• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahojky Jani tak to je moc fajn že si to užíváš :grinning: :grinning: :grinning: neboj to vstávání se časem upraví malému je dneska 2měsíce a 11 dní a už se mi budí jen jednou v noci kolem třetí ráno a pak zase až v 7 hodin ráno takže mu dám napapat v 18hod po koupání pak se napapá v 22 :30 hod to je akorát když končí filmy a do 3do ráná mužu v klídku spinkat :grinning: nabaští se a zase hned spí až do 7 hodin je to andílek někdy vydrží y dýl :grinning: takže ted už jsem vyspaná a odpočatá ale je fakt že ten první měsíc a pul jsem byla vyčerpaná :grinning: :wink: A ty Jani kojíš nebo ne?????a co přítel na malou povídej jsem zvědavá a na fotky se hrozně mooooc teším :grinning:
17. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jo holky zítra jdsdemjem na kontrolu s těma nožičkama mtak držte palce at už je to ok a malému ještě nenechá dečku mezi nožkama další měsíc už by mě fákt jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: už chci aby se na mě zase smál pořád ne ujen když jí má sundanou :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky,
no my vstáváme Marci většinou co 3 hodiny. Dneska to bylo ve dvě, v pět a pak v osm. Před půlnocí to nepočítám, to stejně většinou ještě nespím. Ale třeba včera se nabaštila po půlnoci a pak se vzbudila až v pět. Být to přes den, už ji na to jídlo budím. Tak jsem se ale krásně vyspala :slight_smile:
My to máme s jídle složité. Protože je Monča moc malá, tak nedokáže sát z prsu tak dlouho, aby byla najezená. Takže od začátku ji přikládám (cca 2x,3x denně - teď už přes den skoro pokaždé) a zároveň dokrmuju mateřským mlékem. Takže vlastně kojím, odstřikávám, ohřívám mlíko a krmím :slight_smile: Takže práce až nad hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně, že přibírá. Jsem zvědavá, kolik bude mít dnes. Vážíme a koupeme ob den. Ale jak bude trochu větší, tak začnem každý den, protože se jí to líbí.

A jak dopadla Marci kontrola? Už se Vojtík může smát pořád?

Jo a v albu už mám pár foteček. Tak můžete kouknout :wink:
19. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky! Omlouvám se, že jsem tu dýl nebyla, ale přepadla mě zákeřně nějaká střevní viroza a noc a den jsem problila a pro... víte co.. a pak jen spala a spala.. vypila jsem za den jeden hrnek čaje, hned ho vyhodila a tak furt dokola.. dneska už snad dobrý, už jsem měla i tři rohlíky a tři čaje :slight_smile: už jsem dokonce byla i na chvilku v práci, ale zas rychle šla domu, byla jsem unavená...
začíná to být nějak víc stresující i v práci a navíc zrovna moře práce, do toho ta stavba -finišujeme a je toho hrozně moc k zařizování, takže jsem prostě už docela slušně vyfluslá.. takže příští týden si beru dovolenou, pak budu ještě v červnu tak 3-4 týdny asi chodit, abych dodělala rozdělané věci a končím.. beru si ještě dovolenou a pak už bych nastoupila na mateřskou...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak z mých doted 4 pracne nabraných kilo jsem teď za tu "nemoc" o dvě přišla, tak snad se zase vrátím nějak do normálu, aby u mě bobista netrpěl...:frowning2:
Jinak v pátek jdu na cukr, tak snad mi nic nenajdou.. a příští středu jdeme s manželem na ten 3D!:slight_smile: Tak se zase nahlásím!!:slight_smile:

Jani, malá je kouzelná, jak je malinká!!:slight_smile: ale super, že hezky baští!!!! co tatínek?! Jak mu to jde?!:slight_smile: Ještě jednou moc gratuluju!!!
MArci, jak dopadla kontrolka?! Doufám, že už Vojtíka netrápí dečkou a už je to kluk usměvavá pořád!.-)
A Lucík, snad nejste pod vodou?! Ani ty Jani! Ta voda je děsivá...

Mějte se kočky krásně, snad už bude i teplo na kočárkování pořádné!:slight_smile:
pááá
19. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojky kočky.
Janíííí malá je kouzelná uplně k sežrání je tak malilinkatá :grinning: bych se na ní bála šáhnout když vidím toho mýho obra :sweat_smile: je sladká ňuní ňuní :grinning: :grinning: :grinning: tak to spinká taky krásně tak jí zbytečně nebuď Jani spánek taky posiluje a nebo musíte budit??? Co přítel je zní taky tak na měko jako byl ten můj????ten je zněj pos.... doteďka :grinning:

Hani co to vyvádíš kočko musíš být opatrná aby jsi neublížila bobistovi :wink: myslím že uděláš nejlíp když budeš pak už doma :grinning: jsem moc zvědavá co to bude až budete na tom 3D tipuju to na klučíka :grinning: Hlavně koukej ty dvě kilča zase dohnat at se má bobista dobře a nerozhodl se jít na svět dřív :confused: jinak držím palečky at je cukr v pořádku :wink: taky je fajn že už finišujete z baráčkem je to náročný co tak že by jste se mohli rovnou s prckem nastěhovat ???? :grinning:

Lucí co ty doufám že vás nezaplavila voda ?Je to šílený chudáci lidi :frowning2: :frowning2: :frowning2: Taky přejem Adískovi vše nej nej k narozeninám :grinning:

No co se týká nás jako Vojtíška tak dneska tam byl uplně jiný dr. ten řekl že nožičky uplně v pohodě a tu dečku jsme dostali na kyčle i když nechápe proč když jsou v pohodě jen kroutil hlavou takže se potvrdilo to že ta dr. jen honí bodíky :angry: :angry: :angry: Říkal že máme nadále cvičit a stačí když preventivně budeme jen tak na dvě hodinky ze široka balit a bude vše ok tak jsem šťastná zas budu mít doma smíška :grinning: :grinning: :grinning:
No a další kontrola za měsíc ve třech a pul měsících na UTZ kyčlí to už by měla být poslední :dizzy_face:

Hani taky už doufám že bude zase hezky na pořádný kočárkování dneska byla kosa jak v zimě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pršelo žeč jsme nemohli ani vylézt ven :confounded: :angry:
Holky včera jsem se vytočila u zpráv zas nějaká pipina vyhodila v igelitce miminko viděli jste to?????já bych za to vraždila fakt jo je tolik lidí co by za něj dali vše jenom když si vzpomenu a nás tady na koníku než jsme se konečně dočkali nebo na ty lidi co jezdí všude možně na umělka jako mi a ona ho jen tak vyhodí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ještě že už nejsem těhu to by byl Vojtíšek pěkný vztekloun :grinning:
No nic kočky opatruj te se posílám pusinku Verunce s Moničkou a bobistovi do bříška až bude chvíle zase juknu tak papapa
19. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tak jsme se tady zase sešly :wink:
Hani, no ještě, že už jsi zdravá. A pořádně bašti, ať bobista pořádně roste :wink: Jsem zvědavá, jak dopadnete na tom 3D. Když se já dnes koukám na tu fotku, co máme z 3D, tak musím říct, že ten utz fakt vyobrazuje věrohodně. Prostě je to na ní naše Monička. Dneska už váží 2,38 kg. Takže za chvíli už bude mít 2,5. A je to na ní fakt znát. Už se jí tak pěkně zakulacují tvářičky :grinning:

Marci, super, že už tu dečku nemusíte. takové důležité doktorky, mám teda ráda. Zbytečně trápit miminka. Ale zase aspoň nic nezanedbala.To by bylo horší.
Nechápu jak může někdo odložit miminko, když je všude kolem plno babyboxů. Ta ženská by zasloužila ten nejtvrdší trest.
Pod vodou naštěstí nejsme. Ale ten déš´t je hrozně nepříjemný. Už se těším na sluníčko a taky na to, až malá ještě přibere a budeme moct chodit ven :slight_smile:

Marci, já malou nebudím. Většinou se vzbudí sama za ty tři až tři a půl hodiny, tak jednou za den si trochu přispí. A někdy má hlad už po dvou hodinách. Takže krmím, jak má hlad. Zkoušela jsem ji i budit, ale to pak stejně snědla málo, takže mi to přijde zbytečný. A když přibírá, přece ji nebudu trápit, no ne?

Každopádně se právě budí, takže jdem na baštu a pak už si možná zdřímnu. Tak dobrou :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu ztoho cukr testu, pro mě naprostý očistec.. takový humus jsem snad ještě nepila :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela sjem, že to tam ani nevydrží do dalšího odběru.. Musela jsem se jít projít na čerstvý vzduch.. Nejdřív jsem zkoušela to pít po doušcích, ale to bych tam byla ještě teď, tak jsem zavřela oči a hltala... ale fakt peklo... blivajs...
výsledky ale budu mít až v pondělí....

tak hezký víkedn, pááá
21. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, tak doufám, Hani, že cukr aspoň dopadl dobře, když to byla taková hrůza. A tento týden máte ten 3D, že? TAk jsem zvědavá, jak se povede a zda je to bobista nebo bobistka :grinning:

Monča teď začala nějak často vstávat, takže jsem unavenější, ale co by pro to naše miminko člověk neudělal. Jo a v sobotu měla 2,51 kg :dizzy_face: Takže máme radost.

Zdravím naše další mimísky a někdy se ozvěte :wink:
24. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojky kočky
Hani moc dobře tě chápu já ten humus musela vypít třikrát taky doufám že ti to dobře dopadlo :wink: já bych měla zajít taky na kontrolu jestli se mi cukrovka zratila měla jsem jít hned po šesti nedělí a nebo až přestanu kojit tak jsem tam ještě nebyla dr. nemuže vědět že nekojím :grinning: mjusím se na ten humus ještě jednou připravit psychicky :angry: a navíc má tatka doma glukometr a když si beru krev je v pohodě takže cukrovka je pryč :grinning: na to nepotřebuju pít ten humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem psala ta dr je děsná kravka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ví kulový jestli kojím třeba rok :grinning: a jak ti dopadl 3D ? už víme co to bude??????Řekni že kluk :grinning: :grinning: :grinning:
Jani blahopřeju k Moničce jak ti krásně přybívá :grinning: já jsem tě špatně pochopila myslela jsemže jí na papání budíš :sweat_smile: d Taky jsem čím dál unavěnější ten čertík chce víc a víc pozornosti včera měl ve řti ráno vyspáno a smál se na mě jako by bylo pravý poledne tak jsem si sním do 6hod povídala a pak ho musela vyloženě uhoupat v košíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale jak říkáš co by pro něj člověk neudělal jinak je pořád strašně hodnej a dneska mě nechal vyspat až do 10hodin :grinning: takže to ve tři ráno doufám byla jen vyjímka :grinning: :grinning: Jinak dej fotečku jak malá povyrostla ju jsem moooc zvědavá mě ten lump připadá už uplně jinej než když byl miminko :sweat_smile: dám sem aktuální foto ze včera taky mi mi včera porvé chytil sám hračku to jsem valila :grinning: :grinning: sice jí za chvíli pustil ale každým dnem dělá pokroky je to bomba . :grinning:
No nic kočky jdu mu ohřát jídlo zdravím bobistu do bříška a pricezničkám posíláme s Vojtíškem pusinku
Lucíííí co je s tebou? ještě že vím že jsi v poho s Facebooku :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky! ještě jsem vás nedočetla, ale aspon posílám info o našem včerejším UTZ 3D Jelikož mám dovolenou, tak nestíhám, spousta vyřizování...
každopádně, byl to super zážitek, pan Dr super, všechno nám ukázal, Bobista je sice stydlivej a nerad se fotí, jako maminka, ale přece se nechal párkrát blejsknout, i když si furt strkal ručku před obličej a šermoval tam s nima taky furt chlastal tu vodu, v§ůbec to byla psina
n Dr nám všechno ukázal, vše by mělo být OK!!! a dokonce už víme, co bobista bude!
váží už 870g a je fakt krásněj.. nějaký fotečky jsem dala do alba
zatím se mějte, já zas dorazím
27. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem tu pěkně dlouho nebyla. No, buď není opravdu čas a nebo když je, tak než napíšu jednu větu, tak je už po mě sháňka :slight_smile:
Jen v rychlosti, u nás je to všechno v pohodě. Malá se už přetáčí ze zad na bříško, kolikrát na ni musím dávat pozor, když ji mám uprostřed na posteli, tak aby mě nespadla, páč je vždycky jinde než ji položím. Sice to nechápu, ale je to tak :slight_smile: když jsme byli naposledy na kontrole, tak vážila 6500g a kolik má teď, to nevím, ale už se pěkně pronese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, také se naučila prskat čajík, takže něco do ní dostat, aniž by od toho za chvilku nebyla mokrá je umění, ale tak hlavně že ona má s toho srandu a směje se na celé kolo :slight_smile:
Dneska jsem ji v drogerii koupila malinkaté skřípečky, tak můžete mrknout na fotky, dala jsem ji hned jeden na vlásky :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani, super, že jste si to konečně užili, mám radost a co to teda bude? Nenapínej nás!!! :slight_smile:

Marcii, Vojtíšek roste jako z vody!! Je nááádherný, fakt moc. A super, že už máte noženky v pořádku. A jinak všechno v pořádku?

Jani, ahoj mamino :dizzy_face: Musím Vám malou moc pochválit, vypadá náádherně. Prostě se Vám povedla, beruška malinkatá :dizzy_face: :dizzy_face: Kojíš ji nebo dáváš příkrm? Pěkně přibírá, to je důležité, potom jsou ty miminka spokojené, když je zrovna něco netrápí.
Ven asi budete moc až po dovršení 3kg, že.

Tak jo, kočky. Zase pádím. Manža mi za chvilku odjíží pryč, takže budu ty moje ratolesti koupat (už se koupou spolu a plave nejenom koupelna, ale i já :grinning: :grinning: ).
Mějte se krásně a pozdravujte ode mě ty svoje zlatíčka.

Jooo a co Free, víte o ní něco? Kdypak má termín?
27. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahojky holky,

žiju a zatím jsem dva v jednom :slight_smile: , ale uvědomuji si, že se to rychle krátí (zbývá nám cca 5 týdnů, termín máme na 4.7.) a začíná to být pro mě náročnější - moc už toho nezvládám, musím více odpočívat, špatně se mi spí, dýchá, chodí a mívám zácpu - klasika těhu :wink:.

Jinak na poslední kontrole jsem měla 11 kilčo hore a mimíska dr. odhadl ve 32. tt na 1700 g (snad to není málo) a pohlaví jsme si nakonec nenechali říct, necháme si to jako překvápko. Předběžně jsme se shodli s přítelem na jménech - holčička by měla být Karolínka a chlapeček nakonec Ondrášek (Ondřej). Tak uvidíme, jak to vůbec dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Trošku jsem vás dočetla a prohlídla fotečky - máte krásné miminka a dětičky :dizzy_face:. Jani, dodatečně Ti blahopřeji k holčičce, opravdu to bylo hopem, ale hlavně že jste v pořádku a prospíváte. Docela se na toho našeho prcka těším, i když to bude záhul.

Mějte se hezky, miminka ať rostou a dělají vám jen samou radost. Zase "přiskočím", páčko
29. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
to počasí je děs, že? Mysleli jsme, že půjdeme s Mončou včera poprvé na procházku, když měla ten měsíc, ale nedalo se. No a tento týden má taky pršet, tak uvidíme, kdy vyjedem. Kočárek je nachystanej a Monča se válí v postýlce :grinning: Jinak včera už měla 2870g, takže zítra budeme slavit 3 kg :slight_smile: Je šikovná a už krásnbě pije z prsu, takže ji už jenom kojím a vůbec nepřikrmuju. Akorát někdy má hlad po dvou hodinách a jindy po čtyřech, takže někdy se krásně vyspím a někdy vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fotečky jsou holky moc hezký. Je super, že mimča tak prospívají.

Hani, no tak se pochlub, co to bude? Nebo je to na koníkovi tajemství? Ať víme, jesli to bude 2:2 nebo 3:1 :wink:

@frezie79 díky za blahopřání a drž se, ať ještě chvíli 2v1 vydržíte. Prcek bude asi při narození malinkatej, že? Monča měla v 33. necelých 1900g.
31. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahooj, holky!:slight_smile:
Tak předně, Jani vy krásně nabíráte, to je neuvěřitelný!!:slight_smile: A snad se počasí brzy umoudří, abyste už mohly konečně ven na prochajdu!:slight_smile:
Frez, ty už to máš fakt za pár, tak moc držím palce :slight_smile:
Luci, malá je fakt krásnej puclík a vlasatej, je fakt kouzelná!:slight_smile:
Marci, teedy, vy máte doma medvídka, to je paráda, jak spinká!:slight_smile: Tak ať to pokračuje dál!!:slight_smile:

Jinak u mě novinka, že NEMÁME cukrovku, takže jsem moc ráda :slight_smile: a že bobista je nejkrásnější na světě a snad je všechno v pořádku!:slight_smile:
Prozradím prozradím, ale stejně se neví, jestli to tu bude vyrovnaný nebo ne, protože Frezie taky neví, co to bude a rodit bude SNAD dřív než já... :slight_smile:
Jinak holky, kolik jste nakonec přibraly?! Já mám zatím nahoře 4 kg, tak snad je to OK... mimisek je prý rozměrově v pořádku, přesně podle tabuliček, tak snad mu u mě nic neschází...:slight_smile:
zatím pááá :slight_smile:

31. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahojky,

Jani, jak píšeš, trošku se obávám, že mimísek bude malý :frowning2: , jde to vidět i podle mého bříška - mám ho docela pidi, snad to do konečných cca 3 kg váhy dotáhneme. Ale dr. na poslední kontrole říkal, že jsme váhově v normě, proto doufám, že je mimísek ok a v rámci možností prospívá, což si myslím že ano, protože je v bříšku neskutečně aktivní a dává o sobě řádně vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:.
Hani, díky, že na mě myslíš :wink: :slight_smile: .
Přeji vám hezké dny (i když počasí stojí za houby) a mimískové ať rostou jako z vody :wink:.
Zatím páčko :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
@frezie79 já myslela, že mimísek bude malý, ale ne mimo normu. Prostě jen, že nebude mít 4 kg, ale 3, nebo těsně pod. Za normální se považuje váha nad 2,5 kg. Takže žádné obavy. A navíc ten váhový odhad se může o nějaké ty gramy mýlit. Kámoška teď porodila holčičku v 39tt a měla cca 2600g a jsou úplně v pohodě.

@handm a kdy nám to prozradíš? Nás napínáš schválně, že? No máš pravdu, že vyrovnaný to určitě nebude, když nás je 5, ledaže byste některá měla dvojčátka :grinning:
A gratuluju ke výsledkům z cukru. Jo a já přibrala 11 kg do toho 36 tt a 7 mám dole. Takže bych se toho přibírání zase tolik nebála :wink:
2. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
@jani80 jasan, v pohodě, já jen, že mě to trošku znepokojuje, ale i když třeba malé bude váhově menší - drobnější, bude to ok a pak to doženeme papáním :wink: :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:39  • Odpověz

@frezie79 neboj, aspon budeš mít lehký porod :wink: a na přibírání miminka je prý dobré hroznové víno. tak to můžeš zkusit.
2. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, snad si užíváte toho krásného počasíčka, co se objevilo a konečně vydrží!! Aspoň chvilku... :slight_smile::slight_smile:

Já jsem zpátky z kontrolky, vsechno by mělo být ok, paní Dr říkala, že hrdlo krásně drží, takže ani ty moje debilní výtoky nic nepáchají.. bobickovi krasne busilo srdicko :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
DalšíKO a ž 28/6 (i když už začínáme po třech týdnech) a stejný den ještě krev a odpo zubař podruhé v těhulenství
a na UTZ ve 30TT se mám objednat až na 32, že když jsme ted byli na 3D, tak at jdem pozdeji

BObicek krásně řádí hlavně ráno a večer, tatínek je nadšenej... :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
a přidám se do skupinky k Marcíííí, takže jste vlastně všechny tipovaly správně:slight_smile: Tedy jestli se na porodním sále nestane nějaký šok :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát furt bojujeme o jméno........................
7. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Ahoj kočeny, venku svítí konečně po těch propršených dnech sluníčko a vy určitě trajdáte s dětmi po venku, že jo :dizzy_face: :slight_smile:

Hani, super, že kontrola dopadla zase jak má a koukám, že za chvilku budeš v 30tt, to fakt letí :wink: ani se nenadějem a bude nás tu o jednoho zase víc a VELKÁ GRATULACE k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na jméně se nemůže zhodnout, jo? Jaké by jsi chtěla a co manžel?

( u nás to tak také bylo... nezhodli jsme se na žádném, ale na Veronice jo, takže jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo a není z ní nějaká Hyldegarda a nebo Emuška-ale to už přeháním, takové jména se nám absolutně nelíbí :grinning: :grinning: )
Takže držím palce, aby jste se zhodli na nějakém pěkném jméně, které se vám bude líbit.

Free, já co jsem zase slyšela, tak že miminka " prý " hodně přibírají po těhu vitamínech. Nevím, co je na tom pravdy, možná je to zase nějaký babský kec, ale já ty těhu vitamíny teda jedla (i u Adama) a malá měla 3700g a 53cm :sweat_smile:
A jestli to bude drobeček, tak to vůbec nevadí, ona to papáním určitě dožene :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, co vy? Jak bojujete a co maličká :dizzy_face:

Marciii, co Vojtíšek?
7. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, gratulace ke chlapečkovi :slight_smile: Takže nakonec tě tvůj pocit nezklamal. No jméno to je jasné, že je boj. To my jsme taky měli, ale nakkonec jsem ustoupila. A te´d se mi Monička moc íbí. Má to spoustu možností, od Móňi po Mončičáka :slight_smile:
Ale jsem tady jen na skok. Už jsem začala chodit na procháky a samozřejmě jsem chytla rýmu a malá ode mě, takže je to strašně nepřijemné, ještě jsme měli jít na očkování, tak to asi nedáme. TAk nám držte palce, ať se brzy uzdravíme.
8. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky berušky
Hanííí super že je to dva dva :grinning:aspoˇm tu nebudeme sami kluci blahopřeju ke kontrole strašně rychle to letí co za cghvíli budeš rodit i ty :grinning: :grinning: :grinning:
Jani co Monička pořád hodňoučká???a jak roste to je super :grinning: je kouzelná :grinning:
Lucí verunka je sladká vždycky šmíruju nový fotečky na Facebboku :grinning: zamlouvám si jí pro Vojtíška ju :grinning:
taky užíváme sluníčka a trajdáme venku Vojtíšek už je krásně opálenej :grinning: i když je furt ve stínu nechápu :grinning: je to pořád andílek tak to musím zaťukat at to vydrží trochu nám dělá problém jen odpolední usínání vadí mu světlo (to má po mě ) :sweat_smile: takže usíná zásadně s plínkou přes obličej a strašně se vzteká než zabere takže ho prostě musím kolikrát uhoupat nebo uvozit :angry: no to přežiju hlavně že večer usíná sám a bez problémů :grinning: zítra nás čeká očkování na prevenar 13 a zaplatila jsem jsi ještě rotarix tak jsem na něj zvědavá to bude asi křik :confused: :sweat_smile: no hlavně že bude konečně oočkovanej Lucí dávala jsi malé něco na tu teplotku????
jdu dát tomu malému prckovi napapat a zase pojedem ven tak pááááá
10. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
aktuální fotky
10. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Marci, vy jste šikovní :dizzy_face: Nádhera. Ale nemyslíš, že by měl mít Vojtíšek mladší nevěstu? Já jen, že Monča je ještě volná :grinning:
No my jsme rýmečku zvládly, už soplíkuje jenom trošičku. Ale ten první den, to byl stres. Navíc nás v nemocnici strašili, že mimino s rýmou, když nemůže dýchat, že nemůže pít a že musí do nemocnice, tak jsem se strašně bála. Ale Monička je moc šikovná. Akorát ji sem tam trochu bolí bříško. Koupila jsem jí probiotické kapičky, tak snad zaberou.
Ale ty vedra jsou neskutečné, nevm, že to počaí nemůže být normální. Buď zima a prší nebo pařáky. Ještě že už nejsem těhotná. Mimichodem v sobotu jsem měla termín :grinning:
11. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile: Tak se hlásím z pekelných hiců, co tu ted panují, ale zas aspon neleje :slight_smile: i když je to tedy nahoru dolu a žádný průměr.. :slight_smile:

Marcii, Vojtíšek je krásnej kluk, kukadla má nádherný, uplně k sežrání :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile: A jak je spokojenej u mamky, nádhera!!!:slight_smile:
Jani, ty si tedy kuplířka, vlastně i Marcik, jak si vybíráte už :grinning::grinning::grinning::grinning:
Lucik odpočívá a lítá po venku, ale já bych taky lítala :slight_smile:))

JInak děkuju za gratulky, snad to tak bude , i když je to vlastně jedno :slight_smile: věcičky máme neutrální a i modré i červené a je mi to jedno :grinning: Stejně to poblinka a posrandí, no ne?! :grinning:
¨
Včera jsme konečně vyrazili na nějaký nákupy, podotýkám, že jediná klika je, že v Ikea mají do 22, jinak jsme nestíhali klasicky :slight_smile: mám to v albíčku :slight_smile:
Finišujeme domeček a je to tedy záhul. chceme se stěhovat ten první víkend prodloužený v červenci, tak snad to klapne, držte nám palečky!:slight_smile:

Mějte se krásně maminky i mimisci :slight_smile: A frez držím palce, ať to jde hladce!!:slight_smile:
pááá, já zas kouknu, jak se vede!!:slight_smile:
11. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky dnes jsme byli na kontrole po 3 měsících jsem se těšila jak bude Vojtíšek oočkovanej a nic ještě namá pořádně zahojený TBC :frowning2: tak jsme to musely odložit uvidíme za 14 dní chjooooooo jinak krásně prospívá měří 66 cm váží 5.80kg a koníčky pásl uplně ukázkově řechtal se na celé kolo tak měla dr. radost prej je dooost čilej tak jsem jí musela utrvdit že ho krotím jak ho zvedla hned se stavěl na nohy a chtěl chodit :grinning: musela se smát ještě nesedí a už by ťapal jinak podle dr. má kyčle v normě tak jsem zvědavá 22.6. na tu pipinu v nemocnici jestli bude chtít pořád tu pitomou dečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mu jí stejně nedávám :sweat_smile:
J
ani tak ten termín je dobrý
:grinning: :grinning: :grinning: to jsi si to vzala s předstihem Monička je krásná tak jí necháme pro bobistu :grinning: už jsme to s Lucíkem dohodly :grinning: :grinning: :grinning:
A jak jste na tom vy s baráčkem Jani????A co svatba tu jste uplně zrušily nebo jen posunuli na lepší dobu až Monička trochu odroste????

Hani hadříky supér přesně jak říkáš stejně všechno poblinká a posrajdí jestli bude jako ten můj tak určitě mi až ted konečně přestáváme blinkat už to udrží tak už je to fákt málo kdy když sebou hodně mrská :grinning:
Přeju uspěšný stěhování doufám že dáš pak nějaký fotečky jak bydlíte :grinning: Jo o jaký jména se hádáte???
Kámoška čeká taky kluka a dohadujou se pořád mazi Tadeášem nebo Matyášem :grinning: asi se nedohodnou
Ale ty těhulko hlavně opatrně v těch vedrech at se ti neudělá blivno :confused: :grinning: ju :wink:

FRe ty to máš za pár tak držím palečky at je vše v poho :wink:
Lucí díky za rady na FC :wink: Jani nepřidáš se taky na Facebbook ??? HAŇULKA TA NECHCE ale ty by jsi mohla?????

Mějte se hezky maminky užívejte sluníčka pusinku Verunce a Moničce a bobistovi do bříška pa pa
11. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holky,

děkuji, že na mě myslíte. Jj, mám to za pár :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ty krásné slunečné dny byly fajn, ale pro mě pořádný záhul. K večeru mi natékaly kotníky a celkově jsem si připadala unavená. Jinak se máme fajn, doufám, že mimísek prospívá a přibývá, o sobě dává vědět řádně a denně, přibrala jsem za poslední měsíc dvě kilečka, takže jsme celkově na 13 kg. Začíná to být těžší a těžší, občas mě pobolívá i břicho, pomalu už nevím, na který bok si lehnout. Ale jsme skoro připraveni, nachystaní, kočárek jsme taky koupili rychle a za dobrou cenu, takže teď už jen čekáme, kdy se mimísek rozhodne vykouknout na svět :slight_smile: :wink: .
Marci, Vojtíšek je sluníčko, krásňoučký klučík, ty kukadla má nádherné.
Všechny vás zdravím, přeji, ať máte zdravoučké mimísky a ať vám rostou jako z vody a dělají samou radost :slight_smile: .
Zatím páčko
14. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky!!
Tak se snad to počasí trochu umoudřilo, protože ty hice byly fakt neskutečný...
My jsme o trošku pokročili nejen v domečku ale i pro Bobistu, máme objednaný kočárek a v sobotu si ho jdeme vyzvednout!:slight_smile: TAk pak vyfotím..-)
Fre, tak to je dobře, že o mimiskovi víte a už brzy bude s vámi, tak držím palce, ať je to v pohodě!!:slight_smile:
MArci, to je škoda, že vás nenaočkovali, ale zas lepší, aby se mu zahojilo to předchozí, ne?! A je takovej divočák, jo?! Už by chtěl capkat?! A to se říká, že kluci jsou pomalejší... :slight_smile: je to šikulka a fešák!!:slight_smile:
Fotečky z domečku vám pak hodím, až to bude k "ukazování":slight_smile: zatím je to jak před a po výbuchu zároveň...
Jinak jména jsou občas hlavním tématem - měli jsme nějakých top 5 a teď už z toho zase nic neplatí... kromě tedy Tomáška, co by se líbil manželovi i mě, ale jmenuje se tak půlka mé rodiny, tak...jsem z toho mírně otrávená... nevadilo by mi, kdyby se malej jmenoval po pradědovi a dědovi a strejdovi, ale bratranec je taky Tomáš a je to s prominutím takový pablb, že... :angry: a říkám si, že oni drží tu tradici, tak jestli jim to jméno brát... nevím, no..
ale zas by to byl ústupek manželovi, co chtěl pořád Václava, tak možná mu vyjdu vstříc...
mě se zatím nejvíc teď líbí Daniel, Danýsek, a manžel furt, že mu to přijde trochu "přiteplelý" a zženštilý, tak já nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucík a Janča užívají jistě sluníčka a venek, taky už se moc těším, až budu pořád venku...
my kroutíme posledních 14 dní v práci, pak 3 týdny dovča a pak už zřejmě mateřská... a na začátku července jdeme na UTZ :slight_smile:
tak to je asi pro dnešní román všechno
mějte se krásně a zase se ukážu!!:slight_smile:

15. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky,

@handm jméno Tomáš je moc hezké, ale když znáš nějaké "pako" tak to je na houby. A Daneček se mi taky moc líbí. Vašek už teda míň, ale zaleží na vás, že :wink:
Těším se na foto baráčku. No my máme ještě staveniště, vidím to tak na podzim. Hlavně vyfoť, jak to máte vevnitř, ať mám inspiraci na zařízení.
Jo ty týdny už ti taky pěkně naskakují, za chvíli tam bude třicítka. Už balíš tašku? :grinning:

@marcciik Vojtíšek je šikulka. Monča zatím zvedá hlavičku na bříšku jenom když má hlad a hledá. A to za chvíli začne brečet, tak nemám nervy ji trápit. No snad to stačí. Kolikrát za den a na jak dlouho jsi dávala Vojtíka na bříško? A dělalas ještě nějaké jiné cvičení? A co se mu udělalo po tom TBC? My jsme byli teprve teď pondělí na injekci a zatím se tam nic neudělalo. není to taky špatně? Já si kolikrát připadám,, že nic nevím. Mám teď půjčenou knížku - Něžná náruč rodičů, tak studuju, jak mimčo nejlépe nosit. Už aby Monča držela hlavičku, hned to bude zase jednodušší.

Jo a už Móňa váží 3,65 kg. Krásně přibírá, není se ani co divit, když teď baští každé dvě hodiny. Snad se brzy umoudří a zase se ty pauzy protáhnou.
A svatba zatím ne. Musíme nejdřív vyřídit na soudu to otcovství, svatbou by se to ještě komplikovalo. Takže potom uvidíme.
18. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojky
Jani no já ho dávala od druhého měsíce vždycky tak na minutku dvě na bříško než se napapal každý den třeba třikrát za den no a od začátku třetího jsem to prodlužovala třeba na 5 min dneska už ho nechám dokud nezačne skřek že chce zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy se přetočí msám ale většinou mu musím ještě pomoc .Co se týká toho očkování nám se to objevilo někdy až ke konci druhého měsíce a měl to právě tvrdý až ted mu to začíná měknout a vysychat tak snad se do do pátka zahojí a oočkují nám ho :confounded: konečně .Měl by se jí objevit pupínek a pak se střebat ale muže to trvat dýl jako tomu našemu :sweat_smile:
Jinak už je krásná už je to kus žemský nový fotky máš??? třeba v kočárku jsem zvědavá :grinning: mi dneska kupovali novej kočík už polohovacví golfky od 3. měsícu do tří let páč ten náš čahoun už je dlouhej jak pulroční a do toho puvodního kočáru už se nám nevejde :sweat_smile: :confused: zítra nafotím a dám fotku ju :wink: co se týká ty svatby tak to chápu ž je o komplikovanější a co přítel na malou je poprděnej blahem???? :grinning:

Hani mě se Tomášek taky líbí ale taky by mi vadilo že se tak jmenuje pulka rodiny :grinning: Dan je hezký a venoušek no nevím tak znám tři lidi a všini tři blbci :confounded: :sweat_smile: Jani má pravdu krásně ti skáčou týdny to je bomba :grinning: Už máš zabaleno???? :grinning:
18. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.