• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ty oblečky máš krásný. No dneska je opravdu výběr. Jen je škoda, že mimi tak rychle vyroste. Ty nejmenší velikosti jsou totiž nejroztomilejší, že? :grinning:
Jak jsem tam viděla ty polohovací válečky, tak jsem objevila tady tyhle. Kdyby ta cena byla poloviční, tak bych si to určitě objednala, ale koupit plyšáka za litr mi přijde uhozený. Ale je to krásný, viď?
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=11865
19. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Jsou krásný Jani taky jsem na ně koukala ale fakt předražený :angry:
no tak tady vidí ten tvůj přítel co nás čeká :grinning: a to musí mimi ještě ven tzakže to kontrakcema nekončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám dneska zase slušný pobolívání podbřišku a trvdne mi pěkně břich :stuck_out_tongue_closed_eyes: au au manža ten se vždycky culí a už se těší až bude malej venku no ještě musí vydržet já už začínám mít docela slušný vítr ale na jednu stranu už bych chtěla rodit :sweat_smile: je to takový půl na půl .
Jsem ráda že jsi zdravá taky držím palečky at se ti to vyhne bylo by to moc nebezpečný pro malou :frowning2:
Co se týká těch oblečků pravda ty uplně malý jsou nejsladší škoda že to mají jen na týden maximálně dva,je fajn když jsem to podědila hodně po ségře člověk fakt ušetří a ty věci jsou jak nový páč za týden to nezničí ani to nejvíc blinkající mimi :grinning: bude fajn jestli ti Lucík bude prodávat oblečky alespoň budeš mít stálý přisun hadříků :wink: a Lucík odbyt :grinning: :grinning:
Jinak když to tak počítam Lucíka by měli zítra pustit z Verunkou už domů ne???
19. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahóóóój berušky :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak tak vidím, tak Marcii je pořád 2v1 .. holka, já se tak těším na toho tvého mimíska :slight_smile: !!!!! Příští týden máš termín, jaj já budu zvědavá a napnutá jako kšandy!
A jinak je to u tebe všechno v pořádku? Co poslíčci..nejsou moc bolestivý?

Jani a Hani, co vy kočky? Jen tak v rychlosti jsem si vás přečetla, tak se omlouvám že nereaguju.. ale polepším se, jenom co se doma zabydlíme :wink:

Včera si nás manžel se synem dovezli domů, takže je to všechno takové nové a musíme si zvyknout.
Malá je zlatíčko, skoro vůbec nepláče (pokud teda nemá zrovna hlad a nebo nemůže usnout). Jak bude víc času, tak přihodím nějaké fotečky, tuto tam dával manžel :wink: a je to hned ten den po porodu, co nám ji přivezli na pokoj.
20. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahooooooooooj Lucíku :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítám vás doma holky :dizzy_face: poslíčci jsou docela v normě :grinning: někdy to bolí teda dooost ale dá se to zvládnout nebere mě to do zad by to nemuselo být tak hrozný uvidíme.
malá je nádherná jsme se tu rozplívali všechny tři :grinning: :grinning:
Lucí v pohodě až se zabydlíte určitě písni je jasný že je to všechno jiný a nový už se na to taky těším :grinning: jdu na prochajdu je nádherně krásně svítí sluníčko :wink: za chvíli bude idealní počasí na kočárek :grinning: jsme si to uměli napánovat co :grinning:
20. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj Luci, vítám vás obě doma :slight_smile: TAk až se trošičku zorientujš, tak už se těším, až nám to všechno popíšeš.
A co ty Marci, ještě dobrý? No já za chvíli budu závidět. Obě už to budete mít za sebou. Taky bych už chtěla :slight_smile:
No u nás teda je sice celkem teplo, ale od rána déšt se sněhem a teď večer takový mokrý sníh. Takže procházka ani náhodou. Ale je fakt, že bude jaro a počasí budu určitě super na prochajdy. Snad nebude moc horké léto, ať se i mně dobře prochází. :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj Jani dobrý furt 2v1 a nic se neděje :wink: Vojta spí neboj nebudeš závidět než se naděješ pujdeš taky rodit a budeš mít stejně smíšený pocity jako já ted už aby to bylo a nebo radši ještě né :grinning: :sweat_smile: to mi ted běží hlavou furt :grinning:
20. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Tak to ti Marci asi ješte celkem ok. Myslím, že až to na tebe přijde, tak už ti bude jasné, že už chceš jet do porodnice a mít to za sebou :wink: Ale musí už to být celkem nervičky, nevědět, jestli se ráno ještě probudíš v posteli nebo už budeš v porodnici. No řeknu ti, že já se na to vůbec netěším. Ale ty máš super, že tam budeš mít tu kámošku. Uvidíš, že se o tebe budou úplně jinak starat.
20. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
No Jani nevím dneska mi psala že na týden odjíždí na hory tak jestli začnu rodit během týdne nic moc :grinning: Jinak nervičky to jsou fakt si taky říkám tak dneska ještě ve svý postýlce ale budu tam taky ráno :grinning:
20. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dala jsem fotky do Alba :wink:

Marciii, vydrž, už to máš za pár... holka, já se tááák těším na toho vašeho klučinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky Lucí fotky jsou nádherný malá je fakt sladká a adísek se s taťkou nemůžou vynadívat co??? :grinning:
Už vydržím Lucí kdybych náhodou jela můžu ti písnout na mobil jo? abych vás nějak nerušila
:sweat_smile:
21. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
To si piš, že můžeš písnout!!!! Kdykoliv!!!!
21. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Tak to jsem moooc ráda protože můj manža sem asi psát nebude tak aby jste veděli :wink: Jdu dělat véču tak za mě pohlaď Verunku :grinning: :grinning: :grinning: ju
21. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
Určitě ji pohladím, je to náš upír a křikloun v jednom :grinning: :grinning: ... už aby byla větší :sweat_smile:

Tak kdyby něco, piš!!! :wink:
21. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Tak že už se začíná projevovat :grinning: :grinning: :grinning: no já jsem pak zvědavá na toho našeho :sweat_smile:
Holky koukám na ten hokej fakt na to nemám nervy :angry: bych fakt mohla rovnou jet rodit :sweat_smile: neboj Lucí kdyby něco určo písnu :wink:
21. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak po dovolené zpátky u stroje.. vůbec se mi při ní nechtělo zapínat comp, takže jsem vás zanedbávala :grinning:
Vítám doma Lucku s Verunkou, doufám, že si to doma hezky užíváte a všechno je v pohodě!!!
Marcci, nebooj, máš to za pár, už brzy budeš mít Vojtíka u sebe a užiješ si taky jiný nervy :grinning:
Jani, a ty už se taky blížíš pěkně k 30TT... :grinning:

Jéé, to je fofr tady, fakt:slight_smile:
U mě nic nového, snad tedy...
pa
22. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci, fotky jsou super. Moc vam to sluší.A jak to všechno zvládáš? Asi jsi hodně unavená, že? a napiš nám jaký byl porod. Ten pokojík vypadal moc hezky.
Marci, tak budeš muset vydržet do termínu, aby už kámoška byla zpátky :wink:
Hani, tak ty jsi dovolenkovala, jo? No to se někdo má :slight_smile:

Já jsem byla dneska na kontrole a mám naordinovaný klidový režim. Nejlíp v posteli. Dr. se nelíbil čípek, že prý se trochu otevírám. Takže jsem z toho trochu špatná. Jdu nastudovat na internet podrobnosti.
22. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Ted jsem koukla konečně na fotky, Luci, jsou nadherny!! Tedy hlavně to co je na nich!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Krasná rodinka, jak ze žurnálu!!:_):slight_smile::slight_smile::slight_smile: já už chci takyyyyyyyyyyyy :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Jani, ty nepanikař!!! A hezky lež, tedy, když pan Dr chce!! Všechno ať dělá přítel a ty odpočívat a kynout!! žádný stresy a práce nad hlavu...!!!!!!!!!!!!
22. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Jo Hani, to já bych už chtěla taky :slight_smile: Ale raději až v termínu. No snad mi to magnesko pomůže. Jsem se těšila, že když teď bude hezky, že budeme pěkně procházkovat a tak nevím. No snad se to zlepší.
V té televizi vůbec nic není. Ještě, že existuje ten internet. Asi budu spát a v noci koukat na olympiádu :grinning:
22. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
ahojky holky
Vítám tě po dovče Hani :wink: chápu že se ti ke kompu ani nechtělo :grinning: No u mě vše při starém bříško už začíná bolet pěkně a a čím dál časteji :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se obávám abych do tý soboty vůbec vydržela být 2v1 no neva budu to muset zvládnout i bez kámošky :grinning:
Jani ty to určitě nepodceŇuj kdyby jsi se začala otvírat byl by to průser mohli by tě taky nechat ležet v nemocnici a nebo by jsi jsi měla předčasný porod a to by ted bylo ještě hoodně rizikový ještě máš málo týdnů na to aby šla malá ven :frowning2: Hlavně ale v klidu a fakt ležet a ležet a nechat se obskakovat aby se čípek zase zatáhnul :wink:
22. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Holky dala jsem tam aktuální bříško tak se mužete juknout už je neskutečně obří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Marci, bříško je akorát na ten 39tt :wink: Ale že je ve skutečnosti větší než na fotce, teda mně se aspoň zdá to moje :grinning: Hani, ty už bys taky měla pořídit první foto, ať pak můžeš srovnávat :slight_smile:
A ty bolesti to jsou jako poslíčci nebo tě bolí břicho ještě i jinak? Držím palce, ať to do soboty vydržíš, ale to víš, že to zvládneš i bez ní :wink: necháš si píchnout epidurál?
22. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Jani to bříško už jsou poslíčci vždycky mi celý ztvrdne a pak to zas povolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic příjemnýho :sweat_smile: o epiduralu jsem zatím nepřemýšlela asi ne ono to sice pak tak nebolí ale ten porod se protáhne a to nechci a navíc nesmíš do druhýho dne vstávat a to já už budu chtít Vojtíška hned k sobě :grinning: To jedině že by byli nějaký komplikace a doporučili mi to jinak fakt nechci :wink: No asi máš pravdu že bříško odpovídá ale je to to děs :grinning:
22. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
He, marcii, tak kdybys rodila, dej někomu vědět :grinning: Držím palec!!:slight_smile: :slight_smile: .-)
A bříško máš krásný!!!
Já ho mám jak v pátým měsíci
včera jsme byli po dlouhy době u bráchy, svagrová už má taky pekný puclík, i kdyz rodí v červenci :grinning::grinning::grinning::grinning: a to říkala, že hodně shodila, jak ji bylo v prvním trimestru furt blbe, že ještě není ani na váze, kterou měla, když zjistila, že je těhu..
:slight_smile:)
holky moje, jdu domu! mějte se!!
22. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Tak to jsem Marci s tím epidurálem nevěděla. Asi to budu muset ještě nastudovat. Já jenom, že se bojím bolesti, tak jsem si říkala, že bych do toho šla, ale takové ty negativní účinky nevím.
To ztvrdnutí břicha si dokážu představit. dnes, když jsem se na to soustředila, tak se mi taky zdálo, že mi jednou ztvrdlo. Asi ta doktorka měla pravdu. A u tebe to musí být několikanásobně.
Hani, to se ti zdá, že máš velké bříško, ono teprve naroste :wink:
22. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahojky berušky
Hani děkuji jestli už ho máš ted jak v pátým měsíci tak to budeš mít Bříško jako já :grinning: člověk by ani nevěřil že jsem přibrala jen 10.5 kila :sweat_smile: tak pevně doufám že nechám vetšinu v porodce :sweat_smile:
Jani s tím epiduralem to vím protože ségra si ho nechala píchnout rodila 28 hodin a už byla tak vysílená že jí ten porod musely trochu oddálit a usnadnit na konec se stejně neotevřela víc jak na 7 cm tak šla na císař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
Malého jí přinesli ukázat a říkali že jestli si ráno po tom epiduralu neprdne tak nesmí vstát :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čekala až pomalu do oběda než si ulevila a pak jí dali teprve na pokoj i s prckem :grinning: to bych právě nechtěla taky se bojím bolesti ale budu se to snažit fakt co nejdíl vydržet :grinning: :grinning: :grinning: na víc když ti ho píchají do páteře nesmíš se ani pohnout pač by jsi mohla ochrnout :confused: a říkala ségra že při kontrakcích po 5 min už je to dooost těžký že radši ani nedýchala a do tý doby se to dá vydržet :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky

Jani, já ten epidurál chtěla, ale nestihli jsme to... když jsem rodila Adíska, tak to bylo super. Necítila jsem žádnou bolest, jenom úlevu, když malej vylezl. Kdežto teď jsem si to užila se vším všudy. Nebudu vás strašit tím, že porod nebolí atd. bolí, ale dá se to vydržet :slight_smile: akorát ty kontrakce jsou ke konci fakt nesnesitelné.

Marcii, ty jsi ještě tady, kočko :grinning:
23. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
....dneska to vypadá zase na krásné počasí..takže odpoledne určo vyrazíme ven a spojím to z vyzvednutím Adíska ze školky.

Jinak u nás noc na dvě věci.. nejdřív to začlo kolem půl osmé a to jsem myslela, že umřu. Malá spala v košíku a došla k nám sousedka, aby se na ni podívala atd. takže jsem ji potom i rovnou nakrmila a měla u sebe, aby si odříhla a najednou ze spánku hysterický pláč a nemohla se nadechnout.. holky, to byli muka ty minuty, než ji manžel pomohl :cry: :pensive: Já sama jsem zkoušela všechno možný a když pořád nemohla dýchat, tak jsem vběhla manžovi do pracovny. Dopadlo to naštěstí dobře, ale od toho okamžiku uvažujeme o monitoru dechu, páč mám fakt strach.
Večer jsem nebyla ani schopná ji dát spát do postýlky, takže spala s námi na vyvýšené matraci a ještě jsme odsávali nosík, páč má trošku rýmu.
Ke všemu nemohla usnout, takže brečela až do půlnoci, potom odpadla a vzbudila se za dvě hodiny a řvala znovu. Usnula až zase po dvou hodinách

Dneska je to už lepší, ale pořád se nemůžu soustředit na jiné věci a chodím kolem ní a zjišťuju, jestli dýchá atd. jsem asi magor, ale to co se stalo včera bych ani jedné z vás nepřála.
23. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
ahojky Lucí :frowning2: :cry: uf tak ti teda nezávidím to věřím že to museli být muka tak to se ti nedivím Lucí asi bych o něm taky uvažovala a nebo to říct doktorce.Snad to byla jen jednorázová epizoda tohle měla moje kamarádka u holčičky tak sní byla 14 dní v nemocnici a hlídali jí zjistili že měla něco s nosíkem nevím co ale že se vždycky špatně nadechla a dusila se no a pak když to zjistili už od tý doby byl klid.Dneska už jsou tři roky a je v pohodě.Ale nechci tě strašit třeba se jen špatně nadechla a zaskočila jí slina prý se to stává a mimi se začně jakoby dusit :cry: :frowning2: a je jasný že si stím neví rady :frowning2: Rozhodně nejsi magor Lucíku je pochopitelný že tě to vyděsí :wink: Hlavní je že to dobře dopadlo :wink: Držím moooc palečky aby už se to neopakovalo :wink: a malá byla v pořádku.
JInak já jsem furt celá uklízím jak o život a pořád se mu nechce ven už to vidím že mi ten porod na konec budou muset vyvolat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Zítra jdu na kontrolu tak uvidím co mi dr.řekne :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Luci, jejda, to tedy musel být šok.. vůbec si to nedovedu představit!!! Hlavně že ale jste to zvladli všichni a je to v pořádku. Asi bych to Dr taky řekla, co to mohlo být, aby ti případně něco doporučila, ejstli to není jak píše Marci s nosíkem, nebo tak...
A ten monitor nevím, švagrová ho neměla, ale je fakt, že neměla tenhle zážitek.. naštěstí
Hlavně aby se to neopakovalo!!!

Marci, tak to budete asi muset pošťouchnout :grinning::grinning::grinning::grinning: Ono se to malýmu určitě nebude líbit:slight_smile:
Jani, ty doufám ležíš a odpočíváš!!
23. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.