• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Lucíku to je fajn že dneska už bylo srdíčko lepší a je dobře že tě pustily domů tak to znamená že za chvíli bude verunka mezi vámi :wink: a zase bude líp uvidíš.Ukaž se tu kdy budeš chtít ju až budeš mít náladu :pensive:

Jani já jsem se zpravila celkem 10,5 kilo v to jsem ani nedoufalal bála jsem se že přiberu tak 15-20 když jsem viděla jak to rychle skáče na začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bud ráda že je malá klidnější třeba bude jako Vojtík a já ti pak řeknu jaký je mimnko doufám že mu to zůstane :grinning: :grinning: naše bříško budeš mít za chvíli neboj a ještě budeš vzpomínat to pidi co máš ted já už se těším až nebude je fakt strašně nepohodlný nikam se sním nevejdeš všude narážíš a o spaní ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hańulka dneska asi nedorazí :wink:
4. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
Holky moje, přece jenom mi to nedá a potřebuju se odreagovat-aspoň trochu. Manža mi to pořád radí, že si mám s vámi psát, že přijdu na jiné myšlenky a ono je to i pravda. Nemůžu být pořád zavřená v pokoji a brečet do polštáře, i když to moc bolí, ale musím to brát i tak, že člověk se narodí a jednou prostě umřít musí a prababičce bylo už přes 80let :pensive:

Normálně nevím, nevím...ale myslím si, že mi začíná odcházet hlenová zátka :confused: je to jako kdyby sopel, ale bez příměsi krve. Nikdy jsem to na spodním prádle neměla a toto výtok rozhodně není.

Jinak se přidávám k tomu, co psala Marcii... také se už těším, až bude malá venku a já budu mít zase to své bříško..toto je už fakt moc, ke konci se to hrozně vleče, bolí tě od toho záda, nikam se s ním pořádně necejdeš atd. a o spaní ani nemluvím.
4. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
...nějak mě to nenapsalo intimku :angry:
4. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Lucí že by ??? no ale ta krev muže teprve přijít tak uvidíš dneska během večera :wink: kdyby jsi náhodu jela rodit manža nám dá vědět ne??
Asi má pravdu ono je to fakt lepší se odreagovat taky jsem nakonec dělala to samý a mamža mi řekl ber to tak že někdo musí odejít aby se další narodil vím že je to blbý ale asi na tom něco je i když je to zkur.... život před chvíli mi volala kamarádka že její mamince našli nádor v hlavě a je to kritický :angry: tenhle rok je nějakej divnej :frowning2:
4. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Lucí nemuže to být taky tím jak tě doktor prošahal ????
4. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
Marcii, no uvidíme jak to bude.. ale fakt jsem se cítila pěkně blbě a hlavně tam dole mokře :angry:
Jj, manža by to asi ještě napsal rychle na koňa a potom by písl až kdyby byla malá venku, páč na vás nemám tel.číslo.

Taky jsem to dneska říkala, že jednou člověk umře a další se narodí. Je to prostě tak a nikdo s tím nic neudělá..bohužel.
Jinak s tím nádorem je to také špatné, snad se to dá ještě nějak zachránit.
4. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Lucí už ne dávají jí čas jen do rána :confounded: já ti dám muj tel na Ip ju kdybych náhodou začla i já tak manža by sem nepsal moc tomu nehoví :wink:
a jinak tě nebolí bříško nic ??
4. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Moje tel.máš, jsem ti ho posílala už před pár dny do IP :wink: jinak se těším, až napíšeš, že je Vojtíšek na světě.
Zatím mě nic nebolí, ale řekla jsem manžovi, že bude dneska sex a že to trochu popoženem :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
:grinning: tak to se máš já mám ještě čas pomalu měsíc no musím vydržet kdyby něco budu ráda když písneš a já hned písnu holkám sem na koníka kdyby náhodou manža nestíhal :grinning: po tom sexíku mi máme zatím sex zakázanej tak nic no ale dneska jsem měla poslíčky už častěji a je to čím dál horší tak jsem zvědavá co mi ve středu řekne doktor :grinning:
4. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
tvoje číslo mám uložený v tel. hned jak jsi mi ho poslala v IP :wink:
4. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
Marcii, já mám ještě tak dva týdny také čas... první termín mám 16.2 a druhý 2Otého :wink:
...to ani nevím, že máte sex zakázaný, jsem to nějak nepostřehla.
4. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Jo jo Lucí vlastně ho máme omezený na minimum celých 9 měsíců první tři jsem nesměli vůbec a pak fakt jen příležitostně tak že bych to spočítala na v pohodě na 10 prstech za tu dobu :sweat_smile: je to krušný ale Vojtíšek za to čekání stojí a manža je v tomhle naštěstí strašně tolerantní a na víc měl strach tak radši zvolil ručku jak říka :grinning: vystačily jsme si zmazlením ale říka až porodíš a skončí ti šestinedělí tak se těš :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
No jo máš ještě 12 dni do porodu ale ty druhorodičky většinou rodí dřív ne??? a nevěřila bych tomu ale dá se na to být bez sexu zvyknout když to nejde jinak :angry:
4. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
To já nevím jak to je, kdy rodí ty druhorodičky :sweat_smile: jedna to má tak a druhá zase jinak. Kamoška rodila klučíka a měla ho za 4hodiny venku od začátku bolestí a to byla prvorodička :grinning:
4. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
jé, tady se to rozjelo :wink: Luci, no jestli na to s manželem ještě vlítnete, tak to asi fakt bude rychle. Hlavně, a´t to není v tu neděli.
Koukám na zprávy a tam zrovna říkali o těch pedofilech. To je hnus ti lidi. Nedokážu pochopit, že někdo dokáže ublížit dítěti.
Marci,já si mysllím, že před porodem už sexík můžete, to už přece nemůže Vojtíškovi ublížit.
4. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Holky, tak vymýšlíme jiné jméno :grinning: :grinning: takže to bude přece jenom překvápko...
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
jé, tak to jsem teda zvědavá. ale to je fajn změnit to na poslední chvíli. Aby to nebyla nakonec Lucinka. A to je taky moc pěkné jméno. Já jsem nad ním taky uvažovala, ale prý je to poslední dobou hodně rozšířené.
4. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jani těsně před porodem už budeme moct :grinning: ale ted musíme ještě vydržet 14 dní ale co to je proti tý době :wink: Lucí 4 hodiny rodit to by byla nádhera :grinning: já už to vidím jak budu rodit nejmín 17 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: to máš dobrý že to mužete ještě změnit to jmeno to já už to nezměním :grinning: i když Vojta je jasnej i tak :wink:
4. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
.... Marcii, kdyby to byl klučina, tak by byl po manželovi Petr, ale teď u malé je mi prostě líto, že by měla svátek kousek od narozenin :confounded:
Adam má sice svátek na vánoce, ale je to jenom svátek a narozeniny má v Květnu a prostě se těší a o to nechci malou připravit.
4. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
To chápu Lucí proto mi dali Vojtíška který to bude mit až za dva pul měsíce jinak by jsme dali toho Matýska ale ten je hned v unoru myslím nebo z kraje března .Jdu do pelíšku holky Lucí kdyby něco písni klidně i v noci ju manža vzkazuje že drží palečky :wink: jsem mu řekla že možna budeš rodit a už je jak uvytržení :grinning: ted si zrovna hrál s malým na babu a říkal už aby chtěl ven :confused: :grinning: jsem ho musela zklidnit že má čas :grinning: tak dobrou noc holky a Jani ty se koukej šetřit ju :wink: s tou prací
4. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
No to marci, jo, teď ještě vydržte :wink: Ale před porodem, ať si to ještě užijete, protože potom to zas bude na kočku :wink: Já jenom doufám, že budeme mít všechny porod v pohodě. Taky už bych to chtěla mít za sebou a už se 'jen' starat o miminko :slight_smile: A o tom břichu. Mně už překáží teď, a to teprve naroste. Se úplně děsím. :grinning:
4. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj kecalky moje!!!
Koukám, že tu jeden den nejsem a hned se tady skoro rodí, vymýšlejí nová jména a vůbec kecá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luci, je mi moc líto s prababičkou!!! Jsi statečná ženská, zvládneš to, i když to moc bolí!! Jak se jmenovala? Nemůže být malá po ní třeba?!:slight_smile: Když vymýšlíte nové jméno?!:slight_smile:

Marcii, tak u nás to vypadá podobně:slight_smile: S tím sexem... Paní DR sice ani nemukala, dokonce říkala, že můžu po něm trochu špinit, ale my vůbec nic neděláme, jak se bojíme oba. I manžel...

Jani, ty nekoukej na takový ošklivý věci :slight_smile: A vlastně jsem se chtěla zeptat, vy taky stavíte domeček nebo jsem se učetla?!

JInak u mě nic nového. Jen jsem prostě vůbec nestíhala. Ve středu jsem měla hrozně rozlítanej den, měla jsem oběd pracovní a ráno opraváře na plyn a pak jsem ještě něco z domova dělala do práce a ještě jsme s manželovo kolegy a jinýma lidma byli hromadně na bowlingu. Hodila jsem párkrát, bála jsem se o bobistu a stejně mě z toho bolí ty moje zpropadený kyčle..A včera totálně pracovní den.. až jsem si říkala, že je to skoro přehnaný :slight_smile: Celý dopoledne porada, pak rychly oběd s kolegackem a pak jsem tady pracovala a pracovala... až bylo po pátý a manžel mě vyzvednul :slight_smile:
Na kontrolu jdu v pátek za týden a ve středu na krev na lačno ráno..
Jinak dneska mě zas ráno nebolely prsa ani mi nebylo nijak blbě, tak jsem zas chytala paniku, ale manžel mě uklidnuje ze to prece musí už jednou skončit, tak doufam :slight_smile: no znáte mě.. Dokud to neuvidím na UTZ, že tam bobista v klidu bobuje, nebudu klidná...
5. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky holky
Hani to je je přesně náš případ on řekl že nám ho přímo zakázat nemůže ale at to fakt nepřeháníme a jsme opatrný a že fakt nedoporučuje moc často jenže ten strach na konec převládne a s toho sexíku člověk stejně nic nemá :confounded: tak jsme to z manžou po několika zkoušení pak vždy bolestech bříška vzdali asi to bylo i tím že jsme se fakt ani jeden nedokázali tak uvolnit :wink: no ale dá se to vydržet jak už jsem psala :grinning:
S tím bowlingem fakt opatrně Hani je to zrádný pohyb já si tyhle radosti radši všechny odepřela i když na bowling chodím strašně ráda.A nepanikař že ti je dobře a prsa nebolí manža má pravdu musí to skončit a na víc jestli to dobře počítám blížíš se konci toho rizikovýho období ne? takže to muže ustat ze dne na den ale já vím člověk je neklidný dokud to neslyší od doktrky a nevidí ultrazvuk :wink: bobista se má určitě čile k světu uvidíš že ti to příští pátek potvrdí i UTZ Taky je možný že tě bude chtít nechat doma aby jsi už nepracovalal no uvidíš každopádně kdyby jo nech si poradit od doktorky ví co dělá :wink:
5. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Lucíku co ty žádná sms tak předpokládám že jsi ještě pořád 2v1 :grinning:
5. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahoj, kočky zatím jsem ještě pořád 2v1
5. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj, jojo Marci, já to nepřeháněla, protože fakt to nešlo kvůli kyčli a navíc jsem radši nechtěla kvůli bobistovi..
zrovna dneska jsem říkala manželovi, že bych chtěla doma UTZ :grinning: jestli by s tim nemohl něco udělat :grinning:
Marci, no konec se blizi, ale je to ještě daleko, dneska jsem 9TT+6, takže ještě musím vydržet... :frowning2: snad to vydrzim :grinning:

Luci, to je dobre, i když chapu, že už bys ji měla radši u sebe!!:slight_smile: Co jméno?!:slight_smile: Holčičích krásných je spousta :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Hani to už uteče jak voda :wink: a počkej jak to pak poletí až ten poslední měsíc se zas bude táhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucí tak to je fajn už žádný hlen nic ? asi to bylo po tom jak tě doktor prohmatal :wink:
5. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Marcii, od té doby nic, takže to bylo opravdu ono :slight_smile: jestli to bylo tím, jak mě dr.prohmatal to nevím, ale porod snad poznám :grinning: :grinning:

Hani, pokud manžela přemluvím, tak to bude jiné jméno, ale jaké to neřeknu, to je překvápko :wink:
5. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jeee, Luci, to nám nemůžeš udělat :grinning: takhle nás napínat :grinning:
5. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Lu cí jestli ho nepoznáš ty tak já už vůbec ne :grinning: Hani nech se překvapit o to to bude napínavější :wink:
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.