• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj holky!!
Tak jsem volala k dr a ty vysledky kombi UTZ plus krev jeste nemaj.. mě z toho klepne... :frowning2::frowning2: Prý asi toho má genetička moc, tak snad za týden :frowning2: tohle se fakt děje jen mě :angry:
V úterý jdu na kontrolu ke své Dr, tak se jí zeptám.. proč to tak dlouho trvá... ale vydržet do úterka...
11. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahojky,
Marci, už jsi doma? Jak je? Jsem zvědavá :slight_smile:
Hani, no ty máš teda pech. No jsou tam normální, že to ještě nemají? Jestli zrovna v té části Prahy, kde se to dělá, nebyly jarní prázdniny :angry: Ale neboj, to bude určitě v pohodě. To riziko Downa roste s věkem, a ty seš ještě mladá, takže vůbec nestresuj. Dřív se tyhle testy vůbec nedělaly. Těš se na úterý, že zase uvidíš malýho bobistu, kterej mimichodem už určitě pěkně roste, a buď v pohodě :wink: Třeba Vám dr. už řekne, jestli je to fakt chlapeček. Aby tady nakonec nebyla převaha holčiček.

Luci, než pojede manža do Egypta, tak už budeš v pohodě. Uvidíš. A ty to všechno zvláneš. A kdyby ne, tak přece zůstane s tebou doma, vždyť vy jste pro něj nejdůležitější :slight_smile:

Já jsem včera nakoupilla nějaké věcičky pro malou, tak mám z toho radost :slight_smile: Luci, jak ti bude líp, tak na mě mysli.
12. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky berušky jsem doma jen se aklimatizuju a písnu a hodím fotečky :wink:
12. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem dneska dala poprvé malou do lehátka a kouká všude možně, je to až srandovní :grinning: :grinning: a snad tam usne, páč si žmoulá očička.

Marciii, ahoooooooj!!!! Jsem si říkala, jestli Vás pustí dneska nebo vás už pustili včera. Co malej, nezlobí? Až se aklimatizujete, tak určitě napiš a dej do Alba nějaké fotečky. Já potom smažu tu co jsi mi posílala, ještě ji mám u sebe v Albu :sweat_smile:

Hani, neboj.. dobře to dopadne!!! Vzpomeň si na mě :wink:

Jani, manžel do Egypta neletí, nechce mě nechat doma samotnou s dvěma dětma. Snažím se to zvládat, ale chvílama to na mě prostě padne a já brečím a brečím. To jsou ještě ty blbé hormony.
Snad to brzo vychytám a bude líp :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
MArcii, ahooooj!:slight_smile: Vitejte doma, hezky se srovnejte a už se moooc těšíme, až nám to všechno povíš!:slight_smile:
Jani, nemáš náhodou ležet?!:frowning2: KUš babo jedna, asi tě dojedu připoutat k posteli..!!!!!
A děkuju, že jsem mladá, ale už mi táhne na 32 :grinning:

Luci a ty neboooj!! Ono to přejde, vždyť nejsi ještě v šestinedelí?! Tak je to uplně normální!!!! A manžel je hodnej, ale myslela jsem si to, hned jak si říkala, že mu to kupuješ na tenhle termín, že nikam nepojede, že je to brzy... :sunglasses: Ale uvidíš, že si to sedne brzyčko!!:slight_smile:

Tak se držte těhulky, tady zas chumelí kakra kakra, už mě to nebaví...:frowning2:
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
Dala jsem do Alba nové fotečky :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Marci, vítejte doma :slight_smile: Tak už ses taky dočkala mimíska doma v posýlce. To je krása. Tak až budeš mít čas, napiš jaké to bylo a všecho,jo?

Luci, Verunka má hodně vlásků. A moc jí to sluší :wink:

Hani, bych v té posteli umřela. Ale neboj, snažím se šetřit. Já si pamatuju,kolik ti je, proto jsem psala, že jsi ještě mladá :wink:

No u nas sněžilo hodně včera a v noci, ale dnešek už byl takovej celkem jarní, tak snad už bude pěkně.
12. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahojky berušky tak nevím jestli to vůbec napsat No porod HRUZA na konec šel malej císařem po 11.5 hodinách trápení měla jsem jen křeče do zad ale stahy žádný malej se místo ven tlačil jako do zad ještě ke všemu byl omotanej pupečníkem kolem krku bříška a nožičky jenže doktoři si toho nevšimli :angry: furt monitorovali jen srdíčko což bylo ok ale aby zkoukly proč se svíjím v křečích i po epiduralu i když nemám stahy je ani nenapadlo ještě že přišla noční směna a doktor začal hned jednat :wink:Manža měl o mě strašný strach a jsem fakt ráda že u toho nebyl asi by to pro něj byl strašný pohled když fám povím že jsem v křeči promáčkla tu tyč od kapačky :sweat_smile: až k neuvěření kde jsem vzala takovou sílu :sweat_smile: :sweat_smile: No ale to je můj případ nechci abych vás vylekala :sweat_smile: i tak jsem to zvládla a to voňavý štěstíčko co nám spí v postýlce za to stojí :grinning: :grinning: :grinning: I přesto všechno bych šla rodit znovu holky když vám pak miminko přinesou ke kojení a vy ho vezmete porvý do náruče je to nepředstavitelně krásný pocit :grinning: a všechno to zlý okamžitě zapomenete :wink:
Lucí díky že jsi davala holkám info a malá je rozkošná :grinning: už jí bude měsíc hrozný jak to letí vždyt nám je zítra týden :grinning: namrskala jsem tam fotečky tak jukněte jdu do hajan dokud malej chrupčí :grinning:
12. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
Marci, hlavně že už jste doma. To je skvělé. A fotečky jsou super :wink: Moc roztomilé. A kdo ti je fotil? No vůbec jste to neměli jednoduché. Někteří ti doktoři jsou fakt na zabití. Aspoň že potom přišel nějakej schopnej. Je to v dnešní době neuvěřitelné.
Ještě že už jsem těhotná, jinak bych si to ještě rozmyslela :grinning:
No a jak to zvládáš? Je to pro tebe moc náročné nebo pohoda? Je Vojtík hodnej? A měla jsi v porodnici všechno potřebné nebo ti něco chybělo? Já už začínám pomalu stresovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky holky
tak jsem si vás pročetla zpátky když malej chrupčí musím toho hned využít :grinning: je to zlatíčko jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile: zatím je fakt moc hodnej pláče jen když má hlad :grinning: jelikož nekojím mlíko se prostě nevytvořilo po císaři tak musím trochu dřív vstávat abych ho stihla ohřát budí se každý tři hodiny a když nedostane hned jíst řve jako tygr :grinning: :grinning: :grinning:
No Lucí je mi líto že jste nemocný :frowning2: a Verunka je užasná je krásná je hrozný jak to letí už jí bude měsíc :sweat_smile: no malému byl vlastně včera týden :grinning: :grinning: a mě připadá že to je včera co jsem ho tlačila :sweat_smile:
Hani ty se nestresuj výsledky budou určo ok vždyt já jsem ještě pomalu o tři roky starší a je malej v pohodě já měla výsledky z krve až po 14 dnech :dizzy_face: věřím tomu že bobista se má čile k světu :grinning:
Jani ty koukej odpočívat nebo se za tebou rozjedu a dostaněš na prdel :grinning: Jinak v porodnici mi nechybělo nic vlastně jsem nic nepotřebovalal všechno mi dali.Fotky z inkubátoru a na váze dělal manža hned po císaři mohl přijet si malého vyfotit a ty ze sálu miu dělala ta kamarádka :wink: ta mi vlastně rychle splašila i toho doktora díky za ní jinak bych tam snad rodila ještě teď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak vi dvě těhotný berušky těšila jsem se na fotečky bříšek a kde nic tu nic??? :wink:
14. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Marci, tak to je na houby s tím mlíkem. A už se nemůže vytvořit? Asi ne, že? No vidím, že s tím kojením jsou fakt problémy. No raději nebudu dopředu nic moc kupovat, kdoví jak dopadnu já. Mám pocit, že to to tady máme takové začarované, nic nemůže být v normálu. Ale ony asi ty všechny možné problémy jsou normální.
Já budu fotit bříško, až v 30 tt, takže v pátek :wink: Ale zdá se mi, že je teď pořád stejné. I když pořád přibírám. :frowning2:
A Marci, v čem dáváš Vojtíška spát? Kupovalas mu ten spací pytel? Mi se to zdá asi zbytečné. Čas šíleně kvapí, tak už začínám nakupovat. Ještě když pomyslím, že bych třeba rodila dřív, tak mě z toho už jímá :grinning: Teď jen abych něco nazapomněla koupit.

S těma fotkama jsem si říkala, žes to asi nefotila ty. No tak dobře, žes tam tu kámošku měla. Zas ten císař je dobrej v tom, že nemáš problémy s nástřihem a relativně brzy jsi zase úplně fit, ne? A Marci, piš nám všechny postřehy. Já ještě vůbec nevím, jak se budu o malou starat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba bys mi mohla popsat celej váš den. Ať mám představu. Ale opatrně, ať mě z toho neklepne :grinning:
15. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky!!:slight_smile:
Tak to počasí bláznivý je fakt bláznivý... včera v noci bouřka, blesky, hromy, vichr, sníh a déšť dohromady, fakt blázinec..
Marci, Vojtík je nádhernej klučina, vůbec ne zmačkanej, jak šel císařem.. moc vám to všem sluší, snad bude hodnej nafurt :grinning: Je to fakt bobísek !!:slight_smile:
A s porodem nás nestrašíš, prostě někdy tak a někdy jinak..Hlavně že to dobře dopadlo, někteří doktoři jsou fakt na zabití, ale hlavně že jste ok, oba..

Luci, jak je?! Už líp?! Snad se z toho brzy dostaneš, z nemoci i z těch tvých smutných stavů.. neboj, za chvilku o tom nebudeš ani vědět!

Jani, vidíš, už jsme na tebe s Marci dvě.. přijedem ti naplácat obě!:slight_smile:

U mě nic nového. Zítra jdu na kontrolu ke své dr, snad bude vědět něco i k těm výsledkům..a hlavně je snad Bobista v pořádku!! Občas už cítím jakoby vlnky v břiše, nevím, jestli je to ono, ale snad jo..:slight_smile: je to prima, tak věřím, že je ok..
O víkendu jsme byli u našich, švagrová těhotná, moje svatební svědkyně (nej. kámoška) podruhý těhotná... naštěstí všichni už ví, že se mě prostě ptát nemají.. takže to stále úspěšně tutláme :grinning::grinning::grinning::grinning: teď už to musíme vydržet (snad už to nezakřikneme, aby bylo všechno ok) do toho 26. března, kdy má mamka 60 :grinning:
15. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, dlouho jsem tu nebyla..

Marcii, to je teda na palicu, ale super, že jsi tam měla kamarádku a potom ti pomohl ten jiný dr. a malej je kráááásnej, fakt se Vám povedl :dizzy_face: :dizzy_face: pořád na něho s Verčou koukáme :grinning:
A to mléko, nic si s toho nedělej, mě se sice vytvořilo, ale děsně málo, takže Veru je už od začátku na dokrmech a teď už ji dáváme 9Otku Nutrilonu, páč já odstříkám max.tak 25-30ml a to je sakra málo. Takže asi tak. Buď ráda, že je malej spokojený a nepláče ti třeba hladem :wink:
A jinak je hodný, nezlobí?

Jani, ty si teda zahráváš!!!!! Máš odpočívat a nééé někde poletovat a nakupovat výbavu.. zapoj do toho přítele a rodinu a ty pěkně odpočívej! Neděláš to jenom pro sebe, ale i pro malou!!
A jinak se cítíš v pořádku? Pěkně ti ty týdny skáčou... ani se nenaděješ a budeš rodit :sweat_smile:

Hani, bouřka??? Cože????
To jako fakt nebo si děláš srandu?
A bobista je určitě naprosto v pořádku, uvidíš že kontrola dopadne dobře, proč by neměla :wink:

Jinak já dobírám antibiotika, ale není to ještě ono. Pořád ještě kašlu a cítím, že to má na těch průduškách, ale ono je to i tím, že lítám s malou po venku atd.než abych ležela v posteli. Jenomže manžel musí pracovat a já po něm nemůžu chtít všechno, to by se brzo zbláznil.
No a Veru je teda pěkný divoch, včera jsem to už nevydržela a šla spát do obýváku a nechala Veru na pospas manželovi, páč já už měla toho jejího křičení a vztekání dost :pensive: a stejně jsem toho moc nenaspala, protože jsem se cítila hrozně, že jsem je nechala o samotě a hlavně všechno na manželovi.

Tak jo, mějte se zatím moc pěkně a já se zase brzo ukážu!!!
15. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Luci, myslím to naprosto vážně!!:slight_smile: Psali to i na idnesu :grinning: prostě bláznivý počasí...:slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
Hani, už jsem to četla... fakt haluz :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jani mě se mlíko vytvořilo ale mám ho tak strašně málo odstříkala jsem 10ml z obou prsou takže když malého přiložím párkrát potáhne a začne řvát :grinning: a vztekat se že nic neteče :sweat_smile: Těd už se mi ztrácí uplně no s tím císařem je to problém že ti ho právěvždy jen přinesnou a zase vezmou dají ti ho až po dvou dnech a to už je dlouho :frowning2: Jani ale ty se nestreuj mužeš mí v pohodě uplně všechno přece jenom jsi mladá u mě je to prostě jedno k druhýmu :wink:
Spací pytel jsem nekupovala normálně mi spí pod peřinkou a dekou je to vidět na fotkách tak jukni :wink:
Jinak dnes jsme byli u dr. se ukázat máme krásnýho zdravýho chlapečka :grinning: krásně přibíra a to je hlavní :wink:
Lucí 90 tu já dávám Vojtíškovi taky je to hroznej pažravec :grinning: ale je fakt že v noci se vzbudí 2x a stačí mu 60 někdy 50 jinak je strašně hodnej budí se po dvou a pul hodinách někdy po třech vytáhne flašu a většinou zase hned chrupčí :dizzy_face: nechá mě spát třeba až do 9 -9:30 hodin ale nekchi to zakřiknout :sweat_smile:
Co se týká šestinedělí už aby skončilo holky mám furt slzy na krajíčku :angry: :angry: ty hormony jsou fakt hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ti Lucí rozumím :grinning: jinak taky pořád na Vernku koukáme je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face:
Haňulko tobě držím na zítra mooooc palečky a očekávám samý pozitivní zprávičky :grinning: a snad už se konečně dočkáme tvého bříška a naskakujících týdnů :grinning: To počasí to je fakt děs mě už budou strašit bouřky i v zimě :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším je :angry:
Tak zatím pa holky zase se ukážu :wink: Dala jsem nový fotečky tak jukněte
15. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Marciii, už jsem koukala a Vojtíšek je fakt zlatíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc Vám to s manželem sluší!!!!
15. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky,
Hani, tak co kontrola? už jsem nervozní za tebe, jak furt stresuješ. Ale věřím, že je vše o..k. :wink: A taky čekám, až napíšeš týdny. Fakt to pak šíleně letí. Mně třeba přijde, že je do června hrozně daleko, ale když si řeknu, že třeba za 6 týdnů můžu rodit, tak mám z toho vrásky na čele :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě musím jít na nějakej předporodní kurz, vždyť vůbec nevím, jak se rodí!. A ani jak se o mimi starat :astonished:

No na to šestinedělí se teda těším. Marci, to máš super, že je Vojtík takovej hodnoučkej.Držím palce, at mu to vydrží.
Luci a ty si z toho nic nedělej, vždyť si taky musíš odpočinout, miminko je zápřah jak blázen.

A fotky jsou moc krásně :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky! Jsem z kontroly!

Tak, UTZ nebyl a fotečku nemám. to jsou ty špatné zprávy... A dobré?! Snad z vyšetření je všechno v pořádku, paní Dr vypadala spokojeně, že mě nic netrápí. a poslouchaly jsme srdíčko, buší jak hodinky!! To byl zvuk.. skoro jsem uronila slzicku...
A výsledky budou ve čtvrtek, ty z toho NT - jestě to prostě nemají zkombinované. posílají to na Homolku geneticce a asi toho prostě měla moc.. říkala paní Dr..
obejdnala mě na velký UTZ a na krev k triplum... tak jsem říkala, že snad pan Dr, co to dělá, bude víc komunikativní než minule, tak prý snad jo.. že teď už to bude déle trvat a všechno se bude kontrolovat.. tak snad bude bobista v pořádku..
takže na krev 24/3, na kontrolu ke své dr 12/4 a na velký UTZ 15/4... všechno, kdy můžu bobistu slyšet nebo vidět až za měsíc kdo to má vydržet?!
ale jinak z toho mam dobrý pocit, docela

Marci, VOjtíšek je fakt kouzelnej a vy taky, krásná spokojená rodinka !!! Moc vám to sluší..
:slight_smile:
Jani, nestresuj se a odpočívej!!:slight_smile: žádný vrásky.. zvládly a zvládnou to jiné, tak ty taky!! :slight_smile:
Už máte to jméno?!
A Luci, doufám, že je líp!!!:slight_smile:
16. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky
Hani tak vidíš jsem říkala že je bobista ok :grinning: ten měsíc uteče jak voda neboj a zase uvidíš mrňouska :wink:
už aby jsi měla ty testy s Nt screeningu aby jsi nám tam konečně dala týdny a fotky bříška :grinning: uplně jsem ztratila přehled v jakým by jsi měla být týdnu :sweat_smile:
Lucíku doufám že už je líp a uzdravujete se :grinning:
Jani doufám to že nepíšeš je známka toho že jsi nás poslechla a odpočíváš že ne lítáš po městě a nakupuješ :wink:
Jdu se najíst holky šilhám hlady malej to zapíchnul na gauči se má taky bych se potřebovala vyspat ale já to přes den prostě neumím je sice zlatíčko budí se jen v jednu ve tři a a po pátý hodině ale dělá mi problémy pak zabrat jak se rozkoukám než ohřeju mlíčko :angry: a když konečně zaberu v 7 tak v pul 9 mát zase budíček Vojtíšek řve jak tygr že má zase hlad :grinning: je to takovej náš malej otesánek :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Hani, gratulace ke kontrole. A jak to, že ti dr. nedělala ultrazvuk? Mně dělal bývalý dr. i ta nová pokaždé, i když na tom jejím se pořádně nemůžu zorientovat, takže tam toho moc nevidím :angry: Ale aspoň, že jsi srdíčko slyšela. To já jsem slyšela jenom jednou, právě na NT. Oproti tomu tvému dr., já jsem byla u suprového. A na ten velký ultrazvuk jdeš k někomu jinému nebo ke své dr? A to, že jdeš až za měsíc, je normální, já jsem taky tak chodila. Až teď chodím co 2 týdny. I když posledně říkala, že bych mohla i za 3, ale to by mi pak právě blbě vycházelo na ten poslední utz, tak jdu už za dva. Je to už teď v pondělí a já mám pocit, že jsem na kontrole byla včera. A dva týdny fuč. Hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marci, já nemám teď na koníka moc čas, dodělávám ty zk...ý daně a do toho normální práce a ještě musím stihnout ležet, abych nedostala od vás na zadek :grinning: Takže tak je to se mnou. A pořád jsem ještě nestačila objednat ty věci pro mimi z netu. Tak snad zítra nebo v pátek. Je mi totiž jasné, že i když to už mám vše vybrané, tak nakonec u toho strávím půl dne se svou rozhodností. :grinning: A pak se budu modlit, ať všechno stačí přijít včas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Ahojky berušky co je s vámi nějak nám tu debata vázne :frowning2: i když já už jsem taky v jednom kole Vojtíšek začíná míň a míň spinkat :rolling_eyes: a vyžaduje si pořád naší pozornost no začíná to být docela záhul :sweat_smile:
20. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Marci, vidím nová fotečka v albu :slight_smile: Moc vám to s Vojtíškem sluší.
No, ty s Luci se staráte o miminka, Haňulka pracuje, tak ledaže bych si tady psala sama :grinning: A co že Vojtíšek míň spinká? Má více hlad? A jak Marci často koupeš? A jaké to je s miminkem? Já už se taky moc těším.
20. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jani děkuju no jo vojtíšek začíná přes den víc pozorovat a mín spinká když mu chvíli nevěnuješ pozornost začne nejdřív kňpourat a pak vřískat je to vždycky prča jak se rozčiluje :grinning: Jani je to náročný nebudu ti tu nic nalhávat jsem utahaná jak blázen i přesto že manža měl těd týden dovču a pomáhal ale je to krásný už bych neměnila.Já ho koupu každý den páč to má rád a navíc je to takovej malej prutokáč co sní hned vykadí a pro čurá se mi kolkrát až na dupajdy tak aby nebyl moc opruzenej :confused: Jinak je hladovej až hruza ted jsem na jednu stranu ráda že nekojím bych ho měla každou druhou hodinu na prsu a nic bych neudělala :sweat_smile: vlastně je to takový kolotoč dát najíst malému,pochovat uspat rychle uvařit vyprat ty poblinkaný nebo počuraný oblečky,usušit a vyžehlit trochu poklidit domácnost a už je malej zase vzhuru a jedu do kola dát mu najíst ,přebalit atd :grinning: večer vždycky padnu jak zabitá se divím že ho vubec slyším ldyž se budí na jídlo :sweat_smile: ted jsem ho uspala tak jdu taky rychle do peřin za dvě hoďkyx mám zas budíček :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky!!!
No on koník od čtvrtka nejel, takže i proto diskuse vázla :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
ale jsem tu!!!
A konečně vím (od čtvrtka a nemohla vám napsat), že z NT screeningu a UTZ všechno NEGATIVNÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :slight_smile::slight_smile::slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tedy sestřička mi řekla jen to, žádný pravděpodobnosti mi neřekla, ani ty hodnoty Pappa atd... ale řekla negativní, tak snad jooo!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě se zeptám paní DR až půjdu zas na kontrolu..
A už jsme to i někomu prozradili... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme byli pracovat na domečku trošku, ale já jen málo a stejně jsem měla pocit, že to prostě nejde, hrozně se bojím, zže mu něco provedu, takže jsem jen zlehka zametala atd.. přijel si truhlář zaměřit kuchyň :slight_smile:

Marci, koukám, že je to hustý!!! Ale zvládáš to v pohodě!!!:slight_smile: až se zajedete na 150 % budeš to všehcno zvládat s prstem v nose!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Jde vám to krásně!!
Jani, ty už to koukej dodělat, ať můžeš jen odpočívat a firmu zavři :slight_smile:
A Luci, snad už jste uplně zdravé!!:slight_smile:
21. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, jsem tu dlouho nebyla a ke všemu nejel kůň, ale už jede a koukám, že v novém oblečení :grinning: :grinning: jen bych se v tom mohla příště líp orientovat, páč se mě to docela plete.

Noo, my jsme už zdravé, ale Veru trpí bohužel na koliky bříška, takže u nás je pláč na denním pořádku.. museli jsme koupit probiotické kapky které stojí v lékárně 6OO,-kč a přesedlali jsme na jiný Nutrilon a to Nutrilon Comfort, který pomáhá při zácpě a kolikách u miminek. Baštíme ho už třetí den a myslím si, že nějaké zlepšení je + ty kapky co kapeme rovnou do bašty.
Používáme i tu rourku, jak jsem vám o ní už psala a nemůžeme si to vynachválit, páč mě Veru pokaždé pokaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavní věc je, že je potom spokojená jako blecha.
Jinak máme menší problém s tím spaním, že nemůže pořádně zabrat, ale když usne tak spí klidně 5hodin :wink: se ani nedivým, když v těhu byla v noci čilá až až a pořád mě kopala do žeber :angry: potvůrka.
Ale jinak se snažím moc nestresovat, i když je to fakt záhul a já jsem moc ráda, že mi pomáhá manžel atd. jinak bych už nejspíš byla v Bohnicích :sweat_smile:
Dala jsem do Alba pár fotek, tak můžete mrknout.

Nooooo, ¨Haňulko koukám, že už máš týdny a jsou kráááááásnnnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: a moc gratuluju ke kontrole a výsledkům!!!!!
Bobista se drží co může a to je dobře!!!! Jsem zvědavá co vlastně čekáte a co nosíš pod srdíčkem :slight_smile:
Dávej na sebe pozor a pozdravuj malého-malou v bříšku.

Jani, co ty? Už to máš za chvilku za pár.. týdny ti skáčou moc pěkně, jen tak dál!!! Co malá, nezlobí v bříšku?

Marciii, ahoj kočko. Tak co Vojtíšek? Jinak moc pěkné fotečky v Albu, malej je prostě náááádhernej!!! A ta v pase je také super, slušinkuje vám to tam.
21. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Brý dopoledne... malá spinuší venku v kočáře a já koukám, ža tady nikdo není :sweat_smile: a to jsem sem po nějaké době nakoukla a píšu si sama :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Tak jsem vám napsala román a blbec jsem si to smazala :angry:
Moc vás zdravím a jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku. Hani a nejlepší je, že bobista je o.k. :wink: Ale ti řeknu 17. týden, tos to teda dlouho tajila. vždyt za chvíli jsi v půlce! A jak tě znám, tak jste to stejně ještě neřekli všem, co? No ale za chvíli musíš začít vybírat výbavičku :slight_smile: A s fyyzickou pracfí to nepřeháněj, ani dlouhé sezení u PC není dobré.
Marci a Luci, vidím, že to vůbec nemáte jednoduché. to jenom já si naivně představuji, že ještě budu s miminkem pracvoat, asi si fakt budu muset dát přes prázdniny pauzu :confused: Njehorší na tom asi všem je, že je prosttě člověk vkuse unavenej a proto mu to třeba už leze krkem že? No jde o to si zvyknout.Ale pro nás, co jsme zvyklí spát minimálně 8 hodin to bude asi těžké :grinning:
22. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Pro jistotu jsem to odeslala a pokračuju :grinning:
Ráno jsem byla na kontrole a trošičku se mi ten čípek zlepšil, takže jsme byly s malou princeznou pochváleny. I ona se umoudřila a teď řádí v bříšku tak vysoko jak má, takže snad budeme rodit pěkně v termínu :slight_smile:
Jinak už jsem si objednala postýlku a povlečení (to byl nejhorší výběr - pořád jsem se nemohla rozhodnout) a lehátko a různé blbostičky.Ale ještě jeden velký seznam mám nachystaný.
22. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jo a Marci, co používáš za plínky, že je Vojtík pročůrá? Myslela jsem, že ty jednorázovky jsou spolehlivé. Ani jsem nechtěla kupovat ten nepromokavý chránič matrace, ale jak to sleduju, tak ho asi koupím. A moc díky za popis. sice jsem to nějak tušila, ale když to vidí člověk černé na bílém, tak je to jasné :grinning:
22. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.