• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Marci, tak snad aspoň nějaký dobrý zprávy!!:slight_smile: Snad to nebude nic vážného a zaléčí se to případně bez problémů!!!
Jani, ty se upaluj zeptat do lékárny:slight_smile: A jména my zas budem bojovat o kluka, holek je krásnejch jmen habakuk..:slight_smile: To už jsem tu psala :slight_smile:
Luci, ty bacha na bacily, ať není malá nemocná ještě ani nevylezla :grinning:

Na kontrolu jdu zítra i s močí. Měla byhc už vědět nejaký výsledky z té krve, tak se děsím, co mi najdou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Co by ti našli Hani všechno bude ok neboj každopádně budeme držet palečky :grinning: Holky jdu se natáhnout snad ty záda povolí nemužu ani sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: juknu na vás na večer :wink:
11. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
Snad Janča povalí do té lékárny a nechá si poradit, páč pokud je tam fakt napsané, že to těhule nesmí, tak to prostě nesmí.
Jinak se nebojte, mladej je jenom silně nachlazený a hlavní věc je to, že je bez teplot. Takže do něho leju sirup a dáváme mu kapky a ležííííííííí :wink: myslím si, že do konce týdne to bude v pohodě.

Marciii, tak snad tam nic nebude a když jo, tak se neboj. Dr.si tě pohlídá a kdyby něco, tak tě budou mít pod kontrolou třeba i v nemocnici. A tam by jsi to vydržela, už skrz Vojtíška by jsi byla statečná :slight_smile:

Holky, já chci už fakt rodit. Dneska mě píchá pořád dole až to zabolí.. fakt bych se nezlobila.
11. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Kočky, už jste to viděli? To je to lítání těch miminek... jsem se úplně zděsila :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

http://video.mail.ru/mail/neiki/2/4.html?liked=1
http://video.mail.ru/mail/elena200568/17/28.html
11. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Já to viděla.. a málem mě kleplo... .-( :frowning2::frowning2: nevim, jak to můžou těm dětem dělat...
11. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
A jinak půjdu domu, tak kdyby tady někdo rodil :grinning: Luci, tak držím palce!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
Hani, neboj... dnes rodit nebudu, aspoň to teda nevím na 1OO% ale myslím si to :grinning:

Dávej na sebe pozor!!!
11. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
:slight_smile: nápodobně!!! Luci!!
já tu budu zítra ráno a na 12,30 jdu k té Dr :slight_smile: tak se ještě ukážu a pak vám přijdu říct!! papap a hezký večer!!
11. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně pěkně ležm v posteli. Na kapky jsem se ptala bývalého manži. Je doktor, říkal, že je to v pohodě, že ten zákaz pro těhule píšou pro jistotu na všechny léky. Ale nic se nesmí přehánět. Takže kapu až fakt nemůžu dýchat.
Marci, tak to je fajn, že už ti tu krev nenašli. Snad to bude maximálně ten močák. A to teplo je na to asi fakt nejlepší. A co záda? už lepší?
Hani a ty s tou kontrolou nestresuj, určitě bude všechno v pořádku :wink: ale přesto na tebe budu myslet.
Luci a tobě přeju, abys už teda porodila, i když nám tady bez tebe bude smutno. Ale možná bude lepší to ještě vydržet do pondělka, aby bylo v práci více doktorů než o víkendu. A už víš jak chceš rodit? já jak jsem byla teď ve cvičení, vede to porodní asistentka, tak říkala, že je super, když je k dispozici vana. Že v té teplé vodě se rodička pěkně otevře. Chystáš něco taového nebo klasika?
11. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Dobrý ranko kočky :wink:
Záda povolily hurá :grinning: holky ty videa jsem takly viděla to je neuvěřitelný že to některý maminky dovolí uplně mi z toho bylo zle :angry: :angry:
Jsem ráda že jsi Jani radši na ty kapky informovala :wink: je fakt hrozně málo leků co se v těhui muže já jen doufám že nebudeš pořád nemocná jako já to bych ti nepřála :wink:
Haňulko tobě dneska prevntivně držím všechny palečky co mám i když bobista i vysledky z krve budou určitě v pohodě ale radši pro jistotu a kdyby šla nějaká nová fotečka bylo by to fajn :grinning: :grinning:
Lucíku co ty pořád pobolívá bříško???Jsem fakt zvědavá kdy mi přijde sms že rodíš :grinning: :grinning: každý ráno hned kontroluju telefon :sweat_smile:
Co se týká toho porodu já osobně ani nevím jak chci rodit ale vanu.míče a podobný věci budu mít k dizpozici tak uvidím co nakonec využiju :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
ahojky, tak já dneska ležím. Ale odpolene zas musím něco zařídit. No je ta zima nějaká fakt dlouhá, protože už mě ta rýma sklátila letos podruhé. Snad už naposledy.
Tak to je Marci fajn, že tam budeš mít tu vanu. tady v porodnicích moc nejsou sem tam třeba jedna, v Olomouci prý není žádná, já taky nevím, jak chci rodit, ale nechci, aby mi tam někde přivázali nohy atd. To už jsem taky slyšela.
No s těmi dětmi, je to hrůza. Nechápu, jak ty maminy to můžou dopustit.
12. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, to byla zase noc..chjo, se s toho asi brzo zblázním.

Jani, super, že si se v lékárně informovala, to je potřeba :slight_smile: Já si dneska koupila čaj pro kojící matky, jsem si myslela a zároveň jsem blbě viděla, že je tam napsané pro těhotné..takže ho budu moct pít, až se malá narodí a to ještě ke všemu prochází expirace 22.2 takže mi ho prodala se slevou a já hňup si donesu úplně něco jiného. No, ale za ty peníze se to dá, i když to potom vyhodím. Snad stihnu aspoň něco vypít a když ne tak ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co se týká toho rodění, asi normálně klasika. Nechci nic zkoušet... páč toho budu mít určitě plný brejle a budu to chtít mít co nejdřív za sebou :wink:

Marcii, že by jsi ty šla do experimentů :sweat_smile: Ta vana je prý na porod super, prý se ti tam dobře otevřou ty porodní cesty atd.
A jak se jinak cítíš? Pomáhájí ti ty globulky na ten výtok?

Hanča má dneska kontrolu, že? Tak držím všechny palečky!!!!!
12. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Luci, neboj ono to přijde :wink: A manžel je s tebou pro jistotu doma nebo v práci na telefonu :slight_smile:
a ještě mám dotaz. Máte do kočárku matračku nebo něco jiného nebo budete dávat pod hlavičku jenom plínku?
12. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Byla jsem si dohodnout tu doíktorku holky tak nakonec jsems ehnala dokonce jednu u nás tady mám to k ní asi 10 min cesty je strašně fajn sice už nepřibírá ale mě si vzala, protekčně :sweat_smile: přes kamarádku je to její teta :grinning: tak mám radost.Jináč globulky zabírají Lucí dneska je to druhý den a už jsem skoro bez výtoku nakonec možná odložím na posledních 14 dní vložky jéééé to by bylo fajn a hlavně se vyspím když to nesvědí ted a vyspím aspoň trochu o spánku už nemuže být moc řeč :angry: Nevím jestli bych šla do experimentů holky :sweat_smile: fakt si to vubec nedokážu představit :grinning: rozhodnu se přímo až budu rodit.
Lucí tak stím čajem to je teda smůla no snad stihneš alespoň něco vypít :grinning:
12. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky!! Tak jsem zpátky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všechno je v pořádku¨!!!!!! Bobista hezky bobuje, má asi 6cm, srdíčko mu tluče jako o závod, mával na nás s paní Dr (chvilku to vypadalo, jak když hajluje :sunglasses: :grinning: , už vypadá jako človíček a odpovídá mému dnešnímu 10+6 :dizzy_face: Je tak krásnej!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Testy krevní zatím všechno v pořádku, nemám HIV, ani ostatní pohlavní choroby, jen méně trombocytů, ale to prý je v pohodě, jen to budem kontrolovat. A mojí zakloněnou dělohu, ale o té vím. Tak prý mě může víc píchat v podbřišku...
dostala jsem průkazku, tak jsem ofiko těhule a prenatal box, tak to musím nastudovat!!!
nemůžu najít kabel do mobilu, abych stáhla fotečku :confounded: budu hledat dál!!!
díky moc za držení palečků
12. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
Haníííííííííííííí, to je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: oficiální těhule, to je bomba!!! Tak ať bobista pěkně dál bobuje a moc tě nezlobí..
Jinak ty máš také zakloněnou dělohu? Já ji mám také..dr.mi několikrát řekla, že to může mít i vliv na to, že se nám nepodařilo otěhotnět. Dostala jsem na to nějaké cviky, ale že by to pomáhalo se říct teda nedá (když jsem to cvičila).

Marciii, tak to je fajn, že ti ty globulky tak pěkně zabírají :slight_smile: zanedlouho budeš úplně bez toho.

Jani, v kočárku už podložka je. Maximálně na ni dám deku a potom tam položím fusak, který stejně přikryju tou druhou stranou deky :wink: a až nebudeme potřebovat fusak, tak bude ležet na teplé dece.
12. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Luci, joo, jsem tak rada!!
Uz sjem tam šoupla tu fotečku!!:slight_smile: :slight_smile:
Dělohu mam zakloněnou, to mi říkali při té revizi... ale otěhu jsem docela dobře, tak snad už dobrý. Jen mi říkala, že asi mě bude víc píchat v podbřišku a že mám spát na břichu co topůjde a cvičit kočičí hřbet!!

Marcii, to je super, že je to lepší!!!
Jani, hezky se léči!!:slight_smile:
a luci ty odpočívej!:slight_smile:
všehcny na sebe dávejte pozor. tady už zas chumelí..
12. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Hani to je skvělá zprávička fotka je super :grinning: :grinning: Já mám taky zakloněnou dělohu holky takže jsem na tom skoro všichni stejně :wink: taky jsem měla spát hodně na bříšku což mi nedělalo žádný problém a ted mi to moooc chybí :confounded:
Jani ke kočárku už se nebudu vyjadřovat když ti to Lůca napsala tak hezky :wink: Unás všechno taje holky a do toho poletuje sníh je to blázinec.Holky přeji pěknbý víken budu až po neděli zítra jedeme na návštěvu do Litvínova tak Lucí kdyby jsi rodila piš ju :wink: zatím papa
12. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
holky, tak to jsou super zprávy.
Marcík už je skoro zdravý, :slight_smile:
Haňulka má super zdravoučkýho bobistu :slight_smile:
a Lucík se už těší na porod, že? Tak to má být. :slight_smile:
A já jsem si už objednala kočárek. Tak mám radost. Je i s matračkou, tak jsem to nakonec nemusela řešit. V létě stačí dát pod hlavičku plínku a v zimě ten fusak.
Jenom mě dnes naštvala ta naše pracoví morálka. chtěla jsem ověřit podpis u notáře a ve 3 hodiny už bez šance. Všude max do 14,30 hod. :frowning2:
12. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Čauky,
copak dneska děláte?
Já jsem si říkala, že budu celej den odpočívat, ale už je mi trošičku líp, tak jsem aspoň vysála a teď koukám na tv a čtu si, co kde nového.
Z těch našich politiků je mi špatně. To je děs, co už si dovolují. Celé vánoce a leden měli volno a teď, když začli 'něco dělat' tak vymyslí, že až do voleb nebudou nic projednávat. Takže 7 měsíců placeného volna? To by se mi taky líbilo. A po volbách se budou zase půl roku dohadovat, jak sestaví vládu a zase nebudou dělat nic pro nás. Je mi z té naší republiky špatně :frowning2:
A četly jste, jak na té olympiádě při tréninku zemřel gruzínský sporotovec? To je hrozně smutné :cry:
No ještě, že u nás je vše v pořádku a ty naše miminka nám dělají jen radost. Ale malá je nějaká uspinkaná, protože zase tak často nekope. Marci, kdy jsi začala Vojtíška cítit pořádně? Jako myslím i když jsi třeba dělala a soustředila se na něco jiného. Luci, ty asi brzy, že?Ty máš takovou čertici :wink:
13. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,

je tu mrtvo, že..to je proto, že jsou všichni někde pryč :slight_smile:
Já teď dodělávám rajskou omáčku a masové kuličky + těstoviny.. potom chci upéct nějakou buchtu atrochu pouklízet.

Ohledně těch pohybů, je fakt, že když tam malá měla ještě plno místa, tak tam hrála snad mistrák nebo co, páč to byli boule a dávala o sobě pěkně vědět. Teď už ani moc ne, jenom sem tam se vyboulí a je klid. Akorát teda večer, to se tam může fakt zbláznit, to mám z břicha osmičku :grinning: Jinak nepsala jsi tu někdy, že by jsi měla mít placentu uloženou na vnitří straně bříška? Já jen, že to taky dělá své, přes ní ty kopance moc nevnímáš a samozřejmě když něco děláš a nějsi v klidu, tak ty kopance také tolik necítíš :wink: sama vím o čem teď mluvím.
Třeba teď ji necítím, ale jakmile se zastavím a chvilku hladím bříško, tak se ozve.

Zkus si odpoledne lehnout třeba k televizy a hlaď si bříško a uvidíš :wink:
13. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Asi máš Luci pravdu s tou placentou. A kde je jako uložena normálně? Když se koukám na ty různé obrázky s těhotnou paní, tak má taky placentu vepředu. Když jsem v klidu, tak se malá sem tam ozve, ale že by nějaké nadskakování břicha, to ne :grinning: No ale aspoň zatím dobře spím. :slight_smile:

Rajskou mám ráda, ale spíš s rýží. Teď jak mám spíš sladší chutě je super. Ani maso k ní nemusím. Já dnes budu vařit tresku s ústřicovou omáčkou a zeleninou a rýži. Ale až později. Ted jsme ještě měli druhou snídani :grinning:
13. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Jani, je to správně i tak, kdyby jsi ji měla opravdu tam kde jsem ti napsala. Hlavní věc je to, že není v porodních cestách, což může být problém :wink:
Já ji většinou mám na zadní straně dělohy..

Buď ráda, že se zatím pěkně vyspíš, zanedlouho ti to bude chybět :grinning: :grinning: ale zase se budeš těšit, až bude malá venku.
Rajskou jedině s těstovinama, nesnáším k tomu ani rýži natož knedlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Rýži maximálně dám do rajské polévky, když ji dělám.
Ústřicovou omáčkou? To jsem nikdy neslyšela... takové exotické jídlo :confused: :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jo Luci, mám ji vepředu. No na to až bude malá venku se taky moc těším. Hlavně až mi bude po porodu líp a budu si to s ní užívat. To čekání tesně před porodem je asi nejhorší období těhotenství, že? Člověk už se stresuje, chce to mít za sebou. Úplně s tebou soucítím. A co poslíčci?
Ústřicovou omáčku koupíš v každém větším supermarketu v asijském koutku. Kupuju tam vždycky sojovku a tu ustřicovou. Je super. Jenom osmažíš zeleninu, přidáš tam trochu té omáčky, trochu sojovky a hotovo. A chutná to skvěle. Když vařím ryby, tak se přítel vždycky ptá jestli budou s tou dobrou omáčkou :grinning:
13. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
Poslíčci no coment, včera mě to zase chytnulo a to jsem opět brečela, páč to bylo pěkně nepříjemné, ale jak vidíš, jsem pořád tady :rolling_eyes:
Ale neboj, někdo je má a někdo je mít ani nemusí. Já jsem je u Adama neměla ani jsem nepoznala, že mě prdla plodová voda, jenom to na mě prostě přišlo a bylo to. Jenomže teď si to užívám pěkně všechno i za ten 1.porod :grinning: :grinning:

Nooo, když já ani nevím, jestli by to u nás někdo jedl :sweat_smile: ale dobrý to být určitě může. Já mám ryby hrozně ráda, akorát co mě teď poslední dobou naštvalo bylo to, že jsem si koupila od Nowaca (nebo jak se to píše) rybí filé a pokaždé v tom byli kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky moje ukecany!!
Já si užívala masopustní víkend u tchýně, byli jsme se podívat na představení masek, sežrali tunu koblih a jiných dobrot :slight_smile:
Mám se pořád stejně, tento týden mám dovolenou, potřebuju doma pracovat spoustu věcí, co nestíhám s prací protože usínám v osm :grinning:
Těším se na olympošku, užívám si to!!! :slight_smile: budu vás sledovat, hezky těhulte!!!papa

Jooo, musim si najit porodnici... to bude síííla :grinning::grinning::grinning::grinning:
Jo, Luci vydrž, už je to za pár!!!
Jani, ty jo, placenta jinde, to nechapu.., ale odpočívej a nerozčiluj se!:slight_smile:
Marci, taky se ti to krásně blíží, hlavně, že už si dole skoro v pořádku!!
15. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak Adis má ode dneška antibiotika, né že by je až tak potřeboval, ale byla jsems ním u dr.a doslova jsem si o ně řekla, páč ten kašel má už skoro 2týdny a ke všemu měl teď poslední dva dny zvýšenou teplotu, ale jenom v noci.
Takže asi tak a aby toho nebylo málo, tak od včera je marod i manžel, takže lítám kolem obou a rodit se teda fakt nechystám-aspoň teda doufám :sweat_smile:
Zítra mám kontrolu, tak jsem zvědavá jak dopadnu...

Hani, ty sis teda užívala, to se bobista měl :slight_smile:

A co vy ostatní? Všechno v pořádku? Tak zatím, páááááááááá
15. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
ahojky holky
Tak já taky prožila krásný pohodový víkend plný jídla a zábavy :grinning: jinak už jsem bez výtoku tak snad už bude vše ok na vysledky na urologii jsem volala a jsou negativní :grinning: uf jsem si odychla .Olympošku si taky užívám Hani popprvé co nevstávám do práce včera už mi padali sice očička ale stálo to za to :wink:
Lucíku ty vydrž za chvíli bude muset jít malá ven to mi neříkej určitě už se jí tam taky nelíbí :sweat_smile: chci se tě jen zeptat jak se ti projevují ty poslíčci mě jako píchání v podbřišku ale není to zas tak že bych až plakala tak ted nevím jestli to nebylo jen k tomu výtoku ???Proto se ptám víš :sweat_smile:
15. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Marciii, tvrdne mi u toho břicho a mám křeče jakoby jsem měla dostat MS + mě pěkně píchá dole v pipce a to tak, že poskakuju jako slepice v kurníku. Kolikrát mě tam zapíchá i přes den, až tak, že to musím rozdýchat.
No a nejhroší je to, když to máš všechno dohromady, to jsem měla párkrát a to jsem fakt bulela, páč to bolelo :pensive:
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Děkuji Lucí tak jestli mi trdne břicho jsem nepozorovala ale to píchání je stejný a tlaky taky tak to bude ono, :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to bolí jak das jenže já mám naštěstí vysoký prách bolesti a děkuju za to :grinning:
Ty dej bacha aby jsi od kluků nečapla ještě chřipajznu to by bylo ted hodně nepříjemný snad se dají tvojí péči co nejdřív do kupy :grinning: aby manža mohl s tebou k tomu porodu já nevím jak je to u vás ale u nás by ho nepustili :angry:
15. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.