• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
No právě, až ho uvidí jak je nachcípaný, tak ho tam nepustí a já tam být sama nechci :cry: ke všemu by nemohl ani pořádně na návštěvu, páč by si malou nemohl ani pochovat.. no, uvidíme.
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
Jinak já toho taky dost vydržím, ale toto se po chvilce prostě nedá..
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
To věřím Lucí tak snad tě ti poslíčci moooc trapit nebudou je fakt že já mám ještě 14 dní čas a ty jooo bolestivý můžou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě přijít zatím to rozdýchávam a nebo třeba nebudou jak jsi psalal Janče že u Adíska jsi je neměla vůbec vid.Tak snad tam malá ještě vydrží než se taťka uzdraví :frowning2: to je stejně zákon schválnosti :angry: vid U nás v porodce jsou návštěvi ještě pořád zakázaný až do pulky března :angry: takže jsem smířená stím že tam pustí taťku jen tak na chvíli a bude muset jít snad bude vše v pohodě a za tři dny nás pustí domů už ted mám hruzu jak to tam přežiju nesnáším nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Koukala jsem na tu podložku cio jsi si objednala já sehnala jen bílou pro změnu :grinning:
15. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Marciii, já chtěla bílou, ale už měli jenom růžovou :angry: bílá by se mi hodila do koupelny líp, máme tam šedé kachličky :unamused:
Tady je to s návštěvama "zatím" v pohodě, tak to snad tak zůstane, páč bych to tam jinak nesnesla..také ty nemocnice nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoooj.
tak už peru 4. pračku.. :grinning: to jsou resty, to je síla.. :-d
a už jsem projela několik porodnic a už jsem na výběru mezi dvěma:slight_smile: v obou se registruje od ukončeného 14. týdne, tak mám ještě chvilku čas...
:slight_smile:
Luci, snad te to dneska trápí mín.. ty jo, na tohle se fakt netěším!!! A hlavně něco necyhtni od tech chlapu tvych..
Marci, taky uz se ti hlasi? Dneska se mi zdalo, ze bracha chteli dat ocekavanemu mimi jmeno vojta :grinning:
15. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Už se hlásí Hani už 14 dní ale zatím se to dá vydržet chvíli se prohnu a rozdýchávam a pak je zas klid :grinning: zatím se hlásí jen přes den v noci spí :sweat_smile:
No já zase scháněla modrou pač by se mi hodila do koupelny :grinning: no ale nemužeme mít zase všechno sladěný vid :grinning: no mě ty návštěvy taky děsí ale bohužel budu to muset vydržet :angry:
Haňulko mi vlastně ani nevíme v jakým jsi přesně týdnu takže to nemužeme sledovat ale říkala jsi že po překonání tý kritcký doby napravíš tak předpolkádám že to bude každým dnem ne???
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Marci, tak to jsem zvedava, jesli mu to pak vydrzi i po porodu, ze v nnoci bude spat :grinning:

jojo, marcci, napravim.. 4/3 jdu na ten UTZ v ramci screeningu tak pak..
jinak dneksa jsem 11+2
15. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Hani, ty týdny by si sem už mohla dát :wink: já myslím, že všechno dopadne dobře, bobista je pěkně zakousnutý :slight_smile:
Jinak k těm bolestem, někdo je má a někdo ne. Já je také u Adisa neměla až teď u malé si to užívám.

Marcii, to jo, ale ta bílá by se mi hodila prostě líp :grinning: :grinning: už ti došla nebo ještě čekáš? Já ji objednala teď o víkendu, tak jsem zvědavá, kdy dojde. Jiné tam už na prodej neměli, mají asi omezenou zásobu, či co :confounded:
15. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Já si taky myslím Hani že už je bobista pořádně kouslej a drží se ale chápu že chceš ještě počkat na výsledky :wink:
Lucí já už jí mám doma jen mi odešel foťák tak to nemužu dávat do albíčka :angry: ale manža se chystá koupit nový už kvuli prckovi a ještě chce bříško ve 40tt jestli do tý doby neporodím :sweat_smile: zatím na to nemá nějak čas :angry:
15. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ty brďo 4/3 to už budemem mít obě dvě z Lucíkem vlastně mimísky na světě :grinning: já s tou cukrovkou musím porodit do 3/3 nesmím přenášet ani o jeden den :wink:
15. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Marcii, no aby jsi ještě neporodila dřív než já :grinning: :grinning: záleží, jestli mě nechají přenášet a taky jak dlouho..
Já ji ještě doma nemám a snad mi dojde co nejdřív, akorát teda nevím co zítra, páč to jsem v tom Brně, tak aby mě to nedovezli :confounded:
15. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
He, teď mi říkala kamarádka, že její známí měli termín 8/2 a furt nic :grinning: luci,... tak snad tě to taky nepotká... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
No Lucí nestraš fakt se na to ještě nějak necítím že by se mi chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: rodit čím víc se to blíží tím víc mám staženou prdel že to musím takhle přímo napsat :sweat_smile:
No Hani tak to taky nic moc nejlepší by to prostě bylo v termínu :grinning:
15. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po víkendu. Tady je dnes nějak rušno :wink:
Mě už rýma jakž takž přešla, tak už taky něco dělám. Hlavně to Luci od kluků nechyť, protože rodit nemocná to musí být úplné utrpení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marci, já myslela, že když budeš na tom nadstandartu tak tam s tebou může být manža pořád. Na to se taky vztahuje zákaz návštěv, jo? No to je bordel.
Luci, držím moc palce, ať teda ještě aspoň 3 dny nerodíš, než bude manža z nejhoršího venku. No já bych taky nechtěla rodit sama.
Hani a jaké porodnice jsi vybrala? V nějaké jiné diskuzi jsem četla, že holky z Prahy se tam chodí hlásit už brzy ráno. Tak tam taky naklusej přesně a brzy, aby už neměli plno. To my tady z těch menších měst máme výhodu, že není takový nával. Zato ty služby určitě nebudou jako v Praze ve vyhlášených porodnicích.
15. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Jani je fajn že už je ti líp :wink: no jo bohužel se to vztahuje i na ten nastandart tam ho za mnou pustí aspon na hodku tak doufám že bude volnej jestli ne a budu na pokoji ještě s někým ukáží mu malého jen přes okno a nepustí ho za mnou vůbec tohle mi připadá jak za komunistů :angry: ale je fakt že chřipky řádí a než aby malej něco chytil je to lepší tak ale co mi tam pak chudinky a chudák taťka se taky klepe až si ho pochová a takhle nic :angry:
15. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
No jani, jak se to vezme.. rodí se tu jak na běžícím pásu, někde si na to holky dost stěžují, že na ně prostě sestry nemají čas atd.. že je to kolos atd..že v menších městech je to příjemnější, komornější a klidnější..

zatím váhám mezi Podolím a Motolem i s ohledem na to naše stěhování na jaře/v létě nebo kdy..a hlásit se do obou musí od 14+0, ne dřív.. v Podolí se čeká běžně od šesti ráno na registraci, berou jen 12 ženských na termín.. Motol registruje odpoledne, ale zas jen tři dny v týdnu.. jsou to fakt věci. Vždyť ani nevím, jestli to bude úspěšně pokračovat, jestli Bobísek bude dál v pořádku a už musím řešit porodnici.. :grinning:

Hlavně, že jsi zdravá, tak odpočívej dál..
já jdu hledat něco k obědu!:slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
No Marci, to je fakt jak za komančů, ale s těmi nemocemi je to zase pravda. Lepší chvíli vydržet, než tam ty mimísky nakazit. A jak dlouho drží Ústi rodičky v nemocnici? Klasika 3 dny? Tak nějak přemýšlím a ty už bys teoreticky taky mohla každou chvíli rodit. Nepsala jsi náhodou, že ti dr. říkal, že budeš asi rodit dřív? Abys nám fakt tu naši Lucinku nakonec nepředběhla :grinning:

No Hani, s těmi porodnicemi je to teda záhul. Ale ono je to hlavně v lidech a záleží na koho a s jakou náladou narazíš. A hlavně kolik rodiček se vás tam sejde najednou. No Podolí a Motol, to jsou ty nejvyhlášenější, ne? Stejně je nejlepší mít v porodnici někoho známého. to se pak všichni chovají jinak. V tom závidím Marci, že tam má kámošku sestřičku.
15. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
Hani, tady v Brně je teď kritický stav snad ve všech porodnicích. Je tam narváno a všechny pokoje obsazené, jsem zvědavá, jestli budu rodit tam kde chci nebo jinde a kdo ví, kolik nás bude na pokoji. Toho se celkem děsím, páč bych chtěla opravdu ten nadstandart a nebo max.jednu maminu na pokoji. Vím co to udělá, když je tam víc miminek a začnou postupně řvát, to se potom fakt nedá. Já takhle chodívala spát s malým na chodbu, páč té jedné mamině to bylo úplně jedno, že budí všechny kolem :angry: a to nás bylo na pokoji osm!!!!!

Zase mám napuchlé nohy, dopr.... holky, já bych si tak moc přála, kdyby si mě tam už zítra nechali, ale to je fakt jneom přání, páč je mi jasný, že pojedu zase domů :confounded: chjo, to čekání mě nebaví.
15. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jani 3 dny když nejsou komplikace císař atd nebo když nemá mimčo žloutenku tak tě hned lifrujou dom nemají místo :grinning: No doktor říkal at jsem ve střehu od 16 to je zítra tak uvidíme :grinning: ale zatím tomu nic nenasvědčuje takže myslím že Lucík,bude první tak jak má být :sweat_smile: :grinning:
Je fakt že jsem ráda že tam mám tu kámošku už se to provalilo a ono už je ted znát jiný chování takže huráá za ní :grinning: Holky jsem se dobře nadlábla jsem si dala pečené kuřátko s kaší a okurkový salát mňam tak se jdu natáhnout :grinning: juknu na vás později
15. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Marciii, tady je to stejný, akorá s tím rozdílem, že tebe pošlou domů a mimčo se tam nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to napalicu!!!

Já jsem dělala knedlíčkovou polévku a jak si odpočnu, tak se pustím do zapečených brambor s uzeným a kysaným zelím :dizzy_face: :dizzy_face: mňam!!!
Kluky jsem zahnala do postele a teď budu " snad " relaxovat :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
No taky ňamka Lucí brambory bych mohla udělat zítra :grinning: a ty nezoufej třeba si tě tam nechají :wink: mě zatím nohy neotékají přes den vždycky až večer mám trošku oteklý kotníky jinak nic uf stačí že takhle mám dietu ještě bych dostala neslanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak příjemný relax já na mě už mává gaučík :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jé holky, taky dostávám nějaký hlad. Asi vás budu následovat. Protože jak se najím, tak určitě odpadnu, kór když jsem dnes ráno musela vstávat v 6 a na to teda nejsem vůbec zvyklá :grinning:
Luci, ty do těch brambor dáváš to zelí rovnou? Nebo jako přílohu? Já zelí miluju, ale posledně jsem ho snědla plnou velkou misku a myslela jsem, že mě to roztrhne :grinning: Před těhu se mi to nikdy nestalo, asi si člověk fakt musí dávat pozor na to co jí.

luci, třeba si tě tam už nechaj :wink: a s těma nohama si myslím ještě máš štěstí, že není léto. To by bylo ještě horší. Na to já se netěším, v květnu už bývají pěkné pařáky :unamused: Snad letos bude to počasí trochu rozumné.
15. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
Jani, to zelí tam dávám rovnou i s bramborama + uzeným masem a dám to zapéct :wink: je to mňamka!!!
A zelí se můžu ujíst, ale jak píšeš..potom má člověk strach, že ho to roztrhne.

Malá se dneska hýbe až až, kolikrát mě to dole i zabolí atd.noo, mohlo by se to rozjet :sweat_smile:

Akorát začínám mít rýmu :angry: kýchám jak poťouchlá a pořád smrkám.
15. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Tak to budu muset někdy vyzkoušet :wink:
No tak Ti Luci přeju, ať to na tebe přijde buď hodně brzy nebo aspoň dva dny ještě vydržíš, ať na malou hned nepčikáš.
Já ještě statečně pracuju, ale hlad už mě začíná přemáhat :grinning:
15. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
Tak jsem si musela dát vanu, páč to na mě zase přišlo a teď je zatím klid, tak uvidíme, jestli dneska do půlnoci pojedem a nebo až co mi řeknou zítra na kontrole.
Dole mě to zase začalo pěkně píchat a tvrdnout bříško, noooooo mám docela strach, aby jsme fakt nejeli :sweat_smile:

Jani, je to rychlé jídlo a hlavně dobré :wink:
15. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Lucí už je to takový smíšený vid že by jsi chtěla a na druhou stranu ještě né kvuli manžovi vid :grinning: mě teda taky dneska pěkně tlačí bříško hlavně ted na večír takový divný tlaky pro mě nový :sweat_smile: tak jsem zvědavá kdyby něco piš ju :grinning: :grinning: :grinning: třeba v pulnoci že jedeš :grinning:
15. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
ahoj holky, vyšpízovala jsem na jiném tématku, že Luci praskla nejspíš ráno v pět voda a frčeli do porodnice.. tak uvidíme, jestli to bylo ono a jestli Verunka bude za chvilku na světě!:slight_smile:
Držím jí všechny palce!!::slight_smile:
16. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahjky berušky
Hani je to tak ránoi mi to psala na mobil a ted psala že už je přijetá a má i bolesti tak snad to bude rychlí a za chvíli vykoukne Verunka na svět dá mi vědět psala jsem jí že na ní moooc myslíme :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Jen doufám že jí tam nechají manžu když je nemocnej snad jo a nebude na to sama :grinning: a taky jsem koukalal jak dlouho trvá příjem v pět psala že jedou tak mohli být kolem šesty tam nevím jak to á daleko a až v devět že je přijatá :confused: asi ty ruzný vyšetření ještě trvají :confounded:
16. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.