• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Marci, super, zpravy z první ruky :grinning: díky... a tedy moc nechápu, proč ji přijali až tak pozdě, když jeli někdy v šest.. no, snad už to pujde jako po masle :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Taky doufám hned jak ráno přišla sms vyletěla jsem z postele věděla jsem, že je to ona :grinning: tak nějak jsem měla tušení :grinning: no hlavně aby byli obě dvě v pořádku :grinning: a měli to rychle za sebou držím všechny palce co mám a nakázala jsem to i Vojtíškovi tak snad poslechl :grinning: jsem zvědavá co řekne Janča až jsem nakoukne ta bude :confused: :grinning: jáí jen doufám že Lucíka nebudu hned následovat bolí mě od rána tak nějak divně záda a v noci mě dvakrát vzbudili poslíčci :angry: jsem mu domllouvala že má jesště 11 dní čas tak snad si dal říct :sweat_smile:
16. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
No Marci, tak třeba zas vojta nechce čekat tak dlouho, aby byli s Verunkou skoro na vlas stejně starý :grinning: To by byla sranda, dvojčata na dálku :grinning:
Tak na sebe budď ale opatrná, ať tam ještě je, držíme lucce palce a těšíme se na další zprávy!"!:slight_smile:
16. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
:wink: Jasný Hani hned jako bude něco nového píšu jdu na pokec ke kámošce :grinning:
16. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Holky tak Lucík se zatím neozývá takže ještě chudák rodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mezi tím vyšurovala celý byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je to uklízení čím dál horší s tím pupíkem :angry: vytíráni je skoro až neuskutečnitelný :grinning: ale zvládla jsem to akorát to trochu dýl trvá :sweat_smile: Jani kde se dneska touláš ty ani nevíš že nám Lucík rodí :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj marci, ja furt nakukuju a jsem cela na trni.. asi je zrovna chudak "v nejlepsim", ale snad jim to jde dobre!!
Ja bych mela taky uklizet, ale furt to oddaluju, uplne te obdivuju.. :grinning: me se nic nechce, jak jsem doma. Sice jsem dojela na nakup ale prijde mi to jak vykon roku :grinning: Chystam se na koupelnu a na prach, jen se premluvit :grinning:
tak snad se brzy Lucka ozve, myslíme na ní!!:slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsem to zkontrolovala v jiném tématku a je to tady!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

"Ahoj, jmenuji se Verunka Zemlicková, měřím 52 cm, vázím 3,7 kg a narodila jsem se 16.2. 2010 v 11:20.

Luciii moc gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ať jste krásný a zdravý holky!!!:slight_smile: :slight_smile::slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Lucíííííí moc velkáááááááááá gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hodně mooooc zdravíčka :grinning:
Hanííííí díky za info :wink:
16. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Holky koukali jste na Verunku??? Lucík už jí má v albíčku je nádhernááá :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ježíš!!!!!!! Jeden den tady nejsem a Lucinka nám porodila. Přesně v termínu :slight_smile: Tak to je krása.

Luci, moooooc blahopřejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Verunka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A je to macíček :dizzy_face:

Marci, a jak to vypadá s Tebou? Ještě o.k.?
16. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tak ještě jednou gratuluju Lucikovi a Verunce, že jsou šikulky a zvládly to v termínu!!!:_) :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Marcci, ted jsem koukla do albíka a je to nádhernej puclík!!!:slight_smile: Kus krásný ženský!!! Slaďouš malej!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahojky,
tak doufám, že se má Lucka s Verunkou dobře a už se těím, až budou doma a všechno nám popovídá.
Marci, a co ty? Doufám, že se ozveš než pojedeš do porodnice :wink:
Tak jsem přemýšlela, berou se do porodnice i oblečky pro miminko nebo tam mají nějaké erární a svoje až na cestu domů?
Já jsem teď u našich, pomáháme u nich na statku se zaplňováním mražáků :grinning: (zabíjeli nějaká jehňata, tak je s tím hodně práce). Včera jsme s mamkou ale neodolaly a šly se podívat do obchodu. Tak budoucí babička nakoupila nějaké oblečky. Je tolik krásných věcí, že člověk ani neví, co vybrat. Ale na jednom tom oblečku je napsáno: Jsem Vaše miminko. Je to roztomilé. Asi taky něco nafotím, ať mám v albu více fotek :slight_smile: A taky budu muset zdokumentovat bříško. Nějak podezdřele roste. :grinning:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky
tak jsem,se právě vrátila z poradny a z nemocnice všechno je v pořádku stěry vyšli na jedničku srdíčkoi je taky v pohodě .Vojtík už je sice sesunutej hodně dolů ale pry by mohl do termínu vydržet říkal doktor tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: Jinak se taky na Verunku nemužu vynadívat je sladká já jsem zvědavá co vyleze ze mě holky :sweat_smile: jestli taky nějaký puclík nebo ne a hlavně kolik bude mít vlásku atd :sweat_smile: Už se teším až Lucík bude dom a popíše nám to tu :grinning:

Jinak já si do porodky oblečení neberu Jani dostaneš tam erární aspon u nás je to tak davají ti i plenky a jednorázový žinky což je fajn a nemusíš si to svoje obl.hned špinit to svoje mi pak přiveze manža až nás budou pouštět :wink: Jinak fotečky určitě jooooo at vidíme bříško ted už ti porostě rychleji :grinning:
17. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Na pak se budu tešit ještě na bříško Haňulky :grinning: 12tt budeš ho fotit???? Já když koukám na to moje jsem si myslela jak nejsem už kulatá a když se vidím teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu ráda když ho vrátím alespoň do podoby 12tt :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Marci, super kontrola, je super, že ses tak rychle vyléčila :wink: A neboj, už se brzy Vojtíška taky dočkáš :wink:
No na ty vlásky jsem taky zvědavá. Verunka jich má teda spousty :slight_smile:
Tak s tím oblečením v porodnici, to je fajn, aspoň o jednu starost méně.
No na Hańulku jsem taky zvědavá :wink:
17. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jani díky :wink: taky jsem ráda že jsem tak rychle fit ty už jsi doufám v pořádku???
Dneska se fakt necítím ve svý kuži už bych šla taky nejradši rodit at to mám za sebou Vojtíšek už fakt nemá místo a to okopávání bolí čím dál víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten poslední měsíc je už spíš utrpení než radost holky :angry: i když jak mi dneska řekl doktor těch 14 dní už vydržte když jste vydržela čekat 6 let na bříško :sweat_smile: má pravdu ale on se sním nenosí :grinning: Jani určitě nafoť všechno i oblečky jsem zvědavá :grinning: :grinning:
Jdu se naložit do vany holky at se mi uleví opatruj te sse těhulky pa pa
17. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
No oni asi Marci vědí, proč ten poslední měsíc už máš být doma na neschopence. Jsem zvědavá, jak to bude u mě. Jsem chtěla pracovat co nejdéle.
Marci, do 27. už to není ani 14 dnů :wink: Ale musí být šílený třeba ještě 14 dnů přenášet, že? Mi stačí to břicho, co mám teď :grinning: A mám pocit, že mám i větší chuť k jídlu. Ale venku to počasí je pořád takové ošklivé, že se mi ani nikam na procházku, abych měla nějaký pohyb nechce :unamused:
A co vana? Pomohla?
18. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Dobry ranko kočky :wink:
Tak jak je těhulky??? U mě vše při starém vana zabralal Jani :grinning: včera měl manža volno tak jsem ještě trochu oblítali město a dokoupily pár věciček :sweat_smile:
Jani to máš pravdu že do 27 to není ani 14 dní ale termín 27. mám podle NT screeningu a podle poslední MS to vychází na 3.3. tak nevím kterému termínu mám věřit :confused: no každopádně mám výhodu že nesmím přenášet páč to musí být stím pupkem a bolestma břiška a zad už utrpení už ted odpočítávám každý den :grinning:
taky se nám za chvíli vrátí Lucík holky ne? Se těším až písne co a jak i když myslím že asi nebude mít moooc čas :grinning:
19. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahoj Marci,
tak už jsem o tebe měla strach, když ses už včera nezovala, jestli už taky nerodíš :wink: Asi záleží, který TP berou doktoři jako směrodatnější. Já myslím, že ten podle utz. Mi třeba vychází dle poslední MS už někdy na konec května, ale já jsem si před otěhotněním měřila BT a vím jistě, že jsem ovulaci měla později. A daleko lépe mi na to sedí ten termín porodu dle ultrazvuku, takže věřím tomu.
A proč vlastně nesmíš přenášet? Vím, že už jsi to tady psala, ale nějak už nevím ten důvod. A co jste ještě kupovali? nějaké oblečky :wink:
Na Lucku už se taky těším, ale asi ze začátku nebude mít na nás moc čas.
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Já si taky myslím že spíš platí ten termín 27 no uvidíme nesmím přenášet kvuli té cukrovce takže by mi museli v nejhorším případě porod vyvolat.No vychází mi to tak že 24. ve středu jdu do poradny a pak za týden a to už je 3. takže by si mě nechali asi rovnou ve špitále :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad do rté doby porodím sama od sebe :grinning:
koupily jsme ještě chuvičky pač je měli na akci a ty užiju na 100% protože mkám ložnici s postýlkou přes chodbu a a utosedačku jsme kupovali oblečky už nééé těch už mám fakt hafo že se obávám že to Vojtíšek ani neunosí :sweat_smile:
19. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
taky jsme koupily konečně nový foták tak si nafotím pupík a zbytek věcí :grinning:
19. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Jó vlastně kvůli té cukrovce, to je jasný, aby mimčo nebylo moc velký. No já jsem na tom cukru ještě nebyla. V pondělí jdu na kontrolu a na krev, tak jsem zvědavá, jestli mě pošle. A taky musím k zubaří, ale tam se mi vůbec nechce :frowning2:
Marci, nafoť, už se těším. Já jsem teď taky přidala fotky do alba. No nejsem žádný fotograf :grinning:
Ty chůvičky jsou dobrá věc, taky je zvažuju. A sedačku teprve včera? No to je naknap :wink:
19. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
No jo dávali jsme si na čas :grinning: tak nějak jsem doufala že do tý doby neporodím :sweat_smile: tak jsem se ted snažila nafotit sama bříško a už to fákt nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dlouhý ruce nemám abych odálila foťák aby se mi tam vešlo HRUZA :grinning: Na ten cukr určitě pujdeš ted a k zubaři běž taky se mi nechtělo ale mimisek ti fakt bere hodně vápníku tak aby jsi měla jistotu že se ti nekazí zuby :wink: Na fotečky hned juknu
19. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Janíííííííííí máš fakt hezuuuu bříško :grinning: :grinning: :grinning: a oblečky nádhera já už jsem musela smáznout protože by se mi tam nevešli další fotky :sweat_smile: dám tam zatím to co jsem nafotila :wink:
19. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
No Marci, jestli je hezký to nevím, hlavně začíná překážet :grinning: A ještě 3,5 měsíce přede mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale těším se až bude tepleji a nakoupím si nějaký trička. Investovat do obr zimních věcí se mi už teda moc nechce. No těch oblečků mám zatím pár, ale nechci to moc přehánět, protože vždy když někde jsem, tak mě to svádí něco koupit. A do porodu ještě daleko. A taky jsme se domlouvaly s Luckou, že bych třeba od ní něco koupila, tak uvidím.
Sedačka je moc pěkná, ale my ji taky budeme kupovat až později, zároveň s kočárkem. (a ten bude bůh ví kdy).
A jakou maš Marci vaničku? Klasickou umělohmotnou? Já jsem se dívala na tu nafukovací. Zkusím pohledat ten odkaz.
A bříško ať ti vyfotí odpoledne manžel. At máš památku. Za chvíli už nebude :wink:
19. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
19. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Já mám klasickou umělohmotnou http://www.baby-eshop.cz/vanicky-a-kybliky/vanicka-bebe-jou tu zelenou Jani ale ta nafukovací je hezká jen nevím jak bude stabilní to by jsi musela zkusit :wink:
je fakt že ty oblečky nemají cenu ale já taky vždycky těžko odolávala ještě jsem tam vrazila fotky co jsem koupila minulí týden ve městě :grinning: a včera už jsem odolala proto jsem s výbavičkou začala radši až ten 7 měsíc dneska už bych měla haldy :sweat_smile: Tak jestli ti bříško překáží teď počkej za měsíc :grinning: :grinning: :grinning: nebo za dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už je fakt všude a všude narážíš :sweat_smile: Manžovi řeknu at mě cvakne odpoledne je fakt že člověk nikdy neví kdyy to příjde :confused: a já pojedu rodit
19. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Ta druhá je taky pěkná a už by jsi nepotřebovala zase lehátko to je výhoda jenom pak až do velký vany já jí mám po ségře víš tak jsem nemusela kupovat novou aspoň něco :grinning:
19. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky tady na Ústecku ted řádí nějaká chřipka že dva dny něděláš nic jinýho než zvracíš a máš průjem :confused: zatím se mi to vyhýbá tak to tak snad zůstane už to postihlo i část mé rodiny :confounded: to by nebylo moc příjemný ted chvíli před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže návštěvy v porodce chtěli od března zrušit a tím pádem se zase protáhly až do konce března :angry: :angry:
19. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
No Marci, kdybych něco zdědila, tak bych se taky nezlobila, ale bohužel nemám po kom. V rodině jsem tak nějak nejstarší, tak všechny ostatní asi budou dědit po mě. I když je tam taky 10 let rozdíl. Záleží, kdy do toho vlítnou :grinning:
Marci, s tou chřipkou, u nás taky řádí. Už ji měl taťka, mamka a ode dneška přítel, já zatím odolávám, ale pro jistotu jsem si dnes v lékárně koupila aspoň uhlí, kdyby něco, ať jsem nachystaná :unamused: No snad se mi to vyhne. A tobě držím taky moc palce, ať ji nedostaneš, protože je to hrůza. Právě dnes jsme se s přítelem bavili, že by to bylo hrozné, kdyby ještě musel rodit. Protože říkal, že má takové křeče v břichu a v žaludku jako by měl kontrakce :grinning: Tak říkal, že ještě rodit by nezvlád, jak je teď slabej. Takže buď doma a nikam nechoď ať něco nechytneš!

Jinak já jsem byla ještě dnes u obvoďáka, tak mě celou vyšetřila a prej jsem zdravá jak rybička :grinning: ona je zároveň i dětská, tak se pak mám, až se malá narodí, ozvat a že přijde na kontrolu nebo bych zajela za ní, podle toho jak bude. No už aby to bylo. Jsem si dnes říkala, že nejraději bych se rovnou probudila tak do půlky července :grinning:
19. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.