• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Tak snad to bude ve čtvrtek lepší Lucí a o tom tlaku nic neříkali??Je jasný že na tebe myslíme vždyt už se tu podporujeme pomalu 9 měsícu :wink: a budeme podporovat dál i když už budeme mít mi dvě mimísky na světě tak zase ty dvě berušky co to mají všechno ještě před sebou :grinning: já jdu zítra na UTZ jsem zvědavá a na nějaký stěry z pochvy nevím na co :confused: myslela jsem že vyšetření spodem se až do porodu nedělá :confused: mám s toho docela hruzu si představím jak lezu na tu kozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Tak jsem se konečně dostala na net, a co to tady čtu? Luci, tys měla dneska náročný den. Tak hlavně, že je zatím relativě vše v pořádku. dávej na sebe hrozně moc pozor a taky si všímej, kdyby se třeba něco změnilo a když tak hurá do porodnice. My tady na tebe budeme myslet. A ptala ses doktorů co to znamená, že malé buší srdíčko rychleji? Je to tím tlakem, jak jste našli na internetu? A pozdravuj Verunku, ať se drží a nezlobí :wink:

Já jsem byla dneska na těhu cvičení a jsem ráda, že jsem se trochu protáhla. Hlavně záda, protože ty trpí nejvíce. Jinak to bylo takové lehárko, ale asi je lepší to teď moc nepřehánět.

Zítra už budu mít více času, tak doufám, že se tady sejdem :wink:
2. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem před chvíli vstala, posnídala a teď si čtu na netu, než půjdu pracovat.
Luci, tak jak je? Cítíš se dobře? Já už mám nervy za tebe. To oblečení a zavinovačky proberem až už budeš doma s malou. Ale určitě se mnou můžeš počítat :wink:
A co ty marci, jak dopadla kontrola? Ty stěry se dělají těsně před porodem, kdyby tam bylo něco špatného, tak bys třeba musela rodit císařem, víš, aby se to nepřeneslo na mimčo. Jinak to klasický vyšetření na gyndě taky nesnáším :angry:
Holky, te´d v televizi běží slavíci z roku 82 - Zagorová, Žbirka a Olympik, to je hrůza, jak ten čas letí. Když si je představím dneska, jak už jsou staří. A byl tam i Kotvald s Hložkem. No ti měli snad 20 :grinning:
Jinak malá dnes tak ráno kopola, že tam měla asi nějaké radovánky nebo co :grinning: Ale zatím to teda nebolí.
Hani a co bobista? Je v klidu? :wink: Kdy jdeš na tu kontrolu?
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky

Jani, cítím se dobře, až teda na ráno..to jsem měla jakousi divnou náladu, až jsem se s toho rozbrečela :grinning: :grinning: prostě hormony a všechno co se teď děje. Je toho zase moc a nejradši bych už měla malou u sebe a byla v klidu.
Určitě to potom proberem :wink:
Koukám, že se ti malá začíná pěkně projevovat...to je super.

Marcii, ty stěry se dělají hlavně na streptokoka, kdyby jsi ho náhodou měla, tak by ti při porodu museli dát nějaké prášky nebo něco takového, aby se to zničilo a nenakazilo se od toho miminko. Není na tom nic hrozného, to spíš to prohmatání atd.to je už sakra nepříjemné.
...ale co by jsi pro malého nevydržela :wink:

Hani a jak to zvládáš všechno ty? Dávej na sebe prosím tě pozor!!!!!
3. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Jdu dělat houbovou omáčku s kendlíkem... mňam, tak sem potom mrknu a popřípadě budu reagovat na příspěvky.
3. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Luci, to je hormonama, to je normální. Já se taky kolikrát rozbrečím v situacích, kdy bych normálně nebrečela. Ale ono to pak nejde ani zastavit.
Taky u vás tak sněží? My za chvíli zapadnem sněhem. Ještě že jsem všechny pojíždky vyřídila včera. Dnes by mě na ty silnice nikdo nedostal.
A to prohmatávání je bolestivé? No to se teda těším :angry: Já jsem taková cíťa, že mě všechno bolí. Proto se i toho porodu hrozně bojím. Nejlepší by bylo, kdyby mohl rodit někdo za mě :grinning:
Mohly bychom si, Luci, začít tipovat, kdy porodíš. Já bych to viděla podle kalendáře na 7., protože to má Verunka svátek (nezměnili jste náhodou jméno, že už ho nemáš v pase?) ale podle sebe na úterý 9.2.
3. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Jani, né že by to bolelo, ale je to už hodně nepříjemné..páč ti miminko už naléhá na spodek a dr.tě tam prohmatává :confounded: takže asi tak. Já se tam pokaždé kroutím jako žížala a to můžu být uvolněná jak chci.
Jinak jméno jsme nezměnili, ale pokud bude chtít jít na svět toho 7.2 tak ho určitě změníme, protože by mi bylo líto, kdyby malá měla v jednom dni narozeniny i jmeniny.
3. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Luci, pokud se narodí v brzké době, což je u tebe více než jisté, tak stejně budete slavit svátek i narozky dohromady. uvidíš. A jaké máte záložní jméno? My ještě pořád nemáme vymyšlené. S bývalým manželem jsme mělli vymyššlené obě - pro holčičku i pro kluka, ale ty teď dávat nechci. Měli jsme Simonku a Mirečka (i když ten by mi asi nakonec neprošel) :grinning: Ale teď teda vůbec nevím. Snad to doopravdy nebude kluk, protože vybrat klučičí jméno je ještě horší. Ale v porodnici musíš nahlásit obě jména, že?
3. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
Jani, to sice ano, ale neměla by to v jeden den..víš :wink: a záložní jméno je ve hvězdách, páč manža pořád otravoval tou Eliškou :angry: a já ji prostě nechci!!!!!Takže kdo ví, snad to bude jméno podle plánu :grinning:
A hlásí se jenom jedno jméno, před porodem už vědí jestli je to klučina nabo holčička, takže už nahlásíš buď holčičí nebo klučičí jméno.
Jenom ti co si to nechtějí říct hlásí obě dvě jména pro miminko.

Noo, my kdyby jsme čekali kluka tak by byl po mnaželovi Petr :slight_smile: sice jeho otec je Petr, můj to samé a mám i bráchu Petra..ale i tak bych chtěla aby to bylo po něm, jenomže čekáme holčičku a Petru nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co ta Marcii?
3. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Asi chudera zapadla sněhem. :grinning: Ne, já myslím, že je za chvíli tady. :slight_smile:
Přítel chce, aby byla malá po mně, případně kluk po mým taťkovi - Jirka.Ale to já právě taky moc nechci, protože i brácha je Jirka, ledaže bychom fakt nic jiného nevymysleli a při porodu jsme byli překvapení :grinning:
Mě ještě na holku napadla Elen a to se líbí i příteli, ale ani nevím, jestli je v kalendáři.
Jinak ani nevím, jestli jsem ti psala, že Verunka byla můj favorit od mala. Jmenovala se tak každá moje panenka. Ale jmenuje se tak už sestřenka, tak vymyslím něco jiného. ale je to moc krásné jméno. I moje nejlepší kámoška byla Verča. Tak budu moc držet palce, ať to nevyjde na neděi. I když podle TP máš ještě více jak týden čas.
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Já jdu po třetí hodině pro Áďu do školky. Manža jel na jednání a potom má od 17hodin na firmě školení až do 2Ohodin, takže mi dojede domů až kolem deváté nebo i později.
Tobě se to také nelíbí, kdyby jsi měla dát jméno po sobě? Já bych po sobě Lucinku dát nechtěla, nevím proč, ale nechci..
Elen by měla být v kalendáři.. ale jak ji cheš říkat? Elenko? Ell?
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky!!
Já nezapadla. tady ráno pršelo, a pak svítilo slunko a dokonce něco roztálo. Určřitě je nad nulou. Hurrráááá!! Už chci jaro, doufaám, že zas nepřijde chumelenice!:slight_smile:

Jinak u mě všechno ok. Tedy myslím. Vždycky se sice vyděsím, když mě nebolí prsa, nebo je mi chvilku dobře, ale většinou se bobista za chvilku ohlásí tlačením žaludku, tak mu věřím!!:slight_smile:

Luci, neboj!! Snad to bude všechno v pořádku a malá je jen unavená a nemůže se dočkat venku!:slight_smile: Anebo tuší, že bude muset do tý zimy a nechce se jí!:slight_smile:
A jsem zvědavá na to jméno tedy... :slight_smile:

Jani, koukám, že máte taky to složité s jménama! U nás je to sice zatím tabu, abychom nic nezakřikli, ale už jsem to tu jednou psala. Na holkách se v klidu shodneme, ale klukl? To bue boj.. navíc si nevím proč myslím, že budem mít kluka!:slight_smile:

Marrciii, snad nejsi zapadaná!!:slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
No říkali bychom ji, elenko, eli, hm a to je asi tak všechno :sweat_smile: tak teda nevím. Ale po sobě jméno nechci. To raději něco vymyslím.
Tak u nás teď trochu přestalo sněžit, snad už do jara. Taky už mě ta zima nebaví. Pomalu nedopnu zimní bundu a novou kupovat je snad zbytečné.
Hani, ty musíš mít kluka, aby tady nebylo přeholkováno. Hlavně, ať je mimi zdravé a pak je jedno, co to bude :slight_smile:
musím jít něco dělat. tak zatím.
3. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Tak já jsem se suprově prošla do školky, fakt super počasí..sluníčko pěkně svítí, takže jsem vytáhla i sluneční brýle a užívala si to na víc jak 1OO% :dizzy_face: :dizzy_face: takhle by mi ta zima vyhovovala.

Jani, o nedopnutí zimní bundy mi povídej :angry: já jsem v ní napasovaná tak, že se to ani malé nelíbí.. vždycky mě celou dokope a když se rozepnu, tak to břicho vystřelí a já cítím óóóbrrr úlevu :grinning:

Hani, jestli to bude kluk nebo holka to je jedno, hlavně že to bude zdravé a těhu bude bez komplikací :wink:

Ta Marciii tady ještě nebyla :confused: ????
3. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahojky holky
konečně jsem se dostala k tomu abych vám napsala dneska je den nějak krátký nic nestíhám :sweat_smile: tak na kontrole jsme dopadly dobře Vojtíšek odpovídá 37tt akorát že žádný stěry se nedělaly dokotorvi nedorazila sestra a nestíhal tak prý až za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem se na to psychicky připravila a ted mužu na novo :angry: a na víc jsem měla strašně vysoký tlak 150/92 :confused: a to se mu moooc nelíbilo.Ještě mě poslal do nemocnice na srdíčko plodu tak jsem musela hned na 10 naklusat a Vojtíšek ač je vetšinou vzhuru zrovna spal a nehodlal to měnit at jsem ho budila jak jsem mohla paličatej chlap :angry: :sweat_smile: tak sem ta ztrávila hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale máme to všechno krasný v pořádku pak jsem musela znova k mému dr.na přeměření tlaku jestli klesnul naštěstí je v normě a z nemocnice k tomu mému dr. je to zase přes celý město zpátky :rolling_eyes: tak jsem celý den procestovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že krásně svítilo sluníčko a bylo jak na jaře :grinning:
Holky já musela nahlásit obě jména asi je to všude jiný :grinning:
3. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Holky mám ideální míry modelky xxxl 106 115 106 a váha 75,5 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrůůůůůůza
3. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Marciii, super, že jsi už doma a že to dopadlo dobře. Trochu si mě vyděsila s tím tlakem.
Dneska bylo náááádherně, já sama jsem se parádně prošla, jak jsem šla pro Áďu do školky :wink: takhle by mohlo být častěji. Vojtíšek ti chrupčel, jo? Hihi, to si umím představit, jak jste ho budili a on nechtěl..
Pěkný míry :grinning: :grinning: já měla 115 před 2týdny, teď už to radši ani neměřím, páč by mě to číslo nejspíš položilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Luci mě ten tlak taky vyděsil ale pak už jsem měla 120/70 :grinning: asi jak jsem byla,nervozní stěch stěrů :sweat_smile: No jo Vojta chrupčel ale paradox je to že celou dobu do mě čutal ještě v čekárně a v ordinaci jak najust udělal hají :angry: :sweat_smile:
No já myslím že už jsem se taky změřila naposled ty míry jsou děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takový počasí jako dnesk bych už uvítala každý den :grinning: to byla nádhera jinak mě pobavila ta tvoje historka s bundou já se do těch mých prostě nenarvu mám krátky do pasu takže jsem šáhla po manžovo kabátu vypadám jak hastroš pač mi je všude velká jen přes bříško akorát :grinning: ale co už to vydržím :sweat_smile:
3. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
Marciii, já bohužel nedopnu ani manžovu bundu a to je fakt co říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsme šli s Adisek bobovat, tak jsem si hrdinka chtěla vzít svoje lyžařský kalhoty v domnění, že je zapnu a ejhle...chybělo mi několik čísel :grinning: :grinning: tak manža vytáhl ty svoje, že mi je půjčí a já se nevešla ani do jeho :angry: prostě mi ty cenťáky na to zapnutí chybí.
3. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
:grinning: Jo jo je to hruza ale co by jsme pro ty naše drobky nevydrželi vid :dizzy_face: no já si taky včera hrdinka myslela že si vezmu na to,vyšetření svojí sukni že jí prostě dám pod bříško a bude a taky nic :angry: radši už nic takovýho nebudu zkoušet člověk pak uplně dostane depky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem volala sprosíkem setřičce která má 85 kg aby mi pujčila sukni tak mi jí ještě večer vezla a byla mi jen tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Lucí jdu si udělat nějakou ňamku k večeři mám šílenje hlad :sweat_smile: kdy jdeš zase na to srdíčko???
3. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Marcii, jdu na něho zítra.. na 11se jdu s manželem ostříhat a ve 13hodin tam mám být, takže se ozvu až dojedem-to bude tam po 16hodině. Ale ráno vás tady budu ještě prudit :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak já ti budu mooc držet palečky i Vojtíšek ju aby bylo vše v pořádku.
Haňulka s Jančou dneska asi už nedorazí tak snad se moc nepřepínají :confused:
Když jste se tak bavily o těch jménech tak jak jsem musela nahlásit i tu holčičku tak manža taky doufal v tu Elišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak jsem ho při tom nechala a když jsem přijela domu řekla jsem mu že jsem nahlásila Haničku :grinning: chvíli se tvářil kysele :sweat_smile: le na konec to rozdýchal jsem mu řekla stejně to je kluk tak co řešíš je jedno co se nahlásí no ale co kdyby náhodou že jo tak elišku bych neztrávila ani omylem :grinning:
3. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
Hoky pořád něco dělají a potom večer padnou do postele a jsou mimo realitu..snad to nebudou takhle dlouho s tou prací přehánět :wink: a o Elišce mi ani neříkej, začínám být na to jméno fakt alergická :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec nechápu, co se mu na tom jméně líbí. Vždyť je tolik pěkných jmen a my jsme se s těch všech zhodli akorát na Veronice.
Jestli tam budu muset nahlásit i já tu holku, tak mu to ani neřeknu :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
Pěkné zasněžené a mrazivé ráno, holky..

Jsem tu jako první :grinning: :grinning: že vy ještě chrupčíte v postýlkách..
4. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
U nás taky poletuje snížek ale je nad nulou tak to zase hned taje :grinning: a sem tam už vykukuje sluníčko třeba bude tak krásně jako včera :grinning: kéž by....
Lucí jsem vzhuru od 8 ale nějak jsem se nemohla rozhýbat kupodivu jsem dneska byla vzhuru za noc jen 4x došla jsem si na záchod a hned zase zabrala to už se mi dlouho nestalo :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Tak den začíná hodně špatně.. aspoň pro mě. Před chvilkou mi volala mamka a umřela mi prababička :cry: :cry: holky, nezlobte se, ale já se tady ukážu až budu ok. Jsem s toho docela hotová, páč nám v nemocnici říkali, že se to obrátilo v dobrým a její stav se zlepšil :pensive: :pensive:
4. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Lucíku já tě chápu je mi to moooc líto vždyt jesm si nedávno prošla tím samým :frowning2: :frowning2: budu na tebe myslet a drž se ju na dněšek držím moooc palečky at je srdíčko ok až bude líp tak se ukaž zatím papa
4. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky

tak monitor byl o něco lepší, hned jsem dr.upozornila na to, co se nám stalo v rodině, takže by to podle toho i odpovídalo. Zrovna tam byl dr.Vrána z Obi, takže si mě kupodovu pamatoval a pustil mě domů s tím, že žádný stresování atd. prostě klid a v Úterý na kontrolu. Jinak si mě ještě kontroloval pohmatem a říkal, že je to pěkně nachystané...takže asi některý den znásilním manžela a trochu tomu pomůžem.

Tak se mějte pěkně a promiňte mi, že nereaguju na všechny příspěvky. :pensive:
4. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahojky,
Luci, to mě moc mrzí. Buď statečná :pensive: Ale je dobře, že aspoň nemusíš zůstat v nemocnici. No jsem zvědavá, kdy to bude.f Tak se drž a opatruj.

Marci, krásný míry :wink: a kollik jsi přibrala za celé těhu? já mám už 68, 4 kg nahoře, taky tak nějak počítám s tou 75, doufám, že to nebude o nic víc. A ještě k tomu oblečení, já bych spíš potřebovala to vaše břicho, protože mám k dispozici buď svoji bundu, kterou tak tak dopnu, a to jsem v ní měla pěkného fóra nebo si můžu půjčit, ale v tom vypadám zase jak slon :grinning: tak se modlím, aby bylo brzy teplo, aby se už mohlo chodit nejlíp jen ve svetru.

Jinak u nás nic novýho, malá sem tam pěkně kope, ale řekla bych, že je spíš klidnější než ďáblík.
Hani a co ty? Kdy jdeš na tu kontrolu?
4. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.