• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Tak držím palečky at je vše v pořádku já mám taky vždycky obavy toho se nezbavím asi až do konce těhu :wink: Co se týká oblečků já se chystám dneska taky už mě začíná všechno škrtit :grinning: Trička se chystám objednat a asi rovnou xl nejsem zrovna žádný střízlík :unamused: tak uvidíme normální velikost jsem měla 40 a trička L tak nevím jak moc jsoun široký ty trička Luci ???
3. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Zrovna jsem k obědu spořádala krupicovou kaši taky budu asi pěkná koule na konci :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
S tím jídlem se přes den celkem držím, protože pracuju. Ale večer si dám obědo-večeři a za půl hodinky třeba chipsy, tyčinky, čokoládičku, koláč no prostě všechno možné na co přijdu. A od posledně tj asi za ten měsíc jsem přibrala 2 kg. A tesně před otěhotněním taky 2, takže to už špíčky docela přibyly :grinning:
3. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Já jsem od svatby (10/2008) přibrala 2 kila a teď co vím, že jsem těhu kilo..
Ale zrovna jsem teď při obědě pozorovala, že nějak fazolka nechtěla jíst - gnochi se spenatem, jedno z mych oblibenych jidel a uz jsem na konci normalne nemohla...:grinning: což je pro mě šok..

Jani, já taky pracuju, ale stejně. Chodíme pravidelně na obědy (jediný světlý bod dne :slight_smile: a pak se snažím nějaké ovoce jako svačiny, a pak večer něco malého... aspoň. Abych měla pravidelnost, což mi dřív dost scházelo..
3. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Po svatbě se dobře přibírá - to taky znám. Ale asi je to tím, že se člověk trochu odchýlí od svého zaběhnutého systému a přizpůsobí se tomu druhému. A než si tělo zvykne, tak většinou trochu přibere :angry: Mně se nejlíp hubne sportem, ale teď nějaké maratony nechci riskovat. Mám pocit, že i když jsem delší dobu na nohou, tak mne to strašně zmáhá.
Hani, já třeba najednou taky nesním velkou porci. Stačí mi trochu a jsem plná, ale za půl hodinky můžu zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ještě chvíli a utíkám k tomu doktorovi, tak mi držte palce :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Holky nebojte ja jsem na tom podobně mám dny kdy se nutím do jídla a pak zas dny že bych mohla nekontrolovatelně jíst možná přímo žrát pořád :grinning: Já od svatby přibrala tak 3 kila 04/06 a už je neschodila ani sportem ]- Po hormonech na IVF jsem přibrala další 3kg takže co jsem těhu fakt nevím asi tak kilo možná dvě fakt netuším :grinning: :grinning: Tobě Jani držím palečky :wink: kam se nám dneska ztratila Lůca ? :wink:
3. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
My se moc od svatby neodchýlili, žili jsme spolu roky i před ní, jen jsme na ní hubli do šatů :slight_smile:)) a pak se to vrátilo :grinning:

Taky bych sportovala, nejlépe i sexem (musím se zeptat doktorky zítra), ale i tenis se teď bojím... Asi zbude jen to plavání nebo co.. Je fakt, že unavená jsem Jani taky hned.

Palce držíme!! :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Díky moc, vyrážím :confused:
Jinak ten sex už provozujeme. A dobrý :slight_smile: Tenis bych taky měla strach. Doporučila bych maximálně ten línej :grinning:
tak čauky a Hani, zítra se taky drž :wink:
3. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

jsem tu nebyla, protože jsme byli pryč a až teď mám chvilinku čas vám něco napsat, než si udělám na jídlo brambory s kuřecím masem a smetanou, které zapeču a potom posypu móóóc sýrem :grinning:

Marcii, ty trička by si měl asi člověk fakt zkusit, já myslela, že by mě mělo být M a sedí mi dobře S i když mám větší prsa atd. tak ty trička jsou prostě těhulovský a nikde netlačí, takže doporučuju určitě dojet do toho Brna a zkusit si to!!!

Držím palce na kontroly..
3. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
tak som vas konecne nasla, ale predstavte si, ze na slovenskom konikovi sa neukazujete :frowning2: musela som prejst na cesky. :unamused: m yslela som, ze vsetky temicky sa ukazuju aj tam aj tam a ee

lucka dakujem za radu. ja viem, mas pravdu, ale zial tu v UK je to tak a preto som sa tu pytala, lebo uz sama zacinam byt z toho nervozna :frowning2:

i ked je to spinenie stale hnede, 3tyzden sa mi akosi vidi vazne dlho
4. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holčiny,
Teda Luci ty mi děláš chutě :grinning: Co se týká těch triček já vím ale pochybuju že se mnou manžel pojede 300km kvuli tričku :frowning2: to asi určitě ne ještě popřemýšlím jestli to risknu to a objednám si :grinning: Taky držím palečky na kontroly jedu hlídat synovce už se na něj těším na sígra :grinning: tak zatím pa
4. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
AHoj kočky,
mzuzka, já špinila bez přestání vlastně přes 14 dní a bylo to opravdu otravné, ale vydrž! Bereš nějaký Utrogestan nebo ascorutin? Myslím, že mě to přestalo po tom ascorutinu, který jsem měla až od druhého týdne špinění!!
Hlavně ale musíš myslet pozitivně! Odpočívat, nic netahat atd.. To už si ale určitě slyšela. Tak se drž!!!

Jinak já se psychicky připravuju na svou dnešní odpolední návštěvu doktorky, snad všechno bude v pořádku a fazolka nám pěkně klíčí! :slight_smile: Těším se, až ji uvidím na monitoru, jsem zvědavá, jak je velká atd.., prostě na všechno.
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,

mě je nějak divně.. šla jsem spát po půlnoci a potom jsem lítala na wc, takže teď jsem po menší snídani a v posteli. Venku je zataženo a zima, no a to jsem měla dneska sraz s holkama z jiné diskuze a ke všemu jsem chtěla skočit do obchodu pro listové těsto na štrůdl a taky na poštu, páč Adískovi došla knížka z klubu Chytrých hlaviček (knižní klub), tak uvidím jak na tom budu odpoledne.

Hani, budu držet moc palečky na kontrolu a neboj, fazolka určo krásně klíčí a pozeptej se dr.na ty týdny :wink:

Mzuzka, ahoj... prostě já být tebou, tak bych si nechala okmažitě předepsat ty prášulky, ty ti v tom pomůžou, ale to už jsem ti psala i včera :wink: Vidíš, to stejné ti radí i handm-Hanča.
4. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
handm, nie uz neberiem nic. brala som utrogestan, ten mi kazal doktor vysadit, pichli mi par injekcii agolutinu a terz povedal, ze nech sa to trapi samo :frowning2: zajtra idem na sono a potom sa uvidi. na druhy tyzden ideme na dovolenku na slovensko, tak ak to neprejde do vtedy, skocim k lekarovi tam a dam si predpisat nieco.ale takto som tu odkazana len tak...

ten ascorutin som si chcela kupit, ale tu v UK ho nepredavaju. podobne lieky netusim ake su tu a v lekarni mi povedali, ze nech mi lekar predpise...
4. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Hani to víš že to bude všechno v pohodě a fazolka povyrostla :grinning: M zuzka vítám tě mezi námi :wink: hlavně to chce opravdu klid a nestresovat se u dvojčátek mužeš špinit i měsíc jako moje kamarádka musela tedy ležet v nemocnici ale ona krvácela čistou krev a určitě by jsi měla něco brát na podporu těhu jak psali holky utrogestan nebo něco jiného zeptej se na to doktora je divný že ti ho vysadil :wink:
4. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
tak já letím tak pá
4. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Mzuzko, ja bych to tedy řešila tím Slovenskem. Ono ve svý podstatě má ten doktor pravdu, tělo si musí poradit samo a je to všechno na přírodě, ale dá se mu samozřejmě malinko pomoct.. určitě to nebude nic zásadně hrozného, zkus vydržet přes sono, co řekně a pak bych tak jako tak skočila na Slovensku taky k doktorce!!

Luci, a je ti špatně jako od žaludku nebo břicho tě bolí?? Každopádně odpočívej! Možná je to změnou tlaku, mě bylo včera večer divně, tlačil mě žaludek a v noci jsem špatně spala.. Zkoumala jsem, jestli z toho Utrogestanu nemůžu být tak unavená, jak jsem (jak kdyby mě každý večer vzali palicí) a tam je, že je to do tří hodin po tom, co si vezmu prášek, což odpovídá... Tak už to snad spolu ale doválčíme, vždyť já nejsem schopná ani vyžehlit, když přijdu z práce .(
4. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Hani, je mi prostě nějak divně, ale bříško nebolí..neboj, mimiňous je v pořádku :wink: možná to bude taky tím, co jsem včera všechno požrala :grinning: a potom mě to akorát tak prohnalo. Jinak včera byl pěkně blbej tlak, odpoledne jsem byla jak švihnutá přes palici..až navečer se to trošku upravilo, ale i tak je dneska ohodně líp než pořád ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
... jsem se teď mrkla do svého alba a ono se nám tam zvětšilo mimčo, už to není takový ten hubeňour :grinning:
Jééjda, se těším na příští týden v Pondělí mám poradnu pro těhulky a v Úterý mám ten screening.
4. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Mzuzko, držím palečky, aby ti na Slovensku pomohli a hlavně buď v klidu a odpočívej!!!!
4. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Holky, mám v Albu fotečku bříška ze předu. Z profilu bude během dne :wink: tak jestli chcete, mrkněte..
4. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Téééda, Luci, teď jsem tam mrkla a máš krásný, už vypouklý bříško...!!! :slight_smile: Dneska si řeknu taky o první fotečku!! :slight_smile: Manžel je z toho nějak vyřazenej, tak aby taky viděl něco :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
dakujem za upokojenie, chcela som sa uistit, ci je este niekto, kto tak dlho spinil. hadam to len v klude preckame.
4. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Hani, určitě si řekni o fotečku, ať se s ní můžeš pochlubit manžílkovi a nám :grinning: :wink:
Držím palečky, aby ti kontrola dopadla dobře.

Mzuzka: určitě si na Slovenksu zajdi za dr.ať ti napíše ti prášky!!!!
4. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tedy holky, já jsem normálně docela kliďas, ale začíná to na mě nějak doléhat, ta kontrola... Jsem trošku nervozni. Za půl hodinky mizíím...¨

Děkuju za podporu!:slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Držím palce!!! Pá, já si jdu zdřímnout :grinning:
4. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj, kočky, tak jsem tu zas.. a jsem pěkně .... víte kde.
Paní doktorka si nebyla jistá, jestli tam vidí srdeční akci, i když posledně byla v pohodě, takže zítra šupem do nemocnice, kde mají lepší UTZ, aby to buď potvrdili nebo vyvrátili.. :frowning2:(
A já bych byla přísahala, že tam byla, hned na začátku vyšetření..
No každopádně jsem celá zklamaná, zítra sice budu vědět víc, ale bojím se, že to nebudou dobré zprávy.Když budou, tak domluvit zákrok a... konec
4. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Hani, kočko... vůbec takhle nepřemýšlej. To víš, že tam srdíčko bude, proč by tam jako nebylo, když se cítíš dobře :slight_smile:
Pokud tam bude, tak bych potom hned zavolala té dr.že ji pěkně děkuješ za noc s nervama v háji, kvůli ní se teď budeš pěkně stresovat a nervovat. :angry:

Neboj, bude tam.. určitě na 100% :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj Hani to víš že tam bude srdíčko taky nevidím duvod když předtím bylo proč by ted nebylo určitě to zítra bude všechno v pořádku uvidíš hlavu vzhuru a nepřestávej věřit :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Jste zlatý, holky moje.. !! Děkuju!
Já vám zítra dám vědět, jsem teď ještě trochu pořád mimo. Samozřejmě jsem tady i já sama říkala, že příroda si prostě pomáhá, když se něco takového stane, ale když se to snane mě, je to jiný... :frowning2:

Je to fakt hrozně divný, mám pořád myslím příznaky (ale třeba se tím jen uklidňuju zbytečně) - břicho nafouklé, prsa citlivá, žravost, i když zas mi není špatně od žaludku, nic..
Pokusím se méně stresovat a vás se mnou. Zkusím doma usnout, i když to bude tedy asi noc.. jak psala Luci.

Díky za podporu, a zítra na mě myslete, jdu tam na 11!
4. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.