• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Jo a v pátek jsme byli na kontrole. Monča měla přesně 3 měsíce a už vážila 4705 g a měřila 55 cm. Už je to velký cvalíček. A jinak vše v pořádku. Ještě jednou na kontrolu ve čtyřech měsících půjdeme a v září na očkování :fearful:
2. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
@jani80 Ne, ne... příkrmy jsem nedávala vůbec brzo. Malou nekojím, takže jsem mohla už od ukončeného 4měsíce, kdybych kojila, tak také můžu, ale vetšinou se říká kolem toho půl roku, ale záleží to na maminkách :wink:
Jinak pěkné fotky, Monča roste jako z vody.
2. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky berušky hlásím návrat s dovči :wink:
tak jsem si vás pročítala zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hani super že se malej drží v bříšku jen tak dál tam mu je zatím opravdu nejlíp a dortík určitě moooc ocenil :slight_smile: baráček nádhera kuchyň super nějak už jsem to nestijhla před dovčou napsat :sweat_smile:
toho streptokoka jsem měla taky tak neboj bude to v poho mě ho na víc zjistily 14 dní před porodem a malej to nedostal antíky to stačily za 14 dní vyléčit :grinning: Takže ty máš ještě hafo času :slight_smile: Jinak jsem od tebe pozdravovala Údraž a Rejzíkov ju :wink:
Jani Monička je nádherná koníčky pase ukázkově :grinning: a spolu vám to moc sluší je vidět že jsi šťastná maminka :grinning: :grinning: :grinning: a taky konečně víme jak vypadáš :grinning: :grinning: :grinning: usměv je super vid ten náš už se řechtá ne celý kolo a na dovolený jsem musela koupit velikost 74 pyžamo a má ho tip top se zněj zblázním s čahouna :sweat_smile: :confused: prostě mi zněj za těch 14 dní vyrostl :confused:
Lucí byli jsem na dovče myslím že jsem to na FB psala :dizzy_face: ale nejsem si jistá mi se máme fajn s Vojtíškem dovču si užíval a tu zněnu vzduchu zvládl skvěle jen první dva dny byl víc spavej a trošku kňoural ale to spíš bych řekla kvuli zoubkům co vy už mate zuby venku?????
Mějte se hezky kočky pozdravujte miminka i to v bříšku :wink: až bude chvilka dám sem fotky s dovči zatím páááá

Jooooo nevíte jak dopadle Free s malou????jestli už má tu operaci za sebou???? Kdyby jsi nakoukla moooc držím palečky Freee
2. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoooj, holky!! Tak po dlouhé době jsme se tu potkaly všechny krom Fre! Taky jsem na ni myslela, snad jsou s malou v pořádku a všechno Dr spravili...:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

U mě zatím nic nového, snažíme se odpočívat, ale už to trošku flákáme :slight_smile: I když ležím docela dost, na své poměry, snažím se třeba aspon každou druhou hodku si lehnout na chvilku :slight_smile: K DR jdu až 10/8, tak snad ještě bude všechno ok!! Konečně jsme doléčili ty kvasinky hnusáky, tak snad už pak "jen" ten streptokok...a bobisek bude v poradku...
Snad mám všechno připraveno a kdyz ne, tak holt to budu dohánět pak... ještě mě čekají tři tašky od bratrankovo ženy u našich věciček a musím koupit příští týden ke tchýni cestovní postýlku a domu do obýváku abych měla bobistu na očích....košík nemáme, tak to budu řešit tak...:slight_smile:

Marci, to je super, že jste si dovču užili!! A malej už je tedy kus chlapa!! Když ti za 14 dni vyroste z pyžamka!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a děkujeme za vyřízení pozdravů, my na jih jedeme jště tenhle víkend, asi poslední pořádný výlet před porodem :slight_smile:
Luci, malá je taky pěkný čertisko.. a na FB na vás kouknu přes manželovo ucet, tak se kdyztak nevydeste .-):slight_smile::slight_smile:
Jani, malá už je taky krásná velká holka!:slight_smile: Sluší vám to na fotečkách, spokojená štastná rodinka...:slight_smile:

3. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
@handm Ahoj těhulko, budu tě muset zklamat... bohužel na můj účet nekoukneš od manžela, páč to mám všechno zkryté a veškeré fotky atd.vidí jenom ti, co je mám v přátelích :unamused: koukalo mě na to plno cizých lidí atd.tak jsem si to takhle nastavila.
Jedině, že bych si tvého manžela přidala do přátel, ale nevím, nevím... co on na to, když se prakticky vůbec neznáme.

Marcii, už jste zpět z dovolené a Vojtíšek si ji užíval, jo? Tak to je paráááda :dizzy_face: :dizzy_face:
My se na dovolenou chystáme teď v polovině Srpna, máme v plánu zase Rakousko, potom tady u nás v ČR a k tomu moři, ale to až v Září :wink: Celý Červenec byl totiž Áďa pryč, takže jsme to přesunuli.
Budeš mít nějaké nové fotečky? Jsem na Vojtíška hrozně zvědavá :slight_smile:

Jani, super, konečně tě vidíme na fotce s malou. Sluší vám to, holky.

Také by mě zajímalo co Free, jestli je u nich všechno v pořádku :pensive:
3. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@lucka.adis to neva :slight_smile: žádný stres :slight_smile: já vás budu šmírovat občas tady :grinning::grinning::grinning::grinning:
ty jo, já vám ty dovči závidím holky :slight_smile:
i když manžel dostal poukaz na lázensky pobyt za odmenu, tak jsme původně mysleli, že to zvládneme ještě před porodem ale s domečkem to nešlo, tak jsme říkali, že až bobicek povyroste a když bude všechno ok, tak si někam zajedeme v zimě :slight_smile:
3. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
ahojky
@lucka.adis jo jo Lucí bylo to fajn fotečky budou jen co bude chvilka stáhnu je ted mi volala manža dostal ještě jeden mimořádný týden volna od 12.srpna týden tak pojedem ještě dovču jupí musím něco najít snad takhle na rychlo něco splaším :frowning2: :grinning: No u nás to Švýcarsko v září asi padá páč malej to pořád nemá zahojený to TBC a není oočkovaný takže ty dvě poviný vakcíny nestihnem :angry: no neva tak ted aspon ještě ten týden :grinning: :grinning: :grinning: Fotky jsem na FB skoukla malá je super bude to dobrá něvěsta pro Vojtíška to budou dva rarášci :grinning: :grinning: :grinning: pohromadě :grinning: :grinning: :grinning:
@handm Haní neboj pak si užiješ dovči až až tak se měj hezky na jihu :grinning: jen doufám že už přestane pršet a budete mít hezky :grinning: Je supr že kvasinky jsou vyléčený a tohle už bude jen prkotina za 14 dní je strepík pryč :grinning: Jani co se týká toho košíku vubec to neřeš já v něm měla malého jen dva měsíce a pak mu byl malej od té doby je taky v cestovní postýle abych ho měla na očích a je tam spokojenej má tam prostor a muže se krásně točit :dizzy_face:
No nic kočky jdu stáhnout pár fotek na ukázku at vidíte toho čahouna tak pa pa pusu miminkum i do bříška
3. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
Pak stáhnu zbytek ted letím na cvíčo tak pa pa
3. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@handm Hani díky :slight_smile: dělá nám zatím samou radost :grinning:
5. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky!
tak se hlásím stále 2v1 měla jsem včera kontrolu, všechno by mělo být v pořádku, paní DR ani neříkala, že by to bylo nějak špatně, ale ani neříkala, že už by se to připravovalo... nabrala mi kultivace, výsledky mi pošle mailem, abych je měla do porodky.. a dneska tam mam zavolat, abych se objednala do tamní poradny atd... jinak bobista si krásně tukal srdíčkem, paní Dr se to moc líbilo..
jinak vysazuju magnesko, takže očekávám konečně taky nějaké poslíky... zatím fakt nic... na to, že bych chtěla do 14 dní rodit
taky jsme byli na instruktáži v porodnici, spíš organizačně nám vyprávěli, co kde je, jak to probíhá, co se dělá a nedělá, co s sebou, prostě všechno nám porodní asistentka vysvětlila, na videu ukázala všechny místnosti, kde jsme během porodu, co je obvyklé a ne, nám se to tedy s manželem moc líbilo
:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Tak se mějte krásně a pusu pro ty vaše zlatíčka!:slight_smile:
11. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@marcciik vítáme tě z dovolené, moc vám to na fotkách sluší :dizzy_face: taky bych někam jela,ale s malou zatím nevím. A práce je teď hodně, chceme už co nejdřív bydlet, takže nevím z které do které. Ještě že Monička je tak hodná. Směje se nebo spinká. Pláče někdy jen chviličkku, když nemůže usnout. Ani hladdy nebrečí, jenom si žmoulá pěstičku :grinning: A teď ji šíleně baví vaření. Kouká na mě vždy zvědavě z lehátka. No snad ji to vydrží, aby byla dobrá nevěsta :grinning:

@handm tak super, za chvíli bude bobista na světě. Už se moc těším na nové miminko :dizzy_face: A chcete ještě lvíčka? Spíš to vypadá na pannu, že? Před porodem ještě písni, ať můžem držet pěstičky :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@jani80 ahoj jani, ty jo, ty mas hodny miminko :slight_smile: a jak jste na tom s bydlenim, tedy?! co ted zrovna delate v domecku, co vas brzdi?!

jinak urco nejak napisu, nebo manzel, az to bude vypadat... v pondeli jdu na prvni kontrolu do porodnice, tak uvidime, jak jsme na tom.. me by se jeste moc libil lvicek prave, nejlepe jsem si to naplanovala na pristi nedeli 22/8 :D:grinning::grinning::grinning: ale uvidime co Bobista na to :grinning: termin podle UTZ jeste od toho divnodoktora, z NT mam na 31/8, podle MS az 4/9.... ale jak rikam, klidne pristi nedeli.. :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, sem už nikdo nechodí? Kdepak lítáte :slight_smile:

Hani, super!!! Už se těším, až nám napíšeš, že je malý na světe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska měla malá kontrolu u dr. i s očkováním...
.... a měří 68cm a váží 7.8OOg... jooooo a manžel včera objevil první zoubek, takže dostane na šaty :grinning:
13. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@handm no do neděle už to máš za pár :dizzy_face: A už máš sbalenou tašku? 23.8. je moje nejlepší kámoška. Já jsem 23.6. A Monička 30.4. a její Klaudinka 30.5. A to měla naplánovanýho císaře na 1.6. a TP až 5.6. Prostě její holčička chtělá být 30.jako Monička :dizzy_face: A podotýkám, že miminka jsme si spolu neplánovaly.
No nás na baráčku nebrzdí celkem nic. Trochu dělníci, ale je to tak v normě. Už máme skoro hotovo, ale ty dodělávky jsou nekonečné a čas letí. Myslela jsem, že budem bydlet na začátku září, ale vidím to tak na konec.
A jak vám se bydlí, je to podle vašich představ? A co na kontrole v porodnici, o.k.?

@lucka.adis vy už jste obříci :wink: Tak to byl zoubek bez bolesti, že? A jak malé chutnají ty příkrmy? A kupuješ nebo děláš domácí? Dneska přišel nějakej reklamní pidibalíček od Sunaru, tak jsem to taddy zkoumala.
16. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsme byli dneska v Motole na první kontrole, byla jsem tam dvě hodky, i přes objednání na 9 ale klasika, to se dalo čekat, byla jsem s tím smířená a měla dost čtení...
paní DR mě prohlédla, ani mi zatím nedelali ten monitor.. já se ho asi nedočkam.. říkala, že kdybych měla kontrakce, tak už bychom i rodili, že už je to ready a šlo by to hladce.. že hlavičku už nahmatá, naléhá krásně dole, otvírám se, tak prý " jsem zvědavá, jak dlouho vydržíte" tak to já taky doufám, že neděle to jistí! já bych totiž chtěla ještě lvíčka a krom toho je 22 a já jsem narozená taky 22, jen jiný měsíc
další kontrola přítší pondělí s monitorem v 9,30 anebo případně porod... :grinning:

akorát vám musím říct, jak mě paní dr vystrašila - nejdřív mi říká všechno tohle, jak naléhá hlavička a že to může být za chvilku.. a pak že poslechne srdíčko.. a jezdí mi tím "telefonem" po břiše a nic a nic a nic... už jsem začínala být trochu nervozni, jak se furt nic neozývalo... a ona říká, kde vás kope nejvíc, tak jí to říkám a ukazuju, tak zajela až napravo, do podbřišku a tam se schovávalo a bušilo jako blázen, i paní DR se to líbilo.. to jsem si oddychla... :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Jinak Jani anoo, taš´ku mám sbalenou, tuhle jsem to jen trochu předělala, jak to chtějí v tom Motole - ale sbalila jsem tenkrát jak jsem se začala otvírat, jak mě vystrašili v 32TT, že už chce bobista ven... takže to snad máme všechno ready.. už jsem i manželovi nachystala věcičky,c o vezme prckovi na cestu domů...

Lucii, já sem chodím pravidelně hlásit novinky :slight_smile: ale jak už jsem psala, chápu, že kolem dětí jsou starosti a radosti a taky myslím, že to pak dost omezím.. ale ted se občas doma nudím, tak tu vysedávám :grinning:
Jani, jinak v domečku je to super, ted čekáme ještě na krbová kamna, zábradlí nad schody a umytí oken :grinning: což by všechno mělo být firmama či mnou a pomocníky uděláno tento týden.. ještě nám blbi dluží stěrku v garáži, snad taky dodělají.. a čekáme na nabídku cenovou na plot, abychom mohli uzavřít pozemek a byli trochu klidnější :slight_smile: a začali rovnat terén... jinak jsme moc spokojeni a těšíme se na dalšího obyvatele!!:slight_smile:
uvidíš, taky se dočkáte brzy a všechno zažiješ!!!:slight_smile:
16. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@handm Haňulko, gratuluju ke kontrole. To srdíčko by mě taky vystrašilo, ale hlavně, že ho dr. našla :slight_smile: No toho 22. by to bylo pěkné. Tak umyj ty okna nebo běžte v soboto na dlouho procházku a ono to třeba přijde :grinning:

Já už se do nového taky moc těším. Hlavně na to, že budeme mít konečně dost prostoru na všechny moje krámy :grinning: I když jsem si říkala, že všechno přeberu a zbytečnosti vyházím. Máte Hani, vestavné skříně? Jestli jo, nemohla bys hodit foto, jak to tam máte uspořádané? My jsme si nechali udělat vždy ke každému pokoji takové komory a teď přemýšlím, jak a jaké poličky atd. Jestli třeba nejsou nějaké vychytáky na trhu.
18. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@jani80 ahooj, Jaňuli, tak prosím tě vestavěné skříně si dneska byl zaměřit pán, co nám dělal kuchyn, ale u ložnice máme šatnu a v tom systém policový z ikea.. pošlu ti do IP odkaz :slight_smile: nakreslili jsme si to sami, přišlo nám to nejlogičtější :slight_smile:
s přebíráním ti nevím, taky jsem si myslela, kolik vyházím a ono prd...:stuck_out_tongue_closed_eyes: vezmeš to třikrát do ruky a řekneš si, že je to škoda:slight_smile:

v sobotu chceme jit mrknout na svatbu jednech znamych a pojedem autem, drnca a pak prochajda a pak jsme rekli, ze pripadne budem vyhanet :grinning::grinning::grinning::grinning: jestli to pomuze :grinning: okna jeste budu umyvat, zatím mám dve :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@handm Hani, tak co? Zítra je neděle :wink: Vlítli jste na to pořádně? :wink: Pak bude dlouhá pauza, tak si to řádně užijte :wink:
No a s tím oblečením to u mě je tak nějak podobně :grinning:
21. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@jani80 tak neděle je už dneska a bobista na mě se-e jak na placák.. furt nic, hoví si uvnitř a evidentně se nikam nechystá... žádné prostocviky nepomohly... procházky, výlet, hic, svatba.. prostě nic...:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ho budu muset holt nechat, aby si vybral svůj den..:slight_smile:
a o dlouhé pauze ani nemluv... my pauzírujem od ledna.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@handm no tak to už vám těch pár týdnů ani pak nepřijde :grinning:
Předpokládám Hańulko, že jsi pořád 2v1, že? Ale neboj, ono to určitě brzy přijde. Užívej si posledních dnů volna, pak už bude jenom lítačka :wink:
23. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj @jani80, jojo, stale 2v1 :frowning2: byla jsem dneska tri hodky v porodnici na KO, dneska to tam bylo na zabiti.. nejdriv jsem cekala hodinu na monitor, pak hodinu na kontrolu... fakt peklo..
ale monitor v pořádku, i když śe bobista vrtěl, takže si zře´jmě skopnul jednu sondu,a le vse by melo byt ok...
a na kontrole me ani neprohrabla pani Dr, ptala se me na kontrakce, krvaceni atd.. a ja nic, ani tuk, tak rikala, ze me ani nebude prohlizet, jen mi osahala bricho, pravila, ze deloha je NAPROSTO klidna a ze to nevypada... a ze za tyden zas na kontrolu..
PEKLO proste, to dite si dela co chce.... jsem zvedava, kdy se jako hodla uracit
:slight_smile:
ale hlavne jestli je v poradku!!!
tak já dám zas vedět
pááá a uzivej malou a domecku.. kdybys mela fotecky, rada mrknu :slight_smile:
paaaa
23. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@handm hlavně že je bobista o.k. No a jaké vlastně máte vybrané jméno?
No fotky bych mohla nějaké pořídit. Zatím mám snad jenom jednu z venku. Jsem na takové věci malej lemplík :grinning:
23. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@jani80 tak hezky fot :slight_smile::slight_smile: jsem zvedavka :slight_smile:

jména snad máme, i když tedy jeste nejsou napsaná, necháváme si zadní vrátka otevřená :slight_smile: a to už vydržíš :slight_smile::slight_smile: snad do toho mýho porodu, kdyz uz jsi to vydrzela doted :slight_smile::slight_smile::slight_smile: at máš aspon nejaky prekvapko :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky,

po dlouhé době vás všechny moc zdravím. Ne že bych na vás nemyslela, ale vůbec nemám čas sednout si k počítači. Běhám po lékařích s malou, péče atd.
Jinak včera jsme se vrátili z Motole, Karolínka má jednu operaci očka za sebou, druhá nás čeká opět příští týden. Přes veškerou skvělou péči lékařů a sestřiček je to pro mě záhul, pro malou ani nemluvě. Po operaci byla totálně rozhozená 1,5 dne. Plakala, ztěžka papala, no mazec:(. Celkově to budeme mít náročnější, ale co bych pro své zlatíčko neudělala a nevydržela, aby ten život měla co nejplnohodnotnější a byla v rámci možností v pořádku a zdravá!!!
V sedmi týdnech máme cca 4100 g a 51 cm.
Jste hodné, že na nás myslíte. Díky moc a držte nám dál palce, abychom to zvládly.
Mějte se hezky a mimískové ať rostou a dělají samou radost!

Hani, na Tebe taky myslím, ať Ti vše dobře dopadne. Jestli budeš rodit kolem 1.9. a v Motole, mohli bychom se třeba i setkat, resp. mohla bych Tě navštívit. Já jsem na očním oddělení v modré budově pro dospělé a myslím, že nad námi je porodnické a novorozenecké oddělení.
24. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@frezie79 Ahoj, tak hlavne ze se mala z toho jakz takzt vzpamatovala a ty snad taky a uz bude jen lip!! je jasne, ze ji chces vsechno splnit, aby mela zivot jak si zaslouzi, snad uz to bude jen lip!!!
drzim moc palce, at krasne dal roste a uzdravuje se!!!!! jste sikulky, jak to zvladate!!!

JInak já mám termín podle UTZ 31/8 a podle MS 4/9 tak je fakt mozne, ze bychom se tam potkaly.. protoze rodit budu urco v Motole... je to ta hlavni budova, modra, uzel A :slight_smile: takze kdyby to vyslo casove, poslu ti cislo na mobil do IP, a muzes se ozvat, nebo posli tvuj.. ale zalezi na nasem bobistovi, jak to vidi on :grinning::grinning::grinning::grinning: zatim vubec neposloucha... a furt ceka v pupiku nevim na co :slight_smile:

tak paaa a drzte se s karolinkou!!!!
24. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
čau berušky,jsme v pohodě akorát mám rozbitej pc tak píšu od ségry. Až bude pc ok ozvu se pusinku miminkum a jednu bobistovi do bříška papa
25. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, omlouvám se, že nepíšu, ale nevím kam dřív skočit... malá začíná pomalu lozit a všechno zkoumá, takže ji nemůžu skoro ani minutu nechat samotnou na puzzlíkách (hrací deka) :grinning: :sweat_smile:
Už máme dva zoubky a roste nám třetí.. je to sranda, podle Adíska vypadá jak veverka :dizzy_face: no a když už jsme u toho, tak Áďa jde už poslední rok do školky... příště nás už bude čekat 1třída, hrozně to uteklo.

Free, moc na vás myslím a držím palce, aby to bylo všechno v pořádku!!!

Jani, přidej nové fotečky maličké, ať se můžeme pokochat :wink:

Hani, ty ještě nerodíš :confused: :sweat_smile: :grinning: držím palce a také na tebe myslím. Určitě to všechno zvládneš na jedničku...

Přidávám pár foteček... budu si mazat Album, ohledně jednoho člověka, který je zde na MK a nerada bych, aby mi nakukovala do mého soukromí.
Takže bych byla i pro, aby jsme udělali soukormou skupinku... teda, pokud vám to nebude vadit.
25. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
..... ty fotečky jsem fotila já, novým foťákem, se kterým se seznamuju třetí den :wink:
25. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lucka.adis ale fotíš moc hezky. Máš už s malou zábavu, že?

@marcciik už se těším, až budeš zase zpátky na pc. Rychle si pořidte novej. Ted jsem koukala mají krásnej notebook v akci v Makru za 10 tis.

@handm ty už rodíš, ne? že už jsi tady tak dlouho nebyla. No na jméno se těším. Já jsem byla ve středu nakupovat, ale do té ikey jsem nakonec nedošla. Už nezbyl čas. Ale apsoň máme s moničkou oblečení na podzim :grinning: Tak tam skáknem asi i s přítelem.

@frezie79 moc držím palce, ať to zvládáte co nejlíp. Musí to být náročné. Ale hlavně, že to pomůže. a pak už si budete jen užívat.. A váha moc pěkná :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky, jsem furt tady jako Kindervajíčko..:slight_smile::slight_smile:
já se ohlásím, až bude se něco dít!!.-)
27. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.