• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj, kočky! Vůbec se vy dvě nestresujte našima případama!! Koukejte věřit a myslet pozitivně!! Všechno bude v pořádku, už jste si svoje smůly dávno vybraly!!! Tak žádné chmurné myšlenky..!!!

Taky sem zajdu, jak mi budete chybět! Což koukám, už je, když už tu straším a chci si s vámi popovídat! Aspoň nám budete dávat cenné rady a informace, jak co probíhá a tak. Samozřejmě nebudem mít stejné pocity a budem pozadu, ale snad budem hlavně...!!

Jani, jak ses ptala na to otěhotnění, nám se to povedlo vlastně hned na poprvé. Vysadila jsem antikoncepci a bum. Hned jsem byla v tom! Tak jen doufám, že to nebyla jen hodně šťastná náhoda a že takhle to půjde i na druhý pokus! A že ten už vyjde lépe, až k němu dojde! Všechno zlý je pro něco dobrý, aspoň snad stihneme dostavět ten náš domeček, nebudu se stěhovat těsně před porodem a miminko naurčito přijde do nového.

Jen mě prostě mrzí to jakoby oddálení možnosti snažení, tři měsíce mi přijdou hrozně dlouhý...
V pondělí jdu k doktorce (musí se po zákroku do tří dní), tak se s ní nějak dohodnu a dozvím se co a jak.

Držte se šikulky, ať fazolky prospívají!!! Zase se uvidíme!
A spolu od začátku do konce všechno zvládneme!! :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Hani, tak to je super, že se vám to podařilo hned. Určitě jak na to zase vlítnete, tak se brzy podaří :wink: Jak píšeš, všechno zlé je k něčemu dobré. Mně se to tak vždy vyplnilo. A bylo to pak třeba ještě mnohem lepší. Ty tři měsíce se zdají jako dlouhá doba, ale rychle to uteče a na Vánoce už můžeš být zase těhulka. Já tomu taky pevně věřím. Je mi to všechno moc líto, ale musíme se od toho oprostit a myslet pěkně pozitivně. Psychika totiž hraje obrovskou roli.
6. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky přeji hezký den tak to vypadá že tady asi zustanu sama co :frowning2: no nic letím do práce podepsat papíry tak snad se zatím někdo ozve
7. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Holčiny přehlídla jsem jednu stránku :sweat_smile: já pevně věřím tomu že co nevidět budete zase těhulky MOC VÁM DRŽÍM PALEČKY !!!! protože už podle satistik jak se to povede jednou a rychle většinou to jde i na po druhý jen se na to moc neupínat. :grinning: Hani neboj tři měsíce jsou rychle pryč kdyby jsi viděla jak mě uteklo rychle těch 6 let tři měsíce fakt nestačíš ani z pozorovat :wink: MI se nestresujem vid Luci jen do nás vstoupil trošku strach tohle mimčo je moje poslední šance říkal doktor tak se fakt modlím abych to dotáhla do zdárného konce a Lucinka ta bude určitě v pohodě už má nejhorší období za sebou a velký UTZ bude určo na jedničku když je i adámek zdravej :dizzy_face: No jo Lucí už ho máš doma nebo ještě na táboře???
7. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne holky moje...

Holky, taky vám to moc přeju to těhulkovství, určitě se to brzo povede, jenom to chce klid a nestresovat se, když by náhodou došla menstruace. To miminko si vás obě dvě zase najde :dizzy_face:
Jinak určitě budu moc ráda, když za námi budete chodit a budete si s námi povídat o všem co se dá, proto jsme taky vyrobily tuto diskuzi, aby jsme tady byli všechny : Od začátku až do konce :wink:

Marcii, nejhorší období budu mít za sebou až ten příští týden, to už začínám čtvrtý měsíc podle dr.výpočtů, tak se snad do té doby nic nestane. A ty vůbec neuvažuj nad tím, že by si o miminko přišla, to se nestane..stačí se jenom kouknout, jak ti kráááásně naskakují týdny :wink: :slight_smile:
Jinak Áďu mám pořád ještě pryč, až ve Čtvrtek ho budu mít na jeden den doma a potom hned odjede ke tchánovcům :grinning: a potom už ho snad doma budu mít napořád. Se na něho šííííííleně těším.
7. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, přeju pěkný den. Sluníčko má být ještě o víkendu a pak má pršet, tak si to musíme ještě trochu užít. Chystáme se zítra grilovat a kupujeme malou bečku piva. Tak se docela těším. Po tom dlouhém půstu asi budu po jednom pivu v náladě :grinning:
Představte si, co se mi stalo. Mám takovou malou firmičku a musela jsem propustit holčinu, co měla na starost i kasu s penězi. (stěhujeme se kousek dál od Olomouce, tak by nemohla dojíždět) Normálně mi udělala za poslední rok manko minimálně 50 tisíc korun. Ještě to nemám ani dopočítané a hrozím se té konečné částky. Bylo mi z toho včera úplně špatně. Vůbec to nemůžu rozdýchat. Byly jsme kamarádky minimálně 10 let. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Chápete to? Ani nevím, jak to budu řešit. Tento týden je pro mne opravdu katastrofální. Doufám, že už se to konečně zlomí.
7. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojda,přidávám se k Vám.Sice trochu se zpožděním,ale přeci.Téma jsem objevila až dnes ,nevím kolik budu mít času sem nahlížet ,stále chodím do práce,ale občas snad jo.Mimčo čekáme 23.1.2010.Je to moje už třetí děcko,ale vzhledem k tomu že dceři je 11 a synovi 9 ,je to vlastně všechno jako poprvé. :wink: .Zatím se mějte,frčím na nákupy před víkendem.
7. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Jani, co děláš za práci... teda jestli se můžu zeptat? Jinak docela nechápu, jak ti to mohla udělat :confused: :angry:

Ahoj zezulindo, klidně se přidej :wink: budeme jedině rádi, když nás tu bude víc..
7. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj holky tak jsem se dneska nějak zasekla v práci :grinning: normálně jsem se tam zakecala až do tří.Jani to věřím že to nemužeš rozdýchat to je hnus :rolling_eyes: natož od kamarádky :angry: Mi se o víkendu taky chystáme grilovat i ta pivo bude ale já si nedám i když je fakt že na něj mám strašnou chuť :wink: Tak já to teda Lucí nechapu v jakým týdnu se teda mužu uklidnit že to nejhorší mám za sebou až ve 14??? já myslela že 12 tydnem to riziko končí :unamused: jestli se to počíta jako na měsíce klasicky tak to já se mužu uklidnit až 9.září to budu 3 měsíce od vložení :wink: tak to mám před sebou ještě pěknej kus :frowning2: Zezulindo vítám tě mezi námi :grinning:
7. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky!
Jani, to je fakt děs...:frowning2: Tak jí v tom koukej vymáchat!!! Ať si aspoň uvědomí, že takovýhle věci se nedělají!!!

Doufám jinak, že si užíváte léto, i bez pití. Já bylä ještě čtvrtek pátek doma, včera jsme vÿrazili k tchýni. Je to hrozný, nechcem to nikde říkat, jenže já nemůžu nic pořádně dělat, tak se různě vymlouváme na to, že je mi špatně, dokonce jsme simulovali mou horečku, abych nemohla jet uklízet k dědovi po malování atd.. Já jen prostě nechci, aby to věděli, tak takhle vymýšlíme.. ty soucitný pohledy by mě asi zabily. Cítím se dobře, nic mě nebolí, překvapivě i dušička je nějak uplně klidná a bezbolestná (kámoška mi vždycky říká, že mám víc vyvinutou tu rozúmovou stranu než tu citovou) - i když to samozřejmě není úplně pravda, ale prostě jsem se smířila, že to tak mělo být.

Už se jen těším, až zas budu mít ten pocit človíčka v sobě!
Pročítala jsem si diskuse, kdy se může po revizi znovu snažit, a někde holkám doktor řekl, že hned po tom šestinedělí, někde tři měsíce a někde až půl roku.. To jsem tedy zvědavá.

Luci, uplně chápu, jak se těšíš na malého. Já se vždycky nemůžu dočkat bráchovo holčičky, byli jí tři a je naprosto úchvatná. Navíc je, jako by mi z oka vypadla, když jsem byla malá, takže si lidi hodně často mysleli, když jí hlídám, že je moje, což je hrozně vtipný! A vždycky si to spolu skvěle užíváme!

A Marccik, neboj, to zvládneš! I to září už je za dveřmi..

A jak jsem psala, že všechno zlý je pro něco dobrý, tak další věc: manžel mi slíbil dovču na odpočinek, tak snad v říjnu vyrazíme opravdu na tu Krétu.. A třeba si přivezeme malýho "Kreténka" :grinning:
Krásný víkend všem!!!
8. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holčiny přeji krásný den Hani chápu že jsi těd ráda že jsi to nikomu neřekla ty pohledy lítosti moc dobře znám a jsou nesnesitelný taky pevně věřím že budeš co nevidět zase těhulka a to moře je výborný nápad :grinning: já myslím že moje švagrová když přišla o mičo zkoušela to hned po šestinedělí a do 4 měsícu byla znovu těhu :wink: ten pocit bezbolestný dušičky je fajn a je duležitý že jsi se hodila do klidu a pohody to je nejlepší lék na další očekávání :slight_smile: veřmi že to znám moc dobře nesmíš se nechat zlomit i když je to velký boj :slight_smile:
8. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, moje zlaté..

Hani, ty pohledy taky moc dobře znám. Snažili jsme se o miminko rok a půl sami, bez nějaké pomoci, až potom nám to prostě nedalo a šli jsme na vyšetření. Teda já ne, manžel šel na spermiogram a měl (má) ho špatný. Takže nám hned řekli, že jestli chceme otěhotnět tak jenom přes umělé.. tento přístup se mi moc nelíbil a proto jsme přešli do jiného CAru, kde jsme teda to umělé chtěli podstoupit. Už jsem stimulovala a brali mi vajíčka, měli jsme potom oplodněných sedm bojovníčků, kteří to po pár dnech vzdali, takže jsme neměli nic. Brečela jsem jak malé děcko, všichni nás litovali, protože nám drželi moc palce a to nebylo ještě všechno, dostala jsem OHSS (pokud nevíte co to je, tak si to najděte prosím na internetu, tady by to bylo nadlouho :sweat_smile: ) a chodila jsem tak cca 4dny s nafouknutým bříškem a vypadala jako těsně před porodem. Měla jsem okolo bříška 94cm, což je fakt hodně... takže jsem byla hospitalizovaná v nemocnici celkem 2x a po druhé jsem už čekala jenom na menstruaci, která mě měla od toho tlaku a nafouknutého bříška uvolnit a nic.... vzali mi krev a zjistili že jsem těhule, proto se mi to OHSSpo druhé vrátilo :slight_smile: takže zázraky se opravdu dějí a věř tomu, že i ty budeš brzo zase těhulka a narodí se vám zdravé miminko!!!
Moc ti to přeju!!!!!

Já dneska jedu do Brna, mrknu do Ikei... chci tam koupit Áďovi do pokoje závěsný houpací vak atd. takže to bude zase peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale lepší než sedět doma, jsem teď na víkend sama. Manžel odjel s klukama z potápění (freedivingu) na Lom a vrátí se až zítra navečer, takže si musím udělat nějaký program :wink:

Jo a dala jsem si do Alba ty těhu věci, už je mám od včerejška doma a jsou Super :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Jaj, jsem se rozepsala jako Hanča :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Luci hadříky jsou super :wink:
8. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Dobré ráno, holky...

Nevím jak je u vás, ale tady u nás je pod mrakem, ale i tak máme přes 22"C tak se to snad ještě trochu vyšplhá nahoru. Dneska mě čeká dopoledne uklízení a odpoledne pojedu zase asi do Brna a to už by mě potom mohl vyzvednout rovnou manžel, jak pojede z víkendového potápění s klukama.

Copak máte v plánu vy?

Pěkný den vám všem :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky přeji krásný slunečný den... normálně mě skolila chřipka jak trám rýmu že nemužu dýchat a o bolesti v krku ani nemluvím nechápu to přitom beru takových vitamínů :frowning2: no nic jdu se zase potit Luci pak písni jak povyrostlo mimi ju :wink:
10. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ranko, holky!
Ty jo, zvláštní v tomhle počasí chřipka .. Tak se hlavně pořádně léči Marcciik, ať mímo krásně prospívá...

Já jsem zas v práci, ráno jsem byla na kontrole, nic moc příjemného, nějak to tam na mě dopadlo, že jsem se tam paní doktorce trochu rozplakala... A to normálně až tak přecitlivělá nebývám, ale nějak... no nic..
Každopádně mi napsala nějaký lék, co v lékárně neměli, že prý na objednávku (mě pobavili, v téhle době objednávky), co má stahovat dělohu, že prý tam mám nějakou dutinku, tak abychom ji pomohli. No a šestinedělí pořádně dodržovat a pokusy až tak po těch třech měsících :frowning2: I když říkala, že by se jako nic nemělo stát, kdybych otěhotněla dřív, ale že je to prostě lepší.. No nepřišlo mi to jako důvod, potřebovala jsem to vysvětlit. Na to, abych se já a děloha dala do pořádku je prý to šestinedělí..Tak nevím..
Zkusíme vydržet, ale je to tak dlouhý...
Ale povolila nám tu dovolenou někdy v tom říjnu, jak jsme plánovali, tak snad tam už bychom mohli...

Hezký den vám všem, holky!!
10. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly.. do Brna autem je to coby dup a byla jsem první na řadě, takže super.

Mimiňous má 6,5cm odpovídá přesně týdnům, srdíčko krásně tlouklo a prcek se pořád otáčel, ukazoval záda a potom se protahoval a cumlal paleček :dizzy_face: než ho dr.změřila tak to fakt trvalo, vždycky ho chytla ve vyhovující poloze a on hned šup a byl otočený :grinning: :grinning: hodně jsem se s dr.zasmály. Všechno je o.k a zítra máme ten screening... dr.mi ho taky dělala a říkala, že by to mělo být všechno v pořádku, ale zítra tam stejně jdeme, aby jsme věděli přesně co a jak .

Teď jsem si vzala už druhý talíř polévky, co jsem vařila včera.. uzená s bramborem a masem a půjdu si odpočinout, jsem nějaká utahaná.

Hani, neboj... to uteče jako voda a budete se moc s manželem snažit a budete zase čekat miminko :dizzy_face: tak moc ti to přeju i Janči!!!!! Moc vám držím palečky.

Jo, fotečku z UTZ sice mám, ale dám ji sem až zíra s fotkama ze screeningu :wink:
10. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Luci, gratuluju!!!! Bude to asi čiperné mimko!!
10. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
A děkuju za podporu!!! :slight_smile: jsem zapomněla napsat!!!
10. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky Luci gratuluju a Hani tobě držím moc palečky bude to vše v pohodě uvidíš a za chvíli budeš zase čekat miminko a ty tři měsíce fakt utěčou jak voda neboj :wink:
11. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem doma z NT screeningu a bylo to super!!!! Manžel byl semnou a fakt mě málem ukápla slza, když nám pustila nahlas srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: podle ultrazvuku by mělo být všechno v pořádku, nosní kůstka byla přítomna, projasnění šíje taky v normě..takže je to zdravoučké, teď ještě budeme čekat na výsledky z krve :wink: budou mi večer volat....tak snad to bude všechno o.k a zeptala jsem se, co by to tak mohlo být a prý to vypadá spíš na holčičku :sweat_smile: ale není to ještě na 100%.

Odpoledne dám do Alba foto, tak můžete mrknout :wink: pááá, jdu se najíst

Marcii, jak ti je kočko? Je to trochu lepší?
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Luci tak moc blahopřeju je to super a mám z vás velikááááááááánskou radost :grinning: Luci mužeš mi říct jak to probíhá UTZ se dělá přes bříško?Mě to čeká příští uterý už začínam byt nervozní tak snad budeme taky ok akorát vám nebudu moct zdělit výsledky v sobotu razíme na dovču takže pojedem na vyš. od tam tud. Jinak už mi je líp připadá mi že v tom těhotenství sem se z toho dostala nějak rychleji :grinning: díky za optání :wink: Přeji ti dobrou chutť už se těším na fotečky
11. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Marciii, foto už mám v Albu :wink: jinak to probíhá normálně přes bříško, miminko budeš celou dobu vidět na velké obrazovce před sebou a potom vám pustí i srdíčko. Všechno vám vysvětlí, kde co miminko má atd. no prostě to bude super zážitek :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Luci, fotka je krásná, mimo taky! Jste šikulky!!!
A Marcciik, je super, že je ti lip!!
Hlavně se holky držte! A užívejte si to! :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Je to krásná fotečka Luci a miminko je taky mooc hezký takže místo strachu se začnu těšit :wink: jsem ráda že bude menžel se mnou a uvidí to :grinning:
11. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky přeji krásný sluníčkový den....tak co máte dneska v plánu já razím do Ústí nakoupit poslední věci na dovču a začnu pomalu balit:Sice se mi do toho vedra nechce ale nemám na výběr :confounded: Lucí co výsledky z krve ?Hani neboj za chvíli si budeš užívat zase snámi :wink: pevně tomu věřím a moc ti držím palečky akorát koukám že se nám nějak vytratila Janča co? doufám že se zase připojí :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Dobré ránko, tedy spíš poledne, holky! Sice tu nikdo není, ale musím vám napsat svou zábavnou historku. V pondělí mi pani doktorka předepsala Oxitocin (pardon za i y - nevim, jak se to píše) a že to jsou tobolky, co si mám půlku ráno a půlku večer dát pod jazyk a zbytek vypít.

Sháním ve dvou lékárnách a že nemají a jen na objednání - tak jsem nakonec povolila, že objednám Druhý den tam jdu, přinesu domů a koukám jak blázen - tam byly infuzní baňky a že jen infuzní užití. Přečetla jsem návod tam a zase zpátky a že buď injekcí, infuzí anebo na vatu do nosu.. ale že by pod jazyk, ani muk. Tak letím do lékárny, jestli se nepřekoukli, že mi vydali špatný, už si představuju, jak zas čekám na objednání.. Lékárnice asi 15 minut vůbec hledala ten recept a pak jsme zjistily, že to vydala dobře. Tak volám doktorce, že co tedy a sestra, že se doktorka přepsala a že ať si přijdu pro nový recept ráno. Ráno tam přijdu a jiná doktorka a co tedy se mnou a že tedy by mi to píchly a v pátek zas a v pondělí na kontrole, že se dohodnu s pani doktorkou (už konečně mojí po dovolené), co dál..

Nevím, jestli jste si některá užila injekci Oxitocinu do zadku, ale mám pocit, že mi půlka ochrnula :slight_smile: Bolí to jak čert, jak kdyby se mi zapíchavaly jehličky kolem dokola zadku :slight_smile:) prostě krása. A to si dám v pátek znovu. Jen požádám o změnu strany, aby mě bolely aspoň rovnoměrně :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj berušky tady už je zase strašný vedro co u vás? Hani musím říct že jsem u tý tvojí historky docela nasmála no jo koukám že ty taky nemužeš mít nic jednoduchý co ?Oxitocin mi nic neříká na co ti to daly? Jinak bolest zadku ti nezávidím věřím že to musí strašně bolet :slight_smile: Nevim kam nám zmizela Lucinka ale doufám že je vše v pořádku :wink:
13. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Marcciik, ráda tě vidím, jsem si už říkala, že mimi sice nečekám, ale chodim sem uplně sama načuhovat :grinning:

JInak Oxitocin mi dali na stažení dělohy, abychom jí prý pomohly se trochu rychleji a lépe zregenerovat. Aby se zacelila potom, co tam byl mimis. Jak jsem četla v tom přibalovym letáku, dává se to hodně po porodu.

PS: Zadek mě bolí ještě dneska a zítra fakt znovu.. děsivý! :slight_smile:
PS1: Taky doufám, že Luciáš je v pořádku!!! A Janča jakbysmet
13. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.