• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahojky peprliku díky moc za informaci Janííííííííííííííííííííí hrozmě mooooc velikánská gratulace :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi to teda vzala hopem :confused: doufám že jste obě dvě OK snad nám to brzy písne sama i když moničku asi hned takl nepustí domu :frowning2: To je to její běhání po městě :confounded: zazloužila by na prdel :confused:
Hani tak ted už je řada jen na tobě :grinning: ale prosím tě až v termínu ju :wink:
4. kvě 2010 v 00:07  • Odpověz
autor
Jééééééééééééééééééééé, Janíííííííí Velikááásnká gratulace!!!! Snad je všechno v pořádku a malá se má čile k světu.
Peprlíku moc díky za info :wink:
Téééda, kočko, ty jsi to vzala hopem... to je fakt to tvoje běhání po městě atd.:slight_smile:

Haní, teď je řada na tobě...
4. kvě 2010 v 00:15  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Máme miminko další :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Tedy to byl fofr, ale už asi 37tt, tak to už by mělo být ok, i když je tedy malinkatá Monička!:slight_smile:
Janiiii, moc gratulujeme, jste holky šikulky, jak jste to zvládly.. počkaly na tatínka a šup, Monička je na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:slight_smile::slight_smile:.-)

A vy dvě mě přestaňte strašit, že jsem na řadě :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: my máme s bobíčkem ještě dost času!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Jo a konečně mám v albu nějaké věcičky pro bobíčka :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Holkyyy :grinning: prosím jaké máte kočárky?!:slight_smile: Díky za tipy!!
paaa
4. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím z porodnice. Jo je to tak jak píše peprlík. Svatbičku už jsme nestihli. Ve čtvrtek ráno už se mi zdálo jakoby ze mě tekla voda, ale myslela jsem, že to přejde, tak jsem se vypravila zařídit do Olomouce poslední věci na svatbu. Ale odpoledne se mi začalo zdát, že je té vody trochu více, tak jsem zavolala k dr. a ta mě poslala ke své známe na kontrolu, která určila, že jde fakt o plodovou vodu. Takže šaty už jsem ani nevyzvedávala. Přítel mi po telefonu sbalil tašku a jak přijel, tak jsme jeli rovnou do porodnice. Přijali nás v šest večer a v šest hodin a osm minut ráno byla Monča na světě. Tatínek byl u porodu úplně super. Bylo to moc dojemné. Malá je strašně roztomilá asi i tím, že je taková malá. Foto nemám jak dostat do počítače, takže bude později.
A zítra už asi jdeme domů :dizzy_face: Už se hrozně moc těším.
Moc vás zdravíme J a M :slight_smile:
A Hani, vůbec se neboj porodu, to štěstí potom je mnohonásobně větší než ty bolesti při příchodu mimča na svět.
4. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky Jani jěště jednou moc blahopřeju :grinning: :grinning: je to krásný vid :grinning: a je super že jsi měla dobrej porod no jo to se někdo má :sweat_smile: :sweat_smile: já když si vzpomenu na ten svůj 24hodinovej a ještě na hov.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda že ty jsi byla v pohodě a bolesti se dají zvládnout vid :grinning: já bych šla klidně znovu rodit kdybych věděla že druhý bude holčička :grinning: ale to je ještě hooodně daleko :dizzy_face: už se hrozně moc těším na fotečku malé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad to bude andílek a nebude tě moc zaměstnávat a ty budeš mít čas jí sem vložit :grinning: A svadba bude nebo ne???myslím později???asi určitě vid :grinning:
Hani tobě už to taky krásně naskakuje a za chvíli tu bude další mimi huráááá ted se těším ještě na fotku pupíčku :grinning: dáš jí???Oblečky jsou super máš už hezu výbavičku já mám kočárek Pramy Luxe a Lucík XLander nemůžu si ho vynachválit sem do terénu je super brázdíme louky osto šest :grinning:
Lucí co ty farmáři :grinning: Verunka je doufám hodná těším se na fotku s naušničkama :grinning: škoda že Vojtovi nemůžu píchnout uši tohle rozhodnutí nechám až na něm :grinning: jestli bude někdy chtít :sweat_smile: Nám se pomalu krátí doba s roztahováním nožiček tak snad to bude ok a doktorka zase nebude jen honit bodíky a já budu mít zas svoje vysmátý pohodový mimi :grinning: posíláme s Vojtíškem pusinku Moničce a Verunce a do pupíčku bobistovi zatím pa
6. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj, Jani, tak vítej doma, snad se máte s MOničkou a taťkou dobře a pomalu se zaběháváte!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

A Marcii, já tam pupík už mám v albíku... :grinning: současnej...:slight_smile: A budete zkoušet druhý mimi?!:slight_smile:

Já z těch kočárků brzy zešedivým.. už abychom mohli se jít podívat do prodejny, kde jich maj asi 120 (jen nemůžem najít čas) abych si to prozkoumala, co se mi líbí :slight_smile:
Tak pak dám vědět!:slight_smile:

mějte se
páá
6. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, venku je nááádherně, tak lítám s dětmi po procházkách a srazíkách s ostatními maminkami :slight_smile:

Nejdřív bych chtěla znovu pogratulovat Janči k Moničce, ještě jednou všichni MOC GRATULUJEME a přejeme hodně zdraví a štěstí a ať Vám malá dělá jenom samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaňulko, budou nějaké fotečky? Jsem na malou hrozně moc zvědavá a jak to vůbec zvládáte, nezlobí vás, prcek malinkatý :sweat_smile:

Hani, koukám, že se ti rozrůstá Albíčko.. pokaždé když můžu, tak hned nakukuju, jestli tam není něco nového :grinning:
Co bobista, snad je všechno v pořádku a užíváte si krásného počasí.
Kdypak máš další UTZ, fakt by mě zajímalo, jestli čekáš holčičku nebo chlapečka... ale i tak, bych to viděla na toho klučíka.

Marciiii a co vy? Vojtíšek roste jako z vody, koukám na něho na Facebooku :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem dala do Alba pár fotek, tak můžete mrknout.. Jooo, nevíte náhodou některá co je s Free, jestli už náhodou neporodila? Dlouho se tu neukázala :confused:

Tak já pádím, mějte se všechny krásně a drobkům posíláme pusinky + bobistovi na bříško :grinning: :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Hani, ptala si se na kočárky, že. Já mám X-Langer a je super, akorát není odpružený, ale mě to vůbec nevadí.. je to super jak do města, tak i na terény mimo město :slight_smile: aspoň mě vyhovuje a sporťák je dobře řešený, jediný problém ale je, že nemůžeš dát sporťák opačně.. tak aby jsi na mimčo viděla, ale jak jsem už napsala, mě to tak vyhovuje.
A jestli se budeš chtít zeptat, na kolik nás vyšel, tak ti to písnu do IP.. a měli jsme k tomu všechno (atousedačku + adaptéry na uchycení, pláštěnku, síťku proti mouchám atd., deštníček proti sluníčku....) :wink:
10. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahooj, holky, jsem tu z kontroly!

tak paní Dr jsme se líbili všechno v pořádku! krom tedy mého tradičního výtoku, co jsme zaléčily, ale jak jsem byla nemocná, tak se mi zas vrátil. takže jsem dostala globulky na zavádění a mastičku..
Jinak jsem říkala paní DR, že její kolega na UTZ mě tedy neuspokojuje, co nám provedl posledně, tak mi dala tip na jiného, že dělá jednak i 3D (má to nově) a že když se mi tam bude líbit, tak že se tam můžu objednat na UTZ ve 30TT anebo rovnou do Motola, kde hodlám rodit...
A poslouchaly jsme srdíčko, buší jako blázen a jak měla na břichu ten přístroj (telefon), tak jí do toho bobiček dvakrát kopnul on řádil už než jsme šli na řadu..
jo a příští pátek jdu na cukrovku.. mám počítat od 7-11 zhruba že to bude trvat a další kontrola 7/6

Díky Luci za info ke kočárku, zatím pořád hledám, co by mi tak vyhovovalo.. ještě to bude běh na dlouhou trať .-)
10. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Dneska jsem dala malou poprvé na harcí deku, tak přidávám fotečky :wink: na FB mám i video :grinning: :grinning:

Hani, gratuluju ke kontrole.. super, že bobista prospívá :dizzy_face: :dizzy_face: a už víš co čekáte? Jsem napnutá jak kšandy :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem lajdák, nakoukávám sem k vám, jak se máte a jak se vám a mimískům daří. Jsem ráda, že se máte všechny fajn a prckové rostou jako z vody. Jani, blahopřeji k narození holčičky, já čekala info ohledně svatby a ono se stalo něco jiného, ale o to krásnějšího :slight_smile: :wink:.

Luci, ještě nerodím, tak daleko nejsme, ale pomalu se začínám bát :frowning2: , co mě čeká a jak to zvládnu (porod, mimíska atd). Jinak mimísek je pořádný ďáblík, dává o sobě neskutečně vědět - je aktivní a čilé ažaž. S holkama na jiném fóru jsme vydedukovali, že to cítím asi proto, že mám menší bříšánko. A to jsem si docela stěžovala, že mimíska v počátcích necítím skoro vůbec a hodně pozdě. Teď mi to opravdu vynahrazuje, až mě to překvapuje :grinning: .
10. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
Luci: malá je opravdu krásná :dizzy_face: .. už se docela těším na toho našeho mrňouska, i když tuším, že to bude záhul a řádná změna
10. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Free, ahoj!!! Už jsem měla strach, co se s tebou stalo, že se neozýváš :wink:
Takže mimčo o sobě dává vědět, to je super.. když si vzpomenu, jak jsi psala, že ještě nic necítíš atd. a teď koukám, no a ty jsi už ve 33tt :sweat_smile: :grinning: :grinning: krásně ti to letí, za chvíli budeš mít mimčo u sebe.
Pohlaví vědět nechcete a nebo se vám mimčo ještě v plné parádě neukázalo.

Jinak holky, než jsem to tady uveřejnila, tak mi Verča usnula :grinning: :grinning: (jo, která s vás má ještě FB... Marcii už přidanou mám :slight_smile: )
10. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Luci: no, pohlaví si už asi necháme jako překvápko, já to samozřejmě chtěla vědět, ale na posledním utz v únoru jsme to nějak přešli, navíc přítel to nechce vědět, tak už to vydržím .. i když poslední větší utz nás čeká teď ve středu, takže by se to dalo ještě zjistit ... ale náš dr. si za to bere 200,- Kč (opravdu "bussinesman"), není to moc, ale přece jen .. necháme to tak, jak je a budeme se těšit, co na nás pak vykoukne :slight_smile: . Jinak opravdu to letí!!!
10. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahoj, jee, Frezie, ty už si 33TT, to je mazec :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Tak držím palce na další pokračování a hladký porod!:slight_smile:

Luci, my nevíme, protože na těhle kontrolách mi DR UTZ nedělá, a tamten byl pako (jak jsem psala), takže buď se dohodneme s manželem, že půjdeme na ten 3D (co mi dala Dr dneska tip), anebo pak ve 30TT se snad ukáže..
Já už jsem (i manžel) taky napnutá jak kšandy a chtěla bych to vědět, pořád si tak nějak myslím, že klučík, manžel tuhle zas, že asi holka si myslí :slight_smile: tak nevíím... věci stejně chystáme univerzální, tedy chystáme, co nám kdo dá :slight_smile:)) zatím...
A FB nemám, schválně se mu vyhýbám...
VErunka je krásná, buclinka!:slight_smile:
10. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahoj Hani, jj, neskutečně to letí, ještě teď si vzpomínám na začátek, zjištění těhu a ono už se mi to pomalu končí :grinning: . Taky Ti držím palečky, ať vše zvládnete a dopadne dobře, však se neboj, skoulí se Ti to taky ani nebudeš vědět jak :wink: :slight_smile:
10. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
jé, Hani, tak to už jsme tu zůstaly jen my v tom očekávání, nikdo další už není?
10. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
Fre, kdepak.. s pupikem jsme tu samy... Janča to vzala hopem, takže teď ty a pak až za dlouho já :grinning::grinning::grinning::grinning:
10. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Joo, ještě jsem zapomněla napsat, že teta mého muže mě krásně překvapila.... U ní ve firmě něco z toho vyrábějí, takže už pro mě má: kojící polštář, rychlozavinku, nějaké pogumované bryndáčky a slintáčky (snadno se prý myjou a perou) a ještě pracuje na přebalováku... :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Zlatíčko!
A to jsem myslela, že od ní budeme chtít jen matraci do pelíšku pro Bobíčka!
Chtěla mi to říct hned, abych něco nekoupila, šikulka!
10. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Hani, tak to je sranda, že zbýváme už jen my dvě :wink: ..a s tou tetou to máš fajn, mě kamarádka už taky zapůjčila bryndáčky a takové pogumované oblečky na krmení a když se prcek bude s něčím patlat, jsou fajn, omyvatelné, lehce oblíkatelné, snad je teda užijem
10. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
Holkýýýýý, Áďa se naučil jezdit na kole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máme s manželem obrovskou radost :grinning:

A kdo je z vás teda na Facebooku?
10. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Tedy to je šikulka!!.-):slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Gratuluju!!!!
Neteřinka už teď taky sviští :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jo jsem zapomněla napsat, že jsem nás objednala na 3D UTZ nakonec, jdeme 26/5 :slight_smile: Tak snad se nebude bobista stydět!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se těším!!:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
Holky, kde jste kdo :confused:

Jani, jak to zvládáš s malou... budou nějaké fotečky?
14. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
:grinning: Ahojky berušky :wink:
Free koukám že už to máš taky krásně za pár :grinning: jsem zvědavá co to na konec bude máš nějaké tušení????Já od začátku cítila že to bude kluk a taky jo :grinning:
Haňulko neboj bobista se určitě předvede v celé své kráse a doufám že bude mít pindďoura :sweat_smile: :sweat_smile: aby tady nebyl Vojtíšek sám určitě pak písní a uži te si to ted už to bude určitě krásný když nejste u toho pitomce :grinning:
Lucí moc gratulujem Adískovi je to šikula naše neteř ješte pořád s přídavnýma kolečkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jí je 5.let pryč a
nechce je za žádnou cenu sundat :confused:
Jaňulko jak to jde snad jste obě v pohodě ???? Jsme hrozně moc zvědavé na Moničku :grinning: :grinning: už jsou jí dva týdny a mi jí ještě neviděli jsem napjatý jak kšandy že jo holky :grinning: Ale fakt až budeš mít čas at na tebe netlačíme :wink: jen ta zvědavost je velkááááá
Chtěla jsem hodit na Facebook video malého jak povídá ale za boha ho tam nemužu dostat :angry: :angry: jenom bez zvuku jako němý film :angry: :angry:
14. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Marcii, opravdu ti to nejede se zvukem :confused: to je divné..
14. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Lucí nejde :angry: :angry:
16. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně dnes nemám žádnou práci, jenom se starat o naši princezničku. Je nakrmená a spinká, takže mám čas i na vás.
Jsem moc ráda, že se máte všchny fajn :slight_smile: A že si tady čtu samé krásné zprávy :slight_smile:
U nás, až a to počasí, to je teda hnus, jde taky všechno skvěle. Monička krásně přibírá, vážíme ji vždy ob den, když koupeme. To bude zase dnes večer, takže předevčírem měla 2250g :dizzy_face: A předtím bylo na váze přesně 2140, tj. porodní váha, takže to máme vyfocené :slight_smile: A jinak baští o sto šest, takže je to super. Včera tady byla babička a říkala,že je to na ní i vidět, že přibírá. A mi se taky zdá, že tvářičky má baculatější. Takže nám dělá jen radost. A je strašně hodňoučká. Brečí jenom když má hlad a to jenom, když to mamce trvá dlouho než ji nakrmí :grinning:
No je to prostě skvělé mít miminko. Hani, už se těš. Akorát se ještě pořádně vyspi, protože to už s mimčem nehrozí. Málá jí v noci pravidelně co 3 hodiny, takže doba spánku mezi krmením je cca 2 hodiny, a to musí člověk hned usnout, ale já jsem většinou tak unavená, že mi to nedělá problém. Horší je to s tím vsáváním, to se mi vůbec nechce :grinning:
Fotky budou snad dneska :wink:
17. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.