• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
@handm Haňulko, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem šťastná s Tebou a trošinku závidím. Ty okamžiky po porodu jsou opravdu nádherný. Moc moc moc gratuluju k Marečkovi.

@frezie79 jste šikuly, že jste to zvládly. Držím palce ať už má malá očička v pořádku.
15. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj, zase "m" :o) Ještě něco málo dnešních fotek... http://www.modrykonik.cz/fotoblog/handm/album/treti-pokus/5530985/ Je to šikulka :slight_smile:
15. zář 2010 ve 23:37  • Odpověz
@handm Hanííí blahopřeji moc moc moc mareček je nádhernej :grinning: :grinning: :grinning: tak už jsem všichni ŠTASTNÝ MAMINKY TO JE SUPR :grinning: Moc blahopřeju i tatínkovi :grinning: Jinak už mám konečne Pc holky tak si vás postupně dočtu a budu regovat a dám i pslední forto Vojtíška ale nejdřív nejdřív musím vybrat prac.emaily je jich požehnaně tak se mějte pusu mimnkám pa pa
17. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@handm Haňulko,krásný fotečky. Marečekovi to jméno sedí. Moc s k němu hodí. A má krásný vlásky :slight_smile:

@marcciik Marci, vítej. No konečně. Co novýho? Co všechno vám očkovali? I ty pneumokoky? A necháš i rotaviry? My jdeme v říjnu, tbc v září ještě nebylo zahojený, ale už se mi to zdá pěkný.
17. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahojky Jani
Klasiku hexavakcínu a Prevenar 13 rotaviry jsem nedávala i když jsem o nich nejdřív uvažovala ale už takhle je to velká zátež na to malý tělíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jdeme 27.9. na druhou dávku už ted se děsím další reakce :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak novýho nic akorát jsem byla ve čtvrtek poprvé v tý škole a nevím jestli to udělám je to záhul ta doktořina :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
@marcciik no té reakce se taky bojím :confused: ale ty rotaviry se prý nepíchají a jsou v pohodě. Ještě to proberu s dr. No uvidíme, jestli nám to bude píchat taky najednou. Mně se zdá Monička pořád taková maličká na nějaký hnusný očkování, ale asi s tím nic nenadělám. Holt to taky budeme muset zvládnout.
Tu školu Ti nezávidím. Mně by se do toho nechtělo. Ale budu Ti držet palce. Já se zase chystám, že jak přestanu jenom kojit, po tom půl roce, že zase začnu více pracovat. Hlídat bude mamka. Ale přehánět to nebudu.
18. zář 2010 ve 22:53  • Odpověz
autor
Ahoj kočky

Hani, ještě jednou OBROVSKÁ GRATULACE K MAREČKOVI !!!! Je to krasavec :dizzy_face: :dizzy_face:
Až budeš mít chvilku, tak nám napiš průběh porodu atd. určitě jsme na to všechny zvědavé... a myslíš si, že ti pomohl ten Hamilton?

@jani80 Malá také není naočkována rotavirama... jenom tou základní co se teď dává proti těm pneumokokům. Už máme všechno očkování za sebou, díky bohu a další náš čekají až v roce :slight_smile: :wink: měli jsme jenom jednou reakci a já se ani nedivým, když to píchají zaráz a do obou nožiček :confounded:
Jinak malá nám sedí, jenom když se za něco přitáhne... z lehu na to ještě nedošla, ale snaží se :wink: a ke všemu od včera říká " TÁTA " . Je jí sedm měsíců a už volá manžela :grinning: :grinning: a mami je pro ni teď absolutně TABU :rolling_eyes: :sweat_smile:

@marcciik Ahoj kočko, dlouho jsi tu nebyla. Tak co malej, ten už musí být veliký!!!! A koukám, že škola bude těžká... ale věřím, že to zvládneš :wink: mě to také čeká, ale s tím rozdílem, že potom dostanu certifikát, že jsem přes aranžmá interiérů atd. budu dojíždět do Hradce Králové, tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
19. zář 2010 v 08:10  • Odpověz
@lucka.adis a proč jste ty rotaviry nakonec nedávali? Já jsem spíš rozhodnutá pro to je dát. Přece jen těch nemocí je dnes tolik, tak ať je co nejvíce chráněná.
Gratulace k mluvení :dizzy_face: A neboj, já mysím, že se jim prostě to táta jen vyslovuje líp než máma :wink:
A kdy začneš vozit ve sporťáku, až začne sedět? A ještě se vám do hluboké korbičky vejde. Monča je malá, tak myslím, že tam vydrží celou zimu.
A kdy začínáš chodit na ty kurzy?
20. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
@jani80 Nedávali jsme to proto, že dostala tu hexa vakcínu a k ní i proti těm pneumokokům, další dávka ji čeká kolem roku... první očkování měla ve třech mesících. A myslím si, že pokud máš dítě zdravé a nic mu nechybí, tak na co mu tělíčko zatěžovat různými očkování. Máš očkování i proti chřipce, neštovicím atd. ale já to nedával ani Adískovi. Není to nic hrozného, co by dítě ohrožovalo na životě, pokud to nenecháš zajít do extrémní situace :wink:
Jinak malá je ve sporťáku už od 4měsíců :grinning: nevlezla se nám do korbičky a je moc spokojená, protože má parádní výhled. Když neviděla, tak se pořád vztekala a zvedala :slight_smile:

Na kurzy začnu chodit od Října :wink:
20. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně jsem se sem taky propracovala :slight_smile:
pustili nás v sobotu domů, tatka si pro nás přijel :slight_smile: tak se sžíváme :slight_smile: naštěstí má manžel 14 dní dovči, tak tu bude s námi, abychom se oba a všichni tri zaběhli...

Luci se ptala, na toho Hamiltona, tak myslím, že mi fakt pomohl. Oni říkají, že pomůže jen těm, co už mají hezký nález a dole je to připravené.. jenže mě furt nešly zádné kontra, ani voda nepraskla, takže myslím, že to paní Dr popohnala...
Nakonec jsem tedy v úterý i ty kontrakce poznala :grinning:
Manžela jsem odvolala v jednu z práce, ve dvě tu zhruba byl, ještě jsme tu dobalili, mrcasili se tu a zhruba ve čtyři jsme byli v porodnici to už mi přišlo počítáním, že kontrakce jsou tak po -těch -5-7 minutách, tak mi natočili monitor a Dr že mě tedy přijmou...äle prý, že kontra nic moc, jsem si tak v duchu říkala, jak ona to může vědět no, nicméně se to rozjíždělo slušně, už jsem byla při příjmu na 4 cm... pak jsme šli na přípravu, manžel byl celou dobu se mnou, a někdy zhruba v půl šesté už jsme šli na sál.. to už jsem sotva lezla pak mi píchl doktor vodu, nicméně když jsme byli na 5-6 cm tak mě začaly brát ty moje kyčle, tak jsme se dohodli na epiduralu - byla tam super anestezioložka, hned napoprvé a uplně bez bolesti, i kdyz měla dost tezkou rpaci mezi tema kontra... no a pak uz bylo super... tedy super.. asi hodku po pichnuti epi jsem byla na 8 cm a asistentka volala na dr, ze rodime no a pak jsem nekolikrat zatlacila, myslela jsem tedy, ze se mi z tlaceni rozskoci hlava ale pak uz najednou byl malej venku.... nastrih mam, ale pry malinkej, mnohem horsi mi ty prvni dny po porodu prisla pr.el..
udelali mu vsechny testy, manzel sel vsude s nim, kontroloval ho, pak maleho dali me na bricho, a pak do inkubatoru dopect... pak jeste placenta a vysivani... jo a byla tam medicka se zaucovat, uplne super, mila.. ale vsichni byli na tom sale uzasni, Dr i porodni asistentka, fakt pomahali,. chvalili, vsechno super....
jako neni to prochazka ruzovym sadem, ale je to nadhera, ten vysledek...

zacaly nas trapit prdiky, coz v porodnici tolik nemel, tak musím vyzkoumat jídlo, co mu to dělá, ale jinak v noci spí krásně, na jídlo ho zatím v noci musím budit.. ríkala dr aspon ten v zacatku, aby hezky pribiral, v porodce se dost spadnul, ale ted uz se nam to mliko rozjizdi, tak snad bude nabirat krasne... vcera jsme doma prvne koupali, to byl rev, a dneska byli u DR dětske, tak vse by mělo byt OK a hezky uz zase pribral :slight_smile: už se blizime porodni vaze :slight_smile:
jinak je fakt neuvěritelne dlouhej :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

zkusim dat nejaky fotecky do alba :slight_smile: zatim se mejte krasne, ja zas nakouknu:slight_smile: paaaaa:slight_smile:

20. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahojky berušky
@handm Hani je super že přibíráte maelj je nádhernej :grinning: :grinning: porod taky nic moc co ale ty okamžiky za to potom stojí mi už uvažujeme o druhém miminku tak uvidíme :grinning: i když ten porod mám ještě živě v paměti to mě trochu zrazuje a ted ta škola no necháme to na náhodě :grinning: :grinning: :grinning:
@lucka.adis Lufcí jo měla jsem Pc doost dlouho mimo :angry: ale už zase jede na plný obrátky :grinning: no malej roste jak z vody vubec nechce sedět pořád se staví na nohy chcě běhat jsem z něj utahaná jak blázen je strašně hyperaktivní :grinning: když vydrží chvíli sedět a hrát si jásám ale jinak je to zlatíčko moje :dizzy_face: Lucí prosím tě hexa se píchá taky 3x???
@jani80 Jani co se týká toho očkovaní souhlasím s Luckou taky jsem od toho rotarixu opustila protože je malej zdravej a vytváří si obraný látky i sám tak do něj zbytečně nebudu cpát chemii Je fakt že ti to doktorka prdne na jednou do obou nožiček a tělíčko poper se i když se ten rotarix podává usty furt to bude mít v sobě a přišlo mi že tři ruzný látky už je na to malý tělíčko fááákt moc :sweat_smile: Ale je to jen na tobě kočko :dizzy_face: :wink:

Beršky jdu se zase chvíli učit ten rozbor tkání mi fakt neleze do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa pa pusinku miminkům a zase na kouknu přídávám pár nejnovějších fotek prďolky
20. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahój holky po delší době, tak si užívám doma jednak s Marečkem a jednak s manželem. Má druhý týden dovolenou a jsem moc ráda, že jsme spolu doma a můžeme všechno zažívat spolu, takže net jsme po strašně dlouhý době!
JInak Mareček je naše zlatíčko!! Sice ho trápí sem tam prdíky, tak to bojujeme pomocí kapiček, protože jsme vyzkoušeli nahřívání pytlíčku na bříško, cvičení s nožkama, masáž bříška a nic moc nepomáhalo, tak jsme sáhli po kapkách... a je to mnohem lepší.
Taky jdeme zítra na převážení k paní DR (vybrali jsme moc dobře!!, jsme spokojeni zatím moc u ní), posledně Mareček moc nepřibral, tak si nás pozvala znovu radši. Tak doufám, že baštil ted líp, museli jsme budit častěji na jídlo, abychom to dohnali, v noci on by chrněl, ale teď už se sám vzbudí i dříve, než předtím.... zato nám přijde, že s ehrozně protáhnul.. dneska jsem vedle něj dávala metr a podoma jsme naměřili 56 což by bylo o tři cm víc než v porodce! Jo a dneska máme dvoutýdenní narozeniny, což je neuvěřitelný... že je to teprve dva týdny!!! nám přijde, že je tu odjakživa!!

marci, moc držím palce se školou, obdivuju.. mě se šéfka tuhle mailem ptala, jestli bych zacala rpracovat, tak jsem si říkala, jestli nespadla z visně!:grinning::grinning::grinning:
Luci, Jani, holky jsou fešandy!!:slight_smile:):slight_smile::_)
tak zatím se mějte, já se zas objevím!:slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz
@marcciik děkuju za rady. No asi od toho rotarixu fakt ustoupím. Jak jde učení? Držím palce a máš můj obdiv :wink: Chtěla jsem se zeptat jestli už přikrmuješ a když tak čím a jak? Já už to začínám studovat, tak jsem ráda za nějaké rady.
1. říj 2010 v 11:50  • Odpověz
@handm Haňulko, toto letí, vy už máte 2 týdny. To je neskutečné. Mám pocit, žes rodila včera. Ještě k tomu porodu, proč dávali Marečka do inkubátoru? To je v téhle porodnici obvyklý? My jsme měli jen vyhřívanou postýlku a pak byla zabalená ještě celej den v kožíšku a pak už jenom svetříky. Přece jenom neměla žádný špíčky, který by ji zahřály.
A ještě něco jsem se chtěla zeptat a teď jsem to zapomněla, hlava dubová :grinning:
Jak jinak zvládáte? V poho?
Jo k těm centimetrům. My jsme včera doma měřili a Monča má 60cm :grinning: To nás za chvíli doženete :grinning:
1. říj 2010 v 11:57  • Odpověz
:dizzy_face: @jani80
ahojky Jani přikrmuji už od 6. měsíce začala jsem mrkvičkou,brokolicí ,cuketou pak mrkev s barmborem atd.,ted už dávám i kašičku, jablíčko s banánem a sušenkama baští všechno akorát na polívku mi prdí :slight_smile: ale nekupuju ty příkrmy ty nechtěl dělám mu to všechno doma a jak baští :grinning: vždycky jsem počkala dva dny po novým jídle jestli nebude nějaká reakce a taky jak pujde stolice aby neměl zácpu nebo naopak a pak pokračovala mlíčko už má jen k snídani a večer .Co se týká školy nevím no asi jsem přecenila svoje síly :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme zatím jsem byla třikrát a jsem z toho nějaká jalová :grinning: :grinning:
@handm Hani šéfka se zbláznila ne :grinning: já chodím jednou týdně tak se to dá skloubit :dizzy_face: Mareček roste jak z vody holky mi už máme 76 cm hrozný asi to bude pěknej čahoun :sweat_smile: prdíky přejdou neboj kapičky jsou fajn uleví se mu :slight_smile: lepší kapičky než se trápit nesnáším ty maminy co než aby dali trochu chemie trápí dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je moje kámoška nenachala ani očkovat prostě nešla a dneska je malému 9. měsíců a už měsíc leží v nemocnici ze 40 teplotama chytil nějaký vir na dovolený a nevědí co sním :cry: :angry:
berušky jedeme nakoupit kočky tak pa zase nakouknu
1. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
@jani80 ahoj, je to fakt neuveritelny, za chvilku je mu tri tydny :slight_smile::slight_smile:
jinak v motole davaj do inkubatoru "dopéct" vsechny myslém, aby mu nebyla zima, prostě aby ten teplotní šok nebyl tak velky... byl tam nahatej jen v plince, oblikaji je az potom na detskym oddeleni myslim...:slight_smile:
jinak zvladame docela dobre, akorat marecek ted nepribiral... jeste jsme se nedostali (dneska uz jo, konecne) na porodni vahu.. mareckovi moje mliko nestacilo, pribral za pet dni jen 20 gramu treba.. takze jsme museli pridat trochu umeleho.. bala jsem se hrozne, ze uz nebude chtit pak prso, ale zatim to jde.. jeden den sjme meli strikacku, a ted uz lahvicku, vzdycky nejprve nakojim, a pak zbytek dame flastickou, to co by mel dostat za den... on byl hladovy, plakal, i kdyz spinkal, ale byl protivny, cely neklidny... ted uz je to dobry, i kdyz jsem to "nekojeni" trosku obrecela...
ale porad "kojime", i kdyz malo.. nejvic porad vytahne jen 50 z obou prsou.. to je rekord, zatim.. vubec jsem to nevedela, ale dr se to nelibilo, takze nam dala vahu a zjistili jsme, ze ho trapime hlady... chudinku naseho, ale ted je moc spokojeny, tak jsem i ja...:slight_smile:

@marcik, no jo, sefka je magor drobet, ale ma starosti, odeslo ji asi 8 lidi, tak je neklidna a potrebovala by pomoc, ale ja ji rikala, ze je blazen.. urcite chci pracovat z domova, ale az na rodicovske, nikoliv ted na materske...:slight_smile:
jinak muj obdiv mas taky, neumim si to predstavit, hlaven skolu bych nechtela delat!! UZ
zajimavy je, ze ted uz asi treti nebo ctvrty den prdiky nemel, asi jak byl hladovy, tak se nic nedelalo.. kazdopadne, je to dobre, ze uz ho to - i kdzy treba docasne - netrapi..:slight_smile::slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@marcciik Marci, a to tu zelenninu kupuješ normálně v obchodě nebo nějakou bio? A ty kaše dáváš flaštičkou nebo lžičkou?
Možná jsi tu školu měla dělat později, až se malej více zabaví sám nebo ho více pohlídá manžel, ne? Teď to musí být hrozně náročné. Už jsem to psala, mně by se nechtěloteď učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No Vojtíšek je teda kus chlapa :grinning:
Ta kámoška asi není normální. Já už se na to očkování "těším". Mám strach, abyy někde něco nechytla.
2. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz
@handm Hani, s tím kojením je to teda blbý, ale než trápit hlady, tak bych taky přikrmila. A zkoušela jsi častěji přikládat, abys měla víc mlíka? Nebo zkus odsávat. Já bych raději používala stříkačku, jestli chceš ještě kojit. Miminka si rychle zvyknou na flašku a potom už z prsu od tebe nebude chtít vůbec.
2. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz
@jani80 Jani zeleninu kupuju v obchodě normálka bio ne protože bych se nedoplatila alespoň tady u nás je nehorázně předražená :angry: Kašičku jsem mu chtěla dát z flašky ale prděl mi na to je línej tahat :grinning: chlap no , tak mu jí dávám lžičkou a baští jak protrhlej :grinning: No ktý škole to je těžký chodím každý čtrtek od 7 do 15 hod to je manža v práci :sweat_smile: tak hlídá babi nemohla jsem později protože je to škola na 2 roky a musím jí mít hotovou až budu nastupovat do práce víš jelikož už je Vojtíškovi 7.měsíců budu to mít akorát hotový :wink: teda jestli jí udělám :grinning: No další nábor byl až zase v září to už bych nestihla :wink: o tom očkování mi povídej já byla celých 6. měsícu jak na trní aby něco nechytil sice má reakce špatný ale ještě jednou a má to za sebou a já už jsem klidnější. :sweat_smile: Jani vy pujdete očkovat kdy??? Váhu už na to má ne????
no k tý kámošce je v tomhle uplně vymaštěná ona mě odsoudila za to že ho očkuju je fakt pako co se týká toho a ted do mimča rvou chemie jak nas.... a nevědí co sním to se jí vyplatilo :angry:
3. říj 2010 v 15:56  • Odpověz
@marcciik děkuji za komentáře k fotečkám. No asi taky budu kupovat zeleninu normál. To je Vojtíšek šikovnej, že baští ze lžičky. To u nás, když něco dávám lžičkou, to jsou šklebíky :grinning:
My s očkováním čekáme, až se zahojí tbc. Pořád tam má červenou skvrnku a žlutej stroupek. Ale mám pocit, že se to vůbec nemění. Tak půjdem k dr. příští týden a uvidíme, co řekne. Teď čtu, že jste měli vysoký teploty. Cos dávala? Čípek? Nebo i zábaly? Já se toho očkování bojím :frowning2:
Kamáška je pěkná trubka. Chudák mimčo. To si jako neuvědomuje, že na ty nemoce, proti kterým se očkuje, se umírá? Zasloužila by pár facek. Ono je to strašně moderní být jenom přírodní, ale chce to sem tam zapojit i mozek.
7. říj 2010 v 17:12  • Odpověz
@jani80 Jani dala jsem jen Nurofen sirup :wink: je dobrej že se muže dát třeba i když teploty nemá jen na bolest co se týká očkování já se bojím pokaždé a vím proč po každý mám jinou reakci brouček :frowning2: ještě jednou a pak až v roce uf už aby to bylo za námi .No jo tbc to mi kvuli němu čekli až do toho pul roka a dneska jsem radši když vidím jak to očkování snáší jsem radši že už je trochu vetší než uplně to 3.měsíční mimi tohle vetší už zabavím že na chvíli na bolest zapomene :grinning: vlastně je vždycky celý den vysmátej ale příjde kolem 19 hod a padne to na něj k tomu ještě celodení únava a je to pak nářez :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a kolem 20hod už měl 39 teploty ještě byl pak druhý den ukňouranej ale postum dne už to bylo lepší a lepší :grinning: No jo musíme to vydržet a ty se neboj monička nemusí mít třeba vůbec žádnou reakci a bude uplně v pohodě :grinning: K tý kámošce už se nebudu vracet je blbá a dost nás to rozkmotřilo :rolling_eyes: ale je beran pořád si mele že i přes ty problémy nenechá oočkovat ani to druhý co nosí pod srdíčkem :angry: :angry: :angry: asi žádnej mozek nemá :sweat_smile: Jinak lžička u nás vítězí nejradši by i mlíčko lžičkou :grinning: :grinning: ale to má pech prostě musí tahat :grinning: protože to mlíko i když moc už nechce tak večer a ráno ho vyžaduje a hlavně ho musí pít nejmíň do roka tak vždycky nejdřív chvíli bojujeme musím mu strčit flašku nejmíň 5x do pusy než tovzdá a tahá pak vytáhne 170ml a je spokojenej :grinning: včera dostal poprvé jogurta od 8.měsíců už může tak se nejdřív moc netvářil ale na konec zbaštil pulku a poprvé dost dobrý :slight_smile:
Jinak koukám že jsme tu zůstali asi jen mi dvě co chodí tak nějak pravidelně i když chápu lucík je nevyspalá Verunka se jí ted pořád budí psala va tři ráno a pláče a Hani no ta je teprve mamka v záběhu tak nemá čas :grinning:
8. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, asi se budete divit, co tady dělám tak brzo ráno... no, byla jsem si po osmi měsících sednout s holkama tady od nás z komplexu a super. Za 14dní jdeme znovu, asi to potřebujeme, na těch pár hodinek vypnout a pokecat :grinning:

@marcciik To mě mrzí, že má malý reakci na očkování, my jsme ji měli jenom jednou a to bylo přesně tak jak popisuješ, akorát s tím rozdílem, že jsem malé dala na noc Nurofen a byl celkem klid. Teď nás to díky bohu čeká až v roce :wink:
A malá už v noci nepláče, rostou ji zoubky nahoře a všechny čtyři, takže se ani nedivým, že tak hysterčila.... chudinka, muselo ji to moc bolet :pensive: a já myslela, že je nachlazená, nechtěla jsem to pořád svádět na zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak holky, my kaši nedáváme, protože to malé nestačilo, takže dáváme na noc normálně mlíko. Stejně ho má tak 3x za den, což je tak jak má být. Jinak ho má ráno, potom má svačinu (nějakou přesnídávku s piškotama), potom má oběd (dneska měla králíka s bramborovou kaší) , odpoledne zase přesnídávka a večer mléko :wink: takže asi tak.
A nového u nás v celku nic, akorát jsem začala i fotit a snad mě to půjde a budu to mít jako koníček... no, uvidíme.

Tak já jdu spát a ozvu se dyžtka zítra navečer, až odjedou tchánovci :wink:
9. říj 2010 v 01:20  • Odpověz
autor
... naše Verůůůů, nejnovější foto co jsem fotila prosím Já...
9. říj 2010 v 01:21  • Odpověz
@lucka.adis Lucí Verísek je nádherná rozplývám se vždycky na facebooku :grinning: no to je přesný jak je každý dítě jiný ten muj prďolka zas vyžaduje kaši( tady vidíš Jani že Monička to může mít zase uplně jinak :slight_smile: ) dá si jí před koupáním to je 18:15 a pak si dá ještě mlíčko protože mi usíná kolem 21:30 je to akorát a pak spinká až do pul 7 do rána to si dá mlíčko a spinkáme do pul 9 někdy jako třeba dneska až do 11 je zlatej, je hodně spavej po manžovi taky rád spí už od miminka říkala mamka :grinning: Ale máš Lucí recht já na mlíčku třikrát za den taky trvám je pro něj duležitý jen jak jsem psala je to vždycky boj pač by nejradši všechno lžičkou :grinning: akorát na kupovaný přesnídávky mi prdí tak mu strouhám jablíčko s bánem a piškotama doma prostě mi nic neusnadní :grinning: Ježiš chudák Verísek hned 4 zoubky najednou bodejď by neplakala chudinka malá že jí posílám pusinku ju :wink: zuby jsou prostě hnus :angry:
Co se týká toho posezení ani nemluv Lucí já jdu teď v úterý a už se namůžu dočkat :grinning: potřebuju vypnout alespoň na pár hodin :grinning: No nic jdu do peřin tak pa pa
10. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz
Foceno dneska tak pa pa
10. říj 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dlouhé době, jsem tu :slight_smile:
měla jsem tu mamku minulý týden, takže jsem si užívala jí a malého, jezdili jsme na procházky atd... ted jsem tu sama, tak koníkuju :slight_smile:
tedy když bude mladý pán spát, což ted provozuje konečně.. nespal od šesti, zloduch jeden.. pak v osm jsem ho na chvilku udyndala, pak se najedl a ted chrní od deseti venku na zahradě....¨protože on je fakt zloduch a nechce spát v postýlce vůbec přes den, tak furt kočárkuje to je panoptikkum... svléknout na kojení a přebalení, a zase obléknout a navléknout do zimy aby mohl ven... a furt dokola :slight_smile:
ale aspon ze spí někde, že :slight_smile:

Jinak jsme byli na kyčlích, vše by mělo být ok, bála jsem se, aby něco nezdědil po mě, naštěstí jen procvičujeme, že má prý zatuhlé nožky, říkal pan dr! Taky jsme konečně začali přibírat, hrozně se vytáh, už má 57 cm a konečně přes 4 kilča, takže je to spokojené a hodné miminko. Prdíky nás trápí už jen občas, po delší době jsme dávali včera a dneska ráno kapičky, tak snad se to bude zlepšovat...
Taky zatím řičíme jako tygr při koupání, snad se to taky zlepší, vanička už mu za chvili bude malá, tak aby se ve velký nebál :slight_smile: no a to je snad všechno od nás, zatím!:slight_smile: za novinky!!

JInak luci to je suepr, že sis vyrazila s holkama!! taky bych někam zašla, stačilo by i kafíčko odpoledne, ale zatím nic moc, ještě mi neskončilo 6nedělí!:slight_smile: už se nemožu dočkat, až aspon pojedeme na víkend k našim nebo ke tchýni:slight_smile: prostě někam :slight_smile:
chudinka verunka, snad jí už zoubky netrápí!!!!!!!posíláme pusu

to samé Vojtíškovi a Monče, pusu a pohlazení i maminkám, co pracujou, studujou a do toho kojí a starají se!:slight_smile: !!!
zase se objevím!! mějte se krásně holky!!

přidávám dvě fotečky - jedna kočárková a jedna s dudlíkem na "půl žerdi":slight_smile::slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz
@lucka.adis jsi šikulka, moc hezká fotka. Jak ten foťák nastavuješ? že bych to taky zkusila :slight_smile:

@marcciik tak jsem byli dnes na očkování, doufám, že nebudeme mít teploty.. Vy jste šikulové, že to zvládáte i s teplotkou. No hlavně, že budou ti naši prcci chráněni. I když my jsme dostali jen hexu. Pneumokoka ne. Prý je to hodně komerční a pro miminko zbytečné. Jedině, kdyby Monča dostala zánět středního ucha, tak hned doporučuje očkovat. A za 14 dnů jdeme dávat náušničky.

@handm tak mamka Ti i hodně pomohla, ne? Mně jezdí mamka hlídat každou středu, abych mohla pracovat, ale část stejně prokecáme :grinning: Vy už máte 57 cm? My dnes 59 :astonished: A 6 kg. To nás za chvíli předběhnete :wink:
Jo to šestinedělí je celkem opruz, ale neboj, to uteče a pak už si to budete užívat. Akorát už nemá být takové teplo, tak na kafíčko na zahrádce už to nebude. Já bych si šla taky zařádit, ale za prvé kojím, za druhé většina kamarádek taky kojí nebo jsou těhu a za třetí nevím, jestli by mi nebylo smutno :confused:
15. říj 2010 v 16:04  • Odpověz
@jani80 Tak to je fajn že už jste oočkovaní :grinning: a jak to zvládla malá??? Mi ten Prevenar dali protže já hodně trpím na záněty středního ucha ještě dnes tak říkala doktorka že to většinou bývá dědičný tak radši proto :slight_smile: :wink:
17. říj 2010 v 10:17  • Odpověz
@marcciik to bych taky očkovala pneumokoka, kdybych na to trpěla.To je jasný.
Monča naštěstí to zvládla úplně v pohodě. Myslím, že jsem byla víc vynervovaná já než ona :grinning:
Jinak už asi začnu dávat večer kaše s MM. Přece jen bude mít Monča o víkendu už 6 měsíců. To budou oslavy. V pátek jdeme dávat náušničky, tak jsem zvědavá. Už teď se bojím.
A co ty a škola? Dobrý?

Holky asi nestíhaj, že,?
26. říj 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile:
já stíhám a nestíhám :slight_smile: spíš se mi moc nechce zapínat comp :slight_smile: večer jsem ráda s manželem a přes den blbnu s malým anebo něco dělám doma :slight_smile:

NOvinky od nás jsou, že jsme skončili včera 6nedělí:slight_smile: Mareček dostal velkou pochvalu u Dr:slight_smile: je aktivní, živý, zvídavý a bude mít rád lidi :slight_smile: už ted se žulí na každýho :slight_smile: Má už 58 cm a pět kilo :slight_smile:
stále kojím a přikrmuju Nutrilon, aby neměl hlad :slight_smile: v noci se budí ještě pořád 3x po trřech hodkách, ale jinak je zlatej. ani ty prdíky nás už tolik netrápí, to když máma sní květák, jako tuhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

příští týden jdeme na druhou kontrolu kyčlí, snad bude všechno ok zase!! a ja na kontriolu na Gy... sem i moooooc chce...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

očkování jsem ještě nepřemýšlela, jen tak zběžne, že asi ty pneumo taky nedám..

tak se mějte krásně, hezky maminkujte a užívejte miminka!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
papapa
27. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.