• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odrážedlo - koloběh

(Zamčená)
15. dubna 2009 
chtěli bychom naši malé koupit toto odrážedlo. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22304856&tab=
nebo toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11231582&tab=0
Původně jsme chtěli koupit kolo, ale měli jsme půjčenou tu klasickou tříkolku od sousedky a ta ji moc nebaví. Taky u nás doma na to není terén. Máme velkou zahradu, ale zatravněnou, takže na tříkolce se moc venku nedá jezdit. Je pravda, že na kole by to problém nebylo, ale myslím si, že na kolo má tak do 3 let ještě čas. Co říkáte na tento typ odrážedla? Máte ho někdo doma? Naše malá má Enduro a je to u nás doma nejoblíbenější hračka , ale u nás na zahradě se na tom nedá jezdit. Poraďte prosím
13. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
tak nikdo neporadí ? :frowning2:
13. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
nik synovec má odrážedlo,ale nevím jestli takové.Naučil se na něm tak držet rovnováhu,že teď dostal kolo rovnou bez postranních koleček a jezdí úplně c pohodě,takže já bych do toho šla :wink:
13. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Nikes zrovna dneska jsem potkala holčičku na "kole" co je na druhém odkazu a pelášila na něm fakt suveréně. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj, nemáme doma, ale slyšela jsem, že "kola" jsou dobrá. Asi bych brala spíš to druhé u toho prvního se mi podle obrázku zdá, že trubka trčí hodně dolů, až tak, že bych se bála, že se mi dítě o ni při pádu zraní. Ale je možné, že to jen vypadá podle obrázku.
15. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
my jsme ho taky meli a super,malej se na tom naucil drzet rovnovahu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
děvčátka , moc děkuji za odpovědi. Tak , jdu do toho a kupuji ho. Pak dám vědět, jaký mělo úspěch :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.