• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Děkuju, holky! MArci i luci
Za odkaz a uklidnění.. máte tu hysterku, nooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
:- :grinning: mi tě chápem Hani kdyby jsi chtěla to číslo písni mi do IP aby jsi se stihla včas objednat :wink:
28. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Marccii, dík, ale nejspíš to bude to, na co mě dr objednávala už na ten únor/březen :grinning: si tak myslim. Zeptam se sestřičky, až tam půjdu za 14 dní na krev, nebo kdy... jestli je to ono :slight_smile:))
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
:wink: tak to asi jo Hani holky tak u nás furt poletuje sníh hruza ale jsou dva nad nulou tak to rovnou taje to zas bude čvachtanice :angry: jedeme na nákup tak se měj te hezky pa pa
28. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Dobrý ranko holky,
Dala sem tam ty fotky tak se můžete juknout :wink: těma oblečkama jsi mě inspirovala Lucí tak se nezlob že to mám stejně popsaný :sweat_smile: letím do města musím na socku tak zatím
29. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj, Marci, krásně to máš připravný, postýlka jen ulehnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky, měli jsme od rána návštěvu, tak číhám až teď :grinning:

Marciii, postýlka je náááááádherná, opravdu ji máš moc pěkně pro malého nachystanou. Co na to manžel??????
A vůbec se na tebe nezlobím, aspoň víme co bude váš prcek nosit-nóóóó, bude to frája :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já dneska nachystám košík, páč nám ho známí dovezli a potom to nafotím :wink: malá se v něm normálně ztratí :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Lucí manžel byl jak u vytržení byl by nejradši abych už rodila teď hned aby už tam malej ležel :grinning: připadá mu to strašně dlouhý což mě se tedy říct nedá na můj vkus se ten porod blíží až moooc rychle :sweat_smile:
na košík se těším mi ho mít nebudeme :frowning2: měla jsem ho zamluvený ale pak z toho sešlo budu si muset vystačit s lehátkem a postýlkou :wink:
29. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Marcii, já už bych to měla nejraději za sebou... noci jsou u nás fakt šílené, nemůžu usnout a když zaberu, tak se vzbudím vždycky po hodině a čučím do stropu :pensive: přes den jsem potom nervózní a hlavně nevyspalá, jenomže spát jít nemůžu, protože bych byla večer jako přejetá. Fakt se toho dne " D " nemůžu dočkat :grinning:
Nejhorší je i to, že mám zakázaný sex, páč by mě mohla prasknout voda atd. ale zeptám se na to hned v Úterý v porodnici po vyšetření jak to s námi teda vypadá a co a jak.
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Si toho tvého manžela umím živě představit :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Věřím Lucí myslím že za ty dva týdny na tom budu podobně taky se mi špatně usíná záda už taky nehrozí :frowning2: a na bocích to je vždycky boj s malým :sweat_smile: Když už se konečně uvelebím já i malej manža začne chrápat v tu ránu bych vraždila :angry: takže ti rozumím a to zdaleka nemám tak velké bříško jako ty :wink:

Hani kdy si dáš týdny do koníka aby jsme viděli jak ti to skáče????
A Janča ta se nám zas někde toulá :confused:
29. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
To já spím jak miminko, holky :grinning::grinning::grinning::grinning: PArdoon, provokace, vím, ale jsem tak utahaná, že mi skoro upadla hlava do klávesnice :grinning::grinning:
Marci, dám si je tam až po 12TT, po těch testech..
bojim bojim, tak to nechci zakřiknout...
ale jelikož je mi pravidelně blivno, je snad všechno ok!!:slight_smile:

Holky, máte to krásně nachystané, už už aby u vás byli ti špunti:slight_smile:
Jani je snad OK a jen nestíhá!!:slight_smile:
29. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jééé ty se máš Hani kde jsou ty časy kdy jsem usínala za pochodu :grinning: no já ti rozumím 12tt máš za chvíli tak mi vydržíme :grinning: určitě je vše v pohodě bobista se má dobře neboj :wink:
29. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
Marciii, ohledně toho chrápání mi ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych vraždila stejně jako ty.

Hani, to je super, že je ti špatně... :sweat_smile: (nemyslím to ve zlém a rozhodně tě nechci provokovat) a neboj, ty testy dopadnou dobře :wink: bobista všem vytře zrak :slight_smile:

Jaňula nejspíš pracuje, ale doufám, že to nepřehání!!!!!
29. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
MYslím, že s chrápáním bychom vraždily všechny stejně :grinning: I když teď vůbec nevnímám nic.. V deset mě manžel na gauči vzbudí, že jdem spát a ráno slyším až třetího budíka :grinning::grinning::grinning:
Ale dneska musí být i nějaký blbý tlak nebo co, takhle mrtvá přes den nebývám...
:slight_smile:

Jinak jsem vám ještě nedopověděla story o té mojí kamarádce.. tak si sice Dr mysleli, že je to ve vejcovodu, ale koncilium se neshodlo a že jí tedy laparku dělat nebudou. A rozhodli se, že jí udělaj revizi, pro jistotu, aby vycistili delohu od krve atd a pak, že do ní budou rvát něco jako chemoterapii, co zabije vsechno zivy v tele, rpotože to byl prý jediný způsob, jak to embryo zabít... at je kde je. Takže jí dali 4 dávky, ale HCG jí pořád stoupalo, ale v děloze furt nic, nikde nic.. Takže po 6 dávkách konečně HCG začalo včera klesat, a dneska šla na magnetickou rezonanci, jestli tam se něco ukáže..
JE už uplně na nervy, do toho její srabák manžel, že další dítě tedy nechce, že ON tohle už nechce zažít... Prostě vůl!!!
Takže denně ji chudinku mám na drátě a snažím se jí nějak těsit, ale moc to nejde!! když dneska dopadne rezonance dobře a klesne HCG, tak bude po 14 dnech moc jít konečně domu. Jenže po té chemošce má v prdeli imunitu, hned chytla nějakou angýnu nebo co.. prostě neskutečný... Soukromá japonská klinika, ale hrůza...:frowning2:

Tak se mějte krásně těhulky, ještě neroďte, maj být mrazy!!
Hezký víkend!
29. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky,
no u nás všechno v pořádku, ale nějak není na zábavu čas. Dokonce už malou i cítím. Začíná trošičku kopat. Asi jsem ji cítili už dřív, ale nepoznala jsem to. Teď mi někdy až nadskočí pupík, tak je mi jasné, že je to ona a ne střeva :grinning: Je to srandovní. Ale je spíš klidnější, není to žádný fotbalista :grinning:
Jinak krásné postýlky :wink: Holky, já jen čekám, když tady najdu zprávu, že už jste některá v porodnici, jak vám ty týdny naskakují :slight_smile:
Hani a ty se neboj, vše bude o.k. a taky se neboj, že po tom NT se přestaneš bát, to se budeš teď bát už pořád :wink: A ta kámoška je teda kde? Předtím jsi psala někde v Rumunsku, teď v Japonsku, jsem z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to teda chudák. Vůbec jí to nezávidím. Je jí mi moc líto. Ale myslím, že se její manžel z toho brzy vzpamatuje a půjde do toho znovu. Stejně si chuderka bude muset dát asi půl roku pauzu, ne? Tak ji aspoň trochu povzbuď, at z toho není tak špatná. Můžou se stát ještě i horší věci. :confused:
No nakouknu a napíšu když tak večer nebo zítra. Teď jedeme k našim. Taťka chce, abych mu udělala učetnictví, tak strávím 2 dny u PC. Ale aspoň nebudu muset vařit :grinning: Tak zatím. Už se na mě zase čeká. Jsem prostě brzda :grinning:
29. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Hani to je teda síla chudák kámoška :frowning2: je fajn že má takovou kamarádku jako jsi ty že jí podržíš taky si myslím že se manžel třeba pak vzpamatuje a za rok to třeba skusí znovu :wink: a oni už tedy mají nějaký děti jestli jsem to dobře pochopila nebo ne???
Jani no huráááá žiješ :grinning: takže malá už se ozývá to je fajn :dizzy_face: ted už jí budeš cítit víc a víc je to krásný vid :grinning:
no myslím že s Lucík porodnici muže očekávat každým dnem :grinning:nebo třeba ne :grinning: no a já během tří neděl možná taky když to máme tak krásně po sobě no uvidíme fakt bych radši až na ty manžovo nar.27. :grinning:
Kočky mějte se krásně a o víkendu budtě v teple má zase sněžit :angry: at sebou někde neplácnete opatrujte se pa pa
29. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj, Jani, tak to je fajn, že už malou cítíš :slight_smile: A co jméno? Už jste vymysleli??

Jinak jo, ona je v Bulharsku, tam žijou ted, její manžel tam pracuje a ona je na mateřské s dcerkou, dvouletou, a dělá z domova, něco po netu...
Ale je vsoukromý japonský nemocnici...
PSala mi odpo, že z magneticky rezonance zjistili, ze je to opravdu v levem vejcovodu, coz sice uz videli, ale nedbali, takze vsechno do ni evidentne rvali zbytecne.. a ted musi kazdy dva dny do nemocnice, aby videli, co se tam deje a na zjisteni HCG...proste bordel..
No snad se ten jeji vzpamatuje. Ona chce zkoušet hned po první Ms, tak uvidiíme!:slight_smile: Snad jí to půjde, bud v porádku!!
Jinak jsem si doma odpocinula, lezela jsem, dřímala a ted už zas něco kutím. Chci manželovi udělat (nám) chlebíčky k večeři, ale on psal, že prijede az po osme, tak snad vydrzím :grinning:

Papap
29. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Čauky :wink:
já jsem teď tak přemýšlela, že kdyby to u nás s Haňulkou na tom začátku nedopadlo tak špatně, tak bychom to už taky měly za pár :slight_smile: Ale nejdůležitější je, že se taky dočkáme, i když si ještě chvíli počkáme. Ale u nás to teda vůbec nevadí, protože ještě nemáme dostaveno, kdoví jestli to stihneme do toho června. Nejdřív nás brzdily peníze, teď zase počasí, takže už mi ta zima leze krkem :angry:
Hani, té kámošky je mi teda fakt líto. Ti japonci jsou teda umělci, když ji tak zbytečně trápí. A kde se v Bulharsku vzala japonská nemonice? To tam žije tolik japonců? Ale hned po první MS bych teda měla strach. Myslím, že je tam velké riziko potratu. Záleží taky hodně na tom, ve kterém týdnu ji tu revizi dělali.
Jinak u mě s těmi pohyby to teda není vůbec žhavé, asi si to budu po porodu užívat, protože bude pořád spinkat :grinning: Marci, jsem zvědavá, jestli to tak bude u Tebe, když Vojtíšek je taky takovej pohodář. Jak jsi posledně psala - ručičku pod hlavou a veget :grinning:
Chtěla jsem se vás ještě zeptat, jestli máte v těch postýlkách monitor dechu. Nebo je to zbytečnost, když se mimi narodí pěkně v termínu.?
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz
ahojky
Jani to je fakt všechno špatný je vždycky pro něco dobrý :wink: takhle v klidu stihnete dodělat co budete potřebovat.
No já jsem na toho mýho pohodáře taky zvěděvá ješstli mu to vydrží i po porodu a budse vegetit nebo bude prudit :grinning: ted i když ho cítím denně i tak je hodnej a není to tak šílený že by kopal jak o život tak uvidíme :dizzy_face:
Já v postýlce mionitor dešchu nemám jani nevím příjde mi to zbytečný moje kamarádka ho měla a říkalal že to reaguje na každý pohyb že furt lítala co se děje že byla ještě víc vystresovaná tak ho vzalal a po týdnu ho vyhodila a od tý doby je v klidu dneska už je malé pul roku.Já bych si ho pořídila jen tehdy kdybych věděla že je mimi nějak nemocné už po porodu a že má nějaké problémy jinak ne :grinning:
30. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
Ahoj beruchy, koukám, že je tu o víkendu živo :slight_smile:

Vy nejste venku v takovém pěkném počasí? Asi být vámi, tak to využiju, od zítřka mají být zase mrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My vyrazíme ven aspoň na chvilku na boby, tady před barák, až si Adis odpočne.

Jani, přesně jak to napsala Marcii, já to také mít nebudu.. ale co budeme mít jsou polohovací válečky, aby mimi spalo ty první měsíce pěkně na boku, kdyby si nááhodou ublinklo, tak aby se nezačalo dusit. Páč novorozenci nemůžou spávat ani na bříšku a ani na zádech a nikdy nevíš, i když dáš mimčo po kojení odříhnout, jestli mu nějaké to mlíko s pusiny ještě nevyteče :wink:

A náhodou, všechno špatné je pro vždycky něco dobré, my už s Marcii budeme mít sice po porodu, ale určitě sem za vámi budeme obě dvě chodit a koukat na ty vaše týdny, které vám neskutečně skáčou :wink: ani se nenaděješ a budeš mít pár dní před termínem, páč ten čas opravdu letí jako blázen a my se budeme těšit na ty vaše drobečky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Já teda nevím jak u vás Lucí ale u nás je hnus počasí padá déšt ze sněhem a fouká ledový vítr takže fááákt nejdu ven :grinning: jsem ráda že jsem v teplíčku.
Docela koukám že nesmí spát novorozeně na zádech Lucí na internetu toho jsou plný diskuze že by mělo spát hlavně na zádech tak ted jsem s toho nějak zmatená :sweat_smile: Já teda válečky mám taky a budu ho dávat na bok jen mě to přelkvapilo :confused:
30. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
No u nás taky počasí nic moc.
Jak nesmí spát mimi na zádech? Já jsem myslela, že spí jenom na zádech. A máte ty polohovací válečky v albu? Já jsem o nich nikdy neslyšela. A co v kočárku, když spí? To ho budete taky polohovat?

Jo a jak píšete. Všechno špatné je k něčemu dobré.
30. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
Holky, já to myslela hlavně pokojení!!!!!! Aby si mimčo ještě potom neodříhlo samo a neudusilo se.. jsme se asi špatně pochopili :sweat_smile: v kočárku je to jasný, že bude ležet na zádech..jinak mi tu korbu u kočárku máme vyvýšenou, tak aby mimčo neleželo přímo na rovince, ale aby bylo tak trochu v jiné poloze.

Jani, já je v Albu nemám, páč je ještě musí manža koupit, ale pořád je nemůžeme sehnat, takže pokud je neseženem tak je budeme muset objednat přes internet nebo koupit jiný model.
30. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Já je taky v albu nemám Jani mám je ještě u ségry přivezu je až s kočárkem ale když si to zadáš na netu najdeš to :grinning: Tak to jo Lucí ted už si rozumíme :grinning:
30. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Marcii, ty nemáš ještě doma kočárek? No, ono to vlastně ani stejně nespěchá, viď :wink:

Jo a venku jsme teda nebyli, páč se potom nějak zatáhlo a bylo po sluníčku.. no a tím pádem šli teploty rapidně dolů, takže se nám nechtělo venku zmrzat. Snad bude lepší počasí zítra, to už bych na tu procházku chtěla :slight_smile:

Tak se mějte pěkně a užívejte si víkend, zase se ukážu. Jo a kdyby něco, tak by sem napsal za mě manžel :wink: ale já si myslím, že s malou počkáme do toho Úterka, jsem napnutá co nám tam řeknou :sunglasses:
30. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Tak to už s těma válečkama taky chápu :grinning: Ale nestačí ho teda podložit třeba polštářkem, aby byl trochu na boku a ne na zádech? No musím kouknout na ten net, jak to teda vypadá. Jak jsme se o tom bavily včera, ještě že rodím až po tak dlouhé době za váma. Aspoň si stačím ještě všechno dokoupit a nastudovat :grinning: Lucík už má druhé mimčo a marci, ty chodíš na rady k ségře, že? No a já mám na rady vás :slight_smile: Rodit chvíli po vás, to bych akorát chytala stresy, co všechno ještě nemám :grinning:
Luci, ještě nestraš, já myslím, že do termínu bys mohla vydržet ještě tady s náma, ne? Taky jsem zvědavá co ti na kontrole řeknou. Teď už se asi chodí každý týden, ne?
Jo a holky, teď ani nevím, jestli jsem se ptala. Byly jste na 3D?
31. led 2010 v 08:31  • Odpověz
ahojky holky
Lucí kočárek přiveze manža až budu v porodce jsem v tomhle pověrčivá nechci ho doma :sweat_smile: mám tam ještě pár věcí i s těmi valečkami u segry zabalený nějaký drobnosti na to je čas až bude malej venku to už tatka přiveze a uklidí :wink:
Jani já myslím že ručniky nebo plenky stačí ale tomhle máš jistotu že má i správný tvar zádíček a nemuže se ti to povolit víš .
Co se týká těch rad spíš chodím ke švagrový Jani :grinning: a nebo na netu segra je zvláštvní ve výchově jak jsem psala malej spí sní v postely švára vedle v obývaku a navíc je strašně kibicuje (malej) a ségře to připadá normální chová s k malému jako by byl rovnocený k nim a oni poslouchají jeho né on je no jak říkam její věc ale tohle mě by vadilo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Na 3D jsme byli Jani obě dvě :wink:
Tak se mějte hezky dneska krásně svítí sluníčko vylezeme ven Lucí ty vydrž at se v uterý dozvíme co a jak já jdu na kontrolu ve středu tak jsem taky zvědavá už budu chodit taky každý týden :dizzy_face: tak pa a opatruj te se těhulky :wink:
31. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

Jani, na tom 3D jsme byli obě dvě s Marcii a pokud máš možnost tam jít, tak toho určitě využij a vem sebou i chlapa :wink: bude koukat, fakt je to super zážitek. My tam byli všichni (já, manžel a synátor).
Jinak si nemysli, že všechno vím, páč mám sice už jedno dítě, ale pokaždé je to jiné-od začátku těhu až po konec a taky každé dítě je jiné, takže nám dá třeba za vyučenou :grinning: :grinning:
Takže já sháním informace kde se dá a když nic neseženu, tak doufám, že to zvládnu sama. Třeba teď mám provlém v tom, jak poznám hlenovou zátku... se mi budeš asi smát, ale já si u Adíska neuvědomuju, že by mi něco odešlo ani nevím o tom, že mi odešla plodová voda, až když jsem chytla bolesti tak jsem teprve poznala, že je to tady.... takže teď se toho děsím a doufám, že to poznám :sweat_smile:

Marcii, běž ven, je tam fakt pěkně-aspoň u nás, ale nechci to zase zakřiknout... snad půjdeme i my, aspoň na chvilku :slight_smile:

Joo, jinak dám dneska do Alba vyfocený ten košík pro malou. Mějte se pěkně, pááá
31. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
No já se právě taky chci na ten 3D objednat. Zítra tam asi brnknu, jestlli budou mít vůbec místo.Holky, tak jsem prohlížela ty vaše alba a máte to tak krásně nachystané, úplně vám závidím. V březnu už asi pomalu taky začnu. Ale jak je takové moc zimní počasí, tak se mi ani nějak nechce. Kdyby už bylo tak 10 stupňů.
Marci, no ty výchovné metody segry jsou nějaké zajímavé. To já bych teda s mimčem místo s přítelem spát v posteli nechtěla. Znám taky jednu takovou rodinu a chlap už má nějaký ten rok milenku a ani se mu nedivím.
Luci, já bych hlenovou zátku neřešila, až to přijde, tak to určitě poznáš. I to jak to bude akutní. A s druhým mimčem může být porod rychlejší, tak raději moc neotálejte s odjezdem do nemocnice, ať manžel nemusí rodit někde po cestě. Co když bude zrovna sněžit a bude kalamita. Víš, jak jsme si o tom tady kdysi psaly, ať nejsi v těch zprávách na nově :grinning:
31. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.