• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahojky berušky
tak jsem zase urvala chvili abych mohla písnout Tak v první řadě hani velká gratulace :grinning: konečně jsme se dočkali i týdnů ty brdo už jsi fakt pomalu v polovině hezký jak to utíká vid :dizzy_face: tak se budeme tešit na fotečku bobisty a bříška ju :wink:
Lucí chudinka Verunka já doufámže nás ta kolika mine i když na ní veštinou kluci trpí vic jak holčičky tak snad ne :unamused: Fotečky jsem zkoukla jsou krásný verunka roste jak z vody vždycky bych jí nejradši pomuchlala když jí vidím :sweat_smile: :sweat_smile:
Vojtíšek ted zrovna chrupčí od osmy od rána nemohl usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl uplakanej jak nemohl zabrat tak jsem ho zas po dlouhy době musela mít celou dobu na ruce a ted je necítím :grinning: včera jsem byli u dr.na kontrole a už vážíme 3760g a měříme 56cm roste jak z vody :grinning: takže se fakt pronese :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani plínky používám bud hagísky nebo happíčka ale on je malej takovej prutokáč že když spí třeba 4 hodinky v kuse nepoberou to :confused: ale to se stane fakt tak jednou za den.Jinak co se týká toho tvého spánku 8 hodin tak bude fakt probém :grinning: mě to teda chybí ted už docela dost a obzvlášt když malej přes den spí fakt málo že si ani neodfrknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si fakt nedokážu představit že bych ještě pracovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: od záři nastupuju do školy dělat si dálkově nástavbu a ted nevím jestli to budu vubec zvládat :sweat_smile:
No každopádně už nemužu couvnout tak budu muset ale to už bude malej větší a zabaví se třeba už trochu sám ted pořád vyžaduje mou pozornost :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Holky, no nemáte to s těma mimískama vůbec jednoduchý. My se s Hančou ještě máme, že jsou zatím pěkně v bříšku :slight_smile: Tak jenom ať tam pěkně vydrží až do 40tt.
Marci, tak to držím palce, ať to ve škole zvládneš. To já když jsem chodila do školy, tak bych to asi s mimčem nedala, ale to jsem taky k tomu měla jiné puberťácké starosti :grinning: Ale však uvidíš, kdyby to nešlo stíhat, tak toho můžeš vždycky nechat, ale rozhodně začni.
A Marci, máš teda na matračce nějakej ochrannou vrstvu? Já právě zvažuju, co koupit. Původně jsem myslela, že nic, ale teď když píšeš, že se někdy stane nehoda, tak asi něco pořídím.
23. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jani mám tam normálně pod prostiradlem ten igelit a jee to v pohodě :wink: tam jde spíš o to že si vždycky namočí i dupajdy ani ní tak postýlku protže začně včas řičet páč ho to studí :grinning:
23. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Fuj co jsem to napsala prostěradlem taková hrubka :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Marci, nejsi blázen?!:slight_smile: Od září školu?!! No to já bych tedy nedala ani za nic!!!!!!!!!! Ani při zaměstnání, ani při miminku.. ještě že mám hotovo!! Nedovedu se donutit, vubec už k ničemu mam pocit!!:slight_smile:
Bříško nafotíme, určitě!! Už jsme si ráno říkali s manželem, že musíme dokumentovat, bo to začíná být divočina.. tak po víkendu, až konečně sdělíme sladké tajemství mé rodině :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Už jsem to řekla v práci šéfce, tak radostí neskákala, ale byla v pohodě, dokonce mi nabídla práci občas z domova, když budu pak na "rodíčovský" chtít, tak uvidíme...
Jinak jsem se dneska vytočila z něčeho v práci, až jsem si říkala, že to nemam snad ani zapotřebí :frowning2: ale mam to zapotřebí kvůli penězům.. :frowning2: abychom ten domeček a vybavení pro mimiska zvladli nějak v pohodě :slight_smile:)) ono mě to zas přejde, jaá jsem "rychlonasr...", ale pak brzy povolim :slight_smile:
Zítra jdu na krev, ještě že nemám problémy jako Lucka s braním krve... na triply! a na výsledky čekat nejméně 10 dní..
pak musím na stavbu a do města 30km od velkoměsta, neco kvůli stavbě :grinning: a pak zpět do Phy na pracovní oběd.. je to tedy zítra plán
A ve čtvrtek má manžel narozky!!:slight_smile: Tak snad to klapne a přivezou ten objednaný dárek.. to by byl průůůůšvih, kdyby ne :slight_smile: Objednala jsem restauraci a taky ještě koupila jednu věc (napíšu po oslavě, on sem občas kouká :grinning:) tak aby nevěděl :slight_smile:)
Jani, ty odpočívej, daně už máš snad z krku..
MArci, ty se drž!!
A Luci, ty už si začni užívat_!!:slight_smile:

mějte se kočky!!
zase se ozvu!!
papap

Jani
23. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Hani asi jsem blázen ale moje pracovní místo se bude rušit a abych mohla po mateřské nastoupit zpátky musím si dodělat nástavbu protože to místo co mi nabídly to vyžaduje :angry: taky z toho nemám radost ale bez práce zustat nebudu moct :frowning2:
23. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Tak snad to učení nebude tak těžké, když je to dálkově pro starší. I když ony některé učitelky to nemají v hlavě v pořádku. Chodit do té školy a něco se dozvědět nového bych ještě zvládla, ale už nechci nikdy žádné zkoušky. To jsou hrozné stresy.
Já teda asi taky koupím jenom ten obyčejný igelit. Pro jistotu.

Hani, moc se nestresuj, to bobistovi nedělá dobře,ale když je to kvůli prachům, tak člověk nemůže zůstat klidný :grinning: A na ty triply vůbec nemysli, když vyšel dobře NT, tak je to v pohodě. Spíš bych se těšila na ten utz, že zas pěkně uvidíte mimčo. A ještě nevíte pohlaví? Na KO u dr. ses neptala?

Dneska mi dovezou nějaké věcičky, co jsem objednala z internetu, tak se těším, že se výbavička rozroste :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, moc se omlouvám, ale skoro vůbec koníka nestíhám.. prostě nemám s malou čas :pensive: a když ten čas je, tak honem, honem dělám to co jsem měla mít už udělané. Dneska dojede tchýně, aby si vzala malou do kočárku ven a já chci umýt okna a pořádně uklidit, páč to ten byt už potřebuje a s malou to prostě nezvládám.
Je toho teď poslední dobou moc a já nevím co dřív... to stejné tobě Jani, jak jsem ti slíbila, že ti pošlu nafocené ty věcičky. Kočko, cítím se hrozně, že na to nemám čas a pořád ti to jenom slibuju, ale snad to dneska odešlu, když malá bude s babičkou pryč :wink:

Hani, nestresuj se, i když je to třeba opravdu důležité atd. ale bobistovi to fakt nedělá dobře, sama to znám a z trippl testů si nedělej hlavu, budu držet palce, aby to dopadlo dobře!!!!!
A už se těším na foto bříška!!!

Marcii, tak co prďolka? Určitě je hodnější než ta naše potvůrka malinká :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad to se školou zvládneš, ono je to docela náročný.. miminko a škola. Držím palce!!!!!

Jinak naše malá si s námi už povídá a konečně se směje, holky to je tak náááádherný když se usmívá :dizzy_face: :dizzy_face: člověk hned na všechny starosti zapomene.
Tak já pádím, určitě se tady ještě ukážu. Pááá
24. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
ahojky berušky
lucí já tě chápu malej zdaleka není už takový andílek už začínám být pěkně zmakaná nechce mi spát moc v postýlce je to vždycky boj a v noci mu trvá pomalu hodinu po jídle než zase usne a u toho kňourá a vzteká se že nemůže zabrat tak to mám3 krát za noc nio a než pak zaberu já pomalu zase vstává že má hlad :pensive: ted chrupčí venku v kočárku tak snad vydrží alespoň hodinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: abych se mohla aspon najíst ale jinak je to prostě můj brouček a ani tak bych neměnila :grinning: :grinning: sice jsem čekala že to bude záhul ale né že až takový :sweat_smile: už ted mám hruzu ještě z tý školy :frowning2: malá je kouzelná vid taky už se těším na první usměv :grinning:
Hani holky mají pravdu nestresuj se hlavně to chce klídek a pohodičku i kydž to jde někdy dost těžko :wink: ale děláš to kvuli miminkovi :grinning: :grinning: taky jsem zvědavá jestli bude vyrovnaný skore 2holky a 2 kluci nebo Vojtíšek bude sám :dizzy_face: a t budou určo v pohodě vzpoměň an Lucíka a jak má ted krásnou Verunku :wink:
Jani do školy budu chodit pracvidelně každý čtrvtek od 8-14:30 a musím udělat 40 hodin na sále a 10 na patologii :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mě trochu děsí :grinning: no a pak ty zkoušky :angry: Ten igelit se ti určitě neztratí i když už pak bude malá větší a budeš jí dávat spinkat bez plínek :wink: a už se moc těším na výbavičku až nahážeš do albíčka :grinning: a taky na bříško už musí být hezky velký ne??? Kolik máš na hoře kilo???? no nic malej už se nějak vrtí tak kydž urvu chvilku zase písnu páááá
Lucí dej za mě Verunce pusu :grinning: a vy holky pohlaďte bříška :grinning:
24. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Sory za překlepy a chyby ale fakt píšu rychle abych to stihla než ten malej křikloun zase spustí tu svojí :sweat_smile: takže to vždycky oděšlu aniž bych to zkontrolovala
24. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky!'!
Tak jsem zařídila vyřídila a dořídila, co bylo potřeba, překvapivě jsem všechno stihla i s místníma zácpama a teď jsem konečně doma, ale čeká mě práce do práce a domácí - na žehlení tu mám asi 3 košíky, co nezvládám tak nějak po večerech. Teď mám totiž prapodivny režim, že v osm ani nedokoukam zprávy, hodku se prospím a pak čumim na TV nebo nemůžu usnout :grinning: :grinning::grinning:

Marci, ty jo, tak aspoň že ti v tý práci něco nabídli, ale stejně to bude záhul, s tou školou a pak ještě těma hodinama na odděleních.. ty jo! Máš muj obdiv, ale chápu,. že práce je důležitá a v dnešní době bez ní zůstat je pekelný. Jak dlouhou vlastně plánuješ rodičovskou?! A ty Luci?! A Marci, budete pokoušet štěstí ještě jednou, anebo s těmi vašimi peripetiemi bude Vojtíšek jedináček?!:slight_smile: a ty Jani?

Luci, ani Marci, holky neomlouvejte se, když nestíháte a nechodíte sem!! Já si to ani neumím představit a myslím, že až bude bobísek na světě a my přestěhovaný v domečku, skoro sem nebudu chodit, bo prostě nebudu stíhat a radši budu zalezlá v zahradě při tomhle počasí a abych si udělala práci, co při mimi nestihnu.. Takže pohoda!!!!!
:slight_smile::slight_smile:

Jani, už se těším, až nafotíš věcičky!!
Jinak krev mi nabrali, jen jednu zkumavku, to jsem myslela, že bude víc sosat sestra a výsledky tak za 10-14 dní... tak uvidíme.
Zítra ta oslava, dodavatel dárku zatím nevolal, tak chytám paniku :grinning: ale má čas ještě, musí to prostě přivést zítra!!:slight_smile: Akorát nevím v kolik a budu muset z práce pak letět domů autem,a bych to tu převzala...:grinning:

Tak se mějte krásně, užívejte sluníčka a mimisky a jani ty pupíčka!! Co to jméno?! Už je finální výber?!:slight_smile:
Ahooojo
h
24. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Čauky, venku je poslední dobou tak krásně a ještě když mi ta kontrola dopadla dobře, tak se mi vůbec nechce ležet, takže furt někde lítám, až mám strach, abych to nepřehnala. Ale snad je to o.k. Malou cítím celkem nahoře, tak mi snad na ty porodní cesty moc netlačí. Jinak je tak hodňoučká, že mám až kolikrát strach, jestli je v pořádku. Snad jí to vydrží :slight_smile:
Bříško budu fotit zítra, to mi bude začínat 31. tt., tak pak přihodím i ostaní fotečky. A přibrala jsem zatím cca 6-7 kg podle toho jak se najim :grinning: Objevila jsem na internetu nějaké stahovací kalhotky po porodu, že napomáhjí zavinovat dělohu. Máte holky něco takového, nebo je to zbytečnost?
Marci a co to je za nástavbu? To budeš dělat ve zdravotnictví? To já bych nemohla, když vidím ty nemocné lidi v nemocnicích, tak je mi z toho hrozně. Je mi jich líto atd.
Hani a co to je za dárek? Tak o něm básníš, že jsem zvědavá víc než tvůj manžel :wink: A kdy se stěhujete? Už víte? U nás se maká o stošest, ale stěhování je v nedohlednu. Takže si chystám věcičky u našich a po porodu budu asi chvíli tam. Mamka mi chce hrozně pomáhat a tady u nás to máme malé.
Jména prý budeme vybírat o víkendu, tak jsem zvědavá :grinning:
Luci, hlavně klid, až budeš mit čas, tak to pošli, já úplně chápu, že nestháš.

Tak doufám, že jsem napsala všechno a že se mi to teď nesmaže :grinning:
25. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
A ještě jsem se chtěla vás maminek zeptat, používáte ty polohovací válečky? Zvažuju jestli si je mám objednat. Díky za radu.
25. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky holky
Jani stahovací kalhotky jsem si koupila a nosím je pořád akorát v noci je sundavám a dneska už mám bříško uplně minimální :grinning: a to jsem ve finále přibrala 14 kilo a stoho jsem nechala 7.5 v porodce dneska mám na víc tři kila a ty jdou pomalu dolů :grinning: takže je určitě doporučuju stahujou to bříško fááákt hodně :grinning: a viděla jaký jsem ve finále měla pupčo :sweat_smile:
válečky používám minimálně protože malej prostě nechce být na boku řve jak tygr takže fakt jen vydrží chvíli po jídle a pak je na zádech takže ho musím hlídat kdyby ubliknul :angry:
25. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Marci, moc díky za radu. A kupovala jsi ty levné kalhotky nebo ty drahé? No váha ti jde teda krásně dolů. Super. Jsi šikula. Já už se taky moc těším, až bude malá na světě. Zatím tiše závidím :wink:
25. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj Jani ty nejlevnější hlavně aby měli stahovací efekt :grinning:
26. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ještě k tvé otázce budu dělat ve zdravotnictví je to další jspecializace na sádry a chirurgii když si lidi budou lámat nožičky atd tak já jim jebudu zpravovat :grinning: teda jestli tu školu udělám :confounded:
26. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky!!
Tak konečně klídek.. trochu tedy.. včera byl den bláznivec. Ráno jsem jela do práce a netrpělivě čekala, jestli zavolají z té dodáívkové služby, že mi vezou ten dárek pro manžela. něco jsem tu narychlo dodělávala, pak zavolali, tak jsem skočila do auta, letěla domu, atm to převzala, naházela do tašky věci na převlečení, jela zpátky do práce. do toho porada, nutně dojít na mzdovku optat se co a jak do budoucna s dovolenou atd, a pak pracovat a pracovat... pak přijel manžel a jeli jsme zacpanou prahou směrem k restauraci, kam jsem ho pozvala na slavnostní večeři..
Byla báječná!! Mňam!! Tam jsem mu dala jeden dárek .- knížku Ahoj Tati :slight_smile: :slight_smile::slight_smile: je hrozně spokojenej.. a když jsme přijeli domu, čekal na něj v pokoji druhej dárek (krabice velká jak od dvou televizí :grinning: Dostal Fatboye - takový obří sedací-lehací polštář, vyplněný takovýma kuličkama, relaxační.. tak byl spokojenej :slight_smile: byl to moc prima večer, jen jsem byla přejedená :grinning:
Dneska jsem ráno mastila do práce, zase tu dodělávala, ted jsem byla na pracovním obědě a do tří musím vypadnout, abych jela k našim, kde pokračuje oslava mamčiných 60.. potřebuju vyzvednout kytky, pomoct jí s chlebíčkama a pak už jen slavit.. v sobotu se přesouváme dál na jih (kde bydlí všechno příbuzenstvo), kde oslava zase pokračuje ve velkém stylu..
A v neděli zpátky do prahy.. no prostě blázinec...
Mezitim si ještě zajedem k tchýni pro dort, co mi pro mamku peče, a už se těším, že už to bude za námi :grinning:

Jani, koukám, že zjišťuješ opravdu poctivě! Já nic furt nevím, ale už to taky nějak začnu zjišťovat...
Stěhovat bychom se chtěli někdy v červnu, když se to zvládne, snad ano.. už se hrozně těšíme!!!!

Holky, kolik jste přibraly v těch prvních 4 měsících?!
:slight_smile:
Tak doufám, že se máte krásně, o víkendu se má zkazit počasí, tak snad to zvládneme... a mění se čas :slight_smile:jéé, už bude dlouho vidět, to mám moc ráda!!
tak zatím papa a zas se ozvu!
26. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak se přidávám k nespícím dětem a totálnímu vyčerpání :pensive: :cry: malá už druhou noc nespí, pořád jenom pláče a pláče. Vyzkoušeli jsme co se dalo i trubičkujeme atd. a stejně nic. Je ospalá jak nechci říct co ale že by zavřela oči to ne.. já jsem se dneska totálně sesypala, páč s ní pořád lítám po venku nebo jezdím pryč autem, jenom aby trochu zabrala a vyspala se a stejně se potom probere, oči jako tenisáky a řve už nevím co mám dělat, jsem totálně vyřízená a hlavně si nevím rady. Manža je sice doma, ale už jsme se stihli několikrát pohádat a to docela fest, že člověk nevěděl jestli brečím kvůli malé že řve nebo skrz manžu, že jsme se pohádali.
Ke všemu jsme byli malou ukázat v práci a já potom řvala jako malá, že musím být doma ještě nějaký ten rok atd. než budu moct mezi lidi, no je toto normální????? Už si opravdu připadnu jako absolutní deb**.. :frowning2:
No a samozřejmě už nekojíme, mlíko prostě už nemám, takže jsme jenom na umělém a to je taky něco, protože si to vyčítám a považuju se za neschopnou i normálně kojit, jako ostatní maminy :pensive: :cry:

Mějte se pěkně, budu reagovat příště, páč musím za tím naším křiklounem.
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahojky Lucí tak to jsme na tom podobně malej spí vždycky tak 40 min a řve řve už jsem taky zkoušela všechno ale nic :angry: je prostě vzteklej že by spl a nemuže zabrat pořád sním někde lítám ale je to přesně jak říkáš ty :frowning2: už taky ko už 2 noci pořádně nespím je pořád hladovej už bych ho mohla pomalu krmit každou hodinu :angry: nechce být v košíku,v postýlce ani v lehátku jediný kdy stichne je na ruce a to jen na 5 min nebo když mu dámn flašku jediný co nám ještě chybí že se nehádáme tak to snad je jediný pozitivum jdu mu ohřát jídlo muž zas řve :angry: :frowning2:
29. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
ježiš marja!!!!!!!!!!!!!

Holky, držte se!! A luci, nic si nevyčítej, ty za nic nemůžeš, to je uplná blbost!!!!!!
snad bude brzy líp
29. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Holky, to je psýcho :confused: No se nějak vůbec netěším. Jste šikuly, že to aspoň takhle zvládáte. Držím moc palce, a´t se brzy vyspíte. I když je to asi zatím v nedohlednu, co? Tak pevné nervy na ty křiklouny :wink:
Hani, tak my si ještě můžeme užívat. Já jsem dneska zase přikoupila nějaké oblečky, prostě když někam vlezu, tak neodolám :grinning: A konečně už jsem na internetu objednala všechno, co potřebuju. takže už akorát aby mi to došlo domů a budu spokojená. Snad se to do konce dubna stihne. Ať už to pak můžu všechno nachystat. Ale kolik to všechno stálo raději ani nepočítám. No mimčo není nic levnýho :sweat_smile:
Hani, jak dopadl víkend? A už jste to aspoň zveřejnili? :wink:
No dárek pěknej, ale já bych asi neuspěla, takže zase žádná inspirace. Ale byla to teda doprava na poslední chíli :grinning: Já už bych měla nervy.
Zítra mám hodně prácičky, tak budu zase až večer nebo odpoledne, ale od čtvrtku zase ležím. Slibuju.
29. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky, tak jsem doma a nikde nikdo. Maminky snad odpočívají :wink:
Mě to těhulkování začíná bavit, lidi už to poznají a jsou ohleduplnější a venku je krásně, jen teda fouká vítr. Už se těším, až bude tak těch 25 stupňů. To bude paráda. zítra chci zavolat do porodnice a poptat se co a jak. A už bych taky mohla začít chodit na nějaký kurz, a´t vím, jakse rodí. Zatím nemám potuchy :grinning:
30. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
ahojky berušky :grinning:
Jani nenech se odradit a fakt se těš maminkování je sice záhul ale je to fakt krásný když se na tebe ten cvrček usměje všechno okolo ti příjde jako maličkost :grinning: dneska je malej nějak pohodově naloženej pláče minimálně :sweat_smile: nebo to možná bude tou flaškou co jsem si objednala je to nějaká spešl že vubec neloká vzduch a ani neblinká a fakt je to znát :grinning: :grinning: malej nemá tolik bolení a neblinká takhle mi vždy pulku s toho co snědl hned vyhodil :frowning2: a měl prdíky :rolling_eyes: a řval a řval a byl furt hladovej :rolling_eyes: dneska jsem byli na kontrole s nožkama tak už je má v pohodě :grinning: :grinning: byl strašně hodnej ani nepípnul :grinning: :grinning: :grinning:
Lucí dámn ti odkaz jestli budeš chtít :wink: a kojení si nevyčítej co bych měla říkat já :frowning2:
Jani jak se rodí to už ti vyprávět nebudu :grinning: tak jak jsem rodila já ty určitě nebudeš.Jinak čekám pořád na nový fotky bříšek berušky a výbavičky :grinning: hani tak jaký byl ohlas na těhulkování???
30. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
:grinning: jééééééééé Jani krásný bříško :grinning: :grinning: a postýlka je taky hezuuuu
30. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky

Marcii, já používám flaštičky od Aventu, měli by být také protikolikové a mimiňous by neměl polykat vzduch.. al kldině mi pošli odkaz :wink: jinak u nás nic nového..pořád jedeme ve stejných kolejí a doufám, že se vrátíme do starých a malá bude v pohodě a hlavně bez potíží. Páč jsem už vyřízená..

Jani, moc pěkné bříško a postýlka je nááádherná!!!

Hani a co ty? Všechno v pořádku?

Jsem tu jenom na skok..bohužel :confounded: brzo se ozvu.
30. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky!!

Jani, nepanikař!! Každý těhulení je jiný, každý mimi je jiný.. třeba to bude zlatíčko ta vaše kočička a bude tichounká :grinning: žádný řev. Aspoň teď tomu věř :grinning::grinning::grinning: A bříško a postýkla super!!:slight_smile:
Co to jméno, už?!:slight_smile: Malá se brzy narodí a vy furt nic :grinning::grinning:

MArci, to je super, že s novou lahvičkou je to tak lepší!!! Pošli odkaz nám všem :grinning: švagrová taky jede v Aventu, tak ať máme tip na něco jiného.

Luci, snad se to brzy zlepší!! Hlavně si nic nevyčítej, i z toho, jak ty si naštvaná sama na sebe, může přece mimi být nervozní a plakat, ne?!

JInak naše oslava fajné. Bulela máma, švagrová, já i náš tvrďák táta :grinning::grinning::grinning: bylo to hrozně dojemný... Tinka od bráchy pravila, že to bude šéfovat, ty miminka :grinning: Druhý den jsme jeli k příbuzným oslavit to v druhém kole, tak tam jsme to řekli jen bratránkovi, u kterých vždycky bydlíme :grinning: a babičce z dědou, aby měli nějakou radost (je jim oběma přes 80 a strašně "scházej")
to je snad všechno.. včera jsem konečně začala studovat nějaké kočárky, ale vůbec jsem nevěděla co a jak.. a spíš mě to štvalo, že si neumím vybrat atd... tak nevím, jestli dneska budu pokračovat...
Včera mě taky nejspíš bobista dvakrát nakop :grinning: nebo nevím, co by to mohlo být.. a občas poskočí pupík, něco se tam jakoby převalí a je to vidět zvenku, tak asi taky cvičí bobista :grinning: tuhle to předváděl manželovi, tak jsme si oba zaslzeli :grinning::grinning::grinning::grinning:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad je všechno v pořádku!!! Kontrola daleko :frowning2: a na výsledky triplů budu volat ve středu za týden, možná tenhle pátek, jestli už to udělali...nevím..
V pátek mám dovolenou, jedem něco vyřizovat k domečku - už finišujeme, snad se v červnu přestěhujeme!!!
A to je snad všechno ode mě...
Tak se držte, těhulko a maminky!!!
zase se ukážu!!!
pa
31. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky!!

Jani, nepanikař!! Každý těhulení je jiný, každý mimi je jiný.. třeba to bude zlatíčko ta vaše kočička a bude tichounká :grinning: žádný řev. Aspoň teď tomu věř :grinning::grinning::grinning: A bříško a postýkla super!!:slight_smile:
Co to jméno, už?!:slight_smile: Malá se brzy narodí a vy furt nic :grinning::grinning:

MArci, to je super, že s novou lahvičkou je to tak lepší!!! Pošli odkaz nám všem :grinning: švagrová taky jede v Aventu, tak ať máme tip na něco jiného.

Luci, snad se to brzy zlepší!! Hlavně si nic nevyčítej, i z toho, jak ty si naštvaná sama na sebe, může přece mimi být nervozní a plakat, ne?!

JInak naše oslava fajné. Bulela máma, švagrová, já i náš tvrďák táta :grinning::grinning::grinning: bylo to hrozně dojemný... Tinka od bráchy pravila, že to bude šéfovat, ty miminka :grinning: Druhý den jsme jeli k příbuzným oslavit to v druhém kole, tak tam jsme to řekli jen bratránkovi, u kterých vždycky bydlíme :grinning: a babičce z dědou, aby měli nějakou radost (je jim oběma přes 80 a strašně "scházej")
to je snad všechno.. včera jsem konečně začala studovat nějaké kočárky, ale vůbec jsem nevěděla co a jak.. a spíš mě to štvalo, že si neumím vybrat atd... tak nevím, jestli dneska budu pokračovat...
Včera mě taky nejspíš bobista dvakrát nakop :grinning: nebo nevím, co by to mohlo být.. a občas poskočí pupík, něco se tam jakoby převalí a je to vidět zvenku, tak asi taky cvičí bobista :grinning: tuhle to předváděl manželovi, tak jsme si oba zaslzeli :grinning::grinning::grinning::grinning:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad je všechno v pořádku!!! Kontrola daleko :frowning2: a na výsledky triplů budu volat ve středu za týden, možná tenhle pátek, jestli už to udělali...nevím..
V pátek mám dovolenou, jedem něco vyřizovat k domečku - už finišujeme, snad se v červnu přestěhujeme!!!
A to je snad všechno ode mě...
Tak se držte, těhulko a maminky!!!
zase se ukážu!!!
pa
aha, nechapu proč dvakrát, ale aspoň to vypadá, že jsem poslala milion informací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
AHOJKY HOLKY
Lucí já taky používala od aventu a malej furt plakal ted je fakt v pohodě budí se mi po 3 hodinách na jídlo a zase hned spí :grinning: tak tady je ten odkaz
http://www.drbrowns.cz/
31. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak u nás se to nejspíš obrací také k lepšímu.. malá se dneska po dlouhé době sama vykakala bez pomocí rourky a spinkala po jídle neuvěřitelné 3hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: místo Nutrilonu ji začínáme zvykat na BEBU a myslím si, že ten Nutrilon ji opravdu nesedl, páč po BEBE je klidnější, usměvavá, upovídaná.. prostě zlatá :wink:

Marcii, díky za odkaz, ale asi zůstanu u Aventu.. mám ty protikolikové flašky na stejný princip jak píšou na odkazu, tak uvidím.
...ale díky, hodí se to kdykoliv :wink:
Malej je teda už v pohodě? No vidíš...

Hani, takže to dopadlo až moc dobře, to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.