• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Nové foto a hlavně aktuální :wink:
16. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Jinak my dneska jedeme k našim, manžel je ještě pořád v nemocnici a pochybuju, že ho na víkend pustí domů, když měl včera horečku 39 a přes noc také :confounded: těžko říct.
Zítra dojede tchán vozit malou, takže si aspoň uklidím a udělám manželovi pořádek v pracovně.. Áďa zůstane u našich a já tam v Nedělu zase s malou dojedu na celý den, abych nebyla doma sama.

Jani, balík je úspěšně na poště, tak ho očekávej :wink:

Doufám, že je jinak u ostatních všechno v pořádku a miminka se mají v bříškách dobře a Vojtíšek maminku nezlobí :slight_smile:
Naše malá dračice se uklidnila a je to s ní teď úplně jiné.. pořád se směje, povídá si. Tak snad jsem to nezakřikla a bude to pokračovat i nadále :wink: teď už měla před hodinu jíst a pořád spí, no je toto normální :grinning: :sweat_smile:
16. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ähojky berušky
tak koukám že nakonec si tu dopisujeme jen mi dvě zaneprázdněný maminy :grinning: Lucí fotky jso krásný pravidelně ti je kontroluju na Facebboku :sweat_smile:
Co se týká manži chudák asi ho to musí pěkně bolet :frowning2: mi máme víkend taky hezky rozplánovaný dneska jedem do Litvinova ke známým a o víkendu budem v klidu doma to je poprvé co nikdo nepříjde okukovat Vojtíška po měsíci konečně klidný víkend :sweat_smile:
Sice mi návštěvi nevadí ale mit tu pořád někoho v týdnu i přes víkend už je i na mě moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: je fakt supr kolik lidí nám drželo palečky a těšily se na malého ale už chci mít zase svůj klídek :grinning: naštěsí už tu byli všichni :sweat_smile: Naštěstí je Vojtíšek sluníčko a zvláda to s usměvem horší už je to s maminkou :grinning: je dobře že Verunka už se zklidniíla určitě už jí to vydrží přece jenom už je větší a dokáže se trošičku sama zabavit :wink: a unaví se že zaspí i pappání :grinning: :grinning:
Co vy těhulky co je nového???? pohlaď te za mě bříška :wink:
16. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás je dnes apríl. Chvíli svítí sluníčko, chvíli prší, už se těším na ty víkendové teploty. Dnes jsem byla trochu utrácet, ale na sebe, pro malou jdeme s mamkou v pondělí. Mají moc pěkné letní věci a ta móda je jak stvořená pro těhulky. Ale chtěla jsem koupit nějaké šatičky na tu svatbu a žádné jsem nesehnala, tak ještě mrknu v pondělí a když tak budu muset nějaké půjčit. Ale nechtěla jsem právě přímo svatební.
Včera jsme objednali prstýnky, večer byly zásnuby a dnes přítel odjel a vrátí se chvíli před svatbou. Tak je mi smutno. Ale aspoň se do té doby nestačíme pohádat a rozmyslet si to :grinning: Jel do Norska na ryby, bohužel už to měl domluvené dlouho dopředu, tak už to nešlo zrušit. Ale odjížděl s těžkým srdcem :grinning: Tu svatbu máme tak narychlo kvůli malé, jinak jsme se chtěli brát až po jejím narození, ale u nás v ČR jsou takové zákony na ho....., že bychom se pak museli tahat po soudech kvůli jejímu jménu, tak jsme to vyřešili tím nejjednodušším způsobem. I když tak narychlo jsou to pěkné nervy :sweat_smile:

Holky, vy máte krásné miminka :dizzy_face: A je zajímavé, jak Verunka má tolik vlásků. No asi to bude princezna. A Vojtíšek se na té fotce krásně culí. No já už se tak těším až budu mít malou taky doma :slight_smile: A doufám, že bude taky taková hodná.

Luci, díky za baliček, už se těším, až dorazí :wink:

Hani a co vy se jmény? Už máte vybrané? My kluka moc neřešíme, tak doufám, že to bude holka :grinning:
16. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahooj, holky! Já pravidelně čtu náhodou :slight_smile: Ale přispívám, když něco vím a to je málokdy :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Jani s tou svatbou to chápu, kamarádi to taky nestihli, tedy mimi je předběhlo s veselkou, takže museli po matrice a bůh ví kde všude, aby se on přihlásil k otcovství, aby se dítě automaticky nejmenovalo po matce, no prostě kino :grinning:

U těhulek - mě - snad nic nového. občas mě bobista vystraší, když třeba nekopká, tuhle mě týral skoro celý den, ale pak se rozjel, tak jsem hned klidnější, když se mi v tom bříšku něco děje. Je to zlatíčko, je hodnej na maminku, že jí občas čutne, když se o něj bojí, ohlásí se :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Ve čtvrtek jdeme na ten UTZ, tak jsem zvědavá, jak bude pan DR komunikativní a snad neprijdu vystresovaná, jako z toho NT měření... a řekne nám třeba, co by tam viděl a snad bude OK všechno.
V pondělí budu volat na výsledky stěrů kvůli tomu výtoku, snad se to taky uklidnilo, nebo abychom to hlavně rychle přeléčili...

Co se jmen týká, tak máme od každého asi pět favoritů a buď vybereme, nebo se poohlédneme ještě někde uplně jinde. U těch holek to bude snazší, myslím, že tam se rozhodne mezi Stellou a Julii, ale ti kluci... tam to bude ještě boj...Ani jeden nejsme na 100 % asi přesvědčeni o ničem z toho... tak nevíííím:slight_smile: A navíc mám pocit, že bobista je kluk :grinning:

Luci, ať se dá manžel brzy do pořádku, snad ti ho brzy pustí domů.
Marci, tobě ať už tam nikdo neleze :grinning: (ps, maš IP)
A Jani, ty nesmutni, zase se brzy vrátí...

My na víkend cestovaní - naši, tchýně, domeček (celkem tak 300 km počítám) :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Tak pááá, má být hezky!!!
užijte!!
16. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
No Hani, na matriku podepsat papír o jménu jsme právě šli, ale zamítli ho s náma vyplnit. Prý to nejde, protože od mého rozvodu neuplynulo 300 dní a automatticky musí být jako otec zapsán bývalý manžel. musel by vyplnit i souhlas se jménem, jinak by dítě ani nemělo jméno. Prostě na hlavu padlý. člověk přijde nahlásit, že je otec a oni ho pomalu vyhodí a určí otcem někoho jiného. Takže jsme měli na výběr po naroznení k soudu podat návrh na popření otcovství a určení otcem někoho jiného nebo tu svatbičku. Ta prostě všechno co bylo předtím ruší. Noa po porodu se mi teda po soudech tahat nechce, takže tak.
Jo Jůlinka se mi taky moc líbí. Ale nakonec neprošla až do finále. Hani, já jsem na to pohlaví zvědavá, celou dobu počítáme s tebou, že budeš mít kluka, snad bobista nebude nakonec bobistka :grinning: ale ono je to jedno, hlavní je to zdraví. Opravdu nic jiného není důležité. Ani u nás by se nic nestalo, kdyby to byl kluk. Sice mám na ten začátek růžové oblečky, ale to je tak na ty první měsíce- velikost 56 a 62 a větší velikosti mám minimálně. A jsou mezi něma i žluté i bílé, A červenej kočárek může mít i kluk. Jo v kurzu nám říkali, že miminka mají moc rády červenou barvu, když se narodí. Připomíná jím to prý barvičku, co vídávály v bříšku.
A holky, ještě dotaz. Kupovaly jste tu hlídací podložku Nanny do postýlky? Já pořád nevím. Připadá mi to zbytečné pokud není miminko nedonošené nebo nějak jinak nemocné. Zase ale nechci nic zanedbat.
16. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
:wink: Ahojky holky dnes jen tak v rychlosti Jani podložku nany jsem nekupovala když nemá miminko žádnou vadu příjde mi to zbytečný taky se bojím náhleho syndromu umrtí ale věř tomu že uslyšíš miminka každé její nadechnutí a polknutí :grinning: takže nevím no příjdou mi to vyhozené penízky protože tvuj spánek je opravdu jen tak lehký že slyšíš všechno :sweat_smile:
Hani jak ti dopadli výsledky výtoku doufám že je to ok :wink: tak to vypadá že budeš mít taky andílka jako já moc nečutal a je hodnej do tedka už mi zase spinká :dizzy_face: a to vstával v 8 hodin :grinning:
Holky těhulky tak za mě pohlad te bříška ju a držím palečky at jde vše tak jak má
Mi byli včera na kontrole po šestinedělí tak už máme 62 cm a vážíme 4.68kg jsme krásný a zdraví už i očíčka jsou ok a rýma pryč :grinning:
Lucí co manža už je doma???doufám že ano a jste v pohodě ca že Verunka moc nezlobí :wink: dej jí za mě pusinku andílkovi :grinning:
20. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Marci, gratuluju ke kontrole. To je super, že tak prospíváte :slight_smile: Díky za nároz ohledně toho monitoru. Asi počkám, až se malá narodí a pak uvidím.
Jinak my jsme byli včera v Ostravě na nákupech, tak už mám snad kromě věcí z lékárny a kojící podprsenky vše. A dnes na kurzu budeme probírat čím miminko ošetřovat, tak pak dokoupím i ty poslední věcičky a můžu sbalit tašku do porodky. Už se to pomalu začíná blížít :fearful: Ale porodu se nakonec nevyhnu, tak se zbytečně ještě nebudu stresovat. Zítra musím k zubaři, to se mi teda vůbec nechce, tak jestli přežiju to, tak i ten porod :grinning:
A od 24.4. nastupuju mateřskou :slight_smile: Ale práce a starostí mám pořád stejně. Teď právě přemýšlím, jaké šaty na tu svatbu. Včera jsme koupili takové pěkné, ale jsou červené. Mamka říká, že prej bych už bílé mít neměla, když se vdávám podruhé, ale mi to přijde, že to pak ani není svatba. Neříkám, že chci čistě bílé, ale dnes je spousta bílých šatů s jinýma barvičkama dohromady. Tak takovou mám spíš představu. Jenže do toho ten pupek, tak to si člověk taky moc nevybere :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co myslíte vy? Svatební nebo jen ty sváteční červené. Pro představu jsou ke kolenům na ramínka s bolerkem a nejsou úplně červené, ale je tam na nich letní jemný vzor.
20. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahoj berušky (těhulky i mamčo), zase jsem tu pár dní nebyla... no jo no, to dělá to pěkné počasí, pořád někde lítám :slight_smile:

Jani, tobě se to už blíží... ani se tady nenadějeme a budeš nás informovat, že je maličká na světě. Jéééé, já se tak těším, že se zase rozrostem :dizzy_face: :dizzy_face:
A co balík, už došel? Jinak koukám, že přípravy na svatbu frčí v plném proudu.. to záleží přece na tobě, jaké budeš mít šaty, ale je fakt, že i barevné šaty jsou nááádherné. Já jsem si chtěla vzít červené, ale bohužel na ten den je měla zamluvené jiná nevěsta, takže jsem měla sice bílé, ale s růžovými doplňky :wink:

Marci, tak váš malej měří stejně jako naše dračice :wink: a má pěknou váhu. Super, jen tak dál.
A co jinak, nezlobí tě? Moc ho od nás pozdravuj a Veru posílá uslintanou pusinku :dizzy_face: :dizzy_face:

Haníííííííí a co ty? Co bobista.. se těším, až sem dáš zase nějakou aktuální fotečku z UTZ a až budeš vědět co to je..
Hádám, že to bude klučík..tak se snad strefím :grinning:

Jinak u nás je to super, malá se uklidnila a je z ní hotovej andílek :grinning: :grinning: ale i tak je to pořád moje dračice, hlavně když se hlásí o jídlo. Připadne mi, že má v sobě budík, ketrý je naprogramovaný na 4hodiny :sweat_smile:
Teď je v lehátku nějaké ticho, kouknu a co nevidím.. malá usnula.

No a manžela mám od včerejška doma, ale musí se na něho pomalu.. ležel tam sice týden, ale ten nos ho bolí atd.takže než bude zase lítat a vehementně pracovat, to bude ještě pár dní trvat. Ale hlavní věc je, že už je doma a hlavně bez teplot atd.
20. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky!!
Tak sem jeden den nenahlídnu a tady romány :slight_smile: Ale to je dobře!!!
Marci, tak asi fakt dvojníka, to jen tak mezi námi :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Gratuluju ke kontrole, Vojtík je šikulka!!!:slight_smile: Krásně rostete!!!!

Jani, já myslím, že je to tvoje svatba a ty můžeš mít šatky jaké chceš a jaké si vysníš!:slight_smile: Takže jestli chceš bílé, hledej bílé. Myslím, že na tom vůbec nezáleží, kolikátá svatba to je, pro vás dva to bude poprvé a chceš přece být pro něj a sebe a mimi ta nejkrásnější nevěsta!!:slight_smile:
O podložce ti moc nepovím. vůbec jsem o tom zatím nepřemýšlela.

Luci, jsem ráda, že je manžel doma a jakž takž v pořádku a z Verunky že je princezna hodná :slight_smile: To je super...
A úplně chápu, že jsi venku v tomhle krásným počasí, taky bych byla...:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Co se nás týká, tak výtok bohužel dostál změny a včera z výsledků mi paní Dr napsala Clotrimazol (píšou tam, že je to na "houby" infekce atd), takže tam mám zřejmě nějakou mykózu... akorat fakt nechápu z čeho. Nespíme spolu, jak se bojíme o bobíčka, sprchuju se, nekoupám, myju se spec. mýdlem, nosím intimky, co si měním skoro co dvě hoďky... tak nevím, kde se to vzalo.. Ale hlavně, že se to zaléčí! Mám to týden na noc zavádět, tak snad to bude dobré...:slight_smile:
Vyřídila jsem obvodní, mám razítko i EKG, všechno snad v normě :slight_smile: V pátek jdu k zubaři..:slight_smile: Tak to už bude všechno..
Občas mě nekope, tak panikařím, ale dneska zrovna je v nějaké kung-fu náladě, tak tam divočí :slight_smile: Máme asi nějakého extra sportovce, bobistu, fotbalistu, judistu a gymnastu dohormady...
A dneska ráno, když jsem ležela na gauči a čekala na telefon mě tak krásně nakopnul, že jsem viděla poprvé na bříšku bouličku, to bylo tak krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ve čt na mě myslete, jdem na ten UTZ - tak doufám, že budeme mít fotku!! A že všechno bude OK!!!

Zatím se mějte krásně, užívejte jaro!!!
20. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
čau holky jsem tu nová.O čemj je řeč?Jo a jmenuji se Maria Theresa
20. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Holky, díky za radu :wink: Zítra zajdu do půjčovny a uvidím, jestli tam budou mít něco podle mých představ a když ne, tak půjdu v těch červených.
Jinak se moc krásně čte, že se vám všem tak dobře daří. Mám z toho radost. Přes ty naše neveselé počátky, je to prostě nádhera. Jenom at to tak vydrží i nadále.
Zítra jdu k tomu zubaři. To se teda netěším. Ale odolávala jsem dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jdu spát, jsem úplně mrtvá.
P. S. Luci, balíček zatím nepřišel, to bych už hlásila :wink: Snad zítra. Se moc těším :slight_smile:
20. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpátky doma. U zubaře na křesle jsem byla minutu, naštěstí žádný kazík, ještě mě pochválil, že je vidět, že nejím moc sladké, že se mi nekazí zuby :grinning: Ale ty špeky mám asi z čeho :grinning: I když teď už se krotím. Už takové chutě nemívám, a váha jde nějak nahoru, tak už to nesmím přehánět. Jo už mám 74 kg. Takže +10 :angry: No snad se do těch 15 vejdu. Mám pocit, že teď přibírám i z vody. Ale asi je to normal.
A mám vybrané šaty :slight_smile: Klasické svatební dlouhé, ale krémové a pro těhulky. Tak super mi sedly, že jsem se nemusela ani dlouho rozmýšlet. Ještě jsem zkoušela asi další patery, ale už to nebylo ono, tam něco navíc, tam něco táhlo v jiných jsem měla zas malý prsa, no však to znáte. A protože ty jedny tak krásně seděly, tak jsem si říkala, že je to znamení a rozhodla jsem se pro ně. A jsem spokojená. Tak to vě mě pořád hlodalo, až jsem z toho málem i nespala :grinning: Tak už by pomalu mohl být příští pátek :grinning:
Luci, dnes zas nic nepřišlo. No mají na té poště teda pěknej bordel.
A co vy? Co miminka? V bříšku i na světě :wink: To moje už asi začíná mít míň místa, protože někdy pěkně zlobí. Se tam protahuje a dloube mě do žeber a na záchod někdy chodím fakt co půl hodiny a z toho nemusím celý dopoledne.
Hani, ten ultrazvuk si pořádně užijte. No a necháte si říct pohlaví nebo ne?
Těším se na zprávičky co u vás :slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Jani, už jsem ti chtěla psát co balíček a ono to ještě nedošlo :confused: :confused: :fearful: ? To není možný!!!
Jak půjdu pro Áďu do školky, tak se tam stavím a zeptám se.. posílala jsem ti to doporučeně, takže kdyby se to " náhodou " ztratilo, tak mám doklad.... ale i tak to není možný, že ti ještě nic nedošlo :angry: :unamused:

Aktuální foto malé
21. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jé Luci, to je nádherná beruška :dizzy_face: A jaký má frajerský botičky :wink: No už to těhotenství na mě začíná doléhat. Začínám být trochu infantilní :grinning:
Tak to je fajn, že máš když tak lístek. Ale doufám, že balík neztratili. Já mám teď radost z každé miminkovské věcičky. Říkám, že mi z toho začíná hrabat :grinning: A to mám ještě měsíc a půl do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že si tady člověk na koníkovi může pokecat, protože normální lidi to nechápou :grinning: Dneska jak jsem si vybírala ty šaty, tak se mě paní ptá a co kytička? Už máte objednanou? A já místo abych řekla na příteli nebo na budoucím manželovi nebo cokoliv jiného, tak říkám: to nechávám na tatínkovi :grinning: (a to jsem to snad řekla poprvé - sama jsem se úplně zarazila :grinning: )
21. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahojky holky
tak jsem tak nějak bez nálady dneska jsme byli na kontrole s nožičkama a Vojtíšek dostal na měsíc dečku :cry: kyčle má v pořádku ale má prostě oblíbenou pravou stranu a i když ho obracím dělá si svojí polohu a levou nožku má trošku zkrácený šlachy tak je musíme roztahovat cvičit a musí mít tu dečku alespoň 8 hodin tak jí má 4 v noci a 4 přes den v noci při spaní to trochu snáší ale přes den je to docela horor nemuže kopat nožkama a to on moc rád :frowning2: no musíme to měsíc vydržet :pensive: :cry: dám vám fotku aby jste měli představu i když Lucík určitě ví vid :wink:
Jinak ti jJni schvaluju šatičky taky si myslím že je to tvoje věc jaký budeš mít :grinning: a jako o tatínkovi už ted budeš mluvit pořád já už manžovi jinak neřeknu :sweat_smile: toho přibírání se neboj já na konci vážila 78kg a ted už mám 65 ještě musím dostat dolů 5 a jsem na svý váze :confused: zítra jdu na kontrolu tak snad se vše zahojilo i jizva a budu moct začít cvičit :grinning:
Lucíku malou bych sežrala je rozkošná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: přidám vám taky aktuální foto Vojtíška z dneška tak pohladit mimnka v bříšku ju a dát pusinku Verunce prosím papa
21. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
vyspinkal se do ružova :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
http://pidizeli.blogspot.com/ tady mužete juknout holky na Vojtíška jestli budete chtít :grinning:
22. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky,
Marci, Vojtíškovi k dnešnímu svátku přeju hodně zdravíčka a málo zlobeníčka :dizzy_face:
Koukala jsem se na ty sránky a je fakt úžasnej. Máte moc krásný miminko. Moc mu to sluší s babičkou. To se tak krásně culí :grinning: A taky na té jedné fotce ve vaničce je neodolatelnej :slight_smile: Ale to hovínko měl pomalu až za ušima :grinning:
No je to prostě krásný mít miminko :slight_smile:
A s tou dečkou to měsíc vydržíte. Uteče to jak voda. Hlavně, že bude mít nožičky v pořádku.

Luci, tak pořád nic nepřišlo. Jestli ani dnes ne, tak už to bude fakt divný.

Hani, tak co utz? Jak jste včera dopadli?

Já jsem včera byla sice u doktorky, ale sestřička mi jenom ukončila neschopenku a napsala MD a objednala mě na další kontrolu. Takže nic nevím. Ale cítím se fajn, už se ani moc nešetřím. Včera jsme s kamoškou byly ve městě a hodně jsme toho nachodily a i když mě pak bolel trochu podbříšek, tak jsem to v pohodě zvládla.
23. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Tak jsem doma a tady mrtvo :grinning:
Luci, tak ani dnes ten balíček nepřišel. Mám obavy jestli ho na té poště někde neztratili, protože to už je fakt docela dlouhá doba. Všude mají reklamy dnes podáte zítra dodáme a tak to vypadá :angry: A nemají náhodou na internetu službu sledování zásilky, že bys podle toho podacího čísla zjistila, kde balíček je, ať nemusíš na poštu. Myslím, že něco takového existuje.
Jinak u mě nic nového. Zítra jedu k našim prát a žehlit oblečky, tak se těším. Přítel přijede asi až ve středu, tak je mi smutno. Strašně se to vleče.
Tak přeju všem krásný víkend. Má být až 20 stupňů, tak to bude super. Doufám, že i na tu svatbu nám bude sítit sluníčko. I když je to celkem jedno. Obřad máme na radnici. Tam neprší. A posezení v restauraci. Tam taky ne. Jen aby nemrzlo ale to už přes den snad nehrozí :grinning:
23. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Ve čtvrtek večer už jsem se sem nedostala a v pátek jsem ráno seděla dvě hodky na poradě, pak jsem měla pracovní oběd a pak schůzku a zubařku a už jsem pak na netu taky nebyla...
Omlouvám se, že vás tak napínám :grinning: minimálně Janču :grinning:

Na UTZ jsme dopadli tak, že jsem se cestou domu rozbrečela... a to já nejsem žádná cíťa. Ale ten DR byl takovej debil, stejně jako nám zkazil NT, tak posr... i ten velký UTZ... Každopádně bobista by měl být OK, je nádhernej, i když jsme toho kvůli DR-debilovi moc neviděli..a hlavně nám skoro nic neřekl.. Všechno jsme z něj museli páčit, celou dobu jen bručel, říkal hodnoty sestře a nás si skoro nevšim.. fakt pako :frowning2: Fotku nemáme - když jsem říkala, jestli nám jí dají - tak řekl: já už jsem skončil, už jsem z toho vylezl... když jsem se ho zeptala na pohlaví, on pravil: tak po tom jsem teda nepátral...
fakt ukrutnej debil..
nakonec se ho tedy manžel ptal, jestli je všechno v pořádku, co tedy jako... a on: no co jsem viděl, to by mělo být v pořádku..
ale abychom na něj měli asi hever, fakt...
zařekla jsem se, že tam už nepůjdu k němu.. takhle nám to zkazit.. byla jsem uplně vystresovaná, až jsem se prostě rozbrečela... :frowning2: DEBIL...
Každopádně bobista vypadal fakt krásně, viděli jsme srdíčko jak buší, všechno měření snad proběhlo ok, v papíru nám napsal nějaké rozměry - měl by už vážit 415, což je asi malý obřík!!!:slight_smile: a termín mi posunul na 31/8.. jediný, co DR udělal nám k vůli bylo, že nám ukázal ťapičky chodidla, to bylo fakt sladký...:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
A to je snad všechno....
musím zjistit, zda jde jít někam jinam na další UTZ
A jezlikož byl bobista hodný, koupila jsem mu první věcičky :slight_smile: jen nevím, jestli mu to bude :grinning::grinning::grinning:
26. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky
teda Hani ti povím to byl pěknej idiot ale neboj kdyby byl nějaký problem už by tě někam poslal :wink: akorát je smutný že se na ot člověk teší jak blázen až miminko konečně zase uvidí a kydž je pak doktor taklhle neochotný je to k nas.... :angry: no to by bylo něco na mou povahu bych mu řekla svoje při nejmenším když ho to nebaví tak at to nedělá :angry: :angry: no každopádně je už krásně veliký a tak nějak cítím že to bude kluk takže to bude 1:1 :grinning: :sweat_smile: usím jít už na mě huláká Vojtíšek probudil se a bude mít hlad :grinning: tak se opatruj pohlad bříško :wink: pa
Jani ty taky a písni co je nového :wink:
Lucíku u vás doufám vše v pohodě a že Verunka moc nezlobí :wink: dej jí za mě pusu pa
26. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky,
Hani, a proč jste šli zase k tomu debilovi, jsem myslela, žes psala, že jdeš někam jinam. No to Ti teda řeknu, to je fakt blbec. To by mi taky bylo líto a možná bych brečela už v ordinaci. No ale hlavně, že je bobista v pořádku, jen jsem byla hrozně zvědavá na to pohlaví :grinning: Jinak já už jsem pak na žádným speciálním ultrazvuku nebyla. Teď v tom 32.tt mi dělala utz už jen moje dr. Tam už asi tak s vysokou rozlišovací schopností být nemusí. Akorát jsme teda byli ještě na tom 3D, ten byl moc hezký a je to fakt super památka.
No u mě nic nového. Zítra mám poslední předporodní kurz - je i s tatínkama. Bohužel ten můj se vrátí až ve středu, takže tam půjdu sama :frowning2: Ale jsem s PA domluvená, že pokud bude dělat kurz i v květnu a já do té doby budu 2v1, tak potom ještě můžeme přijít. Aspoň to pak přítel bude mít v čerstvé paměti :grinning: A co se týče toho porodu, tak chvíli jsem úplně v pohodě a pak na mě sem tam přijdou stavy, že se šíleně bojím. Teď zrovna řeším tu druhou variantu, tak přemýšlím, jak se uklidnit.
Oblečení pro malou už mám vypraný a vyžehlený, skříňku nachystanou :grinning: Ještě čekám až mi přijde matrace a povlečení do postýlky. Jo, Luci, od tebe mi ještě pořád nic nepřišlo. Je to fakt už divný.
No a už mám nachystaný seznam do lékárny a do drogerky a můžu sbalit tašku do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám tu odsávačku na soplíky koupit už teď nebo až bude mít malá rýmu? A teploměr stačí elektronický, co mám doma pro nás nebo mám koupit ten s tou ohebnou špičkou? Díky za radu :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky...

Jani, tak jsem byla včera na poště a udělala tam doslova pořádek, páč ten balík tam prostě jen tak ležel v zadu mezi dalšími balíky :angry: nerozumím tomu, jak si toto můžou dovolit!!!! To stejné se mi stalo i před vánocama, takže jsem jim tam řekla své, vzala balík a pošlu ho dneska v Brně na Hlavní poště, tam je to aspoň na 1OO% :wink:
Byla jsem včera tak moc vytočená, že se ke mě ani manžel nepřiblížil a dobře udělal, páč bych byla asi hodně protivná.

Hani, co je to za de****!!!!!! To si nemůže ani dovolit, takhle s tebou zacházet! To snad není možný, že takoví lidi existují a hlavně ve zdravotnictví. Celou dobu se na ten UTZ těšíš a potom toto, to je od něj fakt hnusné.
.....ale hlavní je, že je bobista v pořádku. A já jsem byla také moc zvědavá, co to vlastně čekáte.

Marcii, u nás je to dobrý. Malá je v pohodě a to víš, občas trochu zazlobí, ale není to nic hrozného a hlavně to není tak jak to bývávalo.. uff :sweat_smile:
Dávám sem foto, tak můžete mrknout
27. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojky,
jak se máte? U mě nestíhačka. Jenom jsem vás přišla pozdravit. Dnes se konečně vrací přítel domů, tak už se těším. Na zítřek už jsem mu nachystala spoustu práce a v pátek ta svatba. Tak si chudák neodpočine, ale odpočíval teď 14 dnů, no ne? Tak holt musí makat :grinning: Já za chvíli jedu na úřad domluvit poslední podrobnosti a taky si musím vyzvednout novou občanku (měnila jsem ji kvůli změně stavu) Tak mi tam to rozvedená dlouho nevydrží :grinning: No ale prý budu platit pokutu, že jsem přišla tak pozdě :angry: A ještě se chci stavit do DM a do lékárny. No to zase bude peněz. Ale pak už pomalu budu moci sbalit tašku :confused:

Luci, to mi řekni, za co té poště platíme. Takovej bordel. Já si nechávám přeposílat poštu z bývalé adresy na novou a normálně se mi stává, že to hodí do bývalé schránky. No tak nevím, na co taková služba je dobrá, když to tam někdo flinká. Posledně jsem nad tím mávla rukou, že se občas stane, ale už mě to štve. Stojí to kilo měsíčně a ještě jsou s tím starosti. Tak na ně asi taky vlítnu.

Jinak malá v pohodě, snad je pořád hlavičkou dolů. Na kontrolu jdeme v pondělí. Tak opatrujte ty svoje zlatíčka v bříšku i na světě a zas někdy písněte, co nového.
28. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Ahoj kočky

Jani, takže koukám, že toho máš docela dost.. ale snad to zvládneš pěkně v klidu a bez stresu :slight_smile: Už budeš mít doma budoucího manžela, takže jste na to oba dva :wink:
Ohledně pošty.. no comment, páč to už není normální. Manža si také nechával přeposílat adresu před pár lety zpět a také mu to chodilo tam kde už nějaký ten rok nebydlel a ke všemu ten byt patřil už někomu jinému :angry: takže naše pošta je fakt na hov***

Dneska je zase pěkně, ale chtělo by to víc sluníčka... je tam poměrně dost mraků a hlavně dusno.. snad nebude večer zase pršet.
Přikládám zase nějaké fotky, tak se můžete pobavit :grinning:

Tak se mějte všechny moc pěkně, Marcii posíláme Vojtíškovi pusinku a těhulky, pohlaďte za nás vaše bříška :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
ahoj holčinky!!
hlásím jen, že žiju, jsem už 4. den doma a ležím.. tedy byla jsem v pondělí, v út musela od práce na chvíli, včera ležela.. a dneska zas
chytla mě nějaká nemoc nebo co..
v krku už dobrý, ale mám rýmu děsnou, do toho se mi přidal nějaký kašel hajzlik a včera jsem měla zvýšenou teplotku.. tak nechci nic zanedbat, bojím se o bobicka...
i když si myslim, že tu teplotku jsem si uhnala tim hicem tady v byte, jak jsem byla jen přehřátá pod peřinou a s čajem...
večer už to bylo dobrý..

Jani, hezky to zvladnete, hlavne, ze uz je doma pritel- brzy manzel
Luci, Marci, jsou krasny ty vasi drobci :slight_smile: Uzivejte krasny pocasi
29. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj berušky
Teda Hani to je mi líto že jsi nemocná na to fakt opatrně :wink: koukám že si to těhulkování užíváš přesně jak já nic neí v klidu :angry: hlavně že je bobista v pořádku a neboj jeho se to tvoje marodění moc nedotkne je chráněný vodou ale samozřejmě teploty už pro něj nejsou příjemný :frowning2: a hlavně pozor na kašlík to je zrádný ,No držím palečky at si stoo co nejdříve venku já ted taky bojuju s rýmou jak trám konečně se jí malej zbavil at ed mám bobky aby jí nechytil o de mě znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ni snad ne :grinning:
Jani ty hlavně v klídku stres malé škodí za chvíli už budeš zase vdaná paní to je fajn vid těšíš se????já bych se klidně vdával zas mi jsme měli strašně hezkou svatbu :grinning: :grinning: no kasmoši říkali že to byl mejdan století :grinning: :grinning: :grinning: no a vidíš zrovna minulí čtvrtek už to bylo 4 rok od svatby hrozně to letí :sweat_smile: tak si to moooc mooc užijte a doufám že pak dáš fotečku ze svatby aspon jednu at vidíme jak ti to slušelo :wink:
Lucíku co ty taky užíváte sluníčka jste pořád venku :grinning: :grinning: mi s Vojtíškem jo :grinning: i když se z usměvavého miminka stalo uplakané a ukňourané kvuli té dečce co musí mít mezi nožkama :unamused: :angry: a navíc se mu na ty nožky koukala moje dr a pry je má v pořádku že nechápe proč to musí mít když má kyčle ok a nožku prý dá uplně normálně no ona ta dr. v nemocnici hlavně honí body a přitom a je jí to jedno že miminka trpí je tím vyhlášená bohužel nemám na výběr jít k jiné a tak abych řekla pravdu dečka letěla hned druhý den po jedné beze sné noci plné pláče a a sedmi hodinkách přes den plného pláče a radši malého ze široka balím má to stejný efekt akorát že si muže kopat nožkama a tím pádem i uvolňovat prdíky :wink: a nepláče v jednoum kuse jen v ten moment kdy ho přebalím a nožky zase roztáhnu :cry: a pak jen když se chce pohnout moc mu to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ž aby jsme to měli za sebou a já měla zase toho svýho smíška :grinning: No nic holky už se probudil jdu mu dát papat opatrujte se Verunce posíláme pusinku a miminkům do bříšek taky
Jo těhulky co takhle fotečky aktuálního bříška?????nebyli by????? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holčinky!!
Tak jsem zpět u strojů! Už jsem snad skoro zdravá, každopádně jsem v práci. rýma ještě trochu, kašel minimálně a je mi hlavně líp po těle.. Takže jsem zpět v procesu... :slight_smile:

O víkendu jsem dokonce zprostředkovaně přes švagrovou nakoupila nějaké první hadříčky pro mimi od jedné její kamarádky, je toho hafo, univerzální barvy, tak máme základ nafotím až bude čas a klid a vložím :slight_smile:
a byli jsme na nákupech a měli výprodej bodyček za 30 Kč, tak jsem jich taky asi 8 koupila různých velikostí.. no nekup to za tu cenu :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
bříško snad taky vyfotím :slight_smile:

Marci, to je mi líto, že Vojtík tak trpí, tak hlavně, že je mu líp bez toho a snad má všechno v pořádku!!:slight_smile:
Jani, nerodíš ty už?! A už je z tebe vdaná paní?!:slight_smile:
A Lucka ťapká venku.. :slight_smile:
Tak si užívejte jaro, holky moje!:slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahojky holky do teto diskuze nejak nechodim jen obcas nakouknu, takze mam pro vas zpravicku, JAni 80 se nestihla ani vdat rano pred tim se ji narodila holcicka Monicka 2140 g, obe jsou tusim v poradku...:slight_smile: takze hoooodne stesticka:slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.