• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od začátku až do konce spolu :))

(Zamčená)
17. února 2011 
Ahoj holky,můžu se k vám přidat?Hledala jsem diskuzi o špinění a hupla jsem sem.Nejmladší Lucinka má rok a aby nebyla sama chtěli jsme pro ni sourozence.Podařilo se nám to skoro hned ale bohužel jsem 28.6potratila a podstoupila revizi.Nesnažili jsme se o to ale ještě než jsem dostala první menzes jsem zjistila že jsem znova těhu.Nevím přesně v kterém jsem týdnu ale myslím tak 6tt.
13. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Aho kočky, jsem nějak zapomněla nakouknout.. no, vysapala jsem se jenom trošinku, vzhledem k tomu, že už mám doma synátora, tak mě bylo opravdu blbý ho posadit před televizu a jít chrupčet. Takže si v pokoji hrál, hodně na mě mluvil a tak jsem jenom jakoby odpočívala :confounded: se děsím večera, ale jestli bude zase manža chrápat, tak už ho snad proberu aby mě vnímal, i když bude v šoku :grinning: :grinning:

Chlebíčky... no, ty jsem měla taky vždycky na oslavách nejdraději, ale teď už bych si je nedala...ta chuť mě na tyto věci prostě přešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ze začátku těhu jsem šííílela po citrónech a teď je mám nakoupené doma a pořád kolem nich jenom chodím..ty chutě jsou fakt divný :grinning:

Ahoj gejbule, vítám tě mezi námi :wink: je mi to líto, že jsi potratila. V kolikátém jsi byla týdnu, teda jestli se na to můžu zeptat :confused: tak teď držím palečky, aby vám to vyšlo :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Gejbule, naše diskuse sice začala špiněním, ale už tady nikdo nešpiní, dvě krásně prosperují s miminkama a dvě prodělaly bohužel to co ty..

Můžu se zeptat na něco asi spíš intimního? To jsi otěhotněla v rámci těch šestineděl anebo kdy?
14. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Jinak holky dobré ranko,
oslava se vydařila, chlebíčky doslova zmizely a bylo to moc prima! :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Dobré ráno, mě se tak dneska nechtělo nic dělat, ale normálně pokrok.. manža dnes nechrápal nebo já nevím, ale neslyšela jsem ho ani jednou a pěkně jsem se prospala, fakt do růžova :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani, no vidíš, jaká jsi šikulka, že chlebíčky všem chutnali, příště pošli vzorek :wink: :grinning:
14. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Luci, jestli to nebude tím, žes byla tak urvaná, žes prostě spala jak špalík :grinning:

Do Vyškova vzorek?? .-)) Ty by byly hodně vypečený, až by dorazily..
14. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Hani, do Vyškova ne... jenom do Rousínova, to je od Vyškova kousek :wink: spadáme pod něj.
Na tom spánku možná něco bude, je fakt, že jak jsem lehla, tak jsem okamžitě usnula :grinning: dneska jsi jdeme večer někam sednout, tak snad tam neodpadnu.
14. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Rousínov, nebo Vyškov. VYpadaly by podobně luxusně :slight_smile: Myslím, že nějaká ta salmonelóza by tě neminula :slight_smile:) Takže tě toho ušetřím! :slight_smile:

A večer si to užij! :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky,
Hani, jestli budeš posílat chlebíčky, tak můžeš i mně :grinning:
Luci, to bylo tou únavou. Prostě jsi spala jak zabitá a chrápáníčko jsi neslyšela. Takže přes den žádné spaní a uvidíš, jak se to bude v noci spinkat.
Moje MS nemá konce. Dokonce bych řekla, že je to ještě horší. Včera už to vypadalo, že bude konec a dnes nanovo. Jestli to do pondělka nepřejde, tak budu muset zavolat Dr. Bude mít ze mne zase radost :unamused:
14. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky já vylezla až ted s pelechu normálně jsem se furt převalovala a fakt se mi nechtělo ven :sweat_smile: Ahoj gejbule vítam tě mezi námi :wink: a držím palečky aby už ted bylo všechno v pohodě .Teda holky vy mu tu děláte chutě s těma chlebíčkama já bych si ho ted dala fakt s chutí a s pořádnou porcí pochoutkovýho salátu :grinning: jemnže to bych se mohla taky pos.... :sweat_smile: No dneska už moc nebudu musím to naházet všechno do tašek a zítra jedem hurááááá už se nemužu dočkat Hani budu od tebe Jížní Čechy pozdravovat ju :wink: Mi jezdíme do albrechtic nad Vltavou přímo do vesnice Údraž chatová osada Rejzíkov tak že to tam asi budeš znát ne je to kousíček od Písku vždycky si zamluvíme celý kemp jezdíme parta s dětmi amje to fakt vždy super relax letos už tam jedeme sedmý rok po sobě.Na Jížní Čechy fakt nedám dopustit :grinning: :grinning: Lucí jinak doufám že k tobě dorazilo to sluníčko tady už zase hřeje jak o život.Jani tak to radši jo aby jsi pak neměla nějaký nepříjemnosti :frowning2:
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Jani, to víš že pošlu.. Hranice viď? Řeknu na poště, ať to vezmou při jednom :slight_smile:)

A koukám, že si umíš MS užít :frowning2: No jsem zvědavá, jaká čeká jednou mě.. Já totiž vlastně žádnou nehormonální bez prášků už neměla asi 10 let......hustyy
14. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Jani, ahojky... jenomže já když si nejdu po obědě lehnout, tak jsem potom večer hrozně unavená a odpadám už kolém sedmé hodiny :grinning: takže si člověk fakt nevybere.
Jinak máš ještě před sebou celej víkend, tak se ta MS třeba umoudří a nebudeš muset k dr. :wink:

Hani, tak jo no :wink:
14. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Hani vem to i přes Ústí :wink:
14. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Ahoj marciii, kují za pěkné počasí..tak dneska se ti to povedlo :wink:
Copak sis včera koupila?????
14. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Pošta ze mě bude mít radost s těmi chlebíčky :slight_smile:)

Jééé, Marcciik, nebudeš věřit, ale v Údraží měli moji rodiče jeden čas (hned po revoluci) penzion :slight_smile:) A známý tam měli chalupu, už nevím, jestli ještě mají..
teď to vypadá, že znám všude někoho :slight_smile:)) Krom Rousínova, tedy... ale tam už taky znám Lucku! :slight_smile:
A určitě pozdravuuuj, je to tam príma!!
14. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Marci, to nám tady budeš příští týden chybět. Ale užívej si krásně dovolenou. A pěkně si odpočiň. Počasí Vám snad vyjde. U nás je dnes taky krásně.
Hani, já jsem předtím taky brala dlouho antikoncepci. Ale už se k ní doufám nebudu muset nikdy vrátit. Mám pocit, že tělo je pak úplně zblblé z té dávky hormonů. Navíc jsem někde četla, že čističky neumí hormony z vody odstranit a když piješ vodu z kohoutku, tak je vlastně pořád dostáváš do těla. I chlapi. A pak přestávají být plodní. No nevím, kam jako lidstvo dospěmejemem. Za chvíli tady budou jen samí černoši a číňani :confused: Však praví blonďáci a blondýny mají vyhynout do několika let.
Luci, musíš se hlídat, aby jsi odpoledne spala jenom chviličku.
14. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
No, Jani, říkám si, že to tělo musí být uplně zblblý.. TAky proto jsem asi okamžitě otěhotněla, když jsem vysadila HA... a taky si trochu říkám, i když spousta doktorů to vyvrací, že možná nějaké pozůstatky v těle zůstanou a ty chromozomy se nějak popletou a proto pak se potrácí, není to všechno ok..

No, každopádně jeden doktro mi doporučil abych po šestinedělí začala zas brát na ty tři měsíce, že pak snáz po vysazení otěhotním.. Ale mě už se do toho tedy vůbec nechce. Spíš to vidím na jinou ochranu...

Já mám manžela blonďáka, s modrýma očima - a to se mi vždycky líbily tmavé typy a já byla jako malá taky blond.. ale už dááávno ne :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak to je fajn Hani jsem si myslela že to tam budeš znát to místa tam miluju :grinning: Jani je fakt že dneska když to posloucháš člověk neplodný téměř ze všeho kdybys viděla čeho já se měla vyvarovat co snižuje plodnost tak jsem byla jen na kořínách :sweat_smile: to samozřejmě nešlo dodržet.Jinak já mám manžela tmavovlasýho a vždy jsem letěla na blondáky takže Hani přesně obráceně.Ja byla jako malá skoro blond a dneska už vlastně ani nevím jakou mám barvu vlasu barvím se od 16 let střídám to s červenou,černou ,hnědou ruzný melíry ted než jsem otěhotněla jsem měla černou s modríma pramínkama jsem na tohle blázen prostě podle nálady :grinning: Ale už to tak asi vypadá žě Českou republiku zachvíli ovládnou ty tmavý :angry:
14. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Lucík asi vaří :wink: holky jdu na to házet to do tašek to zrovna moc nemusím :unamused:
14. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
MArcciik, to máme asi podobně- taky bych teď marně pátrala, co je moje barva vlasů.. počítám nějaká šedá myš :slight_smile:) Barvím se od gymplu :slight_smile: A přes černou, tmavě hnědou jsem se dopracovala asi v 18 k červený a tu už jen střídám, světlejší, tmavší, zářivější, zlatavější, měděnou atd.. :slight_smile: už bych si s jinou barvou připadala divně!
Jen bloncka ze mě ještě nebyla a jeden kamoš po tom hrozně touží.. :grinning: ale to bych nedala, tedy
14. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Hani je to možný. Já bych taky HA nechtěla. To raději nějakou jinou orchranu. A s tím potrácením máš taky možná pravdu. Myslím, že negativní účinky HA se ještě zdaleka nepotvrdily. Ale je to pro DR jednoduché řešení téměř všech problémů. Od akné až po chybějící MS. Ale léčit příčiny, odpovědět na to proč se to v našem těle tak děje - to doktoři neumí. Já beru, že je super, že máme antibiotika a další léky. Je to super na krátkodobé nemoci. To pěkně zabírá. Když je ale něco vleklého, tak jsou doktoři v pasti. A kolikrát stačí dodat tělu třeba nějaké minerály a podobně. Ale to je na dlouhou debatu.
14. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jo tak to jsme na tom stejně blond jsem taky nikdy nebyla připadala bych si divně na to fakt nemám co se týká červených a i ružových už jsme taky měla všechny :grinning: samozřejmě že čím straší musím to trochu usměrňovat :frowning2:
14. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Máš pravdu, Jani.. Já léky nijak nikdy moc nevyhledávala. I když máma říká, že když jsem byla malá, bála se, že ze mě bude jednou feťák, že když byl brácha nemocnej, pořád jsem mu chtěla jíst ty pilulky, že mi musela koupit b-komplex nebo nějaký vitamin, aby mi ho dala :slight_smile:)
Když nemusím, lék si neberu.

A s HA už teď nic nechci mít. Trochu se děsím té MS, ale nějak to přežiju! Jako všechno, že :slight_smile: A pak snad už zas někdy //, takže tak...
14. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Lucí koupila jsem si maskáčový kalhoty ty jsou boží pár triček a bundu abych nemusela běhat po kempu v plavkách i v zimě je fakt že se do těch strarých věcí vejdu ale už škrtí a to nechci a počítam že se tam za 14 dní ještě zpravím a bříško povyroste tak aby měl mimísek pohodlí. :grinning: Tak se tu mějte moc hezky berušky ahoj za 14 dní bude mi po vás smutno a v uterý na mě myslete ve 14:40 jdu na ten screening tak snad budu mít pozitivní zprávy až přijedu :wink: Jani a Hani hlavně buďtě v pohodě a držím palečky aby jste byli co nejdřív těhulky :grinning: tak pááááááá
14. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
No vy jste toho teda napovídali :grinning:

MArcii, měj se tam moc pěkně a určitě ti budu držet moc palečky na screening a nezapomeň si říct o fotečku :dizzy_face:
Jinak my už jsme po obědě a já bych se šla tak natáhnout :grinning: ale nemůžu, za chvilku jedeme směr Brno, do obchodu atd.jdem mrknout na nějaký věci na mimi :dizzy_face: :dizzy_face: tak se jenom kouknem co a jak. Máme tady pod mrakem, ale jinak je moc fajn, takže kalhoty a tričko to jistí :slight_smile:

Holky, já si hlavu taky kolikrát barvila, ale teď jsem od toho upustila, protože chodívám hodně na krátko a tudíž by se mi to nevyplatilo, když mě moje kamoška-kadeřnice stříhá každých 14dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a o nějakých melírech si můžu nechat jenom zdát, do ldouhých vlasů bych už prostě nešla-ani nááááhodou.
14. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj,teda vy jste toho napovídaly :grinning: .
Potratila jsem v 5tt a teď otěhotněla během šestinedělí.Minulý týden jsem špinila tak jsem byla na gyn.Dostala prášky a další kontrolu mám příští týden tak se bojím aby bylo vše v pořádku :slight_smile: .
14. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ty jo, gejbule, to koukám.. Já jsem právě týden a kousek po revizi a doktorka mi řekla, že šestinedělí bez sexu.. a pak tři měsíce počkat, než znovu snažení...Jsi odvážná, já bych se bála, že je velké riziko dalšího potratu.. i když jestli děloha byla v pořádku, tak asi...
A taky asi záleží, jestli si byla na revizi nebo "přirozenou cestou" potratila - hrozný výraz..

Tak držím palce, ať to vyjde a vydrží!!
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Hani, já si myslím, že těch 6 neděl se dá v klidu vydržet. A pak uvidíš. Jsi pak objednaná ještě na kontrolu? Jestli jo, tak uvidíš, co ti řeknou.
Gejbule, tak vy jste se s tím moc nepárali :grinning: Držím palce, ať to tentokrát vyjde. V 5tt jsi asi potratila samovolně, viď?
Marci, krásnou dovolenou. Dva týdny, to si teda budete užívat. A držím palce na screening, ať je všechno v pořádku. Kdybys byla někde na internetu, tak písni :slight_smile:

A k těm vlasům, tak asi po 4 letech blond, jsem si teď nechala do těch blonďatých udělat hnědý melír. Takže celkem změna. A prý dobrý :slight_smile: Já bych si asi na krátké vlasy nezvykla. Celý život nosím delší. A žádnou známou kadeřnici nemám, tak bych tam asi nechala majland :grinning:
14. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já mám pocit, že na vlasech jsem měla už všechno a dýlky taky všechny :slight_smile:

6 neděl bez sexu v klidu vydržet Jani?!! Nejsem žádná nymfomanka, ale tohle mi přijde maso! Ale samozřejmě, že pro zdravou dělohu uplně cokoliv! :slight_smile: !!

Jinak holky krásný víkend, za chvíli fičím z práce! Užijte volno, Marcciik dovolenku, pozdravuj moje doma a hezky odpočívejte!!!

V pondělí jsem tu jak na koni! A ve 12,50 jdu na kontrolu v pondělí, případně ještě na jednu injekci :slight_smile: Jupíí
Tam se Jani asi dozvím, kdy příště na kontrolu!
Tak se mějte! pa
14. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojte,
Hani, no bez sexu je to asi k nevydržení. Mně to nějak nedošlo. Brala jsem to jenom, že nesmíš přijít do jiného stavu. Tak to s Tebou soucítím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držím palce, ať dopadne dobře kontrola. A dej nám pak vědět.
U mne se včera MS rozjela pořádně. Takže snad už brzy skončí. Ale stejně tomu nějak nerozumím. Když jsem potrácela, tak to krvácení bylo daleko slabší. Tak teď si to užívám :frowning2:
Škoda, že už skončil víkend. Pracovat se mi, zvlášť v tom horku vůbec nechce. Ale penízky se vždycky hodí :sunglasses:
17. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.