• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Marcii, neboj si dělám srandu :grinning: :grinning:

Hani a ty neměj strach o bobistu, je tam a je póóóóóóóóřádně zakousnutej :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Dneska dělám na oběd filé a brambory... se na to těším tak moc, že mi tečou sliny :grinning: :grinning:
Odpoledne jdeme na oslavu, takže se tu ukážu až později, takže kdyby jste mě náááhodou hledali, tak aspoň víte kde jsem.

Hani, nooo né že bych vám to dělala s tím jménem neschvál, ale je to prostě překvápko.
5. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Já dneska vařím špagety po milásnku to zase tečou sliny mě Lucí :dizzy_face: :grinning: mi jdeme kolem 5 taky na návštěvu ke známým takže budu asi až na večer možná jestli to neprotáhneme :grinning: tak mě taky nehledejte :grinning:
No já nevím co se týká toho porodu myslím že to poznáme asi všecny co :grinning:
5. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Luci, no dobře!:slight_smile: My ti to rády odpustíme :slight_smile: Jen už abychom to věděly :grinning: :grinning::grinning:
A nedělej mi chutě, rybu bych si dala, jsem jí neměla tak dlouho.. hmmm, asi budem dneska hledat rybí restauraci k obědu :slight_smile:

MArci, no, Jestli Lucka nepozná, my budem uplně ztracený.. Ještě že mi to tu popíšete tři, snad něco z toho bude pasovat pak i na mě :grinning:
5. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj kočky,
tak vidím, že je Lucík ještě mezi námi. Takže sexík nezabral :grinning: já mám ráda překvapení, tak nás klidně můžeš, Luci, napínat :wink:
A s tím porodem, já jsem si vždycky myslela, že se jede do porodnice, až praskne plodová voda a že teprve potom začnou ty stahy a ono je to snad obráceně, či co. No člověk je z těch amerických filmů úplně zblblej. Ještě jsem to pořádně nestudovala, říkám si, že mám ještě čas a taky, že se hodně dozvím od vás.
Marci, je to jak píšeš, šíleně to letí. Já už jsem taky za půlkou a blížím se k době, kdy už je miminko teoreticky možné zachránit. Takže Hani, za chvili to čeká i tebe :wink:

Jinak já jsem byla dnes na tom ekg, všechno o.k. a už jsem si sehnala dětskou doktorku, prej je to v dnešní době celkem problém. Mají celkem plno.
Jo Hani, my taky stavíme, ale teď jak byly ty zimy, tak se nic neudělalo. Snad už se to počasí umoudří. Ale jestli budeme bydlet do porodu, to teda nevím. Přítel říká, že se to stihne, já tomu moc nevěřím. Navíc nevím, jak někde s mega břichem budu zařizovat nábytek a takové věci. Tak uvidím, jak to dopadne, když tak to budu muset řešit nějak operativně, protože máme teď to bydlení celkem malé, takové provizorní, tak do toho ani nechci vrážet prachy.
A jak jste, Hani, vy už pokročili? můžeš sem třeba hodit zase ten odkaz, na ty vaše stránky, jestli tam máte něco nového.
5. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Je, detskou doktorku! To je fofr :slight_smile: já ani netuším, kde budu rodit :grinning: a to se mě dr už ptala :grinning: nooo, asi budu muset začít hledat, ale až po 12TT a NT.. dřív to nemá smysl...

Jani, tak to máte taky dobry!! Snad to stihnete. Zima je peklo, vidím to u nás. My teď bydlíme taky v 1+1, malej, ale muj, ale spaní máme v patře, nevím, jak budu s pupkem jednou slezat ty schody :grinning: tak se těším, že snad to taky stihneme
Jinak ten odkaz jsme zrušili, protože holky z te diskuse tam měli problém s vykrádáním stavby atd.. takže nechcem nic riskovat.
Nová máme okna, to jsem tu říkala, teď se dodělává elektrika (dneska končí), je zateplená střecha, pokojíky nahoře hotové vlastně, připravené.
čekáme na aspon mírné oteplení, aby mohli přijít vodáci a omítkáři nahazovat. Pak vzduchaři na topení a zalít podlahy a pak už to snad bude svištět :slight_smile: obklady, vymalovat, kuchyň, a bydlíme :grinning:
Nám stačí postel a kuchyň a koupelna a wc :slight_smile: jsme skromny :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
No jo, Hani, tak to už skoro bydlíte :wink: A na všechno ohledně mimi, máš ještě čas, já jsem taky začala mimčo řešit až po tom 12tt. Taky jsem pořád měla strach. Pak jsem se bála do velkého utz, ale teď už to vypadá, že je vše o.k., tak už řeším kočárek, protože ten co se mi líbí se musí objednat 3 měsíce předem. A tak pomalu sem tam něco. Ale ještě nic nepřeháním. My máme sice 2+kk, ale jsou to takové menší pokoje, takže moc nemám na věci místo. A to mám ještě plno hader a nábytku v OL, tam mám 3+1, ale ten prodávám. Na to stěhování se vyloženě těším :unamused:

A termín porodu ti řeknou na tom NT screeningu, je to prý nejpřesnější určení dle utz. A druhý termín budeš mít podle MS, ale mně se třeba o dva týdny lliší.

A s tím vykrádáním to je teda drsný, ale když se nad tím zamyslíš, tak to má logiku, jsou tam různý fotky s materiálem, povídání, kdy tam kdo bude, ideální pro zloděje.
5. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
jani dětskou doktorku :confused: :confused: :confused: tu já ještě vůbec nemám ani jsem to nezjištovala tak to jsi mě docela překvapila :confounded:
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Holky jedeme na tu návštěvu tak se opatrujte těhulky :grinning: a ty Lucí kdyby něco a náhodou se rozhodla jít malá ven písni sms :grinning: zatím pááááááááá
5. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
Marcii, tu dětskou dr.by sis měla už zajistit, já jsem si ji už zajistila, páč u nás v porodnici už ji musím po porodu nahlásit :wink: a ona by potom měla dojít k tobě a mrknout na miminko a nebo ty k ní-to už záleží na domluvě.
A užijte si oslavu, kdyby něco, budu vás informovat :wink:

Jani, sexík nezabral, ale my v tom budeme pokračovat...snad to ničemu neublíží :grinning: a já jsem ani nevěděla, že také stavíte baráček :confused:
Jinak začátek porodu začíná u každého jinak, někomu praskne voda sama od sebe a někomu ji propichují v porodnici. Ale to je už složitější.. každopádně se toho neboj, malá za to všechno stojí :wink:

Hani, tak snad to stihnou do té doby, než budeš mít větší bříško. Jinak my už tady bydlíme skoro 3rok a nemáme ještě koupené postele do ložnice, pořád spíme na matracích (ale za to kvalitních).. pomalu se pořád zabydlujeme, páč nejsme žádní boháči a když jsme se přistěhovali, tak jsme jedli u plastového stolu a seděli na plastových židlích než jsme si pořídili pořádný stůl a židle, to stejné sedačka atd.
5. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
Tak my také pomalu mizíme na tu oslavu, akorát teda já jsem jak přejetá.. nevím co to semnou je a to jsem po obědě odpočívala, ale je mi nějak divně, pořád mě dole píchá atd.tak se to třeba spustí :slight_smile:

Mějte se pěkně a kdyby něco, píšu. Páááá
5. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Marci, tak to příští týden někde zařiď. I v TP je kolonka, kde musíš mít razítko, která doktorka se bude o Vojtíška po porodu starat. Někde jsem i na internetu četla, že by snad měla po porodu přijít k tobě domů zkontrolovat, jestli je všechno v pořádku. Mně na to upozornila ta nová gyndařka, že je tady na Hranicku málo dětských, že si to mám vyběhat co nejdřve. Přítel má naštěstí známou dětskou, tak jsem šla k ní a i když už nepřibírá, tak mě jako ze známosti vzala. Je sice už starší v důchodu, ale hrozně milá a příjemná, takže pro děti si myslím super. A dej jí Pán Bůh ještě dlouhý život a hlavně sílu. Ale když jsem viděla, jak odchází z ordinace a sedá za volant, tak myslím, že je ještě hooodně vitální. Takže snad o.k.
A jinak pěknou návštěvu, taky jsem si dnes, když bylo tak teplo a svítilo sluníčko, říkala, že bychom mohli zajít někam na večeři, ale teď už je zase zima a mám navařeno, tak asi ještě počkáme na lepší počasí. Přece jenom já jsem takovej zimomřivej člověk :grinning:
5. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
No, bydlime oprvadu jen SKORO :grinning::grinning::grinning::grinning: ale snad do léta to nějak stihneme pohodlně..
uvidíme
Užijte si návštěvy a víkend holky!:slight_smile: A luci, ty hezky roď jestli už chces :slight_smile:
Marci čeká hledání pediatra
a Jani, ty odpočívej
mějte se krásně holky, jedem k našim, tak se docela těšim, snad cesty budou v pohodě. po víkendu jsem tu zas!!
ahooj
5. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
čauky, taky si užij víkend :wink: já zítra peru a uklízím. To se mi nechce :frowning2: jinak silnice jsou o.k. A už to vaši vědí? nebo bude překvápko?

Lucí, tak ať nejedeš z oslavy rovnou do porodnice :wink: držím palce, ať to hlavně v poho zvládneš a kdyby něco, tak se ozvi :wink:
5. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojky,
tak ještě nerodíme? :grinning: My jsme si dneska trošku poleželi a teď jdu konečně něco dělat.
Tak jak bylo na návštěvách?
6. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky
Jani návštěva supr protáhli jsme to až do 22 hod a domu dorazili někdy kolem jedenácté hned jak sem dala vanu tak jsem padla :grinning: tak to stou doktorkou jste mě vyděsily hned jí začnu schánět holky :confused: :confused: :confused: tady jich taky moc není já myslela že na tu návštěvu po porodu chodí dr.z porodnice :sweat_smile: Kočky budu až po víkendu přijela ségra na celý víkend tak bude veselo :grinning: Hezky odpočívej te a Lucí ještě nerodí písla by mi sms :grinning: a já bych vám dala hned vědět tak pa pa v pondělí
6. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahooj, tak se ještě nerodí?!:slight_smile: Bezva
tak já jdu na poradu..:slight_smile:
8. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky :wink:
u nás zase poletuje sníh :angry:
8. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahojky berušky
Kde jste všechny??? u nás je zima brrr a opět poletuje sníh už mě ta zima vážně štve :angry:
Lucí doufám že nejsi v porodnici ale předpokládám že by jsi mi písla sms?A vy dvě další těhulky se touláte kde????
9. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Já tu náhodou včera byla, ale tady mrtvo, takže jsem pracovala :grinning:
jinak jestli některá rodíte,držím palce ať to jde hladce:slight_smile:
9. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, nene já ještě nerodím.. bych písla sms :wink:
Dneska sem byla zase na kontrole a na monitoru, tak jsem dopadla dobře(aspoň teda co se monitoru týče) a kontrola byla stejná jako před týdnem. To znamená, že to prostě může přijít kdykoliv...už mě s těma řečma docela nervují, páč se pořád nic neděje, krom toho, že mám chvílama dost šílené poslíčky :angry:

Jinak je u nás šílená zima, to počasí si fakt nedá pokoj!!!!!!!!!!

A co vy, něco nového?
9. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Já vím Hani :grinning:
Já dneska razím schánět tu dětskou doktorku tak snad budu mít uspěch :unamused: moc jich taky zrovna není, zítra už se docela těším na UTZ mám od neděle takový divný výtok tak snad nebudu mít nějakou infekci :confused: :frowning2:
a ještě mě trošku zneklidňuje ta Lucinka že se neozývá to u ní není zvykem :confused:
9. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
TAk Lucka je pořád 2v1, takže pohoda :grinning::grinning::grinning::grinning: i Marcii se muže zklidnit a hezky se nervovat s doktorkou :slight_smile: ba neee, snad budeš úspěšná!!! Držím palec
Luci, koukám, že se malé do té zimy nechce a já se jí nedivím.. zrovna jsem si musela přitopit v kanclu, mam uplně ledové ruce
Kdepak se toulá Jani?!:slight_smile: Asi maká jako šroub, blíží se daně...
:frowning2:
Blééé, já to včera spočetla s manželem a budou mi dokonce vracet, naštěstííí!!!!

Jinak u mě nového nic. O víkendu menší výměna názorů s maminkou, lae dobrý, aspoň se vyčistil vzduch :slight_smile: Furt se mě ptá na těhu a já nich nechci říkat, dokud nebude po 12TT a NT, tak dělám mrtvého brouka a navíc mě naštvala, bo to MA práskla bráchovi a jeho ženě těhuli, ocž mi fakt radost neudělala.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: přijde mi, že se teď brácha bojí úplně i zavolat mi.. no nic, snad se to spraví...
zítra jdu na krev, na lačno.. to nesmím ani pít? vstáváme v půl šesté a tam jdu až na 7,40.. to nevím, jestli zvládnu.. a v pátek na ko - snad je tam bobista spokojenej, snad ho uvidím na UTZ, v pátek už budu zase 10TT+6 (myslím), tak by mohl být už mnohem větší :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
Hanííí, no jasně že jsem pořád 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: (na jednu stranu bohužel-páč ty poslíčky mě asi jednou zničí :angry: , ale na druhou jsem zase v klidu, že jsem dojela domů :grinning: ).
To víš, že tam bobista bude a že je spokojený. Proč by nebyl? No jo no, co naděláš... nás tím také v uvozovkách všichni otravovali a nikdo nevěděl, co jsme měli za problém.
Jinak pít určitě můžeš nebo spíš naopak musíš, aby ti ta krev vůbec tekla :wink: ale nesmíš jenom baštit..přinejhorším si vem nějakou sváču sebou a tu tam potom odběru můžeš slupnout :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Jéé, Luci!:slight_smile: Ahooj!! Tak to jsem ráda, že pít můžu... protože jinak nevím nevím.. je mi většinou blivno po ránu, tak abych aspoň něčím ten žaludek oblbla :grinning: :grinning::grinning::grinning:
Sváča je dobrej nápad, aspoň mi pak nebude tak blbě ... :slight_smile: buh ví kolik toho ze mě vysosonou :slight_smile:

Luci, koukám do pasu, tak přece Verunka? Jsem na vás zvědavá!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A snad brzy půjde, aby tě poslíčci nezničily definitivně...
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Jj, přece jenom Veronika... manža mě překecal, si na to jméno hróóózně zvyknul, takže jsem ustoupila :grinning:
Ta svačina je fakt fajn, hodně mě v tomto pomohla, akorát když mi dělali test na cukrovku, tak jsem na to zapomněla a potom mi teda bylo fakt dost špatně-z toho hladu :confounded:
9. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Lucí ahoooj už jsem o tebe měla obavy :grinning:
No takže doktorka nic holky ještě budu muset zítra do města jestli snad tam nějakou splaším :angry:
Hani jasně že je bobista v pohodě a spokojenej :grinning: o tom ani nepochybuj a to že tě mamaka naštvala chápu ty věčný otázky atd je to unavný taky jsme si tím prošli a nikdo asi nechápe ten strach že o tom člověk nechce moc mluvit páč se bojí aby něco nezakřikl :sweat_smile:
Nechci teda nějak strašit holky ale ten výtok mě dooost znervozňuje je docela nepříjemnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to bude zitra ok bych se ani nedivila kdybych při mé smůle chytla toho streptokoka :angry:
9. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
Marciii, já tě zase nechci nějak strašit, ale nemůže ti odtékat plodová voda? Jsi si jistá, že je to výtok? :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
No to asi bude výtok Luci je to žlutobíly a hlavně to svědí :angry: tak nevím
9. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Já teda nevím jak vypadá když odtéká voda ale asi by to netrvalo tak dlouho ne?? od neděle :confused:
9. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.