• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Marci, vítej :wink: Tak to je fajn, že se tě tam nenechali. Snad už se Vojtík umoudří a do středy se narodí. Musely to být ale nervy, že? A kámoška už je zpátky z dovolené? A co manžel? Ten už musí být taky jako na trní, že?
Nejhorší je, že jakmile porodíš, tak už z nás čtyř budu na řadě já. A já mám hrozný strach :confused: I když začínám pozorovat, že bříško roste jak z vody, takže jestli to tak půjde dál, tak pak budu ráda, že se ho zbavím :grinning:
1. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Toho 3.3. je fakt pěkný, ale 2.3. taky :wink:
Jé tak vy už obědváte a já jsem měla před chvíli druhou snídani. Bábovku s čajem.Ale už se musím s tím sladkým krotit :unamused: Posledně na té kontrole jsem byla tak vykolejená, že jsem se ani nezeptala, jestli půjdu na tu cukrovku. Dr. sama nic neříkala. Tak nevím. Ale musím jít na krev. Mám RH negativní, tak se to prý musí kontrolovat.
1. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
Ahoj berušky

Marciii, jééé :sweat_smile: a já na tebe dneska tolik myslela a držela palce, aby to šlo jak po másle a ty jsi ještě tady. No, snad si to malej rozmyslí a vyleze sám, aniž by jsi musela nastoupit ve Středu na vyvolání :wink: tak pěkně šup na dlouho procházku a udělejte si s manželem pěkný večer :slight_smile:

Jani, nějaké foto mám v Albu tak mrkni.

Jinak u nás zatím ťuk, ťuk dobrý... akorát včera měla zase svou noc, takže jsme to zase ořvala, ale co už. Nad ránem jsem si ji vzala k nám do postele, kde padla za vlast a spala až do 9hodin. Potom se najedla a já ji oblékla a šli jsme nakoupit, cestu v kočárku pěkně prospala a ani neprotestovala, když jsem ji z kočáru doma vytáhla a dala do košíku. (vyslečenou z kombinézy atd.) otočila se a spala dál až do teď. Teď se tam něco začíná dít, tak uvidíme jestli už bude vstávat na jídlo. Stejně půjdeme za 2hodiny pro Áďu do školky :wink:
Dala jsem tam foto z kočárku, tak můžete mrknout.

Jaňule, pěkně odpočívej a nech se obskakovat!!!! Fakt to vydrž, já vím že je to pěkně otravné, ale za chvilku budeš mít úplně jiné starosti, takže toho teď využij a odpočívej.
Jo, jinak mi malá postupně roste z věcí, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je mám pro tebe schvovávat.

Hani a co ty? Co bobista? Všechno v pořádku?

Tak se zatím mějte, mládě na mě už pomalu huláká, tak musím za ním :grinning:
1. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky Holky :dizzy_face:
Tak jsme tě lucí poslechli a UDĚLALI SI S MANŽOU PĚKNÝ VEČER :grinning: i s tou procházkoua Stejně nbic nenasvědčuje to mu že už měla porodit :angry: jen občas mi píchne v podbřišku a bolí mě záda to je vše připadá mi že už i ty poslíci zmizeli :frowning2: Už se fakt těším at to mám za sebou holky začínají mi pěkně otýkat nohy,každou noc mě berou křeče a o brnění rukou ani nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: už by se fakt mohl umoudřit a vylízt fakt už se začínám modlit at to příjde co nejdřív kéž bych zítra nastupovala a měla jsem bolesti a nebo třeba jen pryč vodu,zátku prostě cokoliv by ohlašovalo blíží cí se porod tohle čekání je na pěst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: Mám uplně hruzu z toho že budu ještě ležet v nemocnici a čekat než se rozhodnou se mnou něco dělat :confused:

Lucí co myslíš tím svou noc u Verunky zase se nemohla nadechnout??? :confused: nebo plačící že nespala skrz bobíka? Koukala jsem na ty fotečky je fakt sladoučká hned bych si jí pochovala koukám že už začínáš krásně hubnout vid :wink: se máš já už chcí ten pupek taky pryč :angry:

Jani fakt odpočívej dokud to jde :grinning: co se týká manžy máš pravdu je jak na trní taky už se nemuže dočkat ale včera když mě pustily domu najednu stranu byl zklamanej už se těšil ale na druhou zářil jak sluníčko že mě má ještě u sebe taky má v sobě pěkně rozpolcený pocity a bojí se jak to zvládnem :grinning: na ten cukr by jsi jít měla uvidíš že tě teď pošle :wink: a tu bábovku neřeš množství sladkého na to nemá vliv ovlivnuje to placenta :confused:
Každopádně budu dál držet palečky at je vše ok :wink:

Hani co ty??? Vše vpořádku doufám :grinning: a bobista se má čile k světu :grinning: :grinning: když koukám jak to krásně skáče Janče už se těším až tam budeš mít ty počítadlo :grinning: a další fotečky prcka a hlavně bříška :grinning: :grinning: :grinning:
Jste moc hodný že na mě myslíte holky kdyby se cokoliv dělo písnu Lucíkovi na mobil a ona vám dá vědět i když zítra budu muset třeba nastoupit tak písnu co se mnou nemocnici plánují dál ju :wink:
jdu vytřít byt at se trochu rozhýbem třeba se stane zázrak :grinning: :grinning: zatím páááá
2. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahoj Marciii, nene.. jenom se vztekala, že nemohla usnout a jakmile jsem ji dala k nám do postele, tak okamžitě usnula, potvůrka :angry: se takhle nikdy k manžovi už nepřitulím, když máme mezi sebou malou :grinning: :grinning:
Jejda, tak zkus vytřít byt a pořádně uklidit atd. já lítala jako blbá a pořád něco uklízela.. nebo se malému vážně ven prostě nechce a budou mu muset pomoct.
I tak to vyvolání (pokud to bude) beruško zvládneš :wink: fakt to za ten uzlíček stojí.

Mě mládě usnulo v košíku, tak půjdu něco dělat, abych s ní mohla odpoledne ven.. budu sem nakukovat!!!
2. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Tak to jsem ráda Lucí už jsem se bála že měla zas nějaký problémy :grinning: je to vyčuraná holka co :sweat_smile: no tak tak tulení to je pech :wink: prostě má takovou luxusní postýlku mrška a nechce v ní být co :grinning: to víš postel je postel a obzvlášt když jsou v ní oba rodiče :sweat_smile:
No abych řekla pravdu toho vyvolávání se nebojím ale nechce se mi tam ležet další dva dny třeba navíc :angry: protože fuuurt nejsou návštěvi :angry: :angry: jdu zas pokračovat v uklidu :grinning: to by bylo aby se nerozhodl jít ven :grinning:
2. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahojky,
Marci, zdravím, vidím, že tady pořád ještě strašíš :grinning: S těma návštěvama je to blbý, ale proč by si tě tam nechávali a ještě dva dny pozorovali? Já myslím, že když si tě tam nechají, tak ti budou ten porod vyvolávat hned. Nebo tobě říkali něco jiného? No jak popisuješ ty těhotenský potíže, tak už se teda fakt těším. Doufám, že já budu mít do toho ještě venku 30 stupňový vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, já jdu dnes na ten 3D, ale až odpoledne. Doufám, že tam bude nějakej milej doktor a zeptám se ho ještě rovnou na tu dělohu, jak vypadá na utz. Přítel jde nakonec se mnou. I když má pořád kecy, že je to zbytečné. Ale já chci malou vidět, mít pěknou památku a taky se chci ujistit, jestli je to holčička :grinning:
Luci, pokud nám tu holčičku dnes potvrdí, tak bych si určitě od Tebe něco odkoupila. Když tak ti potom písnu do IP a domluvíme se, ať tady tím holky neotravujeme. A to Verunka tak rychle roste? Já jsem myslela, že ta velikost 56 vydrží aspoň 2 měsíce a ne 14 dní :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
No to víš Jani ten poslední měsíc vážně není žádný med :angry: ale určitě to za to stojí to poznáš sama :grinning: z uklidem jsem skončila a už mě ty záda bolí docela víc i bříško tak snad se to rozjede :grinning: Jani říkají že léto nemá být moc horky tak snad ne že by jsi musela vyloženě tahat pupík v tom vedru to bych ti nezáviděla protože takhle se furt potíš je ti vedro na tož v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Určitě to bude holka neboj a počkej až to přítel uvidí bude na měko :grinning: bude rád že s tebou šel :grinning: :grinning: :grinning: tak pak písni jak jsi dopadla ju držím palečky at je vše oka :wink: miminka rostou rychle to uvidíš proto je lepší kupovat větší :wink: já dostala od kámošky 50 ale myslím že to Vojta ani neoblíkne :grinning: už ted má baj oko 50cm + plína to se nečape :grinning: tak jí to zas vrátím čeká druhý holku tak si to muže schovat :grinning:

Jinak mi to říkala ta kamarádka že at počítam že mi začnou vyvolávat porod nejdřív ve čtrtek možná až v pátek víš proto to vím Jani :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na víc tam ani nebude protže jí omarodila holka :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jani, malá měla po porodu 52cm, takže kdo ví kolik teď měří, ale když jsem ji dala dupky 56 tak už v tom pořádně nemohla natáhnout nožky, takže jsem to dala už bokem.
Potom to nafotím a případně pošlu na meil, aby si se koukla a rozhodla, jestli něco budeš chtít nebo ne :wink: jinak s tebou počítám ohledně těch zavinovaček, páč jich mám fakt dost a malá je v tom stejně jenom v košíku, jinak je nepoužívám.

Marciii, to by bylo, aby jsi ho dneska nevyhnala.. je tam nááádherně, tak šup na nějakou prochajdu :wink:
Když si vzpomenu na sebe, tak se musím smát, páč jsi ten stejný případ co já :grinning: už to chceš mít také za sebou.. no a já se ti ani nedivým, já byla na jednu stranu moc ráda, když jsem začla rodit, ale na druhou jsem se šíleně bála co bude :sweat_smile: i když jsem rodila už po druhé.
Jinak malá je pěkně vyčůraná, páč jenom co jsem ji k nám položila, tak padla za vlast :angry: a v postýlce nechtěla být ani za zlaté prase :rolling_eyes:

Tak jo, jdu pomalinku nachystat věci a půjdem ven :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj kecalky!!
Já byla dopoledne na nějaký pracovní schůzce, takže se k vám dostávám až teď! A jak koukám, vše při starém, Vojtovi se ven nechce, Verunka chrupčí a Janča se těší na 3D :slight_smile:
Tak hlavně aby to šlo všechno pořád jak po másle :slight_smile:

JInak u mě stále stejně! Bříško vykukuje, přemlouváme bobistu, aby byl v pořádku ve čtvrtek a těšíme se a zároveň bojíme... až ho uvidíme...Jdu až v 18,30, to bude nekonečný den...

Jinak mi dneska volala ta kámoška, co měla to mimoděložní a všechny ty patálie v Bulharku...Přijeli o víkendu do PRahy. A to byste neuhodli. Dneska ji dělali hodinovy kontrolní UTZ v Podolí a to embryo tam pořád je :frowning2:( V rohu děložním, už má 2,5*2,5 cm, takže zděšení, okamžitě další laparoskopie.. jenže do toho ji všechny ty léky ještě z BLG vyvolaly trombozu, takže si píchá heparinový injekce do břicha.. prostě katastrofa. Bych je normálně žalovala...
Doufám, že ji to dobře konečně dopadne, tohle si nikdo nezaslouží.. :frowning2: Jsem z toho uplně přejetá..
2. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Teda Hani to je síla :angry: to je fakt na žalobu vždyt mohla chudák umřít :confused: až tomu nemužu uvěřit UF
co se týká zad v kříži bolí pořád a bříško taky píchá čím dál častěji tak třeba tu vyvolávačku nebud ani potřebovat :grinning: tak až budu zítra na pokoji písnu Lucíkovi co a jak :grinning:
Vy se tu zatím opatruj te těhulky přeji at jsou všechny kontroli v pořádku a až se vrátím s Vojtíškem at čtu jen samé dobré zrávy ju :grinning: :grinning: :wink:
Lucí tobě přeji klidný noci a a pohodu a dej za mě Verunce pusinku :wink:
Taky doufám že budou nový fotky bříšek a u Haňulky skákat týdny tak mi držte palce at to máme co nejrychleji za sebou a vše je v pořádku tak zatím pááá berušky :grinning:
2. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky,
Marci, moc na Tebe myslím, at už to máš brzy za sebou a hlavně s co největší pohodičkou. I když on asi žádný porod není úplná pohodička,zvlášť ten první. Každopádně moc tobě i Vojtíškovi držíme obě palce :wink: Malá zrovna kope o sto šest, takže se mnou souhlasí :grinning:

Hani, s tou kámoškou to snad ani není pravda. Ani si to nedokážu představit, že je něco takového v dnešní době možné. Ještě že už je chudinka doma. Asi bude potřebovat hodně povzbudit.
Koukala jsem k tobě do alba a ta fotka, jak bobista mává je úžasná :dizzy_face: Třeba už vám zítra řeknou, jestli je to kluk nebo holčička.

No my jsme byi včera na tom 3D, máme krásnou fotečku, hodím potom do alba, ale DVD teprve zkouknu tak ještě nevím. A potvrdili nám holčičku, tak je to super :slight_smile: A už nad tím nebudu přemýšlet a zkoušet různé čínské kalendáře a ostatní blbosti :grinning: Malá při tom natáčení byla vzhůru, tak tam mávala rukama i nohama. Cucala si paleček, no prostě to bylo moc pěkný. Vydržela bych se na ni dívat do nekonečna. Takže se mi zdálo, že to strašně rychle uteklo.

Luci, Verunka je pěkně vykutálená. Chtěla by spinkat jenom u vás v posteli :grinning: Je zajímavé, jak to ty děti poznají a že se jim v postýlce nelíbí. Přitom má tak krásnou postýlku i ten košík. A jak jde kojení? Už je to lepší nebo ještě přikrmuješ? A s těma oblečkama se mnou můžeš počítat :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem tu jenom v rychlosti..

Psala mi Marcii, je už na pokoji a odpoledne ji dají tabletku na vyvolání, páč porodní cesty má uzavřené.
Moc vás pozdravuje a jekmile se něco bude dít, dá zase vědět :wink:
Takže jsem ji od nás všech moc pozdravovala.

Hani, to s tou kamarádku je fakt šílené!!! Mimoděložní těhu je nebezpečné, proboha!!!!

Jani, co na to říkal přítel? Určitě dej potom fotečku do alba, už se těším, až se mrknu na malou :dizzy_face: co to jméno, vybrali jste teda nějaké jiné?
Jinak sice kojím, ale zároveň i dokrmuju, páč je to hrozný upír a úplně celou mě vysaje :pensive: počítám s tím, že za chvilku skončíme na tom Nutrilonu úplně, ale vím, že jsem to tak měla i u Adámka. Prostě mu to ode mě nestačilo a já ho chudáka trápila korát tak dva měsíce hlady, páč dr. do mě pořád hustila, že je lepší kojit atd. a že to mám pořád zkoušet. No a to stejné mi říká teď u malé, ale to na ni prostě poznáš, že je neklidná.

Teď je venku s tchánem, dojel vozit.. takže mám chvilku čas na oběd atd. než pojedem do Brna a odpoledne mám sraz s holkama.
3. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky!!
MArci, tak moooooc držím palce, ať to jde rychle a bez problémů!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Už se těším na další miminko v naší minidiskusi :grinning::grinning::grinning::grinning:
Jani, jsi na řadě!!!
:slight_smile: A koukej nám ukázat fotečku!!!

Jinak mě dneska popíchává v břiše, nalevo od pupíku, tak si asi bobista dělá prostor :grinning: A nebo to souvisí s tou zakloněnou dělohou, říkala mi Dr, že můžu mít něco podobného.. anebo uvidíme, co to je.. třeba nic. A taky mám výtok, sice nezapáchá,a le hrudkovatí trochu, ale mám ho snad od začátku, už jsem to Dr říkala a stěry byly v pořádku, tak to snad nic taky neznamená. Ale zítra taky povím dr :slight_smile: radši

S kamarádkou to bylo v´čera fajn, jen mi jí bylo enuveřitelně líto. prý tři DR řeklio, že to musí ven, jheden, že by to tam nechal, že to vymizí... jenže to může trvat rok a ona se nechce s problémy vracet do BLG, cožř chápu, takže je bude přesvědčovat, ať to vyndají.. mohou prý laparkou, snad to půjde, dkyby to nešlo, budou ji muset rozfiknout.. tak je cela presla.. se jí nedivím..:frowning2: Už je toho fakt na ní moc.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
snad bude brzy v pořádku, aby mohla otěhu zase snad!!!
3. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Luci, to jseš hodná, že nás informuješ. Doufám, že to Marcík dobře a hlavně rychle zvládne. A už se moc těším, až bude zpátky.
Hani, s tím, že jsem na řadě ani nestraš :astonished: Už teď mám z toho všeho hrůzu. Dnes jsem trochu chytla paniku, že vlastně ještě krom oblečků vůbec nic nemám. Asi pomalu taky začnu nakupovat. postýlku, přebalovací pult, atd. atd. Však holky to znaj a ty za chvíli budeš taky.
Ta kamoška má fakt smůlu. No snad už to teď dobře dopadne.
Hani, v tom břichu já mám furt něco od začátku těhu. Pořád se tam něco dějě :grinning: To si zvykneš. A ten výtok mám taky, je to v těhu normální. Ale dr. to raději řekni a na všechno se poptej, ať máš klid. Však ráno tady ještě budeš, ne?
Luci, ty teda moc neodpočíváš. Já budu po porodu určitě měsíc vyřízená.
3. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Holky, tak psala Marcii, že se na to vykašle, páč to budou vyvolávat až zítra ráno :angry: chuděrka, ležela tam dneska fakt zbytečně. Takže co se bude dít dál, se dozvíme až zítra.. snad bude mít malého co nejdřív u sebe.

Jani, já jsem vyřízená a to fakt hóóódně.. ale co mám dělat, nic jiného mi nezbývá :pensive: včera jsem se zase sesypala.. zase jsem brečela. Poslední dobou to na mě fakt hodně doléhá a já doufám, že to bude brzo už OK.
3. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Napiš Marci, že na ni moc myslíme a držíme na dnešek palce, ať to super zvládne.
Luci, to jsou hormony, vždyť porod a celé těhotenství je obrovská zátež, tělo se s tím musí vypořádat a budeš už fajn. A budeš se jenom radovat z toho, jak máš krásnou rodinu. :wink:
4. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Teeeda, ta nás napíná.. Vojtíšek si chce asi vybrat jiné datum :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
A Luci, ty se nestresuj, že ses sesypala... je to normální šestinedělní stav, máš nárok.. bul, když ti to pomáhá a pak bude líp tobě i malé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jani, já nestraším a ty se taky tolik nenervuj :slight_smile: Všechno zvládneš a času na nákupy máš ještě spousty. Do června daleko :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
To jsem si právě taky říkala, že mám na všechno ještě spoustu času. Ale teď se modlím, aby mě doktorka neposlala třeba na zbytek ležet do nemocnice. To bych se asi zbláznila. Doufám, že pondělní kontrola bude v pořádku, minimálně ať se to od posledně nezhorší a do půlky dubna už bych to mohla pomalu zvládnout. Raději ať jsem pak v klidu, kdybych třeba musela fakt jenom ležet. Pro to mimčo je dobrej každej den, kterej bude u mě navíc.

Hani, tak dnes je den D. Velká kontrola, viď? To máte s Marci stejně. Na obě budu dnes myslet. A ty třeba ještě večer písni, jak jsi dopadla :wink:

Jo přidávám foto z 3D :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z malou od dr. a jsme nachlazené, obě dvě :unamused: zatím teda bez teplot atd. ale náznak tam je a má i zarudlý krček, takže jsem zvědavá, co s toho bude.
Máme sice povolené vycházky, ale nebudu to hrotit a radši budeme doma. Stejně je tam zima.

Jani, pěkná fotečka z 3D :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak psala Marcii, v 7ráno ji zavedli první tabletku a už má nějaké bolesti, hlavně ji teda bolí záda.. je zvědavá co z toho bude. Moc vás pozdravuje!!!!
4. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Teď je těch nachlazení plno. Tak raději zůstaňte doma a počkejte, až zase vyleze sluníčko. Já už jsem se těšila na jaro a ono se zase ochladilo. Brrr.
No chudák Marci, asi to bude mít na dlouho. Tak ji moc pozdravuj. Ať je statečná.
4. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Luci, koukám, že si musíte vybrat všechno taky..
já jsem (klepu třikrát na dřevo - tedy na hlavu) :grinning: letos zatím nemarodila, ani neměla moc nachlazení...snad se mi to vyhne i do budoucna..!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Marci, myslíme na tebe!! Ať už je Vojta venku!!:slight_smile:

Za chvilku pro mě přijede manžel, jedu se domu připravit na kontrolu a pak vám přijdu říct.. kdybych nešla dlouho, ta je snad co slavit... chceme případně zajít na večeřku!:slight_smile::slight_smile:
Tak uvidíme...kontrola je v 18,30, tak nevím, v kolik se sem dostanu

Jani, je božííí, ten obrázek i malá :slight_smile: Vypadá na Kamilku :grinning::grinning::grinning::grinning:
4. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Hani, tak doufám, že na večeři si moc pochutnáte :slight_smile: Taky bych někam zašla :slight_smile:

Stejně je to neskutečné, když si představím, že u mě v břichu si vegetí miminko. Ta příroda je úžasná. A ta technika, díky níž se můžeme podívat, co se děje uvnitř. Je to super.
4. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky!

!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Tak jsem právě přišla z toho UTZ k NT.. a nejsme z toho moc moudrý. Pan Dr nebyl zrovna komunikativní typ, navíc v podstatě řekl, že nejsem vhodná pro ten UTZ - prostě že vidí , cituji " sněhovou vánici" a ještě něco.. ale mimi moc ne...
Ani vlastně neřekl, jestli mu buší srdíčko, a já byla tak vystreslá, že se ani nezeptala.
Tak měřil a měřil, nakonec se doměřil k NT 1,3, což by mělo být Ok, jak jsem našla a podle obvodu hlavičky že je větší, než mých podle PMS 13plus 5, tak že je 14 plus 3 a CRL 80...
teď to ještě zkombinují s tou krví a výsledky snad na konci příštího týdne, to bude zas nekonečný...
Snad je všechno v pořáku!!! Ale jsem z toho spíš mimo, na večeři jsme ani nešli, jak jsme byli přejetý...
4. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Hani, to byl blbej doktor, ale divím se, že zrovna ty ses dala tak odbýt. No srdíčko bobistovi určitě bije,neboj :wink: A dívala jsem se k sobě do výsledků z NT a já jsem měla CRL 79,9 což odpovídalo 13+6 a podle tohoto ti stanoví datum porodu dle utz. A NT jsem měla 1,1%=0,6 MoM, ale to nevím, co znamená. A pak mám na tom papíře napsaný screening negativní a riziko T21 1/50000. Něco takovýho tam nemáš? Jo a ještě tam mám napsaný nosní kost přítomna a fronto-maxilární úhel 88 stupňů. Tak třeba ti to trochu pomohlo.
Každopádně kdyby bylo něco špatně, tak by ti to dr. určitě řekl, takže si malou oslavičku určitě zasloužíte :wink:
4. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jani, ahoj, dobré ranko,
už je líp, nějak jsme se s manželem vzpamatovali, byl fakt divnej ten doktor... jak kdybychom ho tam všechny obtěžovaly :frowning2: No... snad už k němu nepůjdu.. uvidíme

Jani, já se normálně ozývám jak blázen, ale vůbec jsem nebyla schopná slova, a nakonec ani manžel, což je co říct. Byla jsem tak v šoku, celá ztuhlá.. hrozně jsem se bála, jak nebylo mimo skoro pořádně vidět, přišlo mi, že se nemrská, nic.. tak jsem prostě ležela a čuměla... :angry:

žádný hodnoty jako ty ještě nemám, jani, sestřička říkala, že to teď pošlou ke genetičce za tou krví, což už mám nabranou ani nevím od kdy a že to vyhodnotí spolu a výsledek že by měl být na konci příštího týdne. Zkusím tam zavolat ve středu a uvidíme...
Podle té kombinace krve a měření pak zjistí to % Downa atd...
O nosní kosti zatím ani slovo, podle mě to nemohl zaměřit.. nevím..
No a datum porodu mam podle CRL 30/8
říkám si, že když roste, tak srdíčko buší, ale doktro byl fakt pako...
tak jdu pracovat, ať myslím na něco jiného..
5. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Holky, tedy ta marci nás napíná... tedy vojtík.. snad je všechno ok!!!! moc na ní myslím!!!!!
5. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj Hani,
psala mi Lucka, že se asi dnes nedostane na koníka, že Marci ráno v pět odešla hlenová zátka, jinak žádná sláva, prý dostala další injekci a prášek na otvírání a doufá, že se to rozjede, ale bolesti prý zatím nemá a je z toho nerozní a pozdravuje nás :slight_smile: Ale psala mi to ráno v deset, jenže já jsem teď přišla domů, trochu se najedla a hned to předávám dál. Tak třeba teď už chudinka rodí, tak ji držme palce. 5.3. je taky hezkej datutm :slight_smile:

No oni ti doktoři někdy dokážou člověka pěkně vykolejit. To máš pravdu. Já jsem se posledně, když mi řekla, že se nález změnil taky nezmohla skoro na nic zeptat a pak to jak trubka hledám na netu anebo se ptám bývalého manžela, jenže on už si tu gynekologii do takových detailů taky nepamatuje a navíc mu asi není dvakrát příjemný, že čekám mimčo s někým jiným, tak je mi to taky nepříjemný se ho na to ptát.

Tak pokud ti nebrali krev u toho dr, tak to je jasný, že ti nemohl říct ten výsledek, to se posuzuje dohromady. Mně u toho specialisty brali i krev asi o 14 dnů dřív, takže měl už výsledky a rovnou to dal dohromady. Tak to si budeš ještě muset počkat, ale neměj obavy, stres taky škodí. Raději třeba pracuj a zkus myslet na něco jiného. Já vím, že je to těžké, ale držím palce, ať se aspoň částečně zadaří.
5. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Jo a ta nosní kůstka se neměří, to se jenom koukne jestli tam je. Měří se ten úhel a to je laicky řečeno úhel který svírá hlavička s tělíčkem. A jestli Ti stanovil datum porodu, tak určitě měřil, ale asi jste to ani nepostřehli, jestli byl takový sdílný :unamused:
A kdyby neviděl bijící srdíčko, tak by vám to za prvé řekl a za druhé by mimi bez srdíčka nerostlo, ne?
Neboj, to bude všechno dobré :wink:
5. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak Marciii ještě zdaleka nerodí a ani se to prý k porodu nechystá..chuděrka :pensive:
Snad ji nebudou dlouho trápit, když přenáší.

Hani, neboj.. to byl asi fakt debil (pardon) ten doktor, ne? Takhle vás vystresovat :angry:
Proč myslíš, že to bude Down? Co blbneš? A jinak je to přesně jak psala Janča..takže klid a hlavně se nestresuj!!!
Buď ráda, že bobista je větší, to vůbec nevadí, hlavní věc je že mu bilo srdíčko atd.

My jsme jinak s malou nemocné, takže proto tu nejsem.. je toho teď moc. Tak se mějte kočky a opatrujte se!!!
5. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.