• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Nový Jičín; Kopřivnice?

(Zamčená)
3. prosince 2010 
mom - kolik měří netuším, neměřili jsme, ale je hodně dlouhý vanička z ikei už mu je malá, když propne tlapky :slight_smile:)
, a při vážení po šestinedělí (takže minulou středu) vážil 4960g
co daneček

jinak někdy je asi líp se netrápit - kojení je fajn, ale s vystresovanou matkou to asi nemá smysl :wink:
12. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
No prave. Ja sem byla nastvana.Muj byl nastvany na me ze nemam trpelivost a maly brecel... ted je klid. Danecek mel minuly tyden 5,20kg tak to mame podobne cvaliky. My uz mame vanicku taky malou. kdyz se odrazi nozkama musim davat pozor at se neprasti do hlavy. :confounded: uz ma male i to prvni obleceni co mel. Rostou jak z vody:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
no tak já jsem naštěstí podědila po ségře ..tedy po synovci :grinning: .... takže mě to až tak nepálí ...ale ranila by mě mrtvice, kdybych to kupovala všechno nové
nechápu, proč píšou, že 68 je na 4-6 měsíců, když je má některé malé už teď :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky hlásí se také Nový Jičín(Loučka) :slight_smile:
Je tu někdo kdo má taky termín porodu v 5íjnu já mám 13 :confused: ted jsem v 18 týdnu a jěště jsem nepřibrala a ani jěště nemám pohyby :frowning2: je to moje druhé dítě
12. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
jarka: mi ještě ve 22. týdnu nikdo nevěřil, že jsem těhotná :slight_smile:
pohyby by teprve pomalu měly začínat - neviděla bych to tragicky :wink:
hlavně klid :wink:
12. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
hupcza*je děkuju za odpověd :slight_smile: jěště se chci zeptat pomalu bych chtěla nakupovat do porodnice věci jako vložky po porodu a tak kam na to mám jít není to levnější přes net :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
no ono to je sice na netu levnější, jenže když připočteš poštovné, je líp to koupit v kamenném obchodě ...a nebo to přihodit k nějakému většímu nákupu (tak jsem to dělala já)
12. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
No holky vy se mate.. ja uz sem byla v 15tt jako vzducholod... :sweat_smile: Jinak ja sem veci do porodnice kupovala v lekarne. Zase tak moc toho neni a tak moc to nestalo.. :wink: Prave kvuli tomu postovnemu se to docela prodrazi si taky myslim...
12. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
mom - já ještě o vánocích nosila některé netěhu věci :slight_smile:
ale pak jsem to dohnala :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
A kolik si celkem pribrala? :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
tak uz mam fotky v albu tak mrknete na Danulu holky... :wink:
12. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
mom:teda má hromadu vlásků :slight_smile:
přibrala jsem 13 ...ale takřka vše v posledních 4 měsících ...
po porodu toho hodně spadlo - jen ty megaprsa :sweat_smile: ...no snad splasknou na půodní velikost :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
No teda, vy jste se rozpovídaly :grinning:
Už nevím, kdo se mě to ptal, jak dlouho jsem kojila...Kojila jsem jen jeden měsíc. Měla jsem to trošku složitější. Asi den před porodem jsem chytla campylobactera z kuřecího masa a 4 dny v porodnici nevěděli co mi je. Tzn., že malého mi dali do náruče a k prsu až po týdnu :confounded: V porodnici byl na Nutrilonu a byl to žroutík,papkal 100ml :grinning:

Já v těhu přibrala 23kg :grinning: :grinning: Teď cvičím Pilátes, abych dostala ještě 5kg dolů, abych byla na své váze. Dlouho jsem cvičit nemohla, jelikož šel maléj císařem a dlouho mě bolela jizva a po tom zážitku z porodky jsem se ani psych. necítila dobře.

Jdu vám okouknout fotky :grinning:

jarkahanzelkova - já jsem ty věci do porodky řešila v kam. obchodech. Není toho zase tak moc. Hlavně bych si už nekupovala vložky bez lep. proužku. Pořád jsem tu vložku naháněla :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
romana: a cvičíš doma a nebo někam chodíš ...že bysmi dala tip :wink:

jo jarko - vlastně v krnově nám ty jednorázové vložky dali :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
No a jestli jedes do jicina rodit tak tam ne.. tam si musis vzit svoje.
romano:to sme na to podobne..ja sem pribrala 22kg.... nebylo mi spatne tak sem nezvracela a od zacatku se jenom cpala... :grinning: No co... Ale chybi dat dolu jeste 8-myslela sem ze v porodnici necham vice KG.

my budeme mit asi v noci veselo.. Danecek porad rve a krouti se-asi to bricho zase... :frowning2:
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
hupcza:kolik mel ondra? me pripada strasne malicky na fotkach.... :sweat_smile:
A romana uz ma velkeho chlapa... :wink: krasne fotky.
12. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
mom: hele tak při chuti jsmebyla taky ....a s porodem mě to nějak neopustilo :grinning:
to je zdání :slight_smile: - měl 3,6 kg/51 cm
12. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
jee tak to se mi fakt zdalo. To byl velky. :slight_smile: my sme na tom byli podobne. 3,70kg a 52 cm.
Danek mi dneska skoro vypichl oko. Vidim pul dne rozmazane... :angry:
12. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
mom: no mě zatím jen škrtí :grinning: ..vždycky mě drapne za řetízek a táááhne ... asi ho budu muset sundat - nezdá se to, ale má docela páru :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
hupcza - cvičím doma. Jsem líná jít večír ještě někde cvičit. Aďula se mnou cvičí celý den :grinning:
Taky mě žravá neopustila :grinning:
Holky fotky super! Máte taková malá zlatíčka. Já už mám macka....Nějak se prcek jeden nemá do chození.
12. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
romana: tos mě nepotěšila ...říkala jsem si že ta žravka časem odezní :sweat_smile:
já se zítra chystám do nj -na power jogu - chodila jsme před těhu, pak jsem to změnila na gravid a teď zase zpátky :slight_smile:
adámek má na některých fotkách fajně zarputilý výraz :slight_smile:
hele - ještě budeš vzpomínat na dny, kd nechodil :wink:
12. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hmm to zní zajímavě. Já jsem jogu nikdy necvičila.
Adámek je pěkný herec...Dělat ksichtíky, to je jeho.
Je to aktivec a jestli bude po mě, tak bude utíkat s kočárem na zádech :grinning:
On tak brzo chodit nebude. Jirka mu dovolil "skvělou" věc. Dovolil mu chodit po venku po 4 :angry: A naše zlatíčko si pamatuje, že může venku chodit po 4 a když někam jedeme v kočáře, tak ho to po chvilce nebaví a chce lozit. Mám v kočáře 5-ti bez. pásy a i ty překoná. Tak jsem musela koupit ty klas. šraky :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
tak jsme dneska byla naprvní lekci - teda pěkný záhul :slight_smile:
chodí tam už zkušené baby a moje břišní svaly jsou po porodu kdo ví kde :grinning:

tak jestli bude náš onra po mě, vidím to na stejné akce jako s vaším áďou :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Teda Hupcza ty si dobra ze uz cvicis... ja mam porad nejake vymluvy... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
mom: no mi to celkem chybělo ...a nelíbí se mi ten fald na břichu ..nejsem na něj zvyklá ..tak raději hned ..abych si na něj nakonec nezvykla :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
No to bych taky nechtela at mi to zustane... Mozna bych mela uz neco zacit delat jestli chci v lete nejak vypadat.. Ale co ty strie? :frowning2: S tema asi neudelam nic co?!
13. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
to netuším ....nemám ani jednu :slight_smile:
jen ta postava - jako vypadám celkem kloudně - čekala jsem horší ...ale šla jsem dokoupit nějaké věci a mám nějaké nové proporce - v jednom obchodu jsem si koupila triko m,l a xl a všechny jsou mi akorát :sweat_smile:
takže můj zvyk< že si vezmu 38 a je jisté, že to klapne je kdo ví kde :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tak to ti zavidim.. me se udelaly vsude mozne-na brichu na bokach i na zadku... :frowning2: hodne sem pribrala no... :confounded:
Hupcza potom napis jak bylo na tom plavani? kdy tam jdete??
14. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
mom: hlásím návrat z plavání :slight_smile:
bylo to bezva ..ondrovi se to tuze líbilo - on jetakový malý vodník - i koupání má rád
14. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hupcza ted sem se na to divala na videu na netu jak to vypada a je to uplne super!!!!!!!!! Danecek taky koupani miluje tak by se mu to mohlo hrozne libit. kam chodis?? tady v Koprivnici je to az od toho pul roku.. :frowning2:
14. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.