• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Hani, to víš, že na tebe budeme myslet :wink:
Uvidíš, že tam to srdíčko bude a řeknou ti, že miminko kráááásně prospívá :dizzy_face: uvidíš ho na ultrazvuku a budeš hnedka klidnější. V kolikátém jsi teda týdnu?
4. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Luci, díky! JSem na to OPRAVDU zvědavá. Snad budu mít zítra dobré zprávy..
Vypadalo by to na 8TT a 15mm - taková krása...
tak pa, konečně jdu z práce..
4. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Holky, jdu spát... mějte se a zítra na tebe budu Hani myslet!!!
4. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky já včera uplně vytuhla Hani myslím na tebe tady vidíš že když povyrostlo tak to bude určitě v pořádku držím pěstičky !!!
5. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsem vám chtěla popřát krásné slunečné ráno a ono se mezi tím zatáhlo..ale je tam příjemně a žádné přeháňky jako včera prý nehrozí, tak tomu budu věřit a vyrazím dnes odpoledne do Brna :slight_smile:

Marcci, jsem si říkala, že si musela vytuhnout :grinning: koukám, že ti naskočil týden. Super :wink:
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj tady je taky pod mrakem ale příjemně :wink: no jo v pět jsem si pustila film a vzbudila jsem se kolem 22 hod tak jsem rovnou přelezla do pelíšku :grinning: Týden mi naskočil vždy se mi to láme ve středu je to super jak to utíka :grinning: Lucí musím ti pochválit bříško je už fakt hezký ja počkám ješte týden a pak se taky nechám cvaknout příjde mi že ho mám nějaký mrňavý proti tobě ale asi ty dva týdny je fakt rozdíl :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Marci, taky se mě to lomí ve Středu.. v Úterý to mám na celém čísle a potom jsou tam i ty dny :wink:
Já nemohla večer pořádně usnout, protože jsem spala dlouho odpoledne a potom to bylo večer něco, aby jsem zabrala a utahaná jsem byla dost.
Často se teď večer budím, chodím na wc a nebo se převaluju, jsem zvědavá jaký to bude, až budu mít pupík větší a mimčo se bude vrtět. Jestli to bude jako u Adámka, tak se mám na co těšit, protože on přes den většinou v bříšku chrupčel, sem tam se pohnul, ale večer to byl boj :grinning: ať už jsem si lehla na levý nebo pravý bok, tak pokaždý kopl a člověk se musel otočit, takže jsem se skoro vůbec nevyspala :confounded:

Jinak na tvé bříško se těším :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak asi dopadla Haňulka? Moc ji držím palečky, aby to bylo všechno o.k
Pojedu teď do Brna a dojedu až navečer, takže sem potom mrknu a snad tady budou samé dobré zprávy :wink:
Tak já se jdu chystat, po dlouhé době pojedu autobusem :grinning: to bude záážitek.
5. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Joi Luci to znám taky se alespoň třikrát za noc vzbudím a pak se chvíli převaluju než zase zaberu jsem zvědavá jaký to bude s bříškem to se asi nevyspíme vůbec :grinning: Taky musím furt na Haňulku myslet věřím že to bude v pořádku a mimi bude ok.Dneska by se měla ozvat i Janča ne jde na UTZ tak jsem zvědavá :wink:
5. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
jo Luci chci se tě zeptat bereš ještě magne B6 nevím jak dlouho ho brát
5. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně píšu. Bylo nějak moc práce. Ale bohužel mám špatné zprávy. Tím krvácením jsem potratila. Sice tomu moc nerozumím, protože to krvácení nebylo nijak silné, ale stalo se :frowning2: No teď už nemá cenu se tím stejně zabývat. Pozitivní zpráva je, že doktor viděl krásně velký folík, který by měl každým dnem prasknout. Tak už jsme mu tam hned poslali nějaké spermijky, aby mu nebylo smutno :slight_smile: Jsem ráda, že to bylo tak přirozeně, že se můžeme snažit hned a nemusíme mít žádnou pauzu. A doufám, že to brzy dopadne a zase se k Vám připojím. Jestli vám to nevadí, tak bych ráda sem k vám chodila. Ať vím, co mne čeká :wink: Doufám brzy :dizzy_face:
Teď hlavně musím rychle zapomenout na to co bylo. Obrečeli jsme to hned v pondělí a už se snažím na to vůbec nemyslet. Prostě jsem si řekla, že se to tak asi mělo stát. A už se těšíme na další //. Začala jsem zase měřit BT, tak teď budu v obraze.
A moc děkuju, že jste na mne myslely :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Jani, ahoj kočko... to mě moc mrzí, že jste o miminko přišli :frowning2: a sem chodit můžeš určitě!!!!!!
5. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Holky, co se stalo asi Hance? Mám docela strach, že ji to nedopadlo dobře, když se nám neozvala :pensive: :frowning2:
5. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Tak nic kočky, jdu do hajan.. brou noc
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky Jani to je mi líto :frowning2: :frowning2: určitě budeš zase brzy těhulka :wink: a to je jasný že mužeš chodit dál k nám :grinning: O Hanku se taky bojím říkala že dá vedět :unamused: :frowning2:
5. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdu taky do hajan dneska na celý den zabral Pc manžel musel pracovat :angry: tak dobrou ráno
5. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ranko holky dneska se chystám do Ústí utratit nějaké penízky za volnější oblečení :grinning: tak budu až na večer musím ještě vyběhat sociálku a finančák to je vždy na celý den :angry: Lucí co to magne B6 bereš ho ještě ?Doufám že se dneska ozve Hanča začínám mít s toho špatný pocit :frowning2:
6. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky moje! Tak jsem konečně tu. Včera si mě tam rovnou nechali, proto jsem se neozývala. Zamlklý potrat, bohužel :frowning2: Doktorka moje viděla správně, plůdek odumřel někdy minulý týden.
Hned mě odpoledne vzali na sál a udělali revizi, protože jsem vůbec nekrvácelo, neodešlo to samo. Teď už jsem dokonce doma, manžel taky se mnou zůstal doma. Musím dodržovat šestinedělí a tři měsíce si musíme dát od snažení pauzu :frowning2:

Držím vám palce, ať vám to těhulkování jde dobře, občas k vám nakouknu, jak si vedete a jak vám rostou pupíky, asi jako Jani (Taky mi je to moc líto!!) i když moje pauza bude asi delší...
Držte se!
6. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Haniiiiiii, to nééééééééééé, kočko :fearful: .. ježiši to je mi fakt líto. Haňulko, drž se a buď prosím statečná.
Ježiši to je tak blbý ti to říkat, že..když nevím jak se teď cítíš :frowning2: ale věř tomu, že my jsme všechny s tebou a držíme palečky na další miminko! HROZNĚ MOC !!!!

:pensive: :pensive: :cry: :cry:
6. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Si hodná Luci, děkuju!!!!!!! Já už jsem s tím tak nějak byla smířená v to úterý, moje doktorka je "bohužel" výborný diagnostik... Takže jsem už tam šla prostě s pocitem, že to asi bude špatně..
Vlastně se cítím dobře, nic mě nebolí, jen samozřejmě občas přemýšlím, co by kdyby a proč já.. Ale to je normální.
Jsem teď dvakrát ráda, že jsme to nikomu neřekli s manželem, protože by mě každý bombardoval dotazy.. atd. Takhle to víte jen vy a to nevadí!
Luci, ty už máš synka, co všechno se musí dodržovat v šestinedělí? Řekli mi jen bez koupání - což ale nevím, jestli mysleli všechno (i vanu, jakože jen sprchu) nebo jen venkovní, ale dál vlastně nic..
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj Haňulko tak to je mi moc moc líto :cry: drž se a snad se vám to zase co nejdřív podaří určitě na nás jukni radi tě tu uvidíme :wink: Letím do města tak pa
6. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojte,
Hani, mně je to taky moc líto. Já jsem včera nějak jednu stránku úplně přeskočila, tak jsem vůbec nebyla v obraze. Tento týden byl nějaký hodně špatný. Doufám, že už nikdo na kontrolu nejde!!! I když si musíte chvíli dávat pozor, ty tři cykly utečou jako nic. Nepamatuji si to ze začátku diskuze, jak dlouho Vám trvalo otěhulkovat, jestli se můžu zeptat. Uvidíš, že místo jarňáčka budete mít podzimníčka :wink: A já doufám nějakou letničku :slight_smile: My jsme se s dřívějším manželem snažili asi rok a nic. Ale měl horší spg a já syndrom PCO. Už to vypadalo na umělé. Ale pak tomu nějak život chtěl, že jsem poznala svého budoucího partnera a s tím se nám podařilo hned napodruhé. Přirozeně. Tak moc doufám :pensive:
Jinak vám všem přeji pěkný den.
6. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Holky moje, je mi to fakt líto, že to takhle dopadlo.

Jani, já jdu na kontrolu v Pondělí a v Úterý mám velký ultrazvuk, tak snad bude všechno tak jak má být a miminko tam bude živé. Jsem teď nějak napochybách, když vím, že ani Haňulka nešpinila a přesto o miminko přišla :pensive: no, uvidím.

Hani, nesmíte provozovat po tu dobu sex, nesmíš se koupat v bazénu ani ve vaně, jenom sprchovat, aby sis tam dolů nezanesla nějakou infekci.. to je asi tak všechno co vím :confounded:
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Kočky a určitě za námi choďte, prosíííííím... :wink:
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holčiny jsem tu dneska to bylo nějak rychlí na socce tak už jsem mohla dom je tam hnusný vedro.Holky moje pořád na vás musím myslet je mi to strašně mooooc líto STRAŠNĚ MOC jsem vám držela palečky.Lucí ty okamžitě vyžeň toho brouka z hlavy určitě to bude dobrý :slight_smile: já jdu až 18. 8. na velký ultrazvuk a pak až 2.9. na kontrolu taky budu mít strach jestli bude vše v pohodě ale snažím se myslet pozitivně i když je fakt že Haňulka je příklad toho že to muže být něčekaný :frowning2:
6. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Marcii, věcičky nakoupený máš???? Máš pravdu, že je venku vedro, ale chvílama se to dá.
Já jak byla ráno u zabaře, tak bylo příjemně, ale potom jsem se ještě hrnula na město pokoupit ovoce atd. mají super broskve..už se zase cpu, i když vím, že se z nich zaručeně pos......... :grinning: ale jsou prostě mňam a takové tvrdé, ty já mám nejraději, tak mě potom bylo už pěkný vedro, jak jsem funěla domů.
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
...teď mám v plánu si lehnout a odpočívat.

Copak asi dělají holky :pensive:
6. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Já pujdu taky na kavalec jsem po dobrým obídku tak pujdu odpočívat.No nakoupila jsem si spodní prádlo už mi bylo těsný přes prsa :grinning: a nějaky to tričko co se týká holek :frowning2: taky na ně musím pořád myslet vubec si nedokážu představit co bych dělala :pensive:
6. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
To tady budeme fakt jenom my dvě, Marcii :confused: :pensive: ... holky mi nějak chybí.
6. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Už to tak vypadá taky mi chybí doufám že se k nám brzy někdo přidá :pensive: :confused: a holky že budou chodit pořád :confused:
6. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky, já tady s Váma zůstanu. Sice jsem chvíli přemýšlela, že by možná bylo lepší se nestresovat tím, že bych si říkala, že jsem byla těhu s vámi, ale myslím, že už jsem se s tím celkem smířila. A je fajn s někým pokecat. Aspoň načerpám nějaké informace, protože se nevzdávám a věřím, že se k vám určitě přidám než porodíte :grinning: To jsem si dala dlouhý termín, že? Ale čas letí jak voda.
A vy hlavně nestresujte, protože to bude u vás určitě všechno o.k. Někde jsem četla, že potratovost na začátku těhotenství je 50%. Tak když z nás čtyř zůstanete dvě, budeme plnit statistiky :fearful:
Stejně je to ale nespravedlivé, některé ženské rodí jedno mimčo za druhým a ani je nechtějí nebo se o ně pořádně nestarají a některé mají takové trápení. Ale on ten svět je takový nespravedlivý. Bohužel. Nikdo nemůže mít všechno. A já jsem šťastná, že mám takového super přítele - pro mne nejhodnějšího na světě a spolu to všechno zvládneme. A s vaší podporou :wink:
6. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.