• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Dala jsem na Facebook povídání malé, tak můžete mrknout, jestli ho máte :wink:
1. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
tak já dneska poctivě ležím, ale asi i proto, že jsem nějaká unavená. V noci jsem nějak blbě spala, ale to se mi teď stává často, asi už se tělo připravuje na to nevyspání po porodu :grinning:
Jinka vám moc přeju, ať už miminka zůstanou hodné :dizzy_face:
Já jsem si pořídila zatím jednu flaštičku od Aventu, jen pro jistotu, ale snad je potřebovat nebudu. Někde jsem četla, že na bolení bříška se má dávat fenyklový čaj, tak to můžete vyyzkoušet.
Hani, tak to bylo u vás super překvápko, že? no vždyť už jsi pomalu v půlce :grinning:
U nás se taky staví jak o život, no snad to během prádnin zvládnem. Pomalu začínám řešit jakou kuchyň.
1. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojky holky
Lucí kde nemužu to najít :frowning2: to je dobře že malá už je klidnější :wink: malej si to vybral včera porvé jsem usela použít tyčinku do zadečku :cry: ale pak se konečně uklidnil a spinkal nemohl se vykakat chudák
Jani to je v pořádku že ležíš ted už budeš čím dál unavěnější :grinning: jdu s malým ven tak zatím pááááá :grinning:
1. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Já když vidím to krásný počasí venku, tak už chci taky vozit :grinning: Škoda Marci, že nebydlíš poblíž, šla bych hned s tebou :grinning:
1. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Marcii, to video je na Facebooku.. víš co to je?
1. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
vím ale nemužu ti na feceboku najít
1. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Jsem tam taky ale tebe jsem nenašla Lucí a na hlavní stránce to není :frowning2:
Jani to věřím neboj za chvíli budeš taky vozit :grinning:
1. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
Marciii, na Facebooku jsem pod : Lucka Žemličková :wink: tak si mě přidej za přítele, já tě potom odkliknu až dojedu z Brna.
Vezu synátora na prázdniny k babičce..
1. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahojky berušky
tak dneska jsem měla noc chudák malej někde chytil rýmu asi jak jsem byli na kontrole s nožkama :frowning2: celou noc chroptěl zlatá odsávačka vám povím nakonec jsem koupla tu na vysavač a pujčila si ho od mamky Lucí měla jsi pravdu je to bomba a hlavně rychlí a šetrný :grinning: chci se tě zeptat dávala jsi malé někjaké kapičky do nosu když měla rýmu nebo jen odsávala ?Na netu jsem četla že ještě mužu vytírat nosánek převařenou vodou ale nevím :confounded:
Jani jak je dneska zase tak unavená??? :grinning:
Haňulko čekáme na fotky bříška :grinning:
2. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Marcii, já koupila v lékárně Libenar..je to pro děti od O dní :wink: a používala jsem to, když měla malá rýmu. Akorát když jsem ji ty soplíky odsávala a byli zelené, tak jsem šla k dr. a ona nám napsala Pamycon :slight_smile: tím jsem měla ten nosánek vytírat, ale neuměla jsem si představit, že bych malé strkala do tak malinkých nosních dírek těma vatovýma tyčinkama :rolling_eyes: :confounded: takže jsem ji to do toho nosánku kapala, chvilku před tím, než jsem ji to vysála.

Hani, budou fotečky???

Jani a co ty?
2. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Luci díky taky si ho koupím malej má světlý nudličky tak aspon něco :grinning: já jsem mu to teda vytřela tou převařenou vodu a kupodivu ani neplakal držel jak beránek :sweat_smile: a co si mám koupit prventivně na horečky kdyby náhodou??
3. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Marcii, na světlou rýmu kup ten Libenar.. ten Pamycon je na předpis, až když má mimčo nudličky zelené :wink:
Jinak na horečky nemůžeme nic a jakmile ti začne horečkovat, tak šup k dr. nic jiného nám nezbývá..páč veškeré sirupy a čípky jsou pro děti od 3měsíců :confounded: :wink:
3. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Aha tak děkuji Lucí jsi přece jenom zkušenější :wink: jinak jsem dneska taky přešla na BEBU a malej to snáší výborně po Nutrilonu mi dost blinkal ted nic :grinning: tak jsem ráda :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky po Velikonocích, tak jak jste se měly? Doufám, že na vás byli chlapi hodní :grinning:
U nás včera celej den lilo. Dnes už sice neprší, ale pořád je zataženo. Byli jsme u našich, tak to bylo fajn, ale včera večer už jsem byla úplně vyřízená. Málo jsem ty poslední dny ležela, tak mi ani nějak nebylo dobře. Takže dnes zatím ležím a pracovat půjdu nejdřív v jedenáct. Má mi přijít zase nějaké nová výbavička, tak už se těším :slight_smile: Bude tam i autosedačka, tak už malou budeme v čem mít odvézt z porodnice, ale ještě nemám žádnou soupravičku. Příští týden v pátek jede přítel na týden pryč, tak doufám, že ještě neporodím :confused:
6. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak snad jste přežily ve zdraví Velikonoce :slight_smile: Omlouvám se, moc teď nechodím, spíš jen nakukuju, nevím moc co psát :slight_smile: když se u mě nic moc neděje :slight_smile:
A taky hodně nestíhám :slight_smile: :grinning::grinning::grinning::grinning: v práci je toho nad hlavu, do toho řešíme pořád něco s domečkem, až mi jde někdy hlava kolem a to většina je na manželovi, já jen plním jeho případné úkoly kam s čím dojít... Ale i tak...
Velikonoce jsme si užili parádně. Nic jsme nedělali, odpočívali, procházkovali, čuměli na bednu, návštěvovali a jedli :grinning: Takže pohoda.. ale ten návrat do práce, blééé:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Každopádně, dneska zkusíme vyfotit ten pupík, když vám ho tu tak dlouho slibuju!:slight_smile: Taky jsme se byli podívat na nějaký těhulenský gatě, ale buď všechno obří, nebo zas malý, anebo nesedělo, nebo krátký.. prostě peklo.. tak snad stihnu zajít někam ještě zítra. A když už mi byly, tak byly HNUSNÝ :grinning: no nic
Manžel mi koupil knížku o mateřství, tak to začnu studovat, abych byla taky chytrá
a byli jsme se kouknout na nějaký kočárky naživo :slight_smile: když jsem ztaím zkoumala jen na netu, ale naživo neměli nic z toho, co by se mi líbilo.. Luci, cože to máte za značku?:slight_smile: A jani a marci?!:slight_smile:

Kamarádům se v sobotu ráno narodil uzlíček, tak se moc těším, až na něj půjdu kouknout :slight_smile:

tak to je snad všechno, mějte se krásně, papap
6. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, mám jenom chvilinku a tak nekukuju, páč vás poslední dobou hrozně zanedbávám :wink: ale snad se brzo polepším.

U nás skoro nic nového, jenom malá je zase nějaká protivka..opět se jí něco nelíbí a tak je ufňukaná. Večer zase moc nespala a o dnešku ani nemluvím, tak snad se to zase srovná a bude líp, jinak mi z toho brzo hrábne :grinning:
Manža jde příští týden na operaci z nosní přepážkou, takže budu s dětma 5-6dní doma sama..docela se bojím jak to zvládnu, páč když mě chce malá zničit tak se jí to snadno povede a já jsem potom zalezlá v koutě a brečím :sweat_smile: a postará se manža, ale takhle budu bojovat sama. Tak mi držte palce, ať to zvládnu bez úhony :grinning: :grinning: :grinning:
Velikonoce byli super, kluci chodili po sousedech a také si toho hodně donesli, takže na mikuláše mám vystaráno :sunglasses: hodila jsem na fórum fotku Adíska :slight_smile:

Jani a co ty a malá, nezlobí tě v bříšku :dizzy_face: už se ti to pomalu blíží.. a na soupravičku máš ještě čas, tak zbytečně nestresuj :wink: a pěkně odpočívej-v rámci možností.

Hani, jako ten pupík by jsi sem už na té fotce hodit mohla, jsem zvědavá a napnutá jak kšandy :grinning: tak šup s ním sem!!!
A super, že jste si ty velikonoce taky užili.. co bobista v bříšku, nezlobí.

Tak ty svoje miminka v bříškách pozdravujte a dejte jim za mě pusinku.

Marcii, co u vás? Je to s tou rýmou už lepší? Koupila sis ten Libenar?
A co malej, snad už tě tolik nezlobí :wink:

No nic, jdu za tím naším křiklounem.. a dávám sem nejnovější foto, páá
6. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nestiham, v praci toho mam nad hlavu..
ale teď jsem se zrovinka dověděla, že Triply negativníííííííííííííí
:dizzy_face::dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face::dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vám to musím napsat!!!

akorát mi přesunuli velký UTZ na 22/4, o týden.. než já toho našeho bobistu uvidím, to snad nevydržím!!!
6. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
Hani, gratulace :dizzy_face: Všechno je tak jak má. A 22. bude za chvíli, i když já zase tolik na ten čas nespěchám, přece jenom už jen 2 měsíce do konce. Už začínám mít strach :confused:
Jinak já nějak nestíhám. Vypadla jsem ráno v jedenáct a teprve teď jsem si zas lehla. Tak ani nechci slyšet, co bude na kontrole. Ale příští týden by to mělo být lepší.
Jinak malá beruška je moc hodná. Kope jenom jemně, takže je to spíš příjemné.
Tak se holky opatrujte, pomalu půjdu na kutě :slight_smile:
6. dub 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ahooj, po dnešním děsivém rozlítaném dni jsem se "hecla" a konečně si dala do alba ten pupíček :slight_smile:
Aspoň jeden pozitivní bod :slight_smile:
Snad už to bude klidnější...
7. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky holky
omlouvám se sem nějak rozlítaná a sem vždy jen na kouknu a zase běžím :sweat_smile:

Hanííí moc hezkej bejváček pro bobistu a velká gratulace k testům :grinning: :grinning: už víte co to bude ?jestli zustane Vojtíšek v týhle diskusi jedinej klučík nebo ne???? a jak píše Janča 22 je za chvíli :wink:

Jani ty zlobidlo :angry: víš že máš odpočívat ty chceš skončit vnemocnici na udržení plodu co :confused: je fajn že beruška je spací Vojtíšek už je zase taky spací budí se mi po 4- 3 hodinách na jídlo je zlatej už ani nepláče trápila ho ta rýma :pensive: a zánět očíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budí se přesně tak jak já vstávala když jsem byla těhule v vpul 7 ho koupu a v 7 už spinká a budí se v 10 pak ve 2 ráno a pak v 5 ráno pak v teda v 7 ale pak se nabaští a spí zase 4 hodinky takže i já jsem odpočatá konečně :grinning: takže jestli to tak nějak podobně máš ty bude spinkací :grinning: :grinning: samozřejmě se to muže ještě změnit ale zatím je to tak :grinning:
Co jméno už jste se dohodly???
A ty Hani máte už nějaký předběžně???

Lucíku Libenar neměli ale dala mi doktorka nasivin a opthal septonex na očíčka dostal zánět do obou očíček :cry: snad to zabere jinak by jsme museli na pruplach očních kanálků to snad ne :frowning2: :cry:
Co ten tvůj malej křiklounek už se zklidnil???,Já myslím že ten týden sama zvládneš neboj snad nebude Verunka moc prudit :unamused: držím palečky at je hodná
Berušky jdu se nasnídat pohlaďte za mě pupíčky a ty za mě dej pusinku dětem ju Lucí pa pa
8. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
Dám sem taky aktuální fotku až bude čas zase písnu pááááá
8. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojky,
Hani, ty máš ještě pidibříško :grinning:
Marci, tak nějak to mám taky, tak uvidíme. Ono je to možný, že jak se tam malá začne hemžit a protahovat, tak mě vzbudí čůrání :grinning: No a tebe už musí budit pláčem. Ale je super, že je tak hodňoučkej, to chudák Lucka to má těžší. A dívala jsem se, že Vojtíšek už má měsíc. to je šílené jak to letí.
Včera mi přišel další balíček s věcičkama pro mimčo, tak už se těším, až to všechno prozkoumám. Nechala jsem si to poslat rovnou k našim, protože prvních pár dnů po porodu budu asi tam. Dostavět asi nestihnem, ale jde to celkem rychle, takže o prázdninách určitě budem bydlet.
A začala jsem choditt na předporodní kurz. Celkem to bylo dobrý. Příští týden se chci zajet podívat do nemocnice, kde bych mohla eventuálně rodit, tak se moc netěším :unamused: Ale už nějak psychicky jsem s tím smířená a těším se na ty první chvilky s miminkem :dizzy_face:
8. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj, jen hlásím, že jsem byla dneska na kontrole, tak všechno v pořádku v rámci možností. Od začátku mě trápí výtok, tak jsme ho zas zkontrolovaly, paní Dr říkala, že ať si zavolám v pondělí na výsledky, případně mi dá léky..
Bobistovi tlouklo srdíčko jako o závod a na velký UTZ až za týden ve čtvrtek...
jo a dneska ráno si konečně vysloužil kopanec i tatínek :grinning: konečně.. už z toho byl skoro špatnej, že furt nic necítí... :slight_smile:
A zrovna když to tu píšu, tak mě slušne očutává Fotbalista náš milovanej :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

A byli jsme zapít kamarádům Elišku, co se narodila ve čtvrtek a dneska jdem zapít Jonáška, co se narodil minulou sobotu :grinning: tedy pije manžel a já dělám řidiče :grinning: má to super zařízený...
Jestli Jonáška zapijí ve stylu Elišky, porostou obě děti do nebes :,-D:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
12. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak vidím, že maminky vůbec nestíhají. No jsem zvědavá na sebe, jak budu zvládat :grinning:
Hani, gratulace ke kontrole a utz je tady ani se nenaděješ. A jdete na 3D? My jsme byli v 26tt a bylo to moc hezký. Roli řidiče znám. Už jsem si za těch pár měsíců zvykla :grinning:
Já jsem byla na kontrole včera. A taky všechno o.k. I ten čípek se umoudřil a pěkně drží. Přítel odjíždí v pátek skoro na 14 dnů do Norska, ale myslím, že rodit nebudu, tak ho pouštím :grinning: Dnes se jdeme dívat do porodnice, tak jsem zvědavá. Mám z toho trochu obavy. Jo a malá - asi to nakonec bude Lucinka nebo Monička - váží 1581g. Prý je to krásně v normě a u porodu by mohla mít cca 3 kg. Tak snad se taková váha bude dobře rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ještě vám musím napsat toto: u dr. přede mnou byla asi 25 letá holčina a prý tam přišla, že neví co se dějě, že nemá menses - a byla v 30tt těhotenství :fearful: Tak z toho byla sestřička i dr. vyřízená. No já to taky nechápu. Jestli ta holka byla doopravdy tak blbá nebo to prostě tajila dokud se dalo. Ale prý přítel, rodina vše v pohodě. No ale to jen tak na okraj.

Jo a jestli do 30.4. neporodím, tak asi budeme mít svatbu :slight_smile:
14. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Jeeee, Jani, moc gratuluju ke svatbě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ke kontrole samozřejmě taky!! Malá je šikulka, ty ještě větší a největší ten tvůj čípek! Super, že se to takhle hezky zklidnilo:slight_smile:
Tak jen tak dál, už to máš fakt za pár...
jména jste vybrali hezký!! Jsem zvědavá, co to nakonec bude a jestli treba ne kluk :slight_smile: máte jméno v záloze?!:slight_smile:
Na 3d zatím nejdeme, nebavili sme se o tom.. a ´tak nějak myslím, že ani nepůjdeme... uvidíme, jak bude bobista spolupracovat příští týden na UTZ:slight_smile:

Dneska jsem byla u obvodní a na EKG, abych měla zas něco splněno, ještě ta zubařka... :slight_smile: příští týden...
tak se zatím měj krásně, odpočívej... nejsi už na mateřské vlastně?!:slight_smile:
14. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky, stíhám i nestíhám. Mám toho teď opravdu hodně, ke všemu manžel je v nemocnici (nestalo se nic hrozného, jenom byl na zákroku s nosní přepážkou-zrovna dneska mu to dělali, takže jsem jak na trní, jak mu je atd. a čekám, až se ozve)
a mám tady tchýni..takže nic moc, co budu povídat :confounded:

Jani, gratulace ke kontrole.. šikulka a malá má pěknou váhu :dizzy_face: neboj, ty 3kg bude určitě mít. A svatba je na spadnutí, jo :slight_smile:

Hani, tobě taky gratuluju k negativním výsledkům, jen tak dál :slight_smile: bobista se drží maminky jako klíště a to je moc dobře.

Marcii, co vy? Jak to zvládáte s Vojtíškem?

My byli včera v poradně a máme 5050g :dizzy_face: :dizzy_face: krásně zvedáme hlavičku a normálně se už přitahujeme do sedu :sweat_smile: takže velký pokroky, na to, že ji teď budou dva měsíce. Takže asi tak je to teď u nás.
14. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahojky berušky .... :wink:

Hani moc blahopřeju ke kontrole a bobista je šikovnej že se tak zakousl je to super fakt jsem zvědavá co to,bude :grinning: Myslím že na ten 3D pujdeš Hani já byla až někdy kolem 30tt alespoň myslím už jsem to nějak zapoměla :sweat_smile:
Jani super zprávička takblahopřeju k veselce :grinning: a k výsledkum čípu a hlavně k výsledkům malé už je to krásný puclík jména jsou moc hezká :wink: Jani o takovým případě jsem taky slyšela nevím třeba to nemusela vědět moje mama krvácela až do 5 měsíce aky netušila že čeká mě ze ségrou :grinning: až když to měla straně málo šla k Dr.a tam jí řekli že je těhule tak byla v šoku :grinning: i když v dnešní době nevím no :pensive:
Lucí at to manžovi dobře dopadne :wink: tchýni jééé to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám sice fajn ale že bych jí musela mít doma to nééééééééé :sweat_smile: Co se týká Verunky je nádherná a hlavně je šikulka mi jdeme do poradny v pondělí tak jsem zvědavá kolik bude mít žrout mrňavej normálně jsem si s manžou říkali jestli není za dřeva otesánek :grinning: :grinning: nás jednou sní taky :grinning: jinak jsem v pohodě přes den teda moc nespíme ale v noci se budíme po 4 hodinách tak je to zlatý :wink: Manža jde hrát fotbal tak já se jdu věnovat Vojtíškovi jdu mu připravit vanu holky tak zase pááá až bude chvilka zase písnu
14. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Takhle se culí pořád holky je kouzelnej
14. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
Marcii, ten úsměv je za všechny peníze, viď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak fotečka krásná!!!!
14. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
LUCI TO JO I KDYŽ MĚ KOLIKRÁT PĚKNĚ VYTOČÍ KDYŽ SE VZTEKÁ ALE PAK SE TAKHLE USMĚJE A JE VŠECHNO ZAPOMENUTO :grinning:
14. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.