• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj,
už hodinu nespím :frowning2:
chudinka marci, snad už se to nějak pohlo a nebude to dlouho trvat...:slight_smile: :slight_smile::¨-)

Luci, to je mi líto, že jste marodi, snad budete brzy ok!!! A dr byl debil, bez pardonu :grinning:
Já včera volala ještě ke své dr, co tedy jako, a sestřička mi to vysvětlila tak, že některý mimi třeba tu nosní kůstku nemají nebo nemají vidět, ale že to není nic neobvyklého, že kdyby bylo něco divního, že by si mě dr pozval znovu, nebo mě odeslal na nějaké lepší pracoviště, kdyby se mu něco nezdálo..
a že všechno je zatím v naprostém pořádku, a ve čt že by tam měli ít výsledky z té genetiky...
a jedna holčina na koníku mi psala, že jí dr říkal, že ta NB už není tak směrodatný údaj, když mají NT, že na to měli speciální školení...
tak jsem se trochu zklidnila
děkuju za uklidnění!!
a hezký víkend
tady kus za prahou napadlo přes nos zas sněhu, děs...
6. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Ahoj holky,
chudák Marci, má to teda těžké. No snad už dneska porodí. Musím na ni myslet, její manžel už musí být taky hotovej :confounded:
Hani,tak vidíš, a sestřička má pravdu, kdyby se dr. něco nezdálo, tak by si tě pozval na další vyšetření. prostě to byl debil a už na to nemysli. Udělejte si pěknej víkend :wink:
U nás teda nesněží, ale pěkně mrzne, snad už je to poslední záchvěv a už bude konečně jaro.
6. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, psala mi Marciii před nějakou dobou, že pořád rodí.. že se nechce otevřít :frowning2: chuděrka. Snad ji nebude Vojtíšek tak dlouho trápit.

Já byla v Brně s děckama na návštěvě u babičky, takže proto to píšu až teď.

Hani, sestřička má pravdu a neboj, všechno bude v pořádku :wink:
A co se týče sněhu, ani mi nemluv, to počasí bylo včera fakt Aprílové.. jednou svítilo sluníčko, potom se zatáhlo a přišla chumelenice jak prase :angry: :angry: a o dnešku ani nemluvím, nééé že by sněžilo, ale zima je tam fakt hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už aby bylo Jaro!!!!!

Tak se mějte a kdyby něco, písnu :wink:
6. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
čauky,
tak Marcík pořád nic? Už jsem z toho nervozní, aby chudinka nakonec nemusela na císaře.
Luci, moc ji od nás pozdravuj, a že na ni moc myslím. :slight_smile:
Já jdu zítra na kontrolu, tak mám strach, aby se mi to přinejhorším nezhoršilo.nejlíp kdyby se to aspoń trošičku zlepšilo.
Jinak od pátku už jsem ve III. trimestru :slight_smile: Ještě aspoň měsíc musím vydržet.
7. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak mám novinku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

" Ahoj, narodil jsem se včera v 19:3Ohodin, jmenuju se Vojtíšek Zelenka, vážím 354Og a měřím 52cm " :dizzy_face: :dizzy_face:

Fotečku dám k sobě do Alba, tak na něho potom mrkněte, je to fešák :wink:
7. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
Jinak vás mám od Marcii moc a moc pozdravovat!!!!
7. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoooooooooj!!!

Moc tě vítáme na svět Vojtíku!!! A mamce a taťkovi moc gratulujeme!!! ať jste zdravý jako řípa!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
7. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marci, moc moc gratuluju a samozřejmě i pyšnému tatínkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším až budete doma a všechno nám povíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
A Vojtíšek je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Holky, stejně to tak strašně letí, já si pamatuju, jak jsme tady tu diskuzi začínaly a teď už jsem na řadě. Brrrr :astonished:
7. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím vás a blahopřeji Marci k Vojtíškovi, konečně to má holka za sebou :slight_smile: :wink: .
8. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak hlásím, že mám ode dneška antibiotika :frowning2: začíná mi angína, takže k malé můžu chodit minimálně a hlavně na ni nekašlat atd.

Jani, to uteklo, že :slight_smile: jsme ti to s Marcii říkali... za chvilku tady bude alší miminko, potom Frezii a Haňulka :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Luci,

tak to je mi líto, že tak marodíš, navíc s malou .. spíš bych řekla, že teď docela řádí ty jednodenní střevní infekce.

Jinak letí to, ale už se docela těším, až bude mimísek s námi :slight_smile: , i když se bojím porodu a pak jestli to budu vše zvládat :frowning2: .
8. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky v novém týdnu,

Luci, to je teda pech s tou angínou. Možná sis mohla v lékárně třeba koupit i roušku, abys to na malou nepřenesla. Ale se vsadím, žes angínu neměla ani nepamatuješ, že? To dělá ta dlouhá zíma, že je tolik nemocí. Já jsem letos byla 2x nachlazená a tu střevní chřipku jsem taky měla. Hrůza. Naštěstí je fakt jednodenní :unamused:

Dnes jsem byla na kontrole. No žádnej zázrak. Tak se to moc nezlepšilo, spíš trošku zhoršilo, takže se musím pořád šetřit a zadek si podkládám kojícím polštářem :grinning: Mám miminko moc dole, tak mu domlouvám, at se roztahuje více nahoru. Nevím co se mu tam dole líbí :angry: Dr. říkala, že by bylo fajn vydržet aspoň do 34tt. Tak snad to dám :confused:
8. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Frézie a jak to zvládáš ty? A co u tebe nového, vždycky jenom nakoukneš, ale nenapíšeš co a jak :wink:
8. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky!!
Luci, to mě mrzí!! Tak se dej brzy do kupy, ať můžeš v klidu k malé!!!
Jani, máš ležet!!!! Tak upaluj!!!!!! Dávej na sebe pozor, žádné chození a práce, sakryš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Frez, už máš taky krásné týdny!!

Já byla dnes na registraci v porodnici, přišlo mi to hrozně ftipny v 15TT..:grinning: naštestí nebyla fronta, ybly jsme tam jen tři, ale to proto, že jsem nakonec nešla do Podolí...
:slight_smile:
Jani, ty už víš, kde chceš rodit?!
8. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Jani, jsem lajdák :grinning: :wink: , nakouknu a uteču.

Mám se fajn, pomalu přibýváme (odhaduji, že mám navrch už tak kolem 8 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), mimísek se už "konečně" projevuje - bouchance, kopance a bouličky jsou na denním pořádku, za což jsem ráda. Jinak mám asi běžné těhu problémy - časté běhání na malou a žravou :grinning: :grinning:, ale zvládám to, zatím bez problémů.

Ale jak tak čtu, Ty se musíš šetřit. Doufám, že Ty i mimísek budete v pořádku a vše zvládnete :slight_smile: :wink:
8. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Hani, už ležím :wink: Zítra a pozítří budu jenom ležet a pak jenom chvilku ve čtvrtek musím pracovat.

A kde teda nakonec budeš rodit? Tak už máš jednu starost z krku.
Já budu rodit asi v Novým Jičíně, mám to kousek. Jedině kdybych rodila dřv, tak bych šla do Ostravy nebo do Olomouce, mají tam lepší péči o malá miminka. Ale s registrací mám čas- no výhoda nás mimopražských :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Hani, jj, letí to. Ani netuším, kde se ty týdny vzaly :slight_smile: . Přijde mi, že je to nedávno, co jsem měla jen pár týdnů a teď jsem začala 6. měsíc :dizzy_face: . Byla jsem "žabař" oproti těm, co už měly cca 20.-30. týden :wink: .

A co u Tebe, vše je v pořádku? Moc jsem Ti mimíska přála :slight_smile: .
8. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Jani, tak aspon neco.. bych musela vyrazit a naplácat ti zadekl!!!! kdybys neležela!!
Jo, budu rodit v Motole, tam jsem se zaregistrovala... jo, jednu jo, ale čeká mě jich ještě vagon :grinning: vy máte výhodu, to jooo

Frez, jo, je to skoro nedavno. lucka rikala vzdycky, ze to letí, ale mě to vůbec nepřijde.. mě to neutíká, mám pocit
:slight_smile:
jinak děkuju, zes na mě myslela.. zatím to snad vypadá, že je vše v pořádku. čekám na krev z NTscreeningu..a příští úterý jdu na KO ke své dr..tak snad uvidíme mimiska lip, nez na tom NT UTZ.. pan Dr nebyl zrovna komunikativni typ...
8. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahojky,
jak se dnes máte? U nás je krásně, ale hrozná zima. Koukám na Panoramu, na horách je nádherně. Hned bych vyrazila n lyže.
Místo toho ležím :frowning2: Hani, já se snažím co nejvíc, ale musím ještě udělt zk... daně, konec března se blíží. Tak každej den aspoň chvilku. Ale dnes ještě chvíli počkám, až se trochu oteplí.
9. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Jaňule!!!
Já vím, že to musí být otrava, ale musí tam ta princezna ještě chvilku vydržet, tak rpsotě musíš ležet.. daně udělej z pelechu, jen prostě lež!!!:slight_smile:
Hlavně žádné pohyby velké, odpočinek..

Tady taky svítí slunko, ale kosa jak blázen.. manžel když jel ráno na stavbu, tak pry -10.. peklo.. a bráchovi tina mi včera říkal: teto, proč zase padá ten snížek, když je jaro...
no a vysvětli jí, že se tam nahoře někdo zbláznil...
.-D:grinning::grinning::grinning::D:grinning::grinning:

tak snad se brzy ozve MArci, už by jí mohli skoro pustit domů:slight_smile:
A lucce už je taky snad líp

jdu na pracovní schůzku a a pak práce a práce a práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahoj těhule, tak u nás noc byla celkem v pohodě a to jenom proto, že mi pomohl manžel, jinak bych to nedala.
Ke všemu nějak odmítám jíst, takže zase problém :confounded: prostě na to nemám chuť a nejím klidně celej den, což se manželovi ani trochu nelíbí.

Jani, prosím tě, buď v klidu a pěkně odpočívej. Fakt to není sranda a malá by tam měla určitě ještě nějakou dobu vydržet, aspoň do toho 3Otého týdne.

Hani, ani se nenaděješ a budeš za chvilku rodit :wink: fakt to rychle utíká, si vem, že naší malé jsou dneska už 3týdny :sweat_smile: přitom mi to přijde jako kdybych rodila zrovna včera.javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Hani, no já to snad nějak zvládnu, nejhorší je vždycky udělat ten definiivní závěr, co se dělá jen jednou za rok, to musím nejvíc přemýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ještě mám v záloze i kámoše, je daňový poradce, tak by mi to když tak prodloužil do června, ale to pochybuju, že budu mít více času. Takže se to raději budu snažit dodělat.
A na pracovní schůzka bude zajímavá nebo nějkej nuďák. Si té práce užívej, co když třeba taky budeš muset odpočívat. tak ať jsi napracovaná trochu dopředu :grinning:
No Marci už by mohla dorazit. Asi zítra ne? Se na ni taky moc těším.
Lucík asi marodí. No snad se z toho brzy vylíže. Kdoví jestli má antibiotka, když kojí. Nebo bude mít asi pauzu.

Tak moji favoriti na jméno: Gabinka, Elenka, Anička, Barunka. A nejvíc se mi líbí ta Gábinka :slight_smile:
A ještě musím vymyslet pro jistotu i kluka. to vůbec nevím :confused:
9. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Jani, antibiotika mám.. jsou to nějaké při kterých můžeš i kojit a beru je po osmi hodinách.

Marcii jsem dneska psala sms, tak uvidíme co napíše. :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Luci, tak to je fajn, že můžeš kojit. Snad už je ti i líp. A co jinak? Je Verunka hodná nebo čertík?
Pak nám napiš,co Marci.
9. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Marcii se zatím naozvala... moc ji nechci otravovat :slight_smile:

Jinak Verča není čertík, ale vyloženě ĎÁBEL a UPÍR zároveň :angry: :angry: fakt bych ji chvílama prodala za balíček Chispů :grinning: :grinning: ale jinak je zlatá. Každopádně to semnou pěkně mává a pořád brečím, jak jsem neschopná, nemít doma manžela, tak jsem už v Bohnicích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Já myslím, že Marcík už brzy půjde s Vojtíškem domů.

Luci, tak Verunka je takový rarášek? Potom se není co divit, že Tě to zmáhá.Navíc, když jsi k tomu ještě nemocná a nejsi ve své kůži. Neboj, to chce pár týdnů a všechno se zlepší. Z té hormonální změny jsi prostě trošku ve stresu. To je úplně normální. A manžel je přece Verunčin tatínek, tak je správné, že se o ni stará spolu s tebou. A určitě je tomu i moc rád, že ti může pomoct.

Já už mám podloženou postel, ale protože máme společnou, tak přítel spal na tom vyvýšeném se mnou. Tak říkal, že se taky cítí jak těhotnej, když musí ležet hlavou z kopce :grinning: A mám pocit, že se mi i trošku ulevilo, že snad malá už je trošku výš a tak mi netlačí dole na střeva a kope taky trošku výš.. Tak snad o bude dobré.

Hani, a jak se vůbec cítíš jako těhulka? Bříško roste? Mohla bys ho vyfotit a hodit do alba třeba jen na chvilku. :wink:
10. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak psala Marcii, že Vojtíšek pěkně spinká.. stejně jako když byl v bříšku, takže je určitě hodňoučký :dizzy_face: :dizzy_face: a snad by je měli už zítra pustit domů. Moc vás pozdravuje!!!!

Jani, ono je toho chvílama dost i na manžela, víš. A to by měl jet na ten kurz do toho Egypta a chce být semnou radši doma, když mě vidí, v jakém jsem stavu :cry:
A ty opravdu odpočívej, ať malá vydrží v bříšku co nejdéle!!!!!
10. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Super, jak je Vojtíšek hodný mimo, jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :grinning::grinning: Ale marci to moc přeju!!!:slight_smile:
Jani, super, že je líp, ještě vydrž, pro malou všechno... a tatínek ať si to taky zkusí :grinning: ono mu to neuškodí!:slight_smile:
Luci, a ty se nestresuj!!!! Holt prostě teď máte horší období, je toho nad hlavu, ale zas bude líp!! Až se na vás Verunka usměje, tak všechno zapomeneš!!!

Držte se kočky, já zas budu dneska lítat po schůzkách, obědech atd... a měla bych volat na ty výsledky, tak se musím zabavit :slight_smile:
papa
11. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.