spíš naopak :wink: takže se neboj, kopance ucítíš a když ne přímo kopance, tak takové jakoby bublinky... a nejvíc, když jsi pěkně v klidu a odpočíváš. Takové ty pravé kopance, kdy ti poskakuje celé bříško ucítíš až asi o něco později, ale i tak se máš určitě na co těšit-to samé Haňulka.
To si budeš potom říkat, kde jsou ty noci, co jsem mohla spát na bříšku a na bokách atd. mimča bude všude plno a jakmile se mu nebude líbit nějaká tvoje poloha, tak počkej jak ti to dá vědět :grinning: :grinning:

(já teď poslední měsíc nemůžu večer spát, čumákuju do stropu atd. a malá kope a kope, se převaluju v posteli jak nějaké zvíře... takže se neboj, nic ti neuteče, právě naopak-máš se na co beruško těšit :slight_smile: )

Hani a co ty? Vůbec se netrap, že tě nebolí prsa... miminko tam určitě je a je póóóóóóřádně zakousnuté :wink:

Dneska jsem ještě dokoupila vložky s křidélky, páč si to v těch buněčných-vatových neumím prostě představit a vatové tyčinky do oušek, ještě musím sehnat hřebínek a bude to snad všechno.

Tak zatím páááá a já ještě večer nakouknu.
19. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
Ne Lucí postýlku ještě nemáme nejsi pozadu ještě jí mám pořád u ségry není čas pro ní zajet :sweat_smile: ale příští týden už tam chci manžu dokopat at jí máme už doma a pak během 14 dní jí mohli složit má pořád na všechno čas :angry: fakt bych ho někdy zabila :angry:
Taky to tady Janče píšu at se nestresuje pohybama co já bych dala za jednu klidnou noc na boku nebo bříšku vesměs nespím vůbec jako ty čumákuju do stropu a nebo spím na zádech který mě začnou po dvou hodkách bolet tak zas lehnu trochu na bok a čučím z okna :grinning: aspoň chvilku nežzačne prcek stávkovat a musím zas na záda do polosedu :rolling_eyes: už se fakt těším až bude venku a já lehnu na bříško to bude slast :grinning: No mě chybí jen tyčinky do oušek a teploměr do vaničky jinak má snad vše :grinning:
Taky ještě večer juknu papa
19. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Já jsem se po to hřebínku koukala a nemůžu na něj nikde narazit a když už na nějaký narazím, tak je to jak násada na koště :angry: ..fakt hnus.
Ty chrupčíš na zádech? Týýýýjo, já chci takýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: aspoň chvilku. Já totiž na zádech spát nemůžu a ani v polosedu, páč se začnu hned dusit. Prý že tam umačkáváš nějakou žílu nebo co..ale je fakt, že jsem to měla i u Adiska.
Jinak jsem se s manžou domluvila, že to nechá na mě-co se týče mimina (výbavička atd.) takže já až zapískám, že se jde skládat postýlka, tak bude muset bez řečí nastoupit :grinning:
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
No já teda žádnej problém se spaním na zádech nemám :sweat_smile: a dýchá se mi tak nejlíp mě spíš připada že se dusím na boku :grinning:
No co se týká vybavičky a mimina taky je všechno jsme se tak dohodly na mě ale jelikož nemám řidičák postýlku musí přivézt on a když už konečně dorazí na večer z práce už se mu nikam nehcce je fak že to mám k ségře přes hodku cesty tak ho chápu ale příští tyden už budu nekompromisní :grinning: prostě pojedeme :grinning: nebo ho fakt zabím :angry: :sweat_smile: zatím sem se nechalal vždy umluvit ale ted už je to jen 5 týdnů do porodu tak ho postraším :grinning:
19. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Marci, musíš mu říct, že když budeš v porodnici, tak bude muset pro postýlku sám, a uvidíš jak rychle pojedete.
Díky za povzbuzení s těmi pohyby. No nemůžu říct, že by mi chyběly, když říkáte, že už teď nespíte. A co až se to mimčo narodí. Takže užívám poslední krásné pohodové noci :grinning: Jinak dr. mi dnes říkal, že mám placentu vepředu, tak možná i proto ty pohyby ještě necítím, ale že do 14 dnů to určitě přijde.
Jinak závěr dnešního velkého utz je krásně zdravé miminko. Tak máme obrovskou radost.
A největší překvapení - čekáme HOLČIČKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sice to asi až do porodu nebude sto procent, ale bylo to krásně vidět a oba doktoři (jeden tam byl takovej mladej, asi se zaučoval) hned bez zkoumání řekli holčička :slight_smile:
A kde je dneska Hanča? Zase pracuje, že?
19. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já měla noc... fakt na zabití, bylo mi mizerně jako nikdy, musela jsem to zaspat, ale šlo to teda hodně špatně, jsem myslela, že budu nocovat na wc. Včera jsem byla na procházce se sousedkou a jejím psem skoro dvě hodiny a večer to na mě padlo. Bolela mě děsně hlava a o jiných věcech ani nemluvím, no jsem ráda, že jsem se s toho trochu dostala. Dneska jedu za dalšíma holkama, tak snad to zvládnu... odpoledne pro mě potom dojede manža. No jo no, není to sranda tahat takové závaží :sweat_smile:

Jani, GRATULUJU k HOLČIČCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super!!!!!!!! A i tomu, že je zdravá, to je nejdůležitější :wink:
A ohledně té placenty co máš ve předu, tak to ti dr.říkal dobře. Je to tak, ona tlumí ty kopance a vrtění miminka.

Haňulka má asi hodně práce, ale doufám, že to nepřehání.

Tak já si jdu vzít druhou snídani :grinning: a potom se budu pomalinku chystat...takže se tu ukážu ještě než odjedu a potom až večer. Mějte se všechny pěkně a příjemný den!
20. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahojky,

Luci, dík za gratulaci, tak s holčičkama už jsme tady dvě, tak Hanča bude čekat určitě chlapečka.
No s tím pohybem to nepřeháněj. Myslím, že půl hoďky denně je tak akorát. Maximálně ta hodina. Tak dneska opatrně, měla bys stejně už teď spíš odpočívat. A jak se ti tak blíží termín, resp. vám oběma, napište, než odjedete do nemocnice rodit, ať na vás můžeme myslet :wink:

Jo a včera v Tescu jsem koupila první výbavičku. Měli tam bílý bavlněný body 3 ks za 70 kč.A byl tam krásný výběr na holčičky, takové roztomilé oblečky, ale to jsme ještě nevěděli co to bude, tak jsme nic nekoupili. Ale myslím, že se tam brzy zase vypravím. Jo a byli jsme se koukat na kočárky a teda nic moc. Tak přemýšlím, že zajedem do Ostravy nebo do Brna. Luci, nevíš, kde v Brně mají opravdu velký výběr?
20. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj těhulky!:slight_smile: Koukám, jak jste se hezky rozkecaly, když jsem tu nebyla :slight_smile: Jojo, já pracuju, ale nijak zvlášť to nepřeháním (kdyby to tak četla šéfka :grinning:) ale taky ještě řešíme domeček a snažím se nějak podpořit kamarádku, co má to mimoděložní(je to těžký, žije v cizině a je po laparoskopii ale nikde to nenašli, HCG jí pořád stoupá, ale hrozně pomalu, takže je to hrozně zapeklitý), no je toho fůra! Klasika já :slight_smile:

Jani, moc gratuluju k vytoužené holčičce!!:slight_smile: Jsem ráda,že konečně víte a že jsi spokojená, ale určitě je nejlepší, že je zdravá a krásná!:slight_smile: Oblečků ještě nakoupíš do aleluja, určitě budeš mít skřínky narvané k prasknutí!!:slight_smile:

Luci, ty opatrně!! Už to máš za pár, ať nerodíš někde na procházce prosím tě!
Marci, ty už taky dožeň toho svýho pro postýlku, nebo vám Vojtíšek bude spinkat ve vaně :slight_smile:

Holky, ty jo, vám už se to blíží, to je super!! Moc na vás myslím, ať je všechno v pořádku!!!!!!
Jinak je mi už od pátku pěkně blivno, ráno a večer mě tlačí žaludek jak blázen a krkám jak starej chlap :grinning: A hrozně jsem nafouknutá, mám břicho jak v 6. měsíci, manžel se mi až směje, ale hezky. Občas chytám paniku, že mě zas prsa nebolí a že jestli to není špatně, ale pak to zas nějak přejde. Doufám, že je všechno OK.
Na další kontrolu jdu v pondělí, už se moc těším,snad je tam vše v pořádku v tom pupíku. Na nějaké těhukalkulačce jsem vyčetla, že tenhle týden už by měla být viditelná srdeční akce, tak uvidíme...

Jo a Jani, ad ten chlapeček. Taky si to myslím. Ani nevím proč, ale prostě mi přijde, že to bude kluk. Jestli to všechno dobře dopadne!! Vychází mi i podle takového toho čínského horoskopu, nebo co to je :grinning:
Tak se mějte zatím krásně, já zas kouknu, jak jste na tom!!
Papa
20. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Jani, my jsme si kočár objednli přes internet, ale měla jsem ho už vyhlídnutý docela dlouho dobu a ke všemu ho má sousedka, takže jsme si to s manžou mohli vyzkoušet (jak se s ním jezdí atd.)
Jinak v Tescu mají super věci, já tam hodně nakupuju i Áďovi (myslím oblečení) je to fakt kvalitní a nikdy se mi nestalo, že by to začlo žmolkovat atd.

A snad tu prochajdu zvládnu bez nějakého problému :slight_smile: včera mi to dalo docela zabrat, tak uvidíme dneska.
Jo a jak pojedu do porodky tak se nebojte, dala bych nějak vědět a nebo mi některá pošlete své tel.číslo a já se ozvu, páč se vám potom tady na koňa ozve až manža co a jak.

Hani, moc to prosím tě nepřeháněj!!!!! A neboj, uvidíš, že je mimi v tobě zakousnuté až až... a ty těhu příznaky máš, když je ti špatně :wink: jsem hrozně zvědavá na Pondělí jak dopadneš!!! Budu držet palečky!!!

Teď si tak vybavuju, že máme kontrolu ve stejný den :slight_smile:

Tak já se jdu naobědvat a potom jedu na ten srazík. Pěkný den!!!!
20. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.