• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Nový Jičín; Kopřivnice?

(Zamčená)
3. prosince 2010 
Ahoj těhulky, je tady někdo z NJ a okolí???
26. říj 2007 v 17:08  • Odpověz
je ahoj, ja v Koprinvici vyrustala, ale ted jsme v anglii. :wink:
26. říj 2007 v 17:10  • Odpověz
autor
ahoj, aha :slight_smile: tak to jsi momentálně hodně daleko, co? :slight_smile: zajímalo mě jakou máš zkušenost s místními doktory......ale to už se Tě asi netýká, co :slight_smile:
26. říj 2007 v 17:16  • Odpověz
no to mas pravdu, to se mne uz netyka. Ale vzdy kdyz dojedu tak si nechavam delat kontrolu u Dr. Dolezala. Byla jsme u nej i parkrat v tehotenstvi :wink:
26. říj 2007 v 17:41  • Odpověz
Ahojky, jsem kousek od NJ.
A navštěvuji Dr. Fojtíkovou.
O mimi se snažíme devět měsíců...
28. říj 2007 v 15:15  • Odpověz
Ahoj mamče!!
Pocházím od N.Jičína, ale teď už žiju 5let u Jablunkova. Co se týká doktorů, taky jsem chodila k Doležalovi, je fajn, ale nejlepší je v N.J. Pietroš (nevím jestli to mám dobře napsáno)strašně si ho chválí!!! :dizzy_face: K Fojtíkové chodí moje sestra a docela je s ní spokojená, jen jednou si na ni stěžovala :confounded:
29. říj 2007 v 09:13  • Odpověz
Tak správně se jmenuje Mudr. Jan Pětroš :wink: :slight_smile:
29. říj 2007 v 09:24  • Odpověz
Ahoj, já z N.J. nejsem, ale bydlím kousek odtud - mám gynekoložku, která slouží v porodnice v N.J. i já jsem tady rodila minulý rok a místní nemocnici si opravdu nemůžu vynachválit - hlavně ten personál. Hlavně jsem byla ráda za to, že jsem byla na nadstandartním pokoji - větší soukromí a klid :slight_smile: Mám doktorku MUDr. Janyškovou - opravdu sympatická gynekoložka. A ty chodíš ke komu?
30. říj 2007 ve 21:57  • Odpověz
ahoj werminka a ostatni holky,ja jsem taky z okresu NJ a kdyz se bavite o tech doktorech,tak ja chodim k MUDr.Pětrošovi a jsem s nim fakt spokojena.
jak jde zivot?
30. říj 2007 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky, hlásím se z Frenu. Zatím zkoušíme necelý měsíc, ale pořád na to musím myslet a surfím a lovím informace atr. Vyšiluju trošku. Držím palce všem. :slight_smile:
3. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz
holky, mooc pozdravuju nj!!! :dizzy_face: jsem z loučky, ale ted vdaná na slovensku :wink: , chci se zeptat na ten dětský obchod v NJ - u nádraží - nevíte, jestli tam nááhodou nemají i kočárky Maxi cosi Mura??? - je to ted novinka a chystám se k našim na víkend, tak nevím jestli v sobotu mám letět kouknout do města.. :confused: - na slov. jsem je zatím nenašla, chci ho okouknout, jsem kočárková maniačka.. :grinning: :sunglasses:
7. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky tak já jsem taky z Nového Jičína ,ale momentálně žiju na Slovensku, já tedy ještě stále chodím na gyndu do Nj a chodím k MuDr. Valešovi a jeho manželce a jsem tam moc spokojená, solidní přístup s tím na slovensku se to nedá porovnat, tak raději dojíždím.
9. lis 2007 ve 13:35  • Odpověz
lucijejo ty bydlíš v Čadci? Tam má mít ordinaci gynekoložka Claudie Čuboňová, jinak pracuje v Třinci na Sosně a je skvělá. Měla jsem ji při porodu a co vím hodně si ji tady chválí!!!
9. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
lucijeja - no já si svou dr tu na SR nemůžu vynachválit... ale je soukromá, konečně už má smlouvu s pojišťovnou.. má nově zařízenou amb., ultrazvuk s lcd TV na stěně, taakže vše vidíš :grinning: , ale zato státní nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: to raději nekomentuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 10:22  • Odpověz
taky se hlasim z okoli NJ - na Dr. Fojtikovou jsem slysela hodne stiznosti, nicmene pry od noveho roku ma jeji ordinaci prebirat nekdo jiny - kdo, to nevim.
Ja chodim k Dr. Markovi - prozatim jsem velmi spokojena, 3dny v tydnu ma ordinacni hodiny v soukrome praxi, zbytek casu je na porodnim :wink:
4. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj....hlásím bydliště Kopřivnice :grinning: :grinning:
4. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak nakonec se v okolí NJ přece jen našly nějaké těhulky :slight_smile:
chci se zeptat, která z vás je na nemocenské (s bříškem) a jak řešíte kontroly (vycházky)?????
Chodím k Mudr.Pětrošovi a teď jsem bez vycházek - prý na příští kontrole mi něco dá - máte s tím nějakou zkušenost????
5. pro 2007 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem z Veřovic. K doktoru Pětrošovi jsem chodila, ale jednou jsem narazila, když jsem potřebovala přijít s nějakým problémem hned, tak mi sestra řekla, že co si myslím, že se mám objednat . Teď chodím k doktoru Markovi a jsem spokojená, a hlavně bere bez objednávky. :slight_smile:
beatrice.h - fakt jsi byla spokojená na porodnici v NJ? Moje kamarádka tady ležela minulý rok, že měla tvrdnutí, tak aby neporodila předčasně, a říkala, že personál hrůza, tak pak radši porodila ve F-M. No já se budu asi rozhodovat mezi Valmezem a F-M. Nemáte někdo zkušenosti s porodnicí ve Valmezu?
5. pro 2007 v 17:33  • Odpověz
sarka 11, osobni zkusenost nemam (radim se k snazilkam) ale segra taky do NJ rodit nechtela jit, jela do Valmezu a velmi si pochvalovala, kdyz jsem tam za ni chodila personal mi prisel velmi mily a vstricny, i vybaveni - barevnost a vse kolem nevypadalo jako v nemocnici - a taky je tam uzasny vyhled na okolni kopce smerem na Vsetin, na porodnici v NJ jsem slysela vice negativ z vice stran a vsechny me kamaradky,sestrenky apod jely radeji do Valmezu a vsechny se shodly ze udelala dobre :wink:
7. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz
werminka....já byla na nemocenské už od 5 měsíce ...a byla jsem taky bez vycházek.Ale protože bylo léto,tak jsem byla venku celý den :grinning: :grinning: Ale rovnou jsem se zeptala doktora,že jestli mě načape kontrola,tak že pak k němu dojdu a on mi napíše kontrolu,že jsem u něj byla.Myslím,že jsme to tady už probíraly....a je to stejné všude jinde

a k nemocnici NJ....já mám dobrou zkušenoust.Sice není tak barevná jak jinde ...i vybavení jako postele a postýlky už lecos pamatují,ale mě šlo o to abych mohla mít rodinu každý den u sebe na navštěvě a pokud bych byla někde dál....nevím jak by se to zvládalo každý den.A musím NJ pochválit,že mají vynikající péči o miminka...sestry pro ně jsou naprosto super.

a hlavně je všechno o pocitech...pokud máš problém bud zdravotní něbo nějaký jiný i špičková nemocnice s moderním vším bude nakonec pro tebe tou nejhorší...... :sunglasses: :sunglasses:
8. pro 2007 v 19:05  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem teda rodila na Slovenku v Žiline, ale ležela jsem i během těhotenství v Čadci a musí říct že oproti tomu je nemocnice v NJ nádherná a zlatá. Bylo to šílený holé stěny, postele podložené deskama aby ses nepropadla a přístup taky hrozný. Takže asi bysme si více měli vážit že v NJ je aspoň taková nemocnice jaká je.
8. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
tak ja rodila v NJ a nemuzu si stezovat. nevypada to tam jako v luxusni nemocnici,ale myslim,ze o to nejde. personal byl moc mily, jen mam nemilou zkusenost s dr.Markem, ale to clovek "skoro" zapomene.
a jak pise esteraa, taky mi zalezelo na tom,abych mela rodinu nablizku. takze jestli bude nejake priste, bude to NJ. ale jak se rika,100 lidi,100 chuti...
10. pro 2007 v 15:43  • Odpověz
lucivasu - muzes popsat tu nemilou zkusenost s dr. Markem?? nechci byt nejak vlezla, ale je to muj gyndar..
10. pro 2007 v 18:36  • Odpověz
effi: tak ve zkratce (jestli to pujde), po porodu pri siti se doktorce neco nezdalo,tusila,ze se tam dela nejaky hematom,proto zavolala dalsiho dr (dr.Marka) a ten to zkontroloval (pohledem i hmatem) a rekl,ze je vse ok. dr.dokoncila siti a dopadlo to tak,ze asi 5 hod.po porodu se sestricce ta moje rana nezdala (pravem) a zavolala doktora (ne Marka) a ten potvrdil,ze se tam hematom udelal a diky tomu jsem musela (asi 8 hod.po porodu) jit na operacni sal,kde mne v celkove narkoze znovu sili. Takze diky dr.Markovi a jeho spatnemu "odhadu" jsem si 2 mesice nesedla, coz se pri "normalnim" porodu bezne nestava. takze tak.
11. pro 2007 v 19:06  • Odpověz
lucivasu diky moc za odpoved, to je opravdu nemila zkusenost :confounded:
12. pro 2007 v 19:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak to se nás tu nakonec sešlo více z okolí NJ, co? Jsem moc ráda. Plánujete rodit v Novém Jičíně? Já chodím také k doktoru Pětrošovi a jsem spokojená - rodit se chystám v NJ, tak snad mě tato nemocnice nezklame.....Klidně pište svoje zkušenosti...... LUCIVASU:jsem ráda,že jsi napsala svou zkušenost a je fajn mě,že jsi byla spokojená ... to ráda slyším, když se tam chystám přivést na svět své první miminko :slight_smile:))))))))
28. pro 2007 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj Werminko a už víte, co čekáte? A jaký máte vybraný kočárek? Já jsem taky rodila v N.J. u paní doktorky Janyškové - je to sluníčko - fakt je moc hodná. :slight_smile: Měla jsem zaplacený nadstandart - který nakonec nelituji a byla jsem ráda, že jsem měla na seznamování s miminkem klid. :slight_smile:
29. pro 2007 v 11:23  • Odpověz
autor
ahoj BEATRICE.H, my se necháme překvapit, co se nám narodí za pokládek :wink: Na paní Janýškovou jsem slyšela docela pěkné reference ......... tak doufám, že tam na někoho tak příjemného taky narazím...... :slight_smile:
TAky bych chtěla nadstandart - můžeš mi popsat jaký byl - zda jsi měla i s WC a sprchou..... a tak. Prý jsou tam dva ty pokoje a každý je jiný. Já mám ráda klid, takže by mi vůbec nevadilo, že budu na pokoji sama s miminkem - budu ráda. No a kočárek máme vybraný a koupený - už se ohřívá u babičky na baráku :slight_smile: a máme Peg Perégo GT3 (ten hnědý-moka) - a vypadá moc hezky...... doma jsme si ho poskládali, vyzkoušeli, pokochali se a pak odvezli .........
29. pro 2007 v 17:10  • Odpověz
WERMINKA:
Tak já jsem měla ten nadstandart - ten levnější a zelený byl - příjemný :slight_smile:. Je rozhodně lepší a to v tom - je sice pravda, že tam na pokoji nejsou sociálky, ale vůbec mi to nevadilo, protože vyjdeš z pokoje a záchod i sprchy máš hned naproti pokoje, takže paráda. :slight_smile: V tom žlutém - tom dražším - byla v něm moje sestřenice a tak si to teda moc nechválila - vadilo ji, že v té sprše, která na tom pokoji je - za stěnou té sprchy nadstandartu - byla sprcha pro maminky po porodu, a ta stěna nebyla až ke stropu, tudíž slyšela celou noc jak se pořád ty maminky sprchujou nonstop. :( Tak nevím - já jsem byla v tom zeleným a suuuuuuuuuper. :slight_smile: Tak to máš vybraný krásný kočárek. :slight_smile: Slyšela jsem na něj samé dobré chvály, jen ty nákupy do porodu s tím kočárkem mě matou. Nechala jsem si ho odložit až do porodu - až jsem si byla jistá, že vše dopadne dobře. :slight_smile: A ve V.M. rodit nechceš? Je sice pravda, že ve V.M. jsou nádherný pokoje, ale personál oproti NJ je katastrofa!!!!!!!!! :( Já tedy mám nemilou zkušenost s MUDr. Grégrem - anechtěla jsem se s ním setkat na porodním sále - i když jsem byla císařem - tak jsem se rozhodla pro NJ - i kvůli tomu, že Dr. Janyšková je moje gynekoložka - ZLATÍIIIIČKO. :slight_smile: A jaké jména máte vybraný????? :slight_smile:
29. pro 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
BEATRICE: rodit budu určitě v NJ :slight_smile: Je to nemocnice pod kterou spadám.... takže kdyby nebylo volno v jakékoli jiné porodnici - stejně musím do NJ. No a my jsme rozhodnuti pro odběr pupečníkové krve - a v tomto případě musíš předem nahlásit, ve které nemocnici budeš rodit, víš? A proto mi nezbývá nic jiného než NJ :slight_smile: Ale v poslední době slyším na NJ chválu (dříve to bylo horší), takže snad to bude v pohodě.
S tím kočárkem - já prostě věřím, že naše miminko bude v pořádku :slight_smile: Nemyslím na zlé věci a na pověry taky moc nevěřím :slight_smile:))))
Jména máme ještě nerozhodnuty:vedou tyto- pro chlapečka: Tomášek, Tadeášek, Patrik.......... pro holčičku: Adélka, Karolínka, Michalka........
NO a ještě s tou porodnicí - já raději uvítám příjemný a zkušený personál než krásné prostředí..... :slight_smile: Navíc v NJ údajně podporují kojení a celkově ta poporodní péče je prý na dobré úrovni...... je to moje první mimi, tak potřebuji, aby mi měl kdo poradit :slight_smile:)))
29. pro 2007 v 18:15  • Odpověz
WERMINKA:
Tak my jsme s tím odběrem pupečníkové šňůry taky byli rozhodnutí až do konce, ale pak nás odradilo to, že doktoři mi to nedoporučovali s tím, že je to jen trend, že si myslí, že ta krev nemá trvanlivost. Toš nevím. :( Tak to máte moc hezké jména vybrané. :slight_smile: A nějaké fotečky do albíčka by nebyly jak ti roste bříško - už pomalu finišuješ do konce. :slight_smile: S tou porodnici souhlasím - že je to jen a jen o personálu, ne o prostředí v jakém rodíš, protože to v tý bolesti stejně mamča nevnímá. :slight_smile:
29. pro 2007 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.