• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj holky,
Marci, nechces přijet k nám, že bys mi taky pomohla s úklidem? :wink: A mimochodem sis přece přála, aby se Vojtíšek narodil na manžovy narozky, tak nestresuj :wink:

Luci, už jsem se myslím ptala, ale myslím, žes neodpověděla, to se může už tak s malinkým miminkem ven, že už chodíte na procházky?

No my jsme se jménem nepokročili. Hani, klukem ani nestraš, už jsem psychicky připravená na holku. Příští týden jdu na 3D, tak doufám, že nám ji potvrdí :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
To je pravda Jani ale jsem taky stresmanka :grinning: jdu si udělat oběd dneska to vidím na nějakou rybičku :grinning: mňamy
25. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Tak dneska koník nějak stávkoval. Holky, venku je krásně. Byla jsem tam chvilku a člověk uplně načerpá tu energii ze sluníčka. taky bych nejraději gruntovala atd. ale raději se krotím a jsem v klidu.
Jestli to počasí už vydrží, tak budete mít krásný jarní miminka. To se to bude randit s kočárem. Marci, už máš namazaný kolečka? :grinning:
Docela se mi už začíná i vracet chuť k jídlu, tak snad to bude zase brzy všechno o.k.
Hani, ty máš příští týden tu kontrolu, viď? Konečně si dopíšeš ty týdny. Na tom utz ti řeknou přesně, ve kterým jsi týdnu a podle toho ti pak stanoví i TP dle utz. Tak jsem zvědavá :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Jani, pokud ti to dr.dovolí, tak proč ne... ke všemu už máme zpět porodní váhu, takže nebyl problém a jsem s ní venku max. tak 2hodinky, víc ne. Stejně jde do kočáru s brekem, potom usne a za hodinu a něco je vzhůru zase s brekem :confounded: to je to její blbý spaní, jakmile usne tak je to OK, ale jakmile usne jen tak na půl tak je průšvih, páč je potom protivná až hrůůůůza :pensive:

Byla jsem s ní dneska venku a došla s ní domů v 16hodin a od té doby až do teď řve a řve. Nosila jsem ji na rukou já i manža a nic, dokonce ani prso nechtěla a bylo na ni vidět, jak je utahaná a chce spát.
Jsem zvědavá, jak dlouho toto vydržím :frowning2:

Jinak počasí je dneska parádní :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
Tak už jsem našla příčinu, malou bolelo bříško a já se jí ani nedivým, páč jsem použila trubičku do zadečku a to jste měli vidět, kolik tam toho chuděrka měla.. teď je spokojená a i napapaná. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky berušky :wink:
Tak jsem pořád tady ani sexík ani okna ani gruntování nezabralo :confused: prostě je u mě spokojenej pořád mu domlouvám že prostě dneska musíme jet třeba i ve dvě ráno že prostě musí být na taťkovo narozky na světě :grinning: tak snad si dá říct :sweat_smile:
Dneska koník neblbne tak je to dobrý včera už mi ododpoledne vubec nechtěl naskočit :angry:

Lucí koukám že každý mimi je fakt jiný viď předpokládám že to u Adíska neznáš jen mě překvapuje že to má Verunka většinou na to trpí kluci :frowning2: tak hlavně že tyčinka zabrala já teda doma žádnou nemám :confused: tu ti dá doktorka???
Jani kolečka už jsou připravený :grinning: už jen to mimi do něj i když dneska teda počasí nic moc prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty radši moc negruntuj a odpočívej at se nám nezačněš otvírat ju :wink: máš dooost času
Hani taky jsem zvědavá na kontrolu na termín,co to bude atd :grinning: hlavně že jste ty i bobista v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
Free tak se budeme tešít na fotky :grinning:
26. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Marciii, ne ne...kup si ji v lékárně. Je to rektální rourka :wink: už jenom proto, že čekáš chlapečka, tak bych ji měla doma.
Verča se sama vykaká atd.ale teď jak ji to střídám se svým mlékem a Nutrilonem, tak ji to nejspíš nejde tak jak by chtěla a trápí ji to. Přece jenom je to mimčo a musí si zvyknout-hlavně střeva. Ke všemu se moc nehýbou, takže je to se vším všudy.
26. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
čauky,
Marci, držím palce, ať dneska odjedete :wink: Myslím včera ukazovali v TV tu rodinu, kde mají už 3 děti a všechny jsou narozené v jeden datum. Tak u vás by to byl manžel, vojtíšek a další mimčo by bylo 27. už povinně. A viděly bychom tě v televizi :grinning:

O žádné trubičce jsem taky neslyšela. Ještě že tě tady Luci máme, ty jsi super rádce. Ještě že to byly u Verunky jenom ty prdíky. I když bříško asi dokáže hodně pozlobit. A proč Luci přikrmuješ? Máš málo mlíka nebo ti to někdo doporučil?

Hani, co bobista? Ty máš zase dovču, ne? Že na nás tak kašleš.
26. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
Jani, mléko sice mám, ale malá je děsnej upír :grinning: :grinning: takže ho dáváme jenom na noc a ke všemu jsem ji tím krmila v porodnici než se mi mléko rozjelo, aby přibírala, páč šla s váhou hrozně dolů. No jo no, když jsem v prsách nic zatím neměla, tak se nedalo nic dělat a hlady ji nenechám :wink:
Každopádně tu rourku si kupte i za cenu, že ji nebudete muset potřebovat. Používá se to na stejný princip jako když se miminku strčí do zadečku teploměr, ale toto je o hodně šetrnější a hlavně gumové, takže tím miminku nemůžete nic ve vnitř poranit.

Dneska ven nepůjdeme, sice je tam 9stupňů, ale fouká a nechci, aby malá chytla rýmu nebo něco.

Jo a na soplík je nejlepší odsávačka na vysavač!!! Dá se to koupit v lékárně, stojí to necelé 4OO,- a je to perfektní, žádné vatové tyčinky miminku do nosíku, jenom se to připojí na vysavač, strčí k nosíku a šup... soplík je venku :wink:
Fakt doporučuju!!!!
26. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Malá nám zase od osmi okupuje postel... tak jsem toho využila a straším na koňovi :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
:grinning: Já o ty tyčince slyšela holky vím že to měla ségra na malýho měl zužený konečník a prakticky to využila mnohkrát jen jsem nevěděla kde ji vzít :wink: tak díky za radu Lucí :grinning:
No o těch rodičích to bylo v telce taky jsem se pobavila že bych tedy chtěla býát až tak slavná to nééé :grinning: ale bylo by to fajn kdyby to vyšlo alespoň jednou :sweat_smile:
Odsávačku mám ale né na vysavač ten mi doma ani nevedeme :sweat_smile: máme všude antibakterialní podlahy takže by mi byl k ničemu :grinning: ale mám taky dobrou :wink: takže malá okupuje postel jo :grinning: ta se má takový luxus a to že je upír to jsi vlastně psala :grinning: tak lepší upírek než kdyby nejedla :wink:
26. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoooj,
tedy Jani, dostaneš na pr.el, že prý kašlu... Nekašlu, poctivě vás čtu, jenže nevím, co psát.. vždyť já fakt nic nového nemám. Na kontrolu (tedy ten NT a UTZ) jdu teprve ve čtvrtek, vůbec to neutíká... tak nevím, co bych vymýšlela.
V práci navíc po týdnu, takže paráda hukot, ještě že má šéfka dovču :grinning: Ale její poskok to tady řeší za ní...

MArci, moc ti držím palce, ať tedy porodíte co nejdřív a máte taky upírka!! škoda, že není 29/2 letos, to by se mu určitě povedlo :grinning::grinning::grinning: vykouknout, jako naschvál :grinning:

Luci, tak hlavně že už je jí líp, i když po zásahu rourky. Jsem taky ráda, že nám tu sem tam řekneš info, co třeba jsem zatím neslyšela. Jinak odsávačku měla malá tinka taky, pak už jak byla větší, odsávala si sama aještě se u toho tlemila :grinning::grinning::grinning: Oni u toho malinký sice pláčou, ale spíš je děsí ten zvuk vysavače, než že by to bolelo. Prý je to uplně v pohodě, švagrová to na sobě zkoušela, než jí to dala :slight_smile:))

Jani, už máte jméno?! A co kočár? Já už se těším, že jestli to bude ok příští týden, že už to řeknem někomu...
V sobotu jdeme na kolaudaci předělanýho bytu ke kamošům, čekaj taky mimo (ale oni neví, že my víme - i když na ní je to už vidět a neví, že my taky čekáme) tak jsem zvědavá :slight_smile:
A domeček se hýbá, máme rozvedené vodotrubky a dneska nastoupili chlapci na omítky!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Tak papapa, hezký víkend, kdyby se rodilo,držím palec
PS: Jani, spokojená s mým elaborátem?! :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
26. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jo, Luci, však si musíš trochu odpočinout, ne? A máš teď šestineaělí, tak bys neměla nic dělat :wink: Pořád je lepší, když má malá hlad,než kdyby nejedla. A koupila sis ty lahičky od Aventu protikolikové? A v porodnici, to ti tam ten sunar dají nebo ho musíš jít koupit do lékárny?

Odsávačku taky koupím, taky chci na ten vysavač, ale přidávám do seznamu tu trubičku.

Tak ještě přemýšlím o tom pohlaví, nevíte náhodou jak je to s tou pověrou o tvaru břicha? Já má břicho spíš vypouklé dopředu než do stran. Bude to holka? Luci, jaké jsi měla ty?A Marci. Ty fotky trochu zkreslují.
26. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jo a dneska mám 99 dní do porodu :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jo Hani, dobrý :wink: Já už jsem myslela, že se někde flákáš :grinning:
Neboj, jak vám potvrdí, že je vše ok., tak už začneš pomalu přemýšlet, co kde koupit a pak už to letí.
A vy jste to ještě neřekli ani v rodině? tak to já bych asi nevydržela.

Jméno nemáme, ta Kamila neprojde a dívala jsem se do těch významů a znamená to služka, takže nic moc.
teď zvažuju Annu, ale zdá se mi, že to jméno nemá moc střední tvar. Ale i babička se tak jmenuje, tak by měla radost.
26. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Neřekli jsme to nikomu. Víte to tady vy na koníku a jedna moje kamoška, ta jak žije v tom Bulharsku, co měla ty problémy (nakonec ještě dostala trombózu a musí si píchat injekce heparinu do břicha :frowning2:) A teď zrovna přijela do ČR, tak jdem příští týden na večeři.. a pak ještě jeden muj kamarád, co je hrozně fajn a drží nám palce, občas mu hlídám děti...
Jinak vůůůůbec nikdo. Je to naše tajemství. Ono nás to posledně vytrestalo, takže prostě dokud nebudu vědět, že je všechno OK a je po 1. trimestru, tak ani živá duše z rodiny...

Annu chtíval manžel, po babičce, ale to už odpadlo. Teď je Aniček jak máku a taky se mi nelíbí, že by jí říkali Ančo.. ten kamarád má třeba Aničku a říká jí Anko
26. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Hani a kolik přesně jsi? Už ti do konce toho prvního trimestru moc neschází, že? Já příští týden v pátek budu začínat 3.
No to bude bomba, až to všem povíte.Hlavně rodičům. Takový jarní překvapení :grinning: Ale hlavně se už teď šetři. Nic netahej, dlouho neseď ani nechoď, ať je u tebe všechno jak má být.

Ančo se mi zrovna taky moc nelíbí. A to Anko je takové slovenské. No já fakt nevím. Asi se vrátím ke své původní Gábince. Nakonec si stejně budu muset nějaké jméno prosadit, protože my se na ničem neshodnem :grinning:
26. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Dneska jsem 12+6 :slight_smile: Takže až bude po testech a když vše bude jak má, tak to snad někomu řeknem.. ale já se znám, mě se nebude chtít to někomu říkat nakonec :grinning: někdy mám prostě náladu tajemství držet až do alelujááá

Jani, koukám, že s těmi jmény máš tedy prekérku.. Přitom holčičích je mraky krásnejch, nevím, nad čím furt spekuluješ :grinning:
26. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
tak to jsi +1den přesně o 14 týdnů. Já jsem 26+0. :slight_smile:
Já myslím, že lidem se kterými přicházíš do styku bys to pak měla říct, aby na tebe brali ohled, ale oni to za chvíli už stejně poznají :wink: A teď pokud bude teplo tak tím spíš. V zimě se narůstajcí břicho schová pod bundu, ale v létě se to dlouho neutají :slight_smile: O mně ještě spousta llidí neví, že jsem těhotná, když mě potkávají jenom v bundě. Ale nejraději bych už stejně jezdila s kočárkem :slight_smile:

Ty jména jsou fakt hrozná. Mysím, že se budu rozhodovat ještě v porodnici :grinning: Možná bychom mohli nejdřív vymyslet to klučičí, když budeme vědět, že je jenom tak do rezervy, tak nám to třeba půjde líp :grinning:

No venku už hnusně prší, doufám, že zítra bude zase pěkně.
26. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Hani já tě chápu taky ráda dělám tajnosti ale jak už jsem psala u nás to moc nešlo :angry: je fajn jak rychle to utíká vid to znamená že už budeu mít Vojtíška na světě a až přijdu budu si moct rovnou přewčíst jak jsi dopadla na NT screeningu :wink: jestli to bude chlapeček či holka :grinning: o tom že bude v pořádku ani nepochybuju :dizzy_face:
Jinak je fajn že stavba baráčku u vás muže pokračovat i u tebe Jani hurá
Jani s těmi jmény ještě že máte tolik, času ještě 99 dní jak jsi pasla do porodu :grinning: já mám den do zítra a jinak 4 dny holky to je až k neuvěření jak to uteklo :grinning: :grinning: :grinning:
Musím se přiznat že už se fakt těším až vyleze když sedím už pěkně tlačí na spodek spát už nejde a ty poslíčci čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když je fakt že se i bojím ale ta touha aby už byl mezi námi je větší :grinning:
Já nevím ale dneska se nějak necítím ve své kůži fakt divně neumím to posat :sweat_smile: tak bych mohla večer jet :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Marci, jsem myslela, že už jsi v porodnici a ty jsi pořád tady :grinning: Tak šup, zubní pastu s kartáčkem do tašky a hurá do porodnice. Moc na tebe tady budeme myset. Ty to zvládneš na jedničku, uvidíš. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky no joooooooo pořád jsem tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem měla docela silný poslíčky bralo mě to až do zad tak už jsem si myslela že třeba pojedu :grinning: a zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak u nás noc byla celkem OK. Jakmile se najedla po 21hodině, tak klid a spala až do 3hodin, to už jsem ji teda vzbudila, nakrmila a spala dál do půl sedmé, takže znovu nakrmit atd. a spala do 11hodin. To už jsem ji potom zase vzbudila, dala najíst a šli jsme nakoupit. V kočárku pěkně chrupčela, ale potom jsem ji blb vytáhla a dala do košíku s tím, že jsem si naivně myslela, že bude pořád spát a ono neeee :grinning: :grinning: tak na mě teď huláká.

Odpoledne vyrazíme zase ven... je tam suprově :dizzy_face:

Marciii, ty tady eště strašíš? Kočko, šup do porodnice... dneska je tam fakt nádherně, tak to by Vojtíšek mohl vyzlézt, ne :slight_smile: Budu na tebe moc myslet!!!!!!

Jani, ty doufám odpočíváš!!!!
27. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj Lucí takže to je malá náhodou zlatíčko třeba už to bude lepší a lepší :wink: Dneska venku suprově ale Vojtíškovi to je úplně fuk :grinning: vidím toi prostě až na to pondělí ve špitále :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože poslíčci dneska skoro vůbec :pensive: kdyby něco písnu ti Lucí tak ti přeji zase dobrou noc s verunkou at je vše v :grinning: klídku
27. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky

Tak co Marciii, snad tady dneska nebude strašit a dojde nám sms, že je už Vojtíšek na světě :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky vypadá to že budu jsem pořád tady :angry: a nic nenasvědčuje tomu že bych měla jet :frowning2:
28. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj po víkendu :slight_smile:
Vidím, že Marcík je ještě pořád 2v1. Ale dneska si ji asi v té porodnici už nechají, že? Tak Marci, budu na tebe moc myslet,ať to hladce zvládneš a moc tě doktoři netrápí. A at jste s Vojtíškem bzry zpátky doma :dizzy_face:

Luci, tak co Verunka? Nemáš nějaké nové fotečky? A co Adámek? Jak se mu líbí sestřička?

U nás nic nového snažím se šetřit, ale za prvé ležet mě pořád nebaví a za druhé musím taky něco pracovat. Na kontrolu jdu příští týden v pondělí, tak snad to bude o.k. A zítra mám to 3D. To už se moc těším :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Marcii, držím palce!!! Ať je Vojtíšek hezky brzy na světě! 1/3 je moc hezký datum :slight_smile:

Jani, odpočívej!!! Ať má pan DR a taky Mimo radost
Luci, doufám, že u vás všechno v pohodě!!
:slight_smile:
tak hezký týden
1. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahojky berušky
tak mě pustili ještě domů páč je všechno hezky připravený porodní cesty atd. tak mi dali šanci do středy do rána do toho termínu 3.3. dle MS :grinning: porodit bez zásahu chemie tak jsem štastná :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Vojtíšek srdíčko je v pořádku a moč dneska taky holky to je úleva kdyby jste viděli jak jsem byla spokojená když řekli že si mě tam nenechají že by mě zbytečně stresovali pač cukrovka je taky pod kontrolou :grinning: a že není důvod UF :grinning: jdu se nanpapat mám hlad jak vlk :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Jéé, Marcii, tak to je super, 3.3. je ještě lepší! Tak jste šikovny, jak jste to zvládli s malým..
:slight_smile: dobrou chut, taky pujdu snad brzy, jestli mě kolegyně neplánuje týrat hlady :grinning:
1. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.