• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Nový Jičín; Kopřivnice?

(Zamčená)
3. prosince 2010 
Ahojky mayya!
Počasí je děsné, ale jelikož se malému řežou zoubky a doma je neklidný, tak chodíme ven i v tak ošklivém počasí. Nasadíme na kočár pláštěnku a vyrážíme....
17. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
čauky,nás to počasí ani ven netáhne :slight_smile: procházku spojíme cestou do obchodu. Měli jsme náročný víkend, byli jsme na svatbě a malá vydržela až do konce, tančila a tančila až se tak unavila a usnula v kočárku i když hrála hudba. Musíme jít vařit oběd :wink:
22. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
zas je dnes tak škaredě, vůbec se na tu zimu netěšíme :frowning2: ,ale třeba se bude malé líbit
24. zář 2008 v 09:14  • Odpověz
kde jste všechny? :wink:
9. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
ahoj ...hlásím se z rybí :slight_smile:
10. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
katiz: přesně tento zážitek - byla jsem v NJ na revizi - a zařekla jsem se, že raději porodím na chodníku než jít opět mezi ty necizlivé megery, které mě šouply na novorozenecké a chovaly se tak arogantně, že s eto nedalo zvládnout - když jsem jeprosila aby mě přeložili na jinam a nenechali s odcházejícím těhu mezi mimnkama, řekli mi, že nemám být hysterická
kdy jsem chtěla jít domů na revers, protože mi ten pláč jiných dětí trhal srdce, řekli, že ne

nulová empatie, hnusené prostředí, neochotný personál, který mě nechal hodiny bez informací v pokoji
jediná infomace, kterou jsem dostala byla, že aˇmě aninenapdane otevírat okna, že jdou pak blbě zavřít

hnus hnus hnus
10. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z NJ :slight_smile:
Já se hlásím jako těhulka, jsem asi v 6 týdnu a čekáme druhé dítě :dizzy_face: První dítě jsem rodila v Nj porodnici a bylo to roku 2005 a nemůžu si stěžovat ani na personál, ani na péči doktorů :wink: ale možná že je to zase jinak a nebo jsem zrovna "chytla" dobrou službu :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz
Tady to taky nějak umrzlo :grinning:
11. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky,
hlásím se ze Štramberka!
hupcza - mě do NJ také nikdo nedostane. A kdyby jste holky viděly to dětské oddělení....hnus. Podepsala jsem jim tam revers a jeli jsme do Poruby.
11. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz
Romčo: Já jsem sice rodila ve 3/2005 a stěžovat si opravdu nemůžu. Ale za ty roky se se to určitě změnilo a taky jsem slyšela, že se má porodní stěhovat úplně nahoru místo očního. Nevíte o tom někdo něco?

Proč jsi nebyla Romano spokojena s porodním v NJ? Já se taky právě rozhoduji kde teda porodit to naše druhé dítko.... :sweat_smile:
11. lis 2008 v 18:17  • Odpověz
Ahoj blanickaa,
to si asi nevybereš....Když jsem ležela s prckem v Porubě, tak mi jedna sestřička říkala,že si myslela, že jako zaměstnanec Porubské nemocnice bude všechno skvělé a taky o malou málem přišla.
14. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
čauky holky, já jsem první rodila ve Zlíně a druhé v NJ a taky si nemůžu stěžovat, myslím že to vyšlo na stejno a v NJ jsem byla spokojená :wink:
18. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
Zdravim holky. Vidim ze tu pekne dlouho nikdo nebyl..... je tady nejaka maminka nebo budouci maminka z okresu novy jicin?
12. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
Nikdo? Nikde? Ani ted? Chjoooooo..... :frowning2:
12. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Jako Ostravačka se musím podělit o zkušenost s nákupem dětských botiček. Našli jsme po úmorném shánění nádhernou prodejnu v Bělském lese. Nabízejí desítky ne-li stovky druhů botiček! Plno s tou žirafkou. Personál velice ochotný. Již teď tam mají dost živo. Zkuste mrknout na fotky na www.detskeboticky.cz
13. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Tady je teda mrtvo!!!!
Skimr, díky za odkaz na botičky!!!! Zajedu se tam kouknout :wink:
22. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
nevím čím to je, ale v okrese nový jičín nefungují ani ty diskuse :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Zdravim tak dlouho sem hledala az sem nasla.. Ale je tu docela mrtvo... :unamused: To je nas tak malo??
11. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky, holky asi z NJ jsou s prckama pořád venku....jinak to nevidím :grinning:

momin - kde bydlíš? Koukám, že jsi čerstvá maminka, gratuluji! Jak to zvládáte??
11. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
mom: no koukám, že jsme rodily skoro ve stejný termín :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
romana: no to nevím, když v nj to je s aktivitami dost na štíru - plavání těhulí -nula, plavání novorozenečků - nula ....
:sweat_smile:
11. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Romana:Ja sem z Koprivnice a vy ? ? My zatim s malym porad trosku bojujeme...ale uz je to lepsi. Uz trosku vime jak na neho ale zacatek byl hrozny. Ale to asi u kazdeho... :wink:
hupcza:ste o neco mladsi..kdy si rodila? A kde-v jicine??
11. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
mom: já jsem z rybí - takže za rohem:slight_smile:
rodila jsem v krnově 25.3.
tak třeba někdy zakočárkujeme ..samotnou mě to moc nebaví :sweat_smile:
a kamarádky, co mají tak malé děti, jsou z ovy, opy apod, takže to je jen na občasný výlet ...
11. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak to ste mladsi jenom o 5 dni.. :slight_smile: A mate taky kluka.. Jak valcite? Zvladate to??
11. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky to je sranda....Já bydlím mezi váma :grinning: Ve Štramberku :wink: V Kopřivnici jsme skoro pořád. Ve Štramberku krom rohlíku nekoupí člověk vůbec nic :angry:
Začátky jsou krušné, ale i později je to mazec :grinning: Nám třeba maléj dneska nespal v noci 2,5h. Chtěl si hrát a blbnout. 2,5h nám lezl v posteli po hlavách....fakt mazec. Ještě, že existuje KÁVA :grinning:
momin - 118 příspěvků a žádná fotečka!?
12. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
No snazila sem si tam fotky dat ale napsalo mi to ze to nejde ze sou moc velke... A ja nevim jak je zmensit :grinning: poradim se dneska s tatkou on bude vedet. :wink:
ja si porad myslim ze az si danecek zacne hrat bude to super-dam mu hracky a bude klid...Vim ze to tak neni. :grinning: taky sem si predstavovala ze az budu mit mimi tak bude jenom spinkat a papat..a pak zase spinkat. Ha ha ha....
12. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
mom: jj ..ondra je zlatíčko :slight_smile: ....jen poslední dva dny bojuju s kojením ..už jsem dostala ms, tak mu to nejede a dává mi patřičně najevo, že takovou břečku si můžu strčit ... :slight_smile:
ale jinak pohůdka :slight_smile:

romana: no tak abyste věděli, že ho máte, že jo :slight_smile:

v noci naštěstí spí úplně bez potíží ....no a už i přes den .... někdy zvládnul den i bez spánku (když nepočítám ze tři pětiminutovky :slight_smile:)
už i tak, že jsem se mohla vrhnout na zahradu :slight_smile:

mom: no jestli bude prcek po m, ta si moc sám nevystačí :slight_smile: a bude potřebovat obecentsvo ke svým hrám :grinning: ...ale alespoň budu vědět, po kom to má :grinning:
12. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
:grinning: no jo kdyz to ma mit po kom. :wink: To ja uz nekojim. Daneckovi to nejdriv nestacilotak sme prikrmovali a pak zacal i tu trochu mojeho mlika co vypil zvracet tak uz davame jenom UM.Chtela sem vydrzet kojit do pul roku ale neslo to. :unamused:
Romana vy ste prestali kdy kojit? Nebo jeste porad...??
12. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
mom: mamka dělá laktačního poradce - to bychbyla kovářova kobyla :slight_smile:
ale ne - my neměli problém - ondra se přisosnul už na sále a ze dvou hodin asi hodinu a čtvrt pil ...a od té doby zůstal při chuti :slight_smile: (teda až na ty dva dny)
12. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
no my sme s kojenim bojovali uz od porodnice a nakonec sme to asi pred tydnem vzdali... A je ted lip. :wink: Kolik vazi ondrasek? A meri?
12. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.