• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Ahoj holky, nějak nemám čas vám sem psát, ale pořád věrně nakukuju co je u vás nového :slight_smile:

Hani, no super.. teď už to bude o něčem jiném, viď a neboj, ty místnosti, co teď nemáte využité, tak později určitě využijete a budete chtít ještě další, aby se vám tam všechno vlezlo :grinning: :grinning: a to vím z vlastní zkušenosti.
Bude nějaká fotečka?
A koukám, že bobista je moc hodný.. to je dobře, hlavně na sebe dávejte pozor :wink:

Jani, jak jste dopadli na kontrole?

Free, co ty, kočko? Už jsi porodila nebo na ten okamžik ještě čekáš :sweat_smile:

Marcii, co to Vojtíškovo bebino.. už je to lepší? Jinak vás pořád sleduju na Facebooku a musím říct, že Vojta je už pořádný kluk :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a u nás je všechno v pořádku, malá roste-chvílama až moc :sweat_smile: a začali jsme baštit už mrkvičku, brambůrek, brokolici... prostě takové zeleninové polévky a jsem docela překvapená, jak ji to jde.. šikulka naše malá :slight_smile:
Áďa už bude od Září předškolák a teď pojede na prázdniny a bude pryč až do konce Července.. tak za ním budu jezdit, abych ho aspoň viděla.
V Srpnu se chystáme na rodinnou dovolenou, chceme s dětma k moři a také znovu do Rakouska do Alp a potom nějaké prodloužené víkendy, což také záleží na počasí, tak snad bude v Srpnu pěkně tak jak je teď v Červenci :slight_smile:
Přidávám pár foteček z koupání u nás v bazénu a Verča má i svůj spešl :wink:
7. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
Tady je ještě pár fotek od kamarádky, co nás fotila... máme jich zatím jenom pár, než nám dodá zbytek.
..takže tady je menší ochutnávka :wink:
7. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky berušky
taky nestíham psát ale pročítam vás pravidelně :grinning:
Hani tak to je supr že už bydlíte a bobista je moooc šikovný miminko :grinning: je to užasný vid nosit mimi pod srdíčkem vid :grinning: a ten pocit až vykoukne na svět je nepopsatelný :grinning: Hlavně se šetři v těch vedrech at neporodíš dřív jako Jaňule :grinning: :wink:
Co nějaký nový fotečky nebyli by?????

Jani co vy jak jste dopadli na kontrole dali jste ty 4 kilča???? :wink: Vyřazuješ vel. 50 tak to je bomba že tak roste a Monička se má k světu že tu malou porodní váhu už krásně dohnala :grinning: no jo zvědavá ženská se hrnula na svět :grinning:
ty brďo 50 tu mi vlastně ani neměli :sweat_smile: začínali jsme rovnou na 52 a ty nám vydržela týden :pensive: :grinning: ted se zatím držíme pořád na tý 68-74 jak u čeho nevím jak to číslujou :grinning:

Free co ty kočko už by mělo být mimi na světě ne????termín jsem koukala 4. července tak že pokud by to šlo podle plánu měla by jsi být čerstvýá maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dej nám určitě vědět :wink:

Lucí taky tě sleduju na Facebboku malá je užasná a ty fotky jsou moooc zdařilý :grinning: :grinning: :grinning:
Verunka je šikulka že jí t taklhe chutná já jsem zvědavá na toho mýho raracha :grinning: No mi byli dnes na kontrole zase s tou ručičkou a řezání nás neminulo vymačkali to a mělo by to být v pohodě to bylo slziček chudinka moje malá :frowning2: očkování přeloženo na polovinu srpna chjooooooo takže to do dovči nestihnem :frowning2: no neva už s tím nic nenadělám mi se chystáme zase na Jih Čech jako loni jezdíme tam rok co rok na posledních 14 dní v červenci a koncem srpna by jsme chtěli do švýcarska do Zurichu ke známým na týden bydlí tam v takovým ,, malým '' baráčku u moře :grinning: tak snad už bude Vojtík ok aby nás dr. pustila :grinning: to už musí mít aspon jednu vakcínu jinak nás prý nepoustí :confused: :sweat_smile: no ale asi bych to bez očkování stejně nedala :grinning:

Tak se měj te moc hezky užívejte léta hlavně sluníčka a těhulko naše už asi poslední opatruj se ju :wink: pusu bobistovi a beruškám pa pa

Poslední fota
7. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
VOJTÍŠEK DOSTAL NOVÝ KLOBOUČEK OD TETY MOOC MU SLUŠÍ :grinning: A S TAŤKOU A MOU MALIČKOSTÍ :wink:
8. črc 2010 v 00:57  • Odpověz
@marcciik Vojtíšek vypadá na těch fotkách jako by měl zítra začít chodit a ne že mu jsou 4 měsíce. No je to kluk jako buk a klobouček mu moc sluší :wink: . To Monča je pořád ještě takový miminko. A myslím že i tím, že je dřív narozená, tak je trošičku pozadu. Ale snažíme se. Na kontrole vše ok. Měří 52 cm a vážila 4.065 kg. Takže pěkný špekounek. :grinning: Taky kojím, kdy si vzpomene, když jsou ty vedra i třeba každou hodinu. Čaj ji totiž moc neleze. Zkoušela jsem ho i přisladit, jak říkala dr., ale i tak ho plive :grinning:

Luci, moc pěkný fotky.

Free, tak co? Už máš mimíska doma?

Hani, gratuluju k nastěhování. Tak ať se vám tam s manžílkem a malým bobistou krásně bydlí :slight_smile: Když tak hoď třeba nějakou foto. Aspoň kuchyně, to mě zajímá nejvíc. Já te´d budu zrovna nějakou objednávat, tak pro inspiraci.
8. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
@jani80 Jéééé, Jani... tak 52cm měla naše malá když se narodila, akorát ty kila byli také o něco větší :grinning: :grinning: ale nevěš hlavu, Monča určitě všechno dožene. To, že je narozená o něco dřív, neznamená že bude pozadu :wink:
A super, že tak krásně přibíráte, jen tak dál.

Marcii, foto jsem už viděla na FB a Vojtíšek je tam fešáčisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hrozně mu ten klobouček sluší, šmudlovi malýmu. A s tou ručičkou je mi to líto, tak snad to očkování vyjde později :wink:
8. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky moje!:slight_smile: Tak to je super, jak vám krásně dětičky prospívají!:slight_smile: My se pořád snažíme budovat a budovat, aby to tu bylo obyvatelné, s mimiskem zatim zadny novinky nemam.. na KO jdu až 19/7 a na UTZ příští čtvrtek....

co se týká bydlení, pošlu vám do IP odkaz - tady to nemusí ofiko nikdo vidět, no ne?!:grinning::grinning::grinning::grinning:
Zatím se mějte krásně, neupečte se mi!!!
a pusinky všem těm vašim šikulkám!:slight_smile:
piáááááá
9. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
tak byste to tam měly mít všechno :grinning: i když ted už to zas vypadá o kousek líp!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Máme už i dvéře atd.. tak zas příště pošlu fotečku...:slight_smile:
9. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky,

jj, mimíska už mám, dne 28.6. se nám narodila dcera Karolínka, 2820 g a 46 cm. Porod byl docela v pohodě, i když jsem si v porodnici pobyla předem. Odtekla mi plodová voda (v sobotu) a rodila jsem teprve až v pondělí.
Jinak mám velké bolení na duši, Karolínka se nám narodila s oční vadou - šedým zákalem, takže nás čeká operace v Motole. Doufám, že jí pomůžou a bude pak v pořádku, vše se povede. Všechny vás zdravím.
9. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
@frezie79 Free, prosím tě, kde jsi rodila, že malá byla venku až v Pondělí a plodová voda ti odtekla v Sobotu?
To se nesmí!!!!!! Nemá malinká ten problém právě kvůli tomu?
Snad to bude brzo dobré, držím moc palečky a myslím na Vás, držte se!!!

Jinak gratuluju, malinká má krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
@lucka.adis Ahojky, rodila jsem v Opavě, na nic si stěžovat nemůžu, opravdu se mi věnovali. Nemyslím si, že by ten "pozdější" porod mohl mít až takový vliv, s největší pravděpodobností k tomu došlo už v průběhu těhotenství. Jinak já dostávala kapačky, aby miminku nic nehrozilo, tak snad neudělali v ničem chybu.
Děkuji moc za podporu, doufám, že to vše zvládneme a dopadne dobře. Musí!!!!
11. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj, holky, jak přežíváte s prcky v těch vedrech?! to musí být peklo....
Frezie, moc gratuluju k narození Karolinky a moc moc držím palecky, aby vsechno bylo v pořádku!!!!!!!!!!!!!! snad ji pomohou a vsechno bude OK.. hlavně že to má řešení!'!!!

12. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
@frezie79 moc graulujuji ke Karolince, tak holčičky to tady převálcovaly :grinning: A po té operaci bude určitě všechno dobré. Jak píše Hanča, hlavně, že se s tím dá něco dělat. Moc vám držím palečky :dizzy_face:

@handm kuchyň krásná. Moc se mi líbí ten červený obklad. Já bych taky chtěla v kuchyni nějakou červenou, ale červený dvířka mi asi neprojdou a asi by se nám to tam ani nehodilo, ale je to fakt moc hezký :slight_smile:

Ty vedra jsou šílený. Jsme s Mončou doma a na procházku jdeme až večer. Včera se vozila od 20 do 21,30. Ale ted krásně spinká a je spokojená :dizzy_face: Už se na mě krásně směje, když si s ní povídám, takže je o super. A v noci se nají mezi 22-23 hod, pak vstává mezi 3,30 - 4,30 a pak 6,30-7,30. Takže super. Vynechala kojení mezí 1-2. hodinou.

A co vy? jak válčíte?
13. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@jani80 Ahoj, díky jani moc za pochvalku..:slight_smile: bojujeme statečně, už jsme snad vybrali i nejaky nabytek, z bytu jsme privezli totiz jen miminum..:slight_smile:
jeste to nakoupit a nekd ena to vzit :grinning::grinning::grinning: dokonce jsme si dali z reklamy xxxlutz,a le kdyz uz se nam tam mezi miliardou lidi neco libilo tak nam rekli ze na objednani do 6-8 tydnu, na coz se jim muzu vy... to uz rodim...:stuck_out_tongue_closed_eyes: a do ty doby tady nehodlam byt v provizoriu.... takze zrejme Ikea to jisti, ale stejne se nam tam dost veci libi vic nez jinde, akorat barevne nekdy to neni uplne dokonaly, ale co je, ze :slight_smile:
jinak cervenou, spis vinovou maj kuchyn muj bracha, vypada to dobre, ale maj k tomu sladeny i obyvak... :slight_smile:
az budem mit zas neco vic, hodim odkazek :slight_smile:
taky jsem pak zvedava na to vase, doufam, ze taky budete moct brzy do sveho.. je to super :slight_smile: i kdyz jsme byli ve svem v byte, tohle je jiny...:slight_smile: hlavne az tu s nami bude Bobista :slight_smile:
ten jediny ma nabytek - postylku uz manzel smontoval, stejne tak komodku na vecicky... :slight_smile: ja konecne vyprala asi 5 varek, dneska dopo bylo chladneji, takze jsem i vyzehlila a peru dal,aby nebyl nahaty porad...
jinak se mi zitra narodi neter nebo synovec, moc se tesim!:slight_smile: Brachovo druhy, doufam, ze budou mit kluka :slight_smile: byli by s bobistou jak dvojcatka :grinning::grinning::grinning::grinning: jen o mesic...

JInak s vedrama chapu, ani si to s mimiskem neumim predstavit, musi jim byt hic, snad jen spinkat mohou.. nebo je machat v bazenku, schovavat doma... uz je to taky kus zensky, ta vase Monca, kdyz se smeje a uzivas si.. co tatinek? jak mu to jde?! a vstava krasne, zaslouzis si tak hodny miminko vlastne?! :grinning::grinning::grinning::grinning:

a uz mě nic nenapada, snad se i ostatní holky maj fajně!:slight_smile: a brzy se ozvu, ve ctvrtek dam vedet, co UTZ, snad to bude vsechno v poradku.. bobista se vlni jak kdyz tanci lambadu porad :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
tak paaaa
13. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojky holky písnu po dovče vubéc nestíham Fre moc blahopřeju ke Karolínce :grinning: HANI BYDLENÍ JE KRÁSA :grinning: HOLKY UŽÍVEJTE LÉTA PA PA PUSINKU MIMINKÁM A JEDNU DO BŘÍŠKA :grinning:
14. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
– Ahoj holky!
Na UTZ to bylo bezva! ´Viděli jsme všechno krásně, všechno by mělo být v pořádku - Bobista už má 1751 g, je krásnej, srdíčko mu buší, placena vzadu, pupečník v pořádku, hlavičkou dolu... to jsme byli spokojený!!!!!!

jenže hned následuje špatná zpráva ráno jsem našla na papíru špinění, takže jsem šupajdila ke své dr, ta tam nebyla, ale vzala mě kolegyně a vůbec mě nepotěšila. děloha pracuje - i když já nic necítím, branka dobrý, ale otevírám se, říkala něco o 1,5 cm ale nevim přesně jak a co...
takže jsem vyfasovala 8 tablet magnezka denně, 6 ascorutinu denně a ležet a odpočívat... kdyby se špinění o víkendu zhoršilo, tak rovnou do porodnice, jinak v pondělí na kontrolu - to jsem měla stejně tak...
jsem z toho uplně rozhozená, strašně se bojím, že je hrozně brzy, je malinkej, ještě by tam měl být minimálně tři týdny...

A zpráva jedna lepší ze včera, jsem tetka na druhou, máme zase holčičku, jmenuje se Berenika
15. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahojky,
@handm my jsme byli včera v Oresi na kuchyně, ještě chci zajít znovu i do Ikey. Ale nejhorší je, že každý máme jinou představu. a já se asi budu muset více přizpůsobit. Máme zdi obložené dřevem, na stropě přiznané trámy, takže žádná moderna se tam moc nehodí. Ale stejně se mi moc líbí. i lesklá černá kuchyň s bílým vypadá úžasně, ale pro nás fakt ne. A taky kdo by to pořád leštil :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ta reklama na xxxlutz je hrozně vlezlá, jak ji slyším, přepínám tv :angry: Ale kdybych bydlela v praze, tak bych se tam taky šla kouknout. Ovšem ty dodací lhůty, to je masakr.
A co už jsi teta? A je to hočička nebo kluk? A jak dopadl ultrazvuk? Dělali ti odhad váhy? Za chvilinku už budeš rodit. To šíleně letí.
U nás konečně prší a dá se trochu dýchat. Dopoledne bylo tak dusno, že Monča byla pěkně uřvaná. Nemohla pořádně zabrat. Myslela jsem, že je jí vedro, ale nakonec jsem ji udolala zabalenou v zavinovačce :grinning: No je to naše zmzlinka. Ted spinká jak andílek. Jinak dnes baštila ve 22, ve 4 a v 7. Takže super. A jasně, že si takový zlatíčko zasloužím. byla jsem hodná :grinning: Včera jsme byli na kontrole kyčlí a všechno v pořádku. A večer vážil mončičák 4,44kg. Až si donesu káblík k foťáku, tak zase hodím nějaké foto.

@marcciik přeji krásnou dovču :slight_smile: To už je rok, co jsme se tady sešly, že?
15. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz
ježíš, já než to odešlu, tak je tady novej příspěvek. No to je tak, když to píšuu na několikrát :slight_smile:

@handm gratuluju k Berenice. A kluk bude jako třetí, ne? A holky se o něj budou starat.
Super, že je všechno v pořádku, ale teď musíš pěkně odpočívat. A neboj, 1,5cm to nic není. Prostě se hodně šetři, nic nezvedej a nejezdi autem. A podlož si v nohách postel. To fakt pomáhá.
15. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
@handm Hani, jak dopadla kontrola? Doufám, že vše o.k.

Holky, o víkendu šla Monča spát v 10 a na krmení se vzbudila až v 6 ráno. Ale já jsem byla už nervózní a vzhůru od pěti :grinning: Dnes vstávala v 5,10 a pak až v osm :slight_smile:
19. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu.. nerodím!!!:.-) i když v nedeli to bylo na male, špineni sice zadne,a le zas ze mě cely den něco vytekalo...
kazdopadně kontrola lepší, než posledně to narychlo.. Dr říkala, že ano, že jsem otevřená - tedy hrdlo tak 1,5 cm, ale branka uplně zavrena, a že ta je duležitější. Dělala test na odtok vody, říkala, že to jí neukazuje. A že se může stát, že s tímhle nálezem porodím dřív, ale že taky můžu přenášet do září a nebudu vědět, jak ze sebe mimčo dostat.. každopádně mě uklidnila.Snížila mi dávky léků, už nemám brát ascorutin a o dvě tabletky méně Magnézka, měla bych odpočívat a to ležmo.. říkala, že gravitaci prostě nepřelstím, takže když budu postávat nebo sedět a tlačit si na břicho, tak to zhorším.. tak už jsem v pelechu, ale fakt mě uklidnila..
ptala se mě na poslíky, který já měla asi dva, si myslím, tak akorát říkala, že kdyby třeba 30, tak at mazu do porodky, jinak k ní za týden v úterý...
@jani80 tedy to je zlaticko, to tvoje mimo :slight_smile: jsem zvedava na to nase :slight_smile: ted se mele jako blazen, prijde mi, ze skoro vubec nespi.. ze furt tam ma aktivitu...
a mala od brachy mela teplotu, je trochu zluta, k tomu usina pri kojeni a dneska zas prujem, tak je nechtej pustit.. snad zitra :slight_smile: jeste jsem ji ani nevidela...
snad se i holky a jejich zlaticka maj dobre!!!
19. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
@handm super, tak pěkně lež, ať bobista si užívá ještě v bříšku. Tam je mu zatím nejlíp :wink: No jestli je to takovej fotbalista, tak to si užiješ i po porodu, takže se ještě dosyta vyspi. O Moničce jsem v bříšku pomalu ani nevěděla. Je to takovej malej lenošek :grinning: Ne, já říkám, že prostě dohání to, že se narodila dřív. Zatím je pořád taková miminkovská. Oblíká ještě velikost 56 :grinning:
Chudáček neteřinka, ta žloutenka je prevít. Ale snad to bude brzy dobrý a půjdou domů.
19. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@jani80 taky mu furt říkám, at tam jeste je, ze tak dobre jako tam se nikde a nikdy uz mit nebude :slight_smile: zrovna jsem mu tam za odmenu poslala dortik ovocny :slight_smile: Fotbalista a boxer v jednom momentalne, to je..:slight_smile: fakt nekdy si rikam, ze neuveritelne zivej, ze ani nechrni..:slight_smile: Monicka ti to vynahradi v 15 :-d:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
a jeste porad 56? to já se bojím, abychom se do ní vůbec vesli.. :slight_smile: i kdyz kdbychom rodili driv, tak jo...

neterinka snad je zluta jen trosicku, ani nemusela pod lampu, staci pry svetlo, alesnad uz to bude dobry!!:slight_smile: uz bych ji chtela videt, vic nez jen na fotce :slight_smile: pristi tyden snad... tak zatim paaaaa a davejte s malou na sebe pozor!!
19. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky,

@handm tak jak zvládáš klidový režim? Aspoň sis trošku odpočinula,ne? Ještě aspoň 3 týdny vydrž! A pak už to bude ok :slight_smile: A co neteřinka?
My teď vybíráme tu kuchyň. Je to boj, každý má jinou představu. Tak se vždy trochu pohádáme :grinning:
Monička je až na vyjímky pořád moc hodná. A ještě má pořád velikost 56. Krásně se na nás usmívá a sem tam něco povídá. No jsme z ní celí pryč :dizzy_face: A já ji do mlíka taky posílm čokoládu :grinning:
23. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,
kde jste kdo? Marci, ještě dovolenkuješ?
Hani, doufám, že ještě nerodíš :confused:
U nás parádička, je to čím dál lepší. Máme doma malou smíšenku :dizzy_face: Akorát kadí jenom jednou denně, většinou odpoledne a plínka to množství nemá šanci pobrat, tak musíme vždy umývat v umyvadle, protože posledně to měla nejen na zádičkách dole, ale až na lopatkách :grinning:
Včera jsme byli na nákupech, tak máme plno nových hadříků z HM :slight_smile: v CA měli krásné zimní kombinézy za700Kč, ale to mi přišlo, že by malá neunosila. V zimě bude ve fusaku,ne? Co máte holky vy na zimu. A navíc jsem tak dlouho dopředu ani nevěděla velikost.
26. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
ahoj :slight_smile: nerodim, ale nestiham, klasika :grinning: meli jsme navsevy na domecku, snazim se odpocivat, ale obcas to nejde.. zitra jdu na KO, jsem objednana na instruktaz do porodky na 10/8, uz jsrm ofiko na matersky..zitra jdu se loucit trochu do prace...

:slight_smile:

koukam, ze si uzivas s malou, uz se na bobistu taky moc tesim.. jsem byla u brachy a je to siuper, i kdyz zahul s tou pidi neteri.. ´:slight_smile: ozvu se zitra
paaaa
26. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
Hani, tak super, ale šetři se, bobista si to zaslouží :wink: A hlavně až se narodí, tak už se nezastavíš.
27. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
ahoooj!"!!!
tak jsem konecne tu! z kontroly snad vsechno ok! Tedy máme streptokoka (což prý asi 99 % mamin a léčí se to dávkou antibiotik až při porodu, aby cesty pro mimi byly sterilní), a taky kvasinky... by me fakt za´jimalo, kde to beru...
jsme s manzelem v celibatu uz ani nevim jak dlouho... a sprchuju se kazdy den dvakrat nejmin.. no nic.. takze to zalecime.. magnesko dobrat 14 dni, postupne ke konci vysazovat
na pristi KO se mam zkusit objednat nekdy kolem 10/8 uz do porodky, kdyby mě jeste nechteli, tak k mojí Dr jeste aby me videla jeste kolem toho 36-37 TT
jinak hrdlo je porad stejny, nic se nezmenilo, takze snad vydrzime do terminu.. rikala pani Dr, ze by myslela do konce srpna, ze uz tu bude Bobickovi krasne busilo srdicko
:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
27. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
No holky, kde jste všechny :sweat_smile: :confused: tady to nějak upadá, ne...

@handm Super, že kontrola dopadla dobře :slight_smile: a streptokok se vyléčí, neboj.. má to plno maminek.
Už se ti to krátí, to je super :dizzy_face: :dizzy_face:

Marciiii, a co vy? Co Vojtíšek, dlouho jsem Vás neviděla ani na FB.

Jani, super, že malá tak pěkně roste atd. jen tak dál.

U nás je všechno v pořádku, malá roste jako z vody... foto mám na FB, tak kdo bude chtí, může si do IP napsat o jméno atd. a já si ho tam potom přidám a fotečky uvidíte :slight_smile:

Mějte se kočky a pozdravujte ty svoje miminka, páááá
2. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@lucka.adis já sem poctivě chodím načumovat a psát novinky, ale trpím tu většinou samomluvou :slight_smile: ale chápu to, až bude mimi na světě, taky myslím, že na net nebude čas ani chut.. navíc jak jsme se přestěhovali, tak mám spoustu práce kolem.....-)
2. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@handm už se ti to krátí, víď? Ty týdny naskakují jako divé :dizzy_face: No já mám spoustu práce s Moničkou, do toho stavíme, takže nevím, kam dřív skočit. A na práci jsem se taky nemohla vykašlat. Naštěstí mi mamka chodí každou středu hlídat, stejně ale spoustu času prokecáme :grinning:

@lucka.adis já na FB nechodím, tak když tak můžeš hodit nějakou fotku sem. Koukala jsem, že už dáváš příkrmy, to jste začali docela brze, ne?

A Marcik je ještě asi na dovolené. No to se někdo má :dizzy_face:

Přikládám foto :dizzy_face:
Jak jsme poprvé pásli koníčky, jak krásně spinkáme, smějeme se a koukáme. A taky jedna s maminkou. A ta v té osušce, to tak zaujatě kouká na TV :grinning:
2. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.