• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Tak zase by byla Jani mediální hvězda vid Lucí ?:grinning: ne Janča má pravdu to druhý bude určitě rychlejší se máš :sweat_smile:
Lucí mě neděs když ty to nepoznáš tak já už vubec ne :sweat_smile:

Na 3D určitě se objednej je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: neboj Jani než se naděješ budeš taky chystat a bude tě to bavit já jsem přes zimu taky línější a ted jsem byla akční až moc :grinning:

Holky včera večer jsem musela manžu doslova vykopat na oslavu kámoše na 40 nechtěl se od mě hnout :angry: taky ho mám furt za prdelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi to leze na nervy naštěstí se nechal překecat a pak se krásně bavil přišel až ve 3 ráno a dneska celý den skoro prospal to byl krásný klid :grinning: :grinning: :grinning: fakt jsem si to užívala :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak prochajda z kámoškou byla fajn sluníčko krásně hřálo :wink: a co se týká výchovy mé segry no jak říkám mě by to taky vadilo je to hrozný když jim tříletý kluk diktuje co mají dělat a když to neudělají začně se vztekat :rolling_eyes: ale dělá to jen u nich já když ho hlídám nebo máma je uplně milionovej poslechne nás na slovo a ani to na nás nezkouší ví že by neuspěl :dizzy_face: holky jdu na telku zítra jdu na ten cukr profil mám na jedničku tak už tam nebudu muset huráááá tak hezký večer pa pa
31. led 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Pěkné dopoledne, kočky

Nevím jak u vás, ale u nás svítí nádherně sluníčko a to je -8 :wink:
Večer jsem zase nemohla spát, zase mě chytli nějaké bolesti na levé straně a já nevěděla co s toho bude. Naštěstí jsem to zaspala, což nevím ani jak, ale za hodinu jsem byla zase vzhůru, páč jsem šla na wc :angry:
A to musím do obchodu, ale moc se mi tam teda nechce, jsem fakt nějaká přejetá...tak uvidím, jestli to nenechám na zítra, stejně pojedem do Brna na kontrolu do té porodnice.
1. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj, kecalky, koukám, že o víkednu, kdy já nechodím či výjimečně, se tady mele nejvíc :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

MYslím Luci, jak říkala Jani, že to poznáš :slight_smile: I když si to nechci malovat...:slight_smile:
Marci, tedy koukám, že chlapi jsou všude stejný.. mě manžel taky furt pozoruje, když je mi blbě :grinning:
Jani, doufám, že se ti človíček na 3D ukáže hezky a bude se vám to moc líbit..

Ani nevím, co jste ještě napovídaly.. :slight_smile:
Snad jen ať to vás těhulky-za-chvilku-rodím moc netrápí a jde to rychle :slight_smile:

U mě nic nového :slight_smile: Furt se mi střídá blivno a v pohodě, dítě má asi dlouhý vedení, včera mě nechalo krásně najíst, snídani i oběd a od pěti hodin mi bylo tak zle, že jsem to musela zaspat. Ale zvracet se mu nechce...
:slight_smile:
V sobotu jsme různě lítali po krámech, tak jsem z toho byla uplně unavená jak blázen, břicho mě tlačilo...až jsem si musela dáchnout. Vytuhla jsem v osm, pak se v 11 vzbudila a nemohla zabrat!! Peeeklo!!:slight_smile:
1. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
jo Hani, to znám. odpoledne nebo k večeru si člověk zdřímne a pak čumí do dvou na telku a ráno je jak přejetej :grinning: Ty nevolnosti holt musíš vydržet, ale uvidíš, že od toho 4. měsíce to bude lepší. I když ti řeknu, že jak jsem už měla klid, tak někdy mi i teď bývá špatně, ale není to už tak silné a většinou mi pomáhá vypít třeba čaj s medem nebo kapučíno s cukrem, prostě trochu něco sladkého. Doufám, že taky nechytnu tu cukrovku. Nejlíp by bylo, kdybych tam vůbec nešla. Zatím ta nová dr. nic neříkala. Ale poslala mě na ekg. Tam se mi tady taky nechce, zvlášť když vím, že jsem zdravá. Ale to není taková hrůza jak pít sladkou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, když se ti nechce, tak se nepřemáhej. Zůstaň pěkně doma a odpočívej. Za chvíli už toho budeš mít tolik, že si neodpočineš. Já taky když se mi nechce a jde to odložit, tak to odložím. Přece jenom by si člověk to těhotenství měl trochu užít. Jinak břicho už se mi začíná zvětšovat. Budu muset brzy pořídit nějaké sportovní kalhoty, které by mě netlačily. Dívala jsem se v obyčejném sportu a tam mají akorát větší velikosti a ty mám pak velké přes zadek a stehna. Tak asi zase někam do těhuoblečení.
1. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jo a ještě jsem vám chtěla napsat, co se mi dnes zdálo. Byla jsem na kontrole u dr. a on říká: dnes máme velkou prohlídku, tak musíme všechno zkontrolovat. A normálně do mě šáhl, vytáhl mimčo a tak jsme ho spolu zkoumali :grinning: bylo všechno o.k., akorát nebylo poznatl, jestli je to holka nebo kluk :grinning: , pak ho vrátil zpátky a šla jsem dom :grinning: dobrý, že? A mimčo vypadalo moc pěkně a mělo spoustu vlásků a vůbec se mu nechtělo zpátky. chtělo se tulit u mě v náručí :slight_smile: Bylo to moc pěkné :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět z obchodu, procházka mi udělala moc dobře, je tam fakt pěkně :slight_smile: a pokoupila jsem skoro všechno co jsem potřebovala. Ještě jsem byla v drogerii pro dětský vlasový kartáč na vlásky, tak snad malá něco na té hlavičce mít bude :grinning: a ještě jsem si dokoupila nějaké spodní prádlo, když mi ježíšek žádné nepřinesl :wink:
Jsem fakt ráda, že jsem se odhodlala jít ven.

Haňulko, neboj ono to brzo přejde-aspoň to teda říkají, já měla s tímto problém dost dlouho ale měla jsem to hlavně i skrz ten nízký tlak. Musíš být na sebe opatrná :slight_smile:
Ani nevíš jak ti ten spánek závidím, já se vždycky večer děsím, že už máme jít zase spát a já budu čumákovat do stropu a samozřejmě to tak i dopadne :angry: nikdy v životě jsem se tolik netěšila na ráno :grinning: :grinning:

Jani, já jsem také nemohla sehnat nic sportovního, když mi rostlo bříško. Byla jsem s toho docela zoufalá. Takže když jsem šla potom do nějakého obchodu s těhu módou, tak jsem se fakt pokaždé zděsila a nechápala, jak to ty ženský můžou vůbec nosit. No jo no, jsem moc ráda za ty těhu kalhoty co mám, páč jsou opravdu super a hodí se k nim jak tenisky, tak i na léto žabky :wink: prostě sportovní styl a to je moje :dizzy_face:
Jinak super sen, škoda že to nebylo doopravdy :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, kde něco seženu. Navíc courat po obchodech mě vůbec nebaví. Představuju si nějaké sportovní kalhoty, ve kterých se dá třeba i cvičit ale aby to nebyly jenom elasťáky v těch je teď na venku pěkná kosa.
A koupily jste si ten těhotenský pás? Je to k něčemu dobré?
1. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ten těhu pás je na podporu bříška, aby tě od něj neboleli tolik záda, ale jestli to pomáhá to fakt nevím.. páč já jsem si ho nekupovala. Každopádně je to na nějaké velikosti a nikdy nevíš, do jakých rozměrů ti bříško vyroste.
Já jsem rozhodně nečekala, že budu mít přes bříško 115cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
Jinak jsem dala do Alba ten košík pro malou, jestli chcete, můžete mrknout.
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
kde? ještě tam není.
1. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
Jani, je tam... :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jo, už tam je. krásnej ale jak to že modrej? Po Adíkovi? V jiné diskuzi jsem četla, že nějaká holčina bude mít ten košík ze začátku místo postýlky. Myslíš že je to dobrej nápad? A Luci, kolik máš nakoupených zavinovaček?
1. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
Jani, koupili jsme ho od příbuzných a oni měli klučíka-bude mu teď v Březnu rok.. :wink: a mě modrá barva nevadí, spíš naopak. Kočár máme taky modrý a já to neberu tak, že když je to holka, tak to musí být všechno do holčičí barvy. Bych se s toho zbláznila..

No, nevím jestli je to dobrý nápad. Mimčo by mělo mít svou postýlku, kde bude spát nějakou dobu.. přece jenom já ten košík využiju hlavně s toho důvodu, že když k nám dojde návštěva a nebo budu doma sama, tak nemusím pořád běhat do ložnice, jestli je v pořádku atd.takhle ji budu mít pěkně pod kontrolou :wink:
1. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
O zavinovačkách mi ani nemluv, jsem měla jenom dvě a teď jich mám jak natentovaných :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá co s nimi budu dělat. Nechceš aspoň dvě? Nic za to nechci...
1. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
A takovou tu klasickou zavinovačku v které nás měli naše maminy, tak tu mám jenom jednu a to po Áďovi celou bílou :wink: dám ji potom asi do toho košíku :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahojky berušky
téééda vy jste toho dneska napovídali :grinning: u nás dnes bylo taky nádherně byla jsem celý den venku ráno na tom cukru už tam nemusím až po šesti nedělí jestli teda nebudu kojit a nebo až přestanu kojit tak jsem ráda samozřejmě dieta mi zustala :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem ještě procourala celý město ale je fakt že v jednu chvíli mě tak píchalo vpodbřišku že jsem nemohla udělat 10 min ani krok tak jsem stála uprostřed chodníku a čekala až to přejde :grinning: měli jste vidět ty babky jak na mě vyděšeně koukaly :grinning: :grinning:
Jani nemusíš se bát cukrovku nedostaneš z toho že jíš sladký prostě se ti muže projevit tím jak se bouří hormony a přibíraš víš já třeba sladkýho snědla za celý těhu minimálně že bych to spočítala na jedný ruce a vidíš mám jí :confused:
Sen byl kirásný kdyby to takhle šlo opravdu vyndat ho a podívat se :grinning:
Lucíku košík je nádhernej :grinning: tam se bude mít Verunka jak v králoství :grinning: škoda že mě nevyšel ale já zas budu mít Vojtíška v lehátku přes den když budu sama doma nebo když bude návštěva abych nemusela pořád lítat do ložnice jinak souhlasím s tebou že mimi má mít postýlku :grinning:
Hańulko neboj za chvíli to přejde a bude už ti dobře aspoň zase víš že když je ti blivno je to dobře :grinning:
Jani ještě k tomu srdíčku to tě posílá doktorka na ekg miminka ne??? tak tam určitě běž na test cukrovky se chodí taky povinně jednou mezi 25-28tt
1. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Marci, tak to musela být sranda, ještě že ti nikdo nezavolal záchranku :grinning: já budu zítra taky celej den v luftě, tak doufám, že bude ještě pěkně. Na to ekg jdu svého srdce, prý by se to mělo dělat dopředu, kdyby mii třeba museli dělat císaře, aby už měli hotové interní vyšetření. Srdíčko mimča kontroloval dr. na tom velkém ultrazvuku. Tam bylo všechno v pořádku.
No já ten košík když tak dokoupím asi až za pochodu. Uvidím, jak to budu všechno zvládat. To samé to lehátko. Tak nějak chci mít nakoupené ty základní věci a zbytek přikupovat. No ale kdo ví, jak to nakonec bude :slight_smile:

Luci, jestli máš ty zavinovačky navíc, tak já bych je teda brala. Cenu si řekni podle toho jak vypadají, zadarmo je nechci. A tak mě napadlo jestli máš pořízených hodně oblečků, tak bych od tebe taky mohla nějaké koupit, jak z nich malá vyroste. Podle plánu bychom ty naše berušky měly mít 4 měsíce po sobě, ne? Když tak se pak můžem domluvit přes IP. A klidně až porodíš a budeš vidět, co potřebuješ. Já na to zatím nespěchám.
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
Marcii, my to lehátko máme taky od těch příbuzných, budeme ho sebou brát, když k někomu pojedem na návštěvu atd. já ho nejdřív nechtěla, páč nemusím mít všechno, ale zbytek rodiny a i manžel mě překecal.
Jinak jsem koukala na fotečky a výbavička je moc pěkná :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, za ty zavinovačky fakt nic nechci... neblbni :wink: a určitě se spolu můžeme domluvit na ty věcičky, až z nich malá vyroste :wink: většinou je mám z mimibazárku a jsou fakt nové, používané už měli nějaké flíčky atd. a to jsem nekupovala. Takže se můžeme potom domluvit, když budeš čekat tu holčičku :wink: v Dubnu bych už mohla vědět co budu dávat pryč za věci po malé a ty máš termín v Červnu, takže by to mohlo stačit.

Holky, tak dobrou a já se zítra ozvu jak jsme dopadli na kontrole v porodnici a kdyby si mě tam náááhodou nechali a já se neozvala do večera, tak máte v IP moje tel.číslo a můžete mi napsat. Aby jste věděli co a jak. Páč manža by se ozvla až když bych náhodou porodila :wink:

Hani, ty se drž kočko!!!!!!!!
1. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
No já ho Lucí puvodně taky nechtěla pač jsem měla slíbený ten košík ale ta holčina si na konec rozmyslela :frowning2: tak jsme koupily alespon tohle at mužu mít maleho na očích když bude vzhuru :wink:
Jinak držím na zítra moooc palečky a snad se nám ještě ozveš :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky u nás celou noc zase sněžilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted je nádherně krásně svítí sluníčko
Jani už vím to ekg to je ta preventivní prohlidka co co po tobě chtějí do 4.měsíce pak bude ještě obvoďák a zubař :grinning: je to taky nutný bohužel mě taky přišlo těch vyšetření spousty zbytečných ale doktor mi vysvětloval že se těhotenstvím všechno v tobě mění a muže to vyvolat spousty problémů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem ti chtěla poslat odkaz na super stránku tady jsem čerpala já inspiraci http://www.mimistyl.cz/kocarky/?sortOrder=price-asc&perPage=90 nění sice nejlevnější ale zase má spousty výběrů
2. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky

jsem zpět z Brna a nejsem z toho moc moudrá, spíš naopak :frowning2: byla jsem na monitoru a nezdálo se jim srdíčko, bylo moc rychlé, takže mě poslali za dvě hodiny na ten monitor znovu a dopadlo to stejně, takže si nás ještě dneska pozvali na pátou hodinu, s tím, že se zase udělá a uvidí se co bude dál.
Kontrola pohmatem i UTZ dopadla dobře, malá má odhad váhy 3300g, je hlavičkou dolů, průtok pupečníkem v pořádku a plodové vody přiměřeně. Čípek měkký a s ostatním je to všechno nachystané.
.... až teda na ten monitor jsem s toho docela zdrblá, páč nevím co se děje a co to teda znamená :frowning2:
2. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak tady svítí sluníčko, ale je to každou chvilkku jinak. ale zima..

Luci, co to čtu!!!:frowning2: No snad to nic nebude a Verunka je uplně v pořádku!! Přece doteď bylo, tak co by najednou měli.. Snad v pět budete moudřejší. Hlavně se příliš nenervuj (vím, to se snadno říká) a snaž se zůstat v klidu!!!!
2. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Lucí to bude dobrý neboj :wink: možná to bude tím tlakem určitě je malá v pořádku když byla do tedka tak co by na jednou měli :pensive: jak říka Hanča snaž se být v klidu!!! i když to jde těžko já vím držím mooc palečky a večer dej určitě vědět ju myslíme na tebe pa pa
2. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
Holky, manža něco našel na internetu a píšou, že to je ve spojitosti z níkým tlakem a víte jak já ho mám :grinning: tak snad to bylo s toho a nic to neznamená.
Určitě se potom ozvu co a jak :wink: a kdyby ne já, tak manžel určitě.
2. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Tak vidíš Lucí jsem si to myslela :grinning: určitě to bude vše ok
2. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Luci, tak fajn. Ještě že je ten internet!:slight_smile: A taky nemlela se tam třeba malá nějak víc, že by to jako nemohli nějak pořádně zaměřit?! To by taky mohlo být, ne?!
:slight_smile:
Tak se držte a radši si vezmi tašku, kdyby si tě tam už chtěli nechat :slight_smile::slight_smile::slight_smile: držím palce!!! I bobista!!:slight_smile: I když ten je asi ještě nemá :grinning::grinning::grinning:
2. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Hani, malá se hýbala tak normálně...

Tak razíme směr Brno, držte palce a já se SNAD ozvu až dojedem domů :slight_smile:

Jinak díky za držení palečků a bobistovi už myslím rostou :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
taky držím palečky Lucí :wink: Hani taky myslím že bobistovi už rostou :grinning:
2. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Luci, myslim na tebe a malou, držte se!!!
a jdu domu!!
2. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem s manželem doma z porodnice. Dopadlo to tak, že monitor lepší nebyl..bohužel to bylo opět v rozmezí 150 až 160-170, takže mě znovu prohlíželi a dr.se potom radila ještě s jedním doktorem, jestli si mě tam nechají nebo pustí domů. Moc se jim nechtělo, abych šla domů, ale jelikož mě tam znovu chtějí na monitor ve Čtvrtek, tak mě domů pustili s tím, že se teda uvidí jak v ten den dopadnu.

Jinak Vám moc děkuju, že na mě myslíte. Jste hodné :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.