• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
autor
Ahoj koky, omlouvám se, že jsem tu nebyla a nedala ani vědět, ale jsem dneska totálně K.O
Nemohla jsem v noci vůbec spát, manža chrápal a já se prostě nevyspala :pensive: teď tady chodím jako duch po bytě, je mi špatně..... no, prostě fakt super den :rolling_eyes:

Áďu už máme od včerejška doma a dneska jsem s ním doma sama, tak jsem mu musela bohužel pustit pohádky, protože jsem nepoužitelná, až dojede odpoledne manža, tak se mu bude muset věnovat, protože já na to dneska nemám :cry: :cry:

Marciii, krev dopadla taky na jedničku, takže výsledek ze screeningu je negativní, což je moc dobře :slight_smile: a podle všeho budeme čekat asi holčičku, ale na 100% to ještě není, ale dr.se k tomu hodně přikláněla. Pokud se opakuju, tak mě fakt dneska omluvte :sweat_smile:

U vás je vedro???? Kde prosím tě bydlíš, na Malorce? :grinning: Tady u nás je pod mrakem a pěkně pršelo, od té doby je tady hnusně... zatím jsem venku dneska ještě nebyla, ale jak tak koukám, tak na triko s krátkým rukávem to rozhodně není.

Hani, ahoj kočko... dobrá historka :grinning: :grinning: ty musíš mít něco extra, že? Ty injekce ti nezávidím, já jsem na ně už přímo alergická a na braní krve tuplem :angry: :grinning:
13. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
pardon za ty překlepy, ale já u toho fakt asi ještě spím :pensive: :grinning:
13. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Hani a určitě víc nakukuj a piš :wink: patříš mezi nás, to stejné i Janča :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak hlavně že je mímo v pořádku, Luci.. A malej se zabaví! Vždyť už je vlastně velkej :slight_smile: Tak zalehni a dobrou!! Ať je brzy líp.

A ano, musím mít evidentně něco extra :wink: To jsem celá já :confounded:

Jdu chvilku něco pracovat, moje morálka nějak klesla pod bod mrazu... :grinning:
13. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Hani, kdyby něco nebylo v pořádku, tak by jste to tady určitě věděli :wink: ale naštěstí všechno v pořádku je...

Teď si uděláme-vlastně ohřejeme oběd (polévku) a půjdeme se oba, no.. vlastně všichni tři natáhnout :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně tady. Měla jsem toho nějak moc, že jsem se pořádně ani na internet nedostala. Jen pracovně.
Luci, moc gratuluji ke krásnému miminku. A chcete více holčičku? Asi jo, když máte už kluka doma. Duležité ale je, aby bylo mimčo zdravé. A kdyby to byl zase kluk, tak se aspoň můžete snažit ještě o třetí :wink:
Hani, ty injekce teda nezávidím. A neměla jsi stažený sval? To mně to jednou píchli, už nevím, co to bylo, taky tak nějak blbě a byla to neskutečná bolest. Takže tě celkem chápu. Zítra se na to více soustřeď. Ale pro jistotu si to nechej píchnout do druhé půlky, jak píšeš :grinning:
Marci, pořádně lež, ať jsi zase rychle zdravá. A u nás teda taky žádné vedro není. Poprchává a je tak 16 stupňů. Už jsem ráno hledala svetr.
Jinak u mně je nového asi to, že jsem začala o víkendu špinit a trochu krvácet, tak jsem asi dostala MS. Tělo se z toho asi nějak vzpamatovává. Ale je to tentokrát nějak nekonečné. Předtím jsem mívala MS tak 4 dny.
No a včera jsem řešila tu záležitost se zaměstnankyní, jak jsem Vám psala. Celkem jsem to napočítala na 80 tisíc! A kdoví na kolik jsem toho vůbec nepřišla. Když jsme jí to řekli, tak neměla slov. Prostě se vůbec neobjovala nic. Takže to prostě dělala vědomě a jak říkám kdoví kolik toho ukradla, protože ani k výši té částky se nevyjádřila. No zklamala mne na plné čáře. V dnešní době se doopravdy nedá nikomu věřit :frowning2:

A Hani, kdy a kam se k tomu moři chystáte? Taky přemýšlíme, že bychom někam zajeli. A takhle na podzim jsem ještě nikdy u moře nebyla. Tak abychom vybrali něco teploučkého.
13. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Luci, tak dobrou. Musíš pořád hodně odpočívat :slight_smile: A až se vyspíš, tak zase přijď na kus řečí :wink:
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Jani, odpočívám hodně... ale večer jak manža chrápe, tak nemůžu zabrat a ráno jsem jako přejetá :pensive:
Už jsem mu psala i do práce, že si o tom musíme promluvit a něco vymyslet, protože to takhle nejde.. nemůžu být pořád K.O
13. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Jani, u nás to vypadá na Kypr. Jsme s manželem zatížení na Řecko, hlavně Krétu, chtěli jsme na jih, ale nějak jsem nemohli najít nic, co by se nám až tak líbilo. A na Kypru jsme ani jeden ještě nebyl, ani pracovně, takže jsme si říkali, že tedy zkusíme asi. A že tam by mohlo být teplo i v té druhé půlce října, kdy my pojedeme - našla jsem průměrné teploty za celý den pro říjen 28 :slight_smile:) a do je i s nocí zprůměrovaný, tak myslím, že nezmrzneme:grinning:

Jinak myslím, že neměla jsem zatažený sval, dávala jsem si pozor, protože tohle jsem věděla, že nesmím.. Ale nějak se buď nepovedlo nebo nevím. Ale ta sestřička říkala, že jsou tyhle injekce nepříjemné... I když mě obecně tyhle věci nevadí (braní krve atd). Ale na pátek se moc těším :wink:

Praha taky hlásí chladněji, i když ráno cestou do práce bylo slunečno, ale v noci lilo jak blázen.
A zaměstnankyně je tedy fakt DĚS!!!! Nějak to s ní skonči... :frowning2:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Luci tak to tě chápu že jsi hotová tak si běž lehnout a pořádně se prospi mi tě omluvíme :wink: a Adámek to zvládne neboj :slight_smile: To by mě taky zajímalo jestli jste radši za holčičku ?Je fakt že mít páreček je i muj sen jemže už se mi nesplní tak mi je to jedno co to bude hlavně at je zdravý :wink: Já teda fakt nevím ale tady je hezky svíti sluníčko byla jsem nakoupit a měla jen šaty a v pohodě máme tady 20 stupnu na sluníčku je 26 tak fakt teplo a nebo je teplo jenom mě to je možný :grinning: ted jsem zrovna dovytřela byt a leje ze mě jak blázen hruza jsem zralá na sprchu.Hani tak to slyším poprvé že se něco píchá na stažení já vím že mojí švagrový nedali nic ani léky ale Ustecká nemocnice je nejhorší je tím vyhlášená co si budem povídat takže mě to ani nepřekvapuje.Jani tak je teda pěkná sviňárna to ti povím :rolling_eyes: dneska se fakt nedá nikomu věřit sama jsem se o tom přesvědčila a dokonce to byl člen rodiny taky hruza když vám vlastní brácha ukradne peníze .Co se týká tý tvojí MS tak zase na jednu stranu až ti to skončí mužete začít zase hned zkoušet a třeba se zase hned zadaří :wink:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Holky, jste zlatéé :grinning: :grinning: :grinning: já se půjdu teď po obědě natáhnout a potom sem zase určitě zabrousím. Dočíst vás atd.

Marcii, tak to máš teda fajn počasí, tady u nás jak tak koukám na ty lidi venku, tak jsou všichni ve svetrech a nebo v bundách a děcka to samé :unamused: no a o sluníčku tady není ani řeč, tak nám to sem pošli-to krááásnééé počasí, jo?
Jinak já bych radši holčičku a manžel zase kluka, ale i tak budeme rádi, když to dotáhneme do konce a bude to všechno v pořádku :wink: každopádně ve 20tt to budeme vědět už na 100% a to potom bude boj skrz jména :grinning:

Jani, snad to brzy dořešíš s tou pipkou co tě okradla, i když co se s tím dá tak dělat? :confused:
13. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Marci, je to opravdu hrozné. Když se jedná o peníze,tak fakt člověk může věřit jen sám sobě. Je to prostě nástroj všeho špatného. Zlaté časy, když peníze neexistovaly :slight_smile: Já akorát moc nechápu, že se MS spustila, když ve středu byla ovulace. Asi je to tělo celé doblblé. Aly myslím si, že přišla, protože jsem vysadila na radu DR. utrogestan. Říkal, že ho mám začít brát zase až v pondělí, aby se ovu neblokla. No a to už jsem nezačala, protože by to stejně nemělo smysl, když MS dorazila. Tak snad se to nějak ustálí a kdyby se nám tak do listopadu nezadařilo, domluvím se s Dr. at mi nasadí zase clomhexal. Po tom jsem měla krásně ovu pravidelnou. A to by bylo abych pak neotěhotněla :angry:
Hani, díky za tip na dovolenou. Uvidíme, jak se to všechno vyvrbí. Ale taky bych si chtěla na podzim někdě odpočinout. A pak se když tak vrhnout na snažení, jak jsem psala výš.
Luci a nepomáhá manželovi, když si lehne na bok, aby nechrápal? U nás to vždycky ještě s bývalým manželem zabíralo. Nynější přítel naštěstí vůbec nechrápa :slight_smile: A taky jsem se vždycky snažila usnout dřív než on :grinning:
13. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Jani, on taky nechrápal, ale teď poslední dobou co jsem těhule tak začal a to je fakt děsný :grinning: na bok ho posílám pořád, ale že by to nějak pomáhalo se říct teda nedá :angry: a zbytečně se stěhovat z ložnice nechci a manžela stěhovat taky nechci..takže to budeme muset nějak vyřešit. Jinak já když usnu dřív, tak stejně chodím v noci pořád na wc (hlavně teď co jsem těhule) a potom už nemůžu tak zabrat.
13. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
He, holky, s chrápajícíma chlapama je fakt potíž:slight_smile: Když si vzpomenu na první společnou noc s mým tehdy budoucím manželem, ještě teď mi vlasy vstávají na hlavě. Chrápal snad i na břiše :grinning: Nepomáhalo vůbec nic (má nějakou špatnou nosní přepážku a blbě se mu dýchá nosem)
Všichni jeho kamarádi mě varovali, že s nim se fakt nedá v jedné místnosti usnout..
Ale buď jsem si tak zvykla nebo je láska mocná čarodějka, ale já ho už teď vůbec neslyším, nevnímám. Samozřejmě občas když se vzbudím na wc nebo tak, tak mu pomlasknu ať zmlkne a spím zase vesele dál, ale jinak.. :slight_smile:)

Jinak Jani trochu závidím, že už máš MS. Já si na ní prý počkám těch 6 neděl.. a že se můžete taky hned snažit. Ale závist v dobrým, opravdu!! Budem držet palečky!!!
13. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Hani, ty jsi to vystihla fakt dobře. Manžel má špatnou nosní přepážku a nemůže moc dýchat nosem, tak jestli je to opravdu tím... těžko říct. Jinak já ho před tím nevnímala, jestli chrápal. To až teď, jak se člověk pořád budí na ten záchod a potom už nemůže zabrat a on mi ráno na to řekne, že se mi asi něco muselo zdát, že on o ničem neví... to je potom na zabití :grinning: :angry: :angry:

Holky, moc vám držím palečky, aby jste byli co nejdřív zase těhulky!!!!!!
13. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
No nic, prcek ž konečně dojedl, tak si jdem lehnout... huurrrrrááááá, se do postele těším jako malé děcko :grinning:
13. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Dobře Lucí posílám ti spousty sluníčka :grinning: :grinning:Boj o jmena bude pak asi i u nás manžel si furt prosazuje tu Elišku :confused: tak si běž lehnout a dobrou Lucí :wink: Víš Jani já si taky myslím že tělo je zblblé a neví co má dělat určitě se ti to všechno srovná a bude vše ok.A co nevidět nám budeš ty i Hanča hlásit že čekáte miminko :grinning: Holky tu dovču v cizině to bych si taky dala říct ale to si budu muset alespoŇ dva tři roky počkat :grinning: ale i tak už se těším v sobotu na ten Jih čech kooonečně čerstvý vzduch a ne smrad z Pivovaru a chemičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Co se týká těch pěněz je fakt že by bylo lepší kdyby nebyly a nebo aby měli všichni stejně a neměly by potřebu čorovat taky to nesnáším i když je to hlavně o povaze člověka kradou i ti co mají :rolling_eyes: a o to je to smutnější Jani se máš že přítel nechrápe já i když jdu spát dřív než on vždycky mě pak tím jak chrápe vzbudí :slight_smile: Dřív mému manželovi taky vždycky pomahalo když jsem ho přetočila na bok ted už nezabírá ani to normálně jsem si pořídila špunty do uší :grinning: a spím s nima sice ho taky slyším ale ne ní to tak intenzivní :grinning: takže zase usnu :grinning: Jdu si udělat něco k jídlu odpoledne zas razím do města zjistila jsem že si musím koupit nějaký tepláky a kratsay do kempu všechno mě škrtí :grinning:
13. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Koukám, Luci, že je to všude stejný :slight_smile: Taky se ráno tváří jak neviňátko (když náhodou špatně spím a on mi do toho ještě řeže fůru dříví), že o ničem neví... :grinning:
13. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hani, třeba přijde dřív. A mimochodem už to přece není 6, ale 5 neděl. Vidíš, jak to utíká. Já sice mám MS, ale i předtím jsem měla delší cykly. Takže si myslím nás ještě předhoníte, než moje tělo zase nějak zafunguje. Ale aspoň mám teď čas udělát pořádky v práci atd. Myslím, že jsem na to mimi ani nebyla připravená. Prostě to přišlo náhle a nečekaně, že mne to úplně zaskočilo. Ale taky tak rychle odešlo. No nedá se nic dělat, musíme bojovat. Tenhle boj za nás nikdo nevyhraje.
Luci, tak když nepomáhá ani změna polohy, tak nevím, co vymyslíte. Jedině, že by šel manžel na nějakou tu operaci. A nebo si musíš dát hlavu pod polštář :grinning: A jedna kamoška to řešila tak, že si dávala na noc špunty do uší :grinning:
13. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Hani, přesně :grinning: :grinning:

Marcii, pěkně nakup a užívej si sluníčka, fakt ti to počasí závidím :sweat_smile: :grinning:

Pááá, holky.. večer nakouknu
13. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo Hani je to stejný taky se tváří jak nevinátko a diví se proč mám zase špunty v uších byla bych vždycky schopná ho ráno zabít :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: ale z ložnice se taky nechci stěhovat ani jeho.Ségra svýho chlapa odstěhovala a dneska už je po operaci a nechrápe a stejně už spí vedle protože je zvyklej a k ní už nechce takhle bych fakt nerada dopadla :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak se tu mějte razím utrácet :grinning:
13. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jani, jasně, už pět! Týden je pryč, sice pomalu, ale přece. Nám se teď pořádně rozjela ta stavba, takže máme čas myslet na jiný věci!! A aspoň trochu to utíká! :slight_smile:
A dobrá je i ta práce. Sice je teď nějaké mrtvější období a nemám jí tolik, ale jsem mezi lidma, tak je to fajn!

Marcciik, hezky utrácej a užij jižní Čechy! MIluju svoje doma! :slight_smile:
A Luci, dobrou modrou !!
13. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak Lucka spí, Marcelka je na nákupech a Hani ty pracuješ jistě jak o život :slight_smile: To jenom já se dnes nějak flákám :grinning:
13. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
No, Jani, mám pocit, že od té doby, co jsem věděla, že jsem těhu, je moje pracovní morálka na bodě mrazu.. Mám šílenej KOPR jak my říkáme (ku...vskej odpor k práci) :grinning: pardon, musela jsem vysvětlit ....

Jako já něco vyplodím, to jo, ale než se k tomu přemluvím. Ráno si řeknu, že se mi nic nechce, že až po obědě a to jsem pak přejedená nebo něco a nechce se mi o to víc..
:grinning:
kdyby to tak četla šéfka, ta by mi dala...
ještěže si svůj čas můžu nějak zorganizovat sama
13. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
A Hani, stavíte v Praze?To musí být hrůza sehnat tam nějakého řemeslníka. Nebo máte na všchno stavební firmu?
Jižní Čechy jsou moc pěkné. Jednou jsme tam taky byli na dovolené a moc se mi tam líbilo. Byli jsme ubytovaní v Písku. Moc hezké městečko. A výborně tam vařili. Mňam. Dostala jsem nějaký hlad :grinning: A vidím, že čas oběda už pomalu nastal.
13. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Stavíme za Prahou, pozemek tady jsme si bohužel nemohli dovolit. Ale já jsem z malého města, manžel z vesnice, takže jsme rádi, že vypadneme z Prahy. Bez té a práce v ní by to nešlo, ale jinak se těšíme na klid lesů :slight_smile:

Já právě Jani pocházím od Písku, narodila jsem se tam v porodnici :slight_smile:) Upaluj na oběd, už je čas po něm dávno :slight_smile:))
13. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Letím,ale dám si jenom polívku. Vařím na večeři zelí, brambory a sekanou. Tak si musím nechat místo :slight_smile:

Jé tak vidíš. Tak to asi písek dobře znáš. A odkud jsi přesně? Já jsem bydlela celý život v Olomouci - akorát když jsem byla na VŠ, tak jsem strávila 5 let v Ostravě. A teď jsem se přestěhovala k Hranicím na Moravě. A tady budeme stavět. Ale zatím máme jenom základy a hrubou stavbu. Chtěli bychom do zimy dodělat střechu a další potřebné upravy, aby se pak přes zimu mohly dělat stavební úpravy uvnitř. Tak nějak. Moc tomu nerozumím, ale už jsem se smířila s tím, že ze mne zedník nebude :grinning:
13. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Milevsko. 10 tisíc obyvatel. Taková větší vesnice, ale příjemno a doma.. Sice jsem teď doma tady, s manželem v praze, ale pořád se tam hrozně ráda vracím, jsou tam kamarádi, dětství, rodiče..

Z hranic mám dva kamarády!! .-) Taky náhoda!!! Petra Š a Broňu D. :slight_smile:
To jste na tom podobně jako my, s tou stavbou!! Ze mě taky zedník nebude, ale baví mě to moc! A hlavně to těšení...

Jinak já mám na večer objednanou celou bandu, takže budu muset připravit chlebíčky atd.. přijedou rodiče a brácha s rodinou, slavení svátků :slight_smile:) se těším
13. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
No vidíš. To já tady nikoho neznám.
No musím jít nakupovat a pak vařit a tak, takže se loučím. Večer si to užijte. To bude určitě super. Ať se Ti povedou chlebíčky. Ty já mám na oslavách taky nejraději :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.