• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Marciii, my jsme malé už dneska poskládali sporťák, páč se nám do korbičky také nevleze :grinning: :grinning: čouhají ji z ní nohy, když s ní jedu a ona s toho má děsnou prču :grinning: :grinning: ale dneska se ji to moc líbilo, když jsme ji dali do toho sporťáku, smála se na celé kolo a dokonce u toho i chrochtala... jsem myslela, že se smíchy počůrám :grinning: :sweat_smile:

Jani, super, že malá krásně přibírá... ani se nenaděješ a bude z ní slečna :wink: a máš nějaké nové fotečky? Jsem na ni docela zvědavá...

Hani, koukám, že se ti rozšiřuje výbavička :dizzy_face: :dizzy_face: no jo no, už to máš za pár.
A co to jméno, už jste se zhodli? Mě se tomášek také líbí :slight_smile:
18. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz
autor
nové foto...
19. čer 2010 v 00:06  • Odpověz
náš novej kočík :slight_smile:
19. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile:
Tak jsem po víkendu poslední týden v práci! Uplně si to neumím představit, jak to bude od příštího týdne, hlavně ale vím, že už se těším... že si odpočinu :slight_smile: A hlavně kolem domečku toho ještě máme až až, že si moc neoddechnu, ale aspoň budu moct vyřizovat věci a manžel bude moct v klidu chodit do práce, protože teď teda je práce dost na vedlejší koleji... vůbec nestíháme, ten finiš je vražednej... jak chceme, aby už bylo všechno pro Bobička hotový, než na nás vykoukne :slight_smile:
Každopádně jsem koukala na fotečky a Marci, kočík je moc hezký!! Co to je za značku?! Tys nekupovala rovnou trojkombinaci?! Myslela jsem, že jo.. no ale sklerotická jsem dlouhodobě, takže... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci malá je taky kus čiperky, kolik už měří, že se nevejde do korbičky?! a kolik měla ta korbička?! Já doufám, že snad přes zimu ještě v korbičce vydržíme, no uvidíme, jak bude Bobista dlouhej.. jestli po manželovi, jsme v troubě, protože to jdem do sporťáku v těch největších mrazech, už to vidím... :angry:
Jani, je super, jak ti MOnča krásně přibírá! Tak hlavně že ji chutná a v pohodě dohnala to, jak si přispíšila na svět!:slight_smile:

JInak my máme doma (tedy schovaný u našich) kočárek - je v albu. V sobotu jsme ho byli vyzvednout a je boží :slight_smile: Jsme hrozně spokojený, zatím, se skládáním, nandaváním atd.. splňuje všechny moje požadavky, co jsem na koč měla, tak doufám, že nás nezklame a bude se v něm Bobistovi líbit :slight_smile: Výbavička se mi rozrůstá pomalinku, ale jistě. Příští týden jdu na KO, tak pak ještě musím do drogerie a pokoupit ty další věcičky, taky vaničku atd... ještě je toho milion věcí :slight_smile: A byli u nás na návštěvě bratranec a jeho žena, malý se jim narodil na podzim, tak říkali, že nám hodí všechny věcičky, co už nepotřebují, že se rozhodli jen pro jedno mimi, on už jednoho klučíka má z prvního manželství... tak nám zase něco přibude!:slight_smile: Super!!! :slight_smile:

Tak to je asi všechno, zase se nahlásím!:slight_smile:
mějte se krásně a hlavně ať neprší!:slight_smile:
papa

21. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahojky
Hani kupovali jsem trojkombinaci ale malému se v něm fákt nelíbilo byl po vyndání korbičky byl doost nepohodlenej Vojtík v něm nechtěl být pořád se vrtel jak blázen a řval jak o život v tomhle je spokojený :grinning: tak jsem ho přenechala kamarádce a prý jí to nevadí tak proč ne že jo :sweat_smile: ted se jí v srpnu narodí mimi a bude na něj sama chlap jí utekl i s prachama takže jsem udělala dobrej skutek :grinning: Už jí schovávám i věci po Vojtíškovi má taky chlapečka tak jí musím trochu pomoc nechal jí barák na krku a splácet hypotéku s matěřský fakt nic moooc a on je buh ví kde snad někde za hranicema lotr :angry: a to se teprve na loni na podzim vzali po dvou letech má pech na chlapy to už je po druhý co bude sama na mimi má ještě 4 letou holčičku takže se jí fakt bude všechno hodit :wink:
a mi by jsme stejně museli koupit jinej :grinning:
Ten tvuj kočárek je nádhernej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a výbavička už super určitě bude bobíček spokojenej :grinning:

Jani co ty kočko???jak si to užíváš???

Lucí co Verísek jsou už to zoubky ????

Free co ty kočko ještě jsi neporodila???? :grinning:

Mi jdeme zítra na kontrolu na ty kyčle jsem zvědavá na babu doktorku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no nic svítí sluníčko jdeme s Vojtíškem ven tak holky těhulky do bříška posíláme pusinku a Moničce s Verískem taky páááá
21. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Aktuální fotky ta v houpačce před hodinou :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@marcciik ten je prostě kouzelnej!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
ZOPA Fusion Plus 2010 jo to je značka kočárku jsem zapoměla :sweat_smile: jinak děkuju :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
2009 jsem se upsala to už je zvyk :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@marcciik ahaaa, na Zopu jsem taky koukala, vypadá fakt moc dobře!:slight_smile: tak hlavně že se tam tomu drakovi líbí!!:slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky,

zatím jsem 2 v 1, ale už bych to měla docela ráda za sebou. Poslední dobou bývám celá rozbolavělá, unavená, prostě nepoužitelná. Jsem zvědavá, kdy se mimísek rozhodne přijít na svět, jak dlouho mě bude trápit :wink: . Pomalu z toho začínám i magořit. Určitě pak dám vědět, jak jsme dopadli.

Mimísky máte krásné a rostou jako z vody. Taky se těším na to své a co nás čeká a nemine a hlavně jak to "nové" budeme vše zvládat :grinning: .
22. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
Neboj Free bude na světě co nevidět uvidí že je hezky a hned poleze ven :grinning: kdyby už jsi nepsala přeju dobrej porod zkus písnou kdyby jsi jela do porodky kdyby to šlo :grinning: ju každopádně na tebe budu mylet a držet palečky všechny co mám a jsem zvědavá co to na konec bude jestli tu budou převládat holčičky nebo kluci :grinning: :grinning: :grinning:
Co by jsi ty radši????
Toho že to nebudeš zvládat se neboj taky jsem z toho měla hrozný obavy ale fakt si to užívám příjde to uplně tak nějak samo :grinning:
Jinak ten náš rošťák už bude mít zub pořád byl ukňouranej a protivnej a slintal jak blázen dneska jsem mu ho našahala a už je vidět i kousek bílého je nějak moc napřed v tom vývinu :confused: :wink:

Hani Zopa je super ale ten rošťák už nechce poslední dva dny ležet nikde takže když nemá chuŤ řve a řve :grinning: i v kočáru i v postýlce prostě všude už by fakt nejradši seděl a nevím jak mu vysvětlit že nemůže budeme to muset ty 2.měsíce nějak vydržet :angry: :angry: :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
jsem to omylem odklikla :sweat_smile: a jakmile ho posadím nebo postavím na nohy řechtá se jak blázen je to takovej malej jouda :grinning:
22. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
@marcciik T mi neříkej ani ze srandy, že už máte zubisko... to malá pořád nic a slintoší jak bernardýn a protivka je už pěkných pár dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce se ji ani ve sporťáku nelíbí, jak je protivná.
Ale co nadělám, musím vydržet :rolling_eyes: :rolling_eyes:

22. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
Jo a tady je foto ze sporťáku
22. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@lucka.adis Jo jo Lucí už máme zuba :grinning: už je vidět pod dásní kousek bílého :grinning: ale protivnej je pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky nechce být ani v kočáru nikde jen na ruce a i to kňourá :rolling_eyes: akorát horčky nás minuli zatím uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím to zaťukat ťuk ťuk ťuk
Jinak kyčle v pořádku i nožka dokonce mu nemusím dávat ani dečku :grinning: prej je vidět že jí nosil poctivě 24 hodin pfffffff blbka to určitě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem ní to odkývla a myslela si svoje jak si urval bodík kravka :sweat_smile: Jenom nám chybí jadýrko v levé nožičce ale to je prý normálni vyvíjí se až do roka :grinning:
Jen to znamínko po TBC se nehojí myslím že nás v pátek zase neďbnou :frowning2:
22. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
@marcciik No, malá po tom očkování TBC tam nemá absolutně nic, takže mi půjdem v druhém roce na přeočkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dřív půjdeme ještě na testík, jestli má obrané látky... takže si hold člověk také nevybere.
Jinak na očkování jdeme zase teď 30tého... a to jde i Áďa + na 5ti letou prohlídku, tak jsem zvědavá :slight_smile:

Holky, máte v plánu nějakou dovču i s prckama? Uvažujeme, jestli jet s malou k moři nebo to radši nechat na příští rok a tento zase vyrazit někde tady u nás, jako vždy :wink:
Naposledy u moře jsme byli před dvouma rokama, protože minulý rok jsem byla těhule a to jsem si nemohla dovolit někam odjet, kór když jsem měla problém se špiněním-však víte...
ale snad pojedeme ještě do toho Rakouska, jak jsme byli loni, na to jezero.. tam bylo náááádherně a voda byla průzračná jako u moře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 01:48  • Odpověz
autor
Free, držím palečky, aby jsi měla super porod a byl rychlí a bez komplikací... pokud možno, dej vědět, až pojedeš rodit, ať na tebe můžeme myslet a držet palečky :wink:
Jééééé, já se tak těším na další miminko u nás v diskuzi :dizzy_face: :dizzy_face: a potom zbývá už jenom Haňulka :dizzy_face:

Jani, máš nějaké nové fotečky Moničky? A jak se vám holky daří?

No nic, pádím spát... ráno mě čeká moc práce a i žehlení, krom toho, že budu dělat blbosti s Verčou :grinning:
Páááá a přes den určitě mrknu!!
23. čer 2010 v 01:51  • Odpověz
@lucka.adis No jo to je fakt člověk si nevybere ten má zas reakci že to má pořád zapaléný ale nebolí ho to jen se mu to prostě nehojí trvá to :frowning2: No mi se chystáme na dovču zase do Jížních Čech s tou naší partičkou jako každý rok akorát moře v září zase vynecháme jako loni :grinning: Jo malý to ve sporťáku mooc sluší :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Vojtíšek ve sporťáku a bubliňák :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky,
já nějak vůbec nestíhám. Dočítám to jo, ale když už se chystám napsat, tak se Monča rozhodne protestovat. Dnes nespala snad celé dopoledne, zaspala až v kočárku a teď už je taky vzhůru, ale hlídá přítel. No za chvíli budeme koupat a zase krmit, tak pak snad zabere. Ale v noci naštěstí spinká pěkně, abych to teď nezakřikla :grinning:
No my se na dovolenou zatím nechystáme. Možná koncem léta někam na prodloužený víkend, ale to je ještě daleko.
Tak my po očkování nemáme zatím nic, no uvidíme. A necháváte mimča očkovat proti těm pneumokokům, jak je na to pořád reklama v tv? Já jsem se ještě doktorky neptala.

@marcciik to máte zoubek nějak brzy :slight_smile: No ještě že Marci nekojíš, to by pěkně bolelo, snad Monča mít zuby tak brzy nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@handm ty se trošku šetři, ať neporodíš brzy jako já, když něco nestihnete, tak se to dodělá potom, bobista je nejdůležitější.
@frezie79 držím palce k porodu, ať je to rychlovka :wink:

@marcciik @lucka.adis holky, dětičky máte nádherný. Se vám povedly. Já taky přikládám nějaké foto. Ty poslední jsou teď z víkendu. A utíkám koupat :slight_smile:
23. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
@jani80 Ježíš ta je sladká to je panenka :slight_smile:))) je rozkošná fakt jo :grinning: :grinning: :grinning:
Nojo zuby říkám že je nějak moc rychlej ale asi to je rodový obě dvě ségry měli u kluků taky ve třech měsících už zuba to jsem ještě po zadu nám se teprve klube :grinning:
No já už jsem s doktorkou domluvená na ty poviný hexe a pak dáme jěště prevenar 13 a rotarix protože tady je tak hrozný ovzduší že ho budu chránit co nejvíc ale nejdřív se nám musí zahojit to dobnutí :angry: dneska mu to začalo ještě hnisat jsem zvědavá co nám v pátek řekne :frowning2: :cry:
23. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz
Ahojky holky,

moc vám děkuji za podporu :slight_smile: , už to chci mít taky za sebou. Poslední dny jsem opravdu příšerná - vše mě bolí, jsem unavená, nevyspaná a hlavně nervozní.
Marci: a co bych raději? ono je to jedno, hlavně že budeme oba v pořádku, ale tajně doufám v chlapečka, už kvůli dědečkům :wink: , máme a jsme skoro ze samých holek :slight_smile:
Jani: Monička je opravdu nádherná, krásné miminečko .. už se taky těším na to naše až bude s námi.

Určitě dám vědět co a jak, i když netuším kdy - podle toho jak se vše vyvrbí.

Mějte se zatím hezky, moc vás zdravím a dětičky ať vám rostou a dělají jen samou radost!
25. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojky,
Marci, tak jak jste dopadli u dr? Máte píchanec?
Já hlásím pokrok. Konečně jsem malou naučila na dudlík. Je s ním roztomilá.Čekáme na taťku, že budeme koupat, ale trošku pobrekávala, už asi začíná mít i hlad, tak jsem ji nahatou zabalila až po hlavu do teplé deky a v pusince má ten dudlík. Je úžasná. ˇˇSkoda, že tady zrovna nemám foťák :grinning: No a samozřejmě spinká :slight_smile:
@frezie79 však už se ti termín blíží.Je to krásný mít už miminko u sebe. I když někdy je to pěkný zlobínek, ale většinu času bude určitě andílek, jako ta naše princezna.
25. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
@marcciik já taky chci chránit co nejvíc, není nic horšího než nemocný miminko a ta bezmoc. Stačila mi ta rýma. Takže jestli dr. doporučí, tak jdem do všeho.
25. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
@jani80 Přesně Jani to je přesně můj názor :wink: nás neďobli ještě se nám to nezahojilo spíš naopak má to víc a víc naběhlý a hnisá mu to :frowning2: :wink: dneska mu to prasklo a vytekl hnis a zas se to hned podebralo tak to otírám odvarem z heřmánku a v pondělí uvidíme co bude dál snad to nebudeme muset jít řezat a dělat punci :frowning2: :frowning2:
tak to je škoda že jsi neměla foťák musela být krásná příště bu´d připravená a fotit fotit a fotit :grinning: :grinning: :grinning:
já dneska cvakla Vojtíka u hřiba už ho přerostl je bombarďák :grinning:
Měří už 69cm hrozný roste ppřed očima za chvíli bude nosit 74 a ta má být prý až od 6. měsíců :sweat_smile: no jo je to čahoun :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
Mám v Albu nové foto a Album, tak můžete mrknout :wink:

Marciii, Vojtíšek je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty fotky nemají chybu!!!
27. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak já tradičně nestíhám.. doma začíná velká akce kulový blesk, takže balím krabice, do toho pořád něco ještě na stavbě doděláváme.. takže takové malé peklíčko!:slight_smile:
ale byli jsme na KO, všechno by mělo být ok, bobista krásně buši!!!!:slight_smile: je moc hodnej!!! další ko 19/7 a mezitím po svátcích na UTZ, tak snad i tam bude vše ok!!!
dostala jsem papíry na MD, podleposledního termínu bych šla 24/7, sice jsem myslela že to vychází na 20/7 a že se v práci už jen otočím, ale nějak to zašmoulím.. ted mám dovču, tak užívám pracovní volno :slight_smile:
dětičky máte krásný¨!!!!! ať vám je krásně a máte se super!
já zas nakouknu!! páááá

29. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
@marcciik Vojta je teda obr :grinning: My jdem do poradny v pátek, tak jsem zvědavá, kolik bude měřít. My jsme to zkoušeli minulý týden se zednickým metrem a měla 50 cm. Já teprve vyřazuju velikost 50. Na spaní má 62 a to jí dole plandají ty ťapičky :grinning: A do pátku snad dáme i 4kg.
S tím očkoáním máte teda pech, no snad se to brzy zahojí. Držíme palečky. Ale jinak je to fakt moc roztomilej prcek :dizzy_face:

@handm tak už se pomalu stěhujete, jo? No u nás to vidím tak na září. TAk užívej dovolenou a mateřskou jak to jen půjde, s prckem už je pak člověk šíleně omezenej. Myslela jsem, že to bude teda jednodušší. A taky chci být s malou pořád, aby mi neutekl žádný významný okamžik :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím z nového domova :grinning: je to ještě hodně zvláštní, asi si budu chvilku zvykat, přece jen jsem v bytě strávila asi 8 let na jednom místě a teď taková změna.. jen místností mám x víc a neumím zatím využít ¨:grinning::grinning::grinning: ještě je to hodně provizorní, ale naše (tedy máme to s bankou napůl :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:)
nemáme skoro žádný nábytek, dneska teprve dodělávají vnitřní dveře, venku chodí chlapi po lešení a natahují fasádu, ale je to super pocit...i tak...:slight_smile:
až budou dveře, začnu konečně prát BObíčkovi věcičky, složíme postýlku a už to bude zase o něco veselejší...
Stěhovat se a zároveň ještě řešit milion věcí k tomu jako pokládku koberců a úklid byl docela záhul, o víkendu už jsem sotva padla do pelechu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobista je moc hodné miminko, hlásí se kdy má, že tam je a je v pořádku, divočí krásně a když už se mi zdá, že méně, nebo že se dlouho neozval, zabuší na mě :slight_smile: Je to láska....:slight_smile: Nikdy jsem si nemyslela, že je to tak krásný, být těhotná!!! A co terpve, až budu máma.... tak a teĎ jsem se dojala :grinning::grinning::grinning:....

mějte se krásně zatím, já se zase ozvu!!!

dávejte na sebe pozor!!!
7. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.