• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahojky,
Luci, to je teda zážitek. A co manžel udělal, že se pak Verunka rozdýchala? Já bych vůbec nevěděla co dělat. Asi ji fakt asi zaskočilo, jestli to bylo po jídle, ale raději se s dr. poraď. No ten monitor dechu já nevím. U nedonošenýho miminka bych neváhala ani chvílli, ale u normálního je to možná zbytečnost. Spíš je to pak asi jen pro klid rodičů.
A to už jdeš s malou ven? Já jsem myslela, že ze začátku se musí být doma. A jak jsi na tom ty? V pohodě?

Marci, neboj, Vojtíšek už určitě brzy zaklepe a řekne si, že chce ven :wink: No uvidíš zítra na kontrole. Jo a musíte teď rozjet to mazlení. To prý pomáhá. A ať si trošku užijete, protože po porodu to zase nepůjde :wink: No my máme teď pro jistotu taky pauzu. :frowning2:

Hani, ležet se snažím, ale je to hrozná nuda. Tak sem tam chodím i něco pracovat a venku jsem se byla nadýchat čerstvého vzduchu. Je tam nádherně. Už jsem si na netu objednala knížku o mateřství, tak se těším, až přijde a budu moct něco studovat. Mohla by přijít už zítra.
23. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Tak přemýšlím o jménech. Vymyslela jsem zrovna Kamilku. Co vy na to?
23. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Mě se líbí, ale manžel to uplně nesnáší...Ani v mužské formě ( i když ta se mi taky nelíbí), tvrdí, že je to Kakamila :grinning::grinning::grinning:
23. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
No Kamil se mi taky nelíbí. Ještě se mi docela líbí Elena. A ta Kamča má svátek 31.5. To by měla narozky i svátek hned po sobě, ne-li v jeden den :grinning: Ty jména, to je boj. Ještě že nejsem žádný numerolog a podobně. To už bych snad vůbec nevybrala :grinning:
23. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
:grinning: no to jí nemůžeš chudince udělat :grinning:
I když vždycky to může slavit jindy.. to je pravda. Bráchovo tinka je v červenci, kdy je i kristýny, ale dali ji svatek na Kristiana, když je s měkkýma i a hlavně, aby tobylo aspon jiny mesíc..
Zrovna mi v neděli říkala, že to v bříšku u mamky bude asi Kryštof nebo Jonáš, a nebo taky Adélka.. tak jsem na ni zvědavá... :grinning::grinning:
23. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Anebo by mohla ten svátek slavit na Kamila, ten je 3.3. :grinning:
Toho Kryštofa mám pocit dává hrozně moc lidí a nenapadají mě ani žádné zdrobnělinky. Adélka je docela fajn, ale favorit to u mě není. No jdu hledat dál. Ale už jsem v srpnu :confused:
23. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
http://www.krestni-jmena.cz/
dej si tohle, tam jsou úplně snad všechny :grinning: Něco vyberete, neboooj!!:slight_smile:

Myslím, že brácha není ani s jedním jím vybraným jménem srozuměn, když čekali Tinu, měl kluk být Daniel nebo Teodor (:stuck_out_tongue_closed_eyes:), tak uvidíme, co teď :grinning: a hlavně, jestli to bude holka nebo kluk.. prý to nechtěj vědět..
23. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Jé, díky. super stránky. Můžu vesele studovat a přemýšlet. :slight_smile:
No Teodor se mi teda taky nelíbí :grinning: Tak snad se přikloní k tomu Daníkovi nebo vymyslí něco nového.
Já bych to asi nevydržela nenechat si říct pohlaví. A vy si, Hani, necháte, ne? nebo jste změnili názor?
23. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Není zač :slight_smile: Teouš se mi taky nelibil, jsem zvědavá, co vymyslí...
Já bych to taky nevydržela a hlavně chci vědět, jak na něj/ni mám mluvit. Teď je to Bobíček (od bobisty), ale ráda na něj/ni budu mluvit už jménem nebo tak.. těším se, až to budu vědět, jestli budu :slight_smile: Jestli to bude poznat.. Tina se v minulym těhu svagrovy proste neukazala a neukazala, bracha celou dobu věřil, že čekaj kluka :grinning:
23. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
Jani, Kamila je pěkné jméno :wink: jinak když to tak vezmete, tak Verča má svátek 7.2 a narozeniny 16.2 :sweat_smile:
Jinak manžel malou moc nerozdýchal, on potom začala sama, ale zvledl ji do výšky a hned kontroloval. Potom volal na pohotovost a tam jim to popsal a oni mu poradili, co dělat a jak ji zkontrolovat. Byl dá se říct v klidu a zvládl podržet i mě.

Marcii, ten sexík určo zabere :wink:
23. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahojky,
Marci, tak co? 2v1? Pořád? :wink: Já myslím, že taky vydržíš pěkně do termínu :wink: A co kontrola?

Luci, tak to teda musela být šílená situace. Ale hlěvně, že jste všichni v pořádku. A co Verunka v noci? Zlobí nebo spinka?

Hani, tak to musí být stres, když se mimi nechce ukázat. Uvidíš, třeba to máte v rodině a bobista se taky bude schovávat. Nám se malá ze začátku taky nechtěla ukázat. A teď doufám, že příští týden na tom 3D nám tu holčičku potvrdí.
Jinak Kamilka včera večer neprošla :frowning2: ale v duchu jsem se jí ještě nevzdala.
24. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
AHOJ HOLKy
tak snad je Marci porad 2v1 a Jani bojuje za jméno a u Lucíka všechno ok!!!
Já vstávala na hokej s manželem, akorát jsme se naštvali, on naštěstí pak odjel na baráček zatopit vodákům, zas se to pohlo s tím počasím... aspon něco... A že hokej dobře dopadl, i když jsou to paka...

a taky jsem měla divoký sny.. že jsem byla na tom NT a Dr mi nejdřív řekla, že mám nějakou divnou "dírku" vedle normální "dírky" a že tam mám nějakou vešku.. :grinning::grinning: a když mi pak její kolega, což v tom snu byl známý mných rodičů dělal UTZ (naštěstí přes břicho), tak výsledek byl, že vše ok, akorat si mimo ma dat pozor na česnek a že neví, jak to vyjde s leprou...
no probudila jsem se uplně zpocená... :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Jó Hani, ty máš teda divoký sny. Někde jsem četla, že těhulky si sny více pamatují a je to asi pravda, protože mně se taky každou noc něco zdá.
No na hokej teda nevstávám. Za to mi ti naši patlalové nestojí. Stejně jak je znám s Finskem prohrajou a zase budou mít plnou pusu výmluv. Mám raději ty individuální sportovce a těm moc fandím. Lyžování, běžky i krasobruslení mám ráda, kromě tanců, ale těm skokům moc nerozumím. Připadají mi všechny stejné :grinning: ale je to na pohled moc hezké.
Nám přijedou stavět příští týden, tak jsem zvědavá, jak jím to půjde. Snad rychle.
24. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Ahoj kočky

koukám, že tu ještě není Marciii, že by :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: ?

U nás v pohodě... malá teď zase spinká v košíku :dizzy_face: ráno zase spala s námi, je to sranda pozorovat ten malinkatý uzlíček v té naší velké posteli.
Kolem 14hodiny nebo až se vzbudí dostane najíst a vyrazíme ven a pro Áďu do školky. Mlha opadla a začlo svítit sluníčko.

Hani, ty máš teda sny :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, nevzdávej to, třeba si Kamilku prosadíš :wink:
24. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Holky, Marci sla na kontrolu? že by si ji tam nechali?! To jsem zvedava :grinning::grinning:
24. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahojky berušky :wink:
Jsem zpátky od dr.A JSEM PĚKNĚ VYKYSLÁ opět jsem měla krev v moči a to dost tak jsem muselapodstupovat ruzný vyšetření včetně cévkování stejně nic nenašli :angry: na srdíčku malého vše v pořádku ale když do neděle neporodím v pondělí mám v 9 ráno nástup do porodky na vyvolání porodu :frowning2: tak doufám že to nebude potřeba Vojtíšek se rozhodne vylézt sám dřív fak se mi tam nechce do středy ležet na rizikovým a pak vyvvolávat :angry: porod Jdu se najíst mám děsný hlad od rána jsem nic nejdla skrz ty doktory a to mám podle, tý diety íst 5x6 denně takhle asi těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny vás moooc zdravím :slight_smile:.

Nevím, jestli si mě ještě pamatujete, už tady k vám moc nechodím, jen občas nakouknu, to jsem ale potvůrka, co? :grinning: . Přesunula jsem se do své "sekce" - červenec 2010, tak se nezlobte.

Luci, blahopřeji k narození dcerušky, je opravdu krásná a pěkný cvalík. Já jsem se narodila 15.2. a jsem taky vodnářka, semtam hodně děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Z toho porodu mám děsný strach už teď :frowning2:, snad to pak zvládnu!!

Marci a Tobě taky držím palečky, drž se :slight_smile: .
24. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
jani: tak já ta Kakamila jsem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , myslela jsem si, že to jméno mám snad jen já, ale ve škole jsem narazila na další a s tou jsem dokonce i seděla .. a tohle jméno se dá docela dobře zdrobňovat - Kamilka (asi nejčastější), Kamča, Kamík, Kami ... nakonec jsem si na něj i zvykla :grinning:
24. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Marci, to je mi moc líto, že máš takové trable. Ale ty i Vojtíšek jste šikulky, tak to určitě zvládnete. Moc na tebe myslím. A do pondělka máš ještě 5 dní :wink: A všimla sis, že už ti naskočil 40 tt? Ještě nedávno jsi tady říkala, ať vydržíš aspoň do 30-ky. Tak já mám teď taky metu 30. Ale doufám, že to bude aspoň 35.

Frézie a tobě se to jméno nelíbilo, že sis musela zvykat? Mně se fakt moc líbí, ale zase jsem to dnes tak nadhodila a prý ani omylem :angry: A víte jaké jméno vymyslel přítel? Monika :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já mu na to Monika - Motyka.
Nebo prý Linda. Nevím, kde na to chodí :grinning:
24. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Jani no jo už si začínám zvykat že prostě nemám nic bez problémů :sweat_smile: :angry:
Mě se Kamila taky strašně moooc libí s tou Monikou sohlasím tak se jmenuje moje starší ségra a jinak než Motyko jí neřeknem :grinning: :grinning: A víš co se říká Linda -p.... :sweat_smile: do toho bych nešla mě se třeba hodně líbí i Šárinka ,nebo Libuška :grinning:
Jinak tě Frezie po dlouhý době zdravím mezi námi už jsem se divila kam jsi se ztratila :grinning:
24. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
Ahoj kočky

...jdu na vás mrknout a hlavně na tu Marciii, no a koukám, že má zase o starost postaráno. Chjo, Marciii snad to bude o.k a Vojtíšek se rohzodne jít ven sám a když ne, tak jsi přece silná ženská a i to zvládneš :wink: hlavní věc bude to, že tam už půjdeš na jisto a malého budeš mít za chvilku u sebe. No a to za to stojí, i když by to bylo vyvolané :slight_smile:
Budu držet palečky a na dálku budu s Verunkou Vojtíška přemlouvat, aby vylezl sám.

Jani, Monika se ani mě nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: když ono to s těma chlapama je těžké, jenom si vzpomeň na mě a Marcii, jak ti naši přišli na Elišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Free, ahoj kočeno!!! Tebe jsem tu neviděla ani nepamatuju!!!!
Koukám, že ti pěkně skáčou týdny, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: a pohlaví teda ještě nevíte?
24. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Co se týká těch týdnů máš pravdu Jani letí to strašně rychle než se naděješ ty budeš mít 40 a Haňulka 30 :grinning:
24. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Jooo tam máš Lucí pravdu ta Eliška to byla moje noční můra :grinning:
24. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahojky holky,

díky za znovupřivítání :wink: .

Neskáčí jen ty týdny, ale i kila. Od začátku těhu jsem přibrala 6 kg a jen za poslední měsíc 3,5 kg. Ale hlavně že mimísek je v pořádku, máme vše co máme mít. Na posledním utz se dr. zaměřil na veškeré vnitřní orgány, končetiny, hlavičku atd. Byla to paráda, vidět prcka po dvou měsících :dizzy_face: . Jinak pohlaví nevíme, tak nějak jsme to minuli a to se pan dr. zmínil, jestli budeme chtít něco vědět nebo se zeptat, tak ať řekneme. Já ale to komentování a utz hltala, že jsem na ostatní zapomněla :grinning: . Navíc přítel vyloženě nechce vědět, co budeme mít. Tak uvidíme, třeba se to jen tak dozvím později, sama :slight_smile: .
jani: kdysi mi přišlo, že mé jméno je málo dávané - "používáné", ale dneska jsem za něj ráda :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky pořád jsem tady :grinning: už jsem si umyla okna a vyprala záclony vytřela celý byt a tak celkově se pustila do gruntování :sweat_smile: manža sice prská že je čisto proč to dělám at neblázním :grinning: tak mu vysvětluju že chci vypudit Vojtíška ale nic ten se drží jak klíště už to fakt vidím až na to pondělí ve špitále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Free to není tak hrozný já se zpravila za celý těhu 11 kilo a od sedmýho měsíce nic pak jen až pak ten poslední měsíc to poslední kilo tak alespoň jedna pozitiví věc i tak mi připadá že mám neskutečně veliký pupík :grinning:
Dám tam poslední foktu puíku dneska ráno pak už se fotit nebudu :sweat_smile: doufám že třešba večer pojedu :grinning:
25. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky!
MArci, mas ty to ale trápení. Tak snad si to Vojta rozmyslí a půjde ven, nebo fakt budete muset zkusit ten sexík..:slight_smile::slight_smile:
Jani, Monika ani Linda se mi taky nelíbí :slight_smile: Lindu má moje kámoška a říká jí Lindičko a mě to přijde přesně jak Pin...:grinning::grinning::grinning::grinning:
Snad se shodnete na nějakým jméně, co se vám bude líbit oběma. A aby t o nakonec nebyl kluk :grinning:
25. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
marci: tak to Tě obdivuji, v tak pokročilém stavu :wink: , ale jestli to trošku pomůže, abys mimískovi pomohla "ven" a je Ti dobře, tak proč ne :slight_smile: .. teda, to je bříško, já si to ani nedokážu představit, že bych něco takového měla, ale kdo ví, kam to dotáhnu, zatím to u sebe beru jako trošku větší špíček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. držím Ti pěsti, ať vše brzy a dobře dopadne :wink:
25. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Hani ten zkusíme dneska :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme po tom uklidu dneska a ještě sexík třeba už se mu to nebude líbit :sweat_smile: a pojedeme nebo třeba nejpozději v pátek večer abych měla do soboty dáreček pro taťku narozkám na světě :grinning: :grinning: :grinning: v nejhorším ho dostane ze zpožděním :angry:
25. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Free jsem koukla k tobě do albíčka a nemáš tam bříško žádný :frowning2: nebudeš si ho fotit???? No já si taky říkám jestli se někdy stáhne do puvodní podoby :sweat_smile: snad jo naštěstí mi nevadí sport :grinning: ale myslím že proti Lucíkovi mám ještě docela v normě ta měla supr bejvák pro Verunku :grinning: :grinning: a vsadím se že za chvíli bude zase jak laňka :wink:
25. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
marci: nějaké ty fotky bříška už mám, ale zatím jen ve foťáku u ségry a přítele, musím je znásilnit :grinning: , aby mi je stáhli a pak je přidám .. taky tajně doufám, že se pak dostanu zpátky do "formy", snad bez problému, já tomu cvičení moc nedám - v létě in-liny, trošku kolo, procházky a v zimě bruslení a lyžování. Mívala jsem kolem 50 kg, tak uvidím co s tím těhu udělá :unamused: .
25. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.