• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Hani, ta kámoška to má těžký. To vůbec nezávidím. Hlavně to mimoděložní může ohrožovat i život matky, ne? Tak ať ji to dopadne co nejlíp v rámci možností.
No to břicho je ze začátku pořádně nafouknutý. Taky jsem to tak měla a kolikrát i teď už mi připadá, že už budu rodit s holkama :grinning: No hlavně ať tě moc nepřepadají těhunevolnosti. To není nic moc. Já jsem sice nezvracela ani jednou, ale když je ti celej den blbě, tak to taky není žádnej zázrak. Ale hlavně, ať se mimčo pořádně zavrtá a už tě dalších pár měsíců neopustí.
No, ať vám to s tím klukem vyjde, když jsi o tom přesvědčená. Mi podle čínského kalendáře taky vycházel kluk, mamka mi pořád říkala, že to bude určitě kluk, že už se jí o něm zdá a nakoupila i nějaké modré oblečení, tak jsem s tím byla nějak vnitřně smířená. A ejhle ono takové překvapení. No mamka se z toho myslím, ještě nevzpamatovala :grinning:
a jsem zvědavá, kolik ti dr. řekne, že jsi.
20. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky berušky
Právě jsem se vrátila byla jsem dnes na UTz a pak procourala město a konečně dorazila dom necítím nohy to zavaží je fakt tíha :grinning: ale zase jsem nakoupila ještě něco málo na Vojtíška nikdy neodolám :sweat_smile:

Jani moc blahopřeju k zdravému miminku a k holčice dvojnásob já už se bála že toi bude samý kluk krom Lucíka :dizzy_face:

Hani s tím krkáním to stebou cítím ja na tom byla podobně :wink: a to si piš že mimi tak zakouslý že už se nepustí :grinning:
Hokly jdu se chvíli natáhnout jsem fakt zmakaná písnu ještě večer jak jsem dopadla na kontrole je to prča Lucí pěknou zábavu zatím pa
20. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Marci, díky. Teď aby měla Hanča fakt kluka, aby tady nebylo přeholkováno. To by Vojtíšek všechny naše ženský nezvlád :grinning:
Holky, vy teda nemáte rozum. S takovýma břichama se tak dlouho courat. No to se pak nemůžete divit, že musíte spinkat. A ještě dnes. U nás je hrozná zima. Minus 6 a fouká ledový vítr :unamused:
20. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak studuju na netu kočárky a mám nového favorita:
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Concord-Fusion-Travel-set-2010-kocarek-s-korbou-a-autosedackou-Intense
snad bude někde poblíž i v obchodě, abych si ho mohla prohlédnout :grinning:
20. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Holky, mizim z práce, konečně! Mějte se a zas kouknu zítra, jestli někdo nerodí:slight_smile:
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky holky,
Tak jsem včera tak vytuhla že se mi už pak nic nechtělo vstala jsem v 17hod a už jsem udělala jen véču a koukla na telku :grinning:
Jani kočárek je krásnej mě se uplně nejvíc líbi ten černožlutej :grinning: no ale já bych tady stěma malíma kolečkama moc neuspěla v tom našem terénu tady no jo vesnice :grinning::grinning: vlastně ani s těmi otočnými kolečky ne :frowning2: proto jsem ten výběr měla komplikovaný.Je tu na procházky s kočárkem vesměs po poloních cestách do lesíka a k jezeru nebo mírný kopečky atd. :sweat_smile:
Na kontrole jsme dopadli dobře měříme 45cm a vážíme něco kolem 2.40 kg :grinning: navíc jsme pěkný pohodáři říkal doktor máme nožky křížem jednu ručku pod hlavou a druhou si tahal za pytlíka :grinning: jsem se nasmáli. No jinak má nožku pořád zapřenou o moje levý žebro a nemíní sní hnout už tam mám uplně modřinu říkal doktor že to bolí jak čert nemusím ani říkat ale co by člověk pro blaho svého mimča neudělal že :dizzy_face:
Jinak už se musím jít nahlásit v pondělí do porodnice takže je to v každým městě jiný a navíc kdybych k sobě někoho chtěla už by bylo pozdě :confused: tak radši hned naklušu abych chytla ten nastandart protože jich tu máme jen 6 :frowning2: tak je asi pak lepší ptát se fakt už někdy v tom 7měsíci Jani. No ale to jsem celá já mám na všechno čas
:grinning: a pak koukám jak trubka :sweat_smile:
HaNi ta kamarádka to je mi vážně moc líto je divný že to nemužou najít :frowning2: doufám že bude co nejdříve v pohodě :wink:
Jani co fotka aktuálního bříška nebyla by??? :grinning:
21. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahojky,
Marci, já taky bydlím na vesnici. A na procházky budu muset chodit po silnice a kolem rybníků :grinning: ale píšou, že to je kočárek i do terénu. No chtělo by ho ještě určitě vidět na živo. A proč myslíš, že otočné kolečka jsou špatné? Myslíš, že se zasekávají? Jo když kámoška co vozí má s jedním kolem vepředu, tak pořádně v praxi to ani nemůžu vyzkoušet :grinning:
Gratuluju ke kontrole. To je super, že je Vojtíšek tak roztomilej. To musel být na tom utz fakt krásnej pohled, jak to popisuješ. Hlavně, aby mu to pak vydrželo i po porodu, aby se pak nerozlobil.
No s tou porodnicí jsi mě překvapila. A proč je jako pozdě, kdybys s sebou někoho chtěla? Vždyť se snad klidně může rozhodnout na poslední chvíli, nebo musí ten dotyčný chodit na nějaký kurz? Tomu teda nerozumím. Ale na ten nadstandart už se běž honem objednat, a´t ti ho někdo nevyfoukne! A ty budeš rodit sama bez manžela? Ty ho tam nechceš nebo on se bojí, že by to nezvlád :grinning:
Marci a tu fotku zvažuju, protože mám pocit, že mi břicho poslední dobou nějak narostlo :grinning: Tak abyste se potom nelekly :grinning:
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Já nevím Jani ségra měla podobný kočárek a vím že jí ty kolečka dělali neplechu když jezdila po chodníku tak ne ale jak přijela sem do terénu :grinning: strašně se nadřela.Tak proto jsem radši volila pevný víš.Ale určitě hto chce vidět ho na živo a zkusit.Třeba ten Lucíka je super.
No když chceš sebou někoho k porodu musí jít na kurs aspoň u nás a ten je vždy na začátku 8 měsíce jelikož já ho pomalu končím už by bylo pozdě víš nevím jak je to u vás proto je lepší se ptát dřív.No já byla strašně překbvapenáa na víc za to aby mohl jít partner k porodu nebo někdo jiný musí zaplatit 500,- kurs já 300.- a pak když pujde na sál ještě 1000.- to jsem eda valila :confused: to at si nabouchají za ty prachy ještě že tam nikoho nechci :grinning:
Manželovi se taky moc nechce a já jsem ráda páč když mě něco bolí jsem strašně vzteklá a mám ráda svuj klid a on to ví spíš by mi tam vadil :sweat_smile:
Ale vlastně jo budu tam mít kamarádku je to porodní sestra tak jsme se dohodly že až to příjde at jí hned volám že přijede i mimo službu a bude u mě ohlídámě tak mě to trochu uklidnilo že kdyby byl přeci jen nějaký problém budu tam mit jí :grinning: ale ta tam nebude pořád a já budu mít svuj klid :grinning:
No koukej se bříškem pochlubit to je dobře že narostlo páč tam máš miminko :grinning:
21. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
pěkné mrazivé ráno...brrr, je tam fakt zima, nevím jak u vás, ale u nás je -7, takže jsem moc ráda, že nikam nemusím a můžu být doma. Stejně mám doma i synátora, páč začal předevčírem teplotovat, tak jsem ho radši s manžou odhlásila ze školky a teď leží na sedačce pod peřinama a kouká na pohádky. Teplota ho už naštestí opustila, ale i tak to nechci hrotit a pokud bude dobrej, tak půjde do školky v Pondělí nebo možná až v Úterý.

Marcii, to jsem ani nevěděla, že budeš u porodu sama. Jsem myslela, že tam bude s tebou manžel :sweat_smile: to já si teda fakt neumím představit, že bych tam na všechno byla sama. Budu ráda, když tam bude a bude to mít pod dohledem.
Jinak já jsem musela volit kočárek jak do terénu tak i na pěknou cestu, páč třeba teď to tady u nás vypadá jak kdyby tu jezdil tank... když vidím ty maminky, jak se kolikrát s těmi kočárky nadřou atd. no div s těch dětí nevyklepou duši, takže jsem sama zvědavá, až vyjedu já a jestli ten kočár obstojí.
A jinak gratuluju ke kontrole, je vidět, že je Vojtíšek pěkný pohodář a má pěknou váhu... :slight_smile:

Jani, určo hoď do Alba těhu bříško ať je jakékoliv, máš v něm přece mimčo a tím pádem nemůžeš vypdat jako modelka :grinning: a vybrala si pěkný kočárek, je fakt pěkný :dizzy_face: snad najdeš nějakou prodejnu, aby si ho mohla vyzkoušet. V Brně nevím jestli něco takového mají :confused:

A co Haňulka... ta holčina má pořád tolik práce, no snad je na sebe opatrná.

Tak se mějte kočky pěkně a dávejte na sebe všechny pozor a pokud možno, nevylézejte ven, aby jste někde nespadli nebo na vás něco nespadlo. Teď jsou toho plné zprávy!!!!!!
22. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahojky.
u nás je taky pěkná kosa brrrr taky jsem ráda že nikam nemusím.sice jdeme pak večer na večeři kamoš slaví 40 ale to jedeme autem tak to bude pohoda.Lucí je dobře že je synátor už bez teplot a souhlasím s tebou at je radši doma aby se z toho dostal pořádně.
Co se týká těch kočárku ten tvuj bude myslím super má ho tu jedna holčina a brázdí polní cesty furt i ve sněhu proto jsem psala Janče že je lepší ho zkusit já stím mým taky zkoušela ruzný věci ruzně ho zvedat jako na chodník atd naštestí mi to v krámě dovolily :grinning: chtěla jsem vědět jak pruží a je dobrej tak uvidíme až tam taky bude to mimi snad obstojí :grinning:
Haňulka snad to nepřehání z prací jinak dostane na pr... :wink:
No a co se týká porodu myslím že jsem to tu psala :dizzy_face: jsem v tomhle jiná mám radši svuj klid a uplně si dokážu představit manžu jak by se mě furt ptal jestli dobrý a jak mi je jestli to nebolí moc a jestli něco nechci atd. a byla bych zněj akorát vytočená a nervozní a on zase bezradnej že mi nemuže pomoct jěště by jsme se určitě ravli jak nás znám tak at sedí doma a čeká na tel. budu tak víc v kllidu :grinning: a taky vím že když budu něco opravdu potřebovat budu tam mít tu porodní sestru tu mojí kamarádku kdyby bylo nejhuř :wink: páč si neumím představit jak to probíhá ale vím že takhle to bude lepší a ještě platit 1800 za to abych se tam z manžou pohádala to fakt nééé :grinning:
22. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj kecalky moje!
Nebojte já pracuju, ale přiměřeně. Jen toho je moc teď v práci, tak musím víc.. Ale nepřeháním to, nebojte
Navíc jak mi je blivno od žaludku, ale mísu jsem zatím neobjímala, tak si moc nemůžu vyskakovat. Nejhorší je to vždycky ráno a večer, nejvíc po cestě v metru nebo busem. Chodila bych pěšky, ale to bych taky mohla zmrznout. I když je fakt, že doma skoro netopíme, protože se mi pak z tepla dělá ještě víc šoufl a už i manžel, co je hrozně horkokrevnej, říkal, že už je tam docela kosa a našel si dokonce i teplý ponožky :grinning::grinning::grinning: Budu ho muset nějak přestat týrat :grinning::grinning:
Každopádně to povolí to blivno vždycky když se najím, aspoň něčeho málo, anebo napiju. Tak to nějak zkouším. Jinak mi nic není. Prsa cítím sem tam, tak snad je všechno ok!!

Luci, doufám, že je mladýmu už dobře, a ať si hezky užije pohádky. Nejradši bych si lehla k němu na tu sedačku a čučela s ním :slight_smile:
Marcii, ty se moc neopij na oslavě :slight_smile:
A Jani, ty sem hoď ten pupík, ať víme!:slight_smile:)

Jinak už konečně po 14 dnech našli kamarádce to mimoděložní. HCG ji pořád stoupalo, dneska už 739, ale furt nic v děloze, a i když už jí tuhle dělali laparoskopii, tak furt nikde nic neviděli. Tak dnesk akonečně zahlídli něco v levém vejcovodu, takže by měla jít na novou laparku. Snad to dobře dopadne a nevezmou ji ho. Navíc nejspíš pořád krvácí dovnitř dělohy nebo kam, tak ji budou muset asi vyčistit.. no vůbec nevím. Bulhaři. Hlavně aby mohla mít ještě mimčo a byla v pořádku....

Tak se mějte krásně kočky
hezký víkend
já se jdu zas vrhnout ke strojům, něco podělat, ať můžu brzy vypadnout na víkend
Tchyně prý chystá zabijačku, to jsem nadšená.. ty pachy, to bude pro mě něco... nesnesu ani manželův parfém, natož tohle... :grinning::grinning::grinning::grinning:
22. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vidím, že tady neleníte. Marci, tak když tam budeš mít kámošku, tak to je super. To bych tam chlapa taky nepotřebovala. Ale myslím, že je důležité tam někoho mít. Být tam úplně sama, bych se bála. :confused: Ale tá kámoška, když tam ještě k tomu dělá, to je fakt možná i lepší než chlap.
Hani ta kámoška to má teda zapeklitý. A to je v Bulharsku? To nemůže přijet sem? Nebo je tam ta péče na úrovni? Já bych si pomáhala domů v takové případě, aby ttam něco nezk...
Jinak je vidět, že příznaky už u tebe fungují. Tak hlavvně, abys to vydržela a nezvracela. A zabíjačka to pro tebe bude zabíjačka :grinning: to abys chodila s plynovou maskou :grinning:

Já už mám bříško nafocený, ale hodím ho sem asi až zítra. Ale řekla bych, že je ve skutečnosti větší než na fotce.
A dneska jsme byli v OL tak jsme se šli kouknout na ten můj vysněný kočárek. Měli ho tam zrovna i v té červené barvě. Byl moc krásný, ale nakonec jsme si vybrali jiný. Už jsem na 90% rozhodnutá. Akorát vybrat barvičku. Může se kombinovat boudička a zbytek. Tak asi půjdu do červeno-černého. Posílám odkaz. Je to sice odkaz jenom na sporták, ale dá se k tomu dokoupit korbička a zase nakombinovat barevně. No jsem unešená a mám hroznou radost, že už jsme se rozhodli. Tak jsem vám ten kočárek vybásnila, posílám teda ten odkaz, ať se můžete kouknout :grinning: A i v tom obchodě ho asi budeme kupovat.
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1558636
22. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Zdravím o víkendu,
tak jsem přidala do fotek to bříško. Tak můžete kouknout :slight_smile:
Jinak u nás je hrozná zima. Ale nádherně svítí sluníčko.
23. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky holky u nás taky pěkná kosa :rolling_eyes:
Jani bříško nádherááááááá :grinning: :grinning: :grinning: a kočárek je taky super červeno-černá je super :wink:
Hani tak to je fajn hlavně že už to našli snad něco nezmrví :confounded: aby kamoška mohla mít dětičky.Co se týká tebe máš uplně jasný příznaky to je super tak hlavně aby jsi nezvracela to bych ti nepřála :wink: ale tady je jasný že mimi je pořádně zakouslí jupíííííí :grinning: :grinning:
Přeju pěkný zbytek víkendu pa pa
23. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Dobrý ranko berušky :wink:
Tak jak je u vás ? tady pěkně mrzne a začíná vykukovat sluníčko tak bude ještě větší mráz :confounded:
Ještě že jdu do tý porodnice až zítra :grinning: dneska musím hlídat profil cukru uplně jsem na to včera zapoměla :sweat_smile: snad se to o jeden den nezblázní :confused:
Lucí tak co postýlka už jí máte? mi pro ní jedeme dneska navečer konečně jsem manžu zlomila :grinning: taky už jsem měla párkrát falešný kontrakce tak se trochu vyděsil že to možná fakt příjde dřív :grinning: tak at je radši vše připravený.
Jsem mu chtěla říct ať neplaší ale pak jsem ho při tom nechala jinak by měl fuuurt čas :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je taky 15 pod nulou a svítí sluníčko, takže se mi taky vůbec nechce vylízat ven :grinning: Odpoledne jdu k nové doktorce sem do Hranic, tak jsem zvědavá, jaká bude. Ale nejvíce se těším, že uvidím malou. Doufám, že nám potvrdí, že je to holčička.
Marci, no to už je ta postýlka na čase, když už máš i falešné kontrakce, to fakt může přijít dřív. A jinak máš vše nachystané?
A co Lucík? doufám,že už není v porodnici :grinning: Termín se jí blíží.
25. led 2010 v 11:59  • Odpověz
koukám že je tu nějaký mrtvo :confused: Hani napiš jak ti dopadla kontrola ju moooc držím palečky :wink:
25. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jani už to mám krom tý postýlky všechno dneska jsem ještě doprala pár posledních oblečků a povlečení tak už jen vyžehlit a je to :grinning: Pak to nafotím i s pupíkem a postýlkou :wink:
Taky doufám že Lucík ještě nerodí :grinning: ale je fakt že už to má za pár...
Tak ti budu držet palečky at je ta holčika na 100% a doktorka at je fajn :wink: dej pak taky vědět ju jdu si udělat oběd už mám zase děsný hlad :grinning: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
Baf, kočky...

Já ještě nejsem v porodnici :grinning: ještě jsem tu a straším vás tady.

Marciii, postýlku budeme teprve skládat tento týden-teda pokud k tomu manžela přemluvím, ale snad to bude bez problémů :wink: co se týče poslíčků tak o těch mi ani nemluv, páč jsem si v Pátek myslela, že už pojedem. Pomohla mi sprcha a s manželem jsme šli spát až kolem půl třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fuj, jsem u toho i brečela jak to bolelo.

Dneska jdu na kontrolu k dr.tak ji to musím říct a doufám, že bude všechno v pořádku a nebudu ještě otevřená.
Sice se mi tam vůůůůbec nechce, když je tam taková zima, ale zase uvidím malou, takže se těším a poprosím ji, aby mi řekla odhad váhy, na to jsem hóóóóóóódně zvědavá :slight_smile:

Jani, tak ať všechno dobře dopadne u nové dr. a hoď potom nějaké info, ju :wink:

Hani, ty nám potom také napiš jak jsi dopadla na dnešní kontrole. Snad je všechno v pořádku a miminko se má v bříšku dobře :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Holky, a jak poznáte, že se ještě nemá jet do porodnice? Podle plodové vody?
A jinak jsem moc ráda, že jste ještě tady, že ještě nerodíte :wink:
A je super, že už máte vše nachystané. Já už se na to taky strašně moc těším :grinning: Ale zatím se mi v hlavě honí jen barvičky na kočárek. Nejraději bych ho šla do toho obchodu znovu omrknout. A asi to tak brzy dopadne :grinning:
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Jani, buď podle toho, že ti praskne plodová voda a ty se jakoby počůráš (může se to stát doma, venku..prostě všude) a nebo podle toho, že ti tvrdne bříško, bolí tě podbřišek jako při MS a máš kratší ipravidelný ntervali bolestí míň jak 10minut, ale to už je teda síla, páč to by jsi měla být už na cestě do porodky a nebo tak už radši ležet :grinning:

Když si najedeš na tuto stránku, tak se tam dočteš plno zajímavých věcí a hlavně i to, co tě čeká a co se teď právě děje s miminkem co máš v bříšku :wink:

http://www.maminkam.cz/vyvoj-plodu-v-tehotenstvi-tyden-po-tydnu/
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
... a tady máš známky blížícího se porodu :wink:

http://www.maminkam.cz/porod/znamky-bliziciho-se-porodu/
25. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Lucí tak snad bude ještě vše jak má :wink: budu držet palečky u mě ty kontrakce zatím tak 3x za dva dny ale stačí to je to pěkně au au :grinning: jsem byla ve městě uplně jsem se prohnula jak to bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka už mi chtěla volat sanitku :grinning: musela jsem jí uklidnit že to přejde když jsem to radši řekla doktorovi tak mi říkal neboj te bude hůř :confused: :grinning: tak jsem se jenom tak usmála a řekla já vím :sweat_smile:
Tak dej pak vědět míry malé a co a jak ju :wink:
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj kecalky moje!!!
Jsem ráda, že ještě nerodíte, protože vám musím podat zprávu..
:slight_smile:

Jsme tam a jsme krásný! A jsme jeden! Odpovídáme MS, tedy 8TT+2 a hlavně, srdíčko nám tluče jako o závod! jeeeeeeeeeee, to vam je uleva!!! :slight_smile::slight_smile:
Paní Dr je s námi moc spokojená!
každopadně další kontola až za 3 týdny, to už budou krve na ty choroby, pak průkajda, prohlídka klasika a pak velký UTZ prvotrimestrální bo jak se to jmenuje!!! Tak snad nás to srdíčko bude poslouchat a ťukat hezky dál!!
děkuju moc za držení palců a vůbec!!

Jo a fotečka je v albu... manžel pravil, že je jak bobista na dráze :grinning: (těší se na olympiádu):grinning::grinning::grinning:
25. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Jo a jedna story k plodové vodě!:slight_smile: Jak jste se bavily - bratrancovo žena říkala, že jeli nakupovat, že bylo docela brzy a žádné poslíky do té doby neměla. Tak vystupuje na parkovišti u nákupního centra z auta, flákla dveřma od auta a jak se zabouchly, tak najednou že cítila, jak to žbluňklo, pod ní louže a říka... na nákup nejdem.. A bratranec.. a proč jako :grinning::grinning::grinning:
25. led 2010 v 15:22  • Odpověz
A Luci, držím palce na kontrolu!!:slight_smile:
já než si na všechno vzpomenu, tak musím dát tři příspěvky!:grinning:

Jani, taky doufám, že nová DR bude v pohodě a že tam tu holčičku nosíš!:slight_smile:
MArci, ty jsi vlastně připravená!:slight_smile: Tak ale doufejme, že ještě Vojtíšek vydrží!:slight_smile:
25. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Ahoj kočandy,

nejprve velikanánská gratulace Haňulce ke kontrole. Haníííííí, to je super, fakt mám velikánskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál!!! Když to tak vezmeš tak jsi už na přelomu 9tt-1Ott :wink:

Jsem zvědavá s čím se vrátí Janča, snad ji tu holčičku dr.potvrdí :dizzy_face:

Marciii, prosím tě, opatrně, ať nám ještě neporodíš někde ve městě :sweat_smile:

Nooo a já na kontrole celkem dobrý, až na to, že jsem ji řekla o těch poslíčkách atd.tak mě prohlédla a říkala, že děloha se cpe už pěkně dolů a už se to tam chystá, no a že mě nechce strašit, ale klidně to může být každým dnem a nebo taky kolem termínu, takže si můžu vybrat :sweat_smile:
Potom mi dělala UTZ a já jsem dr.říkala, že bych byla ráda, kdyby malá odhadem vážila aspoň 2600g a dr.mě na to říká, no to už dávno má, protože má (zase jenom odhadem) 2968g, takže stejně uvidíme až se narodí.
Dostala jsem žádanku do porodnice a k ní se už přijdu ukázat až po šestinedělí i s malou, páč manža bude mimo ČR :slight_smile:
Jo a ještě mi předepsala znovu železo na ty červené krvinky.

Tak to je prosím o nás zatím vše.
25. led 2010 v 16:18  • Odpověz
AHoj Luci!:slight_smile:
Děkuju za gratulaci a posílám jednu hned taky nazpátek!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Malá už je krásně velká holka!!:slight_smile: :slight_smile: Tak si koukejte nachystat postýlku, aby vás to nepřekvapilo!!!:slight_smile::slight_smile::- Když jste taky šikovný holky!!!
A jakž to, že manža bude v zahraničí? Když ty budeš v šestinedělí?! To je číslo tedy!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
25. led 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
Hani, když budu v šestinedělí tak by měl být ještě doma, ale potom odlétá do Egypta na to soustředí freediverů které jsem mu dala ke 30ti nám a letos mu bude 32, víš :slight_smile: a já budu ráda, když se ho na 14dní zbavím :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:32  • Odpověz
:grinning: ahaaa, to si říkala, to je pravda, jen jsem nevěděla, že jede takhle... :grinning:
Myslíš, že budeš ráda? Dvě děti?! sama nato?!:slight_smile:
25. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.