• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Tak bude určo výtok, pokud tě to i svědí.. kdy máš jít k dr.?
9. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zítra tam jdu na 9 ráno už se nemužu dočkat :sweat_smile: i když mám trochu obavy co to zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
Jinak plodová voda ti může odtékat klidně i pomaloučku :slight_smile: ale to by jsi poznala, je to prostě voda a nemohla by jsi to zastavit.
9. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
A na toho streptokoka by ti nasadili při porodu antibiotika. Fakt bych se toho nebála.. dr.to má určitě podchycené.
9. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
To doufám tak to určo nebude voda je to nárazoví nejhorší je to vždy po ránu a pak na věčer kolikrát mě to vzbudí jak to svědí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no doufám že to nic nebude a dají mi něco dřív nebo se do porodu zblázním s toho svědění :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jejda, tak koukám, že problémy! No snad ti na to DR neco dá Marccii!!! Držím palce!!
Já mám tedy výtok od té doby, co jsem těhule...:grinning: A paní dr nic neříkala, ptala se na svědění, to nemám, takže to je asi průvodní stav těhulenství v mé fázi. Tak jsem to i někde vyčetla.. :grinning:

Luci, verunka je krásný jméno, manžela chápu:slight_smile: Navíc už to bude mít za svátkem a vždycky můžete slavit na jiné jméno, že.. třeba v některém kalendru může být jinde.. pohledej :grinning:
9. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Marcii, určitě ti dá i něco dřív, ale pokud budeš mít toho streptokoka, tak ti dají antibiotika i při porodu, aby se to zničilo a malého to při cestě ven nenakazilo. Dělá se to normálně, nic to není :wink:
Jinak výtok v těhotenství je normální, pokud to nedělá nějakou neplechu.
9. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Mě tedy neplechu nedělá, když nepočítám, že je to takový nepříjemný... :grinning: jak kdybych se počůrávala :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
9. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
Na to jsou dobrý intimky, ale i tak je to takové nepříjemné.. přesně jak Hani píšeš a to počkej, až se budeš třeba smát a trochu se počůráš páč ti to ten spodek tak neudrží, až ti bude miminko tlačit na močový měchýř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
No jasny, intimky měnim co tři hoďky, i dřív, jinak mi to přijde eklhaft :grinning::grinning::grinning:
na opravdový počurávání se těším moc :grinning: tuhle jsem spekulovala, že chodím nějak málo čůrat, co jsem těhu.. ale došlo mi až později, že vlastně už nepiju močopudný věci ako kafe atd, takže se to rovnoměrně vstřebá :grinning::-:grinning::grinning::grinning: dějou se v tom těle věci :_D:grinning::grinning::grinning:
9. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Já měla taky výtok poslední tři měsíce ale byl právě v pohodě až ted začal měnit barvu a svědit :angry: no zítra budeme moudřejší :grinning: O tom streptokokovi jsem si něco přečetla tak jsem docela v klídku spíš se bojím aby to nebylo něco horšího :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně já už jsem na intimkách 3 měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fáákt nepříjemný když si pomyslím že si ještě neodpočinu od vložek takovou dobu nííííc moc :grinning:
Jo co se týká učurávání při smích to má Luca pravdu :grinning: je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
9. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Marciii, o vložkách mi ani nemluv, já je úplně nesnáším!!!!! Jenomže tampóny v nadměrných velikostech asi prodávat nebudou :sweat_smile: :sweat_smile: takže se na to fááákt těším :angry:
A neboj, určitě to nic nebude.. max.nějaké kvasinky nebo něco podobného. Přeléčíte to a bude zase dobře. Těhule jsou fakt k těm výtokům hodně náchylné, proto když je třeba Léto, tak to má hodně těhulí, páč v bazénech pochytají všechno co se dá.
9. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
Tady je nějaký podezřelý mrtvo :confused: kdepak jste těhule?
10. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj, rodičko první :grinning:
já byla dneska na krvi, sestřička mi vysála 4 ampulky, výsledky některý snad už v pátek, kdy jdu na kontrolu :grinning: tak jsem zvědavá.. a na ten velký UTZ jdu 4/3 a můžu prý vzít manžela :grinning: už se nemůže dočkat :grinning:¨
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Ahoj těhulko.. a jinak jsi ten Vampírismus přežila :grinning: Jooo, určitě ho vem sebou!!!!
10. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
přežila jsem v pohodě, mě odběry vůbec nevadí :slight_smile: ať si vezme co potřebuje, jen ráno mi bylo blbě,j ak jsem se nemohla najíst..
to byly horší ty úřady, co jsem si dala potom. finančák a sociálku...to byla paráda. vždycky si tam připadam jak malomyslná... vůbec nevim, co chtěj..a zitra musim jeste na zdravotni poj. vsechno kvuli danim a vedlejsakum..
booooze :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
u tebe vlastne zas nic?! mala je proste v pupiku spokojena.. a ja se ji nedivim..
tady zas snezi, uz me to se.e... pocasi blaznivy. nejaky chlap na poste tvrdil, ze tohle pocasi ma byt do brezna, do konce brezna, chtela jsem ho zabit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Mám v Albu aktuální foto břuchu :wink:
U mě nic, pořád stejné, jenom si s manžou připadneme jako králíci :grinning: :grinning: a stejně to ne ni nepomáhá a ke všemu mě potom i pěkně dokope.
10. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj ¨
Tak jsem konečně dorazila od doktora byla jsem rovnou i na srdíčku tak je to na celý dopoledne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No moc dobře jsem nedopadla srdíčko tedy jo to je dobrý ale v poradně otřes :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala jsem na ten výtok čípky je to nějaký zánět a navíc mi ke všemu zjistily ery v moči :cry: zítra musím odnést znova moč.Hned jsem si zjištovalal na netu co to je a nic pozitivního to vám povím jsem uplně bez nálady a mám fakt strach snad to zítra dopadne líp zatímse mějte pa pa těhulky opatruj te se ju :wink:
10. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Ahoj MArcii, takže zánět? Jaj, snad bude brzo líp a co to teda je ty ERY :confused: ???? Není to doufám nic vážného!!!
10. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Lucí já nevím na netu jsem se dočetla že je to krev v moči muže to znamenat cokiliv onemocnění jater,ledvin fakt nevím :cry:
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Tak hlavně v klidu, jo? Doktor by ti to určitě vysvětlil, kdyby to bylo nějak moc vážné!!!! Držím palce, aby to dopadlo dobře a opravdu se moc nenervuj, neprospěje to ani tobě a ani malému!!!
10. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Neboj snažím se na to nemyslet zítra budu moudřejší :confused:
10. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj těhulky,
tak jsem ráda, že zatím nerodíte, že jsem nic nepropásla. Já jsem měla nějak hodně práce a dneska jsem ještě ke všemu chytla rýmu. takže fuj :frowning2: a venku sněží a sněží. už mě ta zima fakt nebaví :angry:
dnes mám v plánu oběhnout úřady, tak všude tam, kde budou nepříjemní budu prskat, aby to chytli ode mě :grinning:

Marci, tak to je nepříjemný, kup si ještě nějaké kvalitní intimní mýdlo. Já v těhu používám jenom to, protože mám taky strach s těch zánětů. Snad už ta moč bude dnes v pořádku. Držím moc palce.
Luci, a jak často ty poslíčky máš? tak jednou za den nebo i častěji? jsem zvědavá, kdy se bude chtít Verunce na svět. Hlavně aby nebyla zrovna sněhová kalamita :wink:
Hani, už jsem zvědavá, jak dopadne kontrola. A řekni dr. ať ti vytiskne fotku, ať nám ji můžeš hodit do alba :wink:
Jó, ty úřady to je na zabití. Posledně jsem si naivně myslela, že se na sociálce poradím ohledně jednoho problému. Posílaly si mě tam ty baby od jedné ke druhé, až jsem byla na sebe na štvana, že jsem se vůbec ptala, a stejně jsem se nic nedozvěděla. Nakonec jsem dostala telefon přímo na kontrolní oddělení, že se mám zeptat tam. Tak asi jediní, kdo tam něco vědí jsou na kontrolním, aby nám pak mohli dávat ty pokuty :angry:
Ale s daňema jsem ještě nezačala. Chystám se něco udělat během 14 dnů, to bych měla mít volněji, ale do toho ta blbá rýma, nejraději bych šla ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak dneska jsem tady pro změnu já sama. Se nějak střídáme :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahooj, kdepak, já jsem na compu, jen jsem nějak ještě nestihla reagovat :slight_smile:)
Na nic
JSem ráda, Jani, že žiješ, i když s rýBou :grinning:.-D:grinning::grinning: snad tě to brzy pustí, aby to nechytla ta potvůrka v pupíku.. Hele, už přemýšlíte o jméně?!:slight_smile: Jsme tady zvědavý!! Tedy já...
:slight_smile::slight_smile:

Marci, snad to bdue v pohodě a řeknou ti víc dneska
A luci?! Snad už nerodíš zase v kalamitě?!:slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nene nerodím... a asi dneska ani nebudu-teda aspoň doufám :grinning: jenom nemám tak nějak čas, jsem se totiž rozhodla, že budu dneska uklízet, prát, žehlit atd. páč mě to domácí prostředí leze už na mozek :sweat_smile:
Takže tady sice budu, ale reagovat budu moct až něco udělám.

Jsem zvědavá na Marcii!!!!

Jani, tak ať tě ta rýma brzo pustí. Náš mladej je pořádně nachlazený, dneska byl s manželem u dr.chtěla jsem s ním jít já, ale nepustil mě, abych tam něco nechytla. Takže máme sirup Robitusin a kapky do nosu + klidový režim.
Takže je zabalený na sedačce a čučí na pohádky.
A co to jméno, kočko?????

Hani a co ty, všechno dobrý :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Tak jsem ráda, že jste se objevily :wink:
No já nad jménama pořád přemýšlím a pořád nic. Můžete mi hodit třeba nějaké tipy.
Jinak vám řeknu, že rýma je ta nejotravnější nemoc. A ještě na ni nic nezabírá. Na kapkách do nosu je navíc napsáno, že by se v těhu neměly, ale to bych se asi udusila, protože bych neměla jak dýchat.
Luci a ty to moc s tou prací nepřeháněj, ať ještě nejedete do porodnice. :slight_smile:
Já jedu vyřídit ty úřady. Ale vůbec se mi nechce. Raději bych taky ležele zachumlaná a dívala se na pohádky :grinning:
11. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Jani, na ty kapky do nosu dávej fakt pozor!!! Není to sranda, radši zajdi do lékárny a chtěj kapky co můžou i těhulky!!! Není to tam napsané jenom tak :wink:
Jinak by mě nevadilo, kdyby mě to chytlo a do té porodky by jsme přece jenom jeli. Každopádně mě od rána nějak dole píchá, tak uvidíme, ale to už tady píšu po Xté :grinning: :grinning:

Holky, já už chci rodíííííííííííííííííííííítttttt :sunglasses: :sunglasses:
11. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky
Tak jsem konečně dorazila o doktora krev v moči dneska nebyla ale radši mě poslal ještě na vyšetření na urologii tak se jim to moc nezdálo,v pondělí budou další výsledky tak si mám zavolat vypadá to prý bud zánět močových cest nebo ledvin no nevím nebo to třeba muže být jen tím výtokem mám být trpělivá a počkat na výsledky zatím jsem dostala jen ty čípky a mám být v teple no já nevím je fakt že se cítím dobře ale ledvina mě trochu bolí :angry: jinak nemám teploty nic možná jsem jen trochu nastydlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že to ten zánět nebude :angry: ¨
Jani co se týká kapek do nosu na rýmu já mohla jen s mořskou solí tak nevím radši bych si taky zašla zeptat.Co se týká jmen asi na to budeš sama páč já fakt byla ráda že máme kluka víš jak to u nás s tou holčičkou bylo :grinning:
Lucí ty opatrně at to od mladýho ještě nečapneš :wink: a neboj rodit budeš co nevidět :grinning: no já mám sice ještě 14 dní čas ale už bych taky nejradši aby byl venku :grinning: :grinning: Ještě jsem si dneska v noci navíc nějak blokla záda jak spím vystlaná polštářema takže chodím jak hrbáč :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malýmu se to evidentě nelíbí ale nemužu se narovnat :sweat_smile: snad to v teple povolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Haní co ty jak je ? co bobista kdy jdeš na tu kontrolu???
11. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.