• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
To si piš, že budu ráda, aspoň ho nebudu mít pořád za prdelou jako teď :grinning: :grinning: a na druhou stranu budu ráda, když se taky podívá někam jinam než do práce :wink:
25. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Haníííííííííííííí strašně moooooc blahopřeju to je nádhera Lucík má pravdu už pomalu na přelomu to je super :grinning: Mám zvás strašnou radost a bobista je super :grinning:
Lucí Verunka už je krásná tak to jsem zvědavá kdy nakonec porodíš mě to doktor taky o dva týdny pořád zkracuje ale já doufám že mám fakt ještě těch 5 tt čas :confused: strašně bych si přála aby to bylo na ty manžovo narozky nebo někde kolem toho20-23 :sweat_smile: no ale když se rozhodne jít na svět dřív nedá se nic dělat pořád mu domlouvám at má rozum že má ještě čas :grinning:
Jsem zvědavá co Janča měla taky večer písnout a nic :confused: tak snad je vše v pořádku :dizzy_face:
25. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kočky

u nás zase venku poletuje sníh, no je to už fakt na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jdu do obchodu a potom mrknu co nového, snad se nám do té doby ozve Janča.

Hani, bobista je supéééééér :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojky kočky
Tady krásně svítí sluníčko a mrzne jak blázen nechce se mi ven ale musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jedu do tý porodnice tak snad budu mít štěstí na ten nadstandart aby byl ještě volnej tak drž te palečky pak písnu.
Lucí venku opatrně at někde nespadneš zatím pa
26. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem nějak vůbec neměla náladu a dnes od rána makám :unamused:

Hani, ta kontrola dopadla super, takže už 9 tt. No ten čas letí. Za chvíli budeš mít to rizikové období 12 tt za sebou a hurá do víru těhotenských starostí :grinning: Bobista je na jedničku :wink: A kdy ti vychází termín? Na který měsíc?

Marci, tak co v porodnici? Stihlas zabukovat ten lepší pokoj? Stejně by mě zajímalo, jak to řeší v případě, že jdeš rodit třeba dřív a nadstandart není volný. Asi má člověk smůlu.

Luci, moc díky za odkaz na ty stránky. Jsou moc fajn. Kdybyste někdy našly takové hodně zajímavé stránky, tak je sem hoĎte, ať se taky něco přiučím. I když já to pak tak hodně zkoumám, že pak mám strach, aby bylo vše v pořádku.
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz
A teď ještě k té nové dr:
je to ženská těsně před padesátkou a připadá mi takové hodně svérazná až možná trochu povýšená. Asi by potřebovala chlapa, aby jí trochu uklidnil :grinning: Vyšetřovací stůl a ultrazvuk z roku raz dva. Ani mi nepotvrdila tu holčičku (kdoví, jestli by to na to jejím utz bylo vidět) Jenom se koukla na srdíčko a přitom mě zkoušela, jestli vím, kolik má tepů za minutu. Říkala jsem příteli, že příště musí jít se mnou, aby to tam viděl. Ale nejvíce mě dostalo, že se tam musí vyslíkat už v sesterně za takovým paravanem a v ordinaci asi mám být celou dobu nahá nebo co. Tak to jsem jí řekla, že se mi to teda nelíbí, navíc, když tam sestra zve další pacientky. A dveře z ordinace do sesterny celou dobu otevřené. No probírat tam nějaké důvěrnosti, tak to ví asi brzy celé okolí :unamused: No ale nakonec byla celkem příjemná. Takže asi tak hrozná nebude, jenom to prostředí prostě na mě moc nezapůsobilo.
Nevím, jak je to třeba u vašich dr., ale já jsem byla zvyklá na čekárnu se sestřičkou, vedle místnost s další sestřičkou na odběry a u dr. člověk seděl v mega koženém křesle - oblečenej!, na vyšetření se šlo do vedlejší místnosti, kde teprve byla kabinka, kde si člověk odložil, pěkná moderní koza, kvalitní ultrazvuk, trochu přítmí, aby si člověk nepřipadal jak ve vitríně, měl tam i vyšetřovací mikroskop a kdo ví co ještě. No prostě takovej komfort. Takže chápete, že to byl pro mě trochu šok :unamused: Ale po profesní stránce je to asi o.k., tak to tam asi nějak přežiju. Třeba na můj popud ještě zavede nějaké zlepšováky :grinning:
26. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahojky Jani
no tak já nevím ale já mám taky doktora na urovni setřička je zvlášť přesně jak píšeš ty v čekárně kožené sedačky a kabinka s dveřmi .Doktor má taky nejnovější techniku proto nemusím do extra těhu poradny ale děláme vše u něj :grinning: výhoda v nemocnici absolvuju fakt jen ty spešl vyšetření jako je srdíčko cukrovku a 3D jinak bylo vše u mého doktora.
Do porodnice jsem zahlášená a pokoj mám zabukovaný ale jestli budu rodit dřív bo později bude záležet na tom jestli bude volný když né mám peška :wink: No taky by se nedalo nic dělat tak celá porodnice je moderní a nová akorát že tam není to soukromí a jsou spol.sprchy na chodbě blbý když tam budu muset mimi nechat sousedce na hlídání tu chvilku snad bude volno uvidíme :grinning:
No co se týká té tvé doktorky uvidíš to nemáš jinou na výběr???
26. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Marci, doufám, že ten nadstandart nemusíš platit předem. Ta pravděpodobnost, že se strefíš přesně v ten den asi není největší. Tak budu držet palce, ať mají volno. Škoda, že ty sprchy nejsou i pro ty dvě maminky na pokoji. Já si taky připlatím nadstandart jestli to půjde. Je fakt, že je třeba člověk unavenej, chce si odpočinout a začně řvát to druhý miminko nebo přijde návštěva. Přece jen je ten samostatnej pokoj lepší. A když člověk bude chtít poradit, tak od toho jsou tam sestřičky, že?
No Marci, uvidím. Hlavně že tam ten ultrazvuk má, to je nejdůležitější a když to bude na prd, tak to zkusím někde jinde, popř. se vrátím do OL. A díky za ty stránky. Ty jedny znám, ale ty druhé omrknu :wink:
26. led 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak mám v Albu fotku postýlky, jestli chcete můžete mrknout :slight_smile: povlečení + prostěradlo se suší na sušáku, kolotoč dáme až na konec. Teď už tam jenom chybí ta malá...

Marciii, u vás to jde zamluvit? To u nás v porodnici ne, ale budu doufat, že bude aspoň jeden volný, abych tam mohla s malou být :wink: fakt bych si to moc přála. No uvidíme.

Jani, moje dr.je také v pohodě... fakt to tam má zařízené dobře, člověk se tam cítí uvolněně a hlavně to tam má rozdělené na dvě místnosti. Jednu má sestřička a druhou dr.mezi tím je kabinka, která ty dvě místnosti propojuje :wink:
26. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Dobrý ráno kočky :wink:
Teda tady je kosa jak blázen máme -14 brrr
Lucí u nás to nejde jako přímo zamluvit ale udělá si u mě poznámku že bych ho chtěla máme jich tu 7 nebo 8 a když budu rodit 9 mám smůlu musím se pak ještě na příjmu ohlásit dělají to kvuli cikánům protože ty pak chtějí taky nastandartt na pojištovnu a vyžadujou ho za každou cenu no a když si to nenahlásí ted nemají u nich tu poznámku mají prostě smůlu i když je volný rezervujou ho pro ty maminky co mají rodit třeba během dvou dnu víš :grinning: takže asi tak no snad bude volný taky bych tam chtěla s malým no uvidíme.
Jani nastandart pokoj ten se platí až při odchodu z porodky a nevím jak u vás ale mě část hradí pojištovna :grinning:
Postýlka je nádherná Lucí a malá bude mít super konfort :grinning: muj manža bude skládat asi zítra :dizzy_face: už se těším
27. led 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak u nás je také pěkná zima... nevím teda kolik je tam teď stupňů, ale když manža odvážel Áďu do školky a jel na finančák, tak bylo -18,3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marciii, to u nás nejde zamluvit ani tak, že by si u tebe udělali poznámku. A jestli to proplácí pojišťovna to netuším, ale zjistím si to. U jaké jsi ty pojišťovny? Manžel bude muset stejně volat do porodnice až to přijde, jestli tam mají vůbec volné místo...je toho teď plno a dokonce dávali i ve zprávách, že u nás na Jižní Moravě, konkrétně ve dvou porodnicích mají STOP stav, že se tam rodí jak na běžícím pásu a maminky pouští už domů 3den po narození miminka. Nejhorší to mají ty maminky, co jejich děti mají žloutenku a musí tam být dýl jak ty 3dny, tak je tam nechávají a maminy pouští domů bez těch mimin :confounded: Takže si umíš představit, jak to tam musí vypadat.

Já bez malé domů rozhodně nepůjdu, i kdybych se tam s nimi měla pohádat. Manža mi říkal, že tam bude semnou a kdyby něco, tak že se o to postará, abych nestresovala atd.

A děkuju za pochvaluju postýlky, museli jsme koupit novou, páč po Adískovi už není... i s ložním prádlem a matrací nás to přišlo na 5OOO,-kč, takže to byla super koupě :wink:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Lucí já jsem u všeobecný pojištovny ta pulku proplácí.Tak to máte u vás teda pěkně na prd ani se ti nedivím já bych bez Vojtíška domů taky nešla :angry: U nás mají taky plno ale stačí se to střídat akorát že u nás jsou zase stop návštěvi až do pulky března muže tam jen tatínek taky nic moc ale řádí tu chřipková epidemie tak mají takový opatření na celou zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Postýlka je super kup a je fakt pěkná já mám po ségře ale je vlastně uplně nová malej vní byl jen do 5 měsíců od tý doby spal ze ségrou :confused: je v tomhle hrozná nechtělo jí vylézat s postele tak odstěhovala manžu do obývaku prý i proto že chrápe výmluva :grinning: a malého dala k sobě :confused:
27. led 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
Tak to bych teda nikdy neuděla... když to tak vezmu, tak Áďa s námi nikdy nespal v posteli, akorát jenom pár krát a to když byl nemocný a měl fakt teploty skoro 39, ale to už byl větší.. jinak spal a spí ve svém pokoji :wink:

U nás zatím žádné opatření na návštěvy není a snad ani nebude, jinak se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
No to mi povídej on sní vlastně spí do teďka a to mu je 3,5 roku :angry: taky to nechápu a i když už koupily do jeho pokoje postel stejně tam spí švára tohle taky nemám ráda má vlastně KRÁSNÝ POKOJÍČEK ale fakt jen na hraní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky s těch náštěv nejsem nadšená doufám že ta epidemie pomine a oni je povolí přece jenom mám ještě 4 týdny čas :grinning:
27. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Tak máme nad postýlkou kolotoč, jak to vyfotím, tak to dám do alba a můžete mrknout :wink: ještě se nad postýlku musí na zeď namontovat světýlko v podobě kytičky a bude hotovo.
Se začínám dokonce i těšit :grinning: manža byl u toho pěkně nervózní, nemůže tomu uvěřit, že nám zbývá ještě 2Odní (možná ani ne :sweat_smile: )
27. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Je vy se máte Lucí já už chci taky skládat :grinning: manža to musí být asi prča je bomba že se taklhle těší a to už ví co ho čeká když už máte Adíska :grinning:
To ten můj už je taky jak na trní nemuže se dočkat až malýho vyprdnu,až bude přebalovat a koupat jezdit s kočárkem :sweat_smile: a to ještě neví jaký to bude pocit až ho vezme do náručí a pochová vlastně ani já ne :sweat_smile: jen vím že už ted ho strašně miluju :grinning: :grinning: a teším se na něj i když už to budou jen samý starosti :grinning: fakt se jich nemůžu dočkat.
To mi připomělo jksem ted mluvila s kámoškou ta porodila před vánocema a říká mi moc se netěš už se nevyspíš a jen samý starosti najíst,přebalit utěšit aby neplakal tak jsem se jí jenom tak zeptala, a co jsi čeklala že to bude jako panenka kterou odložíš když tě přestane bavit :angry: je vidět že jsi si ho udělala aby si udržela chlapa je jí 37 a vlastně děti nikdy nechtěla.Tak začala machrovat že si to povíme docela jsem si vyměnily názor no jsem jí řekla když tady 6let bojuju o miminko a platím za to sta tisíce asi vím proč protože ho chci a vím že to změní celý můj do ted volnáý život.tak na mě čuměla jak debil :angry: :angry:
27. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Marciii, tak tyto lidi fakt nechápu... a to že se člověk moc nevyspí a musí lítat kolem miminka, to je přece normální a patří to k tomu. Miminka se o sebe hold nepostarají, proto mají nás :wink: věř tomu, že si to budeš užívat víc jak ona.
Počkej, až si dovezete domů postýlku, pěkně to na manžela zapůsobí a bude kolem toho chodit jak malej kluk :grinning:
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky!!
nebojte, myslím na vás pořád, jen nám v práci dělali internetový audit a budu muset omezit koníka, abych neměla průšvih případně :grinning: takže víc z domova teď a to já jsem na netu jen večer většinou, a někdy ani to ne, ale pravidelně vás budu sledovat!!!
Marci, ta známá je padlá.... pro tebe je \vojtíšek splněný sen, tak ať si trhne nohou...¨
Luci, postýkla krásná a uplně vidím toho svýho, jak bude uplně hotovej nápodobně!
JAni, tak koukám, že nová Dr je zábavná, snad budeš spokojená :slight_smile:

Jinak u mě nic nového. Bobista se snad má dobře, i když břicho mam jak na čtyřbob!:grinning: občas mi potrápí žaludek, ale jinak všechno v pohodě! Tak snad to bude všechno už v pořádku! Na další kontrolu jdu až 12/2, do té doby jen na krev, 10/2 a pak 4/3 už velký UTZ nebo co...
jsem zvědavá, jak to bude probíhat dál. Trochu mám strach, zže mě DR chce vidět až za tři týdny, co když se něco pokazí.. že...
no, musíme myslet optimisticky!!!
HOlky, tak ještě vydržte přes ty mrazy, ať vám plodovka nezamrzne :grinning::grinning::grinning: tady bylo dneska minus 17, což je na Prahu peklo...:frowning2:
Mějte se krásně zatím
27. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
Hanii, neboj.. já mám v břichu nemrznoucí směs plodové vody :grinning: :grinning:
Jinak jsme teď dojeli autem ze školky a je tam zima opravdu jak v Rusku..auto nám ukazovalo, že je -11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Holky tak jsme dneska dovezli postýlku manža chtěl hned skládat musela jsem ho zarazit že už dneska né :grinning: Měla si pravdu Lucí :grinning:
Holky já vím že si ty starosti budu užívat i když budu vyčerpaná a nevyspalá ale fakt se na to teším kámoška je prostě na pěst :sweat_smile:
Hani věř že bobista se má fajn a kontroly po třech týdnech jsou normální já chodila jednou za měsíc když je vše v pohodě chodíš právě takhle málo vysvětloval mi to doktor že spíš kdyby byl problém jsi tam častěji tak buď ráda :wink: Akorát je člověk vždy nedočkavej vid :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, venku už zase sněží..to už fakt není normální :angry:

Marcii, jsem ti to říkala :grinning: je to prostě chlap.
28. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky
u nás je taky chumelenice za VEČER napadlo tak 20čísel UŽ MĚ TA ZIMA SE... :angry: :angry: :angry:
28. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Nápodobně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. led 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Marcii, tak už mám v Albu finální podobu postýlky, akorát povlečení jsem tam ještě nedávala, to tam dáme až dojedu s malou z porodnice :wink:

Hani, jak je u vás? Jinak se neboj, bobista se má moc dobře a ohledně těch kontrol, já je měla také po měsíci, akorát když mě brali tu plodovku tak jsem tam chodila každých 14dní, aby to měli pod kontrolou.
Nejhorší na tom je to, že člověk čeká a je nedočkavej :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz
HOlky, ty jo, vám už se to tak krátí.. za chvilku máte ty svoje poklady doma!!:slight_smile::slight_smile:

Luci, něco tu taky napadlo, poprašek, ale fičí studený vítr, je to nepříjemné. A chodníky jsou jeden led, akorát je schovanej pod tím popraškem, takže super bezpečný :grinning:
Já vím, že ty kontroly tak bývají, jen mi to přišlo divný, že mě nechce vidět ještě víckrát, abychom věděli, jestli se to nestalo zas nebo tak...

Holky a jak je to s těmi kontrolami? Na konci 1. trimestru je tedy ten NTscreening? Ato je jako UTZ už přes břicho nebo jak? Mám vtom hokej a manžel mě stresuje, jestli jsem se na to objednala atd... a já vůbec nevím, co mám všechno absolvovat :slight_smile:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Lucí finální uprava postýlky je krásná už se těším až se na to dneska vrhneme :grinning: to povlečení to je jasný zbytečně ho tam zatím dávat :wink:
Hani já vím že se bojíš ale doktorka viděla že he vše jak má tak nemá cenu tě tam zbytečně v tom hle počasí tahat
ten Nt screening je mezi 11TT- 12TT Hani a je to přes bříško a krevní testy je to v pohodě a porvý vlatně uvidíš mimnko komplet celý a zrovna u vás Praze máte jednouho z nejlepších dr.Břeštáka je to kapacita byla jsem u něj a určitě je to spolehlivější jak tt testy samozřejmě to není poviný ale já bych na to šla určitě znova kdybych byla zase těhu jestli chceš mužu ti dát pak tel. přímo tam :wink:
28. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Haňulko tady máš odkaz na všechna vyšetření co by jsi měla mít měla by ti je hlídat doktorka krom toho Nt screeningu ale aby jsi měla klid a zbytečně se nestresovala :wink:
http://www.peceodite.cz/prenatalni-diagnostika-a-screening.html?utm_source=sklik&utm_medium=ppc&utm_term=t
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
Tak, Marciii to za mě vyřešila s těma odkazama pro Haňulku :wink: super.

Marcii, tak to potom vyfoť, jo? Jsem na tu vaši postýlku pro malého móóóóc zvědavá :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Neboj Lucí nafotím rovnou i s připravenýma oblečkama a aktualním bříškem :wink:
28. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.