• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
AHOJKY HOLKY VŮBEC NESTÍHÁM ŠKOLA MI DÁVÁ ZABRAT TAK JEN NEJNOVĚJŠÍ FOTKY VOJTÍŠKA :wink: TAK SE MĚJTE PA PA PUSU MIMINKŮM :grinning:
8. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky kočky co je svámi ???? co miminka alsepoň hodte fotky at vidíme jak rostou :grinning:
28. lis 2010 ve 23:59  • Odpověz
autor
Ahoj Marci, nějak to tady padá :pensive: :unamused: bohužel nikdo jiný nepíše, jenom my dvě a já mám nové fotky v Albu.
Co Vojtíšek?
29. lis 2010 v 00:21  • Odpověz
Ahojky Lucí na fotky jsem koukala krása :grinning: koukám že holčiny nějak nechodí :frowning2: Vojt íšek už všude leze jak blázen akorát je pořád linej zvednout zadek a plazí po břiše asi si hraje na vojáka :grinning: ale už to má tak vypilovaný že mám problémy ho uhlídat :sweat_smile: jinak vše při starém zoubky máme zatím pořád jen dva alu už se mu další dva klubou :wink: snáší to docela v pohodě spí celou noc jen občas zakńourá. No c o se týká školy tak za 14dní píšeme tetsty pololetní takže když to malej zapíchne hned vytáhnu skripta a učím se a učím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahooj, holky!! Já sem poctivě furt nakukuju, ale ljelikož se tu nic neděje, tak sem ani moc nepíšu...:slight_smile: Nám Mareček roste jako z vody, pořád kojím a dokrmuju, je to už velkej kluk, ale moc šikovnej a čipernej.. zrovna dneska se začal točit na bok a snaží se nejspíš dostat na bříško! JInak drží hlavičku, pase koně jako blázen, a celkově je moc hodnej, jen kdyby ho pořád netrápily ty prdy :frowning2: to je celej neštastnej pak...
dneska jsme totálně zapadali sněhem a jelikož přes den prdelka neusne jinak než v kočárku ,je to moc velká radost jezdit s tím v těch závějích...
přidávám pár foteček, abyste viděly, jak roste :slight_smile: mějte se krásně, pusinky pro prcky a dávejte na sebe pozooor!!!
29. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době zdravím. Jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku. Fotečky krásný :dizzy_face:

@marcciik držím palce na testy, ať je zvládneš na 1 :wink: Na chození má Vojtíšek jetště moře času :wink:

@handm a dáváš malýmu ty probiotické kapičky? Já jsem přestala a teď zase začla. Zdá se mi, že po nich i líp kadí. Co jsem začala dávat příkrmy, tak trošku bojujeme se zácpou.

Jinak Monča šíleně roste. Včera se začala otáčet z bříška na záda, leze zatím jen dozadu a minulý týden začala mluvit. Zatím je to bababababa a sem tam se jí tam připlete ma :dizzy_face: Máme z ní hroznou radost. Ve středu jdem na poslední očkování, jadýrka už má, takže ani na nožičky už nemusíme a žádné nachlazení zatím na obzoru. Tak snad to vydrží celou zimu.

Všem vám přeju předvánoční pohodu a žádné stresy :slight_smile:
12. pro 2010 v 16:21  • Odpověz
Foto přidám možná v týdnu. Mám je ve velkém PC, teď jsem připojená z notasu. Snad bude trošku více času.
12. pro 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak jsem tu zase dlouho nebyla... no jo no, pořád něco dělám :slight_smile: ale nebojte, sleduju Vás když je čas.
@jani80 Ahojky, toto utíká! Monička má už 7měsíců, ta roste jako z vody!! Těším se na fotky, určitě je to kočenka.

@handm Koukám Hani, že malej roste ani nevím jak :sweat_smile: už to není žádné miminko :wink: máte problém se zácpou? Já kuopila malé Probiotické kapky, když byla mrňous a hned se ji to upravilo, měla jsem strach s toho, až přejdeme na pevnou stravu, ale musím zaklepat (tuk, tuk) že nemáme žádný problém ani s bolením bříška a to baští už skoro všechno co může skoro v 10měsících jíst.

@marcciik Co Vojtíšek, už ti lozí? Sleduju fotky na FB, je to kocour :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás nic moc nového, děti jsou zdravé, žádné nechlazení ani rýma, takže super.. za několik dní jsou tu vánoce, takže máme takový ten předvánoční shon, do toho moje focení atd. takže mám opravdu málo času sem dojít a když už ten čas je, tak si Vás pěkně dočítám, abych byla trochu v obraze :wink: Tak se mějte krásně a já se ještě ozvu... teď už jdu spát (upravovala jsem fotky po focení)
13. pro 2010 ve 02:49  • Odpověz
Ahojky berušky vubec nestíhám sem v jednom kole ve škole píšeme samý testy a ke všemu mi marodí Vojtíšek :frowning2: má hroznou rýmu a do toho záňet průdušek takže vlastně nedělám nic jiného než že ho chovám a utěšuju je strašně mrzutej a uplakanej protože se pořádně nevyspí budí ho to a asi i bolí :frowning2: takže už pomalu týden nespíme teď už to konečně trošku ustupuje a aztibiotika začali zabírat :slight_smile: ale i tak to bude minimálně ještě týden dva trvat říkala doktorka že u miminek se to léčí dýl :frowning2: to je tak když máte bezohlednou švagrovou která přijede s nemocnou neteří a ještě jí nechá at mu dá pusu než jsem stačila zasáhnout bylo zle no a do týdne se roizjel mám na ní takovej vztek :angry: :angry: :angry: normálně jsem je vyhodiula ale už bylo pozdě a ona jen řekla ty toho neděláš dětem stačí na vyléčení tři dny je uplně vymakaná :angry: :angry: :angry: Když je zdravej je to čipera Lucí už lozí ale jen po třech :grinning: :grinning: :grinning: vlastně vždycky doleze ke stěně a šup na nohy a pustí se udělá dva kroky a bác takže jsem pořád ve střehu je hroznej hyperaktivita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jinak mareček je nádhernej už je to kus chlapa :grinning: co se týká ježdění ve sněhu rozumím ti Hani to jdou pak kilča dolů :grinning:
Jani těším se na nový fotečky Moničky tak se pochlub jak jste veliký holky :grinning: holky malej už se probudil tak pá a hezký svátky a vánoce kdybych už náhodou nepísla ju pusu dětičkám pa pa
14. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz
@lucka.adis Lucí taky tě sleduju na FB kdyžmám chvilku Verunka je kouzelná roste fakt do krásy a Áďa tak ten už ted musí být samá baba :grinning: akorát jsem koukala nějak letos čerta neustál :frowning2: :grinning: chudák to loni byl víc statečnej :grinning:
14. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak my tu málem zapadali definitivně.. dneska jsem dvakrát odhazovala, aby manžel vůbec projel do garáže a už to dávno není vidět...
JInak jsme dneska byli na tříměsíční kontrole a náš CHLAPÁK má 7,4 kg a 65 cm :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Ale paní Mudr ho chválila, že tluštoučkej není, jak je dlouhej, tak se to natáhne JE hrozně šikovnej a čipernej, otáčí se na pupík a někdy i zpátky, nožkama jezdí jak blázen, asi brzy poleze tak se nebudu nudit
Musela mu vymáčknout hnis z TBC očkování, bo se tam udělal abychom mohli očkovat normální... a tak snad v úterý, to už to bude zahojený, snad :slight_smile:

Holky, tak na sebe dávejte pozor, i na ty prcky, hezky si užijte svátky, kdybychom se tu nepotkaly!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: A ať vám hezky naježí!!:slight_smile:
15. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lucka.adis jinak my zkoušeli n a prdíky kde co... probiotika,
15. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lucka.adis se mi to odeslalo dřív..
probiotika, kapky, fenyklov´ý čaj sjem pila... a nic nepomáhalo.. ted máme NUtrilon Comfort, cvičíme nožkama a když je nejhůř dáme Sab Simplex a dobrý.. klepu třikrát :slight_smile: Snad až začne lézt bude to dobrý...:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz
20. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz
20. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám popřát hezký svátky, přes ně se sem asi nedostanu!! Tak si to užijte krásně, opatrujte miminka i sebe a celé rodinky!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
23. pro 2010 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky berušky co je svámi????? jaký byli vánoce co dětičky jak rostou povídejte přece to tu nepadne ???? :frowning2: dala jsem pár fotek Vojtíka u stromku byl zněj uplně hotovej :grinning: :grinning: :grinning: Dej te aspon fotky jak rostete když není čas na psaní :wink: mi už tapeme kolem nábytku jak vzteklí dokonce už se pouští včera udělal tři kroky sám a pak sedl na zadek :grinning: myslím že tomu roku utečeme no uvidíme jestli se nezasekne :grinning: tak se mějte optrujte se pa
14. led 2011 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dodatečně všechno nejlepší do nového roku. Hlavně ať nám naši miláčci malí i velcí dělají jen samou radost :slight_smile:

Je to šílený, jak ten čas letí:

@marcciik Vojtík je šikulka :wink: Monička si včera poprvé sama sedla. Bylo to roztomilý, naštěstí jsem měla i foťák po ruce, tak jsem ji hned blejskla.

@handm to je neuvěřitelný, že už máte zubiska. My ještě ani jeden. Dnes jdeme taky na kontrolu, ale nečekám, že bude mít více než 8kg. To jste nás krásně předběhli :dizzy_face:

Až se přestěhujem a bude více času (doufám), tak si asi taky založím facebook, ať vás tam můžu sledovat. A snad už to nebude ani dlouho trvat. Doděláváme koupelnu, snad příští týden by měli dovézt kuchyň a hurá na stěhování. Už se hrozně moc těším. Hlavně na Moničku, co bude říkat na nové prostředí.

@marcciik a jak jde škola?
21. led 2011 v 10:25  • Odpověz
A přikládám foto. Je to foceno kolem vánoc. Šílený, už budou zase měsíc starý :unamused:
22. led 2011 ve 12:13  • Odpověz
A ještě jakou jsem měli vánoční pro babičky :dizzy_face:
22. led 2011 ve 12:16  • Odpověz
Tady nikdo.

@handm
@marcciik
@lucka.adis

Holky, kde jste? Přikládám aktuální foto. Monička už pěkně sedí. A taky už bere kurzy na PC :grinning:
31. led 2011 v 15:20  • Odpověz
@jani80 Ahojky Jani pololetní zkoušky mám uspěšně za sebou tak ted začínám zase až v březnu je to docela záhul ale baví mě to je to příjemný relax od plínek :grinning: hlavně to že jsem mezi lidma a nejsem pořád doma .Monička už veliká je kouzelná a šikulka mi už udělali další pár kroku bez držení ohrádku už přejde uplně suveréně :grinning: takže si myslím že to je jen otázka času kdy si dodá odvahy a prostě pujde :grinning: :grinning: je to moje zlatíčko :wink: já mám foťák pořád v pohotovsti a mám super momentky.Dám je sem at se mužeš juknout je to už pěknej sígr a komediant strašně rád se předvádí :grinning: Ten Facebbok by byl super Lucík tam chodí každou chvíli a já tam taky chodím časteji než sem jsou tžam i aktuální fotky :grinning: dej za mě Moničce pusinku :grinning:
4. únor 2011 v 19:27  • Odpověz
4. únor 2011 v 19:30  • Odpověz
ještě jsem našla dvě :grinning:
4. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz
@marcciik ten už je velikánskej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super fotky.
A tobě moc gratuluju ke studijním uspěchům.

My máme teď takové náročné období. Často si Monča vymrčuje, takže jsem z ní na nervy. Taťka je celý dny v práci nebo maká na baráčku (tento měsíc se už snad přestěhujem), takže pomáhá aspoň večer. Nejlepší je vždycky tak ta 1. hodina po probuzení a čas po koupání. Uspávání taky hrůza. Jsem kolikrát ráda, když usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hned jak se přestěhujem, tak bude na usínání tvrdý režim, teď už to nechci hrotit. Ale je možné, že vyměknu a prostě mě zničí :grinning:
7. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
Ahoooj, holky!:slight_smile: Tak koukám, že vám ty děti taky rostou jako z vody!!!!
Já vás poctivě čtu, ale FB nemám ani neplánuju, takže mám šanci jen tady!:slight_smile: Každopádně @jani80 MOnča je kočka a krásně roste a moc gratuluju, že už se budete stěhovat!! Vím jaká je to krása!!!!!!
@marcciik tedy Vojtík je už fakt kus chlapa a ty kukadla!! no neuvěřitelný!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a ty si hrozně sikovná, jak studuješ!!!

U nás všechny info v albu, píšu tam infošky docela pravidelně :slight_smile: a pro vás sem hodím ještě nějaké fotečky!:slight_smile::slight_smile:
tak se mějte krásně! Užívejtě sluníčka - dneska je nádherně, zrovna jsem přišla z prochajdy!:slight_smile:
a snad už se zima nevrátí!!!!!!!!!!!
7. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky holky jen v rychlosti malej je mrzutej roste nám 6 zoubku najednou tak už 14 dní pomalu nespíme ach jo :frowning2: už aby je měl venku všechny nepomáhá nic ani mastička ani nurofen a kousátka odmítá jediný co ještě tak snese je mokrá žínka tu cucá :wink: konečně se nám ho podařilo cvaknout jak dělá svoje první kručky tak jukněte :grinning: :grinning: :grinning: na tý poslední mi ukazuje že má vlasy :grinning: je znich hotovej furt si za ně tahá a hladí si je :grinning: :grinning: Jani malá je kočka :slight_smile: co se týká vztekání a vynucování tak to umí Vojtík moooc dobře :frowning2: ale jsem tvrdá a neustopím za 5 někdy 10 min přestane :grinning:.Lucka spala na FB že Verunka má teploty 38-39 tak má asi co dělat chudinka :frowning2: Hani nějak nám to teplo nevydrželo co ? :frowning2:( už bylo tak krásně a zase je zima .-( Mareček je kouzelnej jak už je velikej bože holky to letí vždyt jsme všichni tady nedávno doufali že se nám to povede a mi už budeme slavit za chvíli rok :grinning: no jo Vojtík už zase prudí tak pá pusu dětěm a Jani tobě pevný nervy .-) Hani že nebude Fb nevadí sem budu taky chodit tak berušky páááá
15. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
Dneska se k zoubkům přidali ještě teploty prská :frowning2: mi se z toho nevyhrabeme :angry:
17. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.