• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
@handm A já si myslela, že malej bobista už se dere na svět :slight_smile: no ten nás teda napíná.
27. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
@handm Hani, tak co? Už jsem nervózní. Dnes máš termín, ne?

My jsme byli dnes u Dr. Kontrola proběhla v pořádku. Monča váží 5340 g a měří 57cm. I když myslím, že ji centimetřík ubrali. Paní dr. poznamenla, že je moc sympatická :grinning: Ale nějak jí to znavilo, protože co jsme se vrátili, tak vytuhla a spinká pořád. A to už má čas jídla. Asi je to i tím hnusným počasím. Já jsem taky unavená.

Holky, já chci babí léto. Užít si procházky s kočárkem a ne ten hnusnej vítr a déšť!
30. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@jani80 ahoooj, tak jsem zas tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zpátky z porodky a kontroly a nechtěj mě tam...¨:stuck_out_tongue_closed_eyes:
pani dr mi zopakovala, že se to tam kráááásně chystá, hrdla už jen zbytek a že kdyby přišly pravidelné kontrakce at na nic nečekáme a přijedeme... tak jí říkám, paní Dr to jste mi říkala před 14 dny taky a ona, no jo.. tak jen ty kontrakce... a já zas, že skoro nic, že tedy v noci malinko, ale prd.... a ona, že tedy za týden na kontrolu a monitor a já, že ne že bych jí ráda neviděla, ale že už nechci a ona, že si myslí, že už nepřijdu... a že se třeba uvidíme na sále...
no tak jsem zvědavá...¨ :grinning::grinning::grinning::grinning:

Malá MOnča je šikulín, jak hezky nabírá a roste, když tak chvátala na svět :slight_smile:
tady je taky kosa, kolem 13 stupnu, ale aspon sviti slunko ted, takze opticky je to teplejsi, jenze to zas vyvazuje vitr studeny, takze to vypada, ze je zima.. blazinec, proste...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já se zas ozvu, az bude neco noveeeho!:slight_smile:
paa
30. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@handm Hani, ono to přijde, neboj. Hlavně, že je všechno v pořádku. Hlavně než pojedeš do porodky, tak sem písni, ať můžu držet palce :wink: Stejně i to rození je krásný, uvidíš, až poprvé uvidíš toho bobíška. Já na to moc ráda vzpomínám. A dělali ti váhový odhad? Ať víš, jakého macíka budeš rodit?
30. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@jani80 já vím, že ven prostě musí, jen je to nekonečné čekání...!!:slight_smile::slight_smile: Manžel písne, je zaúkolován..:slight_smile:
váhový odhad nemám žádný, naposledy z UTZ 32TT.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vůbec nevím, co mě čeká :slight_smile: bude to překvapení nadruhou...:slight_smile:
30. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@handm já už se tak těším :dizzy_face: když si vzpomenu, jak jsme si tady psaly před rokem a přes všechno špatné, co nás na začátku potkalo už tady brzy bude další krásné miminko :dizzy_face:
30. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky! tak ten náš prcek furt nic.. oba termíny podle UTZ už prošvihnul a ted cekam tedy kdy si vzpomene...:stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mám termín 4/9 podle MS.. tak uvidíme, jetsli do té doby se rozmyslí...

@jani80 je to tak... před rokem jsem zrovna byla čersvtě docela po revizi a smutnila... tentokrát to snad už dopadne dobře!!!:slight_smile:
hrozně se moc těším, na prcka, jen už aby vylez...:slight_smile:
tak pááá, já se zas ozvu, nebo třeba manžel :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@handm Ahoj Hani, pořád na tebe myslím. Tak snad už brzy :wink:
2. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz
@jani80 to si moc hodná, ale jemu se prostě ven nechce :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
3. zář 2010 v 08:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že ses začala otvírat už tak brzy. No nakonec budeš přenášet. Hlavně se hodně namáhej a s manžílkem sexujte, ať nemusíš na vyvolání. To je prý většinou opruz. Ale v porodnici berou většinou termín dle MS, tak to máš ještě skoro 14 dnů čas. Už máš umytý okna a navařeno do mrazáku? :wink: Po porodu to s tím vařením není valný a zároveň musíš vydatně jíst kvůli mléku. U nás to naštěstí vyřešila mamka. Ještě teď mi sem tam vaří, ale to spíš proto, že tady máme stísněné podmínky. Jinak už máme hotové podlahy. Už je stačí jen nalakovat, tak právě vymýšlíme barvu. A pak už jen smontovat kuchyň, obložit koupelnu a WC, zapojit elektriku a bydlíme :slight_smile: V říjnu už na 100 procent.
3. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
@jani80 přesně, jsem to tomu zloduchovi do břicha říkala, že v 32TT se dere ven a najednou se mu nechce... dneska máme třetí termín, tak jsem zvědavá, jetsli si vzpomene, že by vyrazil.. ale jelikož se mi nic neděje, tak pochybuju..
doma dělám co se dá okna dávno umytá, asi to vezmu ještě jednou, namáhám se taky, sex jsme zkoušeli... a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě je umanutej...
:slight_smile:
měly jsme se potkat s Frezii v motole, byly s malou na operaci, ale to už nestíháme nejspíš, protože včera jsme si psaly, že je v neděli už snad pustí domu, ze by to vsehcno mělo být u malinké v pořádku!!! tak aspon něco!!

navařeno něco mám od tchýně, ale nějak to bude... já tohle moc neřeším, navíc manžel bude doma a on rád vaří!:slight_smile:
navíc tvých zmíněných 14 dní rozhodně nehodlám přenášet, protože se bojíám aby nebyl pak moc velikej... kvůli těm mým kyčlům.... abych ho vůbec vytlačila...:slight_smile: každopádně musím v pondělí na KO se s Dr domluvit...

moc držím palce s dodělávkami na domečku!!!! ten konec jde hrozně pomalu, ale už se vám to taky blíží!!!!

tak zatím pa a měj se!!
4. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
@handm Hani, tak to je fajn, že u Frézie je všechno v pořádku. Všem přeju hlavně zdravý miminka, to je nejdůležitější. Pak všechno ostatní.
A copak? Máš úzkou pánev? Jestli jo, tak si nech změřit, jestli se ti malej do ní vejde, aby pak nenastaly nějaké komplikace. Jsou to pak šílený porody. Jinak to,že bude bobista vážit více, toho se vůbec neboj. Hlaní je, jak má velký průměr hlavičky, porodit tělíčko i s faldičkama už je brnkačka :wink: Monča měla hlavičku 32cm, takže jak některé donošené děti. Akorát ještě neměla žádné špíčky, proto vážila málo. Ják si na to vzpomenu, takové malinké nic. Teď mi přijde, že už je pěkný tlustínek :grinning:
4. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu kouknout, jestli tu není zpráva o miminku a ono ještě nic :sweat_smile: Haňulko, ten si teda dává na čas. Třeba čeká na hezčí počasí :wink: snad to budeš mít už brzo za sebou a půjde to jako po másle.. hlavně dejte potom s manželem vědět, ať víme :wink:

Držím palce!!!!!

Jani, super, malá má krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face: a co nové fotečky? Budou nějaké?

Free, držím palce, aby jste to s malou zvládli a byla zdravounká, beruška malá :dizzy_face: !!!!!

U nás všechno při starém... malá je pěkný raubíř a dohromady s Áďou je to fakt sranda :grinning: :grinning: hodně na něho dá, takže se fakt doma nezastavím.
Dneska máme návštěvu, tchánovce... jsou z malé úplně paf a o Áďovi ani nemluvím :slight_smile: akorát nevyšlo počasí na kočárkování po venku, děda se moc těšil, ale nedá se nic dělat.
Zítra jedeme pryč a za 3týdny odjíždíme na prodloužený víkend, už se moc těšíme a doufám, že najdeme i nějaké houby. Jedeme ze sousedama, takže bude legrace.
Malá bude v krosně, bude to její premiéra.... jsem na ni fakt zvědavá.

No nic, jdu za nimi... a snad přestane pršet, ať můžem aspoň do cukrárny.
Mějte se krásně a já se zase určitě ukážu.

Jooooo a co je s Marcii???? :confused: nestíhám vás dočítat...
4. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahooj, tak jsem tu :slight_smile: a ještě zřejmě nějakou chvilku budu :slight_smile:
mrzí mě to, ale stále nemám jiné zprávy :slight_smile:
nález stále stejný, zbytek hrdla, na prst volně, hlavička naléhá, ale chybí nám ty kontrakce :grinning: no, co já bych za trochu bolesti dala...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže kontrolní monitor ve čtvrtek a pak případně kontrola v pondělí zas

říkala jsem jí, co tak UTZ abychom věděli nějaký odhad velikosti,ze podle posledniho UTZ z 32tt to bylo 1750g a ze se kvuli kyclum bojim obříka, když už přenáším-.. tak na to mrkla a prý, kdepak, to bylo i menší, takže to by mělo být v normě...
a pak já, jak dlouho mě necháte přenášet.. a ona - my tohle nebereme jako přenášení, když přijdete ještě v to pondělí, tak to začneme řešit, ale těch 10 dní po termínu je úplně normální... to je fakt hustoles...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

taktže prozatím toto, až budu moudřejší, ozvu se vám zas, kočky!!
zatím se mějte krásně, pááá
h
6. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
Jé Hani, pořád nic? To není možný. Je vidět, že bobistovi se u tebe líbí :grinning:
9. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
@jani80 ahojky, kdepak.. zrovna jsem se před chvíli vrátila z monitoru.. všechno je v pořádku, na kontrolu v pondělí, jako obvykle...:slight_smile: kdyby se tedy nic do té doby nestalo...:slight_smile:
evidentně se tam má skvěle, akoraát nechápu, proč se tedy chystal už v tom 32TT :grinning::grinning::grinning::grinning: s ním asi tedy bude výprava, až někdy někam pojedem :grinning::grinning::grinning:
co Ikea systém?! máte?!:slight_smile:
a co Monča?!
9. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@handm ale hlavně že je všechno o.k.
Monča právě spinká a já čekám, kdy se vzbudí na jídlo. Je to zltíčko. Vůbec nepláče, kouká na hračky, směje se nebo spinká. Jenom večer než usne je to trošku boj. Nemá ráda dudlík, takže si vždy cucá paleček a u toho usíná. Jenomže když si ho do té pusinky nedá, tak se trošku vzteká. V noci si na jídlo vstává jak jí napadne. Někdy dvakrát, někdy jednou. Zrovna dnes jedla večer v 8. Pak ve 3 a ráno v 7 jsem ji musela vzbudit, protože jsem potřebovala odejít něco zařídit.
Do Ikey jsem zatím nedošla. Byla jsem v tom shoping centru, ale jen po nákupech (musela jsem si trošku obměnit šatník. Nějak se pořád nemůžu vejít do oblečení před těhu. No kdo ví, zda se ještě někdy vejdu. Měla jsem velikost 36 a to při kojení a chutích přetrvávajících z těhotenství není tak lehké. Ale mám 38, tak to ještě není taková hrůza.)
A stejně jsme tam byly jen s mamkou a Mončou, takže příště tam zajedem s přítelem. Ale asi tam určitě něco do těch šaten nakoupíme. A chci ještě taky chvíli počkat, aby dostali zimní dětské oblečení, ať zas můžu utrácet :grinning: Mají tam roztomilé věcičky na ty prďolky :dizzy_face:
No nic, Monča už se během psaní tohoto příspěvku stačila najíst a trošku se vyblbnou, takže půjdem ven. A tam zase bude spinkat :slight_smile: Už neprší, půjdem na delší procházku, ať se taky trochu vyvětrám.
9. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Ahojky kočky, jdu kouknout co Hanča a vidím, že je pořád ještě 2v1... no Haníííí :sweat_smile: :sweat_smile: normálně, ty jsi super inkubátor, když se malému nechce ven.
Hlavně ať je všechno dál v pořádku a máš prcka za chvilku u sebe. Pořád na tebe myslím a držím palce!!!!!!

@jani80 ty máš ale hodné mimi, když ani nepláče :slight_smile: to my nepláčeme, jenom se chvílama vztekáme, ale většinou to je skrz to, že se ji něco nepovede hned na první pokus :grinning: :grinning: jinak je to andílek s ďáblíkem v těle.
Máš nějaké nové fotečky, aby jsme mrkli na fešandu?

Holky a co Marcii? Nevíte o ní něco :confused: ??

Free, jak jste na tom a co malá? Myslím na Vás!!!
9. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj, já jsem tu stále a stále 2v1 :slight_smile::slight_smile: no jo, jsem inkubátor a kindervejce a vůbec exot :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondělí mám jít na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli si to dítě to rozmyslí, anebo půjdu na kontrolu...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucka.adis taky doufám, že je všechno v pořádku, snad mu tam nic nechybí, když se tam tak vyvaluje :slight_smile:
jestli si vzpomínám dobře, marcik psala, že jim blbne net...:frowning2: ale snad je jinak vše v pořádku!!!

@jani80 máš fakt zlatou holčičku.. :slight_smile: a 38 je krásná velikost, t ak nepanikař :slight_smile:
10. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@handm Hani, tak co kontrola? Užžžžž? Já vím, že 38 není taková hruzů na papíře, ale já si připadám jako velryba :grinning: Jo a Monička je fakt úžasná. Přeju Ti ať je bobíček taky takovej hodňoučkej.

@lucka.adis ahoj, ty jsi taky rozlítaná. Ale s dvěma dětma se vůbec nedivím. Nových foto mám spoustu, ale nějak nemám čas je doházet do alba. No možná tento nebo příští týden budu mít více volna. Ale zase plánuju spoustu návštěv, tak uvidíme. A Marcík má pokaženej PC nebo net. Něco takovýho. Ale už mi taky tady chybí.
13. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
@jani80 dneska v 11,30 kontrola.... tak vydrz:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
13. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
@handm No to snad nééé, ty jsi ještě tady :grinning: :grinning: šup do porodnice na porodní sál!!!!

@jani80 Ahoj, no mám to trochu víc rozlítané, ale co nadělám :slight_smile: aspoň se nenudím :grinning:
Dneska má synátor fotbalový trénink , do toho musím zajet do Hornbachu atd. takže dnešek nám celý zaneprázdněný.
Těším se na fotečky, malé Monči.
Když se teď tak mrknu na zem, kde se na puzzlíkách válí ta naše dračice a piští na hračky, tak si říkám, že to není ani možný, že byla malinkaté miminko, které se mi vlezlo do břicha... no, i když až tak malinká nebyla, že :grinning: :grinning:

No nic, začíná ty puzzlíky rozebírat, takže pádím za ní :slight_smile: mějte se krásně a tobě Hani držím palce!!!
13. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj kočky!
takže monitor ok, všechno je naprosto v pořádku... :slight_smile: pak poradna a nakonec už "riziková" doktorka.. tak prý, co s vámi - a já už říkala, že cokoliv :grinning::grinning:
tak dr říká, ok, já budu hnusná a udělala mi Hamiltona, že jsem málem skočila dolu z toho křesla... :slight_smile:
a prý mám tak krásný nález... hrdla zbytek a na dva prsty. tak jí říkám, že to takhle mám už tři neděle a skoro i déle... no, tak každopádně říkala, že bych mohla krvácet po tom Hamiltonu, tak zatím jedna kapka, tak nevím... a že bych měla porodit dnes nebo zítra a když ne, ve středu v 7,15 nástup na indukci...
tak uvidíme, no...
zatím se mějte krásně holky a manžel vám kdyžtak napísne.. kdyby se něco dělo :slight_smile:
paaa
13. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@lucka.adis a už Verča sama sedí? Případně od kdy?

@handm Haňule, tak aspoň někam jsi pokročila :wink: Moc Ti přeju, a´t to přijde samo. I když i to vyvolání se dá zvládnou. Holt je to pro zdraví miminka. To člověk vytrpí všechno. Na porodní sál si hlavně nezapomeň vodu, i pro manžela. Já jsem měla šílenou žízeň, ale jak jsem zvyklá na neslazené minerálky, tam jsem měla hroznou chuť na sladkou (tu pije přítel, tak naštěstí byla k dispozici) Ono se říká, že může partner zajít vše koupit, ale kantýny v noci většinou otevřený nejsou a hlavně samotné by ti tam bylo smutno. Na jídlo jsem třeba já vůbec neměla chuť a to jsem skoro celý den nejedla. Ale po porodu jsem měla hlad šílený. Naštěstí mi nechali snídani :grinning: Takže mooooooooooc držím palce, kdybychom se náhodou potkaly až za pár dní. A manžel a´t písne. už se nemůžu dočkat :dizzy_face:

P. S. Monička má odpolední siestu, tak mám taky klídek. Už jsme byly na dlouhé procházce, ale nakonec začalo trošku pršet, tak jsem šla raději domů. Nechttěla se mi vytahovat pláštěnka, protože to jsem udělala v sobotu a dnes jsem ji nemohla složit do toho originál pidi pytlíčku.
13. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
Jdu kouknout, jestli už Hanča porodila a zatím se tu neukázala, tak že by :confused: ???
Držím ji palce!!
14. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tak dnes tady Haňule nebyla. Že by už byla konečně v porodnici? :grinning:
To naše poslední miminko si ale dává na čas :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
... jdu mrknout a ono ještě pořád nic :sweat_smile: :fearful:
14. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
autor
@jani80 Tak jsem to vyčetla na jiné diskuzi...

Tak jsme máma a táta narodil se dnes 14.9. ve 20,38hod. jmenuje se Marek,váží 3890g a měří 53cm a je nádhernej!

Hanííí, veliká gratulace k chlapečkovi! A že si teda dal na čas, kluk jeden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj, tady je to "m" z handm Přidal jsem do fotoblogu pár fotek našeho Marečka (http://www.modrykonik.cz/fotoblog/handm/album/treti-pokus/5527830/). Byl to opravdu moc šikovný bobista, jel krásně jak měl a ani se v poslední zatáčce nepřevrátil Má statečnou a šikovnou maminku, která to z přehledem zvládla. A tátu, pro kterého to byl neuvěřitelný, nejkrásnější zážitek v životě. V porodnici byli všichni moc milí a hodní, krásně nám pomáhali. Nakonec, když doběhl porod před námi, jsme zůstali sami a měli jsme vlastně krásné soukromí. Ty první hodiny po porodu byly nádherné. Marek je kluk jako buk a umí krásně zakřičet. Moc vám všem tady za sebe i za Haninu děkuju za gratulace i to odpolední fandění, které mě teď, když jsem to četl, opravdu upřímně rozesmávalo. Těším se, až je budu mít oba doma, Hanička se vám pak určitě hned ozve. Mějte se!
15. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky,

nemám vůbec čas sem skočit:(. Moc vás všechny zdravím a hlavně Hanči, Tobě blahopřeji k narození Marečka! Konečně ses dočkala:slight_smile:. Škoda, že jsme se v Praze minuly, ale to nevadí, hlavně že vše dopadlo dobře a malému přeji hodně zdravíčka a ať roste jako z vody a dělá vám jen samou radost.

My máme za sebou obě operace očiček (i napodruhé to byl řádný záhul, malou to totálně rozhodilo, je citlivá a bojí se, pro mě to bylo náročné jak psychicky, tak fyzicky - bobek moc plakal, takže jsem ji musela skoro pořád nosit), snad se vše povedlo a Karolínce to pomůže. Teď nás čekají kontroly a hlavně stimulování zraku. Budeme nasazovat kontaktní čočky, z čehož mám děsnou hrůzu, takovému mrňouskovi. To bude zase breku:(.

Jinak si myslím, že malá prospívá, váhu odhaduji něco kolem 5 kg, ale zlobí nás bříško a prdíky, tak snad se to časem zlepší.

Mějte se hezky a zase někdy, pa!
15. zář 2010 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.